Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 09:32   #331
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
A co to konkretnie jest ten headlines styling, bo zwróciłam ostatnio uwagę na ten salon i ceny nie są jakieś z księzyca, a salon wydaje siebyć całkiem niezły.
Duzo osob pisze ze jest to podniesienie wlosow od nasady i nadanie im lekkiego skretu .
A tak naparwde to.. ja po tym mam wlosy skrecone, ładne loki, fryzura nie jest przyklapnieta.Jestem barzdo zadowlona, bo zawsze chcialam miec krecone wlosy i nie zniszczone zarazem Mam włosy zaliczane do długich i zaplacilam tylko 109zł )w tym modelowanie,strzyzenie, itp).
Jest to rodzaj trwały, ale trwały ktora trzyma sie z 3 miesiace po czym wlosy normalnie sie zaczynaja rozprostowywac .. no i mozesz znowu isc zrobic na nie headlines... jakbys zrobila znowu zwykla trwała to niestety bys musiala czekac az wlosy odrosna..nie mozna klasc trwały na trwałę. Zatem ten styling tak bardzo wlosow nie niszczy no i mozna go nakladac na wlosy nie czekajac az odrosna po czasie..no i przy tym jest zawsze ladny no i "swiezy" skret wlosow
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:30   #332
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
Duzo osob pisze ze jest to podniesienie wlosow od nasady i nadanie im lekkiego skretu .
A tak naparwde to.. ja po tym mam wlosy skrecone, ładne loki, fryzura nie jest przyklapnieta.Jestem barzdo zadowlona, bo zawsze chcialam miec krecone wlosy i nie zniszczone zarazem Mam włosy zaliczane do długich i zaplacilam tylko 109zł )w tym modelowanie,strzyzenie, itp).
Jest to rodzaj trwały, ale trwały ktora trzyma sie z 3 miesiace po czym wlosy normalnie sie zaczynaja rozprostowywac .. no i mozesz znowu isc zrobic na nie headlines... jakbys zrobila znowu zwykla trwała to niestety bys musiala czekac az wlosy odrosna..nie mozna klasc trwały na trwałę. Zatem ten styling tak bardzo wlosow nie niszczy no i mozna go nakladac na wlosy nie czekajac az odrosna po czasie..no i przy tym jest zawsze ladny no i "swiezy" skret wlosow
az sie zainteresowalam bo ja po cichu tez zawsze chcialam miec krecone wlosy... A czy moglabys zrobic zdjecie siebie w tej fryzurce, bo jestem ciekawa skretu i efektu...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 22:18   #333
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Smile Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
az sie zainteresowalam bo ja po cichu tez zawsze chcialam miec krecone wlosy... A czy moglabys zrobic zdjecie siebie w tej fryzurce, bo jestem ciekawa skretu i efektu...
Jak bede miec zdjecia na kompie z nowa fryzura to napewno zamieszcze
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 22:21   #334
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
Jak bede miec zdjecia na kompie z nowa fryzura to napewno zamieszcze
super, to ja juz sie nie moge doczekac

a jakiego to typu skret mniej wiecej? Czy ona Ci wlosy na jakies walki nakrecala? Dalo by sie zrobic takie bardziej spiralne fale?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 22:24   #335
Moonlight77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Lightbulb WROCŁAW fryzjerzy - JLD, Unique, Broadway

Witam

przeglądam od wczoraj neta w poszukiwaniu dobrego fryzjera stylisty we Wrocławiu i widzę że ze znalezieniem kogoś naprawdę dobrego jest straszny problem.

Od 3 lat chodzę do JLD na Więziennej i na początku byłam bardzo zadowolona. Trafiłam do Izy, robiła mi extra fryzurki ale niestety w zeszłym roku odeszła z salonu gdyż została szczęśliwą mamusią
Poszłam kilka razy do Grzesia ale to już nie było to. Pracuje tam inna Iza ale to totalna porażka dopiero "PO" dowiedziałam sie że ona się dopiero uczy posługiwać maszynką, szkoda tylko że ja tonąc w łzach wracałam do domu bo z moich długich włosów zostały sterczące postrzępione kikuty ... grrrr
Teraz ja jestem szczęśliwą mamusią która pragnie zmienić swój wizerunek ( długość, kolor itp.)
Chciałabym trafić do fryzjera stylisty ale takiego który nie będzie tylko słuchał co ja chcę ale to ja będę słuchała co on mi proponuje biorąc pod uwagę kształt mojej twarzy, sylwetkę i styl.

Dużo naczytałam się o salonach Unique, Broadway, Infinity i nie wiem który wybrać.
Doradźcie proszę. Szukam profesjonalnego stylisty który zna siena rzeczy i potrafi trafnie dobrać fryzurę i kolor
Moonlight77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 17:38   #336
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

up up
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 09:20   #337
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: WROCŁAW fryzjerzy - JLD, Unique, Broadway

Gratuluje zostania mamusia Jeżeli poszukujesz prawdziwego stylisty to polecam Ci panią Anię Górczyńską z salonu (nazwy salonu nie pamiętam ale podaje nr tel ) na ul Włodkowica 18 tel 071 342 06 52 albo
panią Dorotę Rymer z salonu "Pracownia Fryzjerska" na ul Malarskiej 19/24 ( niedaleko Jasia i Małgosi). Pani Ania i Dorota pracowały kiedys ze sobą - jakis czas temu rozdieliły się i prowadzą samodzielną działaność. Obie panie są mistrzyniami fryzjerstwa i mają własne (!) szkoły fryzjerskie. Są więc specjalistkami w swojej dziedzinie i nie ma mowy o wyjściu niezadowolonym z salonu. Panie potrafią strzyc nawet 2 godziny jedną osobę , nie istnieją sytuacje, że wychodzi się z niedokończona fryzurą bo następny klient czeka itp. Jednakże za samo strzyżenie salon inkasuje ok 100 zl a za farbę pewnie 2 razy tyle co w JLD . Czyli jest to spory wydatek ale chyba się opłaca ;-) Decyzja nalezy do Ciebie, Moonlight77, pozdrawiam
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 09:14   #338
Moonlight77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: WROCŁAW fryzjerzy - JLD, Unique, Broadway

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Już straciłam nadzieje że ktokolwiek się tu odezwie.
Zadzwonię w najbliższym czasie i spróbuję się umówić z jedną z tych Pań.
Pozdrawiam
Moonlight77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 16:59   #339
aleksanderka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: WROCŁAW fryzjerzy - JLD, Unique, Broadway

A ja ostatnio bylam W "Gabrielu", salon znajduje sie w carrefourze przy ul. Hallera. Włosy ścinal mi Pan Adam, jestem bardzo zadowolona sam wymyslil fryzurke i dopiero teraz od dluzszego czasu wlosy jakos przyzwoicie mi sie ukladaja i wygladaja.Samo strzyzenie kosztuje 35 zl, nie wiem natomiast jak jest z farbowaniem.
aleksanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 16:53   #340
Kam_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Male pytanko Mam wlosy raczej dlugie okolo 15cm za ramiona. Chce sie sciac na zupelnie krotko - ok 2-3cm - ale jednak jest ryzyko ze ktos to moze zepsuc. Mozecie mi polecic jakiegos naprawde bardzo dobrego fryzjera od krotkich wlosow (najlepiej zeby jeszcze powiedzial przed scieciem czy w tej fryzurze bedzie dobrze) ktory sie przylozy nie bedzie sie spieszyl i tego nie popsuje? Zalezy mi na tym bardzo a scinanie idzie wielkimi krokami
Kam_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 08:04   #341
Moonlight77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: WROCŁAW fryzjerzy - JLD, Unique, Broadway

Bylam zaraz po przeprowadzeniu sie do Wrocławia w "Gabrielu", jak szukałam fryzjera dla siebie w nowym mieście. Jechałam na drugi koniec miasta (wtedy byli chyba na Bielanach) i niestety nie było warto. Ścięcie beznadziejne, cena wtedy dość wysoka a efekt .... brak efektu
Jednak dziekuje Tobie za wypowiedź. Może od tego czasu coś sie zmieniło jednak ja już nigdy do tej sieci salonów nie pójdę.
Moonlight77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 11:07   #342
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
A'la Jessica Simpson -Wroclaw

Kochane Wizazanki,
Wiem ze jest tu ranking lepsiejszych i gorszych fryckow z Wrocka , ale mi chodzi o takiego konkretnego ktory Waszym zdaniem podola mojej wizji: a wiec, mam dlugie wloski i marzy mi sie fryzurka a'la Jessica Simpson - wiece ten kalifornijski blondzik, z asymetryczna grzywa, lekko wycieniowane, pofalowane , efekt puszystych wloskow, Jessica ma te wlosy zawsze tak dopicowane, jak myslicie ktory frycus we Wroclawiu umialby zrobic mi cos takiego na glowce? Moglybyscie polecic kogos zaufanego, kogos kto nie tnie wedlug wlasnej wizji ale umie sluchac i doradzac i podejmie sie tego wyzwania?
Prosze o pomoc , bo chce miec takie cosssssssssss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JessicaSim_Pimen_5571428_400.jpg (41,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JessicaSim_Pimen_5571449_400.jpg (43,7 KB, 66 załadowań)
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 17:05   #343
madzia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez aga5 Pokaż wiadomość
Witaj!
Po wielkich perypetiach z fryzjerami w naszym mieście(albo oszołomieni wizjonerzy nie słuchający co się do nich mówi,albo ceny z sufitu za farbę która po 2 tygodniach spłukuje się z włosów itp.) koleżanka poleciła mi Upiększalnię -mają tam chyba najlepszą cenę na loreala we Wrocławiu.W dodatku naprawdę bardzo sumiennie pracują i z pomysłem( za strzyż + farbę zapłaciłam 158zł)To jest to czego szukałam - POLECAM !!!!! t.7833782.Pozdrawiam:cmok :
Hej ja poszukuje dobrego fryzjera we wro i trafiłam na ten wątek.
Jeśli wiesz ile by kosztowalo strzyżenie w tym salonie ( włosy do ramion) to plis napisz!Dzieki
madzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 10:10   #344
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: A'la Jessica Simpson -Wroclaw

piękna fryzura!!! musisz mieć ładne włosy pod takie cudo więc dobrze wybierz fryzjera żeby ci ich nie spaprał! nie wiem czy dla takiego efektu nie musiałabyś zagęścić wlosów jakimiś sztucznymi pasemkami ale ja się na tym nie znam i nie widziałam twoich wlosów. jako fryzjera polecam ci salon UNIQUE ja uważam, że są świetni! Może cena nie jest niska (za obcięcie długich włosów zapłacilam 95zł) ale warto. efekt długo sie utrzymuje, a nie tak jak po niektorych do pierwszego mycia. Jak bylam ostatnio kazda dziewczyna wychodziła z fajną fryzurka. a kiedyś nawet widziałam cos podobnego jak ty chcesz. ja byłam u Sebastiana ale inni chyba też są dobrzy
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 10:36   #345
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam! Wreszcie jestem po wizycie w UNIQUE, wreszcie bo albo mi nie pasowalo albo P. Sebastian byl akurat zajęty. musze powiedziec, że jestem zadowolona i następnym razem tez się tam wybieram Może cena nie jest najniższa ale efekt utrzymuje się dlugo, a na fotelu jestem spokojna o to, że wyjde zadowolona. podglądałam też fryzury innych babeczek i baaarodzo mi się każda podobala, więc ze swojej strony mogę polecic ten salon.
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:24   #346
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: A'la Jessica Simpson -Wroclaw

Inaxx Jestes przekochana ,dziekuje Ci za tak wyczerpujaca odpowiedz, juz stracilam nadzieje ze ktos mi opowie a tu taka niespodzianka , Unique mowisz? No wlasnie bralam ich pod uwage , ale nie bylam pewna , bo tam kilka osob sie Toba zajmuje i troche sie wahalam, ale Ciebie poslucham , co do moich wloskow to so dlugie i dosc geste , tylko ten kolor taki przytlumiony, wiec jak juz beda po to wrzuce fotki , sama ocenisz czy moja fryzurka sie "umywa" do fryzury Jessici Jeszcze raz dziekuje za cenne rady
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 10:31   #347
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: A'la Jessica Simpson -Wroclaw

fajnie, że ci troche pomoglam ale teraz tym bardziej trzymam kciuki żebys byla zadowolona bo jak nie to będzie na mnie jesli chodzi o to ile osób tam się tobą zajmuje to głowe myla mi jakaś pani ale to nie istotne najważniejsze że obcinał mnie tylko jeden fryzjer i raczej nie widzialam u innych żeby jeden zaczynal a drugi kończyl. niestety nie wiem jak jest z farbowaniem. najwięcej mogę powiedziec o p. Sebastianie bo tylko on mnie ścinał. jest dokładny, robi to o co poprosisz, chyba że dasz mu wolną rękę.
pozdrawiam i powodzenia, jak bedziesz "po" to koniecznie się odezwij i wrzuć jakieś foto
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 06:15   #348
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Co do fryzjerów/fryzjerek od paru ostatnich cięć chodzę o JLD na więziennej do Pani IZy zawsze na to samo - czyli cieniowanie. Nie powiem efekt mi się zawsze podobał - zadnych schodów, włosy się ładnie układały, ot tak spokojna fryzurka. Niestey ma to ten minus że bardzo szybko efekt ten znika i włosy znów straciły swoją "formę".
Nie polecam za to tam farbowania - byłam dwa razy i nie powiem za pierwszym razem efekt super(błyzczące włosy, kolor idealny, długo się trzymał) ale za drugim razem kolor cimniejszy niż na palecie, włosy matowe (a malowała mnie ta sama Iza). Tak więć to drugie doświadczenie oduczyło mie farbowania w JLD

Dlatego mam pytanie do dziewczyn kótre poszły do Pani Pauliny - czy mogłbyście pochwalić się fryzurami bądz efektami pracy Pani pauliny???? Czy można zrobić też u niej farbowanie - jęsli tak to czy trzeba mnieć własną farbę. Czy pani Paulina doradza co do fryzury i czy wychodzi to na dorbe ;DDD

liczę pilnie na jakąś odpowiedz co muszę jak najszybciej coś zrobić z włosami a chciałabym jakiejś odmiany....
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 20:08   #349
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Salon fryzjerski Ambiente we Wrocławiu

Czy ktoś tam był u Grzegorza ......chciałabym zrobić baleyage ......i się zastanawiam czy warto? Czekam na opinie ....
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-20, 07:22   #350
milenna
Raczkowanie
 
Avatar milenna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 78
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cześć dziewczyny! A czy nie mogłybyście wrzucić fotek jak wyglądałyście przed a jak po fryzjerce Paulinie? Bardzo mnie ciekawi jakie cudeńka z Was robi.
milenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 19:38   #351
Meg10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Zasugerowałam się Waszymi opiniami i wybrałam Salon "Barbara" przy ulicy Kniaziewicza. Niestety NIE POLECAM!!! Weszłam do salonu pełna optymizmu, wyszłam zmęczona psychicznie... Poprosiłam o ładny popielaty blond. Chciałam mieć bardziej jednolity kolor, bo baleyage troszke mi sie znudzil. Zaznaczyłam, że wyglądam beznadziejnie w zółtych, złotych odcieniach blondu i tego przede wszystkim chciałabym uniknąć. Pani po debacie z koleżanką wybrała zmieszanie dwóch farb i ewentualne rozjasnienie włosów refleksami, jeśli kolor będzie za ciemny. Jak się okazało... wyszedł żółty blond wpadający w rudy i no pierwsza załamka. No to pani wymyśliła baleyage (dla mnie to był już jedyny ratunek). Blond z brązem, byleby zgubić żóty i rudy odcień włosów. Baleyage robiła mi już koleżanka, bo pani Barbara poszła po zakupy. Kolejnym szokiem było mycie głowy. To co wyszło chyba wyprowadziło z równowagi panią fryzjerkę, bo jej zdenerwowanie odczułam na sobie. Jeśli chodzi o blond... wyszedł ZÓŁTY, wiec na koniec pani położyła mi jakąś płukankę, która miała zmienić ostateczny odcień blondu. Pani też oblała mi plecy wodą, a rękaw bluzki miałam poplamiony farbą (mimo pani zapewnień, plamy nie zeszły).
Podsumowanie...
Płukanka pomogła do pierwszego mycia, włosy żółtawe, rudawe... Brąz... i nawet czerwień!!!!!!!!! Z każdym myciem jest coraz gorzej
Na fotelu siedziałam 5 godzin!!!!!!!!!!!!!
Scięcia już się bałam, więc Pani podcięła mi końcówki (miało być 2 cm, wyszło 5 cm) i troszke grzywkę.
Zapłaciłam 130 zł... chociaż wiem, że to Pani powinna mi zapłacić za zniszczoną bluzę... zniszczone włosy (podwójne farbowanie).

Jeśli chodzi o CESARE
Polecam Panią Karinę. Farbowała mi włoski i ścinała kilkakrotnie. Jest profesjonalistką w swoim fachu, jest pomysłowa, potrafi świetnie dobrać fryzurę. Po pierwszym ścięciu uwierzyłam, ze moje druty mogą się same układać i to jak!!! Jeden problem... Pani Karina jest teraz dyrektorem artystycznym, dlatego jest najdroższa Niestety na moją kieszeń za droga. Cennik na stronie salonu.

Carlo Biani w Rynku
Chodziłam do Pani Marzeny, tu przekonały mnie ceny, no i Marzena też świetnie poradziła sobie z moimi włosami. Przekonała mnie do grzywki )) Niestety wyjechała prawdopodobnie do Anglii i kontakt się urwał. Wielka szkoda

Nie mam teraz swoje fryzjera Szukam dalej
Meg10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 07:46   #352
milunia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam,
Czy ja też mogłabym prosić o namiary na p. Paulinę.
Bardzo potrzebuję porządnego fryzjera, który ładnie wycieniuje mi włosy.
A czy p. Paulina obcina włoski też dzieciom?

Pozdrawiam,
Ania
milunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 08:29   #353
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Posłałam chętnym numer do Pauliny Mówiła mi, że dzieciom też ścina włosy
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:54   #354
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Niestety ja salonu Broadway na Kiełbaśniczej nie mogę polecić. Byłam tam dwa razy i ze stanu włosów "po" jestem nawet zadowolona, i z doboru fryzury i z "zajmowania się " mną podczas zabiegu. Nie podoba mi się jednak atmosfera tam panująca, począwszy od dziwnego zwracania się do klientów ("no siema, co tam?" - osoba która widzi mnie pierwszy raz w życiu), skończywszy na paleniu papierosów w salonie (sic!! - można palić w poczekalni, więc po wyjściu niemiłosiernie się śmierdzi, nie mówię juz o tym, że ja nie palę i zwyczajnie mi to przeszkadza.). I niestety porównując jakość do ceny uważam że jest tam za drogo.
Ze swojej strony mogę polecić Tomka Zychala. Kto mieszka na Biskupinie lub pamięta salon "Kasia i Tomek" na Trójkącie, wie o kim mówię. Tomek pracuje teraz w Instytucie Eris (na Piłsudskiego, za Filharmonią). Polecam ze względu na niesamowity profesjonalizm (jest po milionie kursów, szkoleń), traktuje włosy jak ... drogocenny materiał, a jego poczucie humoru pamięta się na długo Wizyta u niego to przesympatyczne doświadczenie, a wychodzi się ze świetnie dobraną, zrobioną i wykończoną fryzurą. Niestety jest dość drogi, ale naprawdę warto.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 16:24   #355
ilys
Przyczajenie
 
Avatar ilys
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam wszystkich,
czy ktoś z Was poda mi namiary na Panią Paulinę? Byłabym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam Magda
ilys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:57   #356
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez ilys Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
czy ktoś z Was poda mi namiary na Panią Paulinę? Byłabym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam Magda
mi nikt do tej pory nie podał....
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 18:38   #357
hana*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Pytanie do szugarbejb...orientujesz sie moze ile kosztuje strzyzenie wlosow poldlugich u Tomka? Pozdrawiam
hana* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 21:51   #358
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Wysłałam numer na pw
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 08:49   #359
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez hana* Pokaż wiadomość
Pytanie do szugarbejb...orientujesz sie moze ile kosztuje strzyzenie wlosow poldlugich u Tomka? Pozdrawiam

To zależy czy pójdziesz do Eris czy umówisz się z nim na wizytę domową.
Ceny jakie są w Eris możesz zobaczyć na stronie internetowej, więc tak jak pisałam jest dość drogo. Jeśli chciałabyś się umówić na wizytę domową to z doświadczenia mojej Mamy wiem, że wychodzi taniej (czyli jak byś zapłaciła 70 zł w salonie, tak przy wizycie domowej jakoś 40 - 50 zł).
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 13:31   #360
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ja znam dobry salonik fryzjerski (przy czym tani ). Od ponad roku tam chodzę i zawsze wychodzę z niego zadowolona. Jest to salonik fryzjerski MARTA (ul.Pereca 31a). Ostatnio byłam w sierpniu i za balejaż na średniej długości włosach, mycie i cienowanie zapłaciłam tylko 105 . Szczególnie polecam panią Edytę (przeważnie do niej chodzę ).
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.