Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡ - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-14, 16:46   #1981
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Robusta to faktycznie spory chłopak.
Oj tak, jeszcze ze dwa lata i będzie lepiej 😁

Iclosemyeyes spokojnie, daj jej czas, moi też nic nie chcieli próbować na początku rozszerzania, dopiero w 8 miesiącu zaczęli coś jeść i teraz już spoko jedzą.
To kiepsko, że nie chce butli, u mnie chłopcy jak są bardzo głodni, to zjedzą też z butli.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 21:30   #1982
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Dziewczyny napiszcie czym bawią się teraz Wasze dzieci. Co dostały na 3 urodziny? Co robi furorę?
U nas urodziny niedługo i siostra mnie pyta co jej kupić a ja nie mam w ogóle pomysłu, no nie wiem.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 05:30   #1983
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie czym bawią się teraz Wasze dzieci. Co dostały na 3 urodziny? Co robi furorę?
U nas urodziny niedługo i siostra mnie pyta co jej kupić a ja nie mam w ogóle pomysłu, no nie wiem.
U nas puzzle - ma na razie 2 zestawy z czuczu i jest szał. Kolejne 2 mam już zamówione w Empiku na Mikołaja i pod choinkę

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 08:57   #1984
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Ja miałam kupować symfonię z b toys, ale moja jednak nie wykazuje zainteresowania muzykowaniem. Bardziej ją ciągnie do prac plastycznych. I jeszcze zażyczyła sobie kierownice ma którejś z was dziecko jakas godna polecenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 10:41   #1985
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Iclose my mamy takie radio z kierownicą od szczeniaczki uczniaczka i bawi się już 2 rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

A na urodziny Grześ dostanie hulajnoge, zestaw lekarski, zabawke ta wadera do kąpieli i wody i tyle narazie wiem. My zabierzemy go na salę zabaw. Jak go pytamy co chce to mówi że mały torcik i ciasto więc nie jest wymagający

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

A i Czarek też zaczął późno jeść w rozszerzaniu, teraz już chodzi przy meblach i zaczął jeść jak koń wszystko i duzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 10:51   #1986
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

To mam nadzieję że moja też się rozkręci z jedzeniem, bo na razie słabo się zapowiada. Może jak usiądzie to będzie lepiej jej w krześle, póki co ją trzymam na kolanach to tak mało wygodnie.

A robicie imprezy urodzinowe? My chyba tylko tort i przekąski postawimy i zrobimy mała imprezę dla dziadków i chrzestnych.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 11:23   #1987
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

My tylko tort i kawa dla dziadków i chrzestnych i koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 15:33   #1988
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Dziadkowie i ciocie wujki czyli chrzestni z rodzinami i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:06   #1989
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

U nas dzisiaj stuknęly 3 latka 😁
Z prezentów to puzzle z czuczu - uwielbia je i ma ich mnóstwo, plac zabaw z Playmobil, lalka, tablica do rysowania i zmazywania, wyklejanki, przeplatanki itd.
Urodziny robimy na 14 osób - sama najbliższa rodzina...
Planuje zrobić tort tęczowy, sernik z Oreo, babeczki, dwie sałatki, kiełbaski i płytę 😉
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:29   #1990
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Co to za wyklejanki i przeplatanki? Może coś dla mojej ja jeszcze nad klockami magnetycznymi myślałam

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 22:42   #1991
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

My będziemy mieć remont kuchni akurat w listopadzie więc planuje w barze usiąść przy torcie, kawie i ewentualnie czymś do przegryzki, jakaś pizza albo coś..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 06:00   #1992
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

ICLOSEMYEYES coś takiego w smyku internetowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20181006-064912.jpg (89,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20181006-064347.jpg (77,4 KB, 36 załadowań)
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 07:26   #1993
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

hello.. wpadam na chwilę sie pochwalic ze dzisiaj konczymy 3lata.
Ahhh jak ten czas leci szybko.
Niestty urodziny slabe bo mlodsza byla chora. Zrobilismy obiad i tort z ciastem.
Te dostala taki zestaw kreatywny do nawklekania jakis kulek.
takie cyferki drewniane 1-20
pierwsza encyklopedie
lalke Barbie
jakies kolorowanki i ksiazeczki z plytami piosenkami dla dzieci bi u nas teraz po przedszkolu jest caly czas spiewanie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 20:49   #1994
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Szwedko sto lat dla Basi 😀
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 21:27   #1995
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Szwedko sto lat dla Basi
dzieki Olilina
Basi w przedszkolu dzieci zaspiewaly Sto Lat ale wstydzila sie wejsc do srodka kolka:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 18:36   #1996
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Iclose u nas tez słabo z rozszerzaniem diety. Jagna jest bardzo pro blw i nie zje nic z łyżeczki, do buzi weźmie tylko to, co sama sobie włoży do niej rączką. Także muszę kombinować z plackami itp. Bardzo chętnie je warzywa i owoce, ale do brzucha trafia mało, bo ona pociumka i przezute kawałki wypluwa 😂 na pewno zacznie więcej jeść w żłobku a konkretniejsze porcję dopiero jak ją odstawię, tak samo było z Gniewkiem

Co do prezentów to G dostanie auto zdalnie sterowane, takie do jazdy tez po błocie i kaluzach to od nas a od rodziny ma zapowiedzianą hulajnogę i globus. Jagna na roczek od nas tablicę manipulacyjną a na święta chyba lalkę. Jak dostaną kasę to zbieramy juz na rower z pedałami, żeby na wiosnę mieć uzbieraną kwotę

Wrzucacie do klubu jakieś fotki? Jestem ciekawa jak podrosły wasze dzidziusie 😁
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 08:19   #1997
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Hej Acapella, to Twoja córcia w podobnym wieku do moich chłopaków jest, ale oni to chudziaki przy niej ;-)

Daisy a jak tam u Ciebie? Też masz wrażenie, że im starsi tym mniej czasu na wszystko? Wszędzie ich pełno i oczy dookoła głowy trzeba mieć
powiem tak, jest niebezpieczniej, bo dziki łażą wszędzie, jeden na oparcie sofy nawet wejdzie ale i tak wolę takie dzieci, niż te leżące i jęczące cały dzien u nas jeden stoi samodzielnie ale nie próbuje chodzić. natomiast drugi oprze się o coś i robi parę kroczków. ale ja przyznam, że wolałabym aby jednak pozostali dłużej na raczkach, bo jest po prosti bezpieczniej. najgorsze, że młoda im pokazuje glupoty a jeden jak malpka ją naśladuje. już do tego doszło, że telewizor musiałam przywiązać do kaloryfera
Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Oj mam. Marcin waży jakieś 13.5 kg :/ chodzi samodzielnie jakieś 2-3 kroki jak ma blisko.a tak to za ręce i to najlepiej za dwie. Wiec wycieczki na plac zabaw są narażone udręką, na szczęście ostatnio jest sucho wiec młody czworakuje po dworze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

To już duzi matko jak ten czas leci. Jeszcze 2 lata i będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow, ładny klocek z niego to też pewnie nie ułatwia mu uniesienia dupki
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
U nas straszna lipa z rozszerzaniem diety u młodszej. Nic nie chce jeść ani nawet próbować. Nawet z Dobrusia było łatwiej , a też dużo nigdy nie jadła eh

No i drugi problem, że nie chce pić z butli a ja zaczęłam podyplomowke i jak mam zajęcia to cały dzień mnie nie ma. Byłam już na dwóch zjazdach i za każdym razem nic nie zjadła z odciągniętego mleka i mąż mi ją musiał przywozić na uczelnie na karmienie

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
z młodą miałam tak samo, zaczęła jeść jak skończyła 8 m-cy, z butelką było identycznie, w koncu załapała od taty ale mm, bo mojego odciągniętego nie chciała
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie czym bawią się teraz Wasze dzieci. Co dostały na 3 urodziny? Co robi furorę?
U nas urodziny niedługo i siostra mnie pyta co jej kupić a ja nie mam w ogóle pomysłu, no nie wiem.
u nas dopiero teraz na tapecie jest rowerek biegowy, puzzle i w sumie tyle. innych zabawek nie uznaje chociaż też zastanawiałam się czy bawiłaby się autkiem zdalnie sterowanym
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
To mam nadzieję że moja też się rozkręci z jedzeniem, bo na razie słabo się zapowiada. Może jak usiądzie to będzie lepiej jej w krześle, póki co ją trzymam na kolanach to tak mało wygodnie.

A robicie imprezy urodzinowe? My chyba tylko tort i przekąski postawimy i zrobimy mała imprezę dla dziadków i chrzestnych.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
u nas będzie duża impreza, bo łączymy roczek chłopców i 3latka młodej
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj stuknęly 3 latka
Z prezentów to puzzle z czuczu - uwielbia je i ma ich mnóstwo, plac zabaw z Playmobil, lalka, tablica do rysowania i zmazywania, wyklejanki, przeplatanki itd.
Urodziny robimy na 14 osób - sama najbliższa rodzina...
Planuje zrobić tort tęczowy, sernik z Oreo, babeczki, dwie sałatki, kiełbaski i płytę
szalona i Ty to wszystko sama?!?!?
Mój mąż zapowiedział, że nie mam co na niego liczyc w przygotowaniach, więc się wkurzyłam i wszystko zamówiłam, tort, placki, dania gorące, sałatki. oko za oko sama zrobię tylko sernika
Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Iclose u nas tez słabo z rozszerzaniem diety. Jagna jest bardzo pro blw i nie zje nic z łyżeczki, do buzi weźmie tylko to, co sama sobie włoży do niej rączką. Także muszę kombinować z plackami itp. Bardzo chętnie je warzywa i owoce, ale do brzucha trafia mało, bo ona pociumka i przezute kawałki wypluwa na pewno zacznie więcej jeść w żłobku a konkretniejsze porcję dopiero jak ją odstawię, tak samo było z Gniewkiem

Co do prezentów to G dostanie auto zdalnie sterowane, takie do jazdy tez po błocie i kaluzach to od nas a od rodziny ma zapowiedzianą hulajnogę i globus. Jagna na roczek od nas tablicę manipulacyjną a na święta chyba lalkę. Jak dostaną kasę to zbieramy juz na rower z pedałami, żeby na wiosnę mieć uzbieraną kwotę

Wrzucacie do klubu jakieś fotki? Jestem ciekawa jak podrosły wasze dzidziusie
a kupujecie gotową tablicę? ja jestem w trakcie produkcji mojej, robię taką mega dużą 120cm na 120 mam nadzieję, że dzieciakom się spodoba. szkoda tylko, że jeszcze część rzeczy mi nie przyszła, bo może bym już na urodziny zrobiła ale nie chcę tak na raty robic a zamawiam wiekszość z Chin,m więc ich nigdy nie przewidzi, kiedy rzeczy dotrą

my jakoś żyjemy, chociaż jestem coraz bardziej poirytowana spaniem chłopaków, od ich urodzenia nie przespałam w nocy ciągiem 2h... budzą się non stop. wstaję do nich po 15/20 razy w nocy... nie mam już pomysłu na nich, przecież zęby nie idą im cały czas. w dzien też się z nimi nie prześpię, bo rzadko spią razem. jestem tym tak zmęczona, że czasami się zastanawiam po co mi to było...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 12:49   #1998
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zajrzałam do was pierwszy raz od dawna nie wiem czy mnie pamiętacie hehe widzę, że na tapecie gile i przedszkole u nas w przedszkolu były dramaty dopóki nie zaczął odwozić tata, wtedy jest papa i nara a nie jakieś wiszenie na nogawce i "mamooo nie zostawiaj mnie tuuu" a co do wzrostu to G ma 98 cm i taki rozmiar nosi, czasem 98/104, waży 15 kg. Jagula nosi 80-86, także wszystko standardowo idzie, chociaż początkowo startowała z grubej rury i na 4 miesiące miała 8 kg. Teraz ma 9,5 na 10 miesięcy. A i dwa pierwsze ząbki jej się przedwczoraj przebiły
Cześć miło, że zajrzałaś do nas

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Oj mam. Marcin waży jakieś 13.5 kg :/ chodzi samodzielnie jakieś 2-3 kroki jak ma blisko.a tak to za ręce i to najlepiej za dwie. Wiec wycieczki na plac zabaw są narażone udręką, na szczęście ostatnio jest sucho wiec młody czworakuje po dworze.
Też duży chłopak Ci się trafił. Ciesz się, że jeszcze nie chodzi ... niżej napiszę dlaczego...

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie czym bawią się teraz Wasze dzieci. Co dostały na 3 urodziny? Co robi furorę?
U nas urodziny niedługo i siostra mnie pyta co jej kupić a ja nie mam w ogóle pomysłu, no nie wiem.
Grześ nadal jest fanem wszelkiego rodzaju traktorków, autek, kopar.
Na urodziny dostał grę, hulajnogę, zestaw duplo i parę innych pierdół

Powoli zaczynają go interesować puzzle i klocki, ale to chyba zasługa przedszkola.

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Mój mąż zapowiedział, że nie mam co na niego liczyc w przygotowaniach, więc się wkurzyłam i wszystko zamówiłam, tort, placki, dania gorące, sałatki. oko za oko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I słusznie, po co masz się urabiać po pachy a on nic...

Co do spania - współczuję. Może marne pocieszenie ale to minie, będą starsi i powinno być lżej.


A mnie mało bo mój młodszy gagatek tak ostatnio nawywijał że masakra.

Dwa tygodnie temu Igor spadł z kanapy na ławę ( chyba jej kant ) gdy mnie w pokoju nie było.
Niestety tak niefortunnie, że rozszarpał sobie dolną wargę (aż mu wisiała w kąciku ust), wbił jedną jedynkę i porządnie rozwalił dziąsła i wędzidełko.
Powiem Wam, że to był najgorszy widok jaki mogłabym sobie dla swojego dziecka wyobrazić...

Był szyty, w sedacji, w szpitalu na szczęście dzięki temu tylko jeden dzień byliśmy bez zostawania na noc.
Czeka nas teraz kosztowne leczenie tego wbitego ząbka, który na szczęście nie uszkodził chyba zawiązka zęba stałego ale porządnie naruszył kość.

Koszmar.
I powiem Wam, że gnom potrafi schodzić z kanapy perfekcyjnie... nie mam pojęcia jak to się stało.

Po wypadku biega ze zdwojoną częstotliwością więc mam średnio trzy zawały na minutę.

Gagatek z niego niezły
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 12:53   #1999
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

A tu chłopcy obecnie 20180926_152015.jpeg20180924_153416.jpeg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 13:13   #2000
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Ale fajne chłopaki diablica wesoło z nimi masz wypadku nie zazdroszczę, ała... U mnie Dobrucha zaliczyła upadek na parapet i rozcięcie brody po czym ma blizne do tej pory, więc mam nadzieję, że już Bogna sobie daruje takie akcje

Dodałam kilka fotek do albumu swojego jakby ktoś chciał zobaczyć acapella pochwal się też swoimi!

Dzisiaj pierwsze blw w krześle i chyba jakiś przełom nastapil,bo panna przynajmniej coś próbowała wsadzać do buzi i smakować może coś z tego będzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 13:16   #2001
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Diablica
Masakra współczuję przeżyć i tego widoku przerażającego
Fajni chłopcy juz się ganiaja po ogrodzie

Daisy
Masz rację. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym zupełnie to samo! Oby jak najszybciej przeszło im to spanie, a raczej nie spanie... dużo siły Ci życzę

Marcin powoli się rozkręca. Chodzi po kilka kroków jął chce. Przejdzie ze 2 metry

Niestety to czy chodzi czy nie to i tak wlazi mi na stolik kawowy, kanapę a nawet ostatnio po krześle wywalal mi wszystko z parapetu :/ a na płaci zabaw furorę robi zjeżdżalnia wiec musze go non stop pilnować bo wdrapuje się na nią i biega na grze trzymając się za rurki :/ albo ciśnie się między żywopłot a płot :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 13:20   #2002
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Polecam te placuszki. Znikają w oka mgnieniu.
Screenshot_20181019-141847_Instagram.jpegScreenshot_20181019-141832_Instagram.jpeg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 13:35   #2003
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Dzięki !
Często robie racuchy wiec to będzie dobra alternatywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 14:05   #2004
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Diablica masakra współczuję

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 14:08   #2005
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

I jeszcze te bo dynia na czasie

https://www.kwestiasmaku.com/kuchnia...e/przepis.html

Igor bardzo lubi wszelkiego rodzaju placuszki. Grześ z resztą też.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Powiem Wam, że ten wypadek to na serio... koszmar dla mnie straszny... Igor cały we krwi... Ja cała we krwii...

W tym wszystkim Grześ - tak wybieglismy z domu, że nawet nic mu nie powiedziałam na do widzenia. Pozostał taki sam...przestraszony i nie wiedział o co chodzi. Tzn. nie sam a został z teściową...Ale wiecie o ci chodzi.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 16:22   #2006
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Diablica współczuję przeżyć... Moi dopiero stają, a już tylko patrzą co tu zbroić, zwłaszcza jeden...
Takich niefortunnych upadków boję się najbardziej, bo wiadomo, że nie da się mieć dzieci na oku przez całą dobę.

Daisy szkoda, że mąż nie zamierza pomóc...
Ja gdyby nie moj, to pewnie też bym na serniku skończyła. Bierze chłopaków dwa razy dziennie na spacer, także już mam większość popieczone.
Moja siostra zrobi mi jedną salatke, ja jutro drugą. Najgorzej że sprzątaniem, mogę sprzątać cały czas, a i tak wygląda jak po przejściu tornada.

Diablica ślicznych masz synków 😊
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 21:06   #2007
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Daisy tablicę chcemy zrobić sami, ale jeszcze nie mam w ogóle żadnej wizji. Mam plan pojechać do mojej mamy i tam ją skonstruować, bo ona ma warsztat z narzędziami i masę różnych pierdółek w piwnicy, garażu itp. Różne rzeczy się znajdą mam nadzieję.

Kurde pytałam o klub i nie mam zielonego pojęcia juz jak tam się do niego wchodzi 😂 tak dawno nie byłam. Wrzucę tutaj więc moje dzieciaczki, potem usunę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20181015_143324.jpg (88,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20181006_171729.jpg (117,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20181005_154145.jpg (73,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180922_104430.jpg (214,9 KB, 40 załadowań)
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 05:46   #2008
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Acapella ale Gniewko wyrósł kawaler jak się patrzy

My ostatnio byliśmy w lesie Załącznik 7644077

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 07:10   #2009
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Acapella super dzieciaki ��

Gryzia ale z Aleksa duży chłopak ��

Daisy a jeszcze co do tych pobudek w nocy, to u mnie to samo... Budzą się pierdyliard razy od dobrych 5 miesięcy. Dodatkowo jeden zrobił sobie ze mnie smoczek i tak gdzieś od 4 rano nie daje się odciągnąć od piersi...
Jestem już totalnie wykończona (mimo, że mąż mi ich w.nocy podaję), dlatego jestem pełna podziwu dla Ciebie, że sama ich ogarniasz. Dalej ich karmisz piersią?
U nas dodatkowa butelka na noc nic nie zmieniła w kwestii pobudek. Jak żyć? ��

Edit- też wrzuciłam fotki do mojego albumu. A capella musisz wejść w mój profil i album ��

Edytowane przez olilina
Czas edycji: 2018-10-20 o 07:20
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 14:24   #2010
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Boooziu nie mam nawet kiedy coś napisać, narazie wrzucilam fotki do albumu a potem napiszę co u nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 12:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.