Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 20:09   #3661
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kto ma Select Sheer Pressed Powder? Bo na KWC tylko 2 opinie.
ja mam, srednio lubie, wole prasowanego blota albo sypkiego select'a

jest jakby bardziej miekki niz Blot, ma tez nieco lepsze krycie, coś między MSF natural a Blotem, ja generalnie lubie dośc suche pudry takie tępe w dotyku, może dlatego mi nie pasuje. ale jeżeli nie lubisz bardzo matowych pudrów, albo nie masz tłustej skóry to może się okazać że podpasuje tobie, mnie jego konsystencja przypomina nieco prasowany Poudre Majeur Exellance z Lancome.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:10   #3662
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny a ja mam takie pytanie... Czy ktoras dziewczyna mieszkajaca w Anglii orientuje sie, czy mozna kupic MAC'a w Luton?

A jesli nie, to gdzie w Londynie?

Bede wdzieczna za odpowiedzi
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:15   #3663
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie pytanie... Czy ktoras dziewczyna mieszkajaca w Anglii orientuje sie, czy mozna kupic MAC'a w Luton?

A jesli nie, to gdzie w Londynie?

Bede wdzieczna za odpowiedzi
jezeli pytasz o lotnisko to nie ma tam MAC, w samym mieście nie wiem ale chyba też nie, na stonie w wersji UK masz wyszukiwarkę

w samym Londynie jest chyba 10 czy 11 punktów, na pewno na Soho, na Covent Garden, centrum handlowe White City, Selfrifges. Pro i wkłady rózy do palet są tylko na Soho o ile się nie mylę.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:15   #3664
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Słyszałam gdzieś o tej metodzie, ale nie wiem, czy przy bardzo jasnych skórach to się rzeczywiście sprawdza
Bo jakbym chciała moją "chłodną" skórę (taką mam, ale w sumie sama już nie wiem, może mi się tak wydaje) ocieplić sobie różem to jednak u mnie porażka - wypróbowałam już kilka brzoskwiniowo-złotawo-brązującyo-beżowych różów i wyglądają na mojej twarzy po prostu nienaturalnie.
No właśnie ja mam jasną skórę, ciepłą (czyli zimną ) z żołtymi i brzoskwiniowymi tonami i kupiłam coygirl (który moim zdaniem jest zimny) i wygląda rewelacyjne ze tak nieskromnie powiem

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja mam, srednio lubie, wole prasowanego blota albo sypkiego select'a

jest jakby bardziej miekki niz Blot, ma tez nieco lepsze krycie, coś między MSF natural a Blotem, ja generalnie lubie dośc suche pudry takie tępe w dotyku, może dlatego mi nie pasuje. ale jeżeli nie lubisz bardzo matowych pudrów, albo nie masz tłustej skóry to może się okazać że podpasuje tobie, mnie jego konsystencja przypomina nieco prasowany Poudre Majeur Exellance z Lancome.
No właśnie ja nie lubię matu myślałam jeszcze nad MSF - ale one chyba bardziej matowe. Myślę nad NC5 co by trochę zneutralizował moje zaróżowione poliki. Jak go oglądałam to kolorystycznie wydawał mi się bledszą wersją Clinique - tego redness solution.

A i czy ktoś wie, czym został wykonany makijaż Gagi do zdjęcia promocyjnego nowej pomadki (poza pomadką rzecz jasna ;p)

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-02-23 o 20:18
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:17   #3665
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jezeli pytasz o lotnisko to nie ma tam MAC, w samym mieście nie wiem ale chyba też nie, na stonie w wersji UK masz wyszukiwarkę

w samym Londynie jest chyba 10 czy 11 punktów, na pewno na Soho, na Covent Garden, centrum handlowe White City, Selfrifges. Pro i wkłady rózy do palet są tylko na Soho o ile się nie mylę.

Dziekuje kochana

Nie chodzilo mi o lotnisko, tylko o samo miasto. Lotnisko mam obcykane bo moj TZ pracuje na lotnisku

To musze wybrac sie do Londynu. jeszcze raz dziekuje
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:17   #3666
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

TU jest fajny filmik a propo karnacji.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:23   #3667
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana
Chyba kochany KNK to Kamil
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 20:25   #3668
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

KNK - elaborat
musiał kilka razy przeczytać - wyższa szkoła makijażu (w sumie to nie dziwię się, czemu ludzie po ASP się też chętnie za to biorą)
Ale rzeczywiście kolejne odcienie z gamy ciepłej czy chłodnej niekiedy bardzo różnią się między sobą zawartością tych żółtych czy różowych tonów - na bladej skórze widać to od razu.

To teraz mam pytanie ekperymentatorskie - kiedy wybierzemy źle podkład - za chłodny lub za ciepły dla nas, czy w domowych warunkach możemy go zmienić - ochłodzić ocieplić, czy jakoś zneutralizować, poprzez mieszanie go (przed użyciem) z jakąś bazą, kremem (pigmentem)

Ja mam ostatnio coś takiego - używałam do tej pory z zadowoleniem F&B odcień C1 ale ostanio jeszcze bardziej mi się skóra rozjaśniła i mam wrażenie jakby C1 nagla zrobił się za żółty - nie wydaje sie za ciemny, bo on nie jest zbyt kryjący, tylko właśnie za żółty... Nie wiem co jest grane
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:28   #3669
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

MSF jest przecudowny, nie jest wcale taki matowy - skóra wygląda naturalnie, zyskuje taki zdrowy blask; jest o wiele fajniejszy niż Blot
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:30   #3670
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam jasną skórę, ciepłą (czyli zimną ) z żołtymi i brzoskwiniowymi tonami i kupiłam coygirl (który moim zdaniem jest zimny) i wygląda rewelacyjne ze tak nieskromnie powiem



No właśnie ja nie lubię matu myślałam jeszcze nad MSF - ale one chyba bardziej matowe. Myślę nad NC5 co by trochę zneutralizował moje zaróżowione poliki. Jak go oglądałam to kolorystycznie wydawał mi się bledszą wersją Clinique - tego redness solution.

A i czy ktoś wie, czym został wykonany makijaż Gagi do zdjęcia promocyjnego nowej pomadki (poza pomadką rzecz jasna ;p)
makijaż Gagi dokładnie opisany na stronie MAC - link do pdf
https://www.maccosmetics.com/images/...ygagalooks.pdf

(mnie się oczy ogromnie podobają - ale tylko oczy)

O, Coygirl zamierzam kiedyś nabyć, bo to też taki idealny typ dla mnie, ale w tym momencie od tych ciepło-zimnych dywagacji już zupełnie zgłupiałam
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:30   #3671
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam jasną skórę, ciepłą (czyli zimną ) z żołtymi i brzoskwiniowymi tonami i kupiłam coygirl (który moim zdaniem jest zimny) i wygląda rewelacyjne ze tak nieskromnie powiem



No właśnie ja nie lubię matu myślałam jeszcze nad MSF - ale one chyba bardziej matowe. Myślę nad NC5 co by trochę zneutralizował moje zaróżowione poliki. Jak go oglądałam to kolorystycznie wydawał mi się bledszą wersją Clinique - tego redness solution.

A i czy ktoś wie, czym został wykonany makijaż Gagi do zdjęcia promocyjnego nowej pomadki (poza pomadką rzecz jasna ;p)
co do rózu to zalezy od tego jak interpretujesz który jest ciepły a ktory zimny, bo ja raczej nie dałbym zimnego brudnego rózu pani o morelowej skórze i piegach, ale cieplejszy odcień z gamy rózy czemu nie, co nie oznacza ze jest on ciepły tylkko mniej chłodny niż inne w danej palecie kolorystycznej, wiesz według analizy kolorystycznej każdy może nosić każdy kolor kwesti tylko doboru odcienia

Select jest bardziej matowy do MSF Natural, MSF jak mu sie przyjrzysz w mocnym świetle a bardzo delikatne cząsteczki rozświetlające.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 20:31   #3672
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dzięki WIELKIE za wyjaśnienie z tymi odcieniami. Jest to bardzo zakręcone.
KNK - Ty pracujesz w MACu? Jeśli tak specjalnie pojadę do tego sklepu po profesjonalną poradę. SUPER! Kojarzysz mi się z Panem z Arkadii. On też ma super "wczucie" się w kolor. Słyszałam go tylko przez telefon, ale rewelacyjnie opisywał kolory.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:37   #3673
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
TU jest fajny filmik a propo karnacji.
o matulu, to ja już nie rozumiem - wg tego koła ona pokazuje, ze do niebieskich cieni pod oczami powinien być pomarańczowy korektor, a za chwilę mówi, ze korektor powinien być różowy
chyba, ze za szybko mówi

chyba sobie wyciągnę farbki i pomieszam kolory, bo nie rozumiem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:38   #3674
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Dzięki WIELKIE za wyjaśnienie z tymi odcieniami. Jest to bardzo zakręcone.
KNK - Ty pracujesz w MACu? Jeśli tak specjalnie pojadę do tego sklepu po profesjonalną poradę. SUPER! Kojarzysz mi się z Panem z Arkadii. On też ma super "wczucie" się w kolor. Słyszałam go tylko przez telefon, ale rewelacyjnie opisywał kolory.
no dobra pora sie przynać pracowałem w MAC w Arkadii nie dawno, tzn juz nie pracuje, więc bardzo mozliwe że ze mną rozmawiałaś

miło było przeczytac od paru osób tutaj że podobała wam się moja praca, to było całkiem smieszne jak kojarzyłem z kim rozmawiam

i zeby było jasne moje posty to ni żadna reklama, udzielam się w tym watku juz chyba od 3 lat, bardzo cenie te kosmetyki w pracy
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:39   #3675
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
wiesz według analizy kolorystycznej każdy może nosić każdy kolor kwesti tylko doboru odcienia
o tak, to jest dobre podejście, ale też i kłopotliwe, bo przy tych odcieniach się zaczyna największa zabawa ale i największy problem

ja dłuuugo nie mogłam dobrać fajnego brązowego cienia do moich brązowych oczu, aż w końcu pani w Krk poleciła mi Twinks

Tylko że dalej nie wiem na czym polega ta sztuka doboru właściwego odcienia, ale dla mnie to jest tak naprawdę cholernie trudne - albo trafię na fajnego wizażystę, to mu po prostu ufam (i to jest najlepsze wyjście), a jak samodzielnie no to niestety metodą prób i błędów ...



Lemirko a Ty masz ten Clinique Redness Solution? Jaki jest? Ja opinie na KWC widziałam średnie, ale przyznam, że obiecywany efekt kusi
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:40   #3676
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
makijaż Gagi dokładnie opisany na stronie MAC - link do pdf
https://www.maccosmetics.com/images/...ygagalooks.pdf

(mnie się oczy ogromnie podobają - ale tylko oczy)
Mnie też bardzo podoba się makijaż oczu

A do P+P mam pędzel z Maestro. Jak chcesz to podeślę Ci link.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:47   #3677
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
o tak, to jest dobre podejście, ale też i kłopotliwe, bo przy tych odcieniach się zaczyna największa zabawa ale i największy problem

ja dłuuugo nie mogłam dobrać fajnego brązowego cienia do moich brązowych oczu, aż w końcu pani w Krk poleciła mi Twinks

Tylko że dalej nie wiem na czym polega ta sztuka doboru właściwego odcienia, ale dla mnie to jest tak naprawdę cholernie trudne - albo trafię na fajnego wizażystę, to mu po prostu ufam (i to jest najlepsze wyjście), a jak samodzielnie no to niestety metodą prób i błędów ...



Lemirko a Ty masz ten Clinique Redness Solution? Jaki jest? Ja opinie na KWC widziałam średnie, ale przyznam, że obiecywany efekt kusi
właśnie ta zabawa tonami jest najfajniejsza w makijazu, mieszanie i tworenie innych kolorów

a Twinks może polubiłaś (ja tez go bardzo lubie) bo to nie do konca czysty brąz a w sobie sliwkową nute, wryażnie ją widać jak przyłozysz do niego ale już taki typowy brąz.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:50   #3678
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no dobra pora sie przynać pracowałem w MAC w Arkadii nie dawno, tzn juz nie pracuje, więc bardzo mozliwe że ze mną rozmawiałaś

miło było przeczytac od paru osób tutaj że podobała wam się moja praca, to było całkiem smieszne jak kojarzyłem z kim rozmawiam

i zeby było jasne moje posty to ni żadna reklama, udzielam się w tym watku juz chyba od 3 lat, bardzo cenie te kosmetyki w pracy
a Ty skubańcu
to te dłuższe włoski blondo/brąz?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:50   #3679
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
chyba sobie wyciągnę farbki i pomieszam kolory, bo nie rozumiem
to jest bardzo dobry sposób jeżeli chcesz poznać jak kolory na siebie wpływają nie w teorii, polecam taką zabawę najlepiej rano jak masz switło dzienne wtedy tez bedziesz mogła zaobserwować jak światło zmienia kolor bo będziesz miała i dzienne i sztuczne
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 20:50   #3680
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
makijaż Gagi dokładnie opisany na stronie MAC - link do pdf
https://www.maccosmetics.com/images/...ygagalooks.pdf

(mnie się oczy ogromnie podobają - ale tylko oczy)

O, Coygirl zamierzam kiedyś nabyć, bo to też taki idealny typ dla mnie, ale w tym momencie od tych ciepło-zimnych dywagacji już zupełnie zgłupiałam
Dzięki - właśnie o oczy mi chodzi są niesamowite :

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
co do rózu to zalezy od tego jak interpretujesz który jest ciepły a ktory zimny, bo ja raczej nie dałbym zimnego brudnego rózu pani o morelowej skórze i piegach, ale cieplejszy odcień z gamy rózy czemu nie, co nie oznacza ze jest on ciepły tylkko mniej chłodny niż inne w danej palecie kolorystycznej, wiesz według analizy kolorystycznej każdy może nosić każdy kolor kwesti tylko doboru odcienia

Select jest bardziej matowy do MSF Natural, MSF jak mu sie przyjrzysz w mocnym świetle a bardzo delikatne cząsteczki rozświetlające.
Dla mnie zimny to taki z niebieskimi tonami, a ciepłe raczej z żółtymi ale to w moim odczuciu. No i też do morelowej skóry nie dała bym brudnego różu. W sumie znów się z Tobą zgadzam, że każdy kolor można nosić tylko dobrze dobrać odcień

U mnie np. coygirl jest w kolorze moich ust co widać na foto

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Lemirko a Ty masz ten Clinique Redness Solution? Jaki jest? Ja opinie na KWC widziałam średnie, ale przyznam, że obiecywany efekt kusi
Testowałam tylko - ale przyznam, że zachwytu nie było.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1836.jpg (26,4 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-02-23 o 21:05
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:53   #3681
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a Ty skubańcu
to te dłuższe włoski blondo/brąz?
nie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:54   #3682
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nie
myślałam, że aż taka ściema, że go zachwalałeś, by się nie ujawnić
no to Ciebie nie spotkałam, he
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:05   #3683
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
KNK - elaborat
musiał kilka razy przeczytać - wyższa szkoła makijażu (w sumie to nie dziwię się, czemu ludzie po ASP się też chętnie za to biorą)
Ale rzeczywiście kolejne odcienie z gamy ciepłej czy chłodnej niekiedy bardzo różnią się między sobą zawartością tych żółtych czy różowych tonów - na bladej skórze widać to od razu.

To teraz mam pytanie ekperymentatorskie - kiedy wybierzemy źle podkład - za chłodny lub za ciepły dla nas, czy w domowych warunkach możemy go zmienić - ochłodzić ocieplić, czy jakoś zneutralizować, poprzez mieszanie go (przed użyciem) z jakąś bazą, kremem (pigmentem)

Ja mam ostatnio coś takiego - używałam do tej pory z zadowoleniem F&B odcień C1 ale ostanio jeszcze bardziej mi się skóra rozjaśniła i mam wrażenie jakby C1 nagla zrobił się za żółty - nie wydaje sie za ciemny, bo on nie jest zbyt kryjący, tylko właśnie za żółty... Nie wiem co jest grane
można, tylko że ciezko dostac takie produkty do mieszania, z żółtych była kiedyś bardzo fajna baza z Oriflame ale to dawno temu i wycofali, teraz siegam do korektor w tubce Mary Kay- Yellow jest fajny bo dość jasny taki banawoy zółty i dbrze sie miesza podkładami, podnosi nieco ich krycie co nie zawsze jest zaleta i rozjaśnia też ciemniejsze podkłady, z różowych widziałem takie coś z Make Up Store ale nie mam wiec nie wiem jak się miesza sam mam baze różową z Givenchy narazie ale jej dni już pooliczone bo ma dwa lata więc trzeba bedzie szukać szegoś nowego

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
myślałam, że aż taka ściema, że go zachwalałeś, by się nie ujawnić
no to Ciebie nie spotkałam, he
ale on ze Złotej Teresy jest, a my o Arkadi mówimy
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:05   #3684
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
właśnie ta zabawa tonami jest najfajniejsza w makijazu, mieszanie i tworenie innych kolorów

a Twinks może polubiłaś (ja tez go bardzo lubie) bo to nie do konca czysty brąz a w sobie sliwkową nute, wryażnie ją widać jak przyłozysz do niego ale już taki typowy brąz.
I tu myślę pokutuje to automatyczne przywiązanie do porad z kobiecych gazet typu "do brązowych tęczówek nigdy brąz" więc nauczyłam się generalizować i np na takie brązy nie patrzeć - no a tu nie tyle o kolor chodzi, co te tony właśnie i Twinks właśnie to mi takie niesamowite oczy robi chyba własnie przez ten dodatek śliwki, ale za to że brąz to go na wstępie skreślałam.

Ale taką zabawę tonami to świetnie czuję w ubieraniu się - bo ciuchy to lubię i mam bardzo kolorowe, żywe i jaskrawe i w sumie we wszystkich kolorach - ale przykładam wręcz obsesyjną uwagę do odcienia

W makijażu to mi nieco trudniej, bo raczej wole taki najbliżej natury (co nie znaczy "nude" ) no i jak odrzuci się większość kolorów, to wydaje się, że niewiele pola do manewru zostaje - aż tu nagle okazuje się, że tego pola może być aż za dużo

I znowu się okazało, ze do tego wątku to najlepiej zasiadać z jakimś makijażowym notatnikiem
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:06   #3685
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

KNK- jak opisywałeś kolory to byłam w szoku. Tak jakbym miała je przed sobą, aż nie mogłam słuchać. Składam pokłony . Uważam, że jesteś utalentowany i bardzo oddany swojej pracy. Czy można gdzieś dorwać Cię? - oczywiście służbowo. Odpowiedź może być na prv.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:10   #3686
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
I
I znowu się okazało, ze do tego wątku to najlepiej zasiadać z jakimś makijażowym notatnikiem
ostatnio mam nieco więcej czasu wiec bede sie tutaj pojawiał częściej, regenruje siły zanim znowu ostro ruszę do pracy co ja poradze że tak lubie ten wątek

będe miał pewnie dla was mała niespodziankę szkoleniową, bo mysle o pewnym projekcie - myslę że bedzie ciekawie ale to dopiero za 2-3 miesiące - było by dobrze zamiast teorii przerobic tez praktykę oczywiście na dobrych kosmetykach
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:13   #3687
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ostatnio mam nieco więcej czasu wiec bede sie tutaj pojawiał częściej, regenruje siły zanim znowu ostro ruszę do pracy co ja poradze że tak lubie ten wątek

będe miał pewnie dla was mała niespodziankę szkoleniową, bo mysle o pewnym projekcie - myslę że bedzie ciekawie ale to dopiero za 2-3 miesiące - było by dobrze zamiast teorii przerobic tez praktykę oczywiście na dobrych kosmetykach
Po prostu nas tak lubisz

Oj brzmi aż za ciekawie

Corii możesz w pierwszym poście wkleić link do elaboratu Kamila bo myślę że wielu osobom się przyda?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:17   #3688
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
można, tylko że ciezko dostac takie produkty do mieszania, z żółtych była kiedyś bardzo fajna baza z Oriflame ale to dawno temu i wycofali, teraz siegam do korektor w tubce Mary Kay- Yellow jest fajny bo dość jasny taki banawoy zółty i dbrze sie miesza podkładami, podnosi nieco ich krycie co nie zawsze jest zaleta i rozjaśnia też ciemniejsze podkłady, z różowych widziałem takie coś z Make Up Store ale nie mam wiec nie wiem jak się miesza sam mam baze różową z Givenchy narazie ale jej dni już pooliczone bo ma dwa lata więc trzeba bedzie szukać szegoś nowego



ale on ze Złotej Teresy jest, a my o Arkadi mówimy
złota teresa

coś mi się pomieszało
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:27   #3689
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
będe miał pewnie dla was mała niespodziankę szkoleniową, bo mysle o pewnym projekcie - myslę że bedzie ciekawie ale to dopiero za 2-3 miesiące - było by dobrze zamiast teorii przerobic tez praktykę oczywiście na dobrych kosmetykach
Pewnie w stolicy co ?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:39   #3690
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ja dłuuugo nie mogłam dobrać fajnego brązowego cienia do moich brązowych oczu, aż w końcu pani w Krk poleciła mi Twinks
Tak sobie myślę, ze i 100 Strokes mógłby Cie tez zainteresować, tez ma śliwkę w sobie A wg mnie jest łądniejszy od Twinksa.
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Corii możesz w pierwszym poście wkleić link do elaboratu Kamila bo myślę że wielu osobom się przyda?
Mogę tylko jak mam to zatytułować? Jak chcecie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.