Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 12:46   #451
agatkaw300i
Przyczajenie
 
Avatar agatkaw300i
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 6
GG do agatkaw300i
makijaż dla nastolatki

Witam, mam 14 lat do szkoły raczej się nie maluje, ale na wakcje troche zaczęłam. Używam tuszu do rzęs, kremu Nivea be beautiful (chociaz musze uwazac bo jest dla mnie o wiele za ciemny), czasem pudru miss sporty "So clear" i to wszytsko;-). Jak sie malowac, aby moj makijaz nie byl monotonny (puder,tusz i to wszytsko)? I jak malwac sie w roku szkolnym, jesli bym chciala?
__________________
"Jest taki deszcz, co wargi kobiety odmienia...
Jest blask, co uda kobiety odsłania..."

S. Grochowiak Upojenie
agatkaw300i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:20   #452
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: makijaż dla nastolatki

Myślę, że w Twoim wieku to by było na tyle. Możesz jeszcze obrysować oko jakąś jasną kredką, ewentualnie rozświetlić lekko policzki. Róże i brązery mogą być za ciężkie dla Twojej delikatnej urody. Naprawdę tyle Ci wystarczy
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:18   #453
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: makijaż dla nastolatki

Przede wszystkim musisz zmienić podkład, ponieważ sama mówisz że jest za ciemny, uwierz, że nieładnie to wygląda na młodej buzi. Jesteś młodą osoba, więc za dużo nie powinnaś nakładać na buzię. Jeżeli masz problemową cerę, to podkład jak najbardziej, jeżeli nie, to wystarczy tylko puder, aby ujednolicić kolor cery i ją zmatowić. Na buźkę powinnaś nakładać róż lub brązer, które dadzą świeży wygląd, no i oczywiście jakieś rozświetlenie. Oczka: przede wszystkim tusz do rzęs, możesz zacząć bawić się kolorami, kreskę w jakimś fajnym letnim kolorze, bądż delikatne pastelowe cienie. Usta standardowo pociągnij błyszczykiem. I to by było na tyle
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 16:52   #454
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Podkład dla nastolatki

Poszukuję dobrego podkładu do twarzy dla młodej skóry. Ważne żeby nie zatykał porów, był lekki(bez efektu maski) wyrównywał kolor skóry. Cena nie gra roli.
; Oraz dobrego korektora pod oczy, na fioletowe śińce.
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 16:56   #455
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Podkład dla nastolatki

Ja osobiście lubie Astor Mattitude i Max Factor Clouradapt są dosyć podobne a cena trochę się różni. A co do korektorów to polecam te Max Factora naprawdę warte ceny, a co do sińców to polecam także stosowanie kremów pod oczy z witaminami, powinno się rozjaśnić. Powodzenia
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 17:01   #456
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Podkład dla nastolatki

Bourjois - 10 Hour Sleep Effect, polecam. Lekki, ładnie wyrównuje koloryt, rozświetla buzię.
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 17:16   #457
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Podkład dla nastolatki

ja od lat używam MAYBELLINE - DREAM MATTE MOUSSE.. /kolo 30 zł/ ładnie kryje, bez efektu maski.. polecam.
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 20:14   #458
alanek3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 70
Dot.: Podkład dla nastolatki

A ja polecam naprawde dobry krem nawilzajacy zamiast podkladu.Skoro jestes nastolatka to naprawde masz jeszcze czas zeby niszczyc skore twarzy Zamiast tego poprostu o nia dbaj,odpowiednio odzywiaj a napewno odwdzieczy ci sie za to
alanek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 20:43   #459
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez alanek3 Pokaż wiadomość
A ja polecam naprawde dobry krem nawilzajacy zamiast podkladu.Skoro jestes nastolatka to naprawde masz jeszcze czas zeby niszczyc skore twarzy Zamiast tego poprostu o nia dbaj,odpowiednio odzywiaj a napewno odwdzieczy ci sie za to
czasem, trzeba użyć podkładu, aby móc się pokazać w świetle dziennym..
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 07:55   #460
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez alanek3 Pokaż wiadomość
A ja polecam naprawde dobry krem nawilzajacy zamiast podkladu.Skoro jestes nastolatka to naprawde masz jeszcze czas zeby niszczyc skore twarzy Zamiast tego poprostu o nia dbaj,odpowiednio odzywiaj a napewno odwdzieczy ci sie za to
Na codzień używam włśnie tylko kremu nawilżającego z filtrem UV(IWOSTIN), ale od czasu do czasu są takie okazje kiedy trzeba wyglądać perfekcyjnie, a w dodatku te moje sińce
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:56   #461
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Podkład dla nastolatki

Hej.
Używałam kiedyś kremu Nivea (krem plus podkład) ale nie wiem sama,albo nie umiałam go nakładać albo po prostu nie nadawał się do mojej cery. Wyglądałam idiotycznie, miałam efekt maski.
Obecnie używam tylko korektora, ale myślę o jakimś podkładzie,który jednocześnie zakryłby fioletowe cienie pod oczami. Wyglądam jak naćpana :/ Chyba że jest jakiś tani dobry korektor na sińce? Bo wolałabym uniknąć podkładu.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 11:34   #462
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Podkład dla nastolatki

Ja na cienie pod oczami polecam korektory Oriflame przeznaczone pod oczy. Wypróbowałam chyba wszystkie,bo mam tak zwane "nerkowe" cienie pod oczami,rozjaśnić ich się nie da A co do podkładu to zachwalam sobie Podkład Antybakteryjny Soraya.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:32   #463
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ja na cienie pod oczami polecam korektory Oriflame przeznaczone pod oczy.
Kiedys moja mama je używała, kilka razy podkradłam z jej kosmetyczki i moim zdaniem są ok ale żadna rewelacja, a poza tym obawiam sie żę są do cery dojżałej

A co sądzicie o tym podkładzie Shiseido - Ochronny podkład w płynie Sun Protection Liquid Foundation SPF43
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03729781402[1].jpg (65,8 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Sein Ulin
Czas edycji: 2008-08-25 o 15:36
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:55   #464
ikonka123
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Makijaż a nastolatka

A więc mam prawie 15 lat i ostatnio zaczeło mnie kręcić malowanie.... Chciałbym się spytać jak można sprawić efekt "większych" oczów i jak można pomnijszyć [i spłaszczyć] nos??? Używanie pudrów i podkładów w moim wieku nie zaszkodzi skórze??? Jakie pudry i podkłady były by najlepsze dla nastolatki?
Z góry dziękuje za odpowiedź ;P
ikonka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:58   #465
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Dot.: Makijaż a nastolatka

Przyłączam się
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:30   #466
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Makijaż a nastolatka

prawie 15 lat to znaczy ile dokladnie? ja jestem przeciwniczka malowania w tym wieku, uwazam ze to moze zaszkodzic cerze (wiem z doswiadczenia) ale jak juz chce sie cos uzyc, to w tym wieku najlepiej czegos delikatnego, jak krem koloryzujacy czy podklad typu affinitone maybellina. DO tego co najwyzej roz. Nos splaszcza sie modelujac go brazerem po bokach a skraca modelujac jego czubek. co do powiekszania oczu to to zalezy czy sa gleboko osadzone czy nie, czy duze czy male, bo to co jednym pomoze innym zaszkodzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:59   #467
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Makijaż a nastolatka

Cytat:
Napisane przez ikonka123 Pokaż wiadomość
A więc mam prawie 15 lat i ostatnio zaczeło mnie kręcić malowanie.... Chciałbym się spytać jak można sprawić efekt "większych" oczów i jak można pomnijszyć [i spłaszczyć] nos??? Używanie pudrów i podkładów w moim wieku nie zaszkodzi skórze??? Jakie pudry i podkłady były by najlepsze dla nastolatki?
Z góry dziękuje za odpowiedź ;P
W tej chwili na rynku jest naprawde zatrzesienie kosmetykow dla mlodej cery. Ja takze polecam Ci cos lekkiego, swietne kosmetyki dla mlodej cery (i nie tylko) ma Maybelline. Czy skorze zaszkodzi nie wiem, to kwestia indywidualna, masz problemy z tradzikiem?
Generalnie uwazam, ze w Twoim wieku wystarczy lekki podklad, tusz, blyszczyk i to wszystko. I nie chce tu wychodzic na zrzedliwa stara ciotke-klotke, tylko po prostu nie ma sensu przesadzac
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 22:13   #468
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Cool Dot.: Makijaż a nastolatka

j a też jestem w takim wieku i jestem za i przeciw to znaczy na co dzień jak widzę przemalowane nastolatki to nie bardzo to wygląda ale od zabawy albo coś w tym rodzaju lubię sobie poszaleć. acz kol wiek mam do was pytanie bo ogólnie mam problem z strefa T nie mam tam wiele pryszczy i jak mam to tak sporadycznie ale sie świece ... i no własnie nie dawno dostałam próbki podładu yves rocher luminelle i jest niezle ale i tak sie po nim świece, więc poczytałam trochę i mysle że puder mineralny byłby dobry tylko teraz drogie wizażonki doradzcie jakiś bo ja nie wiem znalzłam z faberlica taki jeden na allegro jest jakis w kompakcie z maybelline...i czy mi to nie zaszkodzi. czytałam że z pierr rene jest spox ale mam wątpliwości co do tego czy nie nie zapcha bo nieche mi sie znowu wychodzic na bój z pryszczami

pomózcie będe wdzięczna
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 22:13   #469
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Makijaż a nastolatka

Mam wątpliwości czy nie lepiej by było poczekać chociaż do liceum. No, ale jak już "trzeba" to przede wszystkim delikatnie, bez błękitnych powiek i perłoworóżowych ust . Podaję przykłady dość przypadkowo [w większości wypadków nie mam pojęcia czy są to najlepsze kosmetyki danego typu] - staram się trzymać niższej/średniej półki.

Radziłabym zacząć od dobrej pielęgnacji. Z akcesoriów obowiązkowo [bo zwykle problemem w tym wieku są niedoskonałości i przetłuszczanie się cery] bibułki matujące - polecam te z Inglota KLIK

Teraz ewentualny makijaż:

W tym wieku wystarczy:
- korektor odpowiedni dla młodej skóry z problemami - np. miss sporty KLIK
- przeźroczysty [ew. delikatnie koloryzujący] błyszczyk pielęgnujący - np. nivea KLIK
- przy bardzo błyszczącej cerze nakładany oszczędnie puder (tak jak korektor - z serii dla młodej skóry z problemami) - np. Manhattan KLIK

na zimę także krem tonujący - np. ziaja nuno KLIK

na wielkie wyjścia:
- delikatny [absolutnie nie "efekt sztucznych rzęs "] tusz [lepiej szary lub brązowy niż czarny] - np. maybelline KLIK
- jasny błyszczący cień najlepiej cielisty, beżowy, białe złoto, delikatnie [!] różowy [ew. mała paletka jasnych cieni] - duży efekt przy małym prawdopodobieństwie zrobienia sobie krzywdy [np. samodzielnie komponowana paleta Inglot PRO3 - złożona z cieni typu shine]

Oczywiście czasem pewne "defekty" można zmniejszyć makijażem - jeśli np. sińce pod oczami spędzają sen z powiek nie będę "zrzędzić", że za wcześnie na taki makijaż
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2008-10-18 o 00:50 Powód: dopisek
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 10:16   #470
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Makijaż a nastolatka

jeśli odpowiednio dobierzesz kosmetyki (te do pielęgnacji również) to krzywdy sobie nie zrobisz.

najlepszy zestaw to według mnie krem tonujący, odrobina pudru, tusz do rzęs i korektor. możesz też do tego dodać kredkę albo jakiś jasny cień

i pamiętaj o demakijażu!
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:07   #471
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Makijaż a nastolatka

Sama mam podobny problem.
Mam 15 lat, przebarwienia, wągry, rozszerzone pory, sińce pod oczami i niezdrowy koloryt cery. Całe szczęście, że chociaż pryszczy nie mam. Mam już tego dosyć, ale boję się konsekwencji stosowania podkładów itp. Co lepsze?
- podkład, puder mineralny
- krem tonujący
Czy może lepiej cierpieć dalej bez żadnych specyfików?



__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:12   #472
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Makijaż a nastolatka

Przy sińcach pod oczami duży efekt da sam korektor pod oczy z resztą na razie dałabym sobie spokój. Jeśli masz wrażliwą cerę w zimie możesz sięgnąć po krem tonujący - nie tylko ujednolici koloryt, ale także zabezpieczy przed mrozem.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:31   #473
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Makijaż a nastolatka

Dzieci nie powinny sie malowac, a ktos w wieku 15 lat jest dzieckiem. Tak, uzywanie pudrow i podkladow w TYM wieku zaszkodzi twojej skorze, nie wspominajac juz o tym, ze bedziesz wygladac smiesznie jak kazda pomalowana dziewczynka.
I to by bylo na tyle.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:39   #474
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Makijaż a nastolatka

Witam Wizażanki.
Mam 17 lat (jeszcze ). Nigdy nie przepadałam za malowaniem się. Kiedy widziałam niektóre dziewczyny w gimnazjum z kilogramami tapety na twarzy, brało mnie obrzydzenie... można było po nich "pisać palcem".

Nadal nie przepadam za malowaniem się, ale lubię czasem podkreślić oczy i usta, jak gdzieś wychodzę. Tusz do rzęs, błyszczyk - to mój cały makijaż. Ostatnio doszedł cień do powiek . Nie używam podkładów, bo ich nie lubię i mam problemy z trądzikiem.
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 19:03   #475
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Makijaż a nastolatka

ale słuchajcie dziewczyny bo ja się nie sprecyzowałam mam prawie 16 lat i tez nie lubię się tapetować bo to niesmacznie wygląda tylko chciałam żebyś Cię się podzieliły swoimi doświadczeniami w tym temacie a tak w ogóle krem tonujący tin tin to pic na wode ostrzegam przed nim większośc korektorów dla dziwcząt w naszym wieku to też ma marne rzeczy maja nieprzyjemna tłusta konsystencję i jescze bardziej zapychają więc nie polecam
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:38   #476
You See
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 92
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ja przepraszam ze tak odszukuje i teraz pisze ale musze cos napisac :
Niby czemu nie stosujemy tuszu na dolne rzesy ?
Ja stosuje ( mam 14 lat i stosuje tylko tusz na dolne i gorne rzesy )
Slicznie to wygladaa
You See jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:43   #477
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Angelikaaaaa Pokaż wiadomość
Hej ja mam pytanie jakich kremow urzywac an wagry? albo jakies domowe sposoby czy cos zeby tylko mi pomoglo!
I czy ten krem koloryzujacy z nivea to czy on niszczy cere? i ile kosztuje no i gdzi emoge go kupic. moge go dostac w sklepie np "lewiatan" , "tesco" ??

prosze Was odpiszcie!!!
wystarczy wpisac w google jakies slowa kluczowe jak wagry i domowe sposoby i na pewno cos wyskoczy, podobno tzw. parowka pomaga.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:58   #478
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
GG do Pfff34
Dot.: Makijaż dla 14-latki

mm...moja koleżanka ma wypachną kosmetyczkę pudrami, różami cieniami i podkładami a ma 15lat. Cóż jak to widzę to mną wstrząsa. Sama używam tylko błyszczyku i mi to tam wystarczy, raz pomalowałam się kredką to wyglądałam jak czarownica.

Edytowane przez Pfff34
Czas edycji: 2008-11-14 o 18:58
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 18:56   #479
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Makijaż dla 14-latki

moim zdaniem bardzo młodym dziewczętom nie wypada się malować . Jak zaczniecie w wieku 14 lat, to w wieku 20 będziecie się bały wyjść z domu bez tapety... Błyszczyk, tusz na jakieś specjalne okazje i to wystarczy, naprawdę.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:31   #480
Olineczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Zgadzam sie z girl96 ja mam 14 lat i codzinnie uzywam fluidu ale to tylko dlatego ze mam zaczerwienienia no i na nosie mam lekkie wglebienie bo jak bylam mala to mo kolega udezyl mnie ksiazka no i juz mi tak zostalo.
-kredka bardzo potrzebna (w moim przypadku)a ja nie mieszkam w polsce tylko w Szkocji a tam gowniary 12 letnie maluja sie jak kobiety 30letnie wiec jak ja uzywam kredki podkladu no i tuszu do rzes jest ok.
cieni nigdy nie uzywam moze tylko czasami kiedy ide na jakas impreze albo jak jest specialny dzien w szkole ale to tylko jakis berzowy lub lekki roz wpadajac w bialy odcien.

Pozdrawiam Wszystkich
**
Olineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.