wysyp po toniku/maseczce aspirynowej ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 08:57   #1
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683

wysyp po toniku/maseczce aspirynowej ?


dziewczyny,
po kilkakrotnym użyciu toniku aspirynowego (wg przepisu z biochemii urody) i po jednorazowym potraktowaniu się maseczką aspirynową wysypało mnie konkretniena podbródku
czy to naturalny efekt?
czy którejś z was też to się zdarzyło ??? plis help, bo nie wiem czy używac dalej tych specyfików.......
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:02   #2
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: wysyp po toniku/maseczce aspirynowej ?

może to przypadek?jeśli tylko jeden kawałek twarzy Ci zsypało a uzywałaś na całą twarz to może nie to miało w tym udział, ja uzywam maseczki aspirynowej i nic takiego nie zauważyłam
chyba że to reakcja alergiczna, ale to chyba też byłoby widac na całej twarzy...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:08   #3
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: wysyp po toniku/maseczce aspirynowej ?

Gabi2 dzięki, masz rację, ja też pomyślałam, że to może uczulenie, ale łykam aspirynę bez przeszkód - czy to możlwie, żebym była na nią uczulona tylko zewnętrznie?
przeczytałam gdzies na wizażu że tonik ten i maseczka mają działanie zbliżone do effaclaru K stąd moje podejrzenie o klasyczny wysyp na poczatku kuracji....
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:28   #4
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: wysyp po toniku/maseczce aspirynowej ?

Po kilku początkowych dniach smarowania się tonikiem aspirynowym miałam wysyp. Nie był on tak intensywny jak po Lysanelu, ale tonik aspirynowy to też kwas i to chyba normalne. Wypryski zniknęły po tygodniu.
Po maseczce nigdy nie miałam nasilenia się wyprysków. Wręcz przeciwnie: maseczka łagodziła wszelkie stany zapalne. Nie stosowałam natomiast maseczki aspirynowej i toniku razem. Kiedy smaruję regularnie twarz tonikiem aspirynowym nie stosuję nigdy maseczki. Nie mam po prostu takiej potrzeby.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:37   #5
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: wysyp po toniku/maseczce aspirynowej ?

Cytat:
Napisane przez amika79
Po kilku początkowych dniach smarowania się tonikiem aspirynowym miałam wysyp. Nie był on tak intensywny jak po Lysanelu, ale tonik aspirynowy to też kwas i to chyba normalne. Wypryski zniknęły po tygodniu.
Po maseczce nigdy nie miałam nasilenia się wyprysków. Wręcz przeciwnie: maseczka łagodziła wszelkie stany zapalne. Nie stosowałam natomiast maseczki aspirynowej i toniku razem. Kiedy smaruję regularnie twarz tonikiem aspirynowym nie stosuję nigdy maseczki. Nie mam po prostu takiej potrzeby.

no tak ;-) albo przedobrzyłam, albo faktycznie klasyczny wysyp. W takim razie aspirynuję się dalej dzięki dziewczyny cmok
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.