prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 13:17   #1
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Smile

prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)


witam serdecznie
mam nadzieję, że nie zaśmiecam, ale nie znalazłam aktualnego wątku o tej tematyce

aktualnie szukam dla mojej 19 miesięcznej córci żłobka/klubiku/przedszkola z grupą złobkową w warszawie

oczywiście do państwowego złożyłam, ale szanse są praktycznie zerowe...

i pytanie do Was - znacie tego typu miejsca godne polecenia? mnie osobiście interesuje centrum, wola, bemowo i żoliborz (im bliżej centrum tym lepiej), ale i tak liczę się z jazdą autem

dotadkowo mnie najbardziej interesuje wersja godzinowa- karnety np 50godzin/m-c koszt ...zł...
do jesieni chciałabym aby córcia na spokojnie się zaklimatyzowała, a od września "pełen etat"

powiem szczerze, że przejrzałam setki stron, była osobiście w 2:

1. MONTESORI na Popiełuszki- porażka, mało miejsca, śmierdzi, w salce gdzie dzieci spędzają cały dzień wydzielona z jednej strony ścianką łazienka z której po prostu nie ładnie pachniało. jakoś tak brudno i Panie mało zainteresowane..... do tego dziecko, które moim zdaniem miało zapalenie oskrzeli.... to co fajne- praktycznie codziennie spacery, no i założenia szkoły... pytanie na ile realizowane, ale to wyszłoby w praktyce

2. skarbnica talentów na broniewskiego- duże, przestronne 2 sale, Pani baaardzo zaangażowana. inna od razu zaczęła się bawić z moją córką. byłam po godzinach- akurat trwało sprzątanie- widać, że pilnują tego. odsyłają chore dzieciaki do domu... minusy- nie mają placu zabaw, więc niecodzienne spacery, drogi wyżywienie (niby można własne, ale moim zdaniem dziecko powinno jesc to co reszta)


no i jakoś tak nie mam przekonania. jutro idę jeszcze obejrzeć klubik MALI ARTYŚCI na Powstańców śląskich, ale i tak byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie

piwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 18:01   #2
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

dziewczyny żadna nie ma nic do powiedzenia?

iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:29   #3
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Byłam z wizytą w przedszkolu Waldorfskim na Żytniej.

Dzieci wychodza o 13.30. Nie mogą zostać dłużej.
Nie maja własnych posiłków- dziecko je to co przyniesie matka.
Na stronie pisza i tak też twierdziła pani, że codziennie są na dworzu. Byłam o 13.30, gdy dzieci juz wychodziły, w ogrodzie śnieg był niezadeptany- dzieci tam być nie mogło, a jak wytłumaczyła mi pani- wychodza tylko do ogrodu, bo wycieczek nigdy nie ma!
Byłam z wózkiem i nie wjechałam, bo wejście za ciasne.
Pani mało sympatyczna- trzasnęła mi drzwami przed nosem, gdy usiłowałam szybko wyciągnąć malucha z wózka aby wejść.

Napaliłam się na to przedszkole, ale po wizycie osobistej juz mi z głowy wywietrzało.

Opowiedz o wrażeniach z Małych Artystów.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"


Edytowane przez 33owieczka
Czas edycji: 2013-03-15 o 20:31
33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:45   #4
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Ja chętnie sie dowiem o zlobkach w okolicy Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, chyba ze okaze sie, ze jednak gdzie indziej bedziemy mieszkac. w grę wchodzą u nas tylko takie, w których jest monitoring online. A sa takie żłobki, klubiki, gdzie mozna z dzieckiem na zajęcia chodzić jakies tylko, muzyczne na przykład? A pózniej najwyżej zapisać ju normalnie?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 21:48   #5
suska0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Skarbnica Talentów Broniewskiego:
Nie zgadzam z ze stwierdzeniem ''drogie wyżywienie''. Za taką kwotę trudno jest przygotować dziecku 3 posiłki dziennie i ... nie oszukujmy się ale to jest raptem 200 zł, które oszczędza nam sporo czasu. Natomiast catering, który jest tam dostępny w tej cenie jest bardzo w porządku (na tablicy przy wejściu wisi jadłospis więc wszystko można sobie sprawdzić )
suska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 17:59   #6
karoca1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 10
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Już będąc w ciąży z Oliwką zaczęłam rozglądać się za dobrym żłobkiem. Słyszałam bardzo dużo mieszanych opinii nt. placówek tego typu. Co tym bardziej powodowało mój jeszcze większy niepokój. Niestety nie miałam możliwości zostać w domu z córką tak długo jak bym chciała, więc musiałam podjąć w miarę szybką decyzję. Po obejrzeniu wielu żłobków, zdecydowałam się na Akademię Uśmiechu na ul. Hlonda 3. Wspaniale urządzone sale, bardzo miłe opiekunki, no i co najważniejsze, nie przywitał mnie wszechogarniający płacz dzieci. Z perspektywy czasu widzę, że to był naprawdę dobry wybór, tak więc naprawdę polecam.
karoca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:37   #7
miszanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Ja natomiast polecam żłobek na Przybyszewskiego 69. Wożę tam synka już pół roku i naprawdę jestem zadowolona. Panie są bardzo oddane dzieciom, jest czyściutko, jedzenie naprawdę w porządku. Poza tym żłobek jest zarejestrowany, a co za tym idzie poddawany kontrolom przez sanepid
miszanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 17:11   #8
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Moja mała siostrzenica chodzi obecnie do żłobka w Warszawie : Troskliwe Misie na ulicy Zięby 8
Siostra jest bardzo zadowolona, że zdecydowała się na to właśnie miejsce ponieważ mała ma tam dobrą opiekę. Obie jesteśmy aż zdziwione, że tak chętnie chodzi do żłobka i tak szybko się zaaklimatyzowała. Generalnie panie, które tam pracują mają bardzo dobre podejście do dzieci. Organizowanych jest również wiele ciekawych zajęć pozalekcyjnych.
Pozdrawiam.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 15:19   #9
eha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 26
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Jeśli autorka poszukuje żłobka dla swojego dziecka to powinna chyba podać dzielnicę, chyba, że wątek ma służyć wymianie informacji dot. całej Warszawy. W zeszłym roku szukałam na Grochowie. Odwiedziłam zaledwie dwa - pierwszego adresu nie pamiętam, w małym domku na tyłach kościoła przy al. Stanów Zjednoczonych - dzieciaki stłoczone na paru m2 i niezbyt aktywna i sympatyczna pani, która przepędzała je w tej ciasnocie z malutkiego pokoiku do łazienki. Klub niedrogi - jakieś 900 zł i to chyba z wyżywieniem, ale nie zostawiłabym tam dziecka nawet na 5 min, żal mi było tych dzieciaczków. Kolejny to Akademia Babci Niani - bardzo dobre wrażenie, świetna lokalizacja, w ok. 200 m2, pięknie urządzony dom z dużym ogrodem. Obecnie przenieśli się bliżej ronda Wiatraczna. Wada- 1 700 zł, ale podobno dają w cenie pieluchy i wyżywienie oraz chyba nawet piorą Ci ubranie i pościel dziecka. Rozmawiałam z właścicielką, zrobiła na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Dodatkowo, jest chyba z 6 opiekunek na grupę ok 20 dzieci.

Edytowane przez eha
Czas edycji: 2014-02-14 o 15:22
eha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 11:05   #10
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

odświeżę wątek

szukam żłobka w Warszawie na woli lub gocławiu. Znalazłam "Zaczarowane Motylki" na Jana Kazimierza. Czy któraś z Was cos o tym żłobku słyszała? Może któraś pociecha tam chodzi?
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 13:57   #11
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
odświeżę wątek

szukam żłobka w Warszawie na woli lub gocławiu. Znalazłam "Zaczarowane Motylki" na Jana Kazimierza. Czy któraś z Was cos o tym żłobku słyszała? Może któraś pociecha tam chodzi?
Spory rozrzut jeśli chodzi o dzielnice.
Szukaj blisko domu, nawet jeśli masz zamiar posłać dziecko do żłobka koło swojej pracy i wozić je autem razem ze sobą.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 14:06   #12
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Spory rozrzut jeśli chodzi o dzielnice.
Szukaj blisko domu, nawet jeśli masz zamiar posłać dziecko do żłobka koło swojej pracy i wozić je autem razem ze sobą.
mieszkam na woli ale tu straszna posucha żłobkowa. Na gocławiu pracuję więc ew tam jeśli koło domu nic nie znajdę
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 00:03   #13
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
mieszkam na woli ale tu straszna posucha żłobkowa. Na gocławiu pracuję więc ew tam jeśli koło domu nic nie znajdę
Wawer żłobek TUPU TUP. Polecam. Syn skończył, doskonała opieka, nie wiem, czy są miejsca, trzeba by zapytać.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 23:25   #14
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Cytat:
Napisane przez eha Pokaż wiadomość
Jeśli autorka poszukuje żłobka dla swojego dziecka to powinna chyba podać dzielnicę, chyba, że wątek ma służyć wymianie informacji dot. całej Warszawy. W zeszłym roku szukałam na Grochowie. Odwiedziłam zaledwie dwa - pierwszego adresu nie pamiętam, w małym domku na tyłach kościoła przy al. Stanów Zjednoczonych - dzieciaki stłoczone na paru m2 i niezbyt aktywna i sympatyczna pani, która przepędzała je w tej ciasnocie z malutkiego pokoiku do łazienki. Klub niedrogi - jakieś 900 zł i to chyba z wyżywieniem, ale nie zostawiłabym tam dziecka nawet na 5 min, żal mi było tych dzieciaczków. Kolejny to Akademia Babci Niani - bardzo dobre wrażenie, świetna lokalizacja, w ok. 200 m2, pięknie urządzony dom z dużym ogrodem. Obecnie przenieśli się bliżej ronda Wiatraczna. Wada- 1 700 zł, ale podobno dają w cenie pieluchy i wyżywienie oraz chyba nawet piorą Ci ubranie i pościel dziecka. Rozmawiałam z właścicielką, zrobiła na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Dodatkowo, jest chyba z 6 opiekunek na grupę ok 20 dzieci.
moja corka trzy lata temu chodzila do ABN. Rzeczywiscie w cenie bylo wszsytko-pampersy, mleko modyfikowane, posciel, chusteczki nawilzane, kazde dziecko mialo organizowane urodzinki z tortem, czapeczkami itp. Mimo wszsytko cena troche przytlaczajaca,wiec odetchnelam,gdy corka dostala sie do publicznego zlobka.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 14:46   #15
Morka1
Raczkowanie
 
Avatar Morka1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 244
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Przy pierwszym dziecku siedziałam w domu, ale teraz pewnie się zmieni , wcześniej oddam do przedszkola, skoro już w wieku 5 lat ma iść do szkoły, zastanawiałam się nad jakimś dwujęzycznym w centrum, albo na Woli jeszcze.
Morka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 08:58   #16
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Morka1 z dwujęzycznych w tych okolicach to sprawdź sobie Academy International, przyjaciółki córka tam chodzi, tam jest tak międzynarodowo i ogólnie kładą nacisk na usamodzielnienie dziecka. Przyjaciółka jest zadowolona, podobno też dobrze tam karmią nie wiem ile sie płaci, musiałabyś sobie sprawdzić, ale chyba nie strasznie dużo
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 16:13   #17
Morka1
Raczkowanie
 
Avatar Morka1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 244
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Dzięki za podpowiedź, choć nazwa chyba obiła mi się o uszy w weekend sobie posprawdzam, akurat nigdzie nie jadę, za niebezpiecznie na drogach jak dla mnie w ten świąteczny weekend.
Morka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:52   #18
KonstancjaMaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Mam bardzo dobą opinię o żłobku xxx na Bielanach. Moje dziecko tam chodziło rok temu. Świetna placówka. Dobre wyżywienie. Kameralny żłobek, panie opiekunki zajmują się dziećmi z dużym zaangażowaniem, są ciepłe i spokojne. Dziecko lubiło to miejsce.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-26 o 11:52 Powód: reklama , rozmowa miedzy klonami kont
KonstancjaMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 10:42   #19
szlendak24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Post Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Szukanie żłobka lub klubu malucha w Warszawie i na Mazowszu można rozpocząć tutaj - http://www.e-zlobek24.waw.pl/- opinie, komentarze, polecenia, dane adresowe placówek.
Tak na początek
szlendak24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 10:55   #20
MartuniaJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Cytat:
Napisane przez KonstancjaMaria Pokaż wiadomość
Mam bardzo dobą opinię o żłobku xx na Bielanach. Moje dziecko tam chodziło rok temu. Świetna placówka. Dobre wyżywienie. Kameralny żłobek, panie opiekunki zajmują się dziećmi z dużym zaangażowaniem, są ciepłe i spokojne. Dziecko lubiło to miejsce.

Potwierdzam, moje dziecko tez chodziło do xxx Bardzo fajne w tym przedszkolu jest także to, że można wykupić karnet na określoną ilość godzin. dziecko nie musi cały dzień być w żłobku - o ile rodzice oczywiście mają tak ustawione życie zawodowe, że mogą odebrać malucha wcześniej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-26 o 11:52 Powód: reklama , rozmowa miedzy klonami kont
MartuniaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:18   #21
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: prywatne żłobki i przedszkola w Warszawie w rozsądnych cenach;)

Polecam motylove przedszkole w Bemowie. Czesne wynosi tam 900zł, a zajęcia dodatkowe są praktycznie za bezcen. Opłaca się zdecydowanie bardziej niż opiekunka,przedszkole jest czynne w godzinach 7-18
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 13:18:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.