Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-09, 08:47   #211
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Ja podeszlam do pani i normalnie poprosilam najgrubsza igle a co do kolczyka to akurat moj byl srebrny bo przez zloty mi sie cos zrobilo i dziurka strasznie ropiala ale jak zmienilam na srebrny to przeszlo
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 08:54   #212
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

A ja nie wiem jak wygladaja kolczyki Fergie wescie wstawcie fotke moze co??
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 09:53   #213
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Mysiiek, już załączam 4 U
Jak dla mnie, to troszkę przy dużo Fajnie wygląda, ale musiało troszkę boleć...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 258154.jpg (52,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black.jpg (25,8 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black_eyed_peas17.jpg (24,1 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fergieferg.jpg (20,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fergie.jpg (72,4 KB, 80 załadowań)
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 13:22   #214
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

A droga ta igła jest? Można już użyc do zrobia np dwuch dzierek, jedna po drugiej?? Czy za kazdym razem nowa ma byc?

davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:48   #215
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Pewnie,że można,to żadna sztuka.Ale ja nie zdecydowałabym sie osobiście na tak drastyczny krok.
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 20:31   #216
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

dziewczyny pomocy!!

przekulam sobie sobie uszka 3tygodnie temu, pistoletem i wszytko bylo dobrze, pare dni temu postanowilam ze przymierze sobie inne, wszytko wskazywalo ze dziurki sie wyleczyly, jednak na drugi dzien uszy zaczaly mi puchnac , czuje teraz taka wielka kulke w miejscu gdzie sa dziurki i nie umiem zalozyc kolczyka

bardzo prosilalabym o rade kosmetyczki co mam zrobic? czy wepchnac kolczyki na sile? jednak to strasznie boli, a boje sie ze dziurki mi zarosna ;(

bardzo prosze o pomoc
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 13:21   #217
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Viki.. caly problem tkwi w tym, ze za wczesnie wyjelas kolczyki.. Moglo Ci sie wydawac, ze sie zagoily, ale prawidlowo kolczyki po przekluciu mozna wyjac po ok.miesiacu. Gdy ja przekłuwałam sobie uszy po raz pierwszy, to wyjęłam wkręty juz po 2 tygodniach i to, co sie z nimi dzialo potem, to masakra.. Dziurki jakoś z tyłu mi zarosły, nie mogłam przebić... wiec płakałam z bólu i przebijałam dziurki od nowa na siłę... Proponuje poprosic kogos z rodziny, bo po prostu sila wlozyl Ci te kolczyki na miejsce. I nie zdejmuj ich narazie więcej. Smaruj Tribiotykiem i zmien na inne kolczyki dopiero za ok. 3 tygodnie, miesiac. (zeby uszka sie zagoiły)
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 13:57   #218
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Ja pamietam, ze w pocztakowej fazie noszenia kolczykow bylo niemilo... Po zagojeniu i zmianie kolczykow przeszkadzaly mi je lub uszy mnie bolaly, wiec nje zdejmowalam. A jak zdjelam, nawet na kilka dni, to juz potem zalozyc nie moglam . Musialam dodatkowo jeszcze kilka razy przekuwac igla, bo za nic kolczyki nie chcialy wejsc .
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:15   #219
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

A jeszcze co do rozciagnietych uszu, to nie tylko zalezy to od ciezkosci kolczyka, ale takze od tego na jakiej wysokosci zrobiona jest dziurka. Im nizej, tym gorzej
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 15:09   #220
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Cytat:
Napisane przez aga87
Viki.. caly problem tkwi w tym, ze za wczesnie wyjelas kolczyki.. Moglo Ci sie wydawac, ze sie zagoily, ale prawidlowo kolczyki po przekluciu mozna wyjac po ok.miesiacu. Gdy ja przekłuwałam sobie uszy po raz pierwszy, to wyjęłam wkręty juz po 2 tygodniach i to, co sie z nimi dzialo potem, to masakra.. Dziurki jakoś z tyłu mi zarosły, nie mogłam przebić... wiec płakałam z bólu i przebijałam dziurki od nowa na siłę... Proponuje poprosic kogos z rodziny, bo po prostu sila wlozyl Ci te kolczyki na miejsce. I nie zdejmuj ich narazie więcej. Smaruj Tribiotykiem i zmien na inne kolczyki dopiero za ok. 3 tygodnie, miesiac. (zeby uszka sie zagoiły)
dzikuje Ci aga za rady, mialam dokladnie tak jak ty, napisalam wczoraj do Agnieszki Mirek i poradzila mi dokladnie to samo. Chyba z godzine meczylam sie z zalozeniem kolczykow, udalo sie , ale ile sie przy tym napocilam dzisiaj smarowalam juz ta mascia i czekam az sie zagoji, teraz juz tak szybko ich nie sciagne

dziekuje jeszcze raz za odzew
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 15:33   #221
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Cytat:
Napisane przez viki123
dzikuje Ci aga za rady, mialam dokladnie tak jak ty, napisalam wczoraj do Agnieszki Mirek i poradzila mi dokladnie to samo. Chyba z godzine meczylam sie z zalozeniem kolczykow, udalo sie , ale ile sie przy tym napocilam dzisiaj smarowalam juz ta mascia i czekam az sie zagoji, teraz juz tak szybko ich nie sciagne

dziekuje jeszcze raz za odzew
Nie ma sprawy kochana cieszę się, że udało Ci sie z powrotem włożyć kolczyki
Trzymam kciuki by uszka sie zagoiły
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 15:04   #222
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Moja siostra robiła sobie kolczyk w chrząstce u normalnej kosmetyczki takim samym pistoletem jakiego się urzywa do dziurek w płatkach uszu-ale fakt że dopiero 2 z kolei kosmetyczka się zgodziła bo ta pierwsza powiedziała że pistoletem nie można ...no nie wiem ale podobno te w chrząstce dłużej się goją.
Jak noszę długie i ciężkie kolczyki nawet bardzo długo - to dziurka rozciąga mi tylko troszeczkę a żeby znowu była malutka poprostu przez 2 dni nie noszę kolczyków. A starsze kobiety mają takie dziyrki pewnie dlatego, że ich skóra nie jest już taka jędrna i elastyczna i się nie ściąga
A powiedzcie czy jak nie nosicie kolczyków przez kilka dni to wam nie zarastają i nie jest wam później trudno założyć kolczyków
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 17:46   #223
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

A ja przez kilka miesiecy nie nosilam kolczykow w pierwszych dziurkach i jak ponisilam ostatnio przez tydzien to zaczela mi krew leciec i ropa nie wiem kompletnie co sie dzieje i nie wiem co mam z tym zrobic bo teraz nawet nie moge zalozyc kolczykow
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 17:48   #224
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Aga87 dopiero niedawno weszlam na forum Dziekuje za zamieszczenie zdjec Fergie
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 18:11   #225
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Cytat:
Napisane przez mysiiek
Aga87 dopiero niedawno weszlam na forum Dziekuje za zamieszczenie zdjec Fergie
nmzc
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 19:07   #226
magda.111
Raczkowanie
 
Avatar magda.111
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 150
GG do magda.111
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

To nie boli... Przynajmniej w moim wypadku... Raz byłam u kosmetyczki na dwie pierwsze dziurki... a w ubiegłym roku na wszystkich swietych przebiłam sobie igla... drugą dziurke w lewym uchu.. i w ubiegły czwartek zrobiłam trzecia dzurke w lewym to nie takie straszne... rzeba sie przełamac
magda.111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 12:36   #227
miisiek
Raczkowanie
 
Avatar miisiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 36
GG do miisiek
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

mysiu a jak wpadniesz do mnie to powiesz mi co mam robic no bo cos mi z jedną dziurka sie dzieje no i tez nie wiem co mma robic
__________________
"Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko."
miisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 18:10   #228
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

No ja nie wiem to co Ty masz to pierwszy raz widzialam znaczy nie nie widzialam ale slyszalam pierwszy raz moze cos poradzimy
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 18:22   #229
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

JAki on tam drastyczny No ale jak kto uwaza A igla kosztuje kilka groszy
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 19:06   #230
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Ja również sama przekłuwałam sobie uszy. Pamiętam jak byłam młodsza to moja mama zaprowadziła mnie do pani kosmetyczki, która pistoletem w sterylnych warunkach przekuła mi uszy... Po 2 tygodniach zaczęły mi ropieć i z kolczyków nici... Potem przez bodajże 8 lat miałam uprzedzenie do jakiegokolwiek przekłuwania sobie ciała Jednak bodajże dwa lata temu postanowiłam sama w domu zrobić sobie taki ów zabieg. Kostki lodu, igła ( ja wzięłam taką do szycia oczywiście wszystko czyściutkie !!) no i jakoś poszło Narazie nie mam zamiaru niczego przekłuwać. Myślę nad tatuażem , ale to już u profesjonalisty...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:22   #231
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

U mnie w klasie jest dziewczyna co nie tylko uszy ale i pępek sobie sama przekuła i mi jeszcze proponowała te usługi. Mówiła jeszcze o dziewczynie że jak sobie przekuła pępek to wsadziła tam łancuszek i musiała go przeciągać
Od samego słuchania im się słabo robiło i dlatego nie dam się podziurawić.
Raz przekułam uszy u kosmetyczki robiłam wszystko jak kazała i później nie mogłam zdjąć tych kolczyków! Poszłam do niej a ona mi je strasznie ciągneła i myślałam że zwariuje a jak chciałam je sama zmienić w domu to zaczęła mi lecieć krewi i zrezygnowalam z noszenia.....
Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 21:34   #232
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

nie czytalam całego watku-przyznam sie
ja chce sobie przebic druga dziurke obok tej "klasycznej" ale troszke sie boje n i nie wiem w ktorym uchu ktore ucho polecacie? nie wiem czy jest jakas roznica i ile to mniej wiecej kosztuje?
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 03:37   #233
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Ja mam te podstawowe dziurki w uchu ale zachorowalam na wiecej i zrobilam sobie jesczcze 2 i teraz mam w jednym uchu 1 a w drugim 3
u kosmetyczki pistoletem kosztowalo chyba w granicach 25-30 zl za 2 dziurki wiec jakbym sie zdecydowala tylko na jedna i tak musialabym zaplacic ta sama cene wiec zrobilam sobie 2 ale to juz dawno . Teraz mam ochote "okolczykowac "sobie cale ucho ale takimi maluskimi ,swietne
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:06   #234
słoneczko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

taki pomysl mozna wykonac samemu. nalezy posiadac igle zwykla zdezynfekowana .na poczatki nalezy na uchu zaznaczyc obszar do przekucia np.mazakiem a nastepnie igla delikatnie przebic .odleglosci w kazdym uchu musza byc takie same.jezeli po przekuciu uszy beda ropiec przez jakis czas nalezy nosic lecznoicze kolczyki mzna je kupic w hurtowniach kosmetycznych i fryzierskich lub zaczac nosic zlote kolczyki.codziennie nalezy ucho zdezynfekowac ale nie wolno takich kolczykow w tym czasie zdejmowac.
słoneczko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:12   #235
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
Sorry, ale przede wszystkim SOBIE ucho(jakoś mnie wkurzaja te błędy)
Uno-nie wytyka się błędów gramatycznych,stylistyczn ych i ortograficznych na Wizażu.
Due-upominanie,że ktoś zrobił błąd jest pomysłem dość dziwnym szczególnie w momencie,gdy osoba,do której kierujesz swój apel była tu ostanio 2 lata temu.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:37   #236
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

ja sobie sama przeklulam 2 dziurke w lewym uchu siedza przed telewizorem. Nie mialam co robic wiec wzielam igielke, odkazilam ja woda utleniona (jak profesjonalistka ha!) i przeklulam. I tak mam teraz dwie dziurki
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:59   #237
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

ajj tam przesadzacie wszystko da sie zrobic BYLE Z GŁOWĄ !! jest wiele stron o piercingu wystarczy mieć odrobinę chęci... co do uszu to przekłówałam sobie...siostrze...mamie. ..koleżankom itd. i nikt nie narzekał.
igła (koniecznie sterylna z apteki), waciki jałowe do przetarcia (te nasączone LEKO chyba sie jakos nazywaja), wody utlenionej nie polecam, gdyż w naszym kraju ma złe coś tam...tak uczyli mnie na PO i ze tak naprawde g. daje, najlepiej wygotowany a potem przetarty spirytusem kolczyk i ....jedziemy powodzenia


zapomnialam dodać ze przeciez pistoletem tkanka zostaje z ogromna siłą rozerwana kolczykiem....sądze ze igła to lepszy patent...no ale tu juz tylko moje skromne zdanie
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:20   #238
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

mysle ze przebic ucho sobie mozna samemu, ja przebilam i nosze kolczyki w tych dziurkach bardzo dlugo i wszystko jest ok. sama dwie dziurki sobie zrobilam a dwie u kosmetyczki jak mala bylam. co do przebijania innych czesci ciala to nigdy sama bym sobie nie przebila

"przekuc se ucho" buahahahaha ( przepraszam )
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:58   #239
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Ja robiłam dwie po jednej dziurce u kosmetyczki, a po drugiej sama - nawet niespecjalnie bolało...Najpierw "zamroziłam" ucho lodem, a potem przekłuwałam igłą . Wolę sama wykonywać takie "operacje", bo kiedy krzywdzę się własnoręcznie, jakoś mniej boli Po jakimś miesiącu-dwóch te kolczyki mi się znudziły, więc je wyjęłam i dziurki zarosły....Ostatnio zastanawiałam się nad ponownym przekłuciem uszu i zrobieniem kolczyka w pępku. Ale chyba z tego zrezygnuję...miałam chyba źle zawiązaną pępowinę i nie mogę nawet dotknąć tego pępka, bo boli...a co dopiero przekłuć :P
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 10:20   #240
pamela90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Ja mam 6 dziurek w uszach, 2 przebiłam sobie sama i nie widzę żadnej różnicy w przekłuwaniu u kosmetyczki i własnoręcznym, jeśli chodzi np. o gojenie się ucha

Przekłuwałam takimi kolczykami, jakie kosmetyczka ma do przebijania pistoletem i naprawdę ból był minimalny
__________________
Pamela
pamela90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 16:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.