Mamy Maj 2021. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-25, 17:44   #1111
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez elfik122 Pokaż wiadomość
Madz88 czyżby podejrzenie bliźniaków?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieeee no coś Ty. Synek ma teraz troche ponad rok wiec nie wiem czy bedzie chętny na spacery na nogach, jak mala sie urodzi to on będzie miał rok i 7 miesiecy, moze sie buntować ze chce wózkiem jeździć i wtedy będę musiała kupic podwójny jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez elfik122 Pokaż wiadomość
A co suplementujecie w drugim trymestrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cały czas to samo prenatal duo + wit D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 18:15   #1112
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Madz No tak właśnie kojarzyłam, że pisałaś że będzie córeczka I wiedziałam że jesteś po prenatalnych, więc się zdziwilam że jeszcze byłoby to możliwe mój ciazowy mozg

Kurkuma też z ciekawości chce porównać ceny na Black friday, a ubzduralam sobie cybex balios s lux, ze względu na jego wymiary i kompaktowosc, może ktoś miał z nim do czynienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 18:44   #1113
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Ja biorę pregna plus. Co do wózków to się kompletnie nie znam mamy po córce jeden z tańszych z allegro i w sumie nie żałuję, że nie kupilismy nic lepszego bo u nas spacery w wózku trwały góra 10 minut teraz chcę kupić chustę kółkową i jak dziecko polubi noszenie to może jeszcze dokupię standardową na dłuższe spacery, myślę że przy dwójce będzie to wygodne bo będę mogła wejść na placu zabaw w miejsca gdzie wózkiem bym nie podjechała np. po piasku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 18:52   #1114
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Nieeee no coś Ty. Synek ma teraz troche ponad rok wiec nie wiem czy bedzie chętny na spacery na nogach, jak mala sie urodzi to on będzie miał rok i 7 miesiecy, moze sie buntować ze chce wózkiem jeździć i wtedy będę musiała kupic podwójny jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cały czas to samo prenatal duo + wit D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A po co dodatkowo wit. D bierzesz? Nie pytam zlosliwie, prenatal ma juz 2000j wiec wystarczy ja biore obecnie prenatal duo, ale przerzucam sie na cos bez zelaza, bo mam po nim straszne bole brzucha. Od lipca tego roku nie ma juz zelaza w zaleceniach.

Ashya, trzymam kciuki! Wiem jaki to stres bo u mnie w 1 ciazy prenatalne wyszly kiepsko.

My tez wiekszosc wyprawki mamy, jesli bedzie dziewczynka to chyba niewiele dokupimy bo i po co. Chyba ze sie okaze ze chlopak to troche poszaleje w meskich ciuszkach.
My mamy 2 wozki, jednego czasem nawet uzywamy do tej pory jak nie chce mi sie za nia latac wiec u nas jak starsza miala 1,5roku to wozek byl must have. Zawsze mozna jeszcze dostawke kupic dla starszaka i to tez fajna opcja.
Chuste tez mamy, zwykla, troche sie nosilysmy i teraz tez planuje. Po pol roku chce jeszcze dokupic nosidlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017

Edytowane przez czilala4
Czas edycji: 2020-11-25 o 18:53
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:36   #1115
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez Aurencja Pokaż wiadomość
Ja biorę pregna plus. Co do wózków to się kompletnie nie znam mamy po córce jeden z tańszych z allegro i w sumie nie żałuję, że nie kupilismy nic lepszego bo u nas spacery w wózku trwały góra 10 minut teraz chcę kupić chustę kółkową i jak dziecko polubi noszenie to może jeszcze dokupię standardową na dłuższe spacery, myślę że przy dwójce będzie to wygodne bo będę mogła wejść na placu zabaw w miejsca gdzie wózkiem bym nie podjechała np. po piasku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez planuje chuste, mlody bardzo lubil byc noszony, jak mala bedzie lubiła to najwyzej bede motać ja i starszego do wozka. A jak bede z kimś szla to na 2 wózki mogę zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
A po co dodatkowo wit. D bierzesz? Nie pytam zlosliwie, prenatal ma juz 2000j wiec wystarczy ja biore obecnie prenatal duo, ale przerzucam sie na cos bez zelaza, bo mam po nim straszne bole brzucha. Od lipca tego roku nie ma juz zelaza w zaleceniach.

Ashya, trzymam kciuki! Wiem jaki to stres bo u mnie w 1 ciazy prenatalne wyszly kiepsko.

My tez wiekszosc wyprawki mamy, jesli bedzie dziewczynka to chyba niewiele dokupimy bo i po co. Chyba ze sie okaze ze chlopak to troche poszaleje w meskich ciuszkach.
My mamy 2 wozki, jednego czasem nawet uzywamy do tej pory jak nie chce mi sie za nia latac wiec u nas jak starsza miala 1,5roku to wozek byl must have. Zawsze mozna jeszcze dostawke kupic dla starszaka i to tez fajna opcja.
Chuste tez mamy, zwykla, troche sie nosilysmy i teraz tez planuje. Po pol roku chce jeszcze dokupic nosidlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo mam niedobory, ja nawet w lecie musze brac min 2000j, na okres jesienno-zimowy biore zawsze 4000j, niedlugo będę robić znowu badania wit D czy czasem nie jeszcze więcej musze. W poprzedniej brałam 4000-6000j.

My wlasnie tez mamy 2 wózki. Dostawki nie chce bo sa bardzo niewygodne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 21:39   #1116
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez elfik122 Pokaż wiadomość
A co suplementujecie w drugim trymestrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja brałam symvital mama potem na próbę mama dha premium plus, bo teraz niby żelazo nie jest zalecane, teraz wróciłam do symvitalu, bo po żelazie nie cierply mi ręce chyba. Ogólnie kierowałam się postem pana tabletki, który sprawdzał co jest zgodne z wytycznymi PTG. Te suplementy chyba można brać przez całą ciążę

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kurkuma88 Pokaż wiadomość
Ja teraz jadę na prenatal duo, wcześniej omega med Optima forte. Dostałam od lekarza tygodniowe próbki femibion 2 ale widziałam w nich luteinę i tak trochę się zastanawiam czy to brać....
Wózki to u mnie zupełnie temat rzeka - na mojej liście mam Muuvo quick 2, tuttis uno plus, Bebetto Luca i Anex m type. Liczyłam, że może kupię coś na Black Friday ale nie potrafię się zdecydować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te babetto i anexy nie są bardzo ciężkie?
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 22:17   #1117
Kurkuma88
Raczkowanie
 
Avatar Kurkuma88
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 35
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Ja brałam symvital mama potem na próbę mama dha premium plus, bo teraz niby żelazo nie jest zalecane, teraz wróciłam do symvitalu, bo po żelazie nie cierply mi ręce chyba. Ogólnie kierowałam się postem pana tabletki, który sprawdzał co jest zgodne z wytycznymi PTG. Te suplementy chyba można brać przez całą ciążę

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------


Te babetto i anexy nie są bardzo ciężkie?
Są cięższe niż Tutis Uno i muuvo (2-3 kg więcej), ale amortyzacja lepsza..I weź tu człowieku się zdecyduj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurkuma88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 23:17   #1118
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez Kurkuma88 Pokaż wiadomość
Są cięższe niż Tutis Uno i muuvo (2-3 kg więcej), ale amortyzacja lepsza..I weź tu człowieku się zdecyduj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawie te same mam na oku oprócz anexa koleżanka ma muuvo i w sumie super ale ta spacerowka jest bardzo mało jeśli chodzi o siedlisko bebetto się super prowadzi, i też mi luca chodzi po głowie albo nitello to też znajomi mają póki co nie narzekają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 07:11   #1119
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez Kurkuma88 Pokaż wiadomość
Są cięższe niż Tutis Uno i muuvo (2-3 kg więcej), ale amortyzacja lepsza..I weź tu człowieku się zdecyduj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, najlepiej jak ktoś ma dom, to wtedy waga nie ma aż takiego znaczenia, bo rzadko się gdzieś wnosi. U nas blok + moje gabaryty powodują, że pierwsze co sprawdzam to wagę. Dodatkowo mamy kompaktowy samochód, więc wymiary po złożeniu też są ważne stąd pomysł na Peg perego, bo ma składaną gondolę.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 09:46   #1120
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Pixie wczoraj jak przeglądałam strony z wózkami, na jednej z nich na peg perego bylo 30 procent przeceny, tyle, że nie obserwowałam cen tych wózków, więc nie wiem czy promocja prawdziwa 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 10:46   #1121
Kurkuma88
Raczkowanie
 
Avatar Kurkuma88
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 35
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, najlepiej jak ktoś ma dom, to wtedy waga nie ma aż takiego znaczenia, bo rzadko się gdzieś wnosi. U nas blok + moje gabaryty powodują, że pierwsze co sprawdzam to wagę. Dodatkowo mamy kompaktowy samochód, więc wymiary po złożeniu też są ważne stąd pomysł na Peg perego, bo ma składaną gondolę.
Ja właśnie dlatego rozważam muuvo - fajnie się składa + składana gondola. My już bez dziecka mieliśmy zawsze problem z pomieszczeniem bagaży, co tu mówić jak do tego dojdzie wózek i rzeczy bejbika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Prawie te same mam na oku oprócz anexa koleżanka ma muuvo i w sumie super ale ta spacerowka jest bardzo mało jeśli chodzi o siedlisko bebetto się super prowadzi, i też mi luca chodzi po głowie albo nitello to też znajomi mają póki co nie narzekają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A koleżanka wychodzi z tym muuvo na trudniejsze tereny np. do lasu? Bo zastanawiam się nad tą amortyzacją, chciałabym mieć pewność, że będzie wystarczająca.. codziennie oczywiście nie będę chodzić po lesie, ale czasami bym chciała..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurkuma88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-26, 10:51   #1122
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Ja brałam symvital mama potem na próbę mama dha premium plus, bo teraz niby żelazo nie jest zalecane, teraz wróciłam do symvitalu, bo po żelazie nie cierply mi ręce chyba. Ogólnie kierowałam się postem pana tabletki, który sprawdzał co jest zgodne z wytycznymi PTG. Te suplementy chyba można brać przez całą ciążę

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------


Te babetto i anexy nie są bardzo ciężkie?
Anex m/type jest spoko. Ale ja nie nisze go po piętrach. Gondola chyba 13kg wazy a spacerowka 11, ale pewna nie jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kurkuma88 Pokaż wiadomość
Są cięższe niż Tutis Uno i muuvo (2-3 kg więcej), ale amortyzacja lepsza..I weź tu człowieku się zdecyduj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojjjj anex ma przrcudowna amortyzacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kurkuma88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dlatego rozważam muuvo - fajnie się składa + składana gondola. My już bez dziecka mieliśmy zawsze problem z pomieszczeniem bagaży, co tu mówić jak do tego dojdzie wózek i rzeczy bejbika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

A koleżanka wychodzi z tym muuvo na trudniejsze tereny np. do lasu? Bo zastanawiam się nad tą amortyzacją, chciałabym mieć pewność, że będzie wystarczająca.. codziennie oczywiście nie będę chodzić po lesie, ale czasami bym chciała..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie macie auto? My fiata punto, bedzie 2 dzieci i pies musimy dotrwac tak do konca roku bo chyba nie damy rady auta i generalnego remontu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 11:07   #1123
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamy Maj 2021

Ja tak latałam i szukałam wózków ze względu na wagę, niestety waga podawana przez producentów nie zawsze się pokrywała z faktyczną wagą. Pan w jednym ze sklepów nawet miał wagę i mi to uświadomił. Mieszkamy na 1 piętrze w niskim bloku i się wydaje, że przecież niewysoko, ale niestety trzeba trzy piętra schodów taki wózek wnieść, znieść a nie będę czekać na męża do 16 aż wróci z pracy, by wyjść na spacer. Zdecydowałam się na Bebetto Holland trzy lata temu i tak nie było lekko. Stelaż + gondola = 12 kg + waga dziecka. Całego wózka przy moim wzroście (160 cm) i gabarytach nie ma opcji znieść. Póki dziecko mogłam pozostawić samo w gondoli leciałam na parter z samym stelażem, otwarte drzwi w mieszkaniu, bobo w gondoli przy drzwiach, potem gondolka i na dół i klik na stelaż. Potem kombinowałam z samochodem przed blokiem. Mamy dwa auta, więc w moim rozmontowywałam gondolę, kładłam na tylne siedzenie gondole z małym, w tym czasie stelaż do bagażnika, małego z gondoli i do góry i tak codziennie. Później gdy dziecko było już ruchliwe i starsze, kombinacje alpejskie i zapinałam w foteliku na czas montażu wózka. Jak tylko potrafił stabilnie siedzieć, zaczęłam się rozglądać za jakąś lekką spacerówką około pierwszego roku życia. Kupiłam leciutką Minima Easy Go, która waży 6 kg, to było jak wybawienie W podróż też idealna, bo składa się do kompaktowych rozmiarów. Zazdroszczę wszystkim, które mają problem znoszenia i wnoszenia wózka z głowy.
Mam zatem dwa wózki, problem kupna z głowy.

madz88 My właśnie miesiąc temu zmieniliśmy jedno auto na większe. W zeszłym roku byliśmy na wakacjach i już był dramat się upchnąć w małym aucie z bagażami na 10 dni, wózkiem i pierdołami ale ja oczywiście z tych, co muszą wszystko mieć ze sobą
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2020-11-26 o 11:10
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 11:23   #1124
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Mamy Maj 2021

Przy pierwszym dziecku mieszkaliśmy z rodzicami i bratem, tż dużo pracował w domu. Zawsze wnosily i znosily wózek 2 osoby. Teraz wynajmujemy w takim miejscu, że będę zostawiać wózek na dole na klatce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 11:28   #1125
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Przy pierwszym dziecku mieszkaliśmy z rodzicami i bratem, tż dużo pracował w domu. Zawsze wnosily i znosily wózek 2 osoby. Teraz wynajmujemy w takim miejscu, że będę zostawiać wózek na dole na klatce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super. U mnie takie wózki stały maksymalnie dwa dni, potem było ich poszukiwanie. Nawet przypięte znikały. Od jakiegoś czasu zarówno w wieżowcu rodziców jak i u nas w blokach jest zakaz zostawiania wózków, rowerów itp. na klatkach - "przestrzeń wspólna, blokuje przejście, drogę ewakuacyjną"
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 11:34   #1126
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Mamy Maj 2021

To jest taka szeregówka, gdzie mieszkają 4 rodziny. Z boku jest spora przestrzeń, rodzina z parteru zostawia rowery, z 1 piętra wózki, hulajnogi. Czasem się słyszy o kradzieżach na osiedlu, chociaż najczęściej to hulajnogi, rowerki, które dzieciaki zostawiają na dworze przed bramami. Więc nawet jak będziemy zabierać do góry, to będę mieć ten komfort, że ja nie muszę tego robić, mam gdzie postawić, a tż może przynieść w wolnej chwili. Czasami ratowalismy się tym, że zostawialismy wózek w bagażniku. Dla mnie też priorytetem było, żeby był lekki, ale potem stwierdziłam, że przy moich 147 cm i niskiej wadze żadnej gondoli nie wniose z dzieckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 12:35   #1127
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Współczuję tego noszenia wózków my blok z windą więc bez problemow żadnych, jak wózek do auta musiałam włożyć to już było mi ciężko, cieszyłam się jak już mieliśmy spacerówke składana jedną ręką, od razu wygodniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 12:48   #1128
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez Kurkuma88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dlatego rozważam muuvo - fajnie się składa + składana gondola. My już bez dziecka mieliśmy zawsze problem z pomieszczeniem bagaży, co tu mówić jak do tego dojdzie wózek i rzeczy bejbika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

A koleżanka wychodzi z tym muuvo na trudniejsze tereny np. do lasu? Bo zastanawiam się nad tą amortyzacją, chciałabym mieć pewność, że będzie wystarczająca.. codziennie oczywiście nie będę chodzić po lesie, ale czasami bym chciała..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koło domków mają takie laski to jedzi ale tam wiekszość ścieżek to takie wydeptane ale nie narzeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 13:02   #1129
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Mamy Maj 2021

My tez mieszkalismy na 3 pietrze bez windy przez pierwsze 2 lata zycia corki wiec caly okres wozkowy jak sobie to przypomne... dziecko na rece, chusta pod pache, wozek w aucie, a z powrotem dziecko do chusty, wozek do bagaznika i zakupy do reki. Jak wracalam do domu czasem po takim spacerze to musialam odpoczac ale mysle ze z kazda gondola bedzie ciezko i ja sobie nie wyobrazam na codzien nosic. Nawet jak potem zmienilismy na spacerowke 6kg to nie dalam rady wyniesc wozka, dziecka ok.10kg i zakupow jednoczesnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-26, 14:22   #1130
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez elfik122 Pokaż wiadomość
Pixie wczoraj jak przeglądałam strony z wózkami, na jednej z nich na peg perego bylo 30 procent przeceny, tyle, że nie obserwowałam cen tych wózków, więc nie wiem czy promocja prawdziwa 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to popatrzę, jakbyś sobie przypomniała co to za strona to daj znać!
Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Anex m/type jest spoko. Ale ja nie nisze go po piętrach. Gondola chyba 13kg wazy a spacerowka 11, ale pewna nie jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Ojjjj anex ma przrcudowna amortyzacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

A jakie macie auto? My fiata punto, bedzie 2 dzieci i pies musimy dotrwac tak do konca roku bo chyba nie damy rady auta i generalnego remontu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też mamy grande Punto, ale wymieniać nie będziemy, bo w sumie to właśnie na nie wymieniliśmy dopiero co 😀.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 18:19   #1131
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
O to popatrzę, jakbyś sobie przypomniała co to za strona to daj znać!


My też mamy grande Punto, ale wymieniać nie będziemy, bo w sumie to właśnie na nie wymieniliśmy dopiero co .
Ja uwielbiam go, ale coz przy dziecku i psie jest juz malo miejsca a co jeszcze z jednym dzieckiem. My wozimy wozek i lozeczko turystyczne czesto ze sobą na wyjazdy, do tego rzeczy dzieci, nasze i psa. Zapakowani pod sufit my go kupilismy jak bylam w pierwszej ciazy czyli 1,5 roku temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:28   #1132
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Pixie poslalam Ci w prywatnej

Ok zaszalalam na Black Friday trochę za wcześnie chyba na wózek, Ale był 700 zł tańszy choć tak naprawdę z obserwacji już od jakiegoś czasu to 500 Ale i tak dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz patrzę i cena jest wyższa Ale jak już zamówiłam i zapłaciłam to muszą mi go sprzedać po cenie za jaką był wystawiony parę godzin wczesniej nie?

Edytowane przez elfik122
Czas edycji: 2020-11-27 o 13:35
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:08   #1133
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez elfik122 Pokaż wiadomość
Pixie poslalam Ci w prywatnej

Ok zaszalalam na Black Friday trochę za wcześnie chyba na wózek, Ale był 700 zł tańszy choć tak naprawdę z obserwacji już od jakiegoś czasu to 500 Ale i tak dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz patrzę i cena jest wyższa Ale jak już zamówiłam i zapłaciłam to muszą mi go sprzedać po cenie za jaką był wystawiony parę godzin wczesniej nie?
Dziękuję! Patrzyłam, znam tę stronę i w sumie cały czas jest ta sama cena i niby obniżka. No muszą, super, że Ci się udało wyhaczyc taką promocję! My jutro chyba obejrzymy używkę, nie zależy nam żeby wózek był nowy.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 19:55   #1134
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez elfik122 Pokaż wiadomość
Pixie poslalam Ci w prywatnej

Ok zaszalalam na Black Friday trochę za wcześnie chyba na wózek, Ale był 700 zł tańszy choć tak naprawdę z obserwacji już od jakiegoś czasu to 500 Ale i tak dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz patrzę i cena jest wyższa Ale jak już zamówiłam i zapłaciłam to muszą mi go sprzedać po cenie za jaką był wystawiony parę godzin wczesniej nie?
No to poszalałaś

Ja miałam dziś wizytę wszystko w porządku 230 gramowy synuś



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 20:22   #1135
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy Maj 2021

Ja już tydzień czekam na wyniki nifty, do 4.12 mają czas więc jeszcze pewnie tydzień czekania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 20:53   #1136
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Pixie np to dobrze że masz rozeznanie ile wcześniej kosztował, bo zazwyczaj właśnie w kulki lecą z tymi promocjami

Aurencja ja w sumie po wizycie w srode to ani nie wiem ile cm ma, pierwszy raz nie dostałam pomiaru

Ashya czekamy razem z Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 05:10   #1137
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja już tydzień czekam na wyniki nifty, do 4.12 mają czas więc jeszcze pewnie tydzień czekania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno się dluzy to czekanie, ale będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 06:30   #1138
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy Maj 2021

Asya kciuji za wyniki! Madz 88 jakie wozki blizniacze bierzesz pod uwage?
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 13:42   #1139
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Asya kciuji za wyniki! Madz 88 jakie wozki blizniacze bierzesz pod uwage?
Ja nie chce bliźniaczego, jeśli już to tylko rok po roku i to tylko takie które da się zrobić w jednoosobowy wozek wiec mam ograniczone pole.
Easywalker Harvey 2, cybex gazelle i bugaboo donkey. Najbardziej pasowalby mi cybex bo nie jest kubelkowy ale nie mialam okazji testować. Jedynie Harvey jezdzilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 06:11   #1140
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Mamy Maj 2021

Hej! Ja już w drodze do pracy . Weekend u nas udany, kupiliśmy wózek, w fajnym stanie był, tylko na stelażu trochę podrapany, więc się zdecydowaliśmy. Tylko teraz gdzie to trzymać?
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-06 08:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.