Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-07, 11:54   #3991
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziekuje kochane za opinie, stresuje sie tym weselem, pierwsze wyjscie po narodzinach Tosi no i bedziemy z Mala i troche sie boje jak zareaguje na tlum ludzi. Tydzien temu zabralismy ja na uroczystosc rodzinna, bylo z 12 osob to zniosla wszystko dzielnie, w ogole nie plakala, patrzyla zaciekawiona na wszystko i wszystkich a po godzinie zasnela i nie przeszkadzala jej nawet glosna muzyka ale nie wiem jak to bedzie z weselem bo po poerwsze czeka nas podroz ok 100 km no k najpierw kosciol a pozniej na przyjecie tez trzeba dojechac... A ja wciaz karmie cyckiem...

Princesska to Ci sie udalo a w P&B online tez trzeba placic karta kredytowa? Bo moja nie dziala w zadnym sklepie online bede musiala ja wymienic... No i w zwiazku z tym nic nie moge w tajemnicy zamowic bo musze prosic TZ zeby uzycyl mi swojej i wszystko wie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super kiecuszka szkoda, że nie mam okazji na zakup żadnej nowej...
Ale mam pytanie z innej beczki- idziesz na solarium, gdy bedziesz wciąz karmic cycem, konsultowałas to z kims?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:09   #3992
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Właśnie dostałam maila, że wygrałam podwójny bilet do kina w konkursie na stronie mojego miasta Kurcze, pierwszy raz w życiu coś wygrałam Dzięki biletom plany na następny weekend same się zrobiły I w końcu wyrwę się do innego miasta i galerii

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex dzieki ta koszule z Chois widzialam, ale za droga jak dla mnie. Wolalabym zamowic na aliexpress, bo tam ceny nizsze, ale nie znalazlam. A szyc nie umiem :-D moze kiedys trafie na ta zarowa, a jak nie to trudno.

Wczoraj zrobilam najlepszy zakup :-D znalazlam na pull&bear sandalki na obcasie przecenione na 45 zl z 80. W weekend byla darmowa dostawa do domu wiec wzielam najdrozsza za 40 zl, mialam kod na 20 % wiec sandalki razem z wysylka wyszly mnie 35 zl i do tego dorzucaja okulary przeciwsloneczne gratis :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja byłam taka zakochana w tej koszuli, że chciałam ją mieć za wszelką cenę Kij tam że mam niebieską, ważne że jest Ja też nie umiem szyć ale mam w planach kiedyś się tego nauczyć

Faktycznie bardzo dobry zakup Poszalałaś z tymi promocjami i rabatami

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wpadnijcie na bloga, moze bedziecie zainteresowane
Byłam, widziałam, bardzo fajny konkurs i trzymam kciuki za dziewczyny które się zgłosiły/zgłoszą , ale moje włosy arganowych kosmetyków nie cierpią więc ja się nie załapię

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

kiepskie efekty chyba muszę pofarbować ,może wtedy skóra głowy trochę się uspokoi

a co tam , wysłałam swój głos nigdy nic nie wygrałam
Ja nie farbowałam już ponad miesiąc, nie wiem nawet czy nie dwa przypadkiem Muszę się jak najszybciej pofarbować i zobaczyć czy to coś da Bo moje włosy mają dziwną tendencję- jak są krótkie strasznie się przetłuszczają, już po paru h, a jak są długie to są puszyste i świeże nawet 2 dni Nie wiem o co im chodzi ale tak właśnie mam Dlatego dziwi mnie to że zapuściłam już włosy do łopatek a zaczęły mi się bardziej przetłuszczać

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziekuje kochane za opinie, stresuje sie tym weselem, pierwsze wyjscie po narodzinach Tosi no i bedziemy z Mala i troche sie boje jak zareaguje na tlum ludzi. Tydzien temu zabralismy ja na uroczystosc rodzinna, bylo z 12 osob to zniosla wszystko dzielnie, w ogole nie plakala, patrzyla zaciekawiona na wszystko i wszystkich a po godzinie zasnela i nie przeszkadzala jej nawet glosna muzyka ale nie wiem jak to bedzie z weselem bo po poerwsze czeka nas podroz ok 100 km no k najpierw kosciol a pozniej na przyjecie tez trzeba dojechac... A ja wciaz karmie cyckiem...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kitka nie ma co się stresować, wszystko będzie dobrze Mała pewnie prześpi całą ceremonię w kościele Gorzej by było jakbyś miała 2-3 letniego szoguna który by Ci latał między ławkami i nie umiał usiedzieć na miejscu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-04-07 o 12:12
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:16   #3993
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Renatka oczywiscie konsultowalam z lekarzem opalanie nie ma zadnego wplywu na pokarm a piersi i tak zamierzam oslonic

Ex ja ta zarowa wylicytowalam za 80 zl i za tyle sprzedawalam, gdybym wiedziala ze tak ja chcialas to dalabym Ci rabat


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:25   #3994
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Renatka oczywiscie konsultowalam z lekarzem opalanie nie ma zadnego wplywu na pokarm a piersi i tak zamierzam oslonic

Ex ja ta zarowa wylicytowalam za 80 zl i za tyle sprzedawalam, gdybym wiedziala ze tak ja chcialas to dalabym Ci rabat


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzieki za info Bo ja sie z nikim nie konsultowałam jeszcze, przejrzałam tylko net, oczywiscie odpowiedzi skrajnie rozne, a marzy mi sie kilka sesyjek


Swoją drogą dziewczyny jakie polecacie samoopalacze?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:12   #3995
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kitka na pewno bedzie dobrze, nie stresuj sie
Jest opcja przelewy24 czyli cos w stylu payu na allegro wiec karta kredytowa nie potrzebna :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ex gratuluje wygranej
Mi na tej koszuli az tak nie zalezy, ale wlasnie 70 zl to dla mnie za duzo jak na podrobe i jeszcze miesiac czekania to wole dolozyc i kupic ta z Zary
No poszalalam, tz mnie wysmial haha :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Kitka a co do Twojej karty to jak sie zalogujesz na swoje konto to powinnas miec limity karty kredytowej. Czesto transakcje internetowe ustawione sa domyslnie na 0 i byc moze dlatego odrzuca zawsze Twoja karte

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:13   #3996
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Renatka zakryj tylko cycochy jak sie wybierzesz


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:15   #3997
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Kitka śliczna sukienka ta żółtai buty też mega

Princesska w końcu na swoimGratuluję:cmok :

Buahhot ekstra okularysuper w nich wyglądasz i włoski jakie jasne

Czeko najważniejsze żebyś dobrze czuła się w swoim ciele

Bunny też się zgłosiłamA może nóż widelec coś wygram

Króliczku powiedz mi proszęktóra mieszanka wyjdzie jaśniej bo farbuję kolestonem tym co mi poleciłaś12.1 i 12.89 pół na pół na oksy 9% (naturale mysi blond)ale kusi mnie alfa 11.10 i 11.20 też na oksy 9%.One wychodzą podobnie?Bo kusi mnie alfa ale podoba mi się kolor po kolestonie i sama nie wiem czym farbowaćPoradz kochana

A ja dom ogarnęłam po przemeblowaniu ale od jutra zaczynam generalne porządki na święta
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 16:40   #3998
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Renatka oczywiscie konsultowalam z lekarzem opalanie nie ma zadnego wplywu na pokarm a piersi i tak zamierzam oslonic

Ex ja ta zarowa wylicytowalam za 80 zl i za tyle sprzedawalam, gdybym wiedziala ze tak ja chcialas to dalabym Ci rabat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szkoda że się nie dogadałyśmy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex gratuluje wygranej
Mi na tej koszuli az tak nie zalezy, ale wlasnie 70 zl to dla mnie za duzo jak na podrobe i jeszcze miesiac czekania to wole dolozyc i kupic ta z Zary
No poszalalam, tz mnie wysmial haha :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję A widzisz, ja byłam tak nakręcona że miałam już ją zamawiać Gdyby nie to że na vinted mi się spodobała ta w kratę łudząco podobna do zarowej to czekałabym już na tamtą
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:19   #3999
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Szkoda że się nie dogadałyśmy



Dziękuję A widzisz, ja byłam tak nakręcona że miałam już ją zamawiać Gdyby nie to że na vinted mi się spodobała ta w kratę łudząco podobna do zarowej to czekałabym już na tamtą
dopiero teraz zobaczyłam fotki tej Twojej koszuli- fajna jest tylko kolor nie mój

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

O te sandałki zamówiłam http://www.pullandbear.com/webapp/wc...HEEL%2BSANDALS mam nadzieję, że będą wygodne

Buah pięknie Ci w oksach

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Dziewczyny klikajcie, jak uda wam się trafić w aktywny baner to wygrywacie suplement do włosów, skóry i paznokci
ja teraz weszłam i baner jest aktywny https://wizaz.pl/akcje/bio-silica-ma...rody/index.php
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:59   #4000
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

a jednak się farbnęłam dziś odrost już straszył ,a jeszcze przy tych przetłuszczających się włosach strasznie wyglądał
nałożyłam mieszanke garnierów 111+112 i czekam
najwyżej jak będę chciała delikatnie przyciemnić to przed wakacjami tą londe położę najpierw się muszę podrumienić
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 22:33   #4001
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a jednak się farbnęłam dziś odrost już straszył ,a jeszcze przy tych przetłuszczających się włosach strasznie wyglądał
nałożyłam mieszanke garnierów 111+112 i czekam
najwyżej jak będę chciała delikatnie przyciemnić to przed wakacjami tą londe położę najpierw się muszę podrumienić
Asia i jak włoski wyszły?Bom ciekawa
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 22:49   #4002
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Asia i jak włoski wyszły?Bom ciekawa
wydaje mi się, że ok odrost pokryty idealnie ,ale kolor muszę jutro w dziennym obejrzeć ,chociaż nie mam zastrzeżeń teraz jest na pewno ciut jasniej
mam rozładowane baterie w aparacie , więc narazie fotek nie będzie chyba , że jakimś cudem uda mi się choć jedno jutro cyknąć
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 22:59   #4003
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że ok odrost pokryty idealnie ,ale kolor muszę jutro w dziennym obejrzeć ,chociaż nie mam zastrzeżeń teraz jest na pewno ciut jasniej
mam rozładowane baterie w aparacie , więc narazie fotek nie będzie chyba , że jakimś cudem uda mi się choć jedno jutro cyknąć
To czekam na fotkę
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 09:41   #4004
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć

Ja już jestem po śniadanku, i regeneruję siły bo niedługo trzeba będzie zrobić jakiś trening Postanowiłam sobie że codziennie postaram się zrobić 50 squatów, może pomoże mi to w walce z cellu i choć trochę podniesie pośladki Rezygnuję jednak z tego 30 day squat challenge, wolę robić to regularnie a w mniejszej ilości Do tego do treningów dołączam trening core z ekspanderem (filmik z turbo fire), bardzo go lubię, i mam nadzieję że wzmocni mi mięśnie Najbardziej przeraża mnie fakt że do czerwca zostały już tylko 2 miesiące, dlatego muszę się teraz spiąć i działać na najwyższych obrotach bo jak tak dalej pójdzie do lata schudnę tyle co nic
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:46   #4005
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

udało mi się cyknąć kilka fotek
z koloru jestem zadowolona i kondycja włosów tez ok

1,2 w pokoju przy oknie , ale nie w słońcu
3- w słońcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie-001.jpg (80,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie-002.jpg (77,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie-005.jpg (79,1 KB, 30 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:49   #4006
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Mam już okulary z si Nie spodziewałabym się że tak szybko będą, zamówiłam je w niedzielę w południe a już dzisiaj o 11 był już kurier Jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam że do mojego kształtu twarzy jakieś okulary będą pasować, te są świetne, takie troszkę większe aviatory i bardziej okrągłe niż reszta Przekonałam się do tego typu okularów, na dniach muszę zamówić jeszcze te lustrzanki bo są boskie

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

udało mi się cyknąć kilka fotek
z koloru jestem zadowolona i kondycja włosów tez ok

1,2 w pokoju przy oknie , ale nie w słońcu
3- w słońcu
Asiu ale jasno Boski kolor. Tylko że u mnie na monitorze widać jakbys na 2 foto miała ombre- do połowy włosów widzę popiel a dalej ładny blondzik Ale naprawdę fajnie wyszło
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:00   #4007
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mam już okulary z si Nie spodziewałabym się że tak szybko będą, zamówiłam je w niedzielę w południe a już dzisiaj o 11 był już kurier Jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam że do mojego kształtu twarzy jakieś okulary będą pasować, te są świetne, takie troszkę większe aviatory i bardziej okrągłe niż reszta Przekonałam się do tego typu okularów, na dniach muszę zamówić jeszcze te lustrzanki bo są boskie

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



Asiu ale jasno Boski kolor. Tylko że u mnie na monitorze widać jakbys na 2 foto miała ombre- do połowy włosów widzę popiel a dalej ładny blondzik Ale naprawdę fajnie wyszło
pokaż okularki ja też chce kupić
moje włosy zawsze na zdjęciu wychodzą dziwnie ze względu na padające światło mimo wszystko od połowy mam ciutke ciemniejsze ku dołowi ,ale w świetle dziennym i w słońcu tego nie widać i zawsze samą górą przy przedziałku mam jaśniejszą pewnie od słońca jaśnieje dlatego tez ten efekt przejścia koloru tak widać na foto
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 12:17   #4008
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

Kitka śliczna sukienka ta żółtai buty też mega

Princesska w końcu na swoimGratuluję:cmok :

Buahhot ekstra okularysuper w nich wyglądasz i włoski jakie jasne

Czeko najważniejsze żebyś dobrze czuła się w swoim ciele

Bunny też się zgłosiłamA może nóż widelec coś wygram

Króliczku powiedz mi proszęktóra mieszanka wyjdzie jaśniej bo farbuję kolestonem tym co mi poleciłaś12.1 i 12.89 pół na pół na oksy 9% (naturale mysi blond)ale kusi mnie alfa 11.10 i 11.20 też na oksy 9%.One wychodzą podobnie?Bo kusi mnie alfa ale podoba mi się kolor po kolestonie i sama nie wiem czym farbowaćPoradz kochana

A ja dom ogarnęłam po przemeblowaniu ale od jutra zaczynam generalne porządki na święta
wychodza dosyc podobnie, alfa moze ciut chlodniej i mniej perlowo...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

udało mi się cyknąć kilka fotek
z koloru jestem zadowolona i kondycja włosów tez ok

1,2 w pokoju przy oknie , ale nie w słońcu
3- w słońcu
super troche do altamody jakby podobnie na moim monitorze


hej laseczki!
u mnie kiepsko.
od czwartku mam nasilenie jelitowo-sercowe. noc czwartek-piatek mialam okropna, 2 dni nie spalam...serce tak mi walilo przez kilka godzin (puls 130!) ze az mnie lewe ramie bolalo jak oparzone i palce dretwialy...
do tego wiadomo przepotworny bol brzucha, biegunki, odruchy wymiotne- nie wymiotowalam bo nie mialam czym...pojechalam z mezem rano do lekarza.
prawie 3 doby totalnie nie jadlam, odwodnilam sie... temperatura spadla mi na 35.2...
teraz jest juz lepiej, powoli juz zaczynam jesc, znow spadlam na 49kg...
okropne sa te okresy, kiedy mi sie nasila z tymi jelitami. i do tego oslabiony organizm na lekach przeciwbakteryjnych nie poradzil sobie i znow mnie swedzi i czeka mnie po zakonczeniu leczenia jelit leczenie u gina
tym razem nie radze sobie psychicznie ,bardzo mnie juz to meczy...czuje ze popadam w jakas apatie czy depresje- nie moge wstac z lozka, nie czuje sil by wyjsc z lola na spacer- bo i sily nie mam, leze w lozku i co raz placze... ale dostalam tez leki wyciszajace, mam je wprowadzic zaraz po tych na jelita- czyli juz za tydzien...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 12:56   #4009
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

udało mi się cyknąć kilka fotek
z koloru jestem zadowolona i kondycja włosów tez ok

1,2 w pokoju przy oknie , ale nie w słońcu
3- w słońcu
Pięknie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wychodza dosyc podobnie, alfa moze ciut chlodniej i mniej perlowo...


super troche do altamody jakby podobnie na moim monitorze


hej laseczki!
u mnie kiepsko.
od czwartku mam nasilenie jelitowo-sercowe. noc czwartek-piatek mialam okropna, 2 dni nie spalam...serce tak mi walilo przez kilka godzin (puls 130!) ze az mnie lewe ramie bolalo jak oparzone i palce dretwialy...
do tego wiadomo przepotworny bol brzucha, biegunki, odruchy wymiotne- nie wymiotowalam bo nie mialam czym...pojechalam z mezem rano do lekarza.
prawie 3 doby totalnie nie jadlam, odwodnilam sie... temperatura spadla mi na 35.2...
teraz jest juz lepiej, powoli juz zaczynam jesc, znow spadlam na 49kg...
okropne sa te okresy, kiedy mi sie nasila z tymi jelitami. i do tego oslabiony organizm na lekach przeciwbakteryjnych nie poradzil sobie i znow mnie swedzi i czeka mnie po zakonczeniu leczenia jelit leczenie u gina
tym razem nie radze sobie psychicznie ,bardzo mnie juz to meczy...czuje ze popadam w jakas apatie czy depresje- nie moge wstac z lozka, nie czuje sil by wyjsc z lola na spacer- bo i sily nie mam, leze w lozku i co raz placze... ale dostalam tez leki wyciszajace, mam je wprowadzic zaraz po tych na jelita- czyli juz za tydzien...
To już sama nie wiem czym Tu robićz jednej strony koleston mnie zadowala bo fajny kolor,super farbka,skóra nie piecze,włoski po farbowaniu w super kondycji.A z drugiej alfa kusi

Bunny bidulko Ty to się masz z tymi chorobamiDużo zdrówka Ci życzę i abyś jak najszybciej doszła do siebieCo do apatii to ja też nie mam na nic chęci ani ochotyZa oknem świeci słońce a ja się wcale nie cieszę .Do tego pożarłam się z tż wczorajWiadomo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 13:44   #4010
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Zrobiłam właśnie 20 minut treningu core + 15 min HIIT i powiem Wam że padam Podczas core uwielbiane przeze mnie uczucie palenia brzucha, a po HIIT się ze mnie dosłownie leje! Mam całą koszulkę mokrą Chyba zacznę robić to codziennie, bo cholerstwo jest bardzo intensywne a do tego krótkie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
pokaż okularki ja też chce kupić
moje włosy zawsze na zdjęciu wychodzą dziwnie ze względu na padające światło mimo wszystko od połowy mam ciutke ciemniejsze ku dołowi ,ale w świetle dziennym i w słońcu tego nie widać i zawsze samą górą przy przedziałku mam jaśniejszą pewnie od słońca jaśnieje dlatego tez ten efekt przejścia koloru tak widać na foto
Asiu mam dokładnie takie: http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...say-sunglasses Później zrobię foto na swojej twarzy to ocenicie, mi się wydaje że jest ok A zamawiać od nich online polecam, okulary były opakowane wielokrotnie folią bąbelkową także ryzyko ich uszkodzenia było praktycznie znikome a do tego bardzo szybka wysyłka

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej laseczki!
u mnie kiepsko.
od czwartku mam nasilenie jelitowo-sercowe. noc czwartek-piatek mialam okropna, 2 dni nie spalam...serce tak mi walilo przez kilka godzin (puls 130!) ze az mnie lewe ramie bolalo jak oparzone i palce dretwialy...
do tego wiadomo przepotworny bol brzucha, biegunki, odruchy wymiotne- nie wymiotowalam bo nie mialam czym...pojechalam z mezem rano do lekarza.
prawie 3 doby totalnie nie jadlam, odwodnilam sie... temperatura spadla mi na 35.2...
teraz jest juz lepiej, powoli juz zaczynam jesc, znow spadlam na 49kg...
okropne sa te okresy, kiedy mi sie nasila z tymi jelitami. i do tego oslabiony organizm na lekach przeciwbakteryjnych nie poradzil sobie i znow mnie swedzi i czeka mnie po zakonczeniu leczenia jelit leczenie u gina
tym razem nie radze sobie psychicznie ,bardzo mnie juz to meczy...czuje ze popadam w jakas apatie czy depresje- nie moge wstac z lozka, nie czuje sil by wyjsc z lola na spacer- bo i sily nie mam, leze w lozku i co raz placze... ale dostalam tez leki wyciszajace, mam je wprowadzic zaraz po tych na jelita- czyli juz za tydzien...
Bidulo czemu co chwilę jakieś cholerstwo musi się do Ciebie przyczepiać? echh Współczuję Przesyłam wirtualne uściski i życzę duuużo zdrówka

I wiem że to żadne pocieszenie ale mnie ostatnio też wszystko przytłacza i naprawdę mam kiepski nastrój... do ćwiczeń zbieram się na siłę bo tak bym mogła przesiedzieć cały dzień i nic nie robić... Był okres że czułam się lepiej, wyspana, pełna energii a teraz znowu jest coś nie tak
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-04-08 o 13:47
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 15:04   #4011
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asiu ale masz teraz jaśniutkie włoski, ładny kolorek


bunny ojeju bidulko Z tą chorobą trzeba nauczyć się żyć, niestety.

A ja mam dużo energii Mamy w planach zakup rowerów i będziemy jeździć z synkiem na wycieczki.
Upatrzyłam sobie taki rowerek http://allegro.pl/rower-28-kands-sup...110568485.html. Tylko nie wiem czy brać z biegami, czy bez. Bo taki zwykły, be biegów, jest dużo tańszy.

bunny kupiłam sobie lakier minimax, ale nie było tego co na blogu pokazywałaś, więc wzięłam 411 https://www.google.pl/search?q=eveli...ml%3B804%3B503

I kupiłam ten tusz z Eveline. I jestem z niego w pełni zadowolona https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...k-mascara.html
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 16:42   #4012
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

super troche do altamody jakby podobnie na moim monitorze


hej laseczki!
u mnie kiepsko.
od czwartku mam nasilenie jelitowo-sercowe. noc czwartek-piatek mialam okropna, 2 dni nie spalam...serce tak mi walilo przez kilka godzin (puls 130!) ze az mnie lewe ramie bolalo jak oparzone i palce dretwialy...
do tego wiadomo przepotworny bol brzucha, biegunki, odruchy wymiotne- nie wymiotowalam bo nie mialam czym...pojechalam z mezem rano do lekarza.
prawie 3 doby totalnie nie jadlam, odwodnilam sie... temperatura spadla mi na 35.2...
teraz jest juz lepiej, powoli juz zaczynam jesc, znow spadlam na 49kg...
okropne sa te okresy, kiedy mi sie nasila z tymi jelitami. i do tego oslabiony organizm na lekach przeciwbakteryjnych nie poradzil sobie i znow mnie swedzi i czeka mnie po zakonczeniu leczenia jelit leczenie u gina
tym razem nie radze sobie psychicznie ,bardzo mnie juz to meczy...czuje ze popadam w jakas apatie czy depresje- nie moge wstac z lozka, nie czuje sil by wyjsc z lola na spacer- bo i sily nie mam, leze w lozku i co raz placze... ale dostalam tez leki wyciszajace, mam je wprowadzic zaraz po tych na jelita- czyli juz za tydzien...
jest czyściutko i równo jak alta ale już wypłukana i nic a nic nie jest sino czy szaro-fioletowo jak po alcie właśnie zaraz po farbowaniu no i oczywiście kondycja jest o niebo lepsza
boziu ile Ty się namęczysz z tymi dolegliwościami współczuje Ci i mam nadzieje że w końcu nadejdzie jakaś poprawa
ja tez ostatnio podupadłam na zdrowiu ach wogóle ten rok zaczął się dla mnie ciulowo
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Pięknie




Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość



Asiu mam dokładnie takie: http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...say-sunglasses Później zrobię foto na swojej twarzy to ocenicie, mi się wydaje że jest ok A zamawiać od nich online polecam, okulary były opakowane wielokrotnie folią bąbelkową także ryzyko ich uszkodzenia było praktycznie znikome a do tego bardzo szybka wysyłka


ja myślałam o lustrzankach kolorowych ale nie wiem właśnie jak moja twarz się wkomponuje do nich
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Asiu ale masz teraz jaśniutkie włoski, ładny kolorek



Bunny mam pytanie czy myślisz, że koleston 12/89 lub 12/61

mógłby wyjść u mnie ładnie ? kiedys robiłam 12/1 , ale wtedy miałam dużo jasniejsze włosy prawie białawe i wydawało mi się, że zbyt żółto wyszedł ,a teraz takie tony mi się podobają
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-04-08 o 18:19
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 19:57   #4013
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

asiabb1983

Ja ostatnio użyłam 12/89 + 12/61 + 12/96 z woda 9% i wyszło ładnie i bardzo naturalnie. Kolor wygląda jakby był mój.
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 20:20   #4014
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
asiabb1983

Ja ostatnio użyłam 12/89 + 12/61 + 12/96 z woda 9% i wyszło ładnie i bardzo naturalnie. Kolor wygląda jakby był mój.
ja bym chciała jedną narazie wypróbować ,ale nie wiem który kolor byłby najlepszy dla mnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 21:49   #4015
inka898
Przyczajenie
 
Avatar inka898
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ufff nadrobiłam cały wątek! jestem już na bieżąco, także wpraszam się w Wasze grono
a blondynką jestem od.. miesiąca (no niecały) i codziennie mysle jaka kupic następną farbę ogólnie jestem marudna i nie wiem czego chce, ale mam nadzieje że nie bedziecie miały mnie dosyć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kiece kupilam taka jak na foto no i buty wyciete asymetryczne szpilki foto torebki zrobie pozniej bo zaraz idziemy na spacer z Tosia chyba nad morze sie przejdziemy bo mamy 20 minut spacerkiem Załącznik 5641957Załącznik 5641958
boooże śliczne to wszystko piękna ta sukienka i butyy i strasznie podziwiam twoją figurę po ciązy, jest idealna


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Dzieki za info Bo ja sie z nikim nie konsultowałam jeszcze, przejrzałam tylko net, oczywiscie odpowiedzi skrajnie rozne, a marzy mi sie kilka sesyjek


Swoją drogą dziewczyny jakie polecacie samoopalacze?
Jeśli chodzi o samoopalacze to miałam kiedyś xen tan i w sumie byłam zadowolona (głownie z pięknego kolorku jaki dawał ) ale nie był długotrwały, miałam wrażenie że po jednym prysznicu cały się zmywał, chociaz możliwe ze tylko mi sie tak wydawało, moze lekko schodzil a juz od razu świrowałam że cały się zmył w kazdym razie, jedna aplikacja i wyglądałam jakbym wrociła po tygodniowym pobycie w Egipcie

Edytowane przez inka898
Czas edycji: 2014-04-08 o 21:52
inka898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 16:40   #4016
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczyny

Ale u mnie dziś mieszany dzień Ni to ciepło ni to zimno

Asia do albumu wrzuciłam foto z okularami na mojej twarzy + foto koszuli od razu jakby ktoś chciał zobaczyć (musiałam zretuszować kawałek bo guzik mi się odpiął) Mam nadzieję że coś tam zobaczysz. Wyglądają identycznie jak na stronie Si
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-04-09 o 16:45
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 17:54   #4017
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Asia do albumu wrzuciłam foto z okularami na mojej twarzy + foto koszuli od razu jakby ktoś chciał zobaczyć (musiałam zretuszować kawałek bo guzik mi się odpiął) Mam nadzieję że coś tam zobaczysz. Wyglądają identycznie jak na stronie Si
no fajne i pasują Ci idealnie


mam dziś kiepski dzień.
mój Tż musiał iść do szpitala
leczy sie już 2 tygodnie na zapalenie oskrzeli (dwa antybiotyki i mase innych leków) ,ale od kilku dni coraz gorzej się czuł i źle mu się oddychało
dziś w nocy prawie nie zmróżyliśmy oka i w dodatku musiałam okno otworzyć na roźcież bo nie mógł oddychać
zaraz z rana pojechał do lekarza, a ta dała od razu skierowanie do szpitala tam porobili mu częśc badań i dostał już leki na lżejsze oddychanie . ma zapalenie oskrzeli i oskrzelików czy jakoś tak , w dodatku zalega w nich wydzielina ropna i pewnie przez to nie było poprawy tak mi dziwnie teraz bez niego znowu w nocy będę spać przy zapalonym świetle , bo boje się sama spać

głowa mi znów pęka
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:12   #4018
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ale u mnie dziś mieszany dzień Ni to ciepło ni to zimno

Asia do albumu wrzuciłam foto z okularami na mojej twarzy + foto koszuli od razu jakby ktoś chciał zobaczyć (musiałam zretuszować kawałek bo guzik mi się odpiął) Mam nadzieję że coś tam zobaczysz. Wyglądają identycznie jak na stronie Si
Ja też chciałabym zobaczyć, czy przyjmiesz moje zaproszenie do grona znajomych?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



no fajne i pasują Ci idealnie


mam dziś kiepski dzień.
mój Tż musiał iść do szpitala
leczy sie już 2 tygodnie na zapalenie oskrzeli (dwa antybiotyki i mase innych leków) ,ale od kilku dni coraz gorzej się czuł i źle mu się oddychało
dziś w nocy prawie nie zmróżyliśmy oka i w dodatku musiałam okno otworzyć na roźcież bo nie mógł oddychać
zaraz z rana pojechał do lekarza, a ta dała od razu skierowanie do szpitala tam porobili mu częśc badań i dostał już leki na lżejsze oddychanie . ma zapalenie oskrzeli i oskrzelików czy jakoś tak , w dodatku zalega w nich wydzielina ropna i pewnie przez to nie było poprawy tak mi dziwnie teraz bez niego znowu w nocy będę spać przy zapalonym świetle , bo boje się sama spać

głowa mi znów pęka
Oj Asiu to się porobiło dobrze, że od razu zareagowaliście. Zapalenie oskrzeli może doprowadzić do zapalenia płuc. Życzę Twojemu Tż-towi szybkiego powrotu do zdrowia.


Rany jaka dziś masakryczna pogoda, zimno a grad wali jak szalony...moje biedne drzewka owocowe
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:17   #4019
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość

Oj Asiu to się porobiło dobrze, że od razu zareagowaliście. Zapalenie oskrzeli może doprowadzić do zapalenia płuc. Życzę Twojemu Tż-towi szybkiego powrotu do zdrowia.


Rany jaka dziś masakryczna pogoda, zimno a grad wali jak szalony...moje biedne drzewka owocowe
ja też już się bałam ,że to płuca dziękuję

jeju grad u Ciebie to poniszczy Ci Twoje sadzonki ja też się bałam, że u nas będzie i mi kwiaty połamie ,ale obeszło się bez gradu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:53   #4020
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Aż się boję pójść na działkę , w dodatku wczoraj posadziliśmy czereśnię.
Najbardziej obawiam się, że ten okropny grad rozprawił się z częściowo rozwiniętymi pąkami jabłoni...martwię się również o kijanki w oczku, tak, tak o kijanki. Miałam w oczku skrzek i niedawno wylęgły się malutkie przecinki, nie wiem czy przetrwały. Tak to jest, jak nie urok to......
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.