Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 09:55   #2911
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Thumbs up Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dien dobry blondyneczki.
Właśnie wstałam nastawiłam pranie,nadrobiłam watek i jestem.Dziś mam wolne w końcu wiedz będę Wam towarzyszyć cały dzień.

Co do maski Glori to mi absolutnie nie przypomina zapachu szyszek(a w ogóle to skąd ten pomysł z szyszkami)No nic może ktoś ma inny węch.Mi to bardziej się nie podobał zapach po latte,był taki zaduszajacy mlekiem,choć nie powiem uwielbiam mleczko to ta maska mnie dusiła.

Do mysi M
Chcesz robić ta pianka schwarzkopfa??
Pewnie masz na oku ciut ciemniejszy poziom blondu,ale moja koleżanka z pracy ostatnio robiła ta farba i była mega nie zadowolona.Pomijając fakt ze jest naturalna blondynka coś ok.poziomu 9 i łatwo jej się włosy rozjaśniają to nie wyszło to fajnie.A chciała tylko odświeżenia koloru i wzięła coś z poziomu 10 wiedz powinno wyjść idealnie co nie? Ale niestety tak się nie stało.I chyba Snow tez robiła ta pianka jak pamiętam i tez chyba do bani wyszło.

Agatka
No tak ,tak ty to zawsze musisz grzebać w necie i wynajdujesz takie rzeczy ze potem to tylko ślina leci
Ale do rzeczy jak tam dopalacz który zamówiłaś parę tyg.temu?
Daje coś czy już walnęłaś nim w kat.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:02   #2912
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczynki
Przyszły dziś włoski Są troche ciemniejsze od moich Ale co tam

Nie świecą się tak jak te które widziałam w sklepie kiedyś (po tamtych to od razu było widać, że syntetyki bo się świeciły jak włosy u lalki barbie..).. Wykończenie wygląda kaprawo - ale włosy przykryją i tak nie będzie widać - chociaż mam nadzieję, że w tych droższych klipach porządnych z naturalnym włosem wykończenie tak nie wygląda

Wstawiam foteczki na razie samych włosów, później jak znajdę chwilkę czasu to spróbuję je założyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clip 1.jpg (121,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip 2.jpg (102,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip3.jpg (99,2 KB, 16 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:08   #2913
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatka
No tak ,tak ty to zawsze musisz grzebać w necie i wynajdujesz takie rzeczy ze potem to tylko ślina leci
Ale do rzeczy jak tam dopalacz który zamówiłaś parę tyg.temu?
Daje coś czy już walnęłaś nim w kat.

Dopalacz który zamowilam pare tyg temu juz zużyłam - Bell Hair.
Jak go uzywałam miałam porost 2 cm na miesiąc.
Teraz zamowilam Alpecin ale ze wysusza mi włosy to go odstawiłam na dobre.
Teraz już bardziej stawiam na pielęgnację niż przyspieszanie.
Po Alpecinie sianowały mi sie wlosy.
Za kilka tyg. kupię sobie Radical bo mi służył i szampon Dermeny i bede uzywala miesiąc.


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki
Przyszły dziś włoski Są troche ciemniejsze od moich Ale co tam

Nie świecą się tak jak te które widziałam w sklepie kiedyś (po tamtych to od razu było widać, że syntetyki bo się świeciły jak włosy u lalki barbie..).. Wykończenie wygląda kaprawo - ale włosy przykryją i tak nie będzie widać - chociaż mam nadzieję, że w tych droższych klipach porządnych z naturalnym włosem wykończenie tak nie wygląda

Wstawiam foteczki na razie samych włosów, później jak znajdę chwilkę czasu to spróbuję je założyć
Wstaw zdjęcia jak założysz, koniecznie

A mnie znowu naszło na przedluzanie rzes, ale chyba nie zrobie Choć kusi strasznie
Adzi moze Ty sie orientujesz jak to z tym przedłużaniem jest-bo jak rzęsy wypadaja to oko jest takie wyliniałe Kilka rzes na krzyż?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-08 o 10:11
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:12   #2914
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

snowhitee ty używasz tego absolt repair z loreala??? ona jest dobra??? mozesz mi opisać jakie masz wlosy po jej użyciu??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:13   #2915
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

adzio, ja chce tylko 1 ton jaśniej swoje naturalki- z 7 na 8, wiec myśle, ze to wystarczy. Mam tylko nadzieję, że superurdo nie wyjdzie, tylko własnie złociście. Zasugerowałam się numerem, bo 950 to jest taki bliźniaczopodobny do 9-5 z serii zmywalnej schwarzkopfa. Wiec licze an ten sam, bądz podobny kolor. a głownie chodzi mi o wierzchnia warstwe, zeby wybic szarośc. Czerwony bawrnik bardzo szybko sie wypłukuje, wiec po tygodniu codziennego mycia, mysle że rudosc sie spierze, a reszta włosów juz nie bedzie szarawa
Najchętniej zrobiłabym jakims neutralem, ale niestety na szarach wychodzi dalej szaro a na odroscie normalnie. Trudno, tym razem musze zaryzykowac. Jutro będziemy wiedziec..

Yatta, no śliczne te włoski. Fakt że wykonczenie jakies takie poprute.. ale tego nie będzie widac. Poza tym gęste i bez połysku, wiec dobrze Zawsze mnie kusi, jak oglądam te wpinki. Ale ja poczekam na swoje włoski. Na wakacje juz będa całkiem długie

kotka, moje zdjęcia po pierwsyzm uzyciu absolute repaira- byłam w szoku- włosy jak spod prostownicy a tylko przeczesane grzebieniem i tak wysuszone!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 134928.jpg (44,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier 9.1 i 8.jpg (28,3 KB, 29 załadowań)
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-08 o 10:15
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:14   #2916
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki
Przyszły dziś włoski Są troche ciemniejsze od moich Ale co tam

Nie świecą się tak jak te które widziałam w sklepie kiedyś (po tamtych to od razu było widać, że syntetyki bo się świeciły jak włosy u lalki barbie..).. Wykończenie wygląda kaprawo - ale włosy przykryją i tak nie będzie widać - chociaż mam nadzieję, że w tych droższych klipach porządnych z naturalnym włosem wykończenie tak nie wygląda

Wstawiam foteczki na razie samych włosów, później jak znajdę chwilkę czasu to spróbuję je założyć
ale ciemne jak karmelek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:15   #2917
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A w ogóle moja jaminczka dostała wczoraj ode mnie budkę Zamówilam na Allegro i przyszła wczoraj
jaka supr budka ile kosztowała???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 10:17   #2918
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ale śliczna sukienka.Bardzo lubię sukieneczki z odkrytymi plecami.

Bunny
No ja musialam ja kupić bo po pierwszej nieudanej probie nie mogłam sobie pozwolić na kolejna wpadkę.Wiesz jak się już prowadzi salon to bez frezarki nie przejdzie.Ale i tak jestem mega zadowolona ze ja mam.Zobaczysz tez kiedyś sobie taka kupisz jak już zaczniesz pracować.
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Pracuje w Casynie.Salon oddalam w dobre ręce na parę latek.Moze
jeszcze wroce do niego.Nie wiem.
Na razie robię sobie i paru koleżanka.
Na razie jest ok jak jest.

A szamponu to ja używam BD z Rossmanna lub brzozowy z Faraony. Oby dwa są super jak dla mnie.
Adzio nie chcę byc wścibska ale czemu zostawiłaś salonik?To moje marzenie taki własny kąt do pracy, a ty zrezygnowałaś... Chciałas do ludzi czy jak? Wypalenie zawodowe? Ile ty juz lat jesteś stylistką?
Jeśli nie chcesz nie musisz odpisywać, nie będę natrętna.
Chciałabym kiedyś taką frezarę z prawdziwego zdarzenia ale to jeszcze wody upłynie...

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
A ja własnie siedziałam na kafeterii i temat o zabiegu na prostowanie ma stałe włosków i jestem prawie zdecydowana miałabym tylko prośbe zeby Bunny napisała co ona o tym myśli.
Magda taki zabieg niszczy podobnie jak trwała- gdyz jest do rodzaj trwałej w pewnym sensie, podobny skład chem. preparatów.
Do wł rozjaśnianych trwałych nie poleca sie ze względu na uszkodzenia- można spalic wlosy. Wszystko zalezy w jakim masz stanie włosy, ale po zabiegu będą na pewno gorsze. No i fryzjer musi je ocenic przed zabiegiem i wtedy ci powie czy się w ogóle podejmie. Ale powiem szczerze że nas ucza że jak ktoś ma rozjasnione i chce to nie podejmowac się.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki,a ja sie 30 min logowalam na telefonie,zeby do was napisac. jeszcze sie rozpisalam i cala wiadomosc mi sie usunela:-(. Mam pytanie odnosnie tego MAJIBLONDU.. oxydant 9% starczy? Czy darowac sobie i sprobowac tym GARNIEREM 111?
Mozesz dać loreal z 9% a możesz garniera. garnier wyjdzie bardziej biały.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dobre



O to pogrubione mi tez chodzi.
Bo jak mozna samą maske to super, ale tak co 10 dni i serum i maske to kiepsko.
Ja muszę częsciej uzywac.
Dlatego sie waham, czy Botoks czy Absolut bo uzywam go co 2 mycia

Pochwal sie pazurkami



Ja robilam ale to nie była farba a chyba jakiś plyn co rozjasnia włosy, ale nie rozjasniacz
Fryzjer mi malował i nie wiem co to było
Ale byłam bardzo zadowolona.


Wez Majiblonda z woda 9%.

A w ogóle moja jaminczka dostała wczoraj ode mnie budkę Zamówilam na Allegro i przyszła wczoraj
Jaka slodzinka Ja bym sie bała tylko co by z takiej budki zostało przy moim demonie Dałabym jej dobę czasu- ani chwili dlużej... a potem strzępy.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
tu masz link: http://moda.allegro.pl/sukienka-kope...340134794.html
On cały czas wystawia te sukienki, no i ma duzo innych ciekawych propozycji za grosze. Juz kiedys u niego kupowałam kosuzlki i tez tak syzbko przyszły i gatunkowo naprawde dobre. Nie jakas tam cieniutka prześwitująca dzianinka, tylko taki gesty materiał. Spodziewałam się sukienki do załozenia na 2 razy, a tu niespodzianka. Tylko tył jest źle uszyty i trzeba albo pasek, albo zaszewki zrobic, bo jest z jednego kawałka jak bluzka. Przód elegancko.Sukienka wygląda identycznie- tzn lezy identycznie jak ta różowa, co wklejałam- ma taki sam dekolt. Zakładka na dekolcie jest z podwójnego materiału, wiec można zakładac na gołe ciało i Ci nic nie widac.
Mnie sie jeszcze podobaja u niego takie długie sweterki blisko ciała na guziki.



nie podoba?? Wygladasz jak marylin monroe, cudnie!
Szukałam Twoich zdjec, ale umknęły mi gdzies, dlatego pytałam co to za farbka. Wiem, ze jak kazdy tak pyta, to szału można dostać
Ale mnie sie podoba baaardzo- i kolor i loki

Niby farba farby nie rozjasnia, ale jednak Tobie rozjaśniła.



Zrób badania krwi z uwzglednieniem hormonó tarczycy. Niepowinny tak wypadac i wypadac

ja tam mam kolekcję chyba z 5 róznych farb..

cascada, no czarna, dlatego raczej myśle nad czarnymi rajstopkami, ale koronka albo kabaretki.

bunny, doznałam szoku.. ta farbka paletty color&gloss- ta niby zmywalna, delikatna idt ma 9% wodę!!! Tak jest na tych saszetkahc napisane: 9% jak wół. Tylko tak. Farby jest 60ml a wody 20ml. Czy taka proporcja powoduje, ze ona nie rozjasnia o więcej niz jeden ton? Bo rozjasniac, troche rozjasnia, nawet na pudełku z tyłu to wyraznie widac. Zastanawiam się, czy jakbym dolała jeszcze troche owdy 6%, bo akurat taka mam i trzymała ta farbke nie 20 min, tylko 35, to moze by mi pokryła odrosty? Bo na ulotce jest cos takiego, ze jets narysowany zegar i na czerwono jest 25minut zaznaczone, potem na różowo do 35 a na bladorozowo 45minut, zupełnie tak, jakby ta farba zostawiona na dłuzej niz 20 minut, nadal działała. Nie bede kombinowac na świeta, bo sie boje, zrobie piankę schwarzkopfa, ale intryguje mnie ten color&gloss. Ostatnio trzymałam go 20 minut, bo bałam się, że za ciemno będzie i miałam 2mmodrostu(tak tak milimetry, bo 5dni wczesniej robiłam farbę) i pokryłago całkowicie- nie odróżniał się.
mysia princesce rozjaśniła bo była z rozjaśniaczem, normalnie by jej nie ruszyło.
Co do glossy to hmm... nie wiem. Ale pewnie jest jak mówisz. dziwna ta woda 9%, powinny mieć max wodę 6%.
Ale jak 9% to oczywiście im dluzej potrzymasz -do 45 minut tym bardziej rozjaśnia.Jak dolejesz wiecej oksy to zaburzysz proces i nie wiem co wyjdzie wtedy. Mozliwe że chemicy palette opracowali jakąś dziwna proporcję i uzyskują efekt jaki chcę na okrętkę.
Technologia idzie do przodu.

Princeska żel sie spiłowuje pilnikiem do własnego paznokcia- tylko trzeba uważać i delikatnie. Najlepiej do stylistki z tym iść niż samemu.
Ale po co miałabyś zdejmowac przed świętami i od nowa robić? Albo uzupełnisz odrost do tego czasu albo spiłuje ci 80% masy i zrobi na starym nowe zdobienie świąteczne.
Najgorsze co można zrobić to co miesiąc lub krócej ściagać całą masę i nową zakładać. Dochodzi do uszkodzeń naturalnych paznokci- przepiłowań, nadmiernego zcienienie grubości, przegrzania...
Lepiej zawsze uzupełniać niż trzaskać nowe. Chyba ze pazur miał wypadek, wisi na wlosku to trzeba go ściągać i nowy dorobić.
Nigdy nie gódźcie siena robienie stale od nowa! Raz że to naciaganie klienta, dwa że wasze paznokcie po pól roku będą nie do poznania, trzy że pseudostylistce wygodniej stare obciąć i nowe zrobić bokro cej i wiecej zarobi.
Zawsze proście o uzupelnianie albo przy zmianie zdobienia o odnowę- uzupełnienie duże.

Marejta- dla mnie nie jest niczym extra osobne pilniki czy patyczki.
U mnie koleżanki nawet tak mają.
Tak powinno być zawsze a jeśli nie jest to uciekajcie z takiego salonu!
Koszt pilnika to kilka zł a jakich chorób można sie nabawić to nie powiem... jeśli ktoś tnie koszty żałując pilników jednorazowych to żałuje tez na dezynfekcje i sterylizacje narzędzi. Nie miejcie złudzeń.
Jeśli idziecie do kogoś nowego z góry pytajcie o osobny pilnik- patyczków nie polecam bo gorzej zdzierają nablonek- przy ogryzionych paznokciach może to powodowac liftowanie masy. Ja stosuje kopytko metalowe które po każdym dezynfekuję i myję.
Zawsze też pracuje w rękawiczkach lateksowych- bo obrzydliwym dla mnie jest dotykanie tylu dloni ludzi w ciągu dnia, a jeszcze nie raz przyjdzie taka z brudem pod pazurem i myśl co ona tam ma takiego...
No ale koniec wywodu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:18   #2919
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
adzio, ja chce tylko 1 ton jaśniej swoje naturalki- z 7 na 8, wiec myśle, ze to wystarczy. Mam tylko nadzieję, że superurdo nie wyjdzie, tylko własnie złociście. Zasugerowałam się numerem, bo 950 to jest taki bliźniaczopodobny do 9-5 z serii zmywalnej schwarzkopfa. Wiec licze an ten sam, bądz podobny kolor. a głownie chodzi mi o wierzchnia warstwe, zeby wybic szarośc. Czerwony bawrnik bardzo szybko sie wypłukuje, wiec po tygodniu codziennego mycia, mysle że rudosc sie spierze, a reszta włosów juz nie bedzie szarawa
Najchętniej zrobiłabym jakims neutralem, ale niestety na szarach wychodzi dalej szaro a na odroscie normalnie. Trudno, tym razem musze zaryzykowac. Jutro będziemy wiedziec..

Yatta, no śliczne te włoski. Fakt że wykonczenie jakies takie poprute.. ale tego nie będzie widac. Poza tym gęste i bez połysku, wiec dobrze Zawsze mnie kusi, jak oglądam te wpinki. Ale ja poczekam na swoje włoski. Na wakacje juz będa całkiem długie

kotka, moje zdjęcia po pierwsyzm uzyciu absolute repaira- byłam w szoku- włosy jak spod prostownicy a tylko przeczesane grzebieniem i tak wysuszone!!
czyli oblepia wloski a nie przetluszczaly sie szybciej po nim?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:21   #2920
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dzieki bunny a prostowanie metodą kreatynową czy jakoś tak albo farouk?prostowanie metoda Global Kreatin?
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-08 o 10:22
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:21   #2921
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka zamawiałam na Allegro, kobieta sama szyje, duzo zamowień, same pozytywy, sama buda 55zł + wysyłka

blond bunny Twoja by rozniosła budę
Ale moja też pierwszą pogryzła
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 10:24   #2922
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Yatta, no śliczne te włoski. Fakt że wykonczenie jakies takie poprute.. ale tego nie będzie widac. Poza tym gęste i bez połysku, wiec dobrze Zawsze mnie kusi, jak oglądam te wpinki. Ale ja poczekam na swoje włoski. Na wakacje juz będa całkiem długie
Jakby mi włoski rosły w takim tempie jak Tobiee to też nie musiałabym kombinować Mnie też kusiło to kupiłam pierwsze lepsze z brzegu najtańsze by zobaczyć czy to w ogóle jest dla mnie. Może też będę się czuć jak Adzi czy Snow, że będzie je czuć i będę się cuzła obciążona - zobaczymy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale ciemne jak karmelek
No ciemne ciemne - będą się rzucać w oczy
Ale to nic - to tak na przymiarkę, a przyciemniac i tak zamierzam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:25   #2923
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dzieki bunny a prostowanie metodą kreatynową czy jakoś tak albo farouk?prostowanie metoda Global Kreatin?
na prostowanie keratynowe sama bylam napalona jest watek na ten temat przesledzilam caly
wygladza nablyszcza wlosy ale sprawia ze jest ich mniej jesli poprzednio byly cienkie
yattamanka skoro bedziesz przyciemnac to spoko ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-08 o 10:26
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:25   #2924
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, mnie się zdarzyła kiedys klientka, która miała.. kocie żarcie pod tipsami.. mówiła, ze karmiła rano swoje koty i zapomniała umyc ręce.. myślałam, że puszcze pawia, ale zamiast tego wsadziąłm jej ręce do dezynfektora do miseczki bleee... Choc miałąm ją ochote wyprosic, ale niestety to byłą jedna z tych osób, które trzeba było zrobic..

Ja robiłam tak, że wyrzucałam pilniki po kazdej klientce. Metalowe przedmioty jak cazki, nozyczki czy obcinarkę się sterylizowało a potem jeszcze dezynfekowało.

Nie przyjmowałam tez nigdy klientek z grzybicą, kurzajkami itp. Zawsze nosiłam tez rękawiczki jendorazowe lateksowe i maseczke na buzię, zeby nie wdychac opiłków. Higiena to podstawa.

Co do color &gloss.. dziwne to strasznie, bo przeciez 9% woda to mocna woda! No, ale nie ma amoniaku w tej farbce, wiec moze dlatego tak na okrętkę idą. Zamiast amoniaku mocniejsza woda, ale w mniejszej proporcji..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:29   #2925
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatau, jest ten tonik faktycznie Tylko ja szukałam przez "c", no a wszyscy piszą po polsku
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:29   #2926
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny plisss nie mowcie juz co kto ma pod paznokciami bo strasznie mi wyobraznia dziala..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:30   #2927
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

kotka, moje zdjęcia po pierwsyzm uzyciu absolute repaira- byłam w szoku- włosy jak spod prostownicy a tylko przeczesane grzebieniem i tak wysuszone!!
wow! zaraz zamawiam tą maskę
a nie obciąża za mocno??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:31   #2928
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Agatau, jest ten tonik faktycznie Tylko ja szukałam przez "c", no a wszyscy piszą po polsku
Wczoraj go uzyłam po myciu i rzeczywiście włoski nawilżone, miękkie, gładkie
Ostatnio mam szczescie w doborze kosmetyków do włosów-a to dzieki Wam Bo dobrze radzicie jakie maski, szampony i spraye brac

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wow! zaraz zamawiam tą maskę
a nie obciąża za mocno??
Mi w ogóle nie obciąza
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:32   #2929
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka zamawiałam na Allegro, kobieta sama szyje, duzo zamowień, same pozytywy, sama buda 55zł + wysyłka

blond bunny Twoja by rozniosła budę
Ale moja też pierwszą pogryzła
chyba swojemu psiakowi taką sprezentuje podasz mi linka???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 10:34   #2930
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wow! zaraz zamawiam tą maskę
a nie obciąża za mocno??
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
chyba swojemu psiakowi taką sprezentuje podasz mi linka???
http://allegro.pl/buda-jamnik-komfor...316364290.html

Ta jest największa, ma jeszcze mniejsze, tylko nie wiem czy teraz wystawia jakies budy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:37   #2931
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dzieki bunny a prostowanie metodą kreatynową czy jakoś tak albo farouk?prostowanie metoda Global Kreatin?
Farouk jest fajny bo miałam to na pokazach Ale cena powala jak na kilku miesięczny efekt. Generalnie każde prostowanie chemiczne! niszczy. jest to chemia i już. Włosy dostają po tyłku. Ja bym odpuściła- to już lepiej protownica po myciu i preparat wygladzajacy- bardzo fajny jest z serii loreal tech fluid? wygładzający chyba czy krem... nie pamiętam. I nie będzie kłopotu jak ci sie proste znudzą.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka zamawiałam na Allegro, kobieta sama szyje, duzo zamowień, same pozytywy, sama buda 55zł + wysyłka

blond bunny Twoja by rozniosła budę
Ale moja też pierwszą pogryzła
No właśnie Lolka juz swoją kość mikołajową rozpracowała na pól
A z budki to by ścierke zrobiła, zaczekam aż dorośnie.
na gwiazdkę chcę jej ładną obróżkę kupić z cyrkoniami
Bo ma tą pierwsza swoją najtańszą jaka była, bo wtedy nie byliśmy na psa przygotowani...

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, mnie się zdarzyła kiedys klientka, która miała.. kocie żarcie pod tipsami.. mówiła, ze karmiła rano swoje koty i zapomniała umyc ręce.. myślałam, że puszcze pawia, ale zamiast tego wsadziąłm jej ręce do dezynfektora do miseczki bleee... Choc miałąm ją ochote wyprosic, ale niestety to byłą jedna z tych osób, które trzeba było zrobic..

Ja robiłam tak, że wyrzucałam pilniki po kazdej klientce. Metalowe przedmioty jak cazki, nozyczki czy obcinarkę się sterylizowało a potem jeszcze dezynfekowało.

Nie przyjmowałam tez nigdy klientek z grzybicą, kurzajkami itp. Zawsze nosiłam tez rękawiczki jendorazowe lateksowe i maseczke na buzię, zeby nie wdychac opiłków. Higiena to podstawa.

Co do color &gloss.. dziwne to strasznie, bo przeciez 9% woda to mocna woda! No, ale nie ma amoniaku w tej farbce, wiec moze dlatego tak na okrętkę idą. Zamiast amoniaku mocniejsza woda, ale w mniejszej proporcji..
To ja miałam gorzej- miałam kilka klientek z papką dla dziecka pod pazurami taka zieloną ble... i raz jedną z... g*! bo wyszła z kibla i rąk nie umyła to ją wyprosiłam, no sorry...

A tak w ogóle to trzymajcie kciuki bo od dziś zaczynam uczyć Lolę żeby wychodziła mi 4 razy na dobę na dwór. Koniec szczenięctwa, nie będę latać kiedy jej sie spodoba. wczoraj sama jakoś tylko 4x wychodziła.
Dziś ją zmuszę
Boję sie tylko że jak nie wytrzyma i mi sie zleje na podłogę to czy nie zacznie sie reakcja wsteczna ze zapomni że trzeba wychodzić na dwór? Jak myślicie? Macie jakieś doświadczenia?
Bo ona mi drapie w drzwi i 6-8 razy bo chce na spacerek A tak byc nie może... A jak ją raz na siłę trzymałam- mialo być pól godziny- to po kwadransie kałuża w przedpokoju
Zobaczymy czy mi cierpliwości starczy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:40   #2932
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czyli oblepia wloski a nie przetluszczaly sie szybciej po nim?
Oblepia, bo sa głądkie, proste i lśniące, ale jak pisałam, myję włosy 2 razy w tygdoniu, czasem 3, jak mam jakąs okazje a absoluta używam tak 1 na tydzien no czyli co 2,3 mycie.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jakby mi włoski rosły w takim tempie jak Tobiee to też nie musiałabym kombinować Mnie też kusiło to kupiłam pierwsze lepsze z brzegu najtańsze by zobaczyć czy to w ogóle jest dla mnie. Może też będę się czuć jak Adzi czy Snow, że będzie je czuć i będę się cuzła obciążona - zobaczymy



No ciemne ciemne - będą się rzucać w oczy
Ale to nic - to tak na przymiarkę, a przyciemniac i tak zamierzam

ja tam bym chyba sie dobrze z czyms takim czuła, bo bym wplatałą do warkocza albo robiłą kucyk itp, raczej nie rozpuszczone. Ale mój mąz to nie trawi takich pomysłów, wiec chyba głównie ze wzgledu na jego komfort, to nie kupiłąm ostatecznie.

Zakłądaj i pokaz się nam!
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wow! zaraz zamawiam tą maskę
a nie obciąża za mocno??
tak jak pisałam cascadzie, chyba nie bardzo.

Ja robie tak, ze mieszam ją z garnier karite&awocado i nakąłdam na włosy pod czepek, na to ręcznik i tak sobie chodze 15minutek. Pote spłukuje i juz.

Najbardziej spektakularne efekty miałam po pierwszych uzyciach- nagle takie głądkie piekne włoski, a potem się przyzwyczaiłam.

Używam jej dokłądnie od 12 maja tego roku i jeszcze zostało mi na kilka uzyc, wiec jest megawydajna!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:41   #2933
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Drogie Blondyneczki!
Wklejam zdjęcie moich włosów w tej chwili. Taki to mniej więcej kolor, bo w każdym świetle inaczej wychodzą.
Pytanie brzmi: w jaki sposób przeszłybyście do blondu na moim miejscu?

Chodzi mi konkretnie o sposób, który WY byście wybrały (pasemkami, ton jaśniejsza farba rozjaśniająca i mocna woda, całkowity dekolor za jednym zamachem, farba mega rozjaśniająca Chi czy coś jeszcze innego?).
Liczę na Was kochane Aha, jestem totalnie nietknięta szczotką, wybaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (46,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (79,5 KB, 21 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA

Edytowane przez malaika7
Czas edycji: 2010-12-08 o 10:42
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:43   #2934
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, to nieźle ale oblech! normalnie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:44   #2935
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Drogie Blondyneczki!
Wklejam zdjęcie moich włosów w tej chwili. Taki to mniej więcej kolor, bo w każdym świetle inaczej wychodzą.
Pytanie brzmi: w jaki sposób przeszłybyście do blondu na moim miejscu?

Chodzi mi konkretnie o sposób, który WY byście wybrały (pasemkami, ton jaśniejsza farba rozjaśniająca i mocna woda, całkowity dekolor za jednym zamachem, farba mega rozjaśniająca Chi czy coś jeszcze innego?).
Liczę na Was kochane Aha, jestem totalnie nietknięta szczotką, wybaczcie
A masz farbowane włosy?

Nie opowiadajcie juz co kto ma pod paznokciami, bo wyobrażnia działa, a zreszta jak to mozliwe ze ktoś ma długe paznokcie i ich nie czyści
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:53   #2936
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj ty cwaniaro już przekręciłaś TZ?Twoje oczka chyba pomogły.
A żel ściągasz pilnikiem.
a pewnie,że pomogły
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja już dokonałam ponownego załączenia wszystkich załączników - uff trochę mi to zajęło



Ja robiłam z 12% no ale to ja chciałam odrosty rozjaśnić..
a tak jak dla Ciebie? Hmm w ulotce pisało, że zaleca się 6% bądź 9%
to ja kupię 9

ja niestety załacznikow nie zalacze,bo nie posiadam juz wiekszosci fotek
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


Wez Majiblonda z woda 9%.

A w ogóle moja jaminczka dostała wczoraj ode mnie budkę Zamówilam na Allegro i przyszła wczoraj
haha buda super i widać ,że psinka tez zadowolona
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
sadze, ze 9% wystarczy spokojnie
dzięki

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Boskie

Princeska, zobaczyłam Twoje zdjęcia w lokach i się zakochałam! Zrobię blond. Nie mam wyjścia
serio??
tą tragedią namówiłam kogoś na blond??

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nie podoba?? Wygladasz jak marylin monroe, cudnie!
Szukałam Twoich zdjec, ale umknęły mi gdzies, dlatego pytałam co to za farbka. Wiem, ze jak kazdy tak pyta, to szału można dostać
Ale mnie sie podoba baaardzo- i kolor i loki

Niby farba farby nie rozjasnia, ale jednak Tobie rozjaśniła.
dziękuję kochana zaraz poszukam i wstawię zdjęcia gdzie pokazywalam kolor

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki
Przyszły dziś włoski Są troche ciemniejsze od moich Ale co tam

Nie świecą się tak jak te które widziałam w sklepie kiedyś (po tamtych to od razu było widać, że syntetyki bo się świeciły jak włosy u lalki barbie..).. Wykończenie wygląda kaprawo - ale włosy przykryją i tak nie będzie widać - chociaż mam nadzieję, że w tych droższych klipach porządnych z naturalnym włosem wykończenie tak nie wygląda

Wstawiam foteczki na razie samych włosów, później jak znajdę chwilkę czasu to spróbuję je założyć
nie są zle tylko faktycznie troche ciemne
zaloz i zrob fotke

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Mozesz dać loreal z 9% a możesz garniera. garnier wyjdzie bardziej biały

Princeska żel sie spiłowuje pilnikiem do własnego paznokcia- tylko trzeba uważać i delikatnie. Najlepiej do stylistki z tym iść niż samemu.
Ale po co miałabyś zdejmowac przed świętami i od nowa robić? Albo uzupełnisz odrost do tego czasu albo spiłuje ci 80% masy i zrobi na starym nowe zdobienie świąteczne.
Najgorsze co można zrobić to co miesiąc lub krócej ściagać całą masę i nową zakładać. Dochodzi do uszkodzeń naturalnych paznokci- przepiłowań, nadmiernego zcienienie grubości, przegrzania...
Lepiej zawsze uzupełniać niż trzaskać nowe. Chyba ze pazur miał wypadek, wisi na wlosku to trzeba go ściągać i nowy dorobić.
Nigdy nie gódźcie siena robienie stale od nowa! Raz że to naciaganie klienta, dwa że wasze paznokcie po pól roku będą nie do poznania, trzy że pseudostylistce wygodniej stare obciąć i nowe zrobić bokro cej i wiecej zarobi.
Zawsze proście o uzupelnianie albo przy zmianie zdobienia o odnowę- uzupełnienie duże.
Dzięki Bunny kupię ten Majiblond z wodą 9 %
a z tym żelem to chodziło mi o to,że ja zawsze sobie tipsy sama robiłam,ale to takie wiesz "amatorskie" może z 4 razy sobie robiłam,bo TŻ mi kiedyś kupil zestaw... i problem jest w tym,że mi bardzo szybko rosną paznokcie,ale tez bardzo szybko się łamią .... i chcialam pomalowac na jeden kolor nawet,zazelowac,żeby na Swieta miec dluzsze i cos na nich pokombinowac z wzorkami itp.

a co do Sylwestra to mnie to już wkurza
nie mam pojecia gdzie pojde,ja mam takich znajomych i wszystkich,że licza,że ktos znajdzie jakas fajna oferte i da im znac
wiec teraz ja szukalam ofert w internecie (do pubów,clubow) ale w moim miescie nie ma nic przynajmniej w internecie
więc idziemy z TŻ na spacer po klubach w weekend moze bedzie cos wywieszone,a jak nie to zostaje domowka u kolezanki albo tzw"miejski sylwester" ale na pewno nie bede stala cala nic na dworze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:53   #2937
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ech, zapomniałam napisać - farbowane Baza na poziomie 6, pasemka na poziomie 7.

Princesska, te loki naprawdę wyglądają super
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA

Edytowane przez malaika7
Czas edycji: 2010-12-08 o 10:54
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:57   #2938
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/buda-jamnik-komfor...316364290.html

Ta jest największa, ma jeszcze mniejsze, tylko nie wiem czy teraz wystawia jakies budy
Świetna jest
Sama mojemu bym taką kupiła, ale on za duży na takie cuda



No już zaraz zakładam - to nie takie proste
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:58   #2939
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, mnie się zdarzyła kiedys klientka, która miała.. kocie żarcie pod tipsami.. mówiła, ze karmiła rano swoje koty i zapomniała umyc ręce.. myślałam, że puszcze pawia, ale zamiast tego wsadziąłm jej ręce do dezynfektora do miseczki bleee... Choc miałąm ją ochote wyprosic, ale niestety to byłą jedna z tych osób, które trzeba było zrobic..
.
jej! to co ona to żarcie ręką nakładała masakra jakaś... obrzydliwa baba,a pewnie miala sie za niewiadomo kogo .. bllleee
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 11:01   #2940
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Drogie Blondyneczki!
Wklejam zdjęcie moich włosów w tej chwili. Taki to mniej więcej kolor, bo w każdym świetle inaczej wychodzą.
Pytanie brzmi: w jaki sposób przeszłybyście do blondu na moim miejscu?

Chodzi mi konkretnie o sposób, który WY byście wybrały (pasemkami, ton jaśniejsza farba rozjaśniająca i mocna woda, całkowity dekolor za jednym zamachem, farba mega rozjaśniająca Chi czy coś jeszcze innego?).
Liczę na Was kochane Aha, jestem totalnie nietknięta szczotką, wybaczcie
ja zeszlam z czarnego farbowanego stopniowo pasemkami dzis wyglada to tak jak widac na ostatnich fotach
1-czarne farbowane jakies 7lat temu
2 345- takie sa dzis robie nadal tylko pasemka na samym odroscie u fryzjera goldwellem nie jest to bialy kolor raczej cos cieplego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg proste wlosy.jpg (13,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z boku.jpg (21,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z tylu.jpg (20,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie0111.jpg (68,3 KB, 31 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.