Fryzjer - Lublin - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 23:39   #2461
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez gabimum Pokaż wiadomość
hej dziewczyny . Mam pytanko co powiecie na temat Montowni Fryzur koło Tesco ??do kogo chodzicie ??

a może kogoś możecie polecić jako specjalistę od włosów kręconych ??który potrafi je ścinać ?? coś podpowie...zetnie fajnie hmmmmmmm ???????

Myślę, że Kamil z "loko" coś by poradził, bo sam ma kręciołki
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:48   #2462
kzb1
Zakorzenienie
 
Avatar kzb1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 657
Dot.: Fryzjer - Lublin

A kogo poleciłybyście, aby zrobił ombre na średniej długości włosach? I żeby to nie zrujnowało mojej studenckiej kieszeni....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z12083438X,Ombre.jpg (33,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,8 KB, 21 załadowań)
kzb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 17:22   #2463
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kzb1 Pokaż wiadomość
A kogo poleciłybyście, aby zrobił ombre na średniej długości włosach? I żeby to nie zrujnowało mojej studenckiej kieszeni....
może spróbuj sama teraz są nowe farby l'oreal specjanie do ombre . tu jest efekt z jakiegoś bloga http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:20   #2464
katjes9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Lublin

Poszukuje fryzjera, który nie tylko dobrze zetnie włosy ale pomoże też w doborze fryzury.
katjes9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:01   #2465
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Fryzjer - Lublin

polecam montownie, tam doradzają proponują fryzurę do kształtu twarzy...to są styliści a nie tylko fryzjerzy...nie robią tego co każdy każdego traktują indywidualnie )
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:36   #2466
b06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czesc dziewczyny. wiem moze któras na jakiej ulicy jest zaklad Loczek na Czubach. Podobno bardzo prefesjonala fryzjerki tam sa. Pozdrawiam gorąco
b06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 01:24   #2467
Scarlet75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Szukam dobrego i w miarę taniego fryzjera w lublinie. Sytuacja wygląda tak: mam ciemne brązowe kręcone włosy do połowy pleców. Na wakacje zamarzyły mi się czerwone pasemka i postanowiłam zaryzykować. Dlaczego zaryzykować? Bo poszłam z tym do fryzjerki, która strzyże moją mamę od x lat, a kiedyś i moją babcię czesała. Niby włosy farbuje, ale zazwyczaj krótkie i starszym paniom. No i z cieniutkich czerwonych pasemeczek, zrobiły się grube pasma. Kolor wyszedł nawet ładny, ale teraz się wypłukał i jest taki blado-rudy. Chciałabym jednak mieć takie cieniutkie czerwone pasemka, ale wydaje mi się, że z tym na tych starych może być problem. I tu moje pytanie. Znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Lublinie, który zrobiłby to jak należy? No i żeby nie wziął za to fortuny. Chciałabym zmieścić się tak w 80zł mniej więcej, ale nie wiem, czy to wykonalne. Kogo polecacie? Bo kolejny raz nie oddam moich włosów w ręce babcinej fryzjerki.
Scarlet75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 15:08   #2468
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez slodkie_ciasteczko Pokaż wiadomość
Idź do Cherry na Willowej (www.fryzjerwlublinie.pl). Dobrze maluje, a jak powiesz, że przyszłaś z Internetu, to jeszcze Ci zniżkę da
o matko, obejrzałam galerię tego salonu.... masakra
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:04   #2469
Dafna
Raczkowanie
 
Avatar Dafna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej! Wie może ktoś ile będzie kosztować strzyżenie na średniej długości włosach (dokładnie bob) u Kamila Skrzypka z LOKO? Na stronie jest podane 60-120 pln, ale to mi o niczym nie mówi
Dafna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 16:59   #2470
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Dafna Pokaż wiadomość
Hej! Wie może ktoś ile będzie kosztować strzyżenie na średniej długości włosach (dokładnie bob) u Kamila Skrzypka z LOKO? Na stronie jest podane 60-120 pln, ale to mi o niczym nie mówi
znając Jego to przygotuj sobie to 120 :P
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 13:44   #2471
chorakiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Dafna Pokaż wiadomość
Hej! Wie może ktoś ile będzie kosztować strzyżenie na średniej długości włosach (dokładnie bob) u Kamila Skrzypka z LOKO? Na stronie jest podane 60-120 pln, ale to mi o niczym nie mówi
Bardzo dobry fryzjer, niestety drogi, swego czasu chodziłam regularnie, ale później znudziły mi się jego lekko ekstremalne wizje :P

Teraz plauję się wybrać do Karola Brzyskiego, orientuje się ktoś ile kosztuje u niego strzyżenie średniej długości włosów?
chorakiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 22:49   #2472
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez chorakiszka Pokaż wiadomość
Bardzo dobry fryzjer, niestety drogi, swego czasu chodziłam regularnie, ale później znudziły mi się jego lekko ekstremalne wizje :P

Teraz plauję się wybrać do Karola Brzyskiego, orientuje się ktoś ile kosztuje u niego strzyżenie średniej długości włosów?
U Karola coś koło 70 zł, jednak z tego co wiem, to nie bierze już nowych klientek.
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 14:42   #2473
201801161109
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

hej dziewczyny,
przebrnełam przez posty i jednak zadecydowałam, że postawię na montownie fryzur. Włosy miałam tragiczne po nieudanym ombre zrobionym prawie że pod linijkę, włosami wycieniowanymi chyba od połowy głowy oczywiście spalonymi. Zastosowałam wyliczankę i trafiłam do Tomka. Obejrzał moje włosy, doradził co zrobić aby ich już nie dobić i aby nie wypadły i nie uschły już do końca. Co więcej doradził fruzyre. Po wszystkim jestem tak przeszcześliwa, że postanowiłam napisać tego posta. Moje wlosy nadają się w koncu aby wyjsc z nimi do ludzi. Także polecam serdecznie! Mysle, że znalazłam w koncu "swojego" fryzjera, jedyny minus to, że jest troszke małomówny no i cena za usługe. Aczkolwiek warto było.
201801161109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 22:40   #2474
_jejekscelencja
Raczkowanie
 
Avatar _jejekscelencja
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 483
Wyślij wiadomość przez ICQ do _jejekscelencja GG do _jejekscelencja
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny! Czy do włosów grubych falowano-kręconych, polecacie jakiegoś kompetentnego fryzjera?

Do tej pory chodziłam do Łaniewskich (w Leclerc, ale wiem że panie tam pracują i w leclerc i na staszica) byłam zadowolona, z tym że od 2-3 lat ide na sciecie, a po umyciu włosy nie układają się wcale fajnie, jak są dłuższe to smutno wiszą... Mam wrażenie że tam nie mają po prostu pomysłu na moje włosy niż obcięcie ich i lekkie wystopniowanie. Nigdy nie zrobią krzywdy i zawsze pytają w trkacie obcinania czy wszystko ok, czy tyle, czy więcej, i tak dalej, rzetelnie, tylko może jeden raz przydałoby się coś zmienić, wiem że jeśli kolejny fryzjer tez mi po prostu podetnie włosy to bym tam wróciła, ale może okaże się że moje włosy nie muszą wyglądać jak przyslowiowy Chopin po koncercie i mogą się ładnie układać, kręcić itp.

Widziałam przewijającą się nazwę LOKO, czy tylko i wyłącznie ten salon polecacie? Pomózcie! Przebrnelam przez okolo 20 stron, ostatnie 10 sumiennie ale zadnych konkretów poza Loko. Nie chciałabym mieć skróconych włosów po ktorych bede miała szopę i zero możliwości ładnego zebrania, zaplecenia jakoś włosow. Mam nadzieję że curly girls wiedzą o czym mówię. Będę mega wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
_jejekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 07:53   #2475
jolanta280
Raczkowanie
 
Avatar jolanta280
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny zastanawiam sie nad przedłużaniem wlosów w Lublinie.
Czy ktoras z was może mi cos doradzić?
__________________
167 cm 60 kg do końca maja 57 kg
jolanta280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 12:50   #2476
KeepSmiling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy ktoś wie gdzie teraz pracuje pani Kasia z INCANTO? Bardzo lubiłam się u niej strzyc, teraz zamknęli cały salon, zresztą podobno już jakiś czas temu przestała tam pracować... Będę bardzo wdzięczna za pomoc
KeepSmiling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 20:23   #2477
karolinajulia
Przyczajenie
 
Avatar karolinajulia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam. Mam długie (za łopatki), gęste włosy, kręcone, czarne (farbowane).
Chce wrócić do swojego koloru, jestem jasną szatynką.

Czy może ktoś mi polecic salon, który wykonuje dobrą dekoloryzację za w miare atrakcyjną cenę?
__________________
KarolinaJulia
karolinajulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 14:08   #2478
jestmeksyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jakies opinie o Yvette na Puławskiej?
Zdecydowanie NIE polecam ścinającego w tym salonie Pana Karola.

Zaznaczam, że nie odradzam i nie oczerniam salonu fryzjerskiego w całości gdyż nigdy nie korzystałam z usług kierowanych przez innych fryzjerów. Tym samym moja opinia dotyczy tylko i wyłącznie konkretnego fryzjera ww. Pana Karola pracującego w tym salonie.

Z przykrością musze jednak stwierdzić, że po skorzystaniu z usług Pana Karola, patrząc w lustro zastanawiam się czy osoba ta rzeczywiście kiedykolwiek trzymała nożyczki w ręku i kogokolwiek wcześniej ścinała. Niestety poszłam na podcięcie końcówek co skończyło się dla moich włosów, sięgających przed wizytą w salonie przed talię, tragicznie. Nie dość, że pozostała mi długość do ramion, włosy są wystrzepione, zmarnowana na końcach, nie do odratowania. W ogóle się nie układają! W dodatku lewa strona jest bardzo mocno wystopniowana a prawa w ogóle. Nie wiem jakim cudem "fryzjer" mógł coś takiego zrobic. Dodam jeszcze tylko, że włosy staram się odratowac już ponad trzy miesiące od tego ścięcia.

Edytowane przez jestmeksyk
Czas edycji: 2013-04-06 o 14:47
jestmeksyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:40   #2479
b06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

polecam do tego panią Wiole w Loczku na Czubach
b06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 09:36   #2480
jaona
Przyczajenie
 
Avatar jaona
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dobra, zaryzykowałam po roku uciekania od fryzjera, poszłam do fryzjera u Ani w Gali trafiłam tam przez siostrę i zawsze będę wracać. Włosy obcięte super, kolor dobrany idealnie, ceny nie zabijają, fachowość porady na temat pielęgnacji włosów p.Ania to kochana kobieta dziękuję że odnalazłam właściwą osobę na właściwym miejscu
jaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:44   #2481
Jombusiowa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 16
Dot.: upięcie wieczorowe Lublin

czy mówi wam coś nazwisko fryzjera Frankowski?

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

czytając ostatnie wypowiedzi, trudno znalezc dobrego fryzjera który weźmie za strzyżenie nie 150zł a 50zł i będzie człowiek zadowolony
Jombusiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:48   #2482
madzi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jakies opinie o Yvette na Puławskiej?
witam korzystałam z usług tego salonu i jestem zachwycona z tego co dobrze pamiętam prowadzi go dwóch sympatycznych Panów , w salonie panuje świetna atmosfera profesjonalne podejście do klienta , przed wykonaniem usługi jest fajna rozmowa o oczekiwaniach i pomysłach zostałam bardzo profesjonalnie przyjęta z tego co pamiętam bodajże przez Pana Karola fajnie doradza polecił mi fajne kosmetyki którymi jestem zachwycona jeszcze nie trafiłam na osobe która w tak profesjonalny sposób wyjaśniła mi wszystkie błędy i ostrzygła włosy tak ze teraz nie musze nic z nimi robić naprawdę gorąco polecam Karola w Yvette na Puławskiej
madzi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 16:56   #2483
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer "LATAJĄCA OWCA" W LUBLINIE

Cytat:
Napisane przez ili1 Pokaż wiadomość
Witam. Interesują mnie wasze opine na temat fryzjera w salonie " LATAJĄCA OWCA" w Lublinie {ostatnio na GRUPON}. Korzystałam ostatnio z usług tego "salonu"-jestem załamana- a WY??? Wiem, że wiele osób kupiło te usługi. Proszę odezwijcie się i podzielcie się opinią z innymi>
Mówisz o Gosi z Latającej Owcy? Przecież ona jest wspaniała, miałam tylko jedną fryzjerkę, która dorównywała jej talentem.

Byłam kilka razy i zawsze wychodzę 100% zadowolona, ona ma niesamowity talent do cięcia. Mało tego, poleciłam ją moim znajomym i rodzinie i wszyscy zawsze zachwyceni. Teraz w sumie żałuję, że im o niej powiedziałam, bo nie ma czasu dla mnie W sensie trudniej się z nią umówić.

Skoro nie byłaś zadowolona to rozumiem, że wróciłaś i poprosiłaś o poprawkę?
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 12:05   #2484
jestmeksyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez madzi_ Pokaż wiadomość
witam korzystałam z usług tego salonu i jestem zachwycona z tego co dobrze pamiętam prowadzi go dwóch sympatycznych Panów , w salonie panuje świetna atmosfera profesjonalne podejście do klienta , przed wykonaniem usługi jest fajna rozmowa o oczekiwaniach i pomysłach zostałam bardzo profesjonalnie przyjęta z tego co pamiętam bodajże przez Pana Karola fajnie doradza polecił mi fajne kosmetyki którymi jestem zachwycona jeszcze nie trafiłam na osobe która w tak profesjonalny sposób wyjaśniła mi wszystkie błędy i ostrzygła włosy tak ze teraz nie musze nic z nimi robić naprawdę gorąco polecam Karola w Yvette na Puławskiej
heh, widzę, że jest i sam Pan Karol z nami z chęcią podzielę się zdjęciami tego co stworzył na mojej głowie ten "cudotwórca" btw. po pielęgnacji, przereklamowanym, kerastase, którą mi dobrał zaczeły wypadać mi włosy.
jestmeksyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 18:39   #2485
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej. Czy p. Dominika z Hair Line nadal tam pracuje? Byłam kiedyś u niej i wyszłam zadowolona; tylko ta cena mnie jakoś odstraszyła! Ostatnio jednak po nieudanej próbie malowania w osiedlowym salonie chyba znowu musze się tam wybrać
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 14:40   #2486
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kami5 Pokaż wiadomość
Hej. Czy p. Dominika z Hair Line nadal tam pracuje? Byłam kiedyś u niej i wyszłam zadowolona; tylko ta cena mnie jakoś odstraszyła! Ostatnio jednak po nieudanej próbie malowania w osiedlowym salonie chyba znowu musze się tam wybrać
Byłam w sobotę i widziałam Dominikę
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 17:39   #2487
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Byłam w sobotę i widziałam Dominikę
Ok dzięki; chyba się tam znowu wybiorę. Byłam też raz u Moniki ale DOminika jakoś bardziej mnie do siebie przekonała
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 19:14   #2488
piotreek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Byłem dzisiaj w BiancoNero w realu.
Strzygł mnie właściciel. Był nieprofesjonalny, a wręcz chamski. Prosiłem o poprawkę, zanim jeszcze wstałem z fotela i zanim fryzura została ułożona, czyli w trakcie strzyżenia. Usłyszałem, że oznacza to kolejną opłatę za strzyżenie bo pan fryzjer już skończył, a jak mi się nie podoba to powinienem zapłacić jeszcze raz. Na koniec jeszcze chamska odpowiedź. Nie warto się denerwować i zdrowia tracić na takich "fachowców". Cena jak za strzyżenie w salonie (40zł), obsługa jak na taborecie na targu za 5zł. I jeszcze usłyszałem, że i tak dużo czasu mi poświęcił i przeze mnie klienta stracił bo za długo czekał, mimo że klient wstał i wyszedł dopiero w momencie jak usłyszał naszą rozmowę i odpowiedzi "fachowca". Jak mnie dziewczyna zobaczyła to stwierdziła, że prawie nie ma różnicy (skrócone są tylko boki). Za jakiś tydzień czeka mnie kolejna wizyta u fryzjera.

Byłem tam kiedyś u Pana Piotra, cechą charakterystyczną były tatuaże. Fryzura zawsze była dobra. Wiecie gdzie teraz pracuje albo macie na niego jakieś namiary?
piotreek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 22:34   #2489
sweet_almond
Raczkowanie
 
Avatar sweet_almond
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

ja chodzę do Yvett nie do karola ale tego drugiego. Ja osobiście polecam miła profesjonalna obsługa bardzo dobrze wspominam i napewno nie raz wrócę
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
Marilyn Monroe
sweet_almond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 16:24   #2490
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witajcie,
po kilku wizytach mogę polecić p. Agnieszkę z salonu "Evolution". Pracuje na kosmetykach Alfaparf. Jestem zadowolona zarówno ze strzyżenia jak i koloryzacji. Poza tym jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Wcześniej byłam wierna Hair Line, jedynym mankamentem były dla mnie farby L'oreal, które wypłukują się u mnie do brzydkich odcieni żółtego (mam włosy blond).
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.