Dr Irena Eris SENSIGENIC - pielęgnacja delikatnej, nadreaktywnej skóry wrażliwej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 14:22   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Dr Irena Eris SENSIGENIC - pielęgnacja delikatnej, nadreaktywnej skóry wrażliwej


Dzięki kosmetykom Dr Irena Eris SENSIGENIC funkcje ochronne skóry zostają reaktywowane i wzmocnione, co stanowi właściwe zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych powodujących nadwrażliwość skóry. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 11:35   #2
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Dr Irena Eris SENSIGENIC - pielęgnacja delikatnej, nadreaktywnej skóry wrażliwe

Taa... jak mogłam dać się na to nabrać? Pośpiech zakupowy, ot co. A teraz mam kolejny słoik kremu do stóp, bo już na twarz na pewno go nie położę!
Moja nadreaktywna , wrażliwa skóra, zareagowała nań ...nadreaktywnie i nadwrażliwie. Już podczas pierwszego nakładania zaskoczył mnie intensywny zapach - po co? Następnie "poślizg", taki sztuczny... No a potem się zaczęło - gorący burak na policzkach, uczucie ściągnięcia , po chwili też suchość.
Patrzę na pudełko - lista składników na pół opakowania - pewnie chcieli dobrze... Ale mogli wcześniej przetestować na wrażliwcach , ha ha
No dobra - wcale mi nie do śmiechu - osiem dych w plecy i zawiedzione nadzieje No i brak kremu.
Polecam BARDZO uważać na te serię, jeśli jest sie wrażliwcem. Dla mnie to niewypał!
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.