przeklęte zaskórniki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-13, 10:08   #1
hifelaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Exclamation

przeklęte zaskórniki


Witam! Mam mega problem juz od dawna, ale od jakiegoś czasu strasznie zaczął mi doskiwierać wizualnie i psychicznie
A mianowicie małe kropeczki pod skórą, ktore przeradzaja sie u mnie w stany zapalne... Kiedyś mialam taki problem tylko na czole, specjalnie nie zwracałam na to uwagi, ale z czasem przeszly od skroni do policzków, a teraz nawet na żuchwie i szyji... wyglądam koszmarnie cera od jakiegoś czasu stała sie tłusta, fluid mi po 2 godzinach spływa dosłownie... nie mam pojecia jak sie tego pozbyć, bo pod światło to widać strasznie... probuje roznej pielegnacji, ale ja nie widze rezultatow specjalnych, teraz mam hipoalergiczny zel do mycia twarzy, makijaż zawsze dobrze zmywam szczoteczka do mycia z braun, i płyn micelarny z białego jelenia. I NIC. po szczotce twarz wyglada lepiej, ale zaskórniki nie znikaja :P 2 razy w tygodniu robie peeling z garniera czysta skóra activ. Ktos wytępił to dziadostwo? jak mogę sie tego pozbyc? proszę o rady!

pozdrawiam
hifelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 12:52   #2
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: przeklęte zaskórniki

Peeling z Garniera to najgorsze co może być.
Ja miałam straszne problemy również i pomogła mi pewna pani co nie jest lekarzem ale potrafi wyleczyć takie rzeczy. Ja wcześniej mnóstwo lekarzy odwiedziłam i żaden z nich mi nic nie poradził.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 14:21   #3
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: przeklęte zaskórniki

Z Garniera to tylko odżywki i mistrzowski płyn do demakijażu jak dla mnie. Jeśli chcesz fajny peeling to mogę polecić Ziaja peeling bardzo mocny, w zwykłych drogeriach go nie widziałam, ale w internecie/sklepie stacjonarnym firmy jest jak najbardziej do kupienia, ja go sobie bardzo chwalę. Do tego swego czasu bardzo pomagał mi żel do mycia twarzy i tonik oczyszczający z czerwoną koniczyną z firmy Eva Natura za kilka zł. Możesz zainwestować też np. w czarną/zieloną glinkę i robić z niej maseczkę raz lub dwa w tygodniu. Tylko po takim wysuszaniu trzeba pamiętać o dobrym nawilżeniu twarzy jakimś lżejszym kremem.

A nie szukałaś przyczyny co może powodować u Ciebie taki wysyp, po czym to się nasila?

Edytowane przez avciaxt
Czas edycji: 2015-08-13 o 14:24
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 14:23   #4
BananaaCoffee
Przyczajenie
 
Avatar BananaaCoffee
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 23
Dot.: przeklęte zaskórniki

Jeżeli występuję stan zapalny to jak najszybciej zgłoś się do dermatologa aby zacząć leczenie . Bardzo możliwe ,że dostaniesz jakieś środki nie tylko miejscowe ale i doustne .
Piszesz ,że teraz masz hipoalergiczny żel do mycia twarzy , zmywasz makijaż szczoteczką brauna i płyn micelarny z białego jelenia, od dawna stosujesz takiej pielęgnacji skóry czy dopiero niedawno wprowadziłaś ją ?
Jeszcze dodatkowo pytanko o makijaż - bazy , podkład, kremy , korektory ,pudry ? Czego i jakich używasz do codziennego makijażu używasz bo to też ma bardzo duży wpływ na naszą cerę .
I ostatnie odnośnie garniera ,wyrzuć od razu go do kosza to cholerstwo ma tak beznadziejny skład ,że szkoda skóry na niego...
__________________
Nothing happens without a reason.
BananaaCoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:57   #5
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: przeklęte zaskórniki

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Z Garniera to tylko odżywki i mistrzowski płyn do demakijażu jak dla mnie. Jeśli chcesz fajny peeling to mogę polecić Ziaja peeling bardzo mocny, w zwykłych drogeriach go nie widziałam, ale w internecie/sklepie stacjonarnym firmy jest jak najbardziej do kupienia, ja go sobie bardzo chwalę. Do tego swego czasu bardzo pomagał mi żel do mycia twarzy i tonik oczyszczający z czerwoną koniczyną z firmy Eva Natura za kilka zł. Możesz zainwestować też np. w czarną/zieloną glinkę i robić z niej maseczkę raz lub dwa w tygodniu. Tylko po takim wysuszaniu trzeba pamiętać o dobrym nawilżeniu twarzy jakimś lżejszym kremem.

A nie szukałaś przyczyny co może powodować u Ciebie taki wysyp, po czym to się nasila?
Oj żadne wysuszanie bo będzie jeszcze gorzej
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 14:23   #6
Ka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 19
Dot.: przeklęte zaskórniki

Mi po latach walki zaczynają pomagać ( narazie tylko trochę )tabletki anty ( hormony ) ale nie chce zapeszać bo nie wiadomo co będzie za pół roku. Mam okropna cerę ze skłonnością do powstawania wszelakich niedoskonałości. To dość poważny krok ale mówię to jako osoba ,która próbowała już chyba wszystkiego
__________________
Zapraszam
http://szydelkowapodroz.blogspot.com/
Ka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 16:24   #7
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: przeklęte zaskórniki

Znam problem z własnego doświadczenia i wiem, że nie ma sensu ciągle zmieniać pielęgnacji. Zanim kosmetyk przyzwyczai się do nowych składników mija przynajmniej miesiąc! Jeśli zmieniasz co rusz produkty, nic dziwnego, że źle reaguje :-(
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 16:31   #8
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: przeklęte zaskórniki

Też chciałabym bardzo pobyć się tego paskudztwa z twarzy Mam dodatkowo trądzik i nic już od lat nie pomaga

Zgadzam się z tym, że co chwilę zmiana kosmetyków robi gorzej skórze.

Garnierem i ja się urządziłam.

Nie wiem tylko kto lub co mogłoby mi pomóc na ten okropny problem...
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 17:31:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.