Potrzebuję porad :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 10:09   #1
carreraS
Przyczajenie
 
Avatar carreraS
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13

Potrzebuję porad :)


Witam.

Potrzebuję zmiany.. Nie moge juz patrzec na swoje kłaki:/ Mam słabe, sianowate, marne włosy. Przez to, że mi bardzo powypadały przestałam farbować. Mam takie momenty, że farbuje a pozniej zapuszczam naturalne i tak w kółko. W końcu nadeszła pora, że chyba bym sobie zafarbowała. Myślę o rudym jakimś, jak myślicie? Nigdy nie miałam jaśniejszych niż naturalne, zawsze ciemniejsze, nawet czarne. Nie chcę rozjaśniać ze względu że mam ich niewiele. Nie wiem tez jaka fryzura. Obecnie noszę rozpuszczone, z grzywką upiętą. Ale wizerunek grzecznej dziewczynki nie podpasowuje mi do konca.. Czuje sie tez nieraz jak stara babcia Ale moj facet twierdzi ze jest pieknie wiec tak nosze, choc mam chec zmiany.

Co radzicie?

I makijaż.. Maluje sie mocniej od niedawna. Przewaznie uzywam czarnej kredki na dolna lub gorna powieke, lub obie naraz. Nie umiem za bardzo uzywac cieni:/

I w ogole ogolnie mam siebie dosc. Jestem taka nijaka..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img.jpg (28,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ww.jpg (27,1 KB, 126 załadowań)
carreraS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:55   #2
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Potrzebuję porad :)

Jeżeli potrzbujesz odważnej zmiany to ścinaj włosy Masz ładną buzię i cere (piękne brwi i oczy) ja bym Cię widziała w lekkiej, krótkiej, nastroszonej fryzurce a jeżeli chcesz już całkowicie zaszaleć to rudy jest jak najbardziej odpowiedni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s2_17012.jpg (36,5 KB, 22 załadowań)
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:20   #3
carreraS
Przyczajenie
 
Avatar carreraS
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Potrzebuję porad :)

Mam za marne włosy by scinac je całkiem, choc bardzo mi sie podobaja krotkie wlosy. No i nie wiem jak by to sie mialo do tego, ze mam krecone wlosy. Juz nie moge na nie patrzec. W przyszlym tygodniu chce sie wybrac do fryzjera. Choc podjecie ostatecznej decyzji trwa u mnie wieki

A jaki odcien tego rudego dla mnie? Mysle tez nad brazem, mialam kiedys i calkiem niezle sie u mnie prezentowal.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Wlasciwie to intensywnie zastanawiam sie czy farbowac.. Mam slabe te wlosy i stad moje obawy, a poza tym odrosty itd. Juz sie troche odzwyczailam od tych problemow Mysle o refleksach, bo jakby mi sie znudzily to latwiej przezyc odrosty itd. Moze jakies refleksy rudo-brazowe? Jak myslcie
carreraS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:21   #4
kasiulox
Przyczajenie
 
Avatar kasiulox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do kasiulox
Dot.: Potrzebuję porad :)

Co do makijażu oczu, niewskazane jest przy małych oczach malowanie dolnej powieki czarną kredką. Zamiast czarnej polecam białą,beżową,która optycznie powiększy oczy. Co do cieni: kup na początek cień w matowym kolorze,a potem eksperymentuj dodając w załamaniu powieki ciemniejsze i fajnie je łącząc rozmazując no i dobry tusz oczywiście
kasiulox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:29   #5
carreraS
Przyczajenie
 
Avatar carreraS
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Potrzebuję porad :)

Ja nie mam małych oczu

A co do ceni.. Musze najpierw zaopatrzyc sie w pedzle. Bo inaczej nic z tego chyba nie wyjdzie..
carreraS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 18:39   #6
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Potrzebuję porad :)

To w takim razie na pierwszym zdjęciu to Twój naturalny skręt? jeżeli tak to polecałabym Ci poczytanie wątków o kręconych włosach co może CI pomóc podkreślić skręt ( i może również zregenerować troszkę włoski, jeżeli twierdzisz, że są słabe)

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że marne (w sensie cienkie i rzadkie włosy) układają się lepiej gdy są krótsze
Jeżeli do farby nie jesteś przekonana to może na razie tylko podetnij, a na kolor zawsze możesz się zdecydować (lub uzyskać go za pomocą nie inwazyjnych środków - mam na myśli henne lub coś w tym stylu)
moje nowe propozycje:
Niekoniecznie z grzywką
ale najlepiej zdaj się na dobrego fryzjera,bo my tu na zdjęciach i tak nie możemy stwierdzić jakie masz naprawdę włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k,NTcwNzc3MTcsODM5MDI3,f,krecone_wlosy_z_rowniez_krecona_grzywka.jpg (20,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotka%20fryzura%20z%20grzywka.jpg (24,5 KB, 1 załadowań)
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 07:01   #7
carreraS
Przyczajenie
 
Avatar carreraS
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Potrzebuję porad :)

Na pierwszym zdjeciu natrualny skret. Choc zalezy czy susze suszarka czy schna mi same - wtedy jest roznie. RAz bardziej krecone raz mniej. Kiedys intensywnie prostowalam ale dalam sobie spokoj. Tez mysle by na razie nie farbowac, na poczatek sciecie. Moze to mi wystarczy poki co. Fajne te krotkie fryzurki, juz kiedys nosilam podobne i mysle by moze zapuszczac wlosy. Choc w sumie nie ma czego zapuszczac za bardzo. Wg Was lepiej mi z grzyka czy bez?
carreraS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 19:37   #8
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Potrzebuję porad :)

Zdecydowanie bez grzywki!Moim zdaniem bez niej o wiele Ci lepiej.Może bob?Ale dłuższy niz np.Victorii Beckham,taki hmm do ramion? Aaaa kolor,nie rób rudego,to jakiś atak klonów:P lepiej już jakiś łądny brązik z ciepłym refleksem
Jesli chodzi o makijaż oczu to propnuję tzw. kocie oko-kreska na gornej powiece lekko wychodząca poza oko, natomiast dolną kreskę proponuję białą(na linii wodnej oka) lub beżową,jasny róż, oczy wyglądajaw takim makijażu fantastycznie,seksownie i są optycznie większe.
Dodaje przykładowe zdjęcia. J.Lopez-chodziło mi o długość włosów,a pin up o makijaż,tyle tylko,że te laski mają trochę grube te kreski.W tej chwili nie znalazlam nic lepszego,jeśli chodzi o "kocie oczy" ale mam nadzieję,że łapiesz o co mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a218d75f001ca61a4d735c0c.jpg (29,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jlopez.jpg (40,1 KB, 9 załadowań)
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:17   #9
carreraS
Przyczajenie
 
Avatar carreraS
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Potrzebuję porad :)

Wlasnie ja nie chce chyba jednak radykalnie scinac tych wlosow, tylko doprowadzic je do porzadku. Bo zapuszczam grzywke i wszystko to sie kupy nie trzyma. Wygladam na co dzien jak szczotka:/ Ja zawsze myslalam o rudym , a ze teraz taka moda.. cóż Choc nie wiem czy skusze sie w koncu na prawdziwy rudy rudy.W sloncu mam wlasciwie rudawe, nigdy ich nie lubilam, wiec myslalam ze na przekor rudy. Mialam juz lekko rudawe kiedys. Pokaze zdjecia w rudych i ciemnych.

Bez grzywki. Juz sie przyzwyczailam ze spinam grzywke i chyba tez mi sie tak bardziej podoba. I problemu nie ma z prostowaniem itd.

kocie oko czasem robie, ale wydaje mi sie ze nie do konca fajnie w nim wygladam. Aboo nie umiem narysowac tego dobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (9,7 KB, 30 załadowań)
carreraS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.