Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-09, 08:30   #3211
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez watam Poka¿ wiadomo¶æ
ostatnio przegl±da³am swoje zdjecia, z ró¿nych okresów w ró¿nych kolorach, swoje naturalne mia³am ¶liczne br±z zimny na poziomie 5 lub 6, teraz jak mam odroty to te¿ widzê popielat± poswiatê (dziêki wam nauczy³am siê rozpoznawaæ co i jak i za to ¶licznie dziêkuje ) szkoda tylko, ¿e mam sporo siwych, wtedy nie malowa³abym na 100%.
Przed malowaniem siê castingiem na czerñ kupowa³am br±z z welli color touch i dopiero teraz przypadkiem okaza³o siê ¿e to by³ kolor 5,71 czyli popielato br±zowy sredni br±z ( kupowa³am na oko z palety zupe³nie nie¶wiadomie) i na zdjêciach ten kolor jest cudny, pamiêtam, ¿e wyp³ukiwa³ siê na brunatno bez czerwonej poswiaty malowa³am tym kolorem do¶æ d³ugo ogólnie to by³ ciemny g³êboki kolor i mam w planach powrót do niego, ale chcê go wymieszaæ z 6,71 popielato br±zowy ciemny bl±d. czy mozna tak zmieszaæ kolory? tj: 5,71+6,71? czy w mieszaniu kolorów jest jaka¶ zasada? np. zimny odcieñ tylko z natur±? itp.
Jak najbardziej mo¿esz mieszaæ te kolory, lepiej nie mieszaæ poziomów oddalonych od siebie o 3 -4, np 8 i 5, czy 8 i 4, i nie mieszamy farb ró¿nych firm. A Wella CT pokrywa Ci siwki? bo tam maj± 2% i 4% oxy?

Shade - no wymiatasz po prostu, piêkne szaro¶ci, bez ani, ani grama ciep³ych tonów, rewolucja widzê siê szykuje

Przepraszam, ¿e mnie trochê nie by³o, bo poblokowa³am sobie tak stronki, ¿e nie mogê do Was pisaæ, z innego kompa teraz piszê..
choæ mi pozostaje ju¿ tylko podczytywanie Was Buziaki dla Was "wojowniczki o zimny /popielaty kolorek"
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 13:22   #3212
crazylady1986
Przyczajenie
 
Avatar crazylady1986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Popielaty braz!!!

Pomó¿cie, Kochane!! Poszukujê farby, która ufarbuje moje w³osy na piêkny POPIELATY br±z. Niestety wszystkie, których u¿y³am dotychczas, pozostawiaj± rud± po¶wiatê
HELP!
__________________
Live fast,
Die young!
crazylady1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 14:29   #3213
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja mam ju¿ chyba pi±te mycie za sob±. Kolor siê trochê rozja¶ni³, widzê cieplejsze przeb³yski, ale nie s± póki co irytuj±ce. Co¶ mi tam zalatuje w z³otko jak siê przyjrzê. Nadal jednak jest ³adnie, neutralnie. W sumie, ja w refleksach w kierunku z³ota siê dobrze czujê i ¼le nie wygl±dam. Jedynie miedzie i rudo¶ci mnie do sza³u doprowadzaj±, a tego tu na szczê¶cie nie ma.

Martwi mnie natomiast inna rzecz... W w±tku o Herbatint kilka dziewczyn wypowiedzia³o siê bardzo negatywnie G³ównie chodzi³o o to, ¿e farby "naturopodobne" takie jak Herbatint w³a¶nie, czy Color&Soin owszem nie zawieraj± amoniaku, parabenów czy utleniacza, ale za to maj± jaki¶ zamiennik, który tak naprawdê bior±c pod uwagê czas, jest gorszy dla w³osów ni¿ amoniak Teraz siê martwiê Faktycznie, przy myciu mam wra¿enie, ¿e w³osy s± jakie¶ "têpe". Nie zwalê tego na Herbatint, bo tyle ju¿ farbowa³am chemi±, ¿e mo¿e to byæ skutek wszystkiego, ale przyznam, ¿e trochê siê wystraszy³am.
Mia³am nadziejê, ¿e ta farba naprawdê jest zdrowsza ni¿ chemiczne... A ¿e kolor mi siê podoba, sposób nak³adania i jej bezzapachowo¶æ, to my¶la³am, ¿e wreszcie znalaz³am co¶, czemu bêdê wierna.

Wygl±da na to, ¿e jedynie henna jest w 100% bezpieczna. Pamiêtam, ¿e po niej faktycznie w³osy odzyska³y zdrowie... natomiast jej uci±¿liwo¶æ (czas farbowania, sposób i smród zgni³ego siana non stop we w³osach) skutecznie mnie blokuj± przed ponownym u¿yciem... A zapasy mam jeszcze spore...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 20:00   #3214
liszkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Wygl±da na to, ¿e jedynie henna jest w 100% bezpieczna. Pamiêtam, ¿e po niej faktycznie w³osy odzyska³y zdrowie... natomiast jej uci±¿liwo¶æ (czas farbowania, sposób i smród zgni³ego siana non stop we w³osach) skutecznie mnie blokuj± przed ponownym u¿yciem... A zapasy mam jeszcze spore...
a ten smród to siê utrzymywa³? I co najwa¿niejsze - czy henn± dawa³o radê zrobiæ zimny odcieñ ale ciemny blong - ¶redni br±z a nie jaki¶ mega ciemny?
Ja ju¿ jestem mega zdesperowana, nawet hennê po³o¿ê
liszkam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 21:11   #3215
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade, ale chodzi Ci o PPD? On jest w ka¿dej farbie chemicznej...w sumie mo¿na spróbowaæ farbn±æ na olej, zawsze trochê ochroni skórê i w³osy chcê 5N, zdecydowanie bêdê papraæ same odrosty.
Jeszcze recenzja megi:
http://www.youtube.com/watch?v=uGQov7biUM0
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2013-05-09 o 21:13
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 21:36   #3216
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Te sk³adniki to mog± byæ sole amonowe. Nie pamiêtam, jak± maj± nazwê, ale by³o o tym na wiza¿u. Podobno ciê¿ko je wymyæ z w³osów (powinno siê dok³adnie umyæ w³osy szamponem od razu po farbowaniu), no i na d³u¿sz± metê w³a¶nie powoduj± sianowato¶æ w³osów. Powtarzam opinie. Ja zdecydowa³am siê na farby z amoniakiem po tych rewelacjach, bo jako¶ do mnie dotar³o, ¿e amoniak bezpieczniejszy, a te bezamoniakowe to po prostu chwyt marketingowy.

Masz sk³ad tej farby?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 23:05   #3217
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Te sk³adniki to mog± byæ sole amonowe. Nie pamiêtam, jak± maj± nazwê, ale by³o o tym na wiza¿u. Podobno ciê¿ko je wymyæ z w³osów (powinno siê dok³adnie umyæ w³osy szamponem od razu po farbowaniu), no i na d³u¿sz± metê w³a¶nie powoduj± sianowato¶æ w³osów. Powtarzam opinie. Ja zdecydowa³am siê na farby z amoniakiem po tych rewelacjach, bo jako¶ do mnie dotar³o, ¿e amoniak bezpieczniejszy, a te bezamoniakowe to po prostu chwyt marketingowy.

Masz sk³ad tej farby?
Dok³adnie! Monoetyloamina (MEA), czyli sole amonowe.
Sk³ad dostêpny tu: http://www.herbatint.pl/sklad/

A tu co¶ na temat amoniaku i MEA: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-fakty-i-mity/

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-05-09 o 23:10
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 23:29   #3218
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja postanowilam sprobowac henny, Kolezanka farbuje wlosy henna i tak pieknie blyszcza... poza tym moje wlasnie sa w oplakanym stanie i te farbowania tylko je dobijaja a przy okazji jako ze chce zapuszczac naturalki to swietny pomysl na pokrycie siwych bez rozjasniania tych naturalnych wlasnych... Siedze i czytam o hennie Shade, pamietam, ze Ty masz w tym doswidaczenie. Nawet kiedys mi juz doradzalas chyba geneze niejak±? Czy moglabys mi polecic jakies kolory, odcienie? bo na pewno masz wieksze rozeznanie niz ja. Nigdy nie farbowalam henna! I pewnie zanim odkryje odcien dla mnie i marke to wydam kupe kasy. No ale moze ty mozesz mi cos juz polecic. Jak wiesz, moje marzenie to taki popiel z poziomu 7... Czy mozna kupic henne popielata? A jak nie, to moga byc jasne brazy zlote... Bede Ci bardzo wdzieczna
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-05-10 o 23:31
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-10, 23:40   #3219
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
A ja postanowilam sprobowac henny, Kolezanka farbuje wlosy henna i tak pieknie blyszcza... poza tym moje wlasnie sa w oplakanym stanie i te farbowania tylko je dobijaja a przy okazji jako ze chce zapuszczac naturalki to swietny pomysl na pokrycie siwych bez rozjasniania tych naturalnych wlasnych... Siedze i czytam o hennie Shade, pamietam, ze Ty masz w tym doswidaczenie. Nawet kiedys mi juz doradzalas chyba geneze niejak±? Czy moglabys mi polecic jakies kolory, odcienie? bo na pewno masz wieksze rozeznanie niz ja. Nigdy nie farbowalam henna! I pewnie zanim odkryje odcien dla mnie i marke to wydam kupe kasy. No ale moze ty mozesz mi cos juz polecic. Jak wiesz, moje marzenie to taki popiel z poziomu 7... Czy mozna kupic henne popielata? A jak nie, to moga byc jasne brazy zlote... Bede Ci bardzo wdzieczna
Farbowa³am henn± Khadi i tê polecam. Zreszt± ma naprawdê ¶wietne opinie. Mia³am te¿ inne firmy, ale jedynie czernie. Khadi ma kilka kolorów do wyboru np. jasny br±z (ciep³y), orzechowy br±z (zimny) i ciemny br±z (zimny czekoladowy). Oprócz tego wiadomo - rudo¶ci, czernie i indygo (niebieski barwnik m.in. do och³adzania ciep³ych odcieni). Z czystym sumieniem polecam Khadi! Mnie jedynie zniechêci³ proces farbowania i zapach - zgni³e siano! Na d³u¿sz± metê mnie to mêczy³o! Kondycja w³osów po czasie jednak by³a bajkowa! Fakt. Nie wiem, czy mam za¶miecaæ w±tek pisaniem o hennie? Mogê, ale je¶li niezbyt tu to pasuje, to zapraszam na priv

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-05-10 o 23:44
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 17:24   #3220
crazylady1986
Przyczajenie
 
Avatar crazylady1986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

MARZÊ (!!) o popielatym br±zie na mojej g³owie! Mój naturalny kolor jest zimny, ale wysz³am z ombre pó³ roku temu, farbuj±c w³osy na br±zowy kolor i na w³osach, które by³y rozja¶nione, wci±¿ ukazuje mi siê ruda po¶wiata A chcê ufarbowaæ w³osy jak najbardziej zbli¿onym kolorem do moich, by nie by³o widaæ odrostów i ostatecznie odej¶æ od farbowania w³osów. Ombre to z³ooooo Pomó¿cie
__________________
Live fast,
Die young!
crazylady1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 05:55   #3221
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Musisz poczytaæ ten w±tek - dziewczyny wstawia³y fotki przed i po, testowa³y ró¿ne farby w ró¿nych konfiguracjach - zobaczysz, co jest najbli¿sze Twoim w³osom. Ale to nie jest taka prosta sprawa, niestety.

Shade - czy masz jakie¶ fotki po hennie? Oczywi¶cie jak najbardziej ch³odny odcieñ mnie interesuje...
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 14:06   #3222
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez crazylady1986 Poka¿ wiadomo¶æ
MARZÊ (!!) o popielatym br±zie na mojej g³owie! Mój naturalny kolor jest zimny, ale wysz³am z ombre pó³ roku temu, farbuj±c w³osy na br±zowy kolor i na w³osach, które by³y rozja¶nione, wci±¿ ukazuje mi siê ruda po¶wiata A chcê ufarbowaæ w³osy jak najbardziej zbli¿onym kolorem do moich, by nie by³o widaæ odrostów i ostatecznie odej¶æ od farbowania w³osów. Ombre to z³ooooo Pomó¿cie
Zdjêcia jak to teraz wygl±da by siê przyda³y. Niestety sama widzisz, to jest ju¿ II w±tek po 5000 postów gdzie szukamy i szukamy "z³otego ¶rodka" tzn popielatego
kolor rudy, neutralizuje niebieski, popiel .1 lub pog³êbiony popiel .11 w ja¶niejszych poziomach od8 i ja¶niejsze per³a
kolor ¿ó³ty natomiast neutralizuje fiolet .2 lub per³a, ró¿ne oznaczenia maj± ró¿ne firmy, piszê tutaj oczywi¶cie o farbach fryzjerskich profesjonalnych...
Niestety jako¶ dziewczynom siê nie do koñca te rudo¶ci neutralizuj±...i wci±¿ szuikaj±, testuj± przez ca³y w±tek, musisz sie cofn±æ z 10 stron
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 18:51   #3223
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Musisz poczytaæ ten w±tek - dziewczyny wstawia³y fotki przed i po, testowa³y ró¿ne farby w ró¿nych konfiguracjach - zobaczysz, co jest najbli¿sze Twoim w³osom. Ale to nie jest taka prosta sprawa, niestety.

Shade - czy masz jakie¶ fotki po hennie? Oczywi¶cie jak najbardziej ch³odny odcieñ mnie interesuje...
Hmm... Na pewno jakie¶ fotki wrzuca³am kiedy¶ w w±tku o hennowaniu Ale gdzie one mog± byæ?... Co do kolorków - ja zaczyna³am od orzechowego br±zu, potem u¿ywa³am ciemnego br±zu a na koniec czerni Oba br±zy same w sobie by³y ch³odne. Podoba³y mi siê pamiêtam. Bardziej ten ciemny br±z. Dodawa³am te¿ dodatkowo indygo, co jeszcze mocniej wych³adza³o kolor. Niestety, przy siwkach henna to masakra. ¯aden z tych br±zów nie pokrywa ca³kowicie siwych. Trzeba farbowaæ dwustopniowo - najpierw czyst± henn± odrosty na rudo, a dopiero na to br±z. Ja wymiêk³am. Zbyt du¿o roboty! Poza tym czysta henna i tak przebija³a spod tego br±zu rudo¶ci± :/ Polecam tym, którzy nie maj± siwków, albo rudzielcom Wtedy henna to co¶ piêknego!!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 22:01   #3224
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Czy ktoras z Was uzywa³a Herbatintc 7c..Ja zamiawiam i bede farbowac za tydzien wiec fotki wrzuce na pewno . Zastanawiam sie tylko jak ciemna jest ta farba i czy nie bedzie za jasna wczesniej farbowa³am Majirel 7,1 i bardzo cieply kolor fee.. odradzam
__________________
Chwila która trwa, mo¿e byæ najlepsz± z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 23:21   #3225
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kamilaa1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ktoras z Was uzywa³a Herbatintc 7c..Ja zamiawiam i bede farbowac za tydzien wiec fotki wrzuce na pewno . Zastanawiam sie tylko jak ciemna jest ta farba i czy nie bedzie za jasna wczesniej farbowa³am Majirel 7,1 i bardzo cieply kolor fee.. odradzam
Ja siê na ni± czajê, ale jako dodatek do 5N. Na palecie 7C by³a jasna i taka srebrno-szara. Piêkna!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-13, 11:18   #3226
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dlatego mnie tak zainteresowa³a ale mam obawy czy jakos dziwacznie nie wyjdzie..Szkoda ze nie ma np.6c.
a 4c i 7c narazie nie chce mieszac zobacze co wyjdzie sama 7c i najwyzej bede sie ratowac pozniej czyms ciemniejszym
__________________
Chwila która trwa, mo¿e byæ najlepsz± z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-13, 14:16   #3227
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, czy która¶ zna siê na rozszyfrowywaniu sk³adów? Chcia³abym dok³adnie wiedzieæ, co kryje siê w tej farbie. Widzicie tam co¶ niefajnego??

Wkleja³am sk³ad na biochemii, ale nikt siê nie odezwa³ na razie.


HERBATINT INGREDIENTS:
laureth-5
aqua
propylene glycol
PEG-2 oleamine
ethanolamine
aloe barbadensis extract
PEG-75 meadowfoam seed oil
echinacea angustifolia extract
betula alba leaf extract
hamamelis virginiana extract
sodium metabisulfite
p-aminophenol
p-phenylenediamine
tetrasodium EDTA
cetrimonium chloride

GLYCOL DEVELOPER INGREDIENTS:
aqua
hydrogen peroxide
etidronic acid
cetrimonium chloride

Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-13, 17:25   #3228
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hallo halloooo ")) co tam s³ychaæ??? buziakiiii
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-13, 19:55   #3229
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ethanolamine to MEA.

Vera - jak tam Twoje w³osy?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 08:37   #3230
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

[QUOTE=zyta82;40718024]Jak najbardziej mo¿esz mieszaæ te kolory, lepiej nie mieszaæ poziomów oddalonych od siebie o 3 -4, np 8 i 5, czy 8 i 4, i nie mieszamy farb ró¿nych firm. A Wella CT pokrywa Ci siwki? bo tam maj± 2% i 4% oxy?

dziêki za odp. ja u¿ywam 4% wodê, siwe mam ³apie kolor na nich bez problemu teraz czekam cierpliwie na wyp³ukanie farby. Mnie to br±zy zacze³y prze¶ladowaæ gdzie nie spojrzê to widzê br±zowow³ose i zgadujê co to za kolor zimny czy ciep³y, jaki to mo¿e byæ poziom itd. Poza tym zaobserwowa³am, ¿e br±zy s± strasznie modne fajnie.
__________________
" Od ponad roku stosujê zasadê M¯+WR i by³a to najlepsza decyzja w moim ¿yciu."
watam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 11:27   #3231
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wpad³ mi do g³owy kolejny "genialny" pomys³ Czytam teraz o jak najmniej szkodliwej koloryzacji i henna jednak bije wszystkie inne farby. Wymy¶li³o mi siê, ¿eby odrosty traktowaæ np. Herbatintem lub Color & Soin (podobno lepsza ni¿ Herbatint?...), a resztê w³osów henn±
To by mia³o sens, bo henna, jak ju¿ wspomina³am, k³opotliwa jest w przypadku siwków (farbowanie dwuetapowe). Na d³ugo¶ci w³osów natomiast spisywa³aby siê super! Prawdê mówi±c przesuszone mam jedynie koñce. Obcinaæ ¿al, bo staram siê zapu¶ciæ, a ratowaæ trzeba

Najlepsze, ¿e robi±c porz±dki, wyrzuci³am ca³e zapasy Khadi
Uzna³am, ¿e nie bêdzie mi potrzebna
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 12:06   #3232
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Wpad³ mi do g³owy kolejny "genialny" pomys³ Czytam teraz o jak najmniej szkodliwej koloryzacji i henna jednak bije wszystkie inne farby. Wymy¶li³o mi siê, ¿eby odrosty traktowaæ np. Herbatintem lub Color & Soin (podobno lepsza ni¿ Herbatint?...), a resztê w³osów henn±
To by mia³o sens, bo henna, jak ju¿ wspomina³am, k³opotliwa jest w przypadku siwków (farbowanie dwuetapowe). Na d³ugo¶ci w³osów natomiast spisywa³aby siê super! Prawdê mówi±c przesuszone mam jedynie koñce. Obcinaæ ¿al, bo staram siê zapu¶ciæ, a ratowaæ trzeba

Najlepsze, ¿e robi±c porz±dki, wyrzuci³am ca³e zapasy Khadi
Uzna³am, ¿e nie bêdzie mi potrzebna
A henna zmywa siê zapewne na obrzydliwy rudy kolor, prawda?
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 14:54   #3233
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziewczyny czy udalo sie ktorej z was zejsc z odcienia poswiaty rudo brazowej w sloncu? (fuj) marzy mi sie taki odcien wlosow jak na tym ombre, tzn ten oczywiscie od skory glowy (nierozjasnione)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Ombre-Hair-4.jpg (59,4 KB, 60 za³adowañ)
jolkas1paula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 19:17   #3234
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny czy udalo sie ktorej z was zejsc z odcienia poswiaty rudo brazowej w sloncu? (fuj) marzy mi sie taki odcien wlosow jak na tym ombre, tzn ten oczywiscie od skory glowy (nierozjasnione)
Gdyby nam siê uda³o, to tego w±tku pewnie by ju¿ nie by³o

Kinky henna zmywa³a siê jak wszystkie farby. Cudu nie by³o, ciepe³ko zawsze wychodzi³o.

Poczyta³am sobie o hennowaniu, tak dla przypomnienia i... jednak nie! Nie wracam. W wyobra¼ni czujê ten smród... Przypomnia³o mi siê te¿ jak nie umia³am wymyæ z w³osów tego osadu, co powodowa³o szorstko¶æ i sztywno¶æ. I jeszcze to, ¿e nie mo¿na by³o myæ w³osów przez 48 h. Dziêkujê.

I tym sposobem dotar³am do sklepu i kupi³am Herbatint 4C Bêdê go mieszaæ z 5N. Chcê mieæ jednolite, ciemne w³osy (zakryjê pozosta³o¶ci po ombre, które zrudzia³y). Jak mi siê zamarz± ja¶niejsze refleksy to mam pasemka clip Znalaz³am dzi¶, zapomniane. Tym sposobem wilk syty i owca ca³a
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 20:52   #3235
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dzieki
jolkas1paula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 20:59   #3236
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki
Ja osobi¶cie dochodzi³am do kolorków, które by³y naprawdê ch³odne w ¶wietle dziennym czy w domu (parê stron do ty³u wkleja³am obecny kolor), ale jednak s³oñce jest bezlitosne. W s³oneczku zawsze mam rude refleksy. Te¿ mi siê marzy po prostu... br±zowy neutralny br±z No wiecie... taki br±zowy br±zowy!!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 21:42   #3237
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ale w s³oñcu to pamiêtam, ¿e moje naturalki te¿ trochê rudawo-z³otawo wygl±da³y.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 21:50   #3238
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Ale w s³oñcu to pamiêtam, ¿e moje naturalki te¿ trochê rudawo-z³otawo wygl±da³y.
moje tez
i kolezanek moich rowniez

u mnie znowu cieplutko
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-16, 14:05   #3239
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
moje tez
i kolezanek moich rowniez

u mnie znowu cieplutko
ja mam naturalki na poziomie 7 i te¿ z³otawo- rudy reflex..to w naturalkach jest tak, jak przy pigmentacji, ciemne poziomy maja wiêcej czerwieni, ¶rednie poziomy - rude/pomarañczowe, a blondy naturalne maj± pigment zó³ty/z³oty
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-16, 14:18   #3240
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Chyba trzeba siê cieszyæ z tego, co jest Olaæ s³oñce skoro jest takie bezlitosne

Ja w³a¶nie farbujê 5N+4C. Zobaczymy...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.