opinie na temat kosmetyków Gosh - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 19:00   #1
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532

opinie na temat kosmetyków Gosh


Szukałam wątku o opiniach na temat tych kosmetyków, ale nie znalazłam, więc zwracam się z prośbą do wizażanek o wyrażanie waszych opinii. Zainteresowała mnie ta firma po przeczytaniu recenzji sypkich cieni. Mam wrażenie, że Gosh nie jest zbyt znaną firmą i chętnie dowiedziałabym się więcej o jej kosmetykach, na razie wiem tylko co nieco o tych sypkich cieniach. Miałam też podkład X-ceptional Wear, który mi bardzo podpasował. Jakie jeszcze produkty tej firmy są godne polecenia i wypróbowane przez was? Recenzji poszczególnych kosmetyków jak na razie jest niewiele...
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:30   #2
Kaska R.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 49
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Moim zdaniem wyróżniają ich tylko naprawdę świetne sypkie cienie. Reszta to zupełna przeciętność. Kiedyś bardziej ufałam tej marce - później zaczął się pojawiać GOSH w jakichś podejrzanie niskich cenach - nie wiem czy to podróby, czy firma zmieniła politykę ale jeśli to samo sprzedają dwa razy taniej niż wcześniej to albo na czymś oszukują albo wcześniej mnie nieźle naciągali - tak czy siak- przestałam ufać.
Jeśli chodzi o cienie sypkie to nie zauważyłam zmiany jakości - więc szczerze polecam.
Kaska R. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:31   #3
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

na kwc są niektóre opisane:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...gdzie=produkty


__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:34   #4
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Mam sypkie cienie, kupuje w sklepie i na allegro sa świetne. Posiadam także paletke cieni prasowanych i są bardzo dobrej jakości.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:45   #5
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
Napisane przez Dolly
Wiem, że niektóre kosmetyki mają po kilka/kilkanaście recenzji, ale np. niektóre korektory i maskary nie mają jeszcze żadnych albo jest najwyżej 1 recenzja. Dlatego też chciałabym poznać opinie szczególnie o tych produktach, które jeszcze nie zostały ocenione lub mają 1 recenzję. Czy któraś z was używała tego korektora, który ma tylko 1 negatywną recenzję? Chodzi mi o Touch Concealer, korektor w płynie. Ostatnio natknęłam się na niego w Naturze i waham się, czy go kupić.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 21:01   #6
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Nie przepadam za tą marką Nie polubiłam podkładu( X-ceptional Wear), wydłużający tusz jest do niczego. Za to błyszczyk Star Shine i sypkie cienie są fajne.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 21:07   #7
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Aha tusz jest nieciekawy. Podobno błyszczyki sa cudowne
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 22:02   #8
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

ja mialam blyszczyk taki rozowy delikatny - bardzo ladnie wygladal na ustach i trzymal sie bardzo dlugo; i jeszcze posiadalam biala kredke do oczu tez baardzo dobra
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:28   #9
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
Napisane przez annemon
Czy któraś z was używała tego korektora, który ma tylko 1 negatywną recenzję? Chodzi mi o Touch Concealer, korektor w płynie. Ostatnio natknęłam się na niego w Naturze i waham się, czy go kupić.
Dziękuję dziewczyny za wasze odpowiedzi i ponawiam pytanie o ww. korektor. Z góry dzięki.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:34   #10
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

no ja slyszalam ze maja niezle blystki i w miare nie drogie allllllllle mam cien sypki i moim zdaniem jest do ekmh a to dlatego ze z baza czy bez rokluje sie po jakis 2h max!!!!!!!!!! co jest dla mnie zjawiskiem diwnym bynajmniej bo ja mam normalna powieke nie przetluszczajaca sie i mi nawet bazarkowe cienie trzymaja sie ok 8h a na bazie wszystkie do 13h!!! wiec nie wiem moze nie potrafie ich polozyc? co? :/ dodam tylko ze nakladalam je juz grubiej i cieniutenso prawie przezroczyscie, na baze i bez bazy, na podklad, i zawsze ta sama akcja jest...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 11:59   #11
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Ja uwielbiam wszystkie produkty firmy GOSH ostatnio kupiłam podkład na lato X_ceptional wear i super się sprawuje -> nie spływa z twarzy mimo gorąca. Puder transparentny z jedwabiem też jest świetny - nie daje efektu "włożyłam twarz w mąkę i dlatego mam matową" . A błyszczyki... mam swój ulubiony, dzięki niemu moje usta są ślicznie bladoróżowe, nie klei się jak np lancome juicy tubes ( a i przez to długo się trzyma )
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 12:01   #12
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Ja niestety nic nie uzywałam z Gosh'a no chyba że jakis błyszczyk mi sie przeiwnął przez kosmetyczke ale nie jestem pewna
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 12:04   #13
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Lukrecjo- może nie polubiłaś podkładu x-ceptional wear bo nie był on przeznaczony do twojej skóry. a i krem którego używasz może miec wpływ na podkład. u mnie osobiście podkład ten nie toleruje zadnego kremu ( mam skore mieszaną) - przed jego nałożeniem muszę przetrzec twarz mleczkiem i wtedy jest super. wiem, że to dziwne ( bo mleczko rozpuszcza przeciez makijaż) ale właśnie wtedy uzyskuję najlepszy efekt. ( na samą skórę bez nałożenia czegokolwiek tego podkładu również nie da się nałożyć dobrze)
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 12:15   #14
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
Ja uwielbiam wszystkie produkty firmy GOSH ostatnio kupiłam podkład na lato X_ceptional wear i super się sprawuje -> nie spływa z twarzy mimo gorąca. Puder transparentny z jedwabiem też jest świetny - nie daje efektu "włożyłam twarz w mąkę i dlatego mam matową" . A błyszczyki... mam swój ulubiony, dzięki niemu moje usta są ślicznie bladoróżowe, nie klei się jak np lancome juicy tubes ( a i przez to długo się trzyma )
Mi też b. podpasował ten podkład i w kilku wątkach go polecałam. Nie używałam go latem, zużyłam już całe opakowanie, ale chyba wezmę próbkę i sprawdzę, jak się latem sprawuje. Pocahontas, a czy masz na myśli puder z takimi lekkimi drobinkami, odcień Translucent? Czy też jest jakiś inny?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 17:47   #15
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
Napisane przez neonka28
Aha tusz jest nieciekawy. Podobno błyszczyki sa cudowne
A który tusz masz na myśli?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:42   #16
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
Lukrecjo- może nie polubiłaś podkładu x-ceptional wear bo nie był on przeznaczony do twojej skóry. a i krem którego używasz może miec wpływ na podkład. u mnie osobiście podkład ten nie toleruje zadnego kremu ( mam skore mieszaną) - przed jego nałożeniem muszę przetrzec twarz mleczkiem i wtedy jest super. wiem, że to dziwne ( bo mleczko rozpuszcza przeciez makijaż) ale właśnie wtedy uzyskuję najlepszy efekt. ( na samą skórę bez nałożenia czegokolwiek tego podkładu również nie da się nałożyć dobrze)

Nie, nie o to chodzi. Pod względem nakładania wszystko ok- nie wałkuje się, nie podkreśla skórek, teoretycznie jest przeznaczony do mojego typu cery. Po prostu nie podobają mi się odcienie, skóra wygląda jakoś nieciekawie, nie promiennie Jakaś bez życia- to subiektywne odczucie po prostu. Kolor 12 jest niby różowawy, ale dla mnie za mało, widzę tam element żółtego, który mi nie pasuje. Wiem, wymyślam
Ostatnio używam podkładu z Oriflame i ma o niebo lepszą konsystencję, nie mówiąc o świetnym odcieniu
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:49   #17
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Ja dziś zobaczyłam na żywo paletke poczwórną cieni Gosha, ale przezorna nie kupiłam, zanim nie poczytam recenzji na KWC No i niestety, ale mają nieprzychylne opinie Ale śliczny zestaw maja kolorystyczny . A co do samej marki, to do tej pory bardziej ją kojarzyłam z zapachami niż kosmetykami kolorowymi.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:04   #18
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

tak,annemon mam na mysli dokładnie ten puderek. jest genialny!
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:29   #19
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
tak,annemon mam na mysli dokładnie ten puderek. jest genialny!
Jakiś czas temu kupiłam go sobie i użyłam kilka razy, też jestem zadowolona z efektu.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 07:43   #20
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

bardzo lubię kosmetyki tej firmy najbardziej cenię sobie czarną kredkę do oczu - jest niezawodna, mam też szminkę - daje ładny perłowy efekt i róż w kremie - równiez godny polecenia widziałam też ich błyszczyki - cudeńka
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 10:58   #21
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

a w tym aspekcie to Lukrecjo się z tobą całkowicie zgadzam ale może właśnie to, że ten podkład jest taki "zwykły" na twarzy powoduje że cera wygląda supernaturalnie a znasz moze dobry podkład, który "uszlachetnia" twarz?
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:20   #22
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
a znasz moze dobry podkład, który "uszlachetnia" twarz?
Zależy, co masz na myśli mówiąc o uszlachetnianiu Jeśli chodzi o dobre krycie w celu uzyskania nieskazitelnej cery, niewiele podpowiem. Raczej nie używam kryjących podkładów, choć czasem mam ochotę na taki "perfect look" Lubię Lasting Performance MF, Colorstay Stay Natural Revlonu ( choć przymierzam się do wypróbowania bardziej kryjącej wersji w słoiczku). Dziewczyny chwalą też podkład kryjący Mary Kay( Full Coverage)- i na niego też zapoluję.. ale latem wolę coś znacznie lżejszego(lub wcale)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 21:52   #23
bąbelka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Radom,Warszawa
Wiadomości: 96
GG do bąbelka2
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

podkład X-ceptional wear po jednorazowym użyciu bardzo mi odpowiada,dobrze kryje,nie ma maski,odcien 16 jest idealny jak dla mnie-nie bardzo jasny ani nie za ciemny,nie żółty i nie różowy.

kredki do oczu troche twarde,można sobie powiekę"zajechać",ale trzymają sie dobrze

cienie poczwórne niby nie najlepsze,takie trochę twarde,różnie bywa z pigmentem.ale na mokro i bazą da się stworzyć fajny makijaż,który trzyma się długo i nie blaknie.wymagają jednak trochę wprawy i czasu

ale ogółem mam wrażenie że marka zapowiada się dobrze,poza tym mnie urzekły kolory z serii limitowanych i sypkie cienie
bąbelka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 09:56   #24
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

dziewczyny ale wy macie fajnie jest lato a ja nadal używam podkładu x-ceptional wear o odcieniu porcelain... wyobrażacie sobie? taki bladzioch po ulicy chodzi i straszy ;D
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:19   #25
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
dziewczyny ale wy macie fajnie jest lato a ja nadal używam podkładu x-ceptional wear o odcieniu porcelain... wyobrażacie sobie? taki bladzioch po ulicy chodzi i straszy ;D
Witaj w klubie, ja też latem używam najjaśniejszych odcieni.Źle znoszę słońce i nie mogę się opalać. Obecnie używam podkładu True Match, odcień najjaśniejszy C1. Wszystkie inne odcienie są dla mnie za ciemne albo za żółte, co na jedno wychodzi.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:45   #26
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

ja z tej firmy mam wspomniane już sypkie cienie, z których jestem bardzo zadowlona. Ale firma ma u mnie dużego plusa, bo ich dezodorant był moim pierwszym w życiu, który naprawdę NIE podrażnił mi skóry
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:46   #27
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała tego korektora, który ma tylko 1 negatywną recenzję? Chodzi mi o Touch Concealer, korektor w płynie. Ostatnio natknęłam się na niego w Naturze i waham się, czy go kupić.
up
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 12:12   #28
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

ja uzywalam balsamu do ciala i uwazam ze jest swietny a z kosmetykow kolorowych to sypkie cienie eyelinery tez mam fioletowy (slabo sie trzyma trzeba duzo nalozyc zeby cokolwiek bylo widac) i czarny (jest juz lepszy dlugo sie trzyma, nie rozmazuje sie, ale jesli deszcz pada to wszystko plynie ), oba sa latwe w uzyciu - tzn. maja dobre aplikatory
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 12:36   #29
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Princess, a jak się nazywa ten balsam? I w jakiej drogerii go kupiłaś? Natura, Rosmann?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 22:35   #30
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: opinie na temat kosmetyków Gosh

Nie wiem, o jakim tuszu pisała neonka, ale jeśli przypadkiem o wydłużającym dwustronnym z białą bazą, to podpisuję się pod jej krytyką.
Kompletne dno!
Baza jest kredowobiała, a czarny tusz nie jest w stanie jej pokryć. Użyłam dwa razy i nie wiem, co dalej z tym dziadostwem zrobić

U nas te balsamy, o których pisze princess, są w Naturze i A'proposie. W Rossmanie nie mają Gosh'a.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.