Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-12-28, 18:20   #91
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomo¶ci: 27 440
Dot.: Ratunku!!!Zniszczone wlosy :-(((

Cytat:
Napisane przez paplinka87 Poka¿ wiadomo¶æ
¯adnych sylikonow bo oblepiaja w³osy i ¿adne sk³adniki od¿ywczesie nie wch³on± w lodyge.Regeneracjê z olaplex polecam ,maskê do w³osów zniszczonych bez silikonow,olejowanie.Je¶l i staæ ciê na Olaplex to polecam regenaracje u fryzjera a potem kupiæ sobieolaplexnr."3"do domku.robiæ tylko odrost u fryzjera nie kombinowaæ nic na koñcach.Poszukaj dobrego fryzjera który pracuje na olaplexie doprowadzi Ci w³osy do ³adu .
Po 1.silikony to nie tarcza metalowa. Przez nie skladniki sie tez wchlaniaja.

Po 2. Zaden olaplex nie doprowadzi tych wlosow do stanu normalnosci. 'Gumowe' wlosy to najciezsze,nieodwracalne uszkodzenie wlosow. Nadaje sie tylko do obciecia.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jeste¶ wiza¿anko
khloe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-28, 18:25   #92
ewaaa1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Ratunku!!!Zniszczone wlosy :-(((

Tylko ja juz je scielam...one sa do ramion...zaluje ze poszlam dzisiaj do tego fryzjera...pani powiedziala ze przez pasemka zniwelujemy zolc...uwierzylam:-/ strasznie leca..jestem zalamana...boje sie ze wylysieje :-/// a czy moge za pare dni polozyc na to szamponetke ciemny blond ?? Musze jakos wygladac jak wroce do szkoly..:-//
ewaaa1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-28, 18:59   #93
paplinka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Nie piszê tu o gumie ,ale reszta w³osów ,piszesz do ramion mo¿e byæ jeszcze do odratowania.Ja bym nic nie k³adka sama,mo¿esz pogorszyc stan w³osów i skóry g³owy sama piszesz ¿e w³osy lec± ...wdtrzymaj siê do odrostu lub pujdz do fryzjera niech on ci na³o¿y³a jak±¶ maskê koloryzujaca lub zrobi sama pigmentacje w³osa.
paplinka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-28, 19:21   #94
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez paplinka87 Poka¿ wiadomo¶æ
¯adnych sylikonow bo oblepiaja w³osy i ¿adne sk³adniki od¿ywczesie nie wch³on± w lodyge.Regeneracjê z olaplex polecam ,maskê do w³osów zniszczonych bez silikonow,olejowanie.Je¶l i staæ ciê na Olaplex to polecam regenaracje u fryzjera a potem kupiæ sobieolaplexnr."3"do domku.robiæ tylko odrost u fryzjera nie kombinowaæ nic na koñcach.Poszukaj dobrego fryzjera który pracuje na olaplexie doprowadzi Ci w³osy do ³adu .
Mocno zniszczone w³osy nie obejd± siê bez silikonów. Co¶ musi je chroniæ przed dalszymi zniszczeniami.

Cytat:
Napisane przez ewaaa1312 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko ja juz je scielam...one sa do ramion...zaluje ze poszlam dzisiaj do tego fryzjera...pani powiedziala ze przez pasemka zniwelujemy zolc...uwierzylam:-/ strasznie leca..jestem zalamana...boje sie ze wylysieje :-/// a czy moge za pare dni polozyc na to szamponetke ciemny blond ?? Musze jakos wygladac jak wroce do szkoly..:-//
¯eby kombinowaæ cokolwiek z kolorem, musia³aby¶ znale¼æ fryzjera, który ma o tym pojêcie, bo inaczej jest du¿a szansa, ¿e trafisz na takiego, który po prostu po³o¿y Ci farbê i jeszcze nie¼le Ciê za to skasuje - sama tak± niemi³± przygodê kiedy¶ mia³am, wysz³am z zielonkawymi plackami na spalonym blondzie, a te¿ chcia³am tylko trochê przyciemniæ. Musia³by byæ to fryzjer, który potrafi oceniæ stan w³osa, zrobiæ pigmentacjê, dobraæ kolor, ewentualnie farbowaæ partiami w zale¿no¶ci od kondycji danej partii w³osów. Popatrz na podforum fryzjerskim, s± tam w±tki o fryzjerach w konkretnych miastach, mo¿e co¶ znajdziesz tam, gdzie mieszkasz.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-28, 19:57   #95
ewaaa1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Strasznie sie boje ze bede przez to lysa ..bo robilam 2 rozjasniania pod rzad po tyg...myslicie ze pi maskach wcierkach tabletkach to nadmierne wypadanie ustapi?? Tak sie boje :-// nawet nie mam odawgi zeby je umyc...tylko spryskalam glis kurem di mokrosci olejkami...i pod workiem siedze
ewaaa1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 06:29   #96
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez ewaaa1312 Poka¿ wiadomo¶æ
Strasznie sie boje ze bede przez to lysa ..bo robilam 2 rozjasniania pod rzad po tyg...myslicie ze pi maskach wcierkach tabletkach to nadmierne wypadanie ustapi?? Tak sie boje :-// nawet nie mam odawgi zeby je umyc...tylko spryskalam glis kurem di mokrosci olejkami...i pod workiem siedze
Wszystko zale¿y od tego, czy w³osy Ci faktycznie wypadaj± (gdy minie podra¿nienie skóry g³owy wypadanie minie - i absolutnie nie stosuj ¿adnych wcierek teraz! Mo¿e bêdzie potrzebna wizyta u dermatologa, je¶li potrwa to d³u¿ej ni¿ 3-4 tygodnie) czy siê po prostu krusz± po tej fryzjerskiej historii. Wtedy w zasadzie widoków na wielk± poprawê nie ma poza ciêciem.
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 10:14   #97
ewaaa1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: suche i zniszczone w³osy

No krusza sie strasznie...sa w okropnym stanie...nie wiem co mam robic...tak sie boje :/// a dlaczego wcierka moze zaszkodzic??
ewaaa1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 10:45   #98
Roza_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Hejka. Polecam Wam olej kokosowy, który jest dobry na wszystko a na pewno na w³osy idealny. Je¿eli w³osy Ci wypadaj± to musisz mieæ jakies niedobory witamin w organizmie, albo za du¿o chemii przyjmujesz. Zdrowa zbilansowana dieta to podstawa zdrowych w³osów, paznokci i skóry.
Roza_2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 10:52   #99
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zag³êbie:)
Wiadomo¶ci: 16 194
GG do the rock
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez Roza_2 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka. Polecam Wam olej kokosowy, który jest dobry na wszystko a na pewno na w³osy idealny. Je¿eli w³osy Ci wypadaj± to musisz mieæ jakies niedobory witamin w organizmie, albo za du¿o chemii przyjmujesz. Zdrowa zbilansowana dieta to podstawa zdrowych w³osów, paznokci i skóry.
czy ty widzia³a¶ co ona napisa³a ?
__________________
Bo to JA jestem najwa¿niejsza ! ! !

regenerujê w³osy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 11:07   #100
ewaaa1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Siedze teraz w masce do wlosow rozjasnianych...pod folia i recznikiem...moze mi pomoze...a jutro pojade do fryzjera i zetne te najbardziej zniszczone...jestem taka zla na wlasna glupote :-// i na ta fryzjerke..ktora mi polozyla ts chemie mimo iz mowilam jej co z nimi bylo robione...chcialam zeby je wytonowala...a ona ze nie ma tonerow:// mieszkam w malym miasteczku i te nasze salony tak niestety wygladaja...myslicie ze jak mega zadbam teraz o te wlosy tzn.przez ten tydz ...to w niedziele bede mogla polozyc jakas delikatna szamponetke zeby jakos wrocic do szkoly ?? Tak strasznie ta cala sytuacje przezywam 😭😭😭😭😭
ewaaa1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 11:48   #101
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomo¶ci: 27 440
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez ewaaa1312 Poka¿ wiadomo¶æ
Siedze teraz w masce do wlosow rozjasnianych...pod folia i recznikiem...moze mi pomoze...a jutro pojade do fryzjera i zetne te najbardziej zniszczone...jestem taka zla na wlasna glupote :-// i na ta fryzjerke..ktora mi polozyla ts chemie mimo iz mowilam jej co z nimi bylo robione...chcialam zeby je wytonowala...a ona ze nie ma tonerow:// mieszkam w malym miasteczku i te nasze salony tak niestety wygladaja...myslicie ze jak mega zadbam teraz o te wlosy tzn.przez ten tydz ...to w niedziele bede mogla polozyc jakas delikatna szamponetke zeby jakos wrocic do szkoly ?? Tak strasznie ta cala sytuacje przezywam 😭😭😭😭😭
A moze wkleisz zdjecie wlosiw? Moze tylko.co sie wydaje.ze tak zle ten kolor wyglada....
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jeste¶ wiza¿anko
khloe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 11:55   #102
ewaaa1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Aktualnie siedze w tej masce jeszcze...jak wysusze to wstawie ;-)
ewaaa1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 13:01   #103
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez ewaaa1312 Poka¿ wiadomo¶æ
Siedze teraz w masce do wlosow rozjasnianych...pod folia i recznikiem...moze mi pomoze...a jutro pojade do fryzjera i zetne te najbardziej zniszczone...jestem taka zla na wlasna glupote :-// i na ta fryzjerke..ktora mi polozyla ts chemie mimo iz mowilam jej co z nimi bylo robione...chcialam zeby je wytonowala...a ona ze nie ma tonerow:// mieszkam w malym miasteczku i te nasze salony tak niestety wygladaja...myslicie ze jak mega zadbam teraz o te wlosy tzn.przez ten tydz ...to w niedziele bede mogla polozyc jakas delikatna szamponetke zeby jakos wrocic do szkoly ?? Tak strasznie ta cala sytuacje przezywam 😭😭😭😭😭
Jest ryzyko, ¿e skoñczysz z zieleni± na g³owie. Skoro nie masz dostêpu do dobrego fryzjera, to najpierw poczytaj sobie o tym, co mo¿na zrobiæ z tak zniszczonymi w³osami, je¶li chodzi o koloryzacjê i dopiero ewentualnie bierz siê za korygowanie koloru. Najwiêcej informacji znajdziesz na blogu Mysi KLIK. Poczytaj wpisy nt farbowania trudnych przypadków, pigmentacji itp i dopiero ewentualnie kombinuj.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 17:05   #104
Ma³gosia791
spin doctor
 
Avatar Ma³gosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 7 514
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Mam pro¶bê, czy mo¿ecie mi poleciæ dobr± silikonow± od¿ywkê, szampon i serum? Zauwa¿y³am, ze moim w³osom bardzo s³u¿± silikony i chcia³abym pój¶æ z pielêgnacj± w tê stronê

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Poka¿ wiadomo¶æ
¦ci±æ najwiêksze zniszczenia, stosowaæ bogate, ciê¿kie maski i od¿ywki, du¿o nawil¿aczy, obowi±zkowo serum silikonowe. Gumowate w³osy s± z regu³y nie do odratowania.
A mog³aby¶ podaæ konkretne nazwy?
__________________
"Wybra³am osobê, któr± chcê byæ, i ni± jestem."
Ma³gosia791 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 17:25   #105
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez Ma³gosia791 Poka¿ wiadomo¶æ
A mog³aby¶ podaæ konkretne nazwy?
Wszelkie produkty z "olejowe, bogate, od¿ywcze" w nazwie np Isana olejowa, Elseve magiczne oleje, Timotei Precious Oil, Dove Pure Care Dry Oil. Przy tego typu produktach trzeba tylko uwa¿aæ na proteiny, sprawdzaæ sk³ady pod ich k±tem i nie stosowaæ ich za d³ugo ani jako jedyne kosmetyki, bo ma³o które w³osy znios± codzienne dawki protein.
Do¶æ ciê¿kie maski ma Omia.
Nawil¿acze: Alterra granat i aloes, NaturVital maska aloesowa, Bioetika nawil¿aj±ca, Equilibra nawil¿aj±ca z aloesem (ale uwaga, bo ma te¿ keratynê).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-12-29 o 17:27
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 20:26   #106
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez ewaaa1312 Poka¿ wiadomo¶æ
No krusza sie strasznie...sa w okropnym stanie...nie wiem co mam robic...tak sie boje :/// a dlaczego wcierka moze zaszkodzic??
Podra¿niona farbowaniem skóra g³owy + wcierka - resztê mo¿esz sobie dopowiedzieæ.
Cytat:
Napisane przez ewaaa1312 Poka¿ wiadomo¶æ
myslicie ze jak mega zadbam teraz o te wlosy tzn.przez ten tydz ...to w niedziele bede mogla polozyc jakas delikatna szamponetke zeby jakos wrocic do szkoly ?? Tak strasznie ta cala sytuacje przezywam 😭😭😭😭😭
My¶lê, ¿e nie.
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 20:51   #107
ewaaa1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Dzieki za wdzystkie rady

Jutro ide sciac to siano...byle mozna bylo zwiazac kucyka pozniej...a z kolorem to nie mam pojecia co zrobie...jakbym nie musiala wychodzic z domu to jeszcze nie bylo by tak dramatycznie...doradzcie mi co mam zrobic z kolorem..na gorze jest niemak platyna...a dol taki jasny z rudosciami...musze jakos wrocic do szkoly w pon...juz nie wiem co mam robic :////
ewaaa1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 21:17   #108
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez ewaaa1312 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za wdzystkie rady

Jutro ide sciac to siano...byle mozna bylo zwiazac kucyka pozniej...a z kolorem to nie mam pojecia co zrobie...jakbym nie musiala wychodzic z domu to jeszcze nie bylo by tak dramatycznie...doradzcie mi co mam zrobic z kolorem..na gorze jest niemak platyna...a dol taki jasny z rudosciami...musze jakos wrocic do szkoly w pon...juz nie wiem co mam robic :////
Przeczyta³a¶ co¶ z tego linka, który Ci poda³am?
Jak dbaæ o bardzo zniszczone w³osy KLIK
Pigmentacja w³osów KLIK

S± tylko 2 opcje: albo znajdziesz dobrego fryzjera, który zna siê na farbowaniu, a nie tylko k³adzie farbê i kasuje za to kilkadziesi±t z³otych (to samo zrobi Ci kole¿anka za darmo). Albo poczytasz na temat farbowania, podejdziesz do tematu z g³ow± i spróbujesz sama w domu.
Siêgniêcie po farbê trwa³± czy pó³trwa³± skoñczy siê zielono-burym kolorem.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-01, 00:12   #109
ewaaa1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Mam pytanie,

A jaki szampon jest bez protein ? Czy to moze byc np.bambi??

Bo teraz bede stosowac odzywki, maski itp. I chce raz w tyg myc takim szamponem myc wlosy zeby ich nieprzeproteinowac co o tym myslicie?
ewaaa1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 10:03   #110
ewaaa1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Wiesz co fryzjerka mi sciela te wlosy...wycieniowala i powiem ci ze ta fryzurka dosyc dobrze wyglada i zrobila mi zabieg kreatynowy i ten dol zjasnial...takze ten blond nie wyglada juz zle a co do farbowania...to juz nigdy nie zafarbuje wlosow ! Xd moj naturalny to blond...takze te odrosty nie beda nue wiadomo jak przeszkadzac....do lata bede miec ombre najwazniejsze to zadbac o te wlosy teraz i zapuscic a co do linkow...wlasnie sie biore za czytanie dziekuje 😘😘
ewaaa1312 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-09, 20:21   #111
xlikeacannonballx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy Pomocy! Wypadaj±ce w³osy po k±pieli rozja¶niaj±cej.

Witam! Jaki¶ czas temu rozja¶nia³am w³osy u fryzjera (oko³o miesi±ca). Niestety kolor wyszed³ okropny. Po d³ugim zastanowieniu i przeczytaniu wielu postów na ten temat, zdecydowa³am siê na k±piel rozja¶niaj±c±. Mia³am w domu jedynie wodê utlenion± z rozja¶niacza (12%), któr± zmiesza³am pó³ na pó³ z przegotowan± wod±. Zmiesza³am to z szamponem i od¿ywk± (50ml szamponu:50ml od¿ywki:50ml wody). Po zmyciu w³osy zrobi³y siê bardzo sta³y siê bradzo szorstkie i zaczê³y wypadaæ (zawsze wypadaj±, gdy s± mokre, ale teraz wydajê siê, ¿e bardziej). Nie wiem co robiæ. Czy wypadanie ustatkuje siê? Czy mog± mi wypa¶æ wszystkie w³osy? Na³o¿y³am na nie maskê z Biovaxa i teraz odczuwam lekkie mrowienie, ale wydaje mi siê, ¿e to bardziej dlatego, ¿e siê zestresowa³am. Stara³am siê nie dotykaæ skóry g³owy. Proszê o pomoc.

Edytowane przez xlikeacannonballx
Czas edycji: 2016-01-09 o 20:42
xlikeacannonballx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-11, 07:15   #112
JulaBura
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Znam problem. U mnie najgorzej jest jesieni± i zim±... pomagaj± mi olejki mam z venity arganowy z buriti który regeneruje koñcówki w³osów. Co do wypadania to zmiana diety i suplement pomog³y.
JulaBura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-13, 15:43   #113
ramona28
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Ja równie¿ mam ten problem w zimie. Zimne powietrze kiepsko dzia³a na moje w³osy bo siê pusz±, s± suche oraz trac± blask. Dodatkowo jak mam na nich czapke i potem j± zdejmê to elektryzuj± siê niemi³osiernie.
Od miesi±ca mam fajn± maske do w³osów, która znacznie poprawia ich kondycjê, konkretnie:
http://flax.com.pl/terapeutyczna-mas...osow-soja.html
Nak³adam j± 30 minut raz na tydzieñ . Nie obci±za w³osów oraz ich stan znacznie siê poprawia.
ramona28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-14, 21:51   #114
markas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Pomocy! Wypadaj±ce w³osy po k±pieli rozja¶niaj±cej.

Wszystkie raczej nie wypadn± Ale zafundowa³a¶ im straszny cyrk

W³osy wypadaj± z cebilkami czy krusz± siê na d³ugo¶ci? Bo jesli to drugie to mo¿esz jedynie je od¿ywiaæ i zabezpieczaæ, spalonych w³osów nic nie uratuje.

Je¶li wypadanie nie os³abnie w ciagu kilku dni polecam zadbaæ o skórê g³owy (mo¿e byæ skrajnie przesuszona i podra¿niona - sk³ada³a¶ na ni± mieszankê?). Je¶li to nic nie da id¼ do dermatologa.

Wszystko powinno siê jednak unormowaæ w czasie i wróciæ do normy. Powodzenia!
markas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-15, 22:42   #115
barbarrakroczek
Przyczajenie
 
Avatar barbarrakroczek
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Witam. Kosmetyki te¿ w stu procentach nie pomog± dlatego mog³abym Ci poleciæ stosowanie zió³ które naprawdê mog± wiele. A wiêc zakup w w aptece nasiona z kozieradka jak równie¿ ze skrzypu. A nastêpnie zaparz w szklance wrz±tku po wystygniêciu wmasuj w skórê g³owy i we w³osy. Ja oba te produkty stosujê na zmianê tydzieñ jeden tydzieñ drugi i tak przez trzy miesi±ce na przemian. Robiê od dwóch do trzech miesiêcy przerwy i potem znowu. Chocia¿ po miesi±cu regularnego stosowania zobaczymy znaczn± poprawê w³osów.
barbarrakroczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-17, 14:11   #116
whocaresperfection
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

W³a¶nie zaparzy³am kozieradkê i wcieram. Mnie zapach a¿ tak nie przeszkadza ale nie mogê nabyæ nawyku wcierania. Wiêc kozieradka jest wtedy kiedy mi sie przypomni. Mo¿e dlatego, ¿e widzê po kilku aplikacjach wiêc dalej sobie odpuszczam i znowu zaczynam
whocaresperfection jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-17, 21:01   #117
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez whocaresperfection Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie zaparzy³am kozieradkê i wcieram. Mnie zapach a¿ tak nie przeszkadza ale nie mogê nabyæ nawyku wcierania. Wiêc kozieradka jest wtedy kiedy mi sie przypomni. Mo¿e dlatego, ¿e widzê po kilku aplikacjach wiêc dalej sobie odpuszczam i znowu zaczynam
A kozieradka na co dobrze wp³ywa? nigdy nie wpad³am na ¿aden post z ni± i nie bardzo o niej s³ysza³am 😮

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

[QUOTE=assiuci;54173526] na wypadanie czy porost baby hair jest kozieradka?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez JulaBura Poka¿ wiadomo¶æ
Znam problem. U mnie najgorzej jest jesieni± i zim±... pomagaj± mi olejki mam z venity arganowy z buriti który regeneruje koñcówki w³osów. Co do wypadania to zmiana diety i suplement pomog³y.
A mog³aby¶ napisaæ jak zmieni³a¶ swoj± dietê ¿e w³osy zaczê³y ci mniej wypadac?
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-17, 21:50   #118
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

[QUOTE=assiuci;54173526]A kozieradka na co dobrze wp³ywa? nigdy nie wpad³am na ¿aden post z ni± i nie bardzo o niej s³ysza³am 😮

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez assiuci Poka¿ wiadomo¶æ
na wypadanie czy porost baby hair jest kozieradka?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------



A mog³aby¶ napisaæ jak zmieni³a¶ swoj± dietê ¿e w³osy zaczê³y ci mniej wypadac?
Proszê, o kozieradce KLIK!
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-18, 06:16   #119
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

[QUOTE=kascysko;54174324]
Cytat:
Napisane przez assiuci Poka¿ wiadomo¶æ
A kozieradka na co dobrze wp³ywa? nigdy nie wpad³am na ¿aden post z ni± i nie bardzo o niej s³ysza³am 😮

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------


Proszê, o kozieradce KLIK!
Dziêkujê, poczytam! 😚
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-18, 20:37   #120
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: suche i zniszczone w³osy

A jakie¶ sprawdzone suplementy do lykania na w³oski macie dobre kobiety?
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 14:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.