Wyprzedaże w salonach - kiedy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 11:23   #1
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185

Wyprzedaże w salonach - kiedy?


Znalazłam wątek, w którym mowa jest o polowaniu na wyprzedaże sukien ślubnych:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...eda%BFe+sukien

Na podstawie dat postów domyślam się, że zaczynają się one jesienią, ale byłabym bardzo wdzięczna, gdyby któraś lepiej zorientowana Wizażanka napisała coś więcej o tym kiedy startują, ile trwają i czy w ich trakcie ceny jeszcze spadają, czy nie. Szukałam wątku o wyprzedażach - nie ma takowego, za to hasło "wyprzedaż" na forum ślubnym pojawia się w co trzecim wątku
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 12:13   #2
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Takie wyprzedaże są przeważnie w okresach wrzesień-listopad i czasem styczeń-luty. Natomiast promocje mogą trwać nawet w ciągu roku na poszczególne mdoele, ale zwyczajowo też w okresie wrzesień-grudzień najwięcej i w większości salonów na nie trafisz.
Jeśli chcesz trafić na jeszcze niższą cenę sukni wyprzedażowej, to musiałabyś poczekać, cena raczej nie spada w trakcie trwania wyprzedaży. Ewentualnie mogą zejść z ceny, jak się zainteresujesz takową suknią już po wyprzedaży i sklep będzie chciał ją opchnąć.
Są też salony, gdzie są wyprzedaze letnie, zaczynające się już w maju, bo np od września wprowadzają nowe kolekcje. Trzeba przejśc, podzwonić i zapytać
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-07-14 o 12:16
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 14:07   #3
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Lisa Ferrera ma już teraz wyprzedaż, ja swoją kupiłam rok temu w czerwcu (tzn. wpłaciłam zaliczkę), za tydzień mam przymiarkę. Moja demetrios 896 kosztowała zaledwie 999zł
http://www.lisaferrera.pl/informatio...39b&info_id=25

Edytowane przez anuulaa
Czas edycji: 2009-07-14 o 14:09
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 14:50   #4
Saber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

ja widziałam już teraz spore obniżki po 4o a nawet 70 procent.
Saber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 20:45   #5
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez Saber Pokaż wiadomość
ja widziałam już teraz spore obniżki po 4o a nawet 70 procent.
właśnie dlatego trzeba przejść po salonach i sprawdzić
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:16   #6
kropelka2009
Przyczajenie
 
Avatar kropelka2009
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Talking Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Witam
Ale czy mogłaby mi któraś z was poradzić czy lepiej poczekać jeszcze do jesieni z kupnem czy warto już kupować na tych przecenach co juz są?
Mój TŻ uważa ze to za wcześnie.

Pozdrawiam
kropelka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:21   #7
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

zdecydowanie listopad grudzień-styczeń-trzeba pytać w tym czasie w salonie i trzymać rękę na pulsie bo można kupić suknie z ekspozycji nawet za połowę ceny.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

a dla TŻ-ów to zawsze na wszystko jest jeszcze za wcześnie
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 15:36   #8
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

podbijam.

Czy jeżeli ślub we wrześniu 2011 to nie za wcześnie będzie jak w grudniu cos już sobie wybiorę? Bo strasznie mi zależy żeby jak najtaniej kupić
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:40   #9
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Myślę, że nie jest za wcześnie. Dużo osób korzysta z wyprzedaży i wtedy nie liczy się czas, ważne jest abyś była pewna sukienki jaką wybierzesz. I tak zostanie ona w salonie praktycznie do ślubu.
Zresztą jak ja się pytałam pań w salonach kiedy jest "odpowiedni czas" na wybór sukni to mówiły grudzień-luty ze względu na wyprzedaże i to, że równocześnie są nowe kolekcje.
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 07:53   #10
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Skąd Wy wziełyście ten styczeń-luty, bardzo mnie zastanawia, ponieważ jest to szczyt sezonu i nikt nie bawi się w wyprzedaże.
W tej chwili w salonach od listopada jest już nowa kolekcja, więc radzę się sprężyć.
Chyba, że ktoś chce skorzystać z miejsca w którym tanio jest przez cały rok
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2010-10-26 o 08:03
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 08:11   #11
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Też mnie ten styczeń-luty dziwi. Pod koniec roku wchodzi kolekcja na 2011, jaki w tym sens żeby ją sprzedawać aż o tyle taniej??? W moim salonie (tzn. tam gdzie kupiłam kieckę) jest obecnie 5% zniżki na nową kolekcję, jeśli kupi się suknię do końca grudnia.

Swoją kieckę kupiłam 2 lipca, model ekspozycyjny i już była o 40% przeceniona. I nie była to jedyna kiecka, praktycznie cały asortyment miał 40% w dół.
We wrześniu (do teraz, bo parę modeli zostało) było - 50%.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 08:12   #12
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Mylady jak zwykle jest zaskoczona karygodną niewiedzą całej reszty.. ehh
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 08:29   #13
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

To już jest wiedza, która się sama w mózg pcha. Czy to na wszystkich forach, czy też na sklepowych wystawach.

A Ty "jak zwykle", zniesmaczona, że ktoś ma wiedzę większą od Ciebie i jeszcze się nią dzieli. No po prostu straszne (nawiasem czy nie na tym polega istota forum?).
To, że się chce uchronić dziewczyny przed ewentualnym błędem ( czyli zakupem sukni dużo drożej niż to było w planie), to już nie ważne - trzeba na mnie posarkać, bo coś tam wiem. Urocze.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2010-10-26 o 08:41
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 08:46   #14
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

ja kupowałam suuknie w połowie października już właśnie z wyprzedaży także warto już myśleć o sukni na przyszły rok zakochałam sie w jednej, zapłaciłam i spokojnie mogła sobie wisieć w salonie 3 miesiące przed ślubem miałam przymiarke i zaznaczenie ewentualnych poprawek "(które były robione za darmo ) potem jeszcze z 2 przymiarki, a suknie odebrałam dzień przed ślubem
jeśli chodzi o stopień zniżki to suknia w normalnej cenie kosztowała 2700, ja ją kupiłam za 1600
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:00   #15
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja kupowałam suuknie w połowie października już właśnie z wyprzedaży także warto już myśleć o sukni na przyszły rok zakochałam sie w jednej, zapłaciłam i spokojnie mogła sobie wisieć w salonie 3 miesiące przed ślubem miałam przymiarke i zaznaczenie ewentualnych poprawek "(które były robione za darmo ) potem jeszcze z 2 przymiarki, a suknie odebrałam dzień przed ślubem
jeśli chodzi o stopień zniżki to suknia w normalnej cenie kosztowała 2700, ja ją kupiłam za 1600
To mnie zawsze intrygowało. Co zrobić z suknią, jeśli kupi się ją parę miesięcy wcześniej na wyprzedaży? Mam brzydkie przypuszczenia, że nie wyglądałaby za dobrze po 6 miesiącach w szafie To standard, że suknię można bez dodatkowych opłat przechować w salonie?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:13   #16
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
To już jest wiedza, która się sama w mózg pcha. Czy to na wszystkich forach, czy też na sklepowych wystawach.

A Ty "jak zwykle", zniesmaczona, że ktoś ma wiedzę większą od Ciebie i jeszcze się nią dzieli. No po prostu straszne (nawiasem czy nie na tym polega istota forum?).
To, że się chce uchronić dziewczyny przed ewentualnym błędem ( czyli zakupem sukni dużo drożej niż to było w planie), to już nie ważne - trzeba na mnie posarkać, bo coś tam wiem. Urocze.
Jejku, nie lubię forumowych dyskusji, ale tym razem odpowiem. Nie wypowiadałam sie wcześniej na tym wątku chyba, wiec nie wiesz co ja wiem. Mało tego, wcale nie uważam, ze nie masz racji. Ale między wyjaśnieniem komuś czegoś, żeby uchronić go przed błędem, a świętym oburzeniem, ze ktoś czegoś nie wie jest zasadnicza różnica, więc stanęłam w obronie. I proszę cię załącz mi posty z forum, które świadczą o tym, ze się obrażam , ze ktoś więcej wie. Bo moje "jak zwykle" odnosiło się do co najmniej kilku Twoich postów, w których kogoś pouczasz a nie radzisz. Żeby daleko nie szukać, wystarczy poczytać dzisiejsze posty na sukni marzeń.

Z całym szacunkiem dla wiedzy i doświadczenia, chciałam w miarę delikatnie zwrócić uwagę, że Twój ton jest nie bardzo. Najwyraźniej się nie dało.

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2010-10-26 o 09:15
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:17   #17
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
To mnie zawsze intrygowało. Co zrobić z suknią, jeśli kupi się ją parę miesięcy wcześniej na wyprzedaży? Mam brzydkie przypuszczenia, że nie wyglądałaby za dobrze po 6 miesiącach w szafie To standard, że suknię można bez dodatkowych opłat przechować w salonie?
Nie wiem, czy jest to standard. Moja akurat wisi (bez dodatkowych opłat) od lipca do maja 2011 w pokrowcu w magazynie salonu, choć mogłam ją wziąć do domu (z braku miejsca została w sklepie). W maju i czerwcu poprawki + pranie (w cenie sukni) i tydzień przed ślubem odbiór.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:19   #18
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Gdzie ten ton nie bardzo? Gdzie to święte oburzenie?
Ani mój ton na to nie wskazywał; ani niczego takiego na myśli nie miałam. No już na pewno nie w tym wątku.

Nie chce już robić offtopu, ale uważam, że nieco przejaskrawiasz....

Co do sukni marzeń, sorry, ale uważam za nie fair, narażanie kogos na straty i kupe roboty administacyjno-biurowej, bo się jest niezdecydowanym :/ (wytłumacz to ksiegowej, że klientka sie rozmysliła po miesiącu, kiedy już wszystko poszło - znaczy rozliczenie miesięczne do Urzedu Skarbowego !!!)
Ja już nie mówię, dać znać salonowi na drugi dzień, no zdarza się podjąć decyzję złą pod wpływem chwili, ale uważasz, że to fair, przez miesiąc nie poinformowac o tym?
A salon musi za suknię która zamawia zapłacić też. Sprzeda ją albo i najczesciej nie. 10 takich klientek w roku i salon można zamykac.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2010-10-26 o 09:27
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:27   #19
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Rzeczywiście nie ma co robić off topu, jak ci zależy, żeby wiedzieć o co mi chodzi, to ci wyślę na priva, ale nie ma po co. Zupełnie poważnie dziękuję w imieniu forumowiczek za wszystkie przydatne informacje. Proszę Cię tylko, żebyś zanim wyślesz posta przeczytała go jeszcze raz i zastanowiła się, czy ktoś się nie poczuje pouczany. Mnie osobiście nigdy nie skrytykowałaś, więc absolutnie nie mam z tym problemu osobistego, ale wiem po co ja pisałam na innych wątkach (i jakich odpowiedzi oczekiwałam) i mi po otrzymaniu takich odpowiedzi byłoby przykro. I tyle. Podsumowując- pomagaj dalej tylko trochę litości dla niewiedzy!

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2010-10-26 o 09:28
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 09:56   #20
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

To ja mam jeszcze pytanie tematyczne:
Jak wygląda kupowanie sukni na targach ślubnych w PKiN? Wiem, że tam też są wyprzedaże, ale czy są tam w ogóle warunki do mierzenia, czy biegnie się po upatrzony model, rozmiar i kolor?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2010-10-26 o 09:58
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:48   #21
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Powiem tak; jeśli będę się tam wystawiać ( bo jeszcze nie podjęłam decyzji) , to chyba zrobię coś na zasadzie prowizorycznej przymierzalni.

Normalnie takich warunków nie ma.

Pamiętam sytuację sprzed 5 lat kiedy pracowałam w innej firmie; mierzyłam z klientką suknię za kulisami pokazów, tam gdzie się przebierały modelki. Ale to był wyjątek.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2010-10-26 o 10:50
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:06   #22
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

nie kłóćcie się dziewczyny

no to jak mówicie że już czas to ja chyba wyruszam na łowy - tylko moja mama mi ciągle powtarza że sukienka zawsze gdzieś tam wisi i żółknie

chciałabym kupić sukienke do max 1500zł więc wolałabym żeby to jednak była nowa z wyprzedaży, a jak sie nie uda to dopiero nad uzywana pomyślę...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 13:26   #23
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Jak chodziłam po salonach to wyprzedaże już trwały w najlepsze a był to wrzesień. Podobno trwają od sierpnia, a do kiedy zależy od tego kiedy wejdzie nowa kolekcja, panie mnie zapraszały czasami na listopad czasami grudzień czy styczeń żeby zobaczyć nową kolekcję. Wolałam kupić taniej i kupiłam już we wrześniu i grzecznie czeka na maj w salonie, a o żółknięciu słyszę pierwszy raz a przecież wiele dziewczyn już suknie kupowało i czekało na nie parę miesięcy. Jak dla mnie powinnaś iść i zobaczyć czy coś ci wpadnie w oko. Tym bardziej że na wyprzedaży są pojedyncze sztuki (tak mi mówiono w każdym salonie) i w każdej chwili mogą zniknąć.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:56   #24
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Nie sądzę, żeby suknia tak szybko zżółkła. Ja bym się raczej bała, że niechcący ją uszkodzę, jeśli długo będzie wisiała w szafie, albo że się mocno wygniecie (nie mam oddzielnej garderoby, żeby zapewnić sukni dużo miejsca i oddechu ).
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:56   #25
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
To mnie zawsze intrygowało. Co zrobić z suknią, jeśli kupi się ją parę miesięcy wcześniej na wyprzedaży? Mam brzydkie przypuszczenia, że nie wyglądałaby za dobrze po 6 miesiącach w szafie To standard, że suknię można bez dodatkowych opłat przechować w salonie?
wiesz co nie mam pojęcia czy to standart, myślę, ze w większosci salonów tak
suknia tam ma dość miejsca żeby ni ewyglądała na pomiętą, a dodatkowo przed samym ślubem została odświeżona w tym salonie też za darmo

agusiajnm, suknia nie zżółknie tak szybko tym bardziej, jeżeli wisi w salonie to przecież nie dadzą Ci potem zżółkniętej
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 16:39   #26
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

W większości tak jest ale jednak trzeba o to pytać. Salon nie może dać zżółkniętej sukienki bo możesz im opinię popsuć jak dadzą marny produkt .
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 09:38   #27
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

tak myślałam że mama panikuje dzięki za uspokojenie i w takim razie gdzieś po Wszystakich Świętych wyruszę na łowy
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 12:22   #28
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

spoko, tak szybko nie żółkną. Ja moją śnieżnobiałą z 2006 r. wyciągnęłam ostatnio z szafy i była nadal śnieżnobiała po tylu latach, więc możecie spać spokojnie. W parę miesięcy suknia sama z siebie koloru nie zmieni
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 17:36   #29
Siwulinka
Przyczajenie
 
Avatar Siwulinka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Czyli dziewczyny najlepiej juz teraz sie wybierac i szukac ?
Siwulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:05   #30
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Skąd Wy wziełyście ten styczeń-luty, bardzo mnie zastanawia, ponieważ jest to szczyt sezonu i nikt nie bawi się w wyprzedaże.
W tej chwili w salonach od listopada jest już nowa kolekcja, więc radzę się sprężyć.
Chyba, że ktoś chce skorzystać z miejsca w którym tanio jest przez cały rok
wyprzedaże zaczęły sie już...ale praktycznie w każdym salonie są suknie w ciągłej obniżce....i nie ma reguły co do miesiąca...polecam salon carmen. na JPII...przynajmniej zerknijcie na stronkę:http://www.carmen-slubne.pl/

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

dzieffffczyny...pomózcie, jeśli już któraś robiła maraton po sklepach...jestem obecnie na diecie...ale nie liczę na wielkie cuda...więc już zacznę powoli się rozglądać za sukniami...ale nie wiem na jakie patrzeć- mam rozmiar42...i chciałabym zarówno zamaskować brzuch i biodra jaki ręce...będę pulchną panną młodą....
no cóż..ale gdzie najle[piej szukać w wawie?
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 19:40:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.