Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 12:17   #3301
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

[QUOTE=bojestemtegowarta;2 7811846][QUOTE=Aredhel125;27797772]

to, że na kogoś cos działa, bądź nie, nie znaczy, że w twoim wypadku będzie tak samo. Ja bym, patrząc z perspektywy czasu, eksperymentu z hormonami nie powtórzyła, ale może w Twoim wypadku to dobre rozwiązanie? nawet jeśli po odstawieniu trądzik wróci (musisz się z tym liczyć) może być mniejszy no a poza tym istnieje duże prawdopodobieństwo że na czas brania tabletek będzie lepiej. przynajmniej odetchniesz psychicznie (a ponoć stres też dorzuca swoje 3 grosze w kwestii trądziku) i może przez ten czas cos się wyjaśni. Może masz jakąś alergię (mnie to dzisiaj zasugerowała kosmetyczka - mówiła, że miała straszny trądzik, zrobiła sobie testy alergiczne i okazało sie że ma alergię na brzozę... po odczulaniach problem zniknął), problemy z wątrobą, nerkamichore migdałki, jakieś upierdliwe bakterie? Może uda Ci się zalatwic jakieś skierowanie na badania (np. do szpitala, gdzieś o tym na forum czytałam), gdzie Ci wszystko porobią. Nie możesz się poddawać, całe życie przed tobą wiem, że jest strasznie ciężko, ja czasami mam wrażenie, że WSZYSTKO, doslownie wszystko jest mozliwe tylko nie zwalczenie tego cholerstwa. Ale przeciez skądś to sie bierze, jakaś przyczyna jest, a skoro jest przyczyna to da się z tym wygrać... 'tylko' trzeba ta przyczynę znaleźć...
co do lekarzy, nie chce generalizować, ale niestety w większości przypadków zasada 'nie szkodzić' nie występuje. Przepisują recepty według własnego 'widzimisię', według tego z jaka firma kosmetyczną mają podpisana umowę, czasem nawet nie zerkną na pacjenta, nie żebym wymagała jakies skierowania na badania czy choćby wywiad, czy pacjent nie jest na cos chory, uczulony, jak sie dotychczas leczyl...wiekszość z nich 'zapomina' (?) poinformować o obowiązku stosowania filtrów, o tabletkach osłonowych przy antybiotykach,o nawilżaniu skóry etc. Nam, wizażankom to sie wydaje oczywiste ale przeciez nie wszyscy o tym wiedzą..


No właśnie ja sobie świetnie zdaję sprawę z tego co hormony mogą powodować, jakie skutki uboczne, co się moze stać itd. Ale po pierwsze lekazre mi sugerowali, w domu gdzie są dwie kobiety po kuracjach hormonami i nic im nie jest przez lata doradzają, a ja też nie chcę odrzucać jakiejś możiwości, która mogłaby się okazać pomocna. Wiem, że jest duże prawdopodobieństwo, ze to nie pomoże ale u niektórych się zdarza, ze trądzik się zmniejsza więc mam nadzieję, ze u mnie też. Jeśli nie to faktycznie porobię jakieś badania itd. Mi lekarka mówiła coś, że moge mieć jakąś wrażliwość mieszka włosowego i hormony moga to zniwelować. Skoro tak to czemu nie spróbować? Ja też jestem przeciwna ingerownaiu w organizm chemią ale nie chcę tego brac przez lata tylko góra rok moze nawet i mniej. Jak nie pomoże to będę myśleć dalej ale skoro jest jakas tam szansa to może warto zobaczyć spróbować. Tak później patrząc w lustro i ubolewając będę sobie wyrzucac, że nie spróbowałam. Ale masz rację, że jak przez okres brania coś pomoże to chociaz sobie psychicznie odreaguję i przez pół roku będę sie cieszyć normalną twarzą to zawsze coś skoro jak na razie jestem skazana na pryszcze.
Chociaż ty nie chwaląc ani nie rugając tej kuracji, obiektywnie mówiąc mnie pocieszyłaś bo gdzie indziej te tabletki spisują na straty a mnie razem z nimi(mam na myśli inne fora).
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:52   #3302
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

bojestemtegowarta mogłabyś napisać, która to maseczka? coś takiego znalazłam na tali24

Używałam teraz maseczek z glinki białej i żółtej Cattiera, ale już mi się kończą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Glinka_przeciwtr_4c056a2c71c4d.jpg (26,3 KB, 7 załadowań)
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:36   #3303
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dziewczyny bylam dzis u lekarza rodzinnego, powiedzialam ze mam dosc juz tych 10 lat meczarni i spytalam co sadzi o doustnych retinoidach. Powiedziala,ze coraz czesciej je przepisuja i sa produkowane w coraz lepszych postaciach(lubie takie konkrety ) Tylko ostrzegla bym bym zbadala watrobe oraz porobila reszte badan.generalnie jest za skoro juz tyle czasu sie mecze. W poniedzialek ide do dermatologa po szczegoly.
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:53   #3304
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
możesz podać konkretne nazwy tych dwóch kosmetyków? albo linki.
oba produkty z pollena eva i oba za grosze, więc wypróbowałam i już zostałam...

tonik:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-lakowej.html

krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...sy.html&next=1

tonik jest naprawdę szałowy, super odświeża itd. a krem szału nie robi, ale lekko nawilża i co dla mnie najwazniejsze nie zapycha i nie zosawia tłustej warstwy

obie rzeczy do kupienia na pewno w tesco
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:58   #3305
Madzik_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Super mikstura na dolegliwości skórne i trądzik;)

Dziewczyny ja tez słyszałam o propolisie, który jak powiedziała mi Pani Farmaceutka świetnie działa na trądzik. Pani w aptece zaproponowała mi następnie krem nieznanej mi wcześniej firmy KORANA właśnie na bazie propolisu i qrcze jest świetny! Buźka dużo lepiej wygląda! jako, że nie jest drogi pomyślałam że wam o nim wspomnę. Kupiłam również żel do mycia ciała także od 2 miesięcy stosuję kurację podwójną polecam dziewczyny- ja byłam bardzo mile zaskoczona
Madzik_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:29   #3306
m_a_g_d_a_l_e_n_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: Super mikstura na dolegliwości skórne i trądzik;)

Tyle dziewczyn się wypowiada w tym wątku, że aż jestem w szoku. Mieszkam we Wrocławiu i naprawdę rzadko widzę dziewczyny które mają widoczny problem z cerą. Wszystkie moje koleżanki, a raczej dziewczyny z którymi kiedyś się kolegowałam nie mają żadnych problemów, co po prostu dobijało mnie totalnie ( jeszcze jak nie daj Boże coś im wyskoczyło, mały, zupełnie nie widoczny syfek i te ich komenatrze "o matko, jak ja wyglądam, patrz jak mnie wysypało, przecież teraz to nigdzie nie wyjde" dopiero jak zwracałam im uwagę, że inni mają gorzej to chyba robilo im sie glupio i milkły).. teraz wolę siedzieć w domu nigdzie za bardzo nie pokazywać się publicznie bo czuję się strasznie Nie wiem dlaczego tak jest, że jedni mają idealną buzię, bez ani jednej krostki, a my się musimy tak męczyć, jeszcze żeby chociaż ludzie to rozumieli, ale oni tylko gapią się na Ciebie i myślą, że wyglądasz tak dlatego, że o siebie nie dbasz.. a to przecież g*wno prawda.. wkładamy tyle wysiłku by chociaż trochę nam się poprawiło i specjalnych efektów nie widać.. wiem, że niektórym się udaje, ale coraz częściej zaczynam myśleć, że mnie to nigdy nie spotka, że już do końca życia będę taka 'parchata i plamiasta'
ale póki co się nie poddam.. jak tylko lato minie zamierzam się wybrać do kosmetyczki na jakieś kwasy, albo pójdę do mojej dermatolog bo ona też się zajmuje takimi rzeczami i niech mi robi jakieś peelingi.. już jestem psychicznie nastawiona na wydanie dużej ilości kasy, ale może jak trochę zbiednieje to mi się w końcu uda wyglądać tak jak zawsze chciałam )
m_a_g_d_a_l_e_n_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:57   #3307
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bylam dzis u lekarza rodzinnego, powiedzialam ze mam dosc juz tych 10 lat meczarni i spytalam co sadzi o doustnych retinoidach. Powiedziala,ze coraz czesciej je przepisuja i sa produkowane w coraz lepszych postaciach(lubie takie konkrety ) Tylko ostrzegla bym bym zbadala watrobe oraz porobila reszte badan.generalnie jest za skoro juz tyle czasu sie mecze. W poniedzialek ide do dermatologa po szczegoly.

O to super! Może akurat Ci się uda w końcu. Zdawaj relacje jak coś.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 15:23   #3308
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
O to super! Może akurat Ci się uda w końcu. Zdawaj relacje jak coś.
no jasne, chce rozwiac watpliwosci na temat retinoidow. niepokoja mnie tylko ewentualne nawroty. mysle,ze taka kuracje trzeba potem podtrzymywac retinoidami zewnetrznie
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 16:46   #3309
Lilith36
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 589
Dot.: Super mikstura na dolegliwości skórne i trądzik;)

Cytat:
Napisane przez Madzik_S Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez słyszałam o propolisie, który jak powiedziała mi Pani Farmaceutka świetnie działa na trądzik. Pani w aptece zaproponowała mi następnie krem nieznanej mi wcześniej firmy KORANA właśnie na bazie propolisu i qrcze jest świetny! Buźka dużo lepiej wygląda! jako, że nie jest drogi pomyślałam że wam o nim wspomnę. Kupiłam również żel do mycia ciała także od 2 miesięcy stosuję kurację podwójną polecam dziewczyny- ja byłam bardzo mile zaskoczona
To dziwne... bardzo. Nie zapycha Cię ogrom parafiny w tym składzie?
__________________

Lilith36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:15   #3310
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Super mikstura na dolegliwości skórne i trądzik;)

może to dyskretna reklama, dziewczę ma 1 wiadomość i już od razu pieje z zachwytu nad jakimś kremem i robi mu reklamę a może faktycznie jej pomógł.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 19:08   #3311
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
bojestemtegowarta mogłabyś napisać, która to maseczka? coś takiego znalazłam na tali24

Używałam teraz maseczek z glinki białej i żółtej Cattiera, ale już mi się kończą.
tak, tą też miałam, chcę ja sobie zamówic znowu, ale to dopiero jak mi sie pozostałe skonczą. Obecnie posiadam tą na przebarwienia Harde i peeling ze skórki pomarańczy (stosuje jak maseczkę, mam juz drugie opakowanie bo uwielbiam go!) maseczke cytrynową (szczypie, ciężko mi powedzieć czy coś robi...) i maseczkę Tulsi (w tytule jest że do włsów, ale w bardziej szczegółowym opisie

Puder Tulsi

Puder Tulsi ma przede wszystkim działanie przeciwłupieżowe, antybakteryjne, oczyszczające oraz nawilżające skórę głowy.
Polecany jest do włosów przetłuszczających się oraz do pielęgnacji skóry głowy dotkniętej różnymi dolegliwościami
m.in. łupieżem, zaburzonym stanem nawilżenia itd.
Sproszkowane liście Tulsi, znanej również pod nazwą Świętej Bazylii stanową jedyny składnik tego pudru,
dlatego ma tak wyjątkowo skuteczne działanie.
Zapewnia skórze całkowitą ochronę oraz nawilżenie, jednocześnie oczyszcza dokładnie pory
i powierzchnie skóry z nadmiaru tłuszczu, pozostawiając ją czystą,
zdrową, matową i właściwie nawilżoną. Efektywnie likwiduje problem trądzika, a użyty jako maska do włosów sprawia, że włosy stają się lekkie i naturalnie piękne.

Zalety stosowania pudru Tulsi:
- właściwości przeciwłupieżowe i antybakteryjne
- ochrania i nawilża skórę
- likwiduje trądzik i problem tłustej cery

jesli nie ma na talia24 to jest na helfy. Polecam tez maseczkęz Neem. ogólnie chyba wszystkie są godne uwagi uwielbia je bo sa całkowicie naturalne,żadnej chemii, starczaja na baaaardzo długo (nawet przy moim ciagłym uzywaniu), nie są w ogóle agresywne, nie wysuszają tak jak np. glinka (na mnie glinka niezbyt dobrze działa, wysusza, ściaga i podrażnia), mają dość nietypowy skład, nie wiem czy maseczki o podobnych składach mozna kupić w aptece czy drogerii. Wybór jest bardzo duży, więc powolutku można po kolei testować.
Mi kiedyś w 2 dni (akurat przed ważna imprezą) zlikwidowały swieżutkie, nowo wyklute 2 pryszcze, które pojawiły sie centralnie na policzku. Co więcej, nie był żadnego sadu po nich, żadnego przebarwienia. To był tak niesamowite, że od tamtej pory wierzę w ich moc jednak ciężko mi jest się wypowiadać na temat każdej z osobna bo ja stosuję kilka na raz (to znaczy raz jedną, raz drugą, raz trzecią

polecam, ja za kilka maseczek plus np. żel do mycia twarzy, czy krem zapłaciłam tyle co za krem w aptece... który wcale mi nie pomaga, a czasami wręcz szkodzi.
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 19:48   #3312
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

bojestemtegowarta dziękuje za odp.
ja kiedyś zamówiłam maseczkę z oriflame i tak mnie oczyściła, że miałam pełno podskórnej kaszki, więc nawet w kwestii maseczek trzeba być uważnym...

a na forum Intymnym jest temat o dziewczynie, którą obrzydził chłopak, bo ma trądzik i blizny..przykro się robi
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 22:15   #3313
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
no jasne, chce rozwiac watpliwosci na temat retinoidow. niepokoja mnie tylko ewentualne nawroty. mysle,ze taka kuracje trzeba potem podtrzymywac retinoidami zewnetrznie
Wiesz ,no nie konieczne podobno tylko u 20% ludzi po ich odstawieniu trądzik powraca. Czytałam wiele forów na ten temat i widziałam, że większość sobie cerę całkowicie wyleczyła także masz duże szanse. ja jeszcze bym się na tą kurację nie zgodziła. Musze jeszcze popróbowac z innymi rzeczami a dopiero jak nie będzie ratunku to może się skuszę. Ale ty widzę, że leczysz się dużo dłuzej więc to co innego.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
a na forum Intymnym jest temat o dziewczynie, którą obrzydził chłopak, bo ma trądzik i blizny..przykro się robi
[/QUOTE]
No faktycznie przykro się robi ale jak ktoś nie rozumie tego bólu to co się dziwić. Czasem trądzik naprawdę moze paskudnie wyglądać. Pozostaje nam tylko współczuć. Ja jak od pewnego czasu miałam same zaskórniki i grudki to teraz przed okresem i ze stresu wysypało mi brodę w gulach ropnych i nie dość, że wygląda to obleśnie to jeszcze boli jak cholera. Czuję się fatalnie a w sobotę idę na ostatni egzamin i aż wstyd się pokazać bo wbrew pozorom trudno to zamaskować. Załamka...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:08   #3314
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

A macie coś sprawdzonego do maskowania? Bo mam wrażenie, że wszystkie korektory i podkłady w dzień wyglądają okropnie. I nie wiem już co gorzej wygląda, brzydka skóra bez makijażu, czy brzydki makijaż. U mnie nie sposób zakryć tych blizn, bo to są zwykłe ubytki w skórze, jedynie plamy mogę stonować jakoś, a używam różnych podkładów od super kryjących to bardzo rzadkich.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 16:58   #3315
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
A macie coś sprawdzonego do maskowania? Bo mam wrażenie, że wszystkie korektory i podkłady w dzień wyglądają okropnie. I nie wiem już co gorzej wygląda, brzydka skóra bez makijażu, czy brzydki makijaż. U mnie nie sposób zakryć tych blizn, bo to są zwykłe ubytki w skórze, jedynie plamy mogę stonować jakoś, a używam różnych podkładów od super kryjących to bardzo rzadkich.
korektory mineralne, dla jasnych karnacji intensive fair z EDMu, zakryje wszystko odpowiednio nalozony
Czasem wygladam okropnie bez makijazu, blizn sie prawie pozbylam ale przebarwienia po tradziku, ostatnio wysyp,jakas gula i jesli zrobie porzadny makijaz mineralkami to wygladam jakbym nie miala problemu z cera. nie jedna osoba mi to juz powiedziala
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:40   #3316
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mam korektor z mineralnych Tylko u mnie się tak średnio sprawdza, bo podkreśla zmarchy...Zbliżam się do 30, a cera to mix nastolatki z babcią. Czym sobie poradziłaś z bliznami? U mnie peelingi zawiodły...mam chyba za głębokie.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 22:26   #3317
agnn
Przyczajenie
 
Avatar agnn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Na trądzik najbardziej skuteczna jest terapia płynem Jessnera.
agnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:14   #3318
cle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 30
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu bym odstawiła WSZYSTKIE te produkty do pielęgnacji i obserwowała cerę... a dopiero potem wprowadzała pojedynczo produkty
Ja robiłam własnie tak, że nakładałam tego pełno na twarz i źle się to skończyło... teraz używam tylko płynu micelarnego z avene, szarego mydła, toniku z koniczyny łakowej, lekkiego kremu i oliwki hipp lub kapsułek dermogal i ani jednego pryszcza
zgadzam się kompletnie
Dziewczyny przede wszyystkim, nie można wierzyć ślepo reklamom kosmetyków. Często pogarszacie sobie cerę na własne życzenie, np. stosowanie peelingów raz lub dwa razy w tygodniu wcale nie poprawi skóry, pamiętajcie że naskorek regeneruje się w ciągu 27 dni (z wiekiem spowalnia) i peelingi można stosowac raz na miesiąc , tak samo jest ze zbyt częstym myciem, przemywaniem cery środkami do demakijażu, no i oczywiście nakładanie tony podkładów. Ponadto kosmetyki nie zlikwidują trądziku, one tylko maja wspomagać działanie dermatologa. Wygląd naszej skóry zależy przede wszystkim od diety, stresów, środowiska w jakim żyjemy
cle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 22:54   #3319
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Tak czytam Was i czytam i niektóre domowe sposoby mnie zadziwiają na trądzik
Ja z pryszczolami walczę chyba od 10 roku życia. Miliony wydanych pieniędzy, miliony różnych sposobów domowych i farmaceutyków i jedna wielka klapa.Antybiotyki doustne, kuracje kilkutygodniowe które tylko mi zniszczyły wątrobę, maście, kremy, zele, srele, oczyszczanie twarzy po którym efekt był piorunujący, ale chwilowy. Wystarczy że o tydzień się opóźniłam z kolejnym zabiegiem i znowu wysypywało mnie ze zdwojoną siłą.
Aż trafiłam do pewnej Pani dermatolog, która poinformowała mnie, że jeżeli trądzik utrzymuje się w wieku lat kilkudziesięciu, kiedy burza hormonów dawno przeminęła z wiekiem, to należy przyczyny szukać "wewnątrz" organizmu.
Może byc jakiś ukryty stan zapalny, które nie daje o sobie znać bezpośrednio, lecz "wyskakuje na twarzy". Np. mogą to być zęby, nerka czy cokolwiek innego. I równiez problemy z tarczycą ( a ma je coraz więcej ludzi) moga być przyczyną trądziku. I tak uzbrojona w informację poszłam do laboratorium wykonać sobie pakiet tarczycowy. I przyczyna się uzewnętrzniła - miałam niedoczynność tarczycy. I to dosyć sporą. Przyjmuję teraz hormony tarczycowe i moja buzia wygląda jak u niemowlaczka. Walczę tylko z bliznami które mi zostały po wyciskaniu:/
Tak więc Kobietki skoro też nie możecie sobie poradzic, może warto wybrac się na "przegląd"? Podstawowe badania krwi, OB czy cuś. Nie zaszkodzi, a nóż okaże się, że to strzał w dziesiątkę (tak jak u mnie)
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Edytowane przez Negra1987
Czas edycji: 2011-07-02 o 22:55
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 00:59   #3320
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Tak czytam Was i czytam i niektóre domowe sposoby mnie zadziwiają na trądzik
Ja z pryszczolami walczę chyba od 10 roku życia. Miliony wydanych pieniędzy, miliony różnych sposobów domowych i farmaceutyków i jedna wielka klapa.Antybiotyki doustne, kuracje kilkutygodniowe które tylko mi zniszczyły wątrobę, maście, kremy, zele, srele, oczyszczanie twarzy po którym efekt był piorunujący, ale chwilowy. Wystarczy że o tydzień się opóźniłam z kolejnym zabiegiem i znowu wysypywało mnie ze zdwojoną siłą.
Aż trafiłam do pewnej Pani dermatolog, która poinformowała mnie, że jeżeli trądzik utrzymuje się w wieku lat kilkudziesięciu, kiedy burza hormonów dawno przeminęła z wiekiem, to należy przyczyny szukać "wewnątrz" organizmu.
Może byc jakiś ukryty stan zapalny, które nie daje o sobie znać bezpośrednio, lecz "wyskakuje na twarzy". Np. mogą to być zęby, nerka czy cokolwiek innego. I równiez problemy z tarczycą ( a ma je coraz więcej ludzi) moga być przyczyną trądziku. I tak uzbrojona w informację poszłam do laboratorium wykonać sobie pakiet tarczycowy. I przyczyna się uzewnętrzniła - miałam niedoczynność tarczycy. I to dosyć sporą. Przyjmuję teraz hormony tarczycowe i moja buzia wygląda jak u niemowlaczka. Walczę tylko z bliznami które mi zostały po wyciskaniu:/
Tak więc Kobietki skoro też nie możecie sobie poradzic, może warto wybrac się na "przegląd"? Podstawowe badania krwi, OB czy cuś. Nie zaszkodzi, a nóż okaże się, że to strzał w dziesiątkę (tak jak u mnie)
Sama idę do endokrynologa w środę, obym znalazła powód jak Ty Wszystko już wykluczyłam, została tarczyca, więc liczę na cuda
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:11   #3321
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cześć.
Wpadam od czasu do czasu na ten wątek.
Z racji że sama już borykam się z problemem trądziku od lat... hm 9 - extra... , dziele się tu z Wami moimi opiniami na temat leczenia trądziku.
Ostatnio skusiłam się na urządzenie do peelingu kawitacyjnego , kupiłam je na allegro za sto parę zł, sam zabieg kosztuje u kosmetyczki ok 80 zł, więc sorry , ale nie... wole sobie kupić takie urządzenie... i muszę przyznać, że jestem super zadowolona. Przede wszystkim likwiduje zaskórniaki i niszczy przebarwienia ( przynajmniej w moim przypadku), po tym zabiegu stosuje na twarz prądy darsnowvala ( urzadzenie też kupiłam na all) , na koniec na twarz daje sudocrem i rano mam buzie nie do poznania! Ja już nie wierzę w lekarzy, masci, ziółka itp..wole wydać te 300 zł na te 2 urządzenia i robić regularnie zabiegi niż faszerować się lekami. Mnie pomogło, więc jeśli ktoś będzie chciał się wzorować na moim sposobie i mu to pomoże to będę szczęśliwa
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:29   #3322
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Mam korektor z mineralnych Tylko u mnie się tak średnio sprawdza, bo podkreśla zmarchy...Zbliżam się do 30, a cera to mix nastolatki z babcią. Czym sobie poradziłaś z bliznami? U mnie peelingi zawiodły...mam chyba za głębokie.
ja mam 24, ale rzeczywiscie czasem jak przesadze z korektorem to widac zmarchy ktorych nie mam)
prawie 2 lata tretynoina, adapalen plus peel migdalem(nawet do 50% dochodzilam) i jest o niebo lepiej. wiadomo,ze jakies dziurki jeszcze tam gdzie niegdzie zostaly ale znajomi byli pod wrazeniem wiec wieelu blizn sie pozbylam.

czytam o badaniach, ze moze rzeczywiscie przyczyna tkwi wewnatrz jesli tak dlugo tradzik sie utrzymuje. tyle,ze robie badania krwi, moczu. moze jakies specjalistyczne sa potrzebne.. tarczyce kiedys badalam ze wzgledu na podejrzany wyglad szyji ale stwierdzono, ze mam taka urode po prostu(badania byly dosyc dokladne ale dawno temu)

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Cześć.
Wpadam od czasu do czasu na ten wątek.
Z racji że sama już borykam się z problemem trądziku od lat... hm 9 - extra... , dziele się tu z Wami moimi opiniami na temat leczenia trądziku.
Ostatnio skusiłam się na urządzenie do peelingu kawitacyjnego , kupiłam je na allegro za sto parę zł, sam zabieg kosztuje u kosmetyczki ok 80 zł, więc sorry , ale nie... wole sobie kupić takie urządzenie... i muszę przyznać, że jestem super zadowolona. Przede wszystkim likwiduje zaskórniaki i niszczy przebarwienia ( przynajmniej w moim przypadku), po tym zabiegu stosuje na twarz prądy darsnowvala ( urzadzenie też kupiłam na all) , na koniec na twarz daje sudocrem i rano mam buzie nie do poznania! Ja już nie wierzę w lekarzy, masci, ziółka itp..wole wydać te 300 zł na te 2 urządzenia i robić regularnie zabiegi niż faszerować się lekami. Mnie pomogło, więc jeśli ktoś będzie chciał się wzorować na moim sposobie i mu to pomoże to będę szczęśliwa
myslalam nad tym peelingiem(tymbardziej,ze teraz urzadzonka sporo potanialy) tylko po pierwsze balam sie zeby nie zrobic sobie krzywdy(to jednak prad) a po drugie nei wiedzialam jakie urzadzenie wybrac(na all sa rozne). ktore dokladnie stosujesz? jak wykonujesz zabieg?
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:43   #3323
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Cześć.
Wpadam od czasu do czasu na ten wątek.
Z racji że sama już borykam się z problemem trądziku od lat... hm 9 - extra... , dziele się tu z Wami moimi opiniami na temat leczenia trądziku.
Ostatnio skusiłam się na urządzenie do peelingu kawitacyjnego , kupiłam je na allegro za sto parę zł, sam zabieg kosztuje u kosmetyczki ok 80 zł, więc sorry , ale nie... wole sobie kupić takie urządzenie... i muszę przyznać, że jestem super zadowolona. Przede wszystkim likwiduje zaskórniaki i niszczy przebarwienia ( przynajmniej w moim przypadku), po tym zabiegu stosuje na twarz prądy darsnowvala ( urzadzenie też kupiłam na all) , na koniec na twarz daje sudocrem i rano mam buzie nie do poznania! Ja już nie wierzę w lekarzy, masci, ziółka itp..wole wydać te 300 zł na te 2 urządzenia i robić regularnie zabiegi niż faszerować się lekami. Mnie pomogło, więc jeśli ktoś będzie chciał się wzorować na moim sposobie i mu to pomoże to będę szczęśliwa
tez chetnie poczytam szczegóły jak często stosujesz, jak sie tego używa, jak długo trwa zabieg itp.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 11:20   #3324
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

A ja przestrzegam przed kupowaniem sprzętu do kawitacji na allegro. Bodajże miesiąc temu zakupiłam taki przyrząd, ale użyłam go dosłownie raz. Potem przestał działać. 150 zł w błoto. A sprzedawca zapadł się pod ziemię.

Uważajcie.
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 13:17   #3325
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witajcie

Przyszłam tu do Was, bo już trochę nie wiem co mam robić... W środę mam bardzo ważne spotkanie, muszę i chcę wyglądać nienagannie, a na prawym policzku dwa wielkie syfy, na lewym jeden powstaje...

W tej chwili siedzę z maścią ichtiolową na tych miejscach - musi to wszystko szybko wyjść na wierzch, bo nie mam czasu...

Kupiłam maseczki z glinki, pewnie później położę miejscowo. Może trochę ściągnie.

Jak myślicie, smarować te miejsca kwasami, tylko odkażać czy może coś innego?

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
(...) I tak uzbrojona w informację poszłam do laboratorium wykonać sobie pakiet tarczycowy. I przyczyna się uzewnętrzniła - miałam niedoczynność tarczycy. I to dosyć sporą. Przyjmuję teraz hormony tarczycowe i moja buzia wygląda jak u niemowlaczka. Walczę tylko z bliznami które mi zostały po wyciskaniu:/
Tak więc Kobietki skoro też nie możecie sobie poradzic, może warto wybrac się na "przegląd"? Podstawowe badania krwi, OB czy cuś. Nie zaszkodzi, a nóż okaże się, że to strzał w dziesiątkę (tak jak u mnie)
Kurczę, coraz bardziej upewniam się w przekonaniu, że u mnie to już też nie nastoletni wiek (bo mam 22 lata), a właśnie tarczyca jest przyczyną... Musze też iść na badania.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 13:49   #3326
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

wysoka blondynka ja mam 24, a zagęszczenie na mojej twarzy było jak u 15 latki. Od 10 roku życia:/ Dopiero jak wygrałam z trądzikiem, widziałam efekty kilkuletniego"iskania". Miałam tyle blizn, że wyglądałam jak Frankensztain.
A co do kwasów, to lepiej nie zadzierać z nimi samodzielnie, a wybrać się do kosmetyczki. Koszt podobny (na allegro z kosztami przesyłki ok.40zł, i tyleż samo płacę u kosmetyczki), a efekty nieporównywalne.
Nieumiejętne obchodzenie się z kwasami i późniejszy kontakt ze słońcem lub solarium może być tragiczny w skutkach. Poparzenia, itd.

Miłego dnia, i upalnej atmosfery w ten deszczowy dzień Wam życzę
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:04   #3327
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Tak czytam Was i czytam i niektóre domowe sposoby mnie zadziwiają na trądzik
Ja z pryszczolami walczę chyba od 10 roku życia. Miliony wydanych pieniędzy, miliony różnych sposobów domowych i farmaceutyków i jedna wielka klapa.Antybiotyki doustne, kuracje kilkutygodniowe które tylko mi zniszczyły wątrobę, maście, kremy, zele, srele, oczyszczanie twarzy po którym efekt był piorunujący, ale chwilowy. Wystarczy że o tydzień się opóźniłam z kolejnym zabiegiem i znowu wysypywało mnie ze zdwojoną siłą.
Aż trafiłam do pewnej Pani dermatolog, która poinformowała mnie, że jeżeli trądzik utrzymuje się w wieku lat kilkudziesięciu, kiedy burza hormonów dawno przeminęła z wiekiem, to należy przyczyny szukać "wewnątrz" organizmu.
Może byc jakiś ukryty stan zapalny, które nie daje o sobie znać bezpośrednio, lecz "wyskakuje na twarzy". Np. mogą to być zęby, nerka czy cokolwiek innego. I równiez problemy z tarczycą ( a ma je coraz więcej ludzi) moga być przyczyną trądziku. I tak uzbrojona w informację poszłam do laboratorium wykonać sobie pakiet tarczycowy. I przyczyna się uzewnętrzniła - miałam niedoczynność tarczycy. I to dosyć sporą. Przyjmuję teraz hormony tarczycowe i moja buzia wygląda jak u niemowlaczka. Walczę tylko z bliznami które mi zostały po wyciskaniu:/
Tak więc Kobietki skoro też nie możecie sobie poradzic, może warto wybrac się na "przegląd"? Podstawowe badania krwi, OB czy cuś. Nie zaszkodzi, a nóż okaże się, że to strzał w dziesiątkę (tak jak u mnie)
Ja robiłam w zeszłym roku badania dotyczące tarczycy, i niby wszystko w normie, jedynie wykryto mi niewielkie ognisko z jednej strony, ale nic groźnego - do kontroli co rok.
Badano mi TSH, Testosteron, 17-hydroksyprogest., FSH, LH, Prolaktyna.
W sumie poszło 153 zł za badania i 120 zł za wizytę i nadal nic nie wiem. Nie zostało mi nic przepisane (a lekarz w internecie przez mnóstwo ludzi polecany więc chyba dobry).
A jakie Ty miałaś robione badania?
Zastanawiam się co zbadać sobie teraz. ()

Od wielu lat zmagam się z trądzikiem, teraz jest już o niebo lepiej (świadoma pielęgnacja, odżywianie itd) ale niekiedy coś mi wyskakuje, chciałabym z tym skończyć raz na zawsze.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:13   #3328
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja robiłam w zeszłym roku badania dotyczące tarczycy, i niby wszystko w normie, jedynie wykryto mi niewielkie ognisko z jednej strony, ale nic groźnego - do kontroli co rok.
Badano mi TSH, Testosteron, 17-hydroksyprogest., FSH, LH, Prolaktyna.
W sumie poszło 153 zł za badania i 120 zł za wizytę i nadal nic nie wiem. Nie zostało mi nic przepisane (a lekarz w internecie przez mnóstwo ludzi polecany więc chyba dobry).
A jakie Ty miałaś robione badania?
Zastanawiam się co zbadać sobie teraz. ()
Ja zrobiłam TSH, FT3, FT4 i przeciwciała. Okazało się, że moja niedoczynność związana jest z tym, ze moja tarczyca jest bardzo mała i nie daje rady wyprodukować tyle hormonów ile jest potrzebne.
A zastanów się, czy nie masz jakiś innych przewlekłych problemów? Np. sprawy kobiece, zęby czy coś?
Wiesz, ja tylko tak podpowiedziałam. Nie zawsze musi to być tarczyca.
Moja koleżanka ma endometriozę. I po rozpoczęciu leczenia jej twarz zaczęła się oczyszczać w mgnieniu oka.
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:24   #3329
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam TSH, FT3, FT4 i przeciwciała. Okazało się, że moja niedoczynność związana jest z tym, ze moja tarczyca jest bardzo mała i nie daje rady wyprodukować tyle hormonów ile jest potrzebne.
A zastanów się, czy nie masz jakiś innych przewlekłych problemów? Np. sprawy kobiece, zęby czy coś?
Wiesz, ja tylko tak podpowiedziałam. Nie zawsze musi to być tarczyca.
Moja koleżanka ma endometriozę. I po rozpoczęciu leczenia jej twarz zaczęła się oczyszczać w mgnieniu oka.
Moja mama ma problem z tarczycą, taki poważniejszy, dlatego początkowo obstawiałam to właśnie. Z tym, że ona miała trądzik jedynie w okresie dojrzewania który szybko ustąpił. U mnie trwa już długo.
Ogólnie nic mi nie jest. To do czego mogłabym się przyczepić to czarne włoski na brodzie, ale z kolei moja siostra też je ma (ale dużo mniej), NIGDY nie miała trądziku i ma idealnie piękną cerę - jak modelka z gazety.
Myślę, że mogłoby mieć to powiązanie z hormonami. Zastanawiam się czy nie wybrać się jeszcze raz do endokrynologa?

A, często też choruję na anginę. Średnio co 3 miesiące.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2011-07-03 o 14:26
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:31   #3330
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Moja mama ma problem z tarczycą, taki poważniejszy, dlatego początkowo obstawiałam to właśnie. Z tym, że ona miała trądzik jedynie w okresie dojrzewania który szybko ustąpił. U mnie trwa już długo.
Ogólnie nic mi nie jest. To do czego mogłabym się przyczepić to czarne włoski na brodzie, ale z kolei moja siostra też je ma (ale dużo mniej), NIGDY nie miała trądziku i ma idealnie piękną cerę - jak modelka z gazety.
Myślę, że mogłoby mieć to powiązanie z hormonami. Zastanawiam się czy nie wybrać się jeszcze raz do endokrynologa?

A, często też choruję na anginę. Średnio co 3 miesiące.
A moze migdałki nawalają? I do utylizacji muszą iść?;p
Jeżeli będziesz się wybierała jeszcze raz do lekarza, to moze warto zasięgnąć porady innego specjalisty? Co 2 opinie to nie jedna;p
A tak wogóle to odwiedzałaś juz dermatologa?
A jeśli chodzi o włoski to ja tez mam z tym problem. I z wąsikiem. Ale to podobno świadczy o wysokiej zawartości testosteronu i wysokim temperamencie, również tym seksualnym, więc chyba nie ma co narzekać:P
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.