Czy to ma sens? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-08, 21:38   #1
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288

Czy to ma sens?


Bardzo prosze o rade
Mam bardzo jasna cere, bardzo ciezko sie opalam. Potrafie bardzo dlugo przesiedziec na sloncu a efektu opalenizny nie ma badz jest znikomy. Chcialabym pojsc na solarium, czy ma to sens w takim wypadku? Nie chopdzi mi o brazowa opalenizne, taka sztuczna, tylko by skora nabrala zdrowy odcien
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 07:57   #2
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Czy to ma sens?

Mam koleżankę która też nie potrafi się opalić. Mówiła niedawno że często korzystała z solarium i to też nic jej nie pomogło.
Może jakiś puder brązujący i będzie lepiej Koleżance pomógł i nie wyglądała blado
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 08:11   #3
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Czy to ma sens?

Idz ze 2-3 razy na solarium a potem wystaw się na słonko Mi zawsze ciężko opalały się nogi. Poszłam na solarium a potem na słonko i udało się Zrób też tak:P U mnie wystarczyła godzinka na plecach i godzinka na brzuchu
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 08:27   #4
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Czy to ma sens?

ja mam dokładnie tak jak ty. Słońce mnie omija CHodzę na solarium co jakiś czas już od czterech miesięcy i jest cienko. No, ale odrobinę zdrowiej to wyglądam
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 08:33   #5
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: Czy to ma sens?

z kolei u mojej kolezanki(z baardzo jasna karnacja) solarium przynosilo jedynie efekt czeronwgo poparzenia- nawet po krotkiej wizycie wygladala, jakby za dlugo lezala na sloncu, a z czasem wcale nie brazowiala
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 08:36   #6
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Czy to ma sens?

A ja odradzam solarium (jak zwykle i proponuję balsam brązujący. Ostatnio sporo było wątków na ten temat na kosmetycznym (w tym mój własny, gdzie można przeczytać rady dla początkujących w tej materii). Ja użyłam wczoraj Sorayi: w plamy nie jestem, smug też nie ma, a ciałko wygląda ładnie i naturalnie. Polecam! Sposób tańszy i na pewno zdrowszy.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 09:40   #7
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez Asik_
Bardzo prosze o rade
Mam bardzo jasna cere, bardzo ciezko sie opalam. Potrafie bardzo dlugo przesiedziec na sloncu a efektu opalenizny nie ma badz jest znikomy. Chcialabym pojsc na solarium, czy ma to sens w takim wypadku? Nie chopdzi mi o brazowa opalenizne, taka sztuczna, tylko by skora nabrala zdrowy odcien
hey.Moja kolezanka tez ma badzo jasna cere,poza tym jest blondynka takze ma jasny typ urody i po solarium robi sie brazowa.Wiesz,to tez zalezy od tego jakie jest łóżko.ja np.chodze teraz do solarium i sa tam trzy rozne łozka.na jednym moge wytrzymac 10 minut i opala a na innym ledwo daje rade wytrzymac 10 minut i wychodze czerwona. Powinnas zapytac o jak najmniejsze lampy i tak dostosowac sobie czas opalania aby nie byc czerwonym.Na solarium trzeba chodzic co drugi bądz trzeci dzien az do uzyskania opalniezny pożądanej.nastepnie chodzi sie juz rzadko aby podtrzymac opalenizne. Po takim opalniu bedziesz sie łatwiej opalac na sloncu. Polecam takze kremy sprzedawanae w solarium,sa rozne i do roznej karnacji. Jest taka jedna firma,tuylko nie pamietam nazwy,sprzedaje dosc dobre kosmetyki,jednak drogie. I ma bardzo duzy wybor roznych rodzajow kremow w zaleznosci co chcesz uzyskac. Jesli masz taka jasne cere proponuje najpierw 5 minut w solarium
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-09, 11:50   #8
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy to ma sens?

Dziekuje pieknie za wszystkie rady
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 15:15   #9
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Czy to ma sens?

daj sobie spokój z solarium. proponuję przyspieszacz opalania, filtr, beta karoten i balsam brązujacy.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 19:35   #10
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czy to ma sens?

Ja też mam jasną karnację i solarium wcaler na mnie nie działa Pozostają balsamy brazujące i samoopalacze. Ale przynajmniej nie szkodzę skórze Aha i jak lezę na słoneczku to smaruje się balsamem z mleczkiem karotenowym. Przyspiesza to opalanie Dzięki temu jestem chociaz trochę zabrązowiona.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 21:14   #11
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy to ma sens?

A jednak poszlam I jestem zadowolona Wiec było warto"
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-21, 22:50   #12
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Czy to ma sens?

I dobrze zrobiłaś że spróbowałaś. Gdybyś chciała otrzymać lepszy efekt a jednocześnie ochronićswoją skórę to polecam aktywator opalania do solarium i na słońce firmy Soraya. Nawilża skórę i opalenizna jest ładniejsza. A tak poza tym to mam ten sam problem. Minus solarium dla mnie jst taki że wysedł mi celulit, więc zastanów się czy warto-przekalkuluj. dla mnie solarium jest fajne szcególnie zimą- dobrze wpływa na depresjowców, ale zapłaciłam celulitem.
Wybieraj. Blafa skóra wypielęgnowana też jest ładna.Papa
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 23:17   #13
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czy to ma sens?

Cellulit od solarium??!! Pierwsze słyszę... To chyba nie możliwe... Może ci wyszedł od czegoś innego?? Siedzący tryb życia, zły sposób odżywiania, albo pojawił się tak sam z siebie, jak to ma w zwyczaju. Nie chce mi się wierzyc w to, że od solarium dostaje się cellulitu
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 10:16   #14
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Czy to ma sens?

też gdzieś słyszałam, że solarium może pogorszyć stan cellulitu, pewnie dlatego, że wysokie temperatury mu nie służą.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 11:25   #15
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Dot.: Czy to ma sens?

no to ładnie
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 12:09   #16
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy to ma sens?

Hmm ja bylam poki co 2 razy, a ide 3 raz w najblizszym czasie. Efekt narazie jest slaby, ale to dlatego ze malo minut bralam. Hmm z tym cellulitem to mnie troszke przestraszylas....
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 12:25   #17
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Czy to ma sens?

Nie tylko solarium źle działa na cellulit, ale też długie godziny spędzone przy komputerze. Z wszystkiego trzeba korzystać w umiarze i rozsądnie
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 13:21   #18
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Dot.: Czy to ma sens?

co do tego cellulitu, to znacie jakies sprawdzone metody aby się go (aby troszkę) pozbyć?? ja mam go "trochę" na udach, i jak się popatrzy na mój brzuch pod pewnym kątem (mimo iż wcale gruba nie jestem) to też widać taką "pomarszczoną" delikatnie skóre
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 14:18   #19
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Czy to ma sens?

Kotku wiem co mówię. Siedzący tryb życia?!
A przerzuciłaś kiedyś ze dwie palety książek? Pewnie nie woiesz nawet jaka ciężka to praca. Pewnie i na Balety nie chpdzisz- bo za ciężko poskakać przy techno. A może roleczki-e pewnie też nie- akurat z tym siedzącym trybem życia wogóle nie trafiłaś. Jetem osoba aktywną choć nie biegam na fitnes. Poczytaj fachowe periodyki o celullit i o solarium a znajdziesz dużo takich ostrzeżeń. Długo szukałam źródła mojego narazie małego utrapienia. kiedy nie chodzę na solkę nie powiększa mi się stan "skórki pomarańczowej i kosmetyki lepiej działają a kiedy znowu zaczynam- to niestety...
Pozdrowionka!
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-24, 17:08   #20
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Czy to ma sens?

dziewzyny chyba cos w tym jest, ja bylam juz kilka razy a widze ze wyglad ud i posladkow zmienil sie troszke..........
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.