cwiczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-29, 21:29   #1
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394

cwiczenia


przepraszam te dziewczyny które do mnie odpisały ale przez miesiąc nie mialam internetu tak więc sorry za brak podziękowań,przejde do nurtującego mnie problemu wim ze na f0orum bylo to walkowane ale robię po 100 brzuszków dziennie przez miesiąc i mam nadal tłuszczyk mam pytanie,vczy kremy antycelulitowe pomagają tagrze na brzhch błagam niech ktoś mi odpowie pozdrawiam.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 22:28   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: cwiczenia

mmartaa napisał(a):
> przepraszam te dziewczyny które do mnie odpisały ale przez miesiąc nie mialam internetu tak więc sorry za brak podziękowań,przejde do nurtującego mnie problemu wim ze na f0orum bylo to walkowane ale robię po 100 brzuszków dziennie przez miesiąc i mam nadal tłuszczyk mam pytanie,vczy kremy antycelulitowe pomagają tagrze na brzhch błagam niech ktoś mi odpowie pozdrawiam.

Nie ilosc a jakosc sie liczy (ktory raz ja juz to powtarzam). Poza tym miesiac to malo, to dwa. Trzy, wszystko tez zalezy od tego co jesz, bo jezeli zjesz jedngo BigMaca i zrobisz 1000 brzuszkow to niewiele to da. Nie wiem, czy kremy antycelluitowe dzialaja na brzuch.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-30, 11:22   #3
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: cwiczenia

te brzuszki to wzmacniaja miesnie, ale niestety ich nie widac pod tłuszczykiem i nie bedzie widac bo takie cwiczenia nie spala tłuszczu, tylko aeroby.
Pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-30, 21:15   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: cwiczenia

W takim razie co trzeba zrobić, żebu zrzucić tłuszczyk z brzucha? Bo "brzuszki" ponoć wyrabiają tylko mięśnie....
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-30, 22:09   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: cwiczenia

Dorzucic do wszystkiego jakies aeroby, np bieganie, codziennie przynajmniej 20 min. Pic wiecej wody i pozbyc sie soli z diety..

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 09:36   #6
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: cwiczenia

i oczywiscie rozsadna dieta, cheetah ma racje musisz dorzucic wysiłek w ktorym jest spalany tłuszcz, jednakze zaczac trzeba od 20 min co tydzien na przykład dokładajac 5min tak aby było z 45 min i nie codziennie trzeba dac w tygodniu z dwa dni organizmowi i mięsniom na regeneracje, w sumie kazde cwiczenie moze byc aerobowym bo cwiczenie aerobowe to takie w którym w otoczeniu tlenowym sie spala tłuszcz czyli taki umiarkowany wysiłek podczas którego jestes w stanie na przykład spiewac lub prowadzic rozmowe;-) a tak bardziej profesjonalnie to powinien to byc wysiłek w którym wykorzystujesz 70 % swojego RHmax czyli taka powiedzmy 18-20 latka która ma tentno180-200 Rhmax powinna taki wysiłek robic utrzymujac tentno od 140-120 uderzen na minute, to sa takie mniejwiecej parametry, bo kazdy organizm jest inny. Ja moge rowniez polecic bieganie bo to najefektowniejsze, jednak to moze byc rowniez rowerek bieznia, stepper, pływanie nawet niektórzy probuja skakanke jednakze ja jej nie polecam bo ciezko utrzymac stałe tentno i szkodzi na stawy;-(
Pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 15:40   #7
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: cwiczenia

A te początkowe 20 minut to aeroby+ćwiczonka kształtujące mięśnie czy same aeroby? Hmm..a tak poza tym jak mam określić czy potrzebuję zrzucić tłuszczyk? Na podstawie Body Mass Index? Przepraszam za głupie pytania Ja od kilku miesięcy ćwiczę mięśnie brzucha i w sumie już jest płaski i dostałam wcięcie w talii no ale... kobieta zawsze zastanawia się czy nie można wyglądać jeszcze lepiej...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-31, 17:57   #8
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: cwiczenia

dzięki zdiewczyny za te wszystkie wskazówki,mam tylko nadzieję że uda mi się zrzucić z brzucha,jak na razie to tylko intensywnie tańczę tzn.około 25 min dziennie ,poniewaz bardzo kocham tańczyć a do aerobów nie mam cierpliwosci i samej nie chce mi się za bardzo,pozdrawiam pa.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 22:51   #9
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: cwiczenia

Hmm....ja np jak bylam w szkole sredniej mialam trenerke, ktora tkanke tluszczowa mierzyla suwmiarka BMI jest slabe, poniewaz nie bierze pod uwage wielu waznych czynnikow typu budowa kosci itp itd. Mysle, ze tak powiem na oko i na dodtyk to po prostu widac i czuc ile ma sie tkanki tluczowej, szczegolnie na brzuchu
A o tych 20 min to byla mowa o aerobach, pozniej mozesz cwiczyc miesnie ile ci sie podoba (ja uwazam, ze nie wiecej niz 1-2h dziennie).

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-01, 14:57   #10
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: cwiczenia

Sa specjalne wagi elektroniczne które mierza tkanke tłuszczowa, czesto je mozna spotkac w centrach handlowychi pozadnych przychodniach i oczywiscie w klubach fitnesu.
ewentualnie Panie z herbelajfa czy jak sie to pisze, mierza takim urzadzeniem za darmi nazywa sie chyba to metoda IMPEDANCJI tu mozecie ogladnac jak wyglada taka waga prostsza do mierzenia wagi i tkanki tłuszczowej http://sportprofil.pl/index.php
pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.