Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-26, 09:38   #271
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

na all od 60zł za 15ml
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:40   #272
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
na all od 60zł za 15ml
Dzięki , ale allegro nie ufam
Wolałabym jakąś sprawdzoną hurtownię
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:48   #273
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja mieszkam w UK i zamawiam na Amazonie. Mam tez kilka z Amazona USA i nawet z Allegro- wszystkie sa rewelacyjne, wiec ufam ze sa to oryginały . Płacilam w zaleznosci od miejsca ok. 65zl/ £15 / $20.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:53   #274
tinusia789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe

Ja bym była chętna na kupno lakierów hybrydowych firmy cosmetics zone !! *
tinusia789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:57   #275
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez tinusia789 Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna na kupno lakierów hybrydowych firmy cosmetics zone !! *
tinusia789 ja mogę ci sprzedać bazę i top z CZ, otwarta 3 tygodnie temu, użyta 4 razy.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 13:52   #276
tinusia789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe

ok super napisze doCiebie
tinusia789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 06:14   #277
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

No to źle się zrozumiałyśmy. U mnie odrosty po 8 tygodniach, wtedy już są spore. Gdyby nie one, to pewnie paznokcie w takim stanie utrzymywałabym znacznie dłużej, bo dalej wyglądają tak samo.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 06:56   #278
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

mozesz wstawic zdjecie paznokci z osmiotygodniowym odrostem? ja zdejmuje po 10-14 dniach bo odrost razi i z mila checia zobaczylabym paznokcie po 8 tyg.noszenia
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-07-03 o 06:14
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 09:42   #279
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja używam hybryd z Cosmetics zone i jestem naprawdę zadowolona. Zamówiłam od nich jakiś czas temu zestaw z lampą i wszystkimi akcesoriami i jak na razie nie miałam powodu, żeby kupować coś innej firmy - jestem zadowolona z jakości i wytrzymałości tych lakierów, fajnie się z nimi pracuje - dobrze się rozprowadzają (oczywiście wiadomo, że trzeba najpierw wymieszać lakier przed użyciem). W każdym razie polecam!
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:32   #280
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

czuszka ja mogę pokazać 4 tyg odrost mojej klientki




drugi 4 tyg.




6tyg.





i tu też 3 tyg




edytowałam post i wstawiłam inne fotki,bo jakieś błedy były.
Ostatnie to przed i po

Edytowane przez asik G
Czas edycji: 2014-07-05 o 09:45
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 23:57   #281
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
czuszka ja mogę pokazać 4 tyg odrost mojej klientki



mam też 3 tyg,innej Pani



i tu też 3 tyg

Widze tylko 2 ostatnie zdjęcia, ale dla mnie np. przedostatnie to jakas masakra. Te odrosty wyglądają brzydko i niechlujnie. To juz dawno powinno byc ściągnięte. Ostatnie zdjecie nie rzuca sie specjalnie w oczy nic.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 06:15   #282
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

dlatego się zastanawiam "co" zostaje na paznokciach po 8 tyg jak tu pisała koleżanka że tyle by mogła nosić...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 09:05   #283
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
czuszka ja mogę pokazać 4 tyg odrost mojej klientki

mam też 3 tyg,innej Pani

i tu też 3 tyg
Ten 3 tygodniowy odrost nie rzuca się w oczy jakoś szczególnie, ale to pierwsze zdjęcie to masakra. Ja bym tak nie mogła
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 19:16   #284
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja polecam hybrydy z firmy Perfect beauty. Są rewelacyjne i trzymają się bardzo długo, ja mam zasadę że trzymam je max 3 tygodnie i gdyby nie odrost dość duży to bym pewnie je jeszcze dłużej nosiła. Robię paznokcie hybrydowe sobie już od ponad roku nieprzerwanie, co jedne ściągnę to drugie zakładam, paznokcie mam dalej silne twarde mocne nawet jak ściągnę.
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 06:29   #285
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Od dawna wyłącznie lakiery new nails, również na klientach. Nie są drogie, a jakość na prawdę wysoka. I najważniejsze - klientki wracają i są zadowolone, głównie z trwałości tego co im robimy.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 09:48   #286
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

oooo znalazłam jeszcze 4 tyg.



i taki


asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 13:14   #287
DariaG2014
Przyczajenie
 
Avatar DariaG2014
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

czesc dziewczyny
jeżeli jeszcze zastanawiacie się jakiej firmy hybrydy kupić podam Wam linki do recenzji lakierów hybrydowych firmy Tifton Elegance i Mistero Milano,
ja osobiście używam obydwóch i jestem zadowolona, Tifton ma tańsze niż mistero ale super jakościowo, wybór kolorów też ciekawy, cały czas poszerzają ofertę
więcej możecie poczytać tu:
recenzja Tifton cz.1
recenzja Tifton cz.2
oraz
recenzja Mistero Milano cz.1
__________________
KEEP CALM
AND
POLE DANCE
DariaG2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 13:29   #288
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ooo mamo Asik, a co to za lakiery, jaki top i na jakiej bazie, że mani bardzo wytrzymałe ?
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 21:42   #289
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
Ooo mamo Asik, a co to za lakiery, jaki top i na jakiej bazie, że mani bardzo wytrzymałe ?
Ja używam bazy 2w1 z Mistero Milano i lakiery trzymają się do ich zdjęcia (wyjątkiem są na przykład moje paznokcie, gdzie pękają w trakcie bo mam słabe paznokcie, ale przy twardszych paznokciach nie ma żadnego problemu). Najdłużej miałam chyba miesiąc.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 22:01   #290
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Mi ostatnio super paznokcie podrosły na hybrydach, z braku czasu od 4/5 dni mam zwykły lakier. Dzisiaj miałam znowu nakładać hybrydy, ale dalej brakuje mi czasu, i trochę się boję, że mi się paznokcie połamią . A jak na mnie są bardzo długie, wszystko dzięki hybrydom
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 18:31   #291
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Nie wiem czy zadałam w dobrym wątku pytanie :P ale czy któraś z Was miała styczność z hybrydami firmy Sensationail ? Dostępne w Anglii.
dodaje tutaj strone w razie problemów http://www.sensationailpolish.eu/gb/

Nie wiem czy sie nimi interesować ...

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2014-07-07 o 18:32
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:32   #292
CashmereO
Przyczajenie
 
Avatar CashmereO
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Hej dziewczyny,

Mam prośbę o poradę w sprawie hybryd Gelish. Wcześniej używałam jakichś badziewnych i tanich, teraz mam Gelish Foundation, lakiery kolorowe Gelish, Gelish Top it off, Gelish Cuiticle Oil i Gelish Harmony Artificial Nail Remover. Nakładam Foundation (bardzo cienką warstwę), kolor 2 bardzo cienkie warstwy i Top it off 1-2 bardzo cienkie warstwy. Produkty są wysokiej jakości, hybrydy zmywam co 2-3 tyg tylko ze względu na odrost. Wszystko byłoby super, ale...

Od początku mam problem z jego usuwaniem. Czytałam sporo, ale chyba nie wiem jeszcze wszystkiego. Opiłowuję nieco płytkę żeby usunąć Top it off. Namaczam waciki w preparacie do usuwania hybrydy (próbowałam aceton, zmywacz Gelish czy zwykły zmywacz z acetonem z Rossmanna), zawijam w folię i czekam nawet i 30 min (sprawdzałam po 10, 15, 30, Gelish Remover nie radzi sobie nawet po dłuższym czasie). Hybryda schodzi z paznokcia w niewielkim stopniu. Właściwie najlepiej wychodzi kiedy zdejmuję folię z palców pojedynczo żeby reszta nie wysychała w międzyczasie, bo szybko twardnieją i zdrapuję drewnianym patyczkiem cały lakier, ale nie podoba mi się to, bo po tym zabiegu paznokcie są szorstkie. Na filmikach wygląda to inaczej i nawet zwykły zmywacz z Rossmanna potrafi usunąć całość lakieru z paznokcia bez konieczności drapania patyczkiem po płytce. Co robię źle? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!
CashmereO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:53   #293
kacha_a_a
Raczkowanie
 
Avatar kacha_a_a
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 73
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

a na pewno masz oryginalnego Gelisha?
kacha_a_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:56   #294
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

ja mam baze i top gelish, kolorówka przeważnie Indigo. Piłuję top, zawijam waciki nasączone zieloną isaną i trzymam 15min. Po tym czasie większość odpada płatami a części pomagam kopytkiem.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 09:00   #295
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez CashmereO Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Mam prośbę o poradę w sprawie hybryd Gelish. Wcześniej używałam jakichś badziewnych i tanich, teraz mam Gelish Foundation, lakiery kolorowe Gelish, Gelish Top it off, Gelish Cuiticle Oil i Gelish Harmony Artificial Nail Remover. Nakładam Foundation (bardzo cienką warstwę), kolor 2 bardzo cienkie warstwy i Top it off 1-2 bardzo cienkie warstwy. Produkty są wysokiej jakości, hybrydy zmywam co 2-3 tyg tylko ze względu na odrost. Wszystko byłoby super, ale...

Od początku mam problem z jego usuwaniem. Czytałam sporo, ale chyba nie wiem jeszcze wszystkiego. Opiłowuję nieco płytkę żeby usunąć Top it off. Namaczam waciki w preparacie do usuwania hybrydy (próbowałam aceton, zmywacz Gelish czy zwykły zmywacz z acetonem z Rossmanna), zawijam w folię i czekam nawet i 30 min (sprawdzałam po 10, 15, 30, Gelish Remover nie radzi sobie nawet po dłuższym czasie). Hybryda schodzi z paznokcia w niewielkim stopniu. Właściwie najlepiej wychodzi kiedy zdejmuję folię z palców pojedynczo żeby reszta nie wysychała w międzyczasie, bo szybko twardnieją i zdrapuję drewnianym patyczkiem cały lakier, ale nie podoba mi się to, bo po tym zabiegu paznokcie są szorstkie. Na filmikach wygląda to inaczej i nawet zwykły zmywacz z Rossmanna potrafi usunąć całość lakieru z paznokcia bez konieczności drapania patyczkiem po płytce. Co robię źle? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!
...
mi zazwyczaj tak własnie produkty Gelish schodzą...przede wszystkim spiłowuj CAŁY top,aż dotrzesz bezposrednio do koloru,bo on własnie trzyma nie jest rozpuszczalny w removerze... inaczej kolor nie nie rozpuści i nie rozpusci się baza która pozostawi szorstką warstwe o której własnie piszesz.... i zdejmuj folie po jednym palcu tak jak robisz,jak remover odparuje to hybryda ponownie stwardnieje.... no cóż Gelish tak jak jest to napisane na opakowaniach to żele soke off a nie typowe rozpuszczalne hybrydy....jest trwalszy,ale wymaga więcej pracy przy ściąganiu....innym wyjsciem jest zmiana topu na lepiej rozpuszczalny np Indigo.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:45   #296
CashmereO
Przyczajenie
 
Avatar CashmereO
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez kacha_a_a Pokaż wiadomość
a na pewno masz oryginalnego Gelisha?
Wiesz, pewna być nie mogę, ale kupuję u sprzedawcy na Allegro, który sprzedaje sporo paznokciowych rzeczy więc mam taką nadzieję.

http://allegro.pl/gelish-harmony-kol...384184241.html

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja mam baze i top gelish, kolorówka przeważnie Indigo. Piłuję top, zawijam waciki nasączone zieloną isaną i trzymam 15min. Po tym czasie większość odpada płatami a części pomagam kopytkiem.
Bardzo dziękuję, rzeczywiście wypróbuję kolory z Indigo i zobaczę czy będzie jakaś poprawa w kwestii usuwania.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mi zazwyczaj tak własnie produkty Gelish schodzą...przede wszystkim spiłowuj CAŁY top,aż dotrzesz bezposrednio do koloru,bo on własnie trzyma nie jest rozpuszczalny w removerze... inaczej kolor nie nie rozpuści i nie rozpusci się baza która pozostawi szorstką warstwe o której własnie piszesz.... i zdejmuj folie po jednym palcu tak jak robisz,jak remover odparuje to hybryda ponownie stwardnieje.... no cóż Gelish tak jak jest to napisane na opakowaniach to żele soke off a nie typowe rozpuszczalne hybrydy....jest trwalszy,ale wymaga więcej pracy przy ściąganiu....innym wyjsciem jest zmiana topu na lepiej rozpuszczalny np Indigo.
No właśnie tak się staram ten top spiłować w całości i zdejmuję folie pojedynczo. Mam dokładnie takie wrażenie, że to ta baza powoduje szorstkości, a paznokieć nie jest w złej kondycji po zmatowieniu płytki. Spróbuję zmienić jakiś kolor na Indigo, bo biorąc pod uwagę, że staram się piłować top, a i tak kolor ciężko zdjąć to może taki "zabieg" pomoże. Bardzo dziękuję za szybkie i bardzo konkretne odpowiedzi.
CashmereO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 13:06   #297
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez CashmereO Pokaż wiadomość
Wiesz, pewna być nie mogę, ale kupuję u sprzedawcy na Allegro, który sprzedaje sporo paznokciowych rzeczy więc mam taką nadzieję.

http://allegro.pl/gelish-harmony-kol...384184241.html

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------



Bardzo dziękuję, rzeczywiście wypróbuję kolory z Indigo i zobaczę czy będzie jakaś poprawa w kwestii usuwania.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



No właśnie tak się staram ten top spiłować w całości i zdejmuję folie pojedynczo. Mam dokładnie takie wrażenie, że to ta baza powoduje szorstkości, a paznokieć nie jest w złej kondycji po zmatowieniu płytki. Spróbuję zmienić jakiś kolor na Indigo, bo biorąc pod uwagę, że staram się piłować top, a i tak kolor ciężko zdjąć to może taki "zabieg" pomoże. Bardzo dziękuję za szybkie i bardzo konkretne odpowiedzi.
...
Sam kolor z Gelisha się dobrze rozpuszcza ,top się nierozpuszcza<utwardza jednoczesnie kolor> wiec zmiana samego koloru niewiele zmieni,bo tu chodzi o top.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 16:40   #298
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ma któraś z Was lakiery OPI Gel color z nowej kolekcji pastelowej?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 15:11   #299
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez CashmereO Pokaż wiadomość

Bardzo dziękuję, rzeczywiście wypróbuję kolory z Indigo i zobaczę czy będzie jakaś poprawa w kwestii usuwania.
Wczoraj pierwszy raz usuwałam kolory z Indigo, i są mega. Używam bazy i topu z Mistero milano 2w1, więc wierzchnią warstwę trochę spiłowuję, potem moczę w acetonie (dosłownie max 10 minut) i kopytkiem schodzą raz dwa. Jeszcze nigdy tak szybko hybryd nie ściągałam
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 10:57   #300
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja zaczynałam od EM-Nail (ale miałam je tylko raz na pazurkach, także ciężko mi się wypowiedzieć w ich temacie) potem kupiłam artLaki, kolory piękne, ładni kryją nawet po jednej warstwie, ale, ciężko jest je odmoczyć (ktoś mi powiedział, ze to mogą być żele w buteleczkach z pędzelkiem więc już ich nie używam), następnie kupiłam CZ i dopiero wtedy mogłam na prawdę cieszyć się hybrydami, zamówiłam sobie parę kolorów z Semilac, chyba lubię je bardziej od CZ, ale jedne i drugie mi pasują Kupiłam również 4 kolorki z Beauty Nail, na razie sprawdzone są dwa kolory.
Chciałabym dokupić jeszcze jakieś, ale na razie chyba muszę trochę przeczekać :P bo co za dużo to niezdrowo :P kusza mnie indigo, ale jednak one trochę więcej kosztują
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 07:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.