sluz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-05, 13:20   #1
malusinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2

sluz


hej dziewczyny,czytalam wczesniej to forum ale bylam niezarejestrowana widzilam ze potraficie niezle doradzic wiec mam do was sprawe...troche mi glupio ale dzieczyny to dziewczyny

po pierwsze uprzedzam ze nie jestem zbyt doswiadczona i jesli napisze cos nie tak to przepraszam

mam pytanie zwiazane ze sluzem...a mianowicie chodzi mi po pierwsze o to ile go powinno byc normalnie miedzy miesiaczkami ????????
bo wydaje mi sie ze u mnie jest go za dzuo..nie jestem pewna jak to jest bo z tego co wiem gdy jest jakas wydzielina wskazujaca na chorebe roznic sie od sluzu kolorem i zapachem...a ja mam albo bilay albo przezroczysty sluz czyli chyba ok?tylko ta ilosc;/;/;/ czasami mam wrazenie ze ze mnie az cieknie..czy to normlane w niektore dni
a 2 spr to mam chlopaka i zaczynamy sie piescic i zastanwaim sie jak faceci reaguja na ten sluz,szczegolnie ze jest go chyba duzo gdy jestem podniecona...
prosze napiszcie mi co i jak...
malusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 14:44   #2
YochikoYankee
Przyczajenie
 
Avatar YochikoYankee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: To Tu To Tam
Wiadomości: 27
Dot.: sluz

Na początek Cie uspokajam jest to normalne więc nie masz czym sie przejmowac. Jezeli sluz jest biały lub przezroczysty tak jak piszesz to jest oki. Ilosc sluzu? hmm..trudno okreslic jaka ilosc to jest "normalnie"...ale wiesz, czasami takie upławy mogą świadczyc o jakims zakazeniu lub nawet nadzerce ale sa to juz spektakularne ilosci (wiem cos o tym)

A jelsi chodzi o chlopaka i pieszczoty...nie martwsię. Jeśli jest dojrzały to przeciez zrozumie ze jest to rzecz naturalna i tak poprostu jest......

......niektórzy faceci lubią czuć że jest Nam dobrze......
__________________
YochikoYankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 14:49   #3
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: sluz

Cytat:
Napisane przez malusinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,czytalam wczesniej to forum ale bylam niezarejestrowana widzilam ze potraficie niezle doradzic wiec mam do was sprawe...troche mi glupio ale dzieczyny to dziewczyny

po pierwsze uprzedzam ze nie jestem zbyt doswiadczona i jesli napisze cos nie tak to przepraszam

mam pytanie zwiazane ze sluzem...a mianowicie chodzi mi po pierwsze o to ile go powinno byc normalnie miedzy miesiaczkami ????????
bo wydaje mi sie ze u mnie jest go za dzuo..nie jestem pewna jak to jest bo z tego co wiem gdy jest jakas wydzielina wskazujaca na chorebe roznic sie od sluzu kolorem i zapachem...a ja mam albo bilay albo przezroczysty sluz czyli chyba ok?tylko ta ilosc;/;/;/ czasami mam wrazenie ze ze mnie az cieknie..czy to normlane w niektore dni
a 2 spr to mam chlopaka i zaczynamy sie piescic i zastanwaim sie jak faceci reaguja na ten sluz,szczegolnie ze jest go chyba duzo gdy jestem podniecona...
prosze napiszcie mi co i jak...
nie jestem lekarzem- to po pierwsze, śluz jak "kurze białko" i śluz gęsty i lepki- to chyba wszystko w porządku. Jeśli chodzi o ilość, czegokolwiek nie jesteś pewna - to idź zapytaj lekarza: żaden wstyd

jesli chodzi o śluz i chłopaka... to zależy, czy chłopak miał już z czymś takim do czynienia... ogólnie mężczyzn ( z mojego doświadczenia) podnieca śluz- ten wywołany podnieceniem oznacza to ze facet działa na Ciebie i jest to raczej powód do dumy dla niego..
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 15:04   #4
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: sluz

Wszystko jest na pewno w porządku. Przezroczysty śluz = dni płodne, biały = dni niepłodne (oczywiście nie należy tylko tym się kierować jeżeli chodzi o współżycie tak ku ciekawostce mówię, bo nie każda dziewczyna o tym wie, a moim zdaniem powinna), więc jeżeli taki masz to jest jak najbardziej ok. A ilość zależy na pewno od wielu czynników- nie jestem ekspertem w tych sprawach, ale nie wydaje mi się żeby u Ciebie świadczyło to o czymś złym czy stanie chorobowym... Tak po prostu kobiety są "skonstruowane"
Piszesz, że wydaje Ci się, ze z Ciebie cieknie, a czy tak jest naprawdę? Ja czasem też mam takie wrażenie mokrości nadmiernej, a w rzeczywistości tego nie jest aż tyle ;D
Jeśli towarzyszą Ci jakieś objawy typu ból koniecznie odwiedź lekarza.
Co do reakcji mężczyzn zgodzę się z poprzedniczką, że ich to cieszy i na pewno nie odbiorą jako coś negatywnego, a wręcz przeciwnie
Mam nadzieję, że pomogłam choć trochę
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 20:16   #5
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: sluz

chyba nie ma inne rady, niz często zmieniac wkładki, aby czuc się komfortowo
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 20:37   #6
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: sluz

w końcu faceci uważają że śluz świadczy o tym że kobieta jest podniecona

a więc wszystko z Toba ok
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 17:22   #7
malusinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: sluz

dzieki dziewczyny******
gdyby nie wy dzisiejszy dzien moglby wygladac zupelnie inaczej...
widizlam sie z chlopakiem i sluz faktycznie zaden problem....
i coz nie bede ukrywac ze byly to moje pierwsze pieszczoty ...
i zastanawiam sie tylko..bo bylo mi dobrze,ale wiekszosc przyjemnsoc milam gdy dotykla mnie przez spodnie czy tez majteczki
a gdy wkladal palce hmm uczucie przyjemnosci troszke mieszalo sie z czyms co hmmm nie jest bolem,ale....i teraz mnie wszytsko leko boli...czy to normalne???????

aaa i mam pytanko
jeszcze
jesli chodzi o pieszczoty to jakie z nich sa wstanie mniejwiecej zagwarantowac ze nie wpadne?
serio niby tyle sie mowi o tym ze przez ubranie nie da rady itp...albo jesli sperma jest np na udzie to tez nic strasznego(gdzies chyba nawet na forum o tym bylo)a ja sie troszke obawiam ze rekami cos przeniesiemy ja albo on..
dziekuje za pomoc...
malusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 17:43   #8
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: sluz

Cytat:
Napisane przez malusinka Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny******
gdyby nie wy dzisiejszy dzien moglby wygladac zupelnie inaczej...
widizlam sie z chlopakiem i sluz faktycznie zaden problem....
i coz nie bede ukrywac ze byly to moje pierwsze pieszczoty ...
i zastanawiam sie tylko..bo bylo mi dobrze,ale wiekszosc przyjemnsoc milam gdy dotykla mnie przez spodnie czy tez majteczki
a gdy wkladal palce hmm uczucie przyjemnosci troszke mieszalo sie z czyms co hmmm nie jest bolem,ale....i teraz mnie wszytsko leko boli...czy to normalne???????

aaa i mam pytanko
jeszcze
jesli chodzi o pieszczoty to jakie z nich sa wstanie mniejwiecej zagwarantowac ze nie wpadne?
serio niby tyle sie mowi o tym ze przez ubranie nie da rady itp...albo jesli sperma jest np na udzie to tez nic strasznego(gdzies chyba nawet na forum o tym bylo)a ja sie troszke obawiam ze rekami cos przeniesiemy ja albo on..
dziekuje za pomoc...
Jeśli to były rzeczywiście Twoje pierwsze takie kontakty to mogłaś być trochę zestresowana - ja też tak miałam.
Jeśli tylko ufasz chłopakowi z którym jesteś już wkrótce wszystko będzie bardzo przyjemne.
A jeśli chodzi o strach przed wpadką, to radzę na wszelki wypadek nie wkładać w Ciebie palców ze spermą, ani nie kończyć w "niebezpiecznej okolicy"
słyszałam też żeby już sie zacząć oswajać z gumką i wkładać jeszcze zanim rozpocznie się współżycie, tak choćby "dla treningu"
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 04:13   #9
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: sluz

Nie martw się lekkim bólem, to kwestia tego,ze pochwa nie jest przyzwyczajona do takich pieszczot, a i ty moglas byc troche spieta. Nastepnym razem postaraj sie rozluznic, poloz się wygosnie i skup się tylko na przyjemnosci, powinno pomoc
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 13:04   #10
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: sluz

wszystko zależy od podejścia do tego
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 20:29   #11
anusiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 14
Dot.: sluz

Tak czytałam wasze rady..w sumie mam podobny problem..nie miałam pieszczot jeszcze w sferach tych bardziej intymnych.. i się zastanawiam czy facetów nie odrzuci to jak wsadzi rękę w majtki a tam upss..mokro trochę??: confused:
anusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 23:47   #12
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: sluz

Cytat:
Napisane przez anusiaczek Pokaż wiadomość
Tak czytałam wasze rady..w sumie mam podobny problem..nie miałam pieszczot jeszcze w sferach tych bardziej intymnych.. i się zastanawiam czy facetów nie odrzuci to jak wsadzi rękę w majtki a tam upss..mokro trochę??: confused:
Na pewno nie
Ja sama jestem wąska i gdyby właśnie nie ten obfity śluz to byłoby ciężko ze spontanicznym seksem. Ja mam jego dość dużo, np. dzisiaj z TZ pieściliśmy się przez ubrania i aż miałam lekko wilgotne spodnie z podniecenia- to facetów bardzo kręci bo wiedzą, że potrafią sprawić przyjemność partnerce.
A tak szczerze to wręcz dziewczyny powinnyście się cieszyć, przynajmniej nie ma problemu z lubrykantem
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 00:24   #13
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: sluz

podpisuję się rękoma i nogami pod tym co napisała SiSleyS, jeszcze będzie się cieszył
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 19:25   #14
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: sluz

oj tab bardzo ich to podnieca i jescze bardziej się nakręcaja na seks
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 11:34   #15
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: sluz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Na pewno nie
Ja sama jestem wąska i gdyby właśnie nie ten obfity śluz to byłoby ciężko ze spontanicznym seksem. Ja mam jego dość dużo, np. dzisiaj z TZ pieściliśmy się przez ubrania i aż miałam lekko wilgotne spodnie z podniecenia- to facetów bardzo kręci bo wiedzą, że potrafią sprawić przyjemność partnerce.
A tak szczerze to wręcz dziewczyny powinnyście się cieszyć, przynajmniej nie ma problemu z lubrykantem
no wlasnie - sluz - to normalna sprawa jak i sperma. Nicym sie nie przejmuj. Wiem ze latwo mowic; ale ja jeszce tyd temu taki sam problem reprezentowalam, ale wczoraj moj TŻsprezentowal mi minetkę i mowię ci- ta rokosz twoich obaw nie jest warta, bo sa bepodstawne - ekstra uczucie minetka od ukochanego TŻ
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 19:14   #16
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: sluz

Śluz jest jak najbardziej naturalną sprawą i nie m się czego wstydzić. Ja sama na początku trochą się krępowałamdopiero reakcja mojego chłopka upewniła mnie,że wszystko jest w porządku. Zgadzam się z poprzedniczkami, że to kręci facetów, bo czują, że na Ciebie działaja
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 15:59   #17
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: sluz

Cytat:
Napisane przez malusinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,czytalam wczesniej to forum ale bylam niezarejestrowana widzilam ze potraficie niezle doradzic wiec mam do was sprawe...troche mi glupio ale dzieczyny to dziewczyny

po pierwsze uprzedzam ze nie jestem zbyt doswiadczona i jesli napisze cos nie tak to przepraszam

mam pytanie zwiazane ze sluzem...a mianowicie chodzi mi po pierwsze o to ile go powinno byc normalnie miedzy miesiaczkami ????????
bo wydaje mi sie ze u mnie jest go za dzuo..nie jestem pewna jak to jest bo z tego co wiem gdy jest jakas wydzielina wskazujaca na chorebe roznic sie od sluzu kolorem i zapachem...a ja mam albo bilay albo przezroczysty sluz czyli chyba ok?tylko ta ilosc;/;/;/ czasami mam wrazenie ze ze mnie az cieknie..czy to normlane w niektore dni
a 2 spr to mam chlopaka i zaczynamy sie piescic i zastanwaim sie jak faceci reaguja na ten sluz,szczegolnie ze jest go chyba duzo gdy jestem podniecona...
prosze napiszcie mi co i jak...

Hmmm widać jesteś bardzo podniecona hehe

Pozdr
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.