Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-28, 18:07   #4261
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Nie zwracam aktualnie uwagi na dlugosc, chciala bym wrocic znow do dlugosci do tylka, ale jakos specjalnie nie zapuszczam, rosna bo rosna, jak trzeba podcinam ile trzeba jak dobije do tylka to dobrze, jak nie to nie
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 19:05   #4262
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Czy macie może taki problem jak ja, że nałożenie samego olejku/serum po myciu i pozostawanie włosów do wyschnięcia w sposób naturalny = PUCH?

Muszę nałożyć i serum i krem do loków, i piankę, i żele i wtedy dopiero włosy wyglądają jak włosy, a nie jak siano...
Ja muszę ogólnie nałożyć jakiś stylizator, najlepiej żel, bo inaczej są faktycznie bardziej puszyste Ale wcześniej nie daję ani serum ani olejku, jedynie odżywkę b/s na ociekające wodą włosy. Ale ja już mam tak zdrowe, że może dlatego. Choć wcześniej też wystarczała b/ska i żel A może to kwestia nałożonych wcześniej maseczek i odżywek, że taki puszek, że tyle musisz nakładać?

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Umyłam sobie ostatnio włosy maską kallosa banan i już wiem jak wykorzystam ten bubel. Bałam się przyklapu, ale nie! Włosy od nasady błyszczące, sypkie i naprawdę fajne, mogłabym efekt porównać do szamponu kerastase I najważniejsze że skóra głowy mnie nie swędzi i nie pojawiły się żadne niespodzianki. Tylko trzeba dobrze masować sklap, bo konsystencja maseczki tego nie ułatwia. Także polecam, na mojej suchej czuprynie się sprawdziło :P A nawet nie wiedziałam czy się nadaje do mycia czy nie, w ciemno po prostu bo jakoś musze zużyć ten słój(mam jeszcze połowę).

Zostanie mi prawie cały blueberry, jajo babuszki i biovax. Szukam teraz cos z aloesem ale wszystko drogie jest w necie, a nie mam dostepu do natur vital, bo nie mam u siebie natury
A jak u was z denkowaniem? czy nie denkujecie? Jakieś postanowienia włosowo-niewłosowe na nowy rok?
Kallosy fajne do mycia są Bananek kiedyś akurat mnie podrażniał, ale nie tak dawno myłam multivitaminą. Z tym, że teraz już prawie tylko delikatne szampony, za zdrowe się zrobiły na mycie maskami. Z aloesem - a może zwykły biovax do włosów ze skłonnością do wypadania?

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
No to dodaje w koncu zdjecie, ogolnie jasna plama na srodku wlosow to to rozjasnienie, ogolnie jest to ciut bardziej widoczne i wlosy sa ciemniejsze niz na zdjeciu, i te wszystkoe kolory ktore widac na wlosach to mam je normalnie, to nie wina swiatla niestety marion nie chce sie wyplukac, polozylam marion do brazowych to jeszcze bardziej wisniowych tonow nabraly, na zdjeciu tego niestety nie widac tak bardzo wiec poki co podjelam decyzje o hennowaniu, na razie fitocosmetic kupie w odcieniu klasycznym i miedziano-czerwonym zeby zdecydowac w jakie tony isc - czerwone czy pomaranczowe chciala bym takie pomiedzy ani czerwone ani pomaranczowe, ale zobacze co to bedzie
Ale prześlicznie wyszło
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 19:45   #4263
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Nie zwracam aktualnie uwagi na dlugosc, chciala bym wrocic znow do dlugosci do tylka, ale jakos specjalnie nie zapuszczam, rosna bo rosna, jak trzeba podcinam ile trzeba jak dobije do tylka to dobrze, jak nie to nie
Do tyłka czyli przed czy za?

Ja chcę do pasa ale z przodu, tzn przerzucone do przodu do pasa, a marzeniem jest do miednicy, ale ja nie wiem czy moje cienkie włosy będą dobrze wyglądały przy tej długości. Na razie zapuszczam, zobaczymy. Ściąć to zawsze żaden problem.

Walczę o przyrost może na wiosnę się uda. Picia pokrzywy dzień drugi. Jutro idę po wcierkę, pewnie jantar tradycyjnie.

Cytat:
Kallosy fajne do mycia są Bananek kiedyś akurat mnie podrażniał, ale nie tak dawno myłam multivitaminą. Z tym, że teraz już prawie tylko delikatne szampony, za zdrowe się zrobiły na mycie maskami. Z aloesem - a może zwykły biovax do włosów ze skłonnością do wypadania?
To ten biovax ma aloes? Nawet nie wiedziałam!
Teraz patrzę na skład i faktycznie dość wysoko ten aloes. Dziękuję
To pewnie kupię jak zdenkuję kawiorowego biovaxa.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 20:37   #4264
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej dziewczyny jako, że wróciłam ostatnio do żeli znów mam do sprzedania po taniości te oto kremy do loków. Jakby ktoś był zainteresowany to napiszcie na priv. One są nowe, użyte 1 raz. Wolę jednak żele na moje włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161223_073544.jpg (60,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161228_092114.jpg (74,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,7 KB, 27 załadowań)
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2016-12-28 o 20:40
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 23:27   #4265
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość

To ten biovax ma aloes? Nawet nie wiedziałam!
Teraz patrzę na skład i faktycznie dość wysoko ten aloes. Dziękuję
To pewnie kupię jak zdenkuję kawiorowego biovaxa.
Ma ma No i kallos aloe też ma, a może gdzieś tam u Ciebie jest, ale ja muszę olej do niego dodawać, bo lekki jest dość

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jako, że wróciłam ostatnio do żeli znów mam do sprzedania po taniości te oto kremy do loków. Jakby ktoś był zainteresowany to napiszcie na priv. One są nowe, użyte 1 raz. Wolę jednak żele na moje włosy.
Ja też tylko żele, kremy coś nie za bardzo, chociaż czasem stosuję, ale rzadko. Jak już, to do porannej reanimacji
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 09:09   #4266
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość

Ale prześlicznie wyszło
Dziekuje Kasiu


Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Do tyłka czyli przed czy za?

Ja chcę do pasa ale z przodu, tzn przerzucone do przodu do pasa, a marzeniem jest do miednicy, ale ja nie wiem czy moje cienkie włosy będą dobrze wyglądały przy tej długości. Na razie zapuszczam, zobaczymy. Ściąć to zawsze żaden problem.

Walczę o przyrost może na wiosnę się uda. Picia pokrzywy dzień drugi. Jutro idę po wcierkę, pewnie jantar tradycyjnie.
Przed tylek, za to troche juz za dlugie
To zycze powodzenia z walka o przyrost! Ja teraz to musze sie do fryzjera wybrac i odswiezyc ksztalt fryzury
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 12:36   #4267
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Ma ma No i kallos aloe też ma, a może gdzieś tam u Ciebie jest, ale ja muszę olej do niego dodawać, bo lekki jest dość
Kallosom mówię dość Ale ten biovax to kusi, chociaż opinie też ma różne

Cytat:
Przed tylek, za to troche juz za dlugie
To zycze powodzenia z walka o przyrost! Ja teraz to musze sie do fryzjera wybrac i odswiezyc ksztalt fryzury
Ciekawe jak to siadać jak ma się za tyłek? Cięgle przerzucać do przodu?
Ja u fryza byłam w październiku i przydałoby się już teraz ale pójdę dopiero na wiosnę jak już coś zapuszczę.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-29, 17:07   #4268
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mnie dzisiaj przesuszyło, mróz był a ja sobie humektanty zafundowałam ale nie jest źle. SZkoda bo zaraz po myciu byłó bardzo mięciutko i ładnie, ostatnio szukam optymalnego zostawienia kosmetyków i jestem wreszcie zadowolona POchorowałam się więc w chwilach kryzysu olejek amla przed myciem i sam szampon dawały radę
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 19:36   #4269
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ja muszę ogólnie nałożyć jakiś stylizator, najlepiej żel, bo inaczej są faktycznie bardziej puszyste Ale wcześniej nie daję ani serum ani olejku, jedynie odżywkę b/s na ociekające wodą włosy. Ale ja już mam tak zdrowe, że może dlatego. Choć wcześniej też wystarczała b/ska i żel A może to kwestia nałożonych wcześniej maseczek i odżywek, że taki puszek, że tyle musisz nakładać?
Masek i odżywek przetestowałam już bardzo bardzo dużo, stosuję od paru lat po każdym myciu; czego bym nie wypróbowała to i tak spłukanie tych specyfików i pozostawienie włosków do naturalnego wyschnięcia = puch Przewinęło się też olejowanie, raz regularnie, innym razem od czasu do czasu, ale zawsze coś Stosuję też łagodniejsze szampony na długości. O, kompletnie zapomniałam, że istnieje coś takiego jak odżywka bs, kiedyś przechowywałam w szafce zapas Joasiek Ciekawa jestem jak włosy by się zachowywały teraz po kapce takiej odżywki... Ogólnie ze względu na te puszenie przerzuciłam się na olejki/sera bs z silikonami...

Edytowane przez Nieszka__
Czas edycji: 2016-12-29 o 19:37
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 14:45   #4270
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Potrzebuje jakiejs dobrze odzywiajacej ale lekkiej odzywki, niestety po większości mam obciążone zbytnio włosy, moze mi ktos podpowie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 18:37   #4271
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Czy wycofali odżywkę b/s joanna naturia? Wszędzie jej szukam i nigdzie nie ma. Może znacie jakiś dobry zamiennik tej odżywki?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 13:03   #4272
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Potrzebuje jakiejs dobrze odzywiajacej ale lekkiej odzywki, niestety po większości mam obciążone zbytnio włosy, moze mi ktos podpowie ?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Garnier z miodem i rumiankiem do wlosow jasnych. Lekka, nie obciąża. Ewentualnie odzywki Faith in Nature jeśli uda sie dorwać. Sa lekkie, emolientowe, ja miałam te z konopiami i te z ananasem i mango, byłam zadowolona.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 21:32   #4273
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Potrzebuje jakiejs dobrze odzywiajacej ale lekkiej odzywki, niestety po większości mam obciążone zbytnio włosy, moze mi ktos podpowie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jezeli odzywki zbytnio obciazaja to polecam nalozyc i zaraz splukac. W moim wypadku to dziala, bo i wlosy nie sa obciazone, no i lepiej wygladaja i latwiej sie rozczesuja. A wieksze odzywianie polecam robic przed myciem wlosow, wtedy tez uniknie sie obciazenia
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 12:31   #4274
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Potrzebuje jakiejs dobrze odzywiajacej ale lekkiej odzywki, niestety po większości mam obciążone zbytnio włosy, moze mi ktos podpowie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SZukaj specyfiku najlepiej bez silikonów quanterniów, parafiny i ciężkich olei, warto też zwrócić uwagę żeby w odżywce był składnik behentrimonium albo cetrimonium chloride, takie odżywki nie powinny obciążyć. Niektóre Kallosy będą ok albo odżywka bez spłukiwania Ziaja jedwab, silikon ma ale jest leciutka a świetnie odżywia włosy, tlyko wtedy stosować jako kosmetyk do spłukiwania, w porządku są też odżywki z Lidla. Nic innego mi do głowy nie przychodzi, może jeszcze balsamy Babuskzi Agafii by się nadały
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 17:44   #4275
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Stosowała któraś z Was welwetowe serum nabłyszczające z Ziaji?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 18:06   #4276
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Uff, nadrobiłam forum. Czekałam prawie 1,5 miesiąca na założenie internetu, no ludzie kochani! Przeprowadziliśmy się, kilka dni później podpisaliśmy umowę w Virginie (handlowiec do nas przyszedł) i po miesiącu jak przyszedł inżynier to się okazało, że musieliby kłaść kable w całym mieszkaniu, a do tego ten sam handlowiec naszego sąsiada oszukał tak samo tego samego dnia co nas, bo my pytaliśmy, czy trzeba coś wiercić, a on, że nic. Na szczęście kasę nam zwrócili, ale musieliśmy znowu czekać na router z innej firmy.
W każdym razie pisałam kiedyś o tym Beauty Spinie. Zamówiłam sobie kosmetyki, ale kurier nie dotarł, bo mieliśmy w "bloku" zepsuty domofon. Przekierowaliśmy do Matalana obok nas. Jak mąż poszedł odebrać to się okazało, że DSV coś pokręcił i zabrał przesyłkę z powrotem. Beauty Spin wysłał nam nową, bo DSV nie mógł tamtej znaleźć. Jak przyszła to się okazało, że nie ma w niej kremu do twarzy, na zamówieniu krem anulowali i odesłali pieniądze. Mój mąż im zrobił awanturę, to się okazało, że jednak jeden krem jeszcze znaleźli i w 3 dni przysłali za free. Ja nie miałam siły się z nimi kłócić, bo akurat walczyłam z landlordem, żeby nam w końcu zabrał zepsutą pralkę ze środka kuchni i kupił nową. Takie to przygody.
No więc zamówiłam sobie planeta organica maskę marokańską i ajurwedyjską, jajeczko babuszki Agafii, moją ukochaną lnianą Sylveco, szampony sylveco z betuliną i biolaven. Wszystko się okazało strzałem w dziesiąteczkę, tylko za cholercię nie mogę znaleźć sposobu, żeby jakoś używać z powodzeniem odżywki rokitnikowej z natura siberica. Macie na nią jakąś metodę? Taka miała być fajna, a tu tępe włosy i grzebień można postawić
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 21:49   #4277
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Uff, nadrobiłam forum. Czekałam prawie 1,5 miesiąca na założenie internetu, no ludzie kochani! Przeprowadziliśmy się, kilka dni później podpisaliśmy umowę w Virginie (handlowiec do nas przyszedł) i po miesiącu jak przyszedł inżynier to się okazało, że musieliby kłaść kable w całym mieszkaniu, a do tego ten sam handlowiec naszego sąsiada oszukał tak samo tego samego dnia co nas, bo my pytaliśmy, czy trzeba coś wiercić, a on, że nic. Na szczęście kasę nam zwrócili, ale musieliśmy znowu czekać na router z innej firmy.
W każdym razie pisałam kiedyś o tym Beauty Spinie. Zamówiłam sobie kosmetyki, ale kurier nie dotarł, bo mieliśmy w "bloku" zepsuty domofon. Przekierowaliśmy do Matalana obok nas. Jak mąż poszedł odebrać to się okazało, że DSV coś pokręcił i zabrał przesyłkę z powrotem. Beauty Spin wysłał nam nową, bo DSV nie mógł tamtej znaleźć. Jak przyszła to się okazało, że nie ma w niej kremu do twarzy, na zamówieniu krem anulowali i odesłali pieniądze. Mój mąż im zrobił awanturę, to się okazało, że jednak jeden krem jeszcze znaleźli i w 3 dni przysłali za free. Ja nie miałam siły się z nimi kłócić, bo akurat walczyłam z landlordem, żeby nam w końcu zabrał zepsutą pralkę ze środka kuchni i kupił nową. Takie to przygody.
No więc zamówiłam sobie planeta organica maskę marokańską i ajurwedyjską, jajeczko babuszki Agafii, moją ukochaną lnianą Sylveco, szampony sylveco z betuliną i biolaven. Wszystko się okazało strzałem w dziesiąteczkę, tylko za cholercię nie mogę znaleźć sposobu, żeby jakoś używać z powodzeniem odżywki rokitnikowej z natura siberica. Macie na nią jakąś metodę? Taka miała być fajna, a tu tępe włosy i grzebień można postawić
Typowe I jest taka firma kurierska Hermes która namiętnie zostawia przesyłki w binach na recykling tych czarnych, mi raz tak zrobili to po awanturze ze mną już grzeczni są ale awizo nadal wrzucają nie pukając i tylko kurier macha przez okno cwaniak xD 3 miesięce subskrybowałam Birchboxy, ale przestałam no bo też mieszali i z przesyłką i produkty mi złe wysyłali.

Odżywka to możę nie pasuje przez ten olej, skoro olej nie pasuje to już cudów nie zrobisz bo i tak będzie szkodził tak jak niektórzy np. po kokosie mają sianko. Ja sobie sprawiłam olej palmowy, ale na włosy go nie położę, nie ma szans
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 08:26   #4278
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Stosowała któraś z Was welwetowe serum nabłyszczające z Ziaji?
Ja mam! Trzeba uważać z nakładaną ilością, ale nie przeciąża włosów i końcówki są "fajniejsze" Zaczęłam je stosować po wizycie u fryzjera i póki co końcówki mi się nie rozdwajają, myślę, że to też poniekąd dzięki serum
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 11:50   #4279
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Odżywka to możę nie pasuje przez ten olej, skoro olej nie pasuje to już cudów nie zrobisz bo i tak będzie szkodził tak jak niektórzy np. po kokosie mają sianko. Ja sobie sprawiłam olej palmowy, ale na włosy go nie położę, nie ma szans
Wiesz ze to chyba tez nie jest reguła bo ja na przykład olej słonecznikowy raz kładłam i nigdy więcej, głownie dlatego ze to świństwo nie chciało sie zmyć ale odzywek kilka miałam z olejem słonecznikowym i mi słuzyły .
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 13:12   #4280
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wiesz ze to chyba tez nie jest reguła bo ja na przykład olej słonecznikowy raz kładłam i nigdy więcej, głownie dlatego ze to świństwo nie chciało sie zmyć ale odzywek kilka miałam z olejem słonecznikowym i mi słuzyły .
Zmywanie oleju to co innego, ale jeśli jakis olej puszy czy przesusza to już ciężko coś z tym zrobić. Można zużyć ale efektu wow nie bęzie najprawdopodobniej Czasami działa dodanie innego oleju, wtedy mogą się zmienić właściwości odżywki i jest to jakiś sposób, dla przykładu wiele osób nie lubiąc kokosa może polubić mieszankę kokos+olej sezamowy Może spróbuj tak właśnie i zobacz czy będzie lepiej.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 13:17   #4281
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Zmywanie oleju to co innego, ale jeśli jakis olej puszy czy przesusza to już ciężko coś z tym zrobić. Można zużyć ale efektu wow nie bęzie najprawdopodobniej Czasami działa dodanie innego oleju, wtedy mogą się zmienić właściwości odżywki i jest to jakiś sposób, dla przykładu wiele osób nie lubiąc kokosa może polubić mieszankę kokos+olej sezamowy Może spróbuj tak właśnie i zobacz czy będzie lepiej.
No fakt ze to nie to samo to juz kwestia aplikacji . Ja mam rożne oleje które mi sluza wiec nie musze sie akurat przy słoneczniku upierać.
Slyszalam tez ze kokos z rycyna daje dobre efekty jako duet.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 13:24   #4282
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witam, wróciłam właśnie z Polski i po raz kolejny upewniłam się, ze w UK bieda z kosmetykami do kręconych włosów. W rodzinnym mieście odeszłam 3 drogerie, wszystkie świetnie zaopatrzone, w każdej mogłabym kupić kilka kosmetyków. Zakupy zrobiłam, trochę protestowałam. Polubiłam chwalone odżywki i maski Ziaji, mam jeszcze dr Sante i cos z planeta organica. To tylko niektóre, które wpadły mi w oko.

Pozostaje mi mshop.eu.

Klaudenc kupujesz oleje stacjonarnie czy online? Mam tylko z krokosza i przydałyby mi sie jeszcze z 2-3, bo moje włosy lubią różnorodność, ale nie wiem gdzie uderzyć. W mojej mieścinie nędza pod tym względem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 16:35   #4283
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Klaudenc kupujesz oleje stacjonarnie czy online? Mam tylko z krokosza i przydałyby mi sie jeszcze z 2-3, bo moje włosy lubią różnorodność, ale nie wiem gdzie uderzyć. W mojej mieścinie nędza pod tym względem.
Nie olejuję włosów, kupuję tylko do jedzenia w Asdzie olej palmowy nierafinowany, organiczny lniany (można też w Better Food kupić, tam mają więcej olei) i organiczny kokosowy z Aldi W Asdzie mają dsporo olei no i ten Better Food też spoko sklep, kilka rodzajów olei mieli i kosmetyków do włosów bardzo dużo.
Ziajk są czasem w polskich sklepach, u mnie co sklep to duża półka z polskimi kosmeykami i Ziaja jest
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 17:33   #4284
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Zzziajana Pokaż wiadomość
Ja mam! Trzeba uważać z nakładaną ilością, ale nie przeciąża włosów i końcówki są "fajniejsze" Zaczęłam je stosować po wizycie u fryzjera i póki co końcówki mi się nie rozdwajają, myślę, że to też poniekąd dzięki serum
Używasz zamiast odżywki b/s?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:09   #4285
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Nie olejuję włosów, kupuję tylko do jedzenia w Asdzie olej palmowy nierafinowany, organiczny lniany (można też w Better Food kupić, tam mają więcej olei) i organiczny kokosowy z Aldi W Asdzie mają dsporo olei no i ten Better Food też spoko sklep, kilka rodzajów olei mieli i kosmetyków do włosów bardzo dużo.
Ziajk są czasem w polskich sklepach, u mnie co sklep to duża półka z polskimi kosmeykami i Ziaja jest

Dziękuje bardzo. Mieszkam na małej wyspie i ani Asdy ani Better Food, a tym bardziej polskich sklepów, ale do kokosa czy lnianego mam dostęp spokojnie.
Jakoś mi umknęło, ze nie olejujesz, ale chyba faktycznie chyba tylko kiedyś o kokosie pisałaś. Miałam nadzieje, ze odkryłaś coś może online.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:42   #4286
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo. Mieszkam na małej wyspie i ani Asdy ani Better Food, a tym bardziej polskich sklepów, ale do kokosa czy lnianego mam dostęp spokojnie.
Jakoś mi umknęło, ze nie olejujesz, ale chyba faktycznie chyba tylko kiedyś o kokosie pisałaś. Miałam nadzieje, ze odkryłaś coś może online.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Online nic nie kupowałam bo każdy wypróbowany olej nie dawał niestety efektów albo szkodził, więc dałam sobie spokój. Teraz tlyko używam Amli Dabur i jest ok, szału nie ma ale przyjemna. Może do kokosa wrócę bo kiedyś go bardzo lubiłam, ładnei nawilżał więc co jakiś czas będę próbować pewnie, ale tak to nawet nie sięgam po odżywki z olejami bo jest po nich koszmar Moja pielęgnacja stanęła na szamponie i białej odżywce Elseve, sporadycznie jakiejś humektantowej masce i tak jest ok
Jedyne co to czasami kupuję kosmetyki na mshop a tam teraz mają oleje marki Nacomi, zobacz sobie może, tanie nie są ale podobno jakosć wzorowa
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 11:34   #4287
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Online nic nie kupowałam bo każdy wypróbowany olej nie dawał niestety efektów albo szkodził, więc dałam sobie spokój. Teraz tlyko używam Amli Dabur i jest ok, szału nie ma ale przyjemna. Może do kokosa wrócę bo kiedyś go bardzo lubiłam, ładnei nawilżał więc co jakiś czas będę próbować pewnie, ale tak to nawet nie sięgam po odżywki z olejami bo jest po nich koszmar Moja pielęgnacja stanęła na szamponie i białej odżywce Elseve, sporadycznie jakiejś humektantowej masce i tak jest ok
Jedyne co to czasami kupuję kosmetyki na mshop a tam teraz mają oleje marki Nacomi, zobacz sobie może, tanie nie są ale podobno jakosć wzorowa
Poczytalam sobie o olejach Nacomi i z pewnoscia cos wybiore. Dziekuje
Moje wlosy lubia oleje zarowno w odzywkach, jak i czyste i sa mi za nie wdzieczne. Biala Elseve tez u mnie na stanie, ale na razie mam kilka zaczetych odzywek, ktore sprawuja sie w miare dobrze, wiec nie bede eksperymentowac na razie z innymi.
W Polsce nie moglam dojsc do ladu z wlosami, loki prawie mi sie wyprostowaly. Mysle, ze to z powodu pogody i twardej wody. Po powrocie umylam, nalozylam Garniera z olejami, Kallosa Blueberry jako b/s, a na to Kerastase Elixir Ultime i End Split Ends Grow Gorgeous (te dwa ostatnie z beaty box LookFanstastic, ktory dostalam w prezencie) i mam ladne loczki.

Moje wlosy nie sa w najlepszej kondycji, bo dalam im popalic dwukrotnym sciagnaiem koloru w zeszlym roku, ale podcinam systematycznie, wiec sucholce na koncach kiedys wreszcie zejda.
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2017-01-05 o 11:45 Powód: lit.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 12:16   #4288
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Poczytalam sobie o olejach Nacomi i z pewnoscia cos wybiore. Dziekuje
Moje wlosy lubia oleje zarowno w odzywkach, jak i czyste i sa mi za nie wdzieczne. Biala Elseve tez u mnie na stanie, ale na razie mam kilka zaczetych odzywek, ktore sprawuja sie w miare dobrze, wiec nie bede eksperymentowac na razie z innymi.
W Polsce nie moglam dojsc do ladu z wlosami, loki prawie mi sie wyprostowaly. Mysle, ze to z powodu pogody i twardej wody. Po powrocie umylam, nalozylam Garniera z olejami, Kallosa Blueberry jako b/s, a na to Kerastase Elixir Ultime i End Split Ends Grow Gorgeous (te dwa ostatnie z beaty box LookFanstastic, ktory dostalam w prezencie) i mam ladne loczki.
To super, jak będziesz miała jakiś olej z tej firmy to daj znać jak się sprawdza U mnei to zaś proteiny od zawsze sie fenomenalnie sprawdzają, keratyny tylko nie lubię za specjalnie teraz bo zmiękcza za mocno a ciężko mi znaleźć cokolwiek proteinowego bez keratyny w Anglii, jak żyć?
Spróbuję kokosa nałożyć, może źle nie będzie. Palmowy bym też mogła spróbować ale jak takie tłuste pomarańczowe coś z włosów zmyć bez uwalenia całej łaziekni i siebie, wie ktoś?
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 12:34   #4289
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Poczytalam sobie o olejach Nacomi i z pewnoscia cos wybiore. Dziekuje
Moje wlosy lubia oleje zarowno w odzywkach, jak i czyste i sa mi za nie wdzieczne. Biala Elseve tez u mnie na stanie, ale na razie mam kilka zaczetych odzywek, ktore sprawuja sie w miare dobrze, wiec nie bede eksperymentowac na razie z innymi.
W Polsce nie moglam dojsc do ladu z wlosami, loki prawie mi sie wyprostowaly. Mysle, ze to z powodu pogody i twardej wody. Po powrocie umylam, nalozylam Garniera z olejami, Kallosa Blueberry jako b/s, a na to Kerastase Elixir Ultime i End Split Ends Grow Gorgeous (te dwa ostatnie z beaty box LookFanstastic, ktory dostalam w prezencie) i mam ladne loczki.

Moje wlosy nie sa w najlepszej kondycji, bo dalam im popalic dwukrotnym sciagnaiem koloru w zeszlym roku, ale podcinam systematycznie, wiec sucholce na koncach kiedys wreszcie zejda.
Maskę Kallosa mieszasz z wodą czy samą nakładasz jako odżywkę b/s? Którą maskę z Kallosa polecacie? Blueberry średnio mi podchodzi, Milk była ok, chcę teraz spróbować nowej. Stosowała któraś Was szampon Prosalon? Są teraz w hebe 10zł/1l.
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)

Edytowane przez april_20
Czas edycji: 2017-01-05 o 12:44
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 12:54   #4290
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
To super, jak będziesz miała jakiś olej z tej firmy to daj znać jak się sprawdza U mnei to zaś proteiny od zawsze sie fenomenalnie sprawdzają, keratyny tylko nie lubię za specjalnie teraz bo zmiękcza za mocno a ciężko mi znaleźć cokolwiek proteinowego bez keratyny w Anglii, jak żyć?
Spróbuję kokosa nałożyć, może źle nie będzie. Palmowy bym też mogła spróbować ale jak takie tłuste pomarańczowe coś z włosów zmyć bez uwalenia całej łaziekni i siebie, wie ktoś?
Pewnie, ze dam znac
Do protein musze podchodzic ostroznie, nie sprawdzily sie w przeszlosci mleczne. Odkad mieszam z emolientami, to jest lepiej.
A probowalas nalozyc na ten olej troche emolientowej odzywki czy maski na 5 minut, aby zemulgowac olej i potem zmyc? Troche lepiej sie zmywa.
Tylko nie dziala na lazienke
Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Maskę Kallosa mieszasz z wodą czy samą nakładasz jako odżywkę b/s? Którą maskę z Kallosa polecacie? Blueberry średnio mi podchodzi, Milk była ok, chcę teraz spróbować nowej. Stosowała któraś Was szampon Prosalon? Są teraz w hebe 10zł/1l.
Blueberry mieszam z woda, tak na oko pol na pol i niezbyt duzo jej klade. Blueberry tez nie robi mi cudow na wlosach, dlatego zuzywam jako b/s, ewentualnie jak wyzej. Jako b/s moje wlosy na razie ja lubia
Ja chcialam wyprobowac Cherry, ale do niej nie doszlam.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.