BEZROBOTNI łączmy się część 2 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 14:11   #1981
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja dziś się dowiedziałam, że zlecenia nie dostałam i mineło mi przed oczami 500 zł, cięzkie kilka dni roboty i nic z tego. Masakra.
Kurcze, przykro mi. Jakby nie patrzeć traciłaś swój czas i nic z tego nie wyszło, a wiesz czemu tego zlecenia nie dostałaś?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:32   #1982
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

na 3o złożonych cv tydzien temu ZERO ODZEWU, mam ochotę zacząć przeklinać
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:45   #1983
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja dziś się dowiedziałam, że zlecenia nie dostałam i mineło mi przed oczami 500 zł, cięzkie kilka dni roboty i nic z tego. Masakra.
Szkoda.
Przyjęli kogoś innego czy sie odmyślili?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
na 3o złożonych cv tydzien temu ZERO ODZEWU, mam ochotę zacząć przeklinać
Spokojnie, wdech-wydech.
Nerwy nic nie dają
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:06   #1984
Knoppersik
Raczkowanie
 
Avatar Knoppersik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

muszynianka bądź cierpliwa. do mnie czasami oddzwaniają po kilku tygodniach, jak już całkiem zapomniałam, gdzie ja to te CV wysyłałam
Knoppersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:10   #1985
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

wiecie to z bezsilności po prostu...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:52   #1986
inz87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 59
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Mam teraz trochę wolnego od studiów i jestem po pierwszym dniu rozkładania towaru (z 3 dni) za 6,90 zł netto/h. Robota trochę mecząca, ale do wytrzymania. Za 3 dni roboty po 8 h dostane 165,60 zł + zwrot podatku kiedyś tam. Za dojazd nic nie płace bo chodzę 25 minut na pieszo. Kasa bez rewelacji, ale zawsze coś dla bidnego studenta. W lutym muszę jeszcze 250 zł zarobić (1-2 takie zlecenia), żeby opłacić sobie dyplom, rekrutacje, zdjęcia do pracy dypl. no i odłożyć na łóżko.

Edytowane przez inz87
Czas edycji: 2011-02-03 o 17:54
inz87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:16   #1987
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Na staż urzędniczy. Ale Ty dużo wiesz. Właśnie takich informacji mi brakuje. Dzięki Ci wielkie Na razie czytam o prowadzeniu ksiąg wieczystych, jutro zajmę się resztą tak jak podpowiadasz. Testu komputerowego raczej się nie boję, gorzej z pismem procesowym bo nie miałam z tym do czynienia.
Co ja bym zrobiła bez wizażanek
Wcale dużo nie wiem, ale tym co wiem chętnie dzielę się z innymi. Co do tego pisma procesowego to trudno powiedzieć co by mogło ewentualnie być. Mogą kazać wam napisać najzwyklejsze pismo procesowe np. odpowiedź na jakieś zapytanie. Musisz pamiętac o oglolnych wymogach pisma procesowego, pamiętaj o wskazaniu numeru sprawy, której pismo dotyczy.
I nie chcę cię martwić, ale jak konkurs jest ustawiony (co jest możliwe) to mogą wam dać solidny konkret, z którym nie każdy z zewnątrz sobie poradzi. Poszukaj w necie pism procesowych związanych stricte z wydziałem ksiąg wieczystych, może coś będzie. Mogą też kazać dokonać wpisu w elektronicznej księdze wieczystej.
I daj z siebie jutro wszystko. Pamiętaj, że kilka najlepszych osób wpisują na listę rezerwową i te osoby mają szanse na zatrudnienie, choćby na jakieś zastępstwo itp. Niedawno w sądzie w moim rejonie był konkurs. Jedna osobę zatrudnili, a już 3 następne z listy pracują tam na zastępstwo.
Powodzenie raz jeszcze!

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mobi87 Pokaż wiadomość
Selene _niestety takiej pomocy jak dofinansowanie kosztów mieszkania nie ma, jest jedynie opcja zwrotu kosztów przejazdu do miejsca odbywania stażu, ja z tego w zeszłym roku korzystałam.
selene istnieje możliwość zwrotu kosztów zakwaterowania:

Starosta może dokonywać przez okres do 12 miesięcy zwrotu kosztów zakwaterowania osobie, która spełnia łącznie następujące warunki:
1. na podstawie skierowania Powiatowego Urzędu Pracy podjęła:
  • zatrudnienie lub inną pracę zarobkową
  • staż
  • przygotowanie zawodowe dorosłych

poza miejscem zamieszkania w miejscowości, do której czas dojazdu i powrotu do miejsca stałego zamieszkania wynosi łącznie ponad 3 godziny dziennie;

2. mieszka w hotelu lub wynajętym mieszkaniu w miejscowości lub w pobliżu miejscowości, w której jest zatrudniona, wykonuje inną pracę zarobkową, odbywa staż lub przygotowanie zawodowe dorosłych;

3. uzyskuje wynagrodzenie lub inny przychód w wysokości nieprzekraczającej 200 % minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w miesiącu, za który jest dokonywany zwrot kosztów zakwaterowania.


selene zaktualizowałam sobie wątek i wywnioskowałam z Twoich wpisów, że możesz iść na staż, jeżeli zrezygnujesz z obecnej pracy na umowę o dzieło, ale najpierw pogadaj ze swoim PUPem o możliwości skierowania Cię na staż do innego miasta, bo w obecnej sytuacji finansowej PUPu moze być cięzko. To tak w kwestii podsumowania. Resztę masz na privie.
__________________


Edytowane przez Prisha
Czas edycji: 2011-02-03 o 18:32
Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 19:07   #1988
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Wysłałam kolejne 2CV może tym razem się uda, chociaż ostatnio mam wrażenie że tego i tak nikt nie czyta
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:22   #1989
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
wiecie to z bezsilności po prostu...
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:23   #1990
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Kurcze, przykro mi. Jakby nie patrzeć traciłaś swój czas i nic z tego nie wyszło, a wiesz czemu tego zlecenia nie dostałaś?
Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Szkoda.
Przyjęli kogoś innego czy sie odmyślili?


Spokojnie wdech-wydech.
Nerwy nic nie dają
Jak to facet stwierdził, mój styl rysowania nadaje się do gry o starożytności ( to miało być rpg), i jak będą robili taką gre to się odezwie, ale wiecie powiedział tak chyba żeby mi przykro nie było. Czasu straciłam, nerwów niesamowicie dużo, napracowałam sie i nic z tego nie wyszło.
A co do c.v to zauważyłam, że nikt ch nie czyta troche to jest wkurzające bo po cos je piszemy, np. u mnie ludzie się pytają czy robie strony internetowe, a ja że oczywiscie przecież w moim portfolio do którego link w c.v podaje są przykłady prac, oni wtedy głupie miny robią
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:59   #1991
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
na 3o złożonych cv tydzien temu ZERO ODZEWU, mam ochotę zacząć przeklinać

ja to od 17 stycznia składam i składam CV a nikt nawet zadzwonić nie chce

mam wrażenie że im bardziej czegoś chce i potrzebuje to nie udaje mi się to , rok temu szukałam pracy tak tylko dorywczo to od razu dostałam dwie propozycje a teraz.. cisza..
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 21:46   #1992
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Co do czytania cv też miałam nie raz takie wrażenie, albo, że jak szłam na rozmowe to osoba mnie rekrutująca widziała je pierwszy raz na oczy Ostatnio odkryłam stronę cv-raport.pl i stamtąd wysyłam cv.
dziewczyny dziś rozpoczęłam e-szkolenie "Kluczowe kompetencje informatyczne na rynku pracy" zawsze jakaś nowa wiedza i odświeżenie starej, a nóż widelec sie do czegoś kiedyś przyda.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 07:48   #1993
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
na 3o złożonych cv tydzien temu ZERO ODZEWU, mam ochotę zacząć przeklinać
Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
ja to od 17 stycznia składam i składam CV a nikt nawet zadzwonić nie chce
Ja też wysyłam (choć nie 30 tygodniowo) i też nikt się do mnie nie odzywa. Więc to nie chodzi o to, że z Wami coś nie tak.


Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Co do czytania cv też miałam nie raz takie wrażenie, albo, że jak szłam na rozmowe to osoba mnie rekrutująca widziała je pierwszy raz na oczy Ostatnio odkryłam stronę cv-raport.pl i stamtąd wysyłam cv.
dziewczyny dziś rozpoczęłam e-szkolenie "Kluczowe kompetencje informatyczne na rynku pracy" zawsze jakaś nowa wiedza i odświeżenie starej, a nóż widelec sie do czegoś kiedyś przyda.
W jednej z moich poprzednich prac nowi pracownicy rekrutowani byli na podstawie... zdjęcia - na zasadzie "ładna"/ "brzydka". Uwaga: przez kobietę! Facet był skreślony z góry.

Weszłam na tę stronę cv-raport.pl, ale nie mogę z niej korzystać , bo wysyłam aplikacje w PDF (podobno najbezpieczniej). Mam najnowszego Offica, czyli dokumenty zapisują się u mnie jako .docx - słyszałam, że lepiej z tym nie ryzykować, bo wiele firm pracuje jeszcze na starej wersji (.doc).
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:10   #1994
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

k-n najnowszego offica tzn jakiego? popatrz czy jak zapisujesz to nie ma możliwości zmiany formatu zapisu. Bo ja mam 2007 i sam z siebie też zapisuje jako docx ale wystarczy wybrać z listy dokumenty word 97-2003 i już jest ok. Także popatrz czy i u Ciebie czegoś takiego nie ma.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:16   #1995
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ale ja głupia... Też jest! No to spróbuję z tym cv-raportem.
Dzięki *misia*
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:20   #1996
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

nie ma za co sama odkryłam to że zapisuje innym formatem gdy na innych kompach mój dokmunet się nie otwierał, ale najważniejsze, ze da się zrobić jak ma być.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:26   #1997
Knoppersik
Raczkowanie
 
Avatar Knoppersik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Co do czytania cv też miałam nie raz takie wrażenie, albo, że jak szłam na rozmowe to osoba mnie rekrutująca widziała je pierwszy raz na oczy Ostatnio odkryłam stronę cv-raport.pl i stamtąd wysyłam cv.
dziewczyny dziś rozpoczęłam e-szkolenie "Kluczowe kompetencje informatyczne na rynku pracy" zawsze jakaś nowa wiedza i odświeżenie starej, a nóż widelec sie do czegoś kiedyś przyda.
jestem właśnie w trakcie robienia tego kursu bardzo fajny certyfikat można po tym dostać, więc wydaje mi się, że się opłaca, chociaż pracy trzeba trochę w to włożyć. już 3/5 kursu za mną, muszę wziąść się za resztę
Knoppersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:13   #1998
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

misia no zobaczę co to za stronka

hmm a może właśnie przez to, że mam w nowszej wersji zapisane większość ich nei umie otworzyć i dlatego nie dzwonią


Knopersik a po takim e-szkoleniu (sami dokształcamy się w domu) dostajemy jakiś certyfikat pocztą ? czy na koniec jest jakiś egzamin sprawdzający naszą wiedzę w jakiejś placówce ?
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:27   #1999
Knoppersik
Raczkowanie
 
Avatar Knoppersik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Knopersik a po takim e-szkoleniu (sami dokształcamy się w domu) dostajemy jakiś certyfikat pocztą ? czy na koniec jest jakiś egzamin sprawdzający naszą wiedzę w jakiejś placówce ?[/QUOTE]

certyfikat dostaje się pocztą szkolenie składa się z kilku części (każda część dotyczy czegoś innego, np. jedna worda, druga excela) i po każdej części pisze się test (również poprzez internet) więc nigdzie nie trzeba jeździć, wszystko odbywa się w domu

ten certyfikat: "Po pozytywnym ukończeniu szkolenia (w ramach procedury egzaminacyjno-certyfikacyjnej) wydawany jest dyplom oraz międzynarodowy certyfikat informatyczny EITCA Key Competencies (EITCA Kluczowe Kompetencje) na podstawie umowy licencyjnej z Europejskim Instytutem Certyfikacji Technologii Informatycznych z siedzibą w Brukseli."
Knoppersik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 10:43   #2000
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

i jest on całkowicie za darmo ?
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:53   #2001
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
i jest on całkowicie za darmo ?
Ja właśnie chciałam się zapytać, jakie są koszty tego kursu.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:04   #2002
Knoppersik
Raczkowanie
 
Avatar Knoppersik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

całkowicie darmowy
Knoppersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:11   #2003
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

właśnie się na niego zapisałam
dobrze być wizażanką i czytać takie ciekawe informacje o darmowych szkoleniach od jutra zaczynam pierwszy wykład albo nawet dziś wieczorem by skończyć to w przeciągu 3 miesięcy
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:20   #2004
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
właśnie się na niego zapisałam
dobrze być wizażanką i czytać takie ciekawe informacje o darmowych szkoleniach od jutra zaczynam pierwszy wykład albo nawet dziś wieczorem by skończyć to w przeciągu 3 miesięcy
Czy mogłabyś podać namiary na ten kurs? Tutaj albo na priv - jak wolisz. Będę Ci ogromnie wdzięczna!
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:32   #2005
Knoppersik
Raczkowanie
 
Avatar Knoppersik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
właśnie się na niego zapisałam
dobrze być wizażanką i czytać takie ciekawe informacje o darmowych szkoleniach od jutra zaczynam pierwszy wykład albo nawet dziś wieczorem by skończyć to w przeciągu 3 miesięcy
też chciałam zrobić go w jak najkrótszym czasie, ale im dalej, tym trudniej było, przynajmniej dla mnie i nieźle się nagłowiłam przy jakiś zadaniach obliczeniowych w excelu ale super sprawa taki kurs życze powodzenia!

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Honey a mogę zapytać jak uczysz się niemieckiego? czy może też przez internet? bo chciałabym się podszkolić, utnknęłam na poziomie A2/B1 i aż wstyd się przyznać, że moja młodsza siostra uczy się teraz na poziomie C1
Knoppersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:57   #2006
agata_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Co do czytania cv też miałam nie raz takie wrażenie, albo, że jak szłam na rozmowe to osoba mnie rekrutująca widziała je pierwszy raz na oczy Ostatnio odkryłam stronę cv-raport.pl i stamtąd wysyłam cv.
dziewczyny dziś rozpoczęłam e-szkolenie "Kluczowe kompetencje informatyczne na rynku pracy" zawsze jakaś nowa wiedza i odświeżenie starej, a nóż widelec sie do czegoś kiedyś przyda.
czy takie szkolenie może każdy rozpocząć? a jesli tak, to gdzie tego szukać?
agata_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 12:01   #2007
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez agata_1985 Pokaż wiadomość
czy takie szkolenie może każdy rozpocząć? a jesli tak, to gdzie tego szukać?
Podpinam sie pod pytanie. Gdzie sie można na to zapisać?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 12:08   #2008
Knoppersik
Raczkowanie
 
Avatar Knoppersik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

http://www.eurokobieta.pl/szkolenie-informatyczne
Knoppersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 12:22   #2009
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Knoppersik Pokaż wiadomość
To jest tylko dla kobiet z woj. dolnośląskiego albo łódzkiego , czyli na szczęście się załapuję.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.

Edytowane przez k-n
Czas edycji: 2011-02-04 o 12:30
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 12:45   #2010
agata_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
To jest tylko dla kobiet z woj. dolnośląskiego albo łódzkiego , czyli na szczęście się załapuję.
własnie, jakoś sama znalazłam te szkolenia, niestety, jestem z Wielkopolski, a tam najmniej szkoleń. Ale zapisałam się na kilka z marketingu, też bezpłatne. Ale nasuwa mi się jedno pytanie, oni oddzwaniają, czy na maila wysyłają wiadomość że się dostałam, czy jak to wygląda? wysyłając formularz pojawiło się w okienku tylko potwierdzenie wysłania. A na maila póki co nic nie dostałam. Przepraszam za pytanie, jeśli jest ono głupie, ale ja już od dziecka zawsze chciałam wszystko wiedzieć
agata_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.