Płacicie za nocleg gości? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 21:54   #181
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Żenada po prostu...ale może im goście za mało do koperty wrzucili i im się nie "zwróciło"
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 22:06   #182
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Żenada po prostu...ale może im goście za mało do koperty wrzucili i im się nie "zwróciło"
Może, chociaż kosztów i tak nie mieli wielkich, bo wesele w remizie, gotowały jakieś tam ciotki, także wiesz, zostawmy to bez zbędnych słów...

Niemniej jednak dalekie wesela już sobie odpuszczamy.
W tym roku dostaliśmy też zaproszenie od mojej kuzynki, z którą cała moja rodzina nie dobrych układów, ale każdy dostał zaproszenie nawet jakieś tam kuzynki jej nieżyjącej prababci, więc wiadomo, że wesele będzie pokazowe, z pompą, na 200 osób, jak to ona ma w zwyczaju
Wesele za granicą, niewiadomo też ile do koperty dać, bo skoro taka pokazówka będzie, wszystko pewnie idealnie dograne pod względem kolorystycznym, zgodne z najnowszymi trendami świata mody ślubnej...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 22:19   #183
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Ja byłam na kilku weselach, i nigdy nie miałam zapewnionego noclegu, kilka razy zwyczajnie wracałam do domu po weselu, raz nawet około 100 km, zwyczajnie jedna osoba nie piła i była kierowcą. To na weselach z mojej strony.
Gdy jeździłam z TŻ do jego rodziny też nie było nic o noclegach dla gości, zawsze nocowaliśmy u rodziny która była na miejscu. Nikt problemów nie robił. A i my noclegów nie wymagamy, zawsze przecież o weselu wiemy wcześniej, więc możemy się zorientować co i jak, podpytać. Ja wychodzę z założenia, że młodzi w tym dniu mają i tak wiele na głowie, więc po co robić im dodatkowy kłopot.
Druga sprawa, co z młodymi co mają rodziny tak powiem "porozrzucane", czy mają wszystkim zapewniać nocleg, czy istnieje jakaś granica kilometrów (gdy piszecie o tych przyjezdnych z daleka)?
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:06   #184
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Tak do godziny drogi to jasne, że bez noclegu. Ale jak do przejechania jest grubo ponad 100, 200 czy 300 km to nie można oczekiwać, że goście po oczepinach i życzeniach z kopertami się zwiną do swoich samochodów ( o ile je mają, moje ciotki będą jechać pociągiem po 7 godzin) i w drogę

I nikt nie wymaga nie wiadomo czego...jakby moi teściowie czy rodzice mieli duże domy a nie małe mieszkania to rodzina spałaby po domach,a nie w wynajętych pokojach przy sali weselnej.
To nie chodzi o kłopot młodych w dniu wesela- o takich sprawach się myśli po prostu wcześniej, ale jak widać niektórzy młodzi o swoich gościach nie myślą
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:24   #185
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Na naszym ślubie i wesele będzie ok. 20 osób przyjezdnych i my zapewniamy im nocleg z sb/ndz . Wśród tych osób są moi najbliżsi znajomi,na których obecności bardzo mi zależy,a nie chcę też za mocno obciążać ich budżetu.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 00:53   #186
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Wszyscy nasi goście będą przyjeżdżający (niektórzy nawet 400km) i każdy sam opłaca sobie nocleg (oprócz naszych rodziców i babć/dziadka). Nasz pałac (gdzie będzie wesele) ma extra cenę dla naszych gości 40 albo 60zł od osoby w zależności od standardu. Sami płacimy za wesele, wiec od gości wymagamy ;-)
huhu już niedługo))
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:50   #187
wercyn
Przyczajenie
 
Avatar wercyn
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

U mnie większość gości będzie nocować u rodziny po prostu, ale dla części zapewnimy noclegi. Myślę, że gdyby goście mieli sobie sami zapłacić, to nic by się nie stało. Ważne, żeby wiedzieli o tym odpowiednio wcześniej.

My mieliśmy taką sytuację, że jechaliśmy do kolegi na wesele 120 km. Powiedział, że załatwi nam nocleg. I rzeczywiście załatwił, tyle tylko, że już na miejscu okazało się, że mamy sobie zapłacić oraz, że mamy pokój 2-osobowy, w którym bedzie nocować jeszcze koleżanka i kolega. To nie była zbyt fajna sytuacja, szczególnie, że nasi "współlokatorzy" nie byli parą, a musieli się przytulać na jednoosobowym łóżku. Ale podeszliśmy do tego z uśmiechem i robiliśmy sobie żarciki, także nie było tragicznie. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie, żebym miała kogoś postawić w takiej sytuacji.
wercyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 23:00   #188
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

My opłacamy nocleg gościom z soboty na niedzielę, ale ze względu na to, że część gości przyjedzie zza granicy, będą musieli sami sobie opłacić dodatkowe noce.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:53   #189
nusia_777
Raczkowanie
 
Avatar nusia_777
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 448
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

A czy w przypadku gdy z kościoła do sali weselnej mam niecałe 3km powinnam zorganizować dojazd?
__________________
01.08.2011r.
16.10.2013r.
20.06.2015r.
nusia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:47   #190
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
A czy w przypadku gdy z kościoła do sali weselnej mam niecałe 3km powinnam zorganizować dojazd?
3km to nie 300m, także uważam, że wypadałoby.
Poza tym nie wszyscy mają samochód, a nie daj Boże lunie deszcz i co wtedy?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:54   #191
nusia_777
Raczkowanie
 
Avatar nusia_777
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 448
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
3km to nie 300m, także uważam, że wypadałoby.
Poza tym nie wszyscy mają samochód, a nie daj Boże lunie deszcz i co wtedy?
Z jednej strony racja, ale z drugiej na wszystkich weselach, na których byłam przy takiej odległości nikt dojazdu nie zapewniał. A też samochodu nie mieliśmy wcześniej to zawsze się pod kogoś podczepiało i ze znajomym jechało( a czasem nawet i z obcym), więc nie wiem.
__________________
01.08.2011r.
16.10.2013r.
20.06.2015r.
nusia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 09:58   #192
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
Z jednej strony racja, ale z drugiej na wszystkich weselach, na których byłam przy takiej odległości nikt dojazdu nie zapewniał. A też samochodu nie mieliśmy wcześniej to zawsze się pod kogoś podczepiało i ze znajomym jechało( a czasem nawet i z obcym), więc nie wiem.
Ja do kościoła miałam ode mnie z domu ok 5km, niby też niedaleko, aby był autobus i większa część osób nim jechała, bo samochody zostawili w domu, bo z powrotem też był dojazd zagwarantowany. Z kościoła na salę miałam 300m, więc problemu nie było. Chciałam, żeby wszystko było dobrze, idealnie dopięte, więc nie wyobrażam sobie sytuacji, że jednak dla kogoś z gości zabraknie miejsca, bo znajomy lub inny gość ma pełno w aucie
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:03   #193
nusia_777
Raczkowanie
 
Avatar nusia_777
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 448
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Mówię tylko jak jest u mnie, to nie jest popularne, jeszcze nigdy się nie spotkałam z wynajmowaniem busa czy autobusu w moim mieście ani w okolicy dlatego nie wiem jak to ugryźć
__________________
01.08.2011r.
16.10.2013r.
20.06.2015r.
nusia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:08   #194
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
Mówię tylko jak jest u mnie, to nie jest popularne, jeszcze nigdy się nie spotkałam z wynajmowaniem busa czy autobusu w moim mieście ani w okolicy dlatego nie wiem jak to ugryźć
U mnie to normalne, zważywszy, że sama nie wyobrażam sobie sytuacji, że miałabym iść piechotą 3km, albo sama sobie płacić za nocleg, jak jestem zaproszona przez kogoś na coś.

Jak masz jeszcze czas, to przemyśl sprawę, przedyskutuj ją z narzeczonym, rodzicami, może coś się wyjaśni więcej
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:14   #195
nusia_777
Raczkowanie
 
Avatar nusia_777
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 448
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
U mnie to normalne, zważywszy, że sama nie wyobrażam sobie sytuacji, że miałabym iść piechotą 3km, albo sama sobie płacić za nocleg, jak jestem zaproszona przez kogoś na coś.

Jak masz jeszcze czas, to przemyśl sprawę, przedyskutuj ją z narzeczonym, rodzicami, może coś się wyjaśni więcej
Jasne, dzięki gdyby to u mnie było normalne to nie zastanawiałabym się ani chwili, ale u mnie się tego nie praktykuje po prostu Dopiero na wizażu zobaczyłam,że coś takiego się robi na ostatnim weselu na przykład zrobiliśmy tak, że pojechaliśmy na wesele samochodem, po toaście ktoś samochód zawiózł do domu i wrócił taksówką, a z wesela też przeważnie taksówkami się wraca. Kombinujemy równo u nas
__________________
01.08.2011r.
16.10.2013r.
20.06.2015r.
nusia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:49   #196
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
Jasne, dzięki gdyby to u mnie było normalne to nie zastanawiałabym się ani chwili, ale u mnie się tego nie praktykuje po prostu Dopiero na wizażu zobaczyłam,że coś takiego się robi na ostatnim weselu na przykład zrobiliśmy tak, że pojechaliśmy na wesele samochodem, po toaście ktoś samochód zawiózł do domu i wrócił taksówką, a z wesela też przeważnie taksówkami się wraca. Kombinujemy równo u nas
Zatem owocnych decyzji
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 09:51   #197
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cześć
Co jeżeli prawie wszyscy goście są przyjezdni, wyjdzie z 90 osób dla których trzeba załatwić nocleg (rodzina nie ma warunków). Lepiej szukać takiego "dworku" gdzie będzie od razu ślub i nocleg dla nich (ciekawe jaki rabat wtedy) czy szukać oddzielnie hotel dla gości?
No i doba hotelowa przeważnie kończy się po 12 - tzn że powinniśmy im zapłacić za 2 doby? Raczej do 12 sie nie wyśpią żeby jechać w długą trasę.
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:06   #198
josephine_g
Raczkowanie
 
Avatar josephine_g
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 73
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Cytat:
Napisane przez Stookrotka Pokaż wiadomość
Lepiej szukać takiego "dworku" gdzie będzie od razu ślub i nocleg dla nich (ciekawe jaki rabat wtedy) czy szukać oddzielnie hotel dla gości?
No i doba hotelowa przeważnie kończy się po 12 - tzn że powinniśmy im zapłacić za 2 doby? Raczej do 12 sie nie wyśpią żeby jechać w długą trasę.
Lepsza jest pierwsza opcja - my wzięliśmy nocleg w hotelu, w którym robiliśmy wesele i mieliśmy zniżkę na pokoje dla gości weselnych, ale już nie pamiętam jaką - w każdym razie wyszło to nas dużo taniej i goście w każdej chwili mogli sobie skoczyć odpocząć, przebrać się i po imprezie mieli blisko do spania. I mieli przedłużoną dobę hotelową, godzinę albo dwie, też nie pamiętam - ale wszystkim wystarczyło.
josephine_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:14   #199
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

My zapewniamy nocleg ok 80 gościom. Jedynie ok 20 os. z mojej rodziny jest na miejscu. Wychodzę z założenia, że jeśli zapraszam na ślub to również gwarantuję nocleg. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby goście o 4 rano wracali np. 30 km do siebie do domu i w niedzielę o 12 przyjeżdżali na poprawiny. Dla mnie to chora sytuacja. Mamy nocleg dla tych którzy mają do pokonania zarówno 400 km jak i 40 km.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez itii Pokaż wiadomość
Wszyscy nasi goście będą przyjeżdżający (niektórzy nawet 400km) i każdy sam opłaca sobie nocleg (oprócz naszych rodziców i babć/dziadka). Nasz pałac (gdzie będzie wesele) ma extra cenę dla naszych gości 40 albo 60zł od osoby w zależności od standardu. Sami płacimy za wesele, wiec od gości wymagamy ;-)
huhu już niedługo))
Dla mnie to trochę dziwne "sami płacimy za wesele, więc od gości wymagamy". W takim razie czego wymagacie na prezenty? Macie listę prezentów czy też ustalone minimum, które muszą włożyć w kopertę? Jak dla mnie to bardzo dziwne. Może dlatego, że u nas czegoś takiego się nie praktykuje i zawsze załatwia się i opłaca nocleg.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 16:52   #200
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

... wymagaliśmy, aby sami załatwili sobie nocleg (tj. zadzwonili do hotelu, zarezerwowali - wybrali sobie pokój i opłacili go). Wszystko wyszło idealnie
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 19:27   #201
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Ja bym tak nie potrafiła. Niektórzy goście samie chcieli sobie opłacić nocleg. My im tak opłacimy z soboty na niedzielę. Lepiej żeby dłużej zostali na poprawinach i poprawinach poprawin i ten nocleg (z niedzieli na poniedziałek) sami zapłacili. U nas jest tak że jeżeli ktoś zaprasza to i płaci za takie rzeczy.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 13:22   #202
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

Odgrzebuję wątek, żeby nie zakładać bliźniaczego

Byłam na kilku weselach i z płaceniem za nocleg bywało różnie. Bywało, że hotel był opłacony, a czasem sama musiałam sporo zabulić, bo to był jedyny hotel w okolicy (i nikogo nie interesowało, że jestem studentką, która ma ograniczone fundusze). Zdażyło mi się też wracać autokarem o 6 rano - skończyło się tak, że po całonocnej imprezie część sali łącznie ze mną spała na krzesłach od 3-4 rano... Szczerze to wolałabym wtedy zapłacić z własnej kieszeni za pokój, który był nad salą weselną.

Sama nie bardzo wiem co zrobić z noclegiem dla moich gości - dużą część jestem w stanie rozlokować u rodziny, ale średnio mi się chce ogarniać nocleg dla tych konkretnie gości, którzy sami mi takowego nie fundnęli czy nawet nie zarezerwowali... I nie zamierzam chyba tego robić, bo z jakiej racji? Obawiam się tylko, że to spowoduje jakiś taki podział na "lepszych" i "gorszych" gości...

Co do dojazdu do miejscowości, w której odbywa się ceremonia i wesele - nie słyszałam, żeby para młoda za to płaciła chyba, że dużo gości jechało z jednej miejscowości - wtedy można podstawić autokar.
__________________
Zadbaj o swoje zdrowie krok po kroku!
http://badzzdrowa.blogspot.com/


..::Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę::..


sadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 21:31   #203
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Płacicie za nocleg gości?

My organizujemy i opłacamy noclegi dla osób, które mają min. 80km do domu (plus najbliższa rodzina tj. rodzice i rodzeństwo). Dla reszty gości będziemy organizować albo autobus, który zawiezie i odwiezie z sali, albo busy (w zależności ile gości będzie reflektować).
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-23 22:31:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.