Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 19:32   #2251
evelusiaq
Raczkowanie
 
Avatar evelusiaq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 133
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Ainnel piekne no takie to mozna zapuszczać... a co do odchudzania - w diecie trzeba postawic na proteiny. jesc różnorodnie ale ogranczyć co nieco i włosy absolutnie na tym nie powinny ucierpieć
__________________
walking gets too boring when you learn how to fly..

słodyczowy odwyk -3-
za 7,4 kg będę sobą.

Edytowane przez evelusiaq
Czas edycji: 2010-08-03 o 19:34
evelusiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 20:30   #2252
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Ainnel sliczne wloski ja chce miec mniej wiecej takie wlosy jak Ty

kurcze tak sobie dzisiaj myślałam w pracy i chyba jednak kupie ten Nisim pod koniec m-ca
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 00:24   #2253
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez so_fantastic Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, jedwab taki agresywny nie jest, żeby robił krzywdę Chyba, że ktoś nie używa szamponu z SLS, w co wątpię bo robią to tylko zatwardziale praktykujące metodę Curly Girl
A ja obecnie włosy mam jak drut, i od dłuższego czasu używam szamponów bez SLS )

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Earl_Grey Pokaż wiadomość
A jakiego dokładnie Alpecinu używałaś? Szampon, tonik? Najlepiej dokładna, pełna nazwa Bo tak patrzę, że w necie to różne rodzaje są. Zastanawiam się też, czy lepiej zainwestować w ten Alpecin czy w Dermenę Jedno i drugie nie za tanie, ale może coś wyskrobię na ten szczytny cel
No i gdzie mogłabym go dostać w miarę tanio?
Szampon Alpecin C1 z kofeina, 20 zl na all(to jakas apteka byla). Ale działał krótko więc nie wiem czy się opłaca. Mi dermena nie przypadla do gustu, wolę rzepę z Joanny, o wiele tańsza. Hm, może tonik z Alpecinu działa dłużej, chyba powinien bardziej stymulować porost.

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez evelusiaq Pokaż wiadomość
Ainnel piekne no takie to mozna zapuszczać... a co do odchudzania - w diecie trzeba postawic na proteiny. jesc różnorodnie ale ogranczyć co nieco i włosy absolutnie na tym nie powinny ucierpieć
Czytałam wypowiedzi dziewczyn po diecie proteinowej, włosy wypadały im w większych ilościach. Ale różnorodność, jak najbardziej. Lecz diety odchudzajace nie sa zbyt przyjazne dla wlosow... Ale chocby wlosy wypadaly, po diecie wszystko wraca do normy

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Madame Red Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że to nie najlepszy pomysł - porównaj skórę głowy ze skórą na twarzy - to tak, jak być wcierała w buzię codziennie jakiś olej i umyła to za 3 dni. O ile się nie mylę to ten preparat nie jest "nie zmywalny"
Jeżeli mowa o Jantarze to chciałam dodać, że zawiera on aktywny kompleks(nie alkohol jak Radical), który pomaga dostać się składnikom w skórę głowy. Ja używam go codziennie, czasem 2 razy nawet. Składniki sobie spokojnie wnikają i jest dobrze.
Odnośnie mgiełki radical, o której tu czytam. Uzywacie jej na włosy? Ona ma alkohol. Po wypowiedziach czytam, ze niektore z was uzywaja mgielki i olei. Ale mgielke chyba na skalp?
Ah, i znowu ten okropny Nisim. Tyle razy wałkowałam w sobie ten temat: warto czy nie warto... Drogi,po przeczytaniu watku na wiazazu stwierdzam, ze nie w pelni skuteczny. Jestescie pewne ze chcecie go kupic? Uwazam, ze za taka cene efekt powinnien byc pewny, a wiekszosc opinii dziewczyn sa negatywne. Wiec sama nie wiem. Aa, odnosnie stosowania wcierek z Nisimem, mozna. Tak mi sie wydaje, potwierdzil to chyba specjalista.
Ojej, znowu wzburzylyscie we mnie wewnetrzny spor. Serce mowi:kup,pomoze-wlosy beda dluuuugie. Rozum-za drogo! I co zrobic?

Edytowane przez ann1831
Czas edycji: 2010-08-04 o 00:32
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 01:20   #2254
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

na mnie alpecin nie dziala coś... nie on jeden
już nie wiem co próbować, moze powróce do waxa zagranicznego, bo w sumie i tak musze go wykończyć a potem nie wiem...
na wcierki nie mam czasu

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

co do Nisimu to jak dla mnie za duże ryzyko... bo tyle specyfików już na mnie nie działa.. a jakby to nie podziałało, za takie pieniądze to bym się załamała, zwłaszcza ze pieniędzy i tak już nie mam. Trzeba wybróbować wszytskie, ale to wszytskie inne tańsze sposoby i specyfiki
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 06:41   #2255
Rudax
Raczkowanie
 
Avatar Rudax
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Kurcze, byłam wczoraj u fryzjerki, chciałam żeby podcięła mi końcówki i ani się obejrzałam jak straciłam z 3cm włosów! Najgorsze bo najkrótsze są te z przodu, koszmar. Mam zamiar dodawać olejku rycynowego do szamponu bo gdzieś tu przeczytałam, że po tym włosy szybciej rosną i biorę tabletki, wyciąg ze skrzypu polnego. Myślicie że odrosną szybciej? A i jeszcze, jeśli któraś z Was nakładała jakąś maskę z tego olejku na noc, to może mi powiedzieć czy ciężko się zmywa czy lepiej na noc nie zostawiać?
Rudax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 06:53   #2256
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Rudax Pokaż wiadomość
Kurcze, byłam wczoraj u fryzjerki, chciałam żeby podcięła mi końcówki i ani się obejrzałam jak straciłam z 3cm włosów! Najgorsze bo najkrótsze są te z przodu, koszmar. Mam zamiar dodawać olejku rycynowego do szamponu bo gdzieś tu przeczytałam, że po tym włosy szybciej rosną i biorę tabletki, wyciąg ze skrzypu polnego. Myślicie że odrosną szybciej? A i jeszcze, jeśli któraś z Was nakładała jakąś maskę z tego olejku na noc, to może mi powiedzieć czy ciężko się zmywa czy lepiej na noc nie zostawiać?
Olejek rycynowy ogólnie zmywa się o wiele ciężej niż inne olejki. Sam olejek możesz spokojnie zostawić na noc, wystarczy na poduszce połozyć ręcznik ale już maseczki z olejkiem w żadnym wypadku nie dodawaj, żółtko z jajka na całą noć....brrr, aż ciarki mnie przechodzą
A ja wykombinowałam ją nakładanie rycyny na skalp uczynić bardziej bezbolesne zmieszałam ją z odrobiną lotionu petrole bo gdzieś wyczytałam,że nałożony na skalp przyspiesza odrobinę porost, takie 2 w jednym
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 07:19   #2257
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość


Ah, i znowu ten okropny Nisim. Tyle razy wałkowałam w sobie ten temat: warto czy nie warto... Drogi,po przeczytaniu watku na wiazazu stwierdzam, ze nie w pelni skuteczny. Jestescie pewne ze chcecie go kupic? Uwazam, ze za taka cene efekt powinnien byc pewny, a wiekszosc opinii dziewczyn sa negatywne. Wiec sama nie wiem. Aa, odnosnie stosowania wcierek z Nisimem, mozna. Tak mi sie wydaje, potwierdzil to chyba specjalista.
Ojej, znowu wzburzylyscie we mnie wewnetrzny spor. Serce mowi:kup,pomoze-wlosy beda dluuuugie. Rozum-za drogo! I co zrobic?
na początku wydawało mi się, że Nisim nie przyspieszył wzrostu- ale wtedy codziennie sprawdzałam ile urosły, chyba spodziewałam się, że w tydzień urosną do pasa i wpadłam chyba w małą paranoje ale mój TŻ, znajomi mówili, że urosły i to dużo, używałam go przez 3 miesiące- na tyle mi starczyło, teraz kupię go ponownie, jak tylko uzbieram
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 09:38   #2258
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez humen Pokaż wiadomość
Moja matula kupiła olej lniany 1 litr za 7 zl Mam tego pare słoików
Gdzie ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 10:27   #2259
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możesz wcierać codziennie. Nawet chyba o to chodzi producentowi. Ja też nie myję włosów codziennie, a zamierzam ampułki wcierać każdego ranka. Takie preparaty mają lekką konsystencję i nie powinny przetłuszczać włosów, a systematyczność odgrywa tu chyba dużą rolę.
To świetnie starsznie dziękuję za odpowiedź

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
tylko, że w składzie Jantara nie ma żadnego olejku, ani niczego co mogłoby przetłuścić włosy.
Spokojnie można nakładać go codziennie. Ja przelałam go do butelki z atomizerem (tak mi wygodniej) i psikam nim również włosy na długości- to bardzo dobra odżywka, nawilża i nabłyszcza. Napewno nie wysuszy włosków!

W takim razie bez obaw nałożę go na długość

Ciekawe czy przyspieszy mi porost... Niby mam już długie, do połowy pleców ale chcę jeszcze tylko kilka cm i nawet tyle nie chcę urosnąc
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 10:29   #2260
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Każda z nas wie, że odżywione zdrowe włosy rosną znacznie szybciej więc trzeba je nawilżać. Znalazłam oto w internecie taką maseczkę :

drożdże , żółtka jajek, nafta kosmetyczna i olejek rycynowy.

Sama osobiście jeszcze jej nie próbowałam, ale mam taki zamiar , a Wy jak myślicie pomoże takie coś ?
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 10:41   #2261
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
Każda z nas wie, że odżywione zdrowe włosy rosną znacznie szybciej więc trzeba je nawilżać. Znalazłam oto w internecie taką maseczkę :

drożdże , żółtka jajek, nafta kosmetyczna i olejek rycynowy.

Sama osobiście jeszcze jej nie próbowałam, ale mam taki zamiar , a Wy jak myślicie pomoże takie coś ?
Ja stosowałam, włosom się podoba, ale zapach jajek i drożdzy unoszący się po zmyciu mnie odrzuca
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 11:14   #2262
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Witam Mogę się dołączyć do grona zapuszczaków? Opiszę moją historię z włosami. Zawsze miałam włosy do łopatek, kręcone i zaczęłam codziennie prostować, farbować więc włosy zaczęły mi wypadać. Poczytałam sposoby wizażanek na zniszczone włosy i trochę pomogło, podcięłam końcówki i włosy były super, nie wypadały i były zdrowe a to najbardziej zawdzęczałam masce Placenta z wyciągiem z łożysk. Później zamarzyła mi się fryzura na boba i tak z długich włosów fryzjerka ścięła mi włosy do uszu i do boba nie było to podobne Już mi troszkę odrosły ale nie wiem dlaczego po tym ścięciu strasznie wolno rosną i jakby stały w miejscu, do tego strasznie wypadają. Kupiłam już szampon Joanna Rzepa do włosów cienkich ze skłonnością do wypadania i mam zamiar kupić kurację Joanny, na KWC ma bardzo dobre opinie tylko już w 3 aptekach bylam, w naturze również i nie mogę jej dostać, chyba będę musiała zamówić przez internet. Dodatkowo zamówiłam dzisiaj Placentę, odżywka cud miód, nie dość że sprawiła że włosy przestały mi wypadać to jeszcze szybciej rosły Właśnie zaparzyłam herbatkę ze skrzypu i zabieram się za lekturę tego wątku Pozdrawiam
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:18   #2263
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
Każda z nas wie, że odżywione zdrowe włosy rosną znacznie szybciej więc trzeba je nawilżać. Znalazłam oto w internecie taką maseczkę :

drożdże , żółtka jajek, nafta kosmetyczna i olejek rycynowy.

Sama osobiście jeszcze jej nie próbowałam, ale mam taki zamiar , a Wy jak myślicie pomoże takie coś ?
Maseczka znana na wizażu nie od dziś można do niej także dodać troche cytryny lub miodu stosowana regularnie na prawdę odzywia włoski
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:20   #2264
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dziewczyny przychodzę z dobrą wiadomością Szampon Yung z kofeiną jest przeceniony w Rossmannie na 1,99zł!!!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:23   #2265
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Przyspieszył am ten szampon porost?
Ale zrobili promocję
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:33   #2266
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Przyspieszył am ten szampon porost?
Ale zrobili promocję
kupiłam go pierwszy raz, więc nie wiem czy faktycznie działa to była "Cena na do widzenia" bo chyba zmieniają szatę graficzną Yungów
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:41   #2267
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

O, a to ciekawe Nie miałam nigdy nic z tych produktów, nie ma u mnie Rossmana nawet, ale niedługo będę to może kupię, za taką cenę to co mi szkodzi, a może akurat będzie fajny
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2010-08-04 o 11:43
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:44   #2268
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
O, a to ciekawe Nie miałam nigdy nic z tych produktów, nie ma u mnie Rossmana nawet, ale niedługo będę to może kupię, za taką cenę to co mi szkodzi, a może akurat będzie fajny
ja też się nie oparłam, wzięłam dwa dla siebie i jeden dla TŻ no i olej kokosowy mam nareszcie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:25   #2269
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny przychodzę z dobrą wiadomością Szampon Yung z kofeiną jest przeceniony w Rossmannie na 1,99zł!!!
o,to bardzo tanio, ciekawe czy u mnie też będzie
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 12:31   #2270
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

jedyny Yung z kofeiną który widziałam był przeznaczony dla mężczyzn.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light




Edytowane przez Ainnel
Czas edycji: 2010-08-04 o 12:35
Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:46   #2271
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
jedyny Yung z kofeiną który widziałam był przeznaczony dla mężczyzn.
na moim nie ma nic o tym, że to dla mężczyzn zresztą co za różnica Alpecin jest dedykowany mężczyznom a wiele dziewczyn z powodzeniem go używa
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 12:54   #2272
so_fantastic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)
Wiadomości: 304
GG do so_fantastic
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dziewczyny, tym co chcą zregenerować włosy straszliwie polecam maskę z oliwy z oliwek, miodu i soku z cytryny, oliwy i miodu w zależności od długości włosów po 2-3 łyżki, sok z połowy lub ćwiartki cytryny, nakłada się to na włosy i wmasowuje w skalp, zostawia na jakiś czas- im dłużej, tym lepiej. Ja dziś zrobiłam sobie taką maskę i jestem bardzo zadowolona Fakt, żeby to zmyć trzeba dwa razy użyć szamponu, ale włosy są po tej masce gładkie, błyszczące, nawilżone i odżywione, widocznie zdrowsze. Lepsze, niż od razu po wyjściu od fryzjera. Na porost na pewno też coś podziała, miód+oliwa wmasowane w skórę głowy to raczej samo dobrodziejstwo
__________________
Uzależniona od tańca!

Zapuszczam włosy, dbam o skręt, jestem sobą, robię to co kocham i żyję chwilą
Typ włosów: 3b/C/ii
so_fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 13:16   #2273
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
Każda z nas wie, że odżywione zdrowe włosy rosną znacznie szybciej więc trzeba je nawilżać. Znalazłam oto w internecie taką maseczkę :

drożdże , żółtka jajek, nafta kosmetyczna i olejek rycynowy.

Sama osobiście jeszcze jej nie próbowałam, ale mam taki zamiar , a Wy jak myślicie pomoże takie coś ?

Nie cierpię tej maseczki.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 13:24   #2274
so_fantastic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)
Wiadomości: 304
GG do so_fantastic
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Chyba nie zniosłabym tego zapachu

A tak na marginesie, od kiedy regeneruję i zapuszczam włosy złapałam się na tym, że przyglądam się włosom każdej mijanej babki i mówię sobie w myślach "oo, zniszczone prostownicą" itd.
__________________
Uzależniona od tańca!

Zapuszczam włosy, dbam o skręt, jestem sobą, robię to co kocham i żyję chwilą
Typ włosów: 3b/C/ii
so_fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:10   #2275
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez so_fantastic Pokaż wiadomość
Chyba nie zniosłabym tego zapachu

A tak na marginesie, od kiedy regeneruję i zapuszczam włosy złapałam się na tym, że przyglądam się włosom każdej mijanej babki i mówię sobie w myślach "oo, zniszczone prostownicą" itd.
Nie Ty jedna tak masz choć ja zwykle myśle " no ma długie włosy, ale feee jakie siano powinna ściąc do ramion "
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:29   #2276
so_fantastic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)
Wiadomości: 304
GG do so_fantastic
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Noo, albo coś w stylu "Ma cudne loki i nie wie, jak się z nimi obchodzić" itd. Teraz zauważam, jak braki w pielęgnacji mogą być widoczne
__________________
Uzależniona od tańca!

Zapuszczam włosy, dbam o skręt, jestem sobą, robię to co kocham i żyję chwilą
Typ włosów: 3b/C/ii
so_fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 15:14   #2277
monjas1988
Wtajemniczenie
 
Avatar monjas1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 865
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez so_fantastic Pokaż wiadomość

A tak na marginesie, od kiedy regeneruję i zapuszczam włosy złapałam się na tym, że przyglądam się włosom każdej mijanej babki i mówię sobie w myślach "oo, zniszczone prostownicą" itd.
mam to samo, ale jak widze kogos z pieknymi i dlugimi wloskami to mnie skreca z zazdrosci

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Madame Red Pokaż wiadomość
Dziś byłam w aptece, oto co kupiłam:
*naftę kosmetyczną z sokiem pokrzywy
* olej lniany
*olejek rycynowy
* mgiełkę Seboradin Lotion:Czarna Rzodkiew (miałam kupić mgiełkę Radical,ale nie było)
*szampon Dermena hamujący wypadanie włosów (miałam kupić Revitax,ale nie było)

Co myślicie o tych kosmetykach?
ja tez wczoraj bylam w aptece
tez kupilam szampon dermena wiec na jego temat jeszcze sie nie wypowiem,
Ale seboradin sobie bardzo chwalilam przyspieszyl mi porost o min 1 cm
olejek rycynowy tez sobie chwale uzywam tez na rzeski :_)
__________________
Dbam o włosy:
nawilżam
wzmacniam
regeneruję
zapuszczam
monjas1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 15:14   #2278
so_fantastic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)
Wiadomości: 304
GG do so_fantastic
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

No tak, ale ja pocieszam się tym, że moje są w coraz lepszym stanie i zdrowsze rosną szybciej Od czerwca nie zauważyłam żadnej rozdwojonej końcówki, gdzie nieraz pojawiały się one po 2 tygodniach od ścięcia. Włosy ścięłam 18 czerwca i do tej pory urosły mi o ponad 5 cm
__________________
Uzależniona od tańca!

Zapuszczam włosy, dbam o skręt, jestem sobą, robię to co kocham i żyję chwilą
Typ włosów: 3b/C/ii
so_fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 15:18   #2279
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez so_fantastic Pokaż wiadomość
Chyba nie zniosłabym tego zapachu

A tak na marginesie, od kiedy regeneruję i zapuszczam włosy złapałam się na tym, że przyglądam się włosom każdej mijanej babki i mówię sobie w myślach "oo, zniszczone prostownicą" itd.
Ufff, czyli nie tylko ja tak mam. A myślałam, że jestem po prostu wredna. Widzę każde zniszczone i niezadbane włosy w tłumie, a te piekn i długie namiętnie molestuje wzrokiem. To jakaś mania. ^^
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 15:20   #2280
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Ja też kupiłam dermenę, i biotynę do ssania, i mma nadizeję ze zdziałają cuda i na wypadanie i na porost
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.