długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-30, 20:29   #1
nixxi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1

długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?


przychodzę do was generalnie z moim odwiecznym problemem, którym jest mój wielki nochal małe oczy bym w sumie jakoś przeżyła, ale nie z tym wielkim kinolem. wyglądam jak chłopak przez niego. rzadko wychodzę do ludzi a jak już mam gdzieś wyjść to zajmuje mi to 2h zanim się ogarnę a i tak wyglądam paskudnie. dodam, że mam bardziej azjatycką ''urodę''. naturalnie moje włosy są kręcone więc je prostuję, ale wytrzymują mi cały dzień przy ładnej pogodzie - jedyny mój problem z włosami to szybko przetłuszczająca się grzywka. wiem, że przy garbatym i dużym nosie grzywka nie powinna być oklapnięta a moja już po 2-3h właśnie taka się robiT.T mam też przedziałek po środku, ale nie taki, że odsłania mi czoło tylko grzywka przysłania mi skronie po obu stronach - (mam duże czoło też) mam bardzo ostre rysy twarzy, ciężko mi z tym jakkolwiek wyglądać - cały czas wyglądam jakbym była zła na wszystkich, mam beznadziejną mimikę twarzy. staram się tym nie przejmować, ale przez moje kompleksy zrezygnowałam z życia teoretycznie, wychodzę jak muszę, ograniczam kontakty wzrokowe i praktycznie nigdy z żadnym chłopakiem nie rozmawiałam. nie to, że wygląd jest najważniejszy dla mnie, ale chciałabym chociaż jakoś w miarę normalnie wyglądać/nie rzucać się w oczy. mam problem z fryzurą, ani grzywka na bok, ani przedziałek po środku, nawet nie mogę zrobić sobie koka czy związać włosy w kucyk, bardzo mnie to dołuje:') może przefarbować włosy albo coś? farbowałam wcześniej, ale tylko końcówki - na blond. a co do oczu to zaczęłam używać eyelineru, ale i tak nie używam go na razie jak mam gdzieś wyjść, bo nie mam wprawy i kreski wychodzą mi średnio~ używam też tuszu tylko (zawsze staram się mieć dobrze wytuszowane rzęsy) próbowałam też ogarnąć temat konturowania nosa - póki co nie mam potrzebnych produktów, ale używam ciemniejszego podkładu by go zmniejszyć (tzn, że nakładam go po bokach nosa i pod chrząstką) ale wydaje mi się, że to niewiele daje jednak:') może mógłby mi ktoś jakoś pomóc? będę wdzięczna za jakiekolwiek rady albo w ostateczności chociaż za pocieszenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,6 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: png 2.png (236,2 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: png 3.png (245,5 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: png 4.png (256,1 KB, 318 załadowań)
nixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 10:49   #2
olkafasolka11
Przyczajenie
 
Avatar olkafasolka11
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?

Aby optycznie zmniejszyć nos możesz ściąć grzywkę na prosto, długość włosów masz dobrą. Jeżeli grzywka opada Ci spróbuj nawijać ją na duży i szeroki wałek i nie dotykać jej. Kreski eyelinerem odwrócą uwagę od nosa. Generalnie mocne makijaże, ale jeśli nie malujesz się na co dzień to kreski będą dobre. Możesz też malować usta na ciemniejsze kolory
__________________
Czas robi za ciałem to samo co głupota z duszą.
olkafasolka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 16:55   #3
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 170
Dot.: długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?

grzywka na prosto to strzal w 10
xpaulaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 21:04   #4
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?

Oczy masz bardzo ładne! Serio takie małe jak mówisz? Nie wyglądają na takie ,chyba że chodzi Ci o to, że są lekko skośne, ale to akurat wygląda dobrze. Koniecznie podkreslaj ich kształt eyelinerem. Jeśli faktycznie masz "azjatycka urodę" może zainspirujesz się makijażem azjatek- tam właśnie eyeliner główna rolę. I chyba nie jest aż tak źle jak mówisz mnie się bardzo Twoje oczy podobają.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 10:31   #5
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?

Pozostaje mi się tylko zgodzić z dziewczynami: prosta grzywa, eyeliner i częściej jakiś fajny kolor na ustach
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 07:28   #6
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?

Jak masz problem z eyelinerem to może zacznij kreski rysować skośnym pędzelkiem i eyelinerem w słoiczku albo nawet cieniem. Ja nie potrafie takim klasycznym rysowac kresek natomiast pędzelkiem idzie sprawnie. Używam pędzelka z hakuro.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 23:02   #7
Veronika95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 20
Dot.: długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?

Oczy masz spoko! A jak Ci wielkość nie opowiada, to pokombinuj z makijażem (liner + dobry, podkręcający tusz + zalotka). Na nos polecam bronzer. Nie znam się na konturowaniu, a widzę ogromną różnicę, jak sobie pociągnę delikatnie pędzlem po skrzydełkach.
Veronika95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 15:51   #8
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?

ja też stawiam na grzywkę i eyeliner lub ciemną kredkę do oczu, taką z gąbeczką do rozcierania jeśli nie masz wprawy w rysowaniu idealnej kreski
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 13:55   #9
ZimowaEwa
Przyczajenie
 
Avatar ZimowaEwa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: długi, garbaty nos i małe oczy - jaka fryzura?

Za bardzo się przejmujesz! Nie pokazałaś całej twarzy, ale nawet po tych "skrawkach" jestem pewna, że nie jesteś jakąś paskudą, a tak się opisujesz.
Jeśli chcesz trochę podziałać, to podkreśl oczy, nie musi to być eyeliner, możesz zacząć od "przydymionych" kresek cieniem. Postaw na mocny makijaż oczu.
Konturowanie.
Unikaj gładkich fryzur i nie ścinaj włosów, co do grzywki, to ja uważam, że nie powinna być prosta. Jeśli masz kręcone włosy to cudownie, uważam, że powinnaś takie nosić ! Nie prostowane, trochę bałaganu. Wyszukaj sobie w yt suszenie włosów na sitku, jeśli Twoje włosy mają tendencję do skrętu uzyskasz piekne loki I przede wszystkim dużo WIARY w siebie!!
ZimowaEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 14:55:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.