KROJANTY-prywatna klinika,leczenie,wczasy lecznicze... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-09, 12:36   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

KROJANTY-prywatna klinika,leczenie,wczasy lecznicze...


witam
wlasnie Krojanty...mam zamiar sie tu wybrac... www.krojanty-klinik.pl
moje pytanie...czy ktoras wizazanka tam byla?jak wspomina tam odpoczynek lub leczenie?jak tam jest?jak sie tam czuly no i najwzniejsze efekty...i na jak dlugo bo te Krojanty to chyba moja ostatnia nadzieja...
z gory dzieki za odp
pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:46   #2
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: KROJANTY-prywatna klinika,leczenie,wczasy lecznicze...

Hey!
Polecam Krojanty na 110%!!! Od kilku lat jeździ tam moja cała rodzina(ja również)
Przepięknie położona klinika, w zależności od pory roku masz dodatkowe atrakcje -latem uczty myśliwskie itp -zimą kuligi.Bez względu na porę roku wieczorkiem po zabiegach zabawa(tak ,tak ) w klubie.
Do kliniki przyjeżdżają bardzo róźni pacjenci począwszy od niepełnosprawnych ,a skońcczywszy na osobach ze "zwykłymi" problemi kręgosłupa(jak wiesz pp.Winnicy specjalizują się w bólach głowy i kręgosłupa.
Zabiegów masz bardzo dużo(choć zależy to od rodzaju pobytu)-ja miałam 5,ale mój bratanek 11-jest to uzależnione od schorzenia. Opieka lekarska i rehabilitacyjna po prostu rewelacyjna Sprzęt nowoczesny . Wykorzystuje się tam również metody medycyny niekonwencjonalnej-leżenie na igłach,akupunkturę z zastosoawniem ziół itp. Mogłabym tak pisać i pisać . Polecam tym bardziej iż klimat kliniki ma charakter rodzinny-wspólne posiłki z personelem(UWAGA! NIEMOŻLIWYM JEST NIE PRZYTYCIE) , wizyty czy wieczorki u pp. Winieckich. Jedym mankamentem są ceny nie należące do średnich.
Pozdrawiam
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.