~~studniówka 2008~~ - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-18, 08:00   #871
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Dziewczyny, czyli to nie jest zasada, że na studniówkę trzeba ubrać suknię koniecznie w kolorze czarnym lub bordowym? Oglądałam zdjęcia zstudniówki brata sprzed 6 lat i tam każda miała czarną lub ciemną czerwoną... Ja bym nie chciała się pokazać w ani jednym z tymch kolorów, marzy mi się zieleń lub ciemny fiolet . Chociaż studniówkę mam w 2009... xD
A jak ubiera sie na polmetek? Bo słyszałam, że zwyklo - dżinsy, bluzy. Nic elegantszego?
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 08:26   #872
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: ~~studniówka 2008~~

a kto powiedzial ze trzeba koniecznie ubrac czern lub bordo?? Ja na swojej studniówce, rok temu, miałam suknie w kolorze ecru a nawet podchodzącą pod biały. I mało tego, ze jasna to jeszcze i krótka. i jakos nikt nie narzekał.
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 12:31   #873
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A na półmetek to zależy od jego charakteru, mój brachol miał w dyskotece , no to raczej w garniturach nie pójdą, a ja miałam na sali i sukienkę (ale nie jakaś super elegancka) jakąś troszkę bardziej elegancką niż na codzień wypadało mieć Ale chłopacy (chłopcy, wiem, ale nie lubię poprawnej formy tego wyrazu ) mieli zazwyczaj dżinsy i jakąś koszulę.
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 15:14   #874
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

u mnie w szkole na studniówke może być suknia w dowolnym kolorze tylko na czas poloneza trzeba założyć na wierzch białą bluzkę. a co półmetka to jest dyskoteka a nie bal więc raczej ubiera się zwyczajnie. Chyba że w szkole sobie ustaliście że zakładacie elegantsze stroje.
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 15:46   #875
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Złociszcze Pokaż wiadomość
Ulala.
Zaś w drugiej klasie przed półmetkiem, głównym hasłem było "Nieważne z kim się wchodzi, ważne z kim sie wychodzi."
Hehehe,to też jest dobre
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 15:53   #876
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Dziekii dziewczyny Faktycznie, niektore sukienki z zakrytymi plecami sa serio ladne Choc mnie sie marzyla dluga sukienka..a z taka sie jeszcze nie spotkalam;/

Moze jakims cudem wylecze te plecy dzis mam lepszy humor i widze poprawe Jak myslicie, jki kolor najlepiej wspolgra z baaaaardzo jasna cera?

Nie moge chodzic na solarium;/ (co najmniej przez 10 miesiecy...) i wygladam troche jak trupek Jakie kolory sukienek preferujecie? wolicie krotkie czy dlugie?
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 16:10   #877
gumowakaczuszka
Przyczajenie
 
Avatar gumowakaczuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 16
Thumbs up Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Pokaż wiadomość
witam. moze ja wam cos doradze miaqlam studniowke w styczniu
1. nie kupujcie sukienek na kole wiem ze to ladnie wyglada i pasuje do tego typu okazji ale wiem ze swojego przykladu ze jest niewygodnie i juz tej sukienki nigdzie nie zalozycie , na wesele raczej nie pasuje... Stroj wg upodoban bo jak wiadomo kazdy ma swoj gust
2 fryzura- mi osobiscie nie podobaja sie zadne koki ale kto jak woli. zauwazylam ze ladnie prezentuje sie pofalowane lub proste wlosy spryskane lekko brokatem ale tez i pol upiete fryzury
3. podwiazka - mozecie kupic ale mi np ciagle spadala z nogi i w efekcie tz nosil ja w kieszeni hehe
4. nie przeadzajcie z dodatkami!!! bedziecie jak chodzace choinki
LICZY SIE DOBRA ZABAWA A I NIE ZAPOMNIJCIE O PARTNERZE HEHE

zgadzam sie z punktem 1 :P moja kolezanka miała sukienke na kole - bo chciala "bogato" wygladac :P :P no i w efekcie czego musialam z nia do wc latac bo sama nie była w stanie sie nawet wysiusiac :P a ja miałam prosta sukienkę z gorsetem wiazanym na szyje i spodnica z lekkim trenem :P
ad 2. ja miałam pól koka pól luzno opuszczone + brokat :P
ad 3. :P podwiazka + pończochy z lajkrą = wielki błąd - w efekcie czego kumpel nosił ją na glowie :P
ad 4. nic dodac nic ujac


podsumowanie :P zgadam się z kasiaaa178 ;]
gumowakaczuszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 16:13   #878
Złociszcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Trzecia Planeta od Słońca
Wiadomości: 30
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Co do ubioru na półmetek, to nam powiedziano, że należy się ubrac bardziej elegancko niż na dyskotekę, ale żeby znów nie aż tak jak na bal.
Każdy interpretował to na swój sposób Ja wystąpiłam w sukience do kolan i wysokich glanach z klamrami, więc nie było znowu aż tak elegancko, a przetańczyłam całe 6 godzin

Aktualnie jakoś w moim liceum nie mówi się o zbliżającej się studniówce. O maturze - owszem, a o studniówce ani widu, ani słychu. Ale z tego co widziałam na zdjęciach z poprzednich lat, to kolor sukienki był jak dotąd dowolny.


Cytat:
Napisane przez timiri Pokaż wiadomość
Jak myslicie, jki kolor najlepiej wspolgra z baaaaardzo jasna cera?

Nie moge chodzic na solarium;/ (co najmniej przez 10 miesiecy...) i wygladam troche jak trupek Jakie kolory sukienek preferujecie? wolicie krotkie czy dlugie?
Ja mam bladą cerę. Bardzo, bardzo i nawet nie zamierzam na solarium się wybierac, bo po prostu lubię tą swoją trupkowatą biel
Pewnie wystąpię w długiej czarnej sukience z odkrytymi plecami, jeśli nie znajdę czegoś odpowiedniego dla siebie. Albo zmieszam ze sobą kilka projektów i może coś z tego powstanie
Coś ode mnie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 253358893.jpg (38,1 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarnakoniec12.jpg (92,6 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 256765561.jpg (53,5 KB, 135 załadowań)
__________________

Buka siedziała na plaży i czekała. Muminek wyszedł naprzeciw niej bez lampy, stanął przy łódce i spojrzał na nią. Nic nie mógł dla niej zrobic.


Złociszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:39   #879
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: ~~studniówka 2008~~

sukienka na 100 dniówkę może być obojętne w jakim kolorze :P

łeeeeeee ja się nie zdecyduję na tą sukienkę. nie wiem jaką uszyć żebym była zadowolona :/ hmm
A tam coś wymyślę.
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:48   #880
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
A jak ubiera sie na polmetek? Bo słyszałam, że zwyklo - dżinsy, bluzy. Nic elegantszego?
Na półmetek zależy gdzie jak mówiły dziewczyny. Ale jak elegancko to też bez przesady raczej krótka sukienka. W takiej idę ale z moimi nogami to porażka ;/
Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A tak na marginesie:znacie takie powiedzonko "studniówka nie bzykana-matura nie zdana"?
Powiedziałam TŻ że chcę zdać!


przepraszam za posta pod postem
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:06   #881
PaoDeAcucar89
Raczkowanie
 
Avatar PaoDeAcucar89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 128
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ja jestem jeszcze w proszku...nie wiem jaki kolor sukienki ale krój już mam...jaki fryz też nie wiem,jakie dodatki też...a gdzie jescz towarzysz.,..???Ten fryz mi się podoba..tzn na taki se mogę pozwolic...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria_secret_79.jpg (30,2 KB, 67 załadowań)
PaoDeAcucar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:12   #882
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Śliczne są długie sukienki

Mam do Was 2 pytanka:
1) Czy macie zamiar spryskać sobie włosy lakierem z brokatem?
2) Zastanawiam się czy iść na solarium bo większość moich koleżanek idzie i będę na ich tle wyglądać jak córka młynarza Ale czy opalenizna pasuje do jasnych blond włosów??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:20   #883
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Śliczne są długie sukienki

Mam do Was 2 pytanka:
1) Czy macie zamiar spryskać sobie włosy lakierem z brokatem?
2) Zastanawiam się czy iść na solarium bo większość moich koleżanek idzie i będę na ich tle wyglądać jak córka młynarza Ale czy opalenizna pasuje do jasnych blond włosów??
1)
2) a dlaczego by nie miala pasowa, tylko taka delikatna nie na przyslowiowa "solare: zebys sie nie zjaral! a bedzie dobrze i ladnie wygladac
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:25   #884
marcellinka
Raczkowanie
 
Avatar marcellinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do marcellinka GG do marcellinka Send a message via Skype™ to marcellinka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Dziewczyny mam pytanie ide na studnióke z ...moim TŻ jako partnerka.Sama 100-dniówke mam za pare lat... i nie wiem czy też mam zakłądać podwiązke czy tylko dziewczyny które mają mature... jak to jest ???
__________________
.....by M.P
marcellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:26   #885
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Ewka:D:D Pokaż wiadomość
1)
2) a dlaczego by nie miala pasowa, tylko taka delikatna nie na przyslowiowa "solare: zebys sie nie zjaral! a bedzie dobrze i ladnie wygladac
To kiedy powinnam zacząć i ile mniej więcej razy chodzić?Doradźcie bo nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia Mam średnią karnację i dość szybko sie opalam
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:27   #886
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez marcellinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ide na studnióke z ...moim TŻ jako partnerka.Sama 100-dniówke mam za pare lat... i nie wiem czy też mam zakłądać podwiązke czy tylko dziewczyny które mają mature... jak to jest ???
wydaje mi się że tylko maturzystki
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:40   #887
sylwia18201
Raczkowanie
 
Avatar sylwia18201
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 102
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja też zastanawiałam się nad podwiązką... no bo to jego studniówka.. z jednej str. to bym chciała założyć ale z drugiej znowu żeby mnie nie wyśmiał;p wydaje mi się że to same studentki zakładają.. ale jak oglądałam kiedyś fotki ze szkoły to wszystkie miały... te zapraszane tez
sylwia18201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:41   #888
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Wątek o studniówce, czemu ja go wcześniej nie zauważyłam

Póki co jestem do niej dosyć negatywnie nastawiona, bo nie mam z kim iść za bardzo.

Co do koloru sukienek, wychowawczyni powiedziała, że "czarne i koniec", a białe mamy sobie na ślub zostawić ;] ale myślę, że nie będziemy się do tego stosować...
... ja nie będę.

Nie wiem dokładnie, jaką chciałabym mieć sukienkę ... Mam już jakieś wyobrażenie, ale ciekawe jak będzie z jego realizacją.. xD

Pozdrowienia
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.



Edytowane przez lorinka
Czas edycji: 2007-10-19 o 13:58 Powód: :)
lorinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:43   #889
marcellinka
Raczkowanie
 
Avatar marcellinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do marcellinka GG do marcellinka Send a message via Skype™ to marcellinka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Hmmmm...dziewczyny kogo by sie tu zapytać o te podwiązki ??
__________________
.....by M.P
marcellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:48   #890
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
1) Czy macie zamiar spryskać sobie włosy lakierem z brokatem?
2) Zastanawiam się czy iść na solarium bo większość moich koleżanek idzie i będę na ich tle wyglądać jak córka młynarza Ale czy opalenizna pasuje do jasnych blond włosów??
1. nie zamierzam
2. raczej tez. Boje sie solarek. Poza tym mam wrazliwa, alergiczna i sklonna do wypryskow cere i boje sie ze solara moze mi ja podraznic.

A ja ciagle bez pomyslu i konepcji na studniowke. Nie wiem co bedzie na mnie pasowac.
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:49   #891
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez marcellinka Pokaż wiadomość
Hmmmm...dziewczyny kogo by sie tu zapytać o te podwiązki ??
nie no na pewno jak nie jesteś maturzystką to nie bierz.
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:51   #892
marcellinka
Raczkowanie
 
Avatar marcellinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do marcellinka GG do marcellinka Send a message via Skype™ to marcellinka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Okkk..dzięki bo ja naprawde sama nie wiem... włąsciewie to nie mam pomysłu na kolor..hestem ciemna brunetką mam ciemne oczu włosy... i nie mam pomysłu na kolor sukikienkin co doradzacie??
__________________
.....by M.P
marcellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:52   #893
Wulkaniczna
Raczkowanie
 
Avatar Wulkaniczna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 190
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez PaoDeAcucar89 Pokaż wiadomość
Ja jestem jeszcze w proszku...nie wiem jaki kolor sukienki ale krój już mam...jaki fryz też nie wiem,jakie dodatki też...a gdzie jescz towarzysz.,..???
Spokojnie, mam to samo, niby jakaś tam koncepcja sukienki już jest i kolor (chociaż przeraża mnie mysl o tym, że połowa panien będzie w fiolecie... może się nie odważą) ale tak właściwie to żadnych konkretów. Partnera też brak, ale to akurat nei jest problem, mogę iść sama.
Dołączam się do próśb o instrukcje obsługi solarium. Też się wybieram na lekkie opalanie (ale naprawdę delikatne) a nie mam doświadczenia. Jutro kosmetyczka... ależ mi się nie chce! Od czasu gdy trochę zarabiam uruchomiło mi się sknerstwo
W tym tygodniu nie udało mi sie wrócić wcześniej do domu niż o 16. Chore. Ucz się tu człowieku do matury^^
__________________
"Dobrze, że spotkałem tylu ich
Wyjątkowych, zwykłych - tak jak ja
I opowiedzieli mi
Że bez marzeń, pragnień tych
Życie wtedy traci sens."
Wulkaniczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:05   #894
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez marcellinka Pokaż wiadomość
Okkk..dzięki bo ja naprawde sama nie wiem... włąsciewie to nie mam pomysłu na kolor..hestem ciemna brunetką mam ciemne oczu włosy... i nie mam pomysłu na kolor sukikienkin co doradzacie??
http://www.we-dwoje.pl/jesien;-;typy...ykul,1605.html tu masz podobno kolory do Twojego typu urody. Może pomoże
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:13   #895
marcellinka
Raczkowanie
 
Avatar marcellinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do marcellinka GG do marcellinka Send a message via Skype™ to marcellinka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No dzieki dzięki sie przyadało...:p
__________________
.....by M.P
marcellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 21:00   #896
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

co do solarium to ja chodze raz na miesiąc na 10 minut. Myśle że jak nigdy nie byłaś to najlepiej na początek nie przesadzać i pójść na maks. 5 minut warto też pobawić się troche przyciskami jak czujesz że ciało się nagrzewa i jest ci gorąco. Można zmniejszyć sobie wtedy moc. Ja zawsze zmniejszam moc na twarz ponieważ robią mi się piegi co prawda później znikają ale nie lubie mieć ich tak dużo więc wole zmniejszać moc.
Co do jasnej karnacji to wydaje mi się że jeśli ktoś nie chce wyglądać blado to nie powinien zakładać czarnej sukienki ani innych bardzo ciemnych kolorów ale decyzja należy do Was. Ja będąc na studniówce chłopaka nie miałam podwiązki
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 22:12   #897
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

kilka nowych propozycji mi podba się ta złota ale niekoniecznie w tym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.jpg (75,7 KB, 270 załadowań)

Edytowane przez werg7
Czas edycji: 2007-10-18 o 22:21 Powód: nie dodał sie załącznik
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 22:35   #898
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: ~~studniówka 2008~~

DsC mam malutka prosbe... moglabys mi dac na miary skad wzielas to zdjecie na 1 stronie tej turkusowej sukieneczki???
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 10:27   #899
poula19
Raczkowanie
 
Avatar poula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 132
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A nam znowu zmienili date... najpierw byl 9 luty, potem 4 styczen a teraz 10 luty... to jest niedziela wiec mam problem... bo gdzie ja znajde fryzjera i kosmetyczke w niedziele ... :/ :/ nie podoba mi sie to... koszty wzrozły wiec za siebie place 230 a za osobe towarzysząca 190... :/ zastanawiam sie czy studniowka jest warta tyle.. doliczajac fryzjera kosmetyczke torebke i inne pierdoły wyjdzie mi ponad 600 zł ( na szczescie sukienke i buty juz mam) a za 600 zł to moge spedzic pare dni w gorach z moim TZem.. wiec sama nie wiem ...

niestety musze zalozyc sukienke z zeszlego roku.. mam tylko zdjecie od tylu wiec tylko takie moge wam pokazac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na.JPG (75,3 KB, 189 załadowań)
__________________
M A T U R Z Y S T K A 2 0 0 8

poula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 11:11   #900
sylwia18201
Raczkowanie
 
Avatar sylwia18201
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 102
Dot.: ~~studniówka 2008~~

poula fajne włosy masz na tej fotce co do terminu to poźno macie.. ja bym nie chciała mieć w lutym.. u mojego chłopaka jest 26stycznia wiem że szkoda kasy bo to wkońcu tylko jeden wieczór.. ale na studniówke trzeba iść ja też mam już buty i sukienke....u krawcowej
sylwia18201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.