chory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-06, 17:49   #1
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17

nos czy Zatoki


Witam, 3 Miesiace, od lipca do września miałem takie uczucie ucisku u nasady nosa u góry, cały miesiąc był to dość spory problem. W czerwcu objawy były takie, że nos się zatykał na 7 dni, a potem był drożny przez 6 dni. Brałem Otrivin Allergy i mi pomagało, do tego zyrtec i wodę morską. Wyjechałem w czerwcu do siostry do Warszawy na 7 dni, przez pierwsze 2 dni to uczucie było, a potem 5 dni nic a nic, wróciłem na wieś (mieszkam na wsi) i jak na złość znowu, do tego doszedł kaszel suchy. Łapał mnie ten ucisk też jak wracałem z siłowni na piechotę i jak wracałem z zalewu rowerem, nigdy w domu. Pracowałem w Hotelu i też mi tak się działo, potem miałem podrażnioną śluzówkę nosa przez 2 tyg. Robiłem badania na alergię i wyszło że jestem po matce, po ojcu mam lekko skrzywioną przegrodę nosa. Robiłem badania krwi i wszystko w normie, polipy badania na ich obecność robione miałem i nic nie wyszło. Dodam iż rok tem u wszystko było ok przez 8 Miesięcy, ok rok temu to łapało mnie w szkole rano i mijało samo bez leków, nigdy tego nie miałem, a mam 21 lat kiedyś miałem astmę alergiczną i odczulano mnie i pomogło Dodam iż trenuję na siłowni kulturystykę naturalną i nie biorę sterydów anabolicznych tylko witaminy, samo białko i aminokwasy. Na treningu szybciej się męczyłem odkąd to miałem, przez to łapała mnie duszność, ale nie przez usta tylko przez nos. Czasem miałem tak z 3 x na siłowni podczas robienia kardio i treningu siłowego. Dodam iż zapachy czuję, powietrze leci przez obie dziurki, nos się nie poszerzył. W tamtym roku miałem egzamin na Cukiernika i się bałem czy sobie poradzę, potem przez 3 miesiące czy zdałem i czy znajdę pracę. Nie palę w ogóle, alkohol okazyjnie spożywam. Pomocy czy to objaw alergii? Nie mam uczulenia na zwierzęta, kurz, roztocza. czy to mógł być wirus bo 7 miesięcy czułem się świetnie tylko lipiec sierpień i wrzesień to miałem
minęło duszność itp. wszystko jest ok łapię powietrze przez. nos nie mam bezdechów nocnych itp. polipów nie mam ojciec matka nie mieli w 2015 nie miałem nic takiego jak w tym mam jedynie taki jakby katar gęsty nie mam mowy nosowej itp. nigdy tego nie miałem robię płukanie zatok nie biorę sprayów do nosa stosuję olejek eukaliptusowy do sauny co to mogło być co to jest byłem w laryngologa mam lekko skrzywioną przegrodę, ale delikatnie całe życie miałem i nie miałem takich efektów jak w tym roku nawet rok temu tego nie miałem.
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 19:06   #2
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: nos czy Zatoki

Z opisu nie wygląda mi to na zatoki
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 22:46   #3
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
Dot.: nos czy Zatoki

nie miałem tego nigdy pojawiło się nagle w lipcu teraz jest już git ale mam gęsty katr pozostałości chyba i mjia może to wirus alergia u laryngologa byłem i mam lekko krzywy nos naprwdę leko imówił że nie trzeba operować od małego mam taki pierwszy raz mi się to zdarzyło zapachy czuję mowy nosowej nie mam wysypiam się nie mam bezdechów nie chrapię
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 15:16   #4
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
Smile gardło

czy moje gardło jest zdrowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161206_155654.jpg (89,4 KB, 65 załadowań)
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 15:38   #5
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: gardło

Forum nie zastąpi lekarza - idź do rodzinnego i z nim skonsultuj sprawę. Trudno po zdjęciu orzekac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 17:16   #6
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: gardło

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 13:29   #7
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 371
Dot.: gardło

Gaaardłoo taaak....
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 13:42   #8
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: gardło

Łatwiej by było stwierdzić gdybyś go nie zasłanial

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 16:32   #9
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
Dot.: nos czy Zatoki

Zawsze latem było mega fajnie nie miałem całe życie z tym problemów dodam, iż już mi minęło myślę, że to były nie doleczone zatoki a przed latem mnie bolały lub wirus, lub alergia 1 raz w życiu tak miałem i teraz jest ok moje podejrzenia mogą być słuszne.
Dziękuję za udzieloną powyżej wiadomość.
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 14:32   #10
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: gardło

Tak wygląda, ale to może stwierdzić tylko laryngolog.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 19:40   #11
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
ucisk

Witam, Szanowni użytkownicy forum mam malutki problem chodzi o to że nie mam polipów problemów z tarczycom żadnych guzków ani nic z tego boli mnie szyja, ale nie cały czas wczoraj nie bolała położyłem się spać i dziś na wieczór zaczęło nie jest to ból bardziej ucisk nie mam problemów z połykaniem itp. nie dusze się myślę, że to od złej pozycji śpiąc proszę o pomoc czy mogę mieć rację, czy się mylić a może to stres lub nerwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (16,7 KB, 8 załadowań)
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 13:38   #12
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: ucisk

Może być stres, nerwica, albo problemy ze stawem skroniowo - żuchwowym
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:22   #13
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
Smile Nos w środku

Witam moje pytanie brzmi czy jak mamy środek nosa tak zwany wąwóz mi to przypomina szczelina ta powinna być bardzo duża, czy mała, bo gdzieś czytałem, że nie może być za duża, bo by była hiperwentylacja proszę o odpowiedż.
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 20:29   #14
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
dziwny Problem pierwszy raz w życiu

Witam, 3 Miesiace, od lipca do września miałem takie uczucie ucisku u nasady nosa u góry, cały miesiąc był to dość spory problem. W czerwcu objawy były takie, że nos się zatykał na 7 dni, a potem był drożny przez 6 dni. Brałem Otrivin Allergy i mi pomagało, do tego zyrtec i wodę morską. Wyjechałem w czerwcu do siostry do Warszawy na 7 dni, przez pierwsze 2 dni to uczucie było, a potem 5 dni nic a nic, wróciłem na wieś (mieszkam na wsi) i jak na złość znowu, do tego doszedł kaszel suchy. Łapał mnie ten ucisk też jak wracałem z siłowni na piechotę i jak wracałem z zalewu rowerem, nigdy w domu. Pracowałem w Hotelu i też mi tak się działo, potem miałem podrażnioną śluzówkę nosa przez 2 tyg. Robiłem badania na alergię i wyszło że jestem po matce, po ojcu mam lekko skrzywioną przegrodę nosa. Robiłem badania krwi i wszystko w normie, polipy badania na ich obecność robione miałem i nic nie wyszło. Dodam iż rok tem u wszystko było ok przez 8 Miesięcy, ok rok temu to łapało mnie w szkole rano i mijało samo bez leków, nigdy tego nie miałem, a mam 21 lat kiedyś miałem astmę alergiczną i odczulano mnie i pomogło Dodam iż trenuję na siłowni kulturystykę naturalną i nie biorę sterydów anabolicznych tylko witaminy, samo białko i aminokwasy. Na treningu szybciej się męczyłem odkąd to miałem, przez to łapała mnie duszność, ale nie przez usta tylko przez nos. Czasem miałem tak z 3 x na siłowni podczas robienia kardio i treningu siłowego. Dodam iż zapachy czuję, powietrze leci przez obie dziurki, nos się nie poszerzył. W tamtym roku miałem egzamin na Cukiernika i się bałem czy sobie poradzę, potem przez 3 miesiące czy zdałem i czy znajdę pracę. Nie palę w ogóle, alkohol okazyjnie spożywam. Pomocy czy to objaw alergii? Nie mam uczulenia na zwierzęta, kurz, roztocza. czy to mógł być wirus bo 9 miesięcy czułem się świetnie tylko lipiec sierpień i wrzesień to miałem stosowałem jeszcze otrivin allergy teraz już nie mam tego ucisku wszystko wróciło do normy ale mam czasem uczucie takie jakby tam był gęsty karar w nosie jakby pozostałość po tym stosuję 1x tyg irigasin i fix sin proszę o odpowieć czy ktoś tak miał co pomogło czy to minie i będzie wszystko ok
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 12:15   #15
MissStiletto
Raczkowanie
 
Avatar MissStiletto
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 78
Dot.: dziwny Problem pierwszy raz w życiu

A może to zapalenie zatok? Ostre bądź przewlekłe. Zazwyczaj te grzybicze zapalenia zatok przebiegają jakby łagodniej od tych bakteryjnych i wirusowych, są mniej oczywiste za to bardzo upierdliwe Osobiście cierpię na przewlekłe zapalenie zatok, bardzo często mam zatkany nos, mimo braku kataru - a to jest ponoć objaw charakterystyczny właśnie dla grzybów U mnie to wygląda tak - ucisk i ból w okolicy czoła czyli zatok czołowych, czasem także nosowych, bolą mnie również oczodoly gdyż ból promieniuje na sąsiednie partie. Na codzień brak kataru, ale jeśli już dojdzie niesamowity ból to zazwyczaj pojawia się cieknaca wydzielina. Poza tym stale mi coś spływa po gardle stąd - kaszel. Spróbuj popytać lekarza właśnie o zapalenie zatok, powinni sprawdzić stan Twojej błony śluzowej w nosie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MissStiletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 13:41   #16
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
Dot.: dziwny Problem pierwszy raz w życiu

dziękuję a to co opisałem to mogło być to już teraz to zdrowy jestem
proszę o odpowieć pozdrawiam
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 13:59   #17
MissStiletto
Raczkowanie
 
Avatar MissStiletto
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 78
Dot.: dziwny Problem pierwszy raz w życiu

Ucisk, szczególnie u nasady nosa jest typowy dla problemów z zatokami. Tak samo zatykanie i odtykanie się zależne od różnych czynników W razie co, stosowanie wody morskiej powinno pomóc, chociaż wiele osób chwali sobie płukanie zatok - odpowiedni roztwór wypłukuje wydzielinę nie tylko z nosa, także właśnie z zatok ale osobiście jeszcze się na to nie odważyłam.
Chociaż z drugiej strony ciężko teraz stwierdzić czy te dość typowe dla alergii miesiące letnie były przypadkiem czy nie : ) Bo tak czy siak alergia też pasuje, mój narzeczony jest np uczulony na prymitywną roślinke jaką jest bylica pospolita Kto by wiedział. Ale skoro nawet teraz czuje pan ze coś tam jest to pewnie to zapchane zatoki.
Niech się Pan pochyli mocno do przodu, głowa nisko, parę sekund tak wytrzymać. Czy występuje uczucie ucisku w okolicach czoła, nosa bądź oczu?
Można też bardzo mocno nacisnąć tam gdzie boli, w moim przypadku naciskalam bardzo bardzo mocno na czoło gdyż bolały mnie zatoki czołowe i wręcz czułam jak wydzielina zaczynała spływac po gardle. Poza tym dużo o zatokach moze powiedzieć właśnie owa wydzielina, jeśli występuje wykrztuszanie wydzieliny która nie pochodzi z płuc to pewnie jest to infekcja zatok, czy bakteryjna czy wirusowa czy grzybicza to już musi ocenić lekarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MissStiletto
Czas edycji: 2016-12-21 o 14:00
MissStiletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 15:45   #18
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
Dot.: dziwny Problem pierwszy raz w życiu

witam płukałem nos wdą morską i pomagało firmy wick obecnie 1x tyg stosuje irigasin płukanie zatok ucisku przy pochylaniu ani przy odchylaniu nie mam także samopoczucie mam świetne już nie mam tego, co powyżej pisałem, a jeśli chodzi o wydzielinę to rano mi się zdarza, ale nie zawsze, muszę wykrztusić flegmę samom ze śliną. Pozdrawiam panią męża i życzę wesołych świąt i pijanego nowego roku.

a co do odpowiedzi powyżej to nie miałem tego nigdy polipów nie mam mam lekko krzywą przegrodę ale od małego i nie miałem tego w wcześniej i w 2016 roku 9 miesięcy było ok a 3 lichę ale bez przesady nie było to tak że cały czas nos był zatany raz 5 dni był drożny a następne 6 dni zatkany i ucisk przy oddychaniu
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 15:59   #19
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
gardło

Witam wczoraj wietrzyłem dywany i mnie chyba tak podejrzewam przewiało obudziłem się rano z bolacy gardłem biorę ok 1000g wit c rano i 1000g wieczorem czy to przeziębienie jestem osłabiony gardło mnie boli kataru brak.
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 16:15   #20
201710061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 74
Dot.: gardło

Plukanka z soli jest dobra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710061000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 16:39   #21
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: gardło

Idz w koncu do lekarza

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:58   #22
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
dziwaczny problem z nosem

Witam, 3 Miesiace, od lipca do września miałem takie uczucie ucisku u nasady nosa u góry, cały miesiąc był to dość spory problem. W czerwcu objawy były takie, że nos się zatykał na 7 dni, a potem był drożny przez 6 dni. Brałem Otrivin Allergy i mi pomagało, do tego zyrtec i wodę morską. Wyjechałem w czerwcu do siostry do Warszawy na 7 dni, przez pierwsze 2 dni to uczucie było, a potem 5 dni nic a nic, wróciłem na wieś (mieszkam na wsi) i jak na złość znowu, do tego doszedł kaszel suchy. Łapał mnie ten ucisk też jak wracałem z siłowni na piechotę i jak wracałem z zalewu rowerem, nigdy w domu. Pracowałem w Hotelu i też mi tak się działo, potem miałem podrażnioną śluzówkę nosa przez 2 tyg. Robiłem badania na alergię i wyszło że jestem po matce, po ojcu mam lekko skrzywioną przegrodę nosa. ( z lewej strony u góry)Robiłem badania krwi i wszystko w normie, polipy badania na ich obecność robione miałem i nic nie wyszło. Dodam iż rok temu wszystko było ok przez 8 Miesięcy, ok rok temu to łapało mnie w szkole rano i mijało samo bez leków, nigdy tego nie miałem, a mam 21 lat kiedyś miałem astmę alergiczną i odczulano mnie i pomogło Dodam iż trenuję na siłowni kulturystykę naturalną i nie biorę sterydów anabolicznych tylko witaminy, samo białko i aminokwasy. Na treningu szybciej się męczyłem odkąd to miałem, przez to łapała mnie duszność, ale nie przez usta tylko przez nos. Czasem miałem tak z 3 x na siłowni podczas robienia kardio i treningu siłowego. Dodam iż zapachy czuję, powietrze leci przez obie dziurki, nos się nie poszerzył. W tamtym roku miałem egzamin na Cukiernika i się bałem czy sobie poradzę, potem przez 3 miesiące czy zdałem i czy znajdę pracę. Nie palę w ogóle, alkohol okazyjnie spożywam. Pomocy czy to był objaw alergii? Nie mam uczulenia na zwierzęta, kurz, roztocza. czy to mógł być wirus bo 9 miesięcy czułem się świetnie tylko lipiec sierpień i wrzesień to miałem stosowałem jeszcze otrivin allergy teraz już nie mam tego ucisku wszystko wróciło do normy ale mam czasem uczucie takie jakby tam był gęsty karar w nosie jakby pozostałość po tym stosuję 1x tyg irigasin i fix sin proszę o odpowieć czy ktoś tak miał co pomogło czy to minie i będzie wszystko ok
serdeczne pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 19:52   #23
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
przeziębienie czy

Witam,byłem zdrowy kataru nie mam ale przed wczoraj wietrzyłem pościel nie zakładałem szalika tylko czapkę i zaczęło mnie przed wczoraj boleć gardło nie kaszlę jakoś strsznie ale jak połykam ślinę to czuję takie podrażnienie nie wiem jak to wytłumaczyć i i przy połykaniu mnie w uszach tak jakby drapie nie strasznie biorę Neosine 1 tab. 2 x dziennie Wit c i witaminy i minerały i kąpiel gorącą z Amolem i olejkiem eukaliptusowym dziś 2 dzień i nie ma poprawy śpię w chuście owijam szyję.
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 13:51   #24
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
chory

witam jestem chory przeziębiony mam mowę nosową zapchany nos i suchy kaszel leki jakie biorę to antybiotyk i leki wit c witaminy i minerały i mg,omega c woda morska w sprayu vicks sinu fast zatoki theraflu extra grip proxacin 500 może być
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 15:49   #25
201710061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 74
Dot.: nos czy Zatoki

Idź do lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710061000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 18:25   #26
MichalWalkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 17
małżowina nosowa

witam małem robione badania na polipy i wystko ok wyszło ale wiem że nos zrowy składa się z włosków nosowych małżowiny nosowej itp ale co to jest to w środku nosa

czyżby to była małżowina środkowa czasem to jest widoczne a czasem całkowicie nie jak świecę latarką i w środek nosa interesuje się medycyną itp pomożecie każdy to chyba posiada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przerost malzowin 3.jpg (35,9 KB, 8 załadowań)
MichalWalkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 17:35   #27
201710061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 74
Dot.: małżowina nosowa

Cytat:
Napisane przez MichalWalkiewicz Pokaż wiadomość
witam małem robione badania na polipy i wystko ok wyszło ale wiem że nos zrowy składa się z włosków nosowych małżowiny nosowej itp ale co to jest to w środku nosa

czyżby to była małżowina środkowa czasem to jest widoczne a czasem całkowicie nie jak świecę latarką i w środek nosa interesuje się medycyną itp pomożecie każdy to chyba posiada
Idź do lekarza... skoro się interesujesz medycyna to może idź na studia. Tam się dowiesz wszystkiego....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710061000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-30 18:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.