Był sobie sweterek chenille - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Przygody z suszeniem ubrań

Notka

Przygody z suszeniem ubrań
Konkurs zakończony, wkrótce następne :-)

 
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 22:11   #1
eewelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Smile

Był sobie sweterek chenille


Historia ta wydarzyła się dawno dawno temu z jakieś 10 lat wstecz kiedy to moim drugim domem był kemping.
Mieliśmy pralkę i suszarkę. Warunki były dosyć spartańskie - uchylone okno, przez które wystawiałam popękaną rurę od suszarki na zewnątrz. W tym okresie miałam swój ulubiony granatowy sweterek chenille czy coś takiego mięciutkiego. Bardzo o niego dbałam suszyłam na płasko co by się nie porozciągał.
Któregoś dnia jak zwykle włączyłam pranie potem w pospiechu przełożyłam zawartość pralki do stojącej obok suszarki - zapomniałam że wśród rzeczy był sweterek.
Jakież było moje zdziwienie, gdy po powrocie do kempingu wszystko było pokryte granatowym pyłem. Stół, szafki, podłoga no i oczywiście pralka i suszarka. W pierwszym momencie nie wiedziałam co się stało, ale po chwili doznałam olśnienia . Z mojego sweterka zostało sitko - dosłownie zrobił się przeźroczysty - nie mogłam sobie tego wybaczyć. Był sobie sweter. A reszta rzeczy z suszarki też nie wyglądała za ciekawie - wszystko było w niteczkach - masakra.
Tak że tym sposobem pozbyłam się ulubionej rzeczy i do wieczora już nie mogłam narzekać na brak zajęcia .
Po powrocie do domu kupiłam sobie suszarkę - ale teraz już staranniej dobieram jej zawartość.




eewelina jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Przygody z suszeniem ubrań


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.