Jakie auto dobre na początek? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 10:10   #31
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Jakie auto dobre na początek?

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Tak. Co prawda będziesz odpowiedzialna za zniżki np. taty ale ubezpieczenie wyjdzie taniej i jeśli bedziesz przez jakis czas choćby współwłaściecielem pojazdu, to po ukończeniu 25. juz dostaniesz zniszki za bezwypadkową jazdę. Tak przynajmnije było jak sie ostatnio orientowalam w przepisach. Jesli cos sie pozmieniało to proszę mnie poprawić
To chyba zalezy od ubezpieczyciela. Trzeba popytac i wybrac najkorzystniejsze warunki.

Co do Twingo... Nie wiem jaki ten samochód jest "technicznie", bo jego wygląd tak mnie odrzuca, że wnętrze mnie nie interesuje . Ale to oczywiscie kwestia gustu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 20:07   #32
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Exclamation Dot.: Jakie auto dobre na początek?

A Ja Napisze Ze To nie Prawda Ze Matiz To Porazka!
Ale Skoro Kolezanka Tak Mowi To Widac Ze Sie Zna Na Motoryzacji I Trzeba Jej Sluchac!
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 20:13   #33
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Jakie auto dobre na początek?

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Witaj

Odpuść sobie Matiza!!!!!! To jedna z porażek motoryzacji pod różnymi względami ale nas najbardziej obchodzi przemarny stosunek jakosc do ceny. Ale mniejsza o to.

Masz 8 tys, zwróć uwagę na golfy i polówki. Skoro lubisz mazdy to czemu sie nie rozejrzec za jakąs w fajnym stanie A może astre? taką 2 dwudrzwiową?

Przemyslec warto czy to bedzie benzynka i do tego gazik czy też diesel???

Polecam romantyczne spacery po komisach, jak wsiądziesz i poczujesz "to coś" to wtedy warto sie przejechac, zrobic przegląd u "swojego" mechanika. Albo poszukac takiego modelu gdzies indziej


Jeśli chodzi o tanie utrzymanie to wys opłat bedzie zależec od pojemnosci silnika, no i od tej pojemnosci bedzie zależec spalanie (oczywiscie od twojej jazdy tez ;p ) jesli nie masz 25 lat dochodzi opłata za mlodocianego kierowce, jesli jest mozliwosc lepiej kupic auto na kogos z rodziny i na niego ubezpieczyc, a Ciebie zrobic współwłascicielem - bedą Ci "szły zniżki" za bezwypadkową jazdę.

Moja psiapsóla mam seata marabelle - takie cos jak fiat panda - ma 1l pojemnosci, a pali jakies 4-5 litrów na 100 przy jeździe 80-90 km/h no i nieskie opłaty.

Jesli to Twoje pierwsze auto to silnik 1.3 bedzie wystarczający


Powodzenia i dobrej zabawy
POWIEM TAK, KOLEZANKA SIE TU MADRZY O MATIZACH A GOWNO SIE PEWNIE ZNA

JEZELI TO TWOJ PIERWSZY SAMOCHOD..
MASZ 8 TYS.
KUP SOBIE SEICENTO W SUPER STANIE!

GOLFY, MAZDY(PRZEWAZNIE TE SAMOCHODY CO WYGLADAJA ZA***ISCIE) SA TO ZAJECHANE SAMOCHODY, NAPEWNO PO TYG COS CI W NIM PEKNIE, STRZELI ..
MYSLE ZE SPOKOJNIE DOBREGO SEICENTO MOGLA BYS SOBIE KUPIC I JESZCZE CI ZOSTANIE CHAJS NA OPLATY..
TO TWOJ PIERWSZY SAMOCHOD BEDZIE I NA PEWNO NIE OSTATNI.
NAUCZYSZ SIE NA NIM JEZDZIC.. I POTEM SIE PRZESIADZIESZ W SWOJ WYMARZONY...
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.