Przyszła teściowa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 12:43   #1
Marta_xdd_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Unhappy

Przyszła teściowa.


Hej dziewczyny. Mam problem. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 4 lata. Mój ukochany ma starszego od siebie o 7 lat brata. Raczej nie powodziło mu się w miłości, nie potrafił sobie znaleźć tej odpowiedniej. Do tej pory miałam bardzo dobry kontakt z moją przyszłą teściową. Byłam akceptowana przez całą rodzinę. Niestety pewnego dnia brat mojego chłopaka przyprowadził swoją nową dziewczynę... Nie przejełam się tym, ponieważ myślałam, że to też na dwa-trzy miesiące i będzie nowa. Mineło 1,5 roku, a Oni są dalej razem Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że ta dziewczyna wchodzi na głowę ich mamie, a jej się to podoba! Rozumiem, że jestem młodsza i mają więcej tematów, na które mogą porozmawiać, ale bez przesady! Boli mnie to, że ja z moim ukochanym jestem już tyle czasu, a tu nagle się pojawia taka ***** i wszystko mi niszczy. Jedno dobre, to, to, że babcie i rodzina mojego chłopaka bardzo mnie lubi,a za nią nie przepadają, bo widzi jak liże **** ich mamie. Tylko co ja mam robić? Denerwuje mnie to, gdy przychodzę do nich do domu i słyszę " A Asia zrobiła to, a Asia zrobiła tamto.. " Ileż można?! Jeżdzą razem na zakupy, robią sobie wspólne wieczorki. Nie chce się do ich mamy podlizywać tak jak Ona, ale chciałabym się jakoś zbliżyć do niej, czymś zainponować, mieć o czym z nią rozmawiać. POMÓŻCIE!
Marta_xdd_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:14   #2
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Marta_xdd_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam problem. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 4 lata. Mój ukochany ma starszego od siebie o 7 lat brata. Raczej nie powodziło mu się w miłości, nie potrafił sobie znaleźć tej odpowiedniej. Do tej pory miałam bardzo dobry kontakt z moją przyszłą teściową. Byłam akceptowana przez całą rodzinę. Niestety pewnego dnia brat mojego chłopaka przyprowadził swoją nową dziewczynę... Nie przejełam się tym, ponieważ myślałam, że to też na dwa-trzy miesiące i będzie nowa. Mineło 1,5 roku, a Oni są dalej razem Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że ta dziewczyna wchodzi na głowę ich mamie, a jej się to podoba! Rozumiem, że jestem młodsza i mają więcej tematów, na które mogą porozmawiać, ale bez przesady! Boli mnie to, że ja z moim ukochanym jestem już tyle czasu, a tu nagle się pojawia taka ***** i wszystko mi niszczy. Jedno dobre, to, to, że babcie i rodzina mojego chłopaka bardzo mnie lubi,a za nią nie przepadają, bo widzi jak liże **** ich mamie. Tylko co ja mam robić? Denerwuje mnie to, gdy przychodzę do nich do domu i słyszę " A Asia zrobiła to, a Asia zrobiła tamto.. " Ileż można?! Jeżdzą razem na zakupy, robią sobie wspólne wieczorki. Nie chce się do ich mamy podlizywać tak jak Ona, ale chciałabym się jakoś zbliżyć do niej, czymś zainponować, mieć o czym z nią rozmawiać. POMÓŻCIE!
Tu mamy sedno, jesteś zaborcza, zazdrosna i chcesz być w centrum uwagi.
Jeśli masz taki stosunek do innych ludzi, to nie dziwię się, że wolą tę dziewczynę
Co Ci niszczy? A no tak, pierwsze miejsce w szeregu.

Autorko, zachowujesz się jak rozkapryszone dziewczę, jeśli chcesz zaimponować komukolwiek poszerzaj wiedzę, pracuj nad sobą, swoją osobowością, bo czytając Twój post nie dziwi mnie, że mama Twojego chłopaka ceni sobie towarzystwo tamtej dziewczyny.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:34   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przyszła teściowa.

dziecko, ile ty masz lat?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:50   #4
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Przyszła teściowa.

Dramat robisz taki, jakby to z Twoim facetem chodziła na zakupy i na plotki.
__________________
kaloria - mała wredna istota,która mieszka w twojej szafie i co noc zszywa ci coraz ciaśniej ubrania.
dronkadronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:03   #5
madziarka_
Zadomowienie
 
Avatar madziarka_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Marta_xdd_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam problem. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 4 lata. Mój ukochany ma starszego od siebie o 7 lat brata. Raczej nie powodziło mu się w miłości, nie potrafił sobie znaleźć tej odpowiedniej. Do tej pory miałam bardzo dobry kontakt z moją przyszłą teściową. Byłam akceptowana przez całą rodzinę. Niestety pewnego dnia brat mojego chłopaka przyprowadził swoją nową dziewczynę... Nie przejełam się tym, ponieważ myślałam, że to też na dwa-trzy miesiące i będzie nowa. Mineło 1,5 roku, a Oni są dalej razem Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że ta dziewczyna wchodzi na głowę ich mamie, a jej się to podoba! Rozumiem, że jestem młodsza i mają więcej tematów, na które mogą porozmawiać, ale bez przesady! Boli mnie to, że ja z moim ukochanym jestem już tyle czasu, a tu nagle się pojawia taka ***** i wszystko mi niszczy. Jedno dobre, to, to, że babcie i rodzina mojego chłopaka bardzo mnie lubi,a za nią nie przepadają, bo widzi jak liże **** ich mamie. Tylko co ja mam robić? Denerwuje mnie to, gdy przychodzę do nich do domu i słyszę " A Asia zrobiła to, a Asia zrobiła tamto.. " Ileż można?! Jeżdzą razem na zakupy, robią sobie wspólne wieczorki. Nie chce się do ich mamy podlizywać tak jak Ona, ale chciałabym się jakoś zbliżyć do niej, czymś zainponować, mieć o czym z nią rozmawiać. POMÓŻCIE!

Moja przyszła teściowa również bardziej faworyzuje narzeczonego swojej córki( ją zresztą też), a mnie i Tż trochę olewa czasem, chociaż to my z nią mieszkamy - no ale trudno !! Zwariowałabym myśląc ciągle o tym , że ich faworyzuje a mnie nie. I na pewno nie mam zamiaru robić nic by jakoś bardziej się jej przypodobać, być "sztuczna" by jej zaimponować w jakiś sposób. Jestem jaka jestem i nawet jeśli jestem w jakiś sposób dla niej gorsza od narzeczonego jej córki to trudno. Najważniejsze, że z Tż jestem szczęśliwa.

A zazdrość to baaaardzo zły doradca.
__________________
28.04.2012


Mój blog pocztówkowy :


http://postcrossingovertheworld.blogspot.com

Napisz do mnie jeśli chcesz wymienić się kartką

Mój blog górski

http://naszapasjasagory.blogspot.com/
madziarka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:29   #6
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Marta_xdd_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam problem. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 4 lata. Mój ukochany ma starszego od siebie o 7 lat brata. Raczej nie powodziło mu się w miłości, nie potrafił sobie znaleźć tej odpowiedniej. Do tej pory miałam bardzo dobry kontakt z moją przyszłą teściową. Byłam akceptowana przez całą rodzinę. Niestety pewnego dnia brat mojego chłopaka przyprowadził swoją nową dziewczynę... Nie przejełam się tym, ponieważ myślałam, że to też na dwa-trzy miesiące i będzie nowa. Mineło 1,5 roku, a Oni są dalej razem Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że ta dziewczyna wchodzi na głowę ich mamie, a jej się to podoba! Rozumiem, że jestem młodsza i mają więcej tematów, na które mogą porozmawiać, ale bez przesady! Boli mnie to, że ja z moim ukochanym jestem już tyle czasu, a tu nagle się pojawia taka ***** i wszystko mi niszczy. Jedno dobre, to, to, że babcie i rodzina mojego chłopaka bardzo mnie lubi,a za nią nie przepadają, bo widzi jak liże **** ich mamie. Tylko co ja mam robić? Denerwuje mnie to, gdy przychodzę do nich do domu i słyszę " A Asia zrobiła to, a Asia zrobiła tamto.. " Ileż można?! Jeżdzą razem na zakupy, robią sobie wspólne wieczorki. Nie chce się do ich mamy podlizywać tak jak Ona, ale chciałabym się jakoś zbliżyć do niej, czymś zainponować, mieć o czym z nią rozmawiać. POMÓŻCIE!
Ale w czym ty masz problem? Co ci ta dziewczyna szkodzi?

Czy ona w jakikolwiek sposób zepsuła twój związek? Czy ona nie wiem, podburza twoją przyszłą teściową przeciwko tobie, obmawia cie za plecami, sprawiła, że twój kontakt z mamą TŻ stał się gorszy?

Bo jak na razie z opisu wynika, że nic takiego się nie dzieje, po prostu ta dziewczyna i ta pani przypadły sobie do gustu, zaprzyjaźniły i połączyła je więź, która między tobą a mamą TŻ z jakiegoś powodu nigdy nie powstała. Może mama TŻ bardziej lubi tę dziewczynę, mają więcej wspólnych tematów - ma do tego święte prawo! To nie znaczy, że ciebie znienawidziła. Czujesz się źle traktowana czy coś? Bo to, że mama TŻ ma dla ciebie teraz mniej czasu to logiczne, przecież teraz musi dzielić uwagę na dwoje.

Moim zdaniem jesteś zazdrosna i zawistna, co widać nawet w twoim podejściu do tej dziewczyny i do brata TŻ - zamiast się cieszyć, że chłopak w końcu kogoś znalazł, zamiast się cieszyć, że przyszła teściowa polubiła dziewczynę i złapała z nią świetny kontakt, ty burczysz i narzekasz. Czemu nie spróbowałaś również zaprzyjaźnić się z tą dziewczyną, tylko ją obgadujesz?

A co do tego, czy ta dziewczyna "liże d***" mamie TŻ, to sorry, ale CO CIE TO OBCHODZI? Ani to twoja d***, ani twojej mamy, ani nikogo z twojej rodziny. Przyszłej teściowej najwyraźniej to się podoba, a skoro tak, ty nie masz nic do gadania.
A może mówisz tak, bo sama nie potrafiłaś nigdy nawiązać kontaktu z tą kobietą i nazywasz "lizaniem d***" coś, co tak naprawdę jest po prostu zwykłą przyjaźnią?


Trochę pokory i skromności życzę, bo z takim podejściem do ludzi nie będziesz nigdy miała przyjaciół.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:38   #7
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Marta_xdd_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam problem. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 4 lata. Mój ukochany ma starszego od siebie o 7 lat brata. Raczej nie powodziło mu się w miłości, nie potrafił sobie znaleźć tej odpowiedniej. Do tej pory miałam bardzo dobry kontakt z moją przyszłą teściową. Byłam akceptowana przez całą rodzinę. Niestety pewnego dnia brat mojego chłopaka przyprowadził swoją nową dziewczynę... Nie przejełam się tym, ponieważ myślałam, że to też na dwa-trzy miesiące i będzie nowa.

Mineło 1,5 roku, a Oni są dalej razem

Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że ta dziewczyna wchodzi na głowę ich mamie, a jej się to podoba! Rozumiem, że jestem młodsza i mają więcej tematów, na które mogą porozmawiać, ale bez przesady!

Boli mnie to, że ja z moim ukochanym jestem już tyle czasu, a tu nagle się pojawia taka ***** i wszystko mi niszczy.

Jedno dobre, to, to, że babcie i rodzina mojego chłopaka bardzo mnie lubi,a za nią nie przepadają, bo widzi jak liże **** ich mamie. Tylko co ja mam robić? Denerwuje mnie to, gdy przychodzę do nich do domu i słyszę " A Asia zrobiła to, a Asia zrobiła tamto.. " Ileż można?! Jeżdzą razem na zakupy, robią sobie wspólne wieczorki. Nie chce się do ich mamy podlizywać tak jak Ona, ale chciałabym się jakoś zbliżyć do niej, czymś zainponować, mieć o czym z nią rozmawiać. POMÓŻCIE!
o ja pitolę poziom piaskownicy

boli Cię, że brat Twojego tż jest szczęśliwy , a teściowa akceptuje jego dziewczynę?

żałosne jak można być aż tak zazdrosnym
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 19:49   #8
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ale w czym ty masz problem? Co ci ta dziewczyna szkodzi?

Czy ona w jakikolwiek sposób zepsuła twój związek? Czy ona nie wiem, podburza twoją przyszłą teściową przeciwko tobie, obmawia cie za plecami, sprawiła, że twój kontakt z mamą TŻ stał się gorszy?

Bo jak na razie z opisu wynika, że nic takiego się nie dzieje, po prostu ta dziewczyna i ta pani przypadły sobie do gustu, zaprzyjaźniły i połączyła je więź, która między tobą a mamą TŻ z jakiegoś powodu nigdy nie powstała. Może mama TŻ bardziej lubi tę dziewczynę, mają więcej wspólnych tematów - ma do tego święte prawo! To nie znaczy, że ciebie znienawidziła. Czujesz się źle traktowana czy coś? Bo to, że mama TŻ ma dla ciebie teraz mniej czasu to logiczne, przecież teraz musi dzielić uwagę na dwoje.

Moim zdaniem jesteś zazdrosna i zawistna, co widać nawet w twoim podejściu do tej dziewczyny i do brata TŻ - zamiast się cieszyć, że chłopak w końcu kogoś znalazł, zamiast się cieszyć, że przyszła teściowa polubiła dziewczynę i złapała z nią świetny kontakt, ty burczysz i narzekasz. Czemu nie spróbowałaś również zaprzyjaźnić się z tą dziewczyną, tylko ją obgadujesz?

A co do tego, czy ta dziewczyna "liże d***" mamie TŻ, to sorry, ale CO CIE TO OBCHODZI? Ani to twoja d***, ani twojej mamy, ani nikogo z twojej rodziny. Przyszłej teściowej najwyraźniej to się podoba, a skoro tak, ty nie masz nic do gadania.
A może mówisz tak, bo sama nie potrafiłaś nigdy nawiązać kontaktu z tą kobietą i nazywasz "lizaniem d***" coś, co tak naprawdę jest po prostu zwykłą przyjaźnią?


Trochę pokory i skromności życzę, bo z takim podejściem do ludzi nie będziesz nigdy miała przyjaciół.
Wydaje mi sie, ze to nie jest do końca ,,tak" .. sprawa ma drugie dno i tak naprawde prócz powierzchowności z tego 1 posta autorki watku , nic nie wynika.. a jedynie złość..
nie mozna na podstawie jednej wypowiedzi wylewać na kogoś pomyje, ze jest sraki..., ... i taki siaki...

Trzeba, tam być i to widzieć.., poczuć to

Ja mam w pracy takiego chłopaka: do przełożonej jest taki miły i uprzejmy, słodziutki, uczynny że cukrzycy mozna dostać od patrzenia.. a za plecami nie raz nie dwa powiedział co tak naprawde mysli i czuje, nie raz słyszałam, ze podlizuje sie Jej aby na tym zyskać

to, ze ,,tamta" dziewczyna i ,,przyszła teściowa" załozycielki wątku się ,,polubiły" i znalazły wspólną ,,więź" nie znaczy, ze relacja ,,ta" jest szczera i ze szczerych intencji zbudowana.
Moze byc, również tak, ze ,,tamta" dziewczyna próbuje się wkupic w łaski ,,równiez swojej przyszłej teściowej' aby miec ,,łatwiej" no i milsza atmosferę.. a autorka wątku albo mogła to wyczuć (no nie piszcie, że nie wyczówa sie fałszu innych osób - Ja to wiem na 100 km). lub usłyszec lub zaobserwować, ze jest to nieszczere..

Wszystkie dobrze wiemy, jak ważne są ,,układy" (przepraszam za słowo- ale czasami się tego nie da inaczej nazwać) z teściową i święty spokój.
Tamta dziewczyna buduje sobie grunt przed przeszłym małżeństwem

Zawsze, trzeba brać pod uwagę drugą ewentalność, a nie od razu najeżdżać na kogoś że jest zazdrosny..
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:05   #9
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Przyszła teściowa.

Prowo :d
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:44   #10
Marta_xdd_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Przyszła teściowa.

Dziękuję za miłe słowa.. widziałam, że można na Was liczyć. To nie chodzi o to, że ja chce być w centrum uwagi. Prawda... jestem zazdrosna. Nie lubię tej dziewczyny, ponieważ było kilka sytuacji, gdy chciała mi udowodnić, że to Ona jest lepsza. Postawcie się na moim miejscu. Jest mi po prostu przykro, że One się tak dobrze dogadują. Kiedyś ja również miałam o czym rozmawiać z jego mamą, zapraszała mnie na herbatkę itp.. ale teraz spadłam na drugi plan. Ona nie dzieli tej uwagi na Nas dwie.. Ona ją poświęca głównie tamtej. Nie jestem zaborcza, ani nic z tych rzeczy, o które mnie osądzacie...
Marta_xdd_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 22:08   #11
madziarka_
Zadomowienie
 
Avatar madziarka_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Marta_xdd_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa.. widziałam, że można na Was liczyć. To nie chodzi o to, że ja chce być w centrum uwagi. Prawda... jestem zazdrosna. Nie lubię tej dziewczyny, ponieważ było kilka sytuacji, gdy chciała mi udowodnić, że to Ona jest lepsza. Postawcie się na moim miejscu. Jest mi po prostu przykro, że One się tak dobrze dogadują. Kiedyś ja również miałam o czym rozmawiać z jego mamą, zapraszała mnie na herbatkę itp.. ale teraz spadłam na drugi plan. Ona nie dzieli tej uwagi na Nas dwie.. Ona ją poświęca głównie tamtej. Nie jestem zaborcza, ani nic z tych rzeczy, o które mnie osądzacie...

Moim zdaniem powinnaś odpuścić trochę....Ja nigdy nie zdecydowałabym się na zwracanie na siebie czyjejś uwagi, gdyby ten ktoś sam nie chciał tego.... Z jednej strony może i rozumiem, że jest Ci przykro, ale co możesz zrobić ? na siłę jej przecież nie zmusisz żeby się Tobą też interesowała ?a nie warto udawać kogoś kim się nie jest by przyciągnąć innych do siebie...

Moja rada jest taka: daj sobie spokój teraz, skup się na Tż i na Waszym związku, bo to przecież z nim jesteś a nie z jego mamą

Możesz napisać na priv jeśli chcesz- chętnie z Tobą porozmawiam
__________________
28.04.2012


Mój blog pocztówkowy :


http://postcrossingovertheworld.blogspot.com

Napisz do mnie jeśli chcesz wymienić się kartką

Mój blog górski

http://naszapasjasagory.blogspot.com/
madziarka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 22:36   #12
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Marta_xdd_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa.. widziałam, że można na Was liczyć. To nie chodzi o to, że ja chce być w centrum uwagi. Prawda... jestem zazdrosna. Nie lubię tej dziewczyny, ponieważ było kilka sytuacji, gdy chciała mi udowodnić, że to Ona jest lepsza. Postawcie się na moim miejscu. Jest mi po prostu przykro, że One się tak dobrze dogadują. Kiedyś ja również miałam o czym rozmawiać z jego mamą, zapraszała mnie na herbatkę itp.. ale teraz spadłam na drugi plan. Ona nie dzieli tej uwagi na Nas dwie.. Ona ją poświęca głównie tamtej. Nie jestem zaborcza, ani nic z tych rzeczy, o które mnie osądzacie...
No ale dziwi cię to? Kobieta ciebie zna od lat, a dziewczyna brata TŻ jest w domu nowa. Na dodatek sama pisałaś, że on nie miał szczęścia w miłości i nie potrafił znaleźć partnerki na stałe... Nic dziwnego, że przyszła teściowa się cieszy z tej dziewczyny i że ty spadłaś na drugi plan. Czy jesteś źle traktowana, niemiło itd. czy po prostu mama TŻ nie poświęca ci już tyle uwagi co kiedyś? Bo to jest różnica.

Zamiast narzekać, czemu nie spróbujesz dołączyć do tej dwójki? Dlaczego oczekujesz, że to przyszła teściowa ma cię wszędzie zapraszać itd. Nie potrafisz sama wyjść z propozycją?


Nie powinno ci być przykro, że one świetnie się dogadują. Powinnaś się cieszyć, że brat TŻ po długim czasie znalazł w końcu ukochaną, powinnaś się cieszyć, że dziewczyna świetnie dogaduje się z jego mamą. Nie widzę tutaj żadnego powodu do przykrości, jeśli tylko nikt cię źle nie traktuje, a sytuacja zmieniła się o tyle, że już nie jesteś w centrum uwagi.

Poza tym, tak na dobrą sprawę - to z TŻ tworzysz związek i spędzisz resztę życia, nie z jego matką, więc cóż ci tak zależy, żeby się z nią przyjaźnić? Macie miłe stosunki? Macie. Lubicie się? Lubicie. Czemu na siłę chcesz być jej przyjaciółką, skoro ona najwyraźniej tego nie chce? Nie da się tak.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 09:37   #13
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Marta_xdd_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam problem. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 4 lata. Mój ukochany ma starszego od siebie o 7 lat brata. Raczej nie powodziło mu się w miłości, nie potrafił sobie znaleźć tej odpowiedniej. Do tej pory miałam bardzo dobry kontakt z moją przyszłą teściową. Byłam akceptowana przez całą rodzinę. Niestety pewnego dnia brat mojego chłopaka przyprowadził swoją nową dziewczynę... Nie przejełam się tym, ponieważ myślałam, że to też na dwa-trzy miesiące i będzie nowa. Mineło 1,5 roku, a Oni są dalej razem Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że ta dziewczyna wchodzi na głowę ich mamie, a jej się to podoba! Rozumiem, że jestem młodsza i mają więcej tematów, na które mogą porozmawiać, ale bez przesady! Boli mnie to, że ja z moim ukochanym jestem już tyle czasu, a tu nagle się pojawia taka ***** i wszystko mi niszczy. Jedno dobre, to, to, że babcie i rodzina mojego chłopaka bardzo mnie lubi,a za nią nie przepadają, bo widzi jak liże **** ich mamie. Tylko co ja mam robić? Denerwuje mnie to, gdy przychodzę do nich do domu i słyszę " A Asia zrobiła to, a Asia zrobiła tamto.. " Ileż można?! Jeżdzą razem na zakupy, robią sobie wspólne wieczorki. Nie chce się do ich mamy podlizywać tak jak Ona, ale chciałabym się jakoś zbliżyć do niej, czymś zainponować, mieć o czym z nią rozmawiać. POMÓŻCIE!
Ja myślę, że tu jest pies pogrzebany.
Nie napisałaś ile Ty i Twój macie lat, ale rozumiem, że te plus siedem to dużo i może teściowa się już nie mogła doczekać aby brat sobie życie ułożył. I w końcu pojawiła się wymarzona partnerka syna pierworodnego! Zawsze ktoś nowy jest bardziej atrakcyjny niż ktoś kogo już zna się kilka lat.
Moja teściowa zawsze szczebiotała z kobietą starszego brata mojego lubego. Dzwoniły do siebie codziennie, prezenciki, imieninki, ale wszystko się skończyło
__________________
kaloria - mała wredna istota,która mieszka w twojej szafie i co noc zszywa ci coraz ciaśniej ubrania.

Edytowane przez dronkadronka
Czas edycji: 2012-03-12 o 10:00
dronkadronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 10:00   #14
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Marta_xdd_ Pokaż wiadomość
Mineło 1,5 roku, a Oni są dalej razem
Tego to naprawdę nie masz się co czepiać

Jeśli lubisz teściową i dawniej miałaś z nią dobry kontakt, to sama spróbuj zaproponować jakieś wyjście czy zaproś ją do siebie na kawę, no nie wiem

Ja gdybym miała taką sytuację to nawet bym się cieszyła, bo moja przyszła teściowa za mną nie przepada a TŻ też ma starszego brata który jest ciągle wolny i bardzo bym chciała, żeby znalazł sobie dziewczynę bo wtedy uwaga teściowej może przeniosłaby się na nią i nie skupiałaby na mnie swoich złośliwości
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:28   #15
Animaru89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 213
Dot.: Przyszła teściowa.

Wiecie co jest zabawne? Jest tyle wątków, w których dziewczyny skarżą się na zbyt duże skupienie uwagi teściowych na nich i ich rodzinach, a tu w drugą stronę

U nas też synowa brata mojego TŻ jest taka och i ach, a ja sobie jestem bo jestem. Zdecydowanie się z tego cieszę, nie lubię kiedy ktoś skupia na mnie uwagę i przeżywa moje problemy. W efekcie jak coś się psuje między nimi to wszyscy wiedzą, a jak my z TŻ się w jakiejś sprawie nie dogadujemy to wiemy o tym tylko my i nikt nam dobrych rad nie podsuwa
Animaru89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 12:19   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Przyszła teściowa.

Moim zdaniem przesadzasz, i to mocno.

Czy ta dziewczyna coś konkretnego Ci zrobiła? Jaki masz z nią kontakt?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 12:38   #17
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez Animaru89 Pokaż wiadomość
U nas też synowa brata mojego TŻ jest taka och i ach, a ja sobie jestem bo jestem. Zdecydowanie się z tego cieszę, nie lubię kiedy ktoś skupia na mnie uwagę i przeżywa moje problemy. W efekcie jak coś się psuje między nimi to wszyscy wiedzą, a jak my z TŻ się w jakiejś sprawie nie dogadujemy to wiemy o tym tylko my i nikt nam dobrych rad nie podsuwa
święte słowa, lepiej się nie wychylać
__________________
kaloria - mała wredna istota,która mieszka w twojej szafie i co noc zszywa ci coraz ciaśniej ubrania.
dronkadronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 13:55   #18
Marta_xdd_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Przyszła teściowa.

Ta, to się tak łatwo mówi, że przesadzam.. Dziękuję za rady od niektórych dziewczyn. Nie będę już drążyć tego tematu. Wziełam sobie do serca to, co napisałyście.
Dzięki i pozdrawiam.
Marta_xdd_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 16:05   #19
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Przyszła teściowa.

Chcesz być z Tż-tem czy z jego matką?. Nie rozumiem Cię, dziewcze. Czytając Twój chaotyczny post nie odnalazłam samego sedna sprawy, tylko Twoje jęki
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 07:12   #20
Tygrys Tati
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrys Tati
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 635
Dot.: Przyszła teściowa.

A ja mam tylko nadzieję, że nie męczysz tym swoim "problemem" swojego Tż-ta.
__________________
There's so many reasons
i just have to carry on
Tygrys Tati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 14:59   #21
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Przyszła teściowa.

Moim zdaniem powinnaś się cieszyć, że teściowa Ci się do życia nie wtrąca i pewnie ktoregoś dnia jeszcze jej w duchu za to podziękujesz
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 15:51   #22
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Przyszła teściowa.

o matko i córko.
Bóg widzi i nie grzmi?
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 16:17   #23
am0510
Wtajemniczenie
 
Avatar am0510
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Niebo/Piekło
Wiadomości: 2 604
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś się cieszyć, że teściowa Ci się do życia nie wtrąca i pewnie ktoregoś dnia jeszcze jej w duchu za to podziękujesz


w 100% się z tymi słowami zgadzam
__________________
wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=766668
06.10.2012




Myślę o Tobie tylko wtedy, gdy mi się przypomnisz.
Nie zdarza się to jednak często bo jakieś 50 razy na godzinę.
To wcale nie jest tak często.






13.09.2013 <3
am0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:05   #24
Alyssum
Wtajemniczenie
 
Avatar Alyssum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 830
Dot.: Przyszła teściowa.

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś się cieszyć, że teściowa Ci się do życia nie wtrąca i pewnie ktoregoś dnia jeszcze jej w duchu za to podziękujesz
i ja również się zgadzam z tą opinią.

Wg mnie przesadzasz autorko. Jesteś zazdrosna jak małe dziecko o nic.
__________________

Alyssum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:19   #25
asiulkaa200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
Dot.: Przyszła teściowa.

według mnie nie powinnaś się tak przejmowac przecież to nie z teściową jesteś w związku a ze swoim chlopakiem ja rozumiem ze chcesz sie przypodobac mamie twojego chłopaka ale według mnie z tego co piszesz jesteś zazdrosna trochę o dziewczyne brata swojego kolegi bo to ty zawsze byłaś w centrum uwagi a nagle pojawiła się ona więcej luzu i tyle nie trzeba się wywyższać by ktoś cię lubił
asiulkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.