Wybielanie zębów - poznaj fakty! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 10:00   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Wybielanie zębów - poznaj fakty!


Słyszałeś wiele o wybielaniu zębów, ale nie wiesz ile w tym prawdy? Wiadomo, że siła plotki jest niezmierzona, a kiedy dotyczy tak delikatnej sfery, jak zęby, warto sprawdzić fakty. Dlatego zanim zaczniesz myśleć o piękniejszym uśmiechu, sprawdź co tak naprawdę warto wiedzieć o wybielaniu. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:39   #2
leejdis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów - poznaj fakty!

myślę ,że mycie zębów 2 razy dziennie po 5minut , oraz oczyszenie po każdym posiłku wystraczy na utrzymanie bieli uśmiechu,ale na pewno nie zrobi tego samego co profesjonalne wybielanie u stomatologa ,ale pomoże by nie wstydzić się pokazywać i uśmiechać się w towarzystwie! ;-)
leejdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 07:54   #3
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Wybielanie zębów - poznaj fakty!

Właśnie zastanawiam się nad wybielaniem zębów, bo noszę aparat i za jakiś czas będę miała zdejmowany. A że piję sporo kawy to spodziewam się, że będzie to konieczne... I już teraz poszukuję jakichś specyfików na wybielanie. Znalazłam coś takiego i tak się zastanawiam... Stosował ktoś? A może lepsze będą paski? Choć wyczytałam ,że one ze względu na swój zasięg nie wybielą wszystkich zębów...
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 20:42   #4
agakonicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wybielanie zębów - poznaj fakty!

Moim zdaniem samo mycie zębów nie wystarczy jeśli chce si,ę uzyskać bielsze zęby. Najlepiej udać się do dentysty lub jakiegoś profesjonalnego salonu (np white&beauty). A o zęby należy dbać zawsze, nie tylko ze względu na kolor, a także ich zdrowie.
agakonicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:25   #5
Anna112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wybielanie zębów - poznaj fakty!

Wybielał ktoś zęby octem? Takim jadalnym bo nie mam już czasu za niedługo idę na imprezę a słyszałam, że dobre efekty daje bo ocet kamień rozmuszcza a ja mam go sporo ale czy to zębów nie niszczy? W sumie to przecież jemy np. rolmopsy w occie więc chyba mi nie będzie nic?
Napiszcie co o tym sądzicie bo ja chcę kamienia się pozbyć bo na nim mi się zrobił czarny osad z herbaty i kawy Nie fajnie to wygląda i to tylko na kamieniu a gdzie indziej nie boję się do dentysty bo oni piłują zęby tymi polerkami czy jak im tam i mi jeszcze szkliwo spiłują jak znajomemu... szkoda gadać wiem, że nie wszyscy źle robią no ale wolę się nie zastanawiać a to naturalna metoda i tania
Anna112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.