Urodzone w 1989 :) cz. III - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 09:41   #2191
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Dzisiaj nie poszłam do szkoły.
Wczoraj ucząc się, czułam się coraz gorzej, sprawdziłam temp. miałam 37,6. Niby nie dużo, ale ja prawie nigdy nie mam podwyższonej temperatury(nawet podczas zapalenia płuc!).
No i dzisiaj sobie nie poszłam do szkoły, średnio się z tym czuję, ale chociaż zasiądę do historii


Uhahana
, trzymamy dzisiaj moooocno kciuki

Zapomniałam się co do botów wypowiedzieć...No więc one wydają m sie być w twoim stylu i bardzo pasują mi do Ciebie


Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
ja mam WOS wpisany jako obowiązkowy jak ten trzeci przedmiot
historię dodatkowo
To mam dylemat Ale chyba się zastanowię, być może zrobię tak jak Ty.
Ten WOS mógłby być moim kołem bezpieczeństwa, a z historii chyba nie zrezygnuje.
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 14:56   #2192
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

uhahana już pewnie po, ale na pewno dobrze się skończyło

krówka proszę mi tu natychmiast zdrowieć


Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
To mam dylemat Ale chyba się zastanowię, być może zrobię tak jak Ty.
Ten WOS mógłby być moim kołem bezpieczeństwa, a z historii chyba nie zrezygnuje.
ja myślałam, żeby historię jednak zmienić na podstawową i wtedy musiałabym ją jako obowiązkową zdawać - ale - podstawową chyba zdam a WOS rozszerzony, dodatkowy
i tak nie napiszę histy tak świetnie (rozszerzonej), żeby iść na dzie
znowu mnie do prawa ciągnie...


wiecie co babka wpisała kartkówki z maty, te co oddałam pustą kartkę i nie mam żadnej oceny, a wszyscy mają ale o co chodzi haaaa czyli dalej mam jednego dopa tylko z kartkówki


Czy ja Wam pisałam, że chcę się zgłosić na olimpiadę wiedzy o prawach człowieka? bo nie pamiętam, czy nie pisałam o tym tylko na wątku maturzystek 2008 szkoda mi tej olimpiady z histy i jakoś mi tak na ambicję podziałało, że chciałabym wziąć jeszcze w czymś udział etap szkolny jest na początku grudnia, więc jak się porządnie wezmę to może coś z tego będzie a ja się bardzo lubię WOSu uczyć


__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:14   #2193
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

uhahana

Ogórasku moje biedactwo

Nija Chyba nie pisałaś Myślę, że to bardzo fajny pomysł, niezły temat, czasu jeszcze trochę masz no i najważniejsze, że zapał jest A jak Ci kartkówka z fizy poszła?

Dostałam dziś 3 z poprawy z fizyki i strasznie się cieszę Fizyka to zło!

Dziewczyny, który Wam się najbardziej podoba telefon z tych? Kończy mi się umowa i nie wiem czy przedłużać. Niby jestem już 4lata w Erze, a nic z tego prawie nie ma Chciałam, którąś z tych takich ślicznych, różowych nokii to mi takie ceny przywalili Tak czytam po necie, żeby z nimi negocjować, ale ja nie umiem Z tych tutaj te dwa pierwsze mam po 1zł, a ten trzeci (który najbardziej mi się podoba) za 169zł

Muszę się uczyć historii i infy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg samsung.jpeg (29,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg nokia5300.jpeg (30,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg nokia6300.jpeg (27,1 KB, 14 załadowań)
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:27   #2194
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

kasia mi ten 1 jest taki.. klasyczny i elegancki ten 2-gi miała moja koleżanka i tak średnio z wygladu mi sie podoba a ten 3.. taki se. Ale jak bym miała brać to zasatnawiałabym sie miedzy tymi dwiema NOKIAmi bo nokie sa najbardziej wytrzymałe

uhahana i jak? i jak? Będziemy oblewac? Co ja gadam.. napewno beziemy !!

nija fajnie ze masz te konkursy. U mnie nie ma żadnych... A moze poszłabym na jakiś z bioli...

krówka zdrowiej mi tam. Niech Cię W kuruje

A u mnie nic ciekawego...
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:34   #2195
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia89
Nija Chyba nie pisałaś Myślę, że to bardzo fajny pomysł, niezły temat, czasu jeszcze trochę masz no i najważniejsze, że zapał jest A jak Ci kartkówka z fizy poszła?

nie było kartki z fizyki, robiliśmy całą lekcję jakieś doświadczenie, śmierdziało denaturatem, ale mając do wyboru smród denaturatu czy kapę to wolę smród
jutro będzie kartka, ale ja idę na histę do humanów

Cytat:
Napisane przez kasia89
Dostałam dziś 3 z poprawy z fizyki i strasznie się cieszę Fizyka to zło!


ja się mogę histy za Ciebie pouczyć

a telefony? hmm chyba pierwszy mi się najbardziej podoba...
ten trzeci w sumie taki klasyczny, ładny, ale... mnie nie słuchaj, ja się nigdy nie umiem na nic zdecydować, na szybko wybrałabym pierwszy albo drugi...


Cytat:
Napisane przez Ywonula
nija fajnie ze masz te konkursy. U mnie nie ma żadnych... A moze poszłabym na jakiś z bioli...
Ale co są olimpiady, więc uczniowie każdej szkoły mogą wziąć udział, tylko trzeba to odpowiednio wcześnie zgłosić, tzn. szkołą musi być gdzieś tam zgłoszona, a uczniowie nawet dzień przed olimpiadą mnogą się zgłosić... chyba...;
nie wiem czy z biologii są jakieś konkursy oprócz olimpiady, a na olimpiadę trzeba robić pracę dużo wcześniej, jakąś badawczą koleżanka "badała" jakieś drzewa w okolicy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 16:02   #2196
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

i nie pojechałam....wyjazd miał być o 14, ale ja sie zwolniłam z jednej lekcji, przyszłam do domu przed 12, wziełam 2 apapy (przeszło mi po dwóch godzinach), oczywiscie poryczałam się z bólu i stwierdziłam, że nie jade, bo męczyc sie nie bede w jakichś spartańskich warunkach....i ciesze sie, bo pobede w domu Chociaz troche mi szkoda, bo byłoby fajnie z moimi babami...no ale coś za coś...
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 16:39   #2197
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cześć.
Nie zdałam.
Dziękuję za Wasze kciuki.

Aż odechciało mi się pisać cokolwiek...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 17:16   #2198
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Czy ja Wam pisałam, że chcę się zgłosić na olimpiadę wiedzy o prawach człowieka? bo nie pamiętam, czy nie pisałam o tym tylko na wątku maturzystek 2008 szkoda mi tej olimpiady z histy i jakoś mi tak na ambicję podziałało, że chciałabym wziąć jeszcze w czymś udział etap szkolny jest na początku grudnia, więc jak się porządnie wezmę to może coś z tego będzie a ja się bardzo lubię WOSu uczyć
Ty ambitku nasz

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
krówka zdrowiej mi tam. Niech Cię W kuruje
A weź przestań, z W to już chyba początek końca(jakby miało sie jeszcze co kończyć )...

Ale dziękuje Kochana

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Cześć.
Nie zdałam.
Dziękuję za Wasze kciuki.

Aż odechciało mi się pisać cokolwiek...
Uhahana, strasznie mi przykro... Wiem, że Cię to pewnie nie pocieszy teraz, a wielu osobom sie nie udaje z pierwszym razem.
I mimo, ze wierzyłam w Ceibie mocno, to bardzo dużo zależy od szcześcia...
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 19:27   #2199
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
kasia mi ten 1 jest taki.. klasyczny i elegancki ten 2-gi miała moja koleżanka i tak średnio z wygladu mi sie podoba a ten 3.. taki se. Ale jak bym miała brać to zasatnawiałabym sie miedzy tymi dwiema NOKIAmi bo nokie sa najbardziej wytrzymałe
Właśnie, mi się chyba 1 najbardziej podoba, ale samsungów za bardzo nie lubię, chyba bym 2 wzięła, bo 3 mi się w ogóle nie podoba, długa sie wydaje.

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
i nie pojechałam....wyjazd miał być o 14, ale ja sie zwolniłam z jednej lekcji, przyszłam do domu przed 12, wziełam 2 apapy (przeszło mi po dwóch godzinach), oczywiscie poryczałam się z bólu i stwierdziłam, że nie jade, bo męczyc sie nie bede w jakichś spartańskich warunkach....i ciesze sie, bo pobede w domu Chociaz troche mi szkoda, bo byłoby fajnie z moimi babami...no ale coś za coś...
ale nie było sensu jechać, jeśli tam by Cię miało boleć.

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Cześć.
Nie zdałam.
Dziękuję za Wasze kciuki.

Aż odechciało mi się pisać cokolwiek...

zdasz następnym razem

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
A weź przestań, z W to już chyba początek końca(jakby miało sie jeszcze co kończyć )...

Ale dziękuje Kochana
Co Ty tam na szaro mruczysz, w końcu temperaturę masz, więc usprawiedliwiona

Nija
będziemy trzymać kciuki
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 20:00   #2200
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

No to ja może coś napiszę w celu nie myślenia tylko i wyłącznie o mojej głupocie...

Kasia, mi najbardziej podoba się ten czarny Samsung, ale nie ma co po wyglądzie oceniać, najważniejsze wg mnie są: bateria, obsługa i funkcjonalność No i może jeszcze wymiary, a cała reszta dopiero po tym.

Krówka jestem pewna, że u Was to tylko taki mały zastój, że jeszcze z tego będzie COŚ więcej

Shatje ujmę to tak: przynajmniej tu z nami posiedzisz No i poczilujesz sobie, kilka dni wolnego przeważnie dobrze robi.

TAAAK mi się nie chce jutro do szkoły. Po tym całym pełnym wrażeń łikendzie i po dzisiaj jakoś nie cieszy mnie powrót do nauki. Ale cóż, nikt nie mówił że będzie lekko...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 20:21   #2201
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Uhahana czytałam na wątku kursantek, kurczę strasznie wyszło! Ale przynajmniej wiesz, że dobrze jeździsz, następnym razem na pewno takiego błędu już nie popełnisz, i zdasz za drugim razem na pewno!

Dzięki dziewczyny, co do telefonu to ja się jednak na tą 3 która Wam się nie podoba zdecydowałam Bo patrząc pod względem technicznym ona właśnie jest najlepsza, i okazało się, że za 69zł. No i jest płaściutka, zawsze chciałam płaski telefon

Nawet nie tknęłam infy Ale jak tu się tego uczyć?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 21:04   #2202
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

ywonula, uhahana- no i racja Dzisiaj od prawie 12-stu godzin nic nie zrobiłam, wyleżałam się w łóziu, może jutro zerknę do książek bo bede miec od piątku sprawdziany... No ale potem 4 dni wolnego
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 22:47   #2203
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Fajnie masz
Ja właściwie dopiero jutro wracam do rzeczywistości. Strasznie boję się pojutrzeszego ruskiego, bo z premedytacją nie poszłam na sprawdzian, a nie wiem, czy jestem w stanie tego wszystkiego się nauczyć... No ale kiedyś w końcu będzie trzeba się za to wziąć, a chyba im szybciej, tym lepiej.

Idę spać... pewnie jakieś samochodowe koszmary mi się będą śniły
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 09:13   #2204
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Dzisiaj również nie poszłam do szkoły. Ale dzisiaj muszę się pouczyć, bo wczoraj to się tylko leniłam..

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Krówka jestem pewna, że u Was to tylko taki mały zastój, że jeszcze z tego będzie COŚ więcej
Ech, nie taki mały już
Ale dzięki

Nie no! Muszę to napisać i sie wyżyć trochę
W niedziele mieliśmy iść na piwo, ale on nie widział czy będzie mógł, i naszą poranną rozmowę na gg(ja musiałam już iść), zakończyliśmy słowami "spiszemy sie jeszcze".
No sie nie spisaliśmy...Myślałam, że napiszę mi chociaż dlaczego nie mógł, lub na kiedy chce to przełożyć- w końcu to z jego winy
Ale nie, nic. Żadnej widom ości. O ile brak smsa mogę usprawiedliwić, to brak wiadomości na gg już nie, bo wiem, że był na gadu od tej pory co najmniej kilka razy

Więc ogólnie JAJO.
Ale ja się wypisałam i jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Co Ty tam na szaro mruczysz, w końcu temperaturę masz, więc usprawiedliwiona
Podoba mi sie ta Twoja wypowiedź, śmieszna




Uhahana- w sprawie Twojego prawa jazdy w 1000% zgadzam sie z Kasią
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 09:32   #2205
L*O*L*I*N*K*A
Raczkowanie
 
Avatar L*O*L*I*N*K*A
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Heloooł Wróciłam Ale czy ktoś zauważył wogóle moje zniknięcie, pewnie nie (?) No ale nic to

Krówka, ja tak jak Ty od wczoraj mam "wolne" hehe,....wczoraj mi się zaspało, a dzisiaj rano otworzyłam oczy i stwierdziłam, że mi się nie opłaca dziś jechać do szkoły bo mam tylko 5 lekcji,a w tym 2 WF hehe Ale jestem rąbnięta, muszę się wziąć za siebie No ale cóż, pierwsze w tym roku wagary zaliczone
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

http://www.suwaczek.pl/cache/fcf0b64880.png
L*O*L*I*N*K*A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:54   #2206
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Uhahana szkoda, że nie udało Ci się zdać, ale naprawde mało kto zdaje za pierwszym razem
Ja jutro kurs zaczynam
Krówka a ja w Was wierzę i mam nadzieję, że jednak coś jeszcze z tego będzie
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 14:20   #2207
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

uhahana najlepsi zdają za drugim razem kto to powiedział, hmm... ale chyba coś w tym jest
dostałam dopa z fizyki ze sprawdzianu
czyli mam kapę z kartkówki i dopa ze spr., ale w poniedziałek piszemy z zadań, czyli wiadomo

i trochę zabłysnęłam na wosie znajomością pojęcia alienacja władzy, mała rzecz a cieszy ale nadeszła wiekopomna chwila, kiedy mam nad sobą bata, żeby nauczyć się Konstytucji na pamięć będę pisać z tego kartkówkę albo spr. (mimo, że swoją matfizową karkówkę z konstytucji już zaliczyłam, na 5), a że WOS mam w planie, to pewnie na ocenę ale dobrze, miałam plan już w wakacje się jej nauczyć, oczywiście nic z tego nie wyszło


nie zgłosiłam się jeszcze do tej olimpiady z praw człowieka, jakoś głupio mi bylo, hehe ja to mam dylematy, naprawdę ale jutro przyjdą oficjalnie wyniki, tzn ocena mojej pracy z olimpiady (ndst) więc przy okazji powiem, że chcę właśnie na prawa człowieka iść

ehh muszę na niemca spicza zrobić, już go tydzień robię i z angla spr. ze słówek matę olewam, bo znowu jutro hista w humanie


L*O*L*I*N*K*A witaj znowu


wybaczcie, że tylko o szkole, ale totalnie nic się u mnie nie dzieje ostatnio jedynie się cieszę, że mam z kim iść na studniówkę, jeden kłopot z głowy i to jeszcze idę z chłopakiem, którego naprawdę szczerze lubię
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 14:53   #2208
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
a na olimpiadę trzeba robić pracę dużo wcześniej, jakąś badawczą koleżanka "badała" jakieś drzewa w okolicy
no no cos w tym styly.. Bo u mnie z klasy 2 gości idzie. Ale myślałam ze poza tym jest jeszcze coś łatwiejszego.. Ale dobra.. I tak bym nic nie napisała

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
A weź przestań, z W to już chyba początek końca(jakby miało sie jeszcze co kończyć )...
Udam że nie zauważyłam tej wypowiedzi...

A tak na serio to faktycznie coś nie tak... Też sie czasami wkurzam jak ktoś na gg nie napisze, ale skoro tak kręcicie ze soba to powinien sie postarać i "być na Twoje zawołanie" (nie chce żeby to zabrzmiało jakos egocentrycznie ) a tu sobie troche olewa. Mopże poprostu ma taki charakter...

uhahana następnym razem zdasz. Będziesz już przynajmniej wiedziała co i jak

lolinka
witaj
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:56   #2209
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

no i dostalam loda z fizyki eeee i dopa z polaka. No cholera jasna. Od dzis sie ucze. Ale najpierw ide sie polozyc na godzinke

uhahana nie martw sie egzaminem, za 2 razem zdasz
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 17:49   #2210
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

uhahana przeciez nikt nie zdaje za pierwszym razem takze.. glowa do gory.



zegnam sie jutro wyjezdzam na wycieczkę, wracam w piatek, ale pojawie sie pewnie dopiero kolo niedzieli bo w sobote ide na wesele.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:22   #2211
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
A tak na serio to faktycznie coś nie tak... Też sie czasami wkurzam jak ktoś na gg nie napisze, ale skoro tak kręcicie ze soba to powinien sie postarać i "być na Twoje zawołanie" (nie chce żeby to zabrzmiało jakos egocentrycznie ) a tu sobie troche olewa. Mopże poprostu ma taki charakter...
Nie wiem...może jak zwykle okaże sie, że dlaczegoś tam nie mógł, ale nie wyobrażam sobie jaki tym razem mógłby być powód

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
zegnam sie jutro wyjezdzam na wycieczkę, wracam w piatek, ale pojawie sie pewnie dopiero kolo niedzieli bo w sobote ide na wesele.
Zazdroszczę i życzę miłej zabawy


Babcia u mnie było, a teraz muszę wracać już do nauki
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę

Edytowane przez krowa_bez_mleka
Czas edycji: 2007-10-24 o 13:31
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:34   #2212
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Witam.
Podczytuje tu was czasami,ale zwykle na pisanie nie mam czasu.

Dzisiaj również nie mam go za dużo,ale źle się czuje wiec olewam sobie wszystko.

Miałam dzisiaj sprawdzian poprawkowy,jeśli nie dostane 3 to mam nikłe szanse na 2 w pierwszym półroczu z matmy
Znów dostalam 0 z kartkówki

Za to z pp 5 z kartkówki,tylko jakoś nie ciesze sie tym...

Powinnam teraz zaglebiac sie w tresc konstytucji marcowej i kwietniowej,a ja po prostu nie mam sił na nauke.

z TŻ też sie dzisiaj pokłóciłam w szkole,na matmie nie dałam rade sobie z emocjami i poleciały łzy przez nastepne 0 w dzienniku.Nienawidze płakać przy znajomych,a co dopiero przy nauczycielce.

Pisze jakoś tak zagmatwanie,ale nie mam sił nawet sie uśmiechnąć.

No i w piątek pielgrzymka na którą nie chce jechać (a musze bo już nie oddadzą mi pieniędzy)

Ostatnio wszystkie idzie nie po mojej myśli

Oceny w szkole są paskudne,mimo że ucze sie ile sie da.Z tż tez jest nieciekawie.W sobote poszedl sobie z kolegami sie spotkać i tak sobie imprezował do północy,a ja cały wieczór siedzialam sama przed kompem.Koleżanki też nie mają dla mnie czasu,albo po prostu nie chcą sie ze mna spotykać.
Do tego czuje się okropnie z sobą.Czuje sie taka brzydka ( nie,nie nie mam PMS).
Przepraszam,ze tak sie tutaj nad sobą użalam,ale nie mam nawet z kim porozmawiać


Martusiu:Ja bym miala do ciebie proźbe.Wiem,że zdajesz mature z historii sztuki i chcialabym sie spytać czy masz może jakieś strony www,lub teksty o malarstwie baroku i renesansu.

Ehh jeszcze w tym tygodniu musze gosci zaprosić na impreze w nastepnym tygodniu.No i ogólnie im bliżej moich urodzin tym bardziej ich nie chce.Ja chce być dzieckiem dalej!!
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:57   #2213
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

marta kochana ja też mam taką sytuację z maty i fizyki przecież, z fizy jak pisałam kapę z kartkówki, dopa ze spr. ale z zadań znowu dostanę kapę i teoretycznie nie wyjadę na 2 a z maty mam w piątek spr. z pochodnych, a na razie tylko jednego dopa z kartkówki i tej oceny co oddałam pustą kartkę mi nie wpisała, ale pocieszam się, że przecież nie mogą nikomu utrudniać życia w maturalnej klasie, jasne, że się boję, ale cholera, no, nie mogą nikomu kapy postawić w trzeciej klasie...


Cytat:
Napisane przez marta6704
Nienawidze płakać przy znajomych,a co dopiero przy nauczycielce.

ja się poryczałam jak mi babka powiedziała, że moja praca (ta z histy) jest beznadziejna, nielogiczna, niespójna, nie na temat, że nie mam pojęcia o historii, itd...więc wiem co czujesz : *
na wychowawczej też się poryczałam, przy klasie, ale już nie pamiętam o co chodziło : (
Cytat:
Napisane przez ślimaczek
no i dostalam loda z fizyki eeee i dopa z polaka. No cholera jasna. Od dzis sie ucze. Ale najpierw ide sie polozyc na godzinke


no widzisz Marta, fizyka to zło, nic się nie przejmuj Ty ślimaczek też nie fizyka to zło


krówka trudno mi cokolwiek napisać, bo nie mam za bardzo doświadczeń z facetami, ale trzymaj się
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:29   #2214
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

krowka lepiej jakby juz wszystko miedzy wami bylo wyjasnione, takze musicie sie spotkac bo narazie sytuacja nie jest chyba jasna..

marta nie przejmuj sie, nie warto plakac przez oceny.. sama nie lubie jak ktos tak robi (ale u mnie zdarza sie, ze pewne osoby placza bo dostaly czwórki.. albo raz dziewczyna rozplakala sie, bo brakowalo jej jednej oceny wyzej do paska.. nauczyciel byl mezczyzna.. ktorego chyba rusza placz kobiety bo dal jej w koncu ta szostke co bylo mega niesprawiedliwe).
ale sama wiem jak ciezko czasem powstrzymac lzy.. mi juz plakanie przez oceny minelo, zreszta teraz zle dostaje wlasciwie tylko z matmy.
z tz z tego co wiem zawsze sie godzicie, takze..

nija nie zadreczaj sie tak ta szkola..
kurcze, wspolczuje Ci tego mat-fizu, dla mnie 3 matmy w tygodniu to za duzo, z fizyki zawsze ulgowo nas traktowano bo najprostszych zadan nie potrafilismy zrobic, na sprawdzianach i przy odpowiedzi byla sama teoria.
zawsze marzylam (doslownie) zeby byc chociaz trochę dobra z przedmiotow scislych..
nie ma co ukrywac, po studiach humanistycznych marne szanse na zdobycie swiata
ehh


chyba juz jestem spakowana.. tak o chce mi sie jechac, bo wlasciwie nie bedzie tam co robic poza piciem : /
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:08   #2215
L*O*L*I*N*K*A
Raczkowanie
 
Avatar L*O*L*I*N*K*A
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Dziewuszki Uderzam do Was z prosba Otoz postanowilam sobie zrobic te grzywke ( pisalam o tym hektar czasu temu)

Czy mozecie mi doradzic w tej sprawie.... jakie Wam podobaja sie grzywki?
Ewentualnie moge podeslac Wam swoje zdjecie, zebysmy mogly ocenic czy grzywka by mi pasowala

No i z gory dzieki za zainteresowanie

Kurde, cos mi sie stalo dziwnego...jak chce napisac np. o z kreseczka, to nie moge, bo kiedy wciskam alt to mi zapisuje posta :|
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

http://www.suwaczek.pl/cache/fcf0b64880.png
L*O*L*I*N*K*A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:16   #2216
Wulkaniczna
Raczkowanie
 
Avatar Wulkaniczna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 190
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Kobiety jak wy nadajecie, nie nadążam z czytaniem!
Wczoraj miała pierwszą jazdę, było absolutnie fenomenalnie, wyszłam naładowana energią i śmiałam się do siebie jak głupia. Miałam od razu miasto, tak z zaskoczenia. Instruktor fajny, starszy facet, sympatyczny.

"Madziu.. gdzie my jesteśmy?"
"W... w Żywcu?"
"W Polsce! Ruch prawostronny!"
xD
Sprostowanie - lewym pasem bynajmniej nie jechałam, tylko troszkę bliżej środka.
Już nie mogę się doczekać następnej, czyli czwartku.

Ponad to jestem obładowana nauką. Wszystkiego mi się odneichciewa, mam w tym tygodniu spr z historii, neimieckiego i chemii. Za tydzień maturkę z polskiego. Za dwa tygodnie maturkę z matmy, sprawdzian z fizyki(3 w tym roku) i z angielskiego.
Ale cieszę się, bo mam szkolną próbna maturę w grudniu. Nie ma jak dobry dyrektor

L*O*L*I*N*K*A może od razu wrzuć swoje zdjęcie będzie łatwiej. Ja po roku prostej grzywki mam ochotę na asymetryczną
__________________
"Dobrze, że spotkałem tylu ich
Wyjątkowych, zwykłych - tak jak ja
I opowiedzieli mi
Że bez marzeń, pragnień tych
Życie wtedy traci sens."
Wulkaniczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:25   #2217
L*O*L*I*N*K*A
Raczkowanie
 
Avatar L*O*L*I*N*K*A
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Prosze ..... to wlasnie ja http://www.speedyshare.com/574899795.html
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

http://www.suwaczek.pl/cache/fcf0b64880.png
L*O*L*I*N*K*A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:33   #2218
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Ach, kochane jesteście Pisałam to już?

Krówka
... kurde, ja mimo wszystko myślę, że się międzi Wami jeszcze polepszy!

Widać, że wszystkie zdominowała nauka... U mnie z tym była mała przerwa, same wiecie, czemu... a teraz wracam do rzeczywistości i... no, nie jest łatwo. Tydzień temu z premedytacja nie poszłam na spr. z ruskiego, więc dzisiaj powinnam ostro zakuwać, a same widzicie, co robię... Kurde, tak mi nie pasuje w maturalnej klasie staranie się na przedmiotach, na których mi wogole nie zależy, typu ruski albo historia... ech.
Na szczęście ze ścislymi nie mam wiekszych problemów...

Co do płakania z powodu ocen, to chyba nie zdarzyło się, ale tak samo nie zdarzylo mi się płakać z powodu innych, często powodujących płacz spraw, więc jakoś mnie to nie dziwi.

Layla, nawet nie wiesz, ile bym dała, żeby pojechać gdzieś na 2 dni, nie martwić się niczym, tylko pić z moją klasą Hyhy. Ostatnio często spędzamy czas poza szkołą i jakoś tak... fajnie jest.

Marta... z TŻ i tak zaraz się pogodzisz, a w szkole... cóż, poprawi się, na pewno, dasz radę Będzie dobrze, to taki tylko chwilowy zły okres

EDIT: Lolinka ładne dziewczę z Cię Co do fryzury raczej nie doradzę, niezbyt się znam, ale polecam Photoshopa

Wulkaniczna nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę, że miałaś dopiero 1 godzine Fajny tekst o ruchu prawostronnym, dla mnie to jest jednak ostatnio drażliwy temat

Wracam do ruskiego ;/
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:56   #2219
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Nija jutro Ci odpowiem na PW, bo teraz nie mam już siły...
Marta jutro czegoś poszukam i Ci podrzucę COLOR="Black"]

Edytowane przez Martusia B.
Czas edycji: 2007-10-29 o 17:29
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:59   #2220
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
A ja już w zimowej kurtce śmigam

Co do butów: kosztują 99 zł. I dlatego się zastanawiam. Czy się opłaca.

Ines a no w wakacje to był hardcore Właśnie z Pameliją tak siedziałyśmy po nocach, ale teraz w rok szkolny raczej przestwaiłam się na nieco wcześniejsze chodzenie spać, a w zasadzie to staram się jak najwcześniej kłaść.
Ja też Ale w ogóle tej jesieni non stop śpię... po szkole 1-2h i o 22 znów zasypiam na siedząco.

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który Wam się najbardziej podoba telefon z tych? Kończy mi się umowa i nie wiem czy przedłużać. Niby jestem już 4lata w Erze, a nic z tego prawie nie ma Chciałam, którąś z tych takich ślicznych, różowych nokii to mi takie ceny przywalili Tak czytam po necie, żeby z nimi negocjować, ale ja nie umiem Z tych tutaj te dwa pierwsze mam po 1zł, a ten trzeci (który najbardziej mi się podoba) za 169zł
Przeczytałam już, ze wybrałaś 3 ale nie wiem czy kupiłaś już.. I jakby jednak coś Cię walnęło w erze to nie bierz czasem tego 1 bo trójce moich znajomych się zwalił po miesiącu :/

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
i nie pojechałam....wyjazd miał być o 14, ale ja sie zwolniłam z jednej lekcji, przyszłam do domu przed 12, wziełam 2 apapy (przeszło mi po dwóch godzinach), oczywiscie poryczałam się z bólu i stwierdziłam, że nie jade, bo męczyc sie nie bede w jakichś spartańskich warunkach....i ciesze sie, bo pobede w domu Chociaz troche mi szkoda, bo byłoby fajnie z moimi babami...no ale coś za coś...
Odpoczniesz sobie

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Cześć.
Nie zdałam.
Dziękuję za Wasze kciuki.

Aż odechciało mi się pisać cokolwiek...
Najlepsi zdają za 2!

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Witam.
Podczytuje tu was czasami,ale zwykle na pisanie nie mam czasu.

Dzisiaj również nie mam go za dużo,ale źle się czuje wiec olewam sobie wszystko.

Miałam dzisiaj sprawdzian poprawkowy,jeśli nie dostane 3 to mam nikłe szanse na 2 w pierwszym półroczu z matmy
Znów dostalam 0 z kartkówki

Za to z pp 5 z kartkówki,tylko jakoś nie ciesze sie tym...

Powinnam teraz zaglebiac sie w tresc konstytucji marcowej i kwietniowej,a ja po prostu nie mam sił na nauke.

z TŻ też sie dzisiaj pokłóciłam w szkole,na matmie nie dałam rade sobie z emocjami i poleciały łzy przez nastepne 0 w dzienniku.Nienawidze płakać przy znajomych,a co dopiero przy nauczycielce.

Pisze jakoś tak zagmatwanie,ale nie mam sił nawet sie uśmiechnąć.

No i w piątek pielgrzymka na którą nie chce jechać (a musze bo już nie oddadzą mi pieniędzy)

Ostatnio wszystkie idzie nie po mojej myśli

Oceny w szkole są paskudne,mimo że ucze sie ile sie da.Z tż tez jest nieciekawie.W sobote poszedl sobie z kolegami sie spotkać i tak sobie imprezował do północy,a ja cały wieczór siedzialam sama przed kompem.Koleżanki też nie mają dla mnie czasu,albo po prostu nie chcą sie ze mna spotykać.
Do tego czuje się okropnie z sobą.Czuje sie taka brzydka ( nie,nie nie mam PMS).
Przepraszam,ze tak sie tutaj nad sobą użalam,ale nie mam nawet z kim porozmawiać


Martusiu:Ja bym miala do ciebie proźbe.Wiem,że zdajesz mature z historii sztuki i chcialabym sie spytać czy masz może jakieś strony www,lub teksty o malarstwie baroku i renesansu.

Ehh jeszcze w tym tygodniu musze gosci zaprosić na impreze w nastepnym tygodniu.No i ogólnie im bliżej moich urodzin tym bardziej ich nie chce.Ja chce być dzieckiem dalej!!
Marta.. co to gadasz - jesteś śliczna! A w ogóle ocena 0? Macie to wpisane w statucie szkoły? Bo musi być jeśli stawiają. W mojej szkole dają 0 gdy się jakiegoś spr. nie napisze w ogóle. I okazało się, że robią to bezprawnie bo system oceniania jest od 1 do 6. Ale już wpisali w statut

Cytat:
Napisane przez L*O*L*I*N*K*A Pokaż wiadomość
śliczna



Dziewczyny co myślicie o tych butach:
http://allegro.pl/item257294634_extr...z_tylu_38.html
Bo kurczę... ja to w ogóle nie wiem jakie kupić Żadne mi się nie podobają buty :/ W ogóle z tego co widziałam wszędzie są tylko szpilki, całkiem płaskie to mi się żadne nie spodobały i takie jakby baletkowate. A te to taki kompromis bo nie chcę ani płaskich ani szpilek...
Boję się, że mimo że mają taki malutki obcas to będę się głupio czuła bo ja obcasy ubieram tylko na imprezy i jakieś inne takie uroczystości typu rozpoczęcie roku.
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.