Laser IPL"+RF brak efektów proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-06, 10:45   #1
Kocurekxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7

Laser IPL"+RF brak efektów proszę o pomoc


Witam jestem facetem mam 25lat..

posiadam czerwone policzki+nos i piegi.. na laserze ipl byłem już 2x razy 10lat temu i 2x razy 2 lata temu

10lat temu nie pamiętam efektów..ale 2 lata temu miałem robione laserem ipl+rf na tej samej maszynie co ostatnio.. i po powrocie do domu jakieś 3h po zabiegu wszystkie plamki/kropki na buzi były czarne..aż szło się przestraszyć... następnie w ciągu tygodni ładnie porozpadały się i było elegancko na 2 lata... problem znów wrócił wieć udałem się na laser IPL+rF ten sam.. pierw policzki zrobione efekt taki sobie.. i nos a nos to jaki był taki jest ale do rzeczy,zrobione też niby przebarwienia na czole itp..


i do dziś.. tylko dwie kropeczki jak końcówka igły do nici..są czarne.. reszta kropek większych które robiła lasrem bo po nich jechała zostały jakie są..a dwa lata temu miałem je wszystkie czarne i poznikały... zadzwoniłem do lekarki a ona mówi,że teraz i tak mocniejszą dawkę dała niż wcześniej........... no ręce opadają..

jak już nie zrobiły się czarne to nie znikną... to co ona zle zrobiła..nie jest to kosmetolok tylko dr.alergolog.wenergolog i chirurg bodajże wiec kumata osoba.. no to co porobiło się,że nie pociemniały po zabiegu? skoro niby twierdzi,że mocniejsza dawka była chodz mi się ni wydaje... bo teraz to tak lekko było ukłucie czuć a 2 lata temu to z łóżka podrywało człowieka..
Kocurekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-06 11:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.