Brązowy śluz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-02, 17:21   #1
rogola668
Przyczajenie
 
Avatar rogola668
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18

Brązowy śluz


Mam nieregularne miesiączki, lekarz przepisał mi luteinę którą brałam 3 razy dziennie przez 5 dni. Kurację zakończyłam tydzień temu, okres się nie pojawia. Od kilku dni zauważyłam że śluz w pochwie zrobił się brązowy, ma jakby niewielkie skrzepy. Po odstawieniu luteiny miałam przez dwa dni skurcze, takie jak przed okresem. Współżyjąc stosuję stosunek przerywany z prezerwatywą. Czy brązowy śluz jest niebezpieczny dla zdrowia? Czego mogą być to objawy? Kiedy mogę spodziewać się miesiączki?

Obawiam się że coś jest nie tak z moim zdrowiem, proszę o radę☹️
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam
rogola668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 09:07   #2
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Brązowy śluz

Brązowy śluz nie jest niczym groźnym. To po prostu śluz zabarwiony krwią, u wielu kobiet pojawia się na początku lub końcu okresu. Może to być też krwawienie implantacyjne w przypadku gdybyś zaszła w ciążę (ale tu raczej nie byłoby skrzepów ani skurczy).

Powinnaś odwiedzić ginekologa, możliwe że masz tak skąpe krwawienie ze względu na to że masz bardzo cienkie endometrium, może masz jakieś wahania hormonów. Na odległość nikt Cię nie zdiagnozuje, a skoro po odstawieniu luteiny nie dostałaś okresu to warto sprawdzić dlaczego.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 10:15   #3
rogola668
Przyczajenie
 
Avatar rogola668
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Brązowy śluz

Dziękuję za radę ☺️ od zaobserwowania brązowego śluzu, po tygodniu dostałam miesiączkę, czyli 12 dni po odstawieniu luteiny ☺️ ale tak jak radzisz, skonsultuję się na wszelki wypadek z lekarzem ☺️ pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję ☺️
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam
rogola668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-18 11:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.