Pytania i porady fryzjerskie - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-30, 18:50   #451
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomo¶ci: 1 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Polly Inn Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebuje pomocy! moje wlosy sa rozjasniane juz od paru lat, najpierw u fryzjera, potem zaczelam sama malowac farbami ze sklepu. Ostatnio postanowilam zapuscic odrosty i powoli wracac do naturalnego koloru, jednak chcialam wszytsko troche przyspieszyc i uzylam farby olia 8.31 i teraz z mojego typowego ciemnego odrostu zostal rudy. Co teraz moge zrobic zeby byl to ciemny blond?
Mam praktycznie identyczn± sytuacjê w³osow±, wieloletnie rozja¶nianie do ja¶niutkich, mój odrost myszowaty mocno ciemny. Te¿ jestem fank± ch³odnych blondów. I po³o¿y³am olia 8.13 na ca³o¶æ. Wysz³o ok. Odrost po przyjrzeniu troszkê siê ró¿ni, ale na 1 rzut oka nie. Wyszed³ mi naturalny ch³odny ciemny blond. Z pocz±tku nawet wydawa³o mi siê, ¿e za ciemny i mega ch³odny a¿ za popielaty. Po 3 myciach jest zupe³nie ok. Po³ó¿ jaki¶ popiel, powinno pomóc.
__________________
Na zaufanie siê pracuje - na jego brak te¿.




Lillkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 12:27   #452
karma80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ Dziewczyny drogie
Mam problem z kolorem w³osów...ostatnio ,¿eby zniwelowaæ ¿ó³to rude niewiadomoco na g³owie u¿y³am farbê Loreal Island poziom7,1, no i wysz³o mi oczywi¶cie bardzo ciemno i popielato, ale popielato tylko tam gdzie by³o ¿ó³to...rude pozosta³o niestety.Farba siê zmywa i teraz dla odmiany mam rudo¶ci pomieszane z "glonami".Myjê i czekam ,a¿ trochê zja¶niej±,poniewa¿ chcê zafarbowaæ,¿eby uzyska³y kolor ciemny blond z be¿owym po³yskiem, tylko nie wiem czy be¿e mo¿na k³a¶æ na popiel( ¿eby znowu nie wysz³o licho wie co ) i zastanawiam siê nad poziomem jakiego powinnam u¿yæ,¿eby znowu nie by³y czarne Farby drogeryjne maj± to do siebie,¿e mocno przyciemniaj±, a ja bardzo bym chcia³a,¿eby od razu wyszed³ ciemny be¿owy blond.Czy w ogóle jest to mo¿liwe? Dekoloryzacji siê nie poddam, bo moje w³osy ju¿ by tego nie prze¿y³y.Poradzicie co¶ ? powiem szczerze ,¿e jestem lekko zdesperowana, bo ostatnimi czasy mia³am ciê¿kie do¶wiadczenia z fryzjerami i ju¿ im nie ufam cholipcia, wyda³am kupê kasy , a efekty w³a¶nie opisa³am na samym pocz±tku, szkoda gadaæ
karma80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 12:32   #453
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez karma80 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny drogie
Mam problem z kolorem w³osów...ostatnio ,¿eby zniwelowaæ ¿ó³to rude niewiadomoco na g³owie u¿y³am farbê Loreal Island poziom7,1, no i wysz³o mi oczywi¶cie bardzo ciemno i popielato, ale popielato tylko tam gdzie by³o ¿ó³to...rude pozosta³o niestety.Farba siê zmywa i teraz dla odmiany mam rudo¶ci pomieszane z "glonami".Myjê i czekam ,a¿ trochê zja¶niej±,poniewa¿ chcê zafarbowaæ,¿eby uzyska³y kolor ciemny blond z be¿owym po³yskiem, tylko nie wiem czy be¿e mo¿na k³a¶æ na popiel( ¿eby znowu nie wysz³o licho wie co ) i zastanawiam siê nad poziomem jakiego powinnam u¿yæ,¿eby znowu nie by³y czarne Farby drogeryjne maj± to do siebie,¿e mocno przyciemniaj±, a ja bardzo bym chcia³a,¿eby od razu wyszed³ ciemny be¿owy blond.Czy w ogóle jest to mo¿liwe? Dekoloryzacji siê nie poddam, bo moje w³osy ju¿ by tego nie prze¿y³y.Poradzicie co¶ ? powiem szczerze ,¿e jestem lekko zdesperowana, bo ostatnimi czasy mia³am ciê¿kie do¶wiadczenia z fryzjerami i ju¿ im nie ufam cholipcia, wyda³am kupê kasy , a efekty w³a¶nie opisa³am na samym pocz±tku, szkoda gadaæ
A lekka k±piel rozja¶niaj±ca? Je¶li masz nierownomierny kolor, ciep³o-zimny, to chyba bêdzie to najlepsze rozwi±zanie. A po¼niej najlepiej po³o¿yæ farbe fryzjersk±, one wychodz± normalnie.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 13:21   #454
karma80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
A lekka k±piel rozja¶niaj±ca? Je¶li masz nierownomierny kolor, ciep³o-zimny, to chyba bêdzie to najlepsze rozwi±zanie. A po¼niej najlepiej po³o¿yæ farbe fryzjersk±, one wychodz± normalnie.
Witaj Lady_Caroline Dziêki za odzew.Tylko pewnie wyg³upiê siê pytaniem...a jak zrobiæ tê k±piel ? i czy te moje i tak zniszczone ju¿ masakrycznie w³osy nie znikn± z mojej g³owy na amen po tej k±pieli ? Na g³owie mam kolorowe siano niestety .No i jaka farba?
karma80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 20:34   #455
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

K±piel- rozja¶niacz+oxydant+szamp on
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 22:57   #456
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 220
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny, jutro mam umówion± wizytê u fryzjera a komletnie nie wiem co zrobiæ z tymi w³osami ? Jestem naturaln± jasn± blondynk± moje w³osy od zawsze by³o badzo cieniutkie, rzadkie i wysokoporowate... Co gorsza jakie¶ 10 miesiêcy temu z powodu anemii wypad³o mi ich bardzo bardzo du¿o! (co widaæ na zdjêciu). Nie chcê drastycznego ciêcia, wygl±dam okropnie w krótkich w³osach, mogê je skróciæ ale nie za du¿o. W³osy s± po warkoczu normalnie nie s± krêcone, po deszczu pojawiaj± siê delikatne fale ale wynika to chyba z ich s³abiutkiej strukty (jak w³osy dziecka). Nie zale¿y mi na podkre¶leniu tych fali lepiej czujê siê w prostych w³osach. Lepiej ¶ci±æ na prosto/ od linjki czy delikatnie w kszta³cie litery U,wszelkie cieniowanie przy takich piórach odpada ;D! Dziêki za porady !


Nie mam zniszczonych/rozdwojonych/suchych koñcówek, najgorsze jest to przerzedzenie które jest skutkiem nadmiernego wypadania ... wiem wiem, ¿e najlepiej by³o uciachaæ te wszystkie ogonki, skróciæ o dobre 15-20cm ale szczerze mówi±c nie jestem na to gotowa, robiê wszystko by przy¶pieszyæ porost ale i tak rosn± bardzo wolno ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osyy.jpg (58,4 KB, 12 za³adowañ)
__________________
Stoi paker z dziewczyn±, przytulaj± siê i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robi³em

Edytowane przez Otero
Czas edycji: 2013-10-01 o 23:09
Otero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 23:16   #457
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Otero Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, jutro mam umówion± wizytê u fryzjera a komletnie nie wiem co zrobiæ z tymi w³osami ? Jestem naturaln± jasn± blondynk± moje w³osy od zawsze by³o badzo cieniutkie, rzadkie i wysokoporowate... Co gorsza jakie¶ 10 miesiêcy temu z powodu anemii wypad³o mi ich bardzo bardzo du¿o! (co widaæ na zdjêciu). Nie chcê drastycznego ciêcia, wygl±dam okropnie w krótkich w³osach, mogê je skróciæ ale nie za du¿o. W³osy s± po warkoczu normalnie nie s± krêcone, po deszczu pojawiaj± siê delikatne fale ale wynika to chyba z ich s³abiutkiej strukty (jak w³osy dziecka). Nie zale¿y mi na podkre¶leniu tych fali lepiej czujê siê w prostych w³osach. Lepiej ¶ci±æ na prosto/ od linjki czy delikatnie w kszta³cie litery U,wszelkie cieniowanie przy takich piórach odpada ;D! Dziêki za porady !


Nie mam zniszczonych/rozdwojonych/suchych koñcówek, najgorsze jest to przerzedzenie które jest skutkiem nadmiernego wypadania ... wiem wiem, ¿e najlepiej by³o uciachaæ te wszystkie ogonki, skróciæ o dobre 15-20cm ale szczerze mówi±c nie jestem na to gotowa, robiê wszystko by przy¶pieszyæ porost ale i tak rosn± bardzo wolno ...
Moim zdaniem ciêcie proste by³oby dla nich lepsze. Wydawa³yby siê optycznie gêstsze. A obcie³abym z 5 cm. W³osy pewnie rosn± swoim tempem, a nie widaæ tego na d³ugo¶ci, bo siê krusz±. Ja te¿ mia³am piorkowate koñcowki, obcie³am z 7 cm, mo¿e nawet i wiêcej, a w³osy od razu od¿y³y i zaczê³y siê lepiej uk³adaæ. W³os nie rêka - odro¶nie.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 05:44   #458
karma80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
K±piel- rozja¶niacz+oxydant+szamp on
Dziêki Wczoraj trochê poczyta³am o tej k±pieli...zdaje siê,¿e na niedawno dekoloryzowane nie mo¿na...moje w³osy s± w kiepskim stanie...my¶la³am my¶la³am i chyba jednak polezê ze skulonym ogonem do fryzjera , ale wypatrzy³am dobrego ( podobno) ,mam nadziejê ,¿e nie zawiodê siê po raz kolejny.Tylko muszê trochê odczekaæ.Dziêki raz jeszcze i pozdrawiam
karma80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-02, 09:55   #459
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

czy kto¶ mia³ mo¿e do czynienia z farbami Ducastel?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-02, 12:17   #460
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez karma80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Wczoraj trochê poczyta³am o tej k±pieli...zdaje siê,¿e na niedawno dekoloryzowane nie mo¿na...moje w³osy s± w kiepskim stanie...my¶la³am my¶la³am i chyba jednak polezê ze skulonym ogonem do fryzjera , ale wypatrzy³am dobrego ( podobno) ,mam nadziejê ,¿e nie zawiodê siê po raz kolejny.Tylko muszê trochê odczekaæ.Dziêki raz jeszcze i pozdrawiam

Zdekoloryzowane w³osy mo¿na poddaæ k±pieli. Je¶li jednak fryzjer bêdzie dobry- to jeszcze lepiej. Trzymam kciuki.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-02, 15:44   #461
karma80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Zdekoloryzowane w³osy mo¿na poddaæ k±pieli. Je¶li jednak fryzjer bêdzie dobry- to jeszcze lepiej. Trzymam kciuki.
Dziêki dzisiaj ...z pewn± nie¶mia³o¶ci±... posz³am siê umówiæ. Dopiero na koniec m-ca( kolejki) .W³a¶ciwie , to nawet dobrze, niech siê sp³ukuj± te "glony" Pozdrówka
karma80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 16:51   #462
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Daj znaæ jak siê uda³o
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 10:59   #463
karma80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

OK
karma80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 18:56   #464
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej potrzebuje porady jestem w trakcie schodzenia z ciemnego koloru do blondu. Juz nawet mysle ze w ponad polowie drogi. I ch c ialabym delikatnie zmienic odcien, pozbyc sie delikatnej rudosci ktora jeszcze tam gosci I moje pytanie dotyczy zapienienia wlosow. Mam obawy co do zapienienia ich samym golebim popielem joaski ze przyciemni mi ona wlosy a I tak gore mam jasniejsza, na swoich odrostach. Pare dni temu nakladalam joaske perle I zloty piasek. Na moich odrostach jest fajnie tylko dol I tyl przeswitg rudego pod slonce. Czy uzyc mieszanki perly I golebiego popielu czy jak moge delikatnie ochlodzic ten dol? Z gory dzieki za pomysly
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 22:26   #465
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Hej potrzebuje porady jestem w trakcie schodzenia z ciemnego koloru do blondu. Juz nawet mysle ze w ponad polowie drogi. I ch c ialabym delikatnie zmienic odcien, pozbyc sie delikatnej rudosci ktora jeszcze tam gosci I moje pytanie dotyczy zapienienia wlosow. Mam obawy co do zapienienia ich samym golebim popielem joaski ze przyciemni mi ona wlosy a I tak gore mam jasniejsza, na swoich odrostach. Pare dni temu nakladalam joaske perle I zloty piasek. Na moich odrostach jest fajnie tylko dol I tyl przeswitg rudego pod slonce. Czy uzyc mieszanki perly I golebiego popielu czy jak moge delikatnie ochlodzic ten dol? Z gory dzieki za pomysly
My¶lê, ¿e mo¿esz. A z³otego piasku radzê ju¿ nie u¿ywaæ, bo wybije rudy.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 07:25   #466
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dzieki Lady Caroline a zapienic popielem samym Czy pol na pol z perla? Czy sam popiel starczy? I nie przyciemni przy tym
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 13:32   #467
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki Lady Caroline a zapienic popielem samym Czy pol na pol z perla? Czy sam popiel starczy? I nie przyciemni przy tym
Zmieszaæ, sam popiel przyciemni odrosty i mo¿e wyj¶æ buro.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 13:59   #468
ssijmaua
Raczkowanie
 
Avatar ssijmaua
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 92
Nirvel ArtX

witajcie! kupi³am ostatnio farbê firmy Nirvel ArtX w odcieniu 12/1, czyli popielaty blond. bardzo chcia³abym wiedzieæ, jak go rozcieñczyæ? chcia³am zrobiæ sobie pasemka tym odcieniem, ale nie wiem, czy jest on w³a¶nie z bardzo rozja¶niaj±cej gamy, czy normalnej. czy wystarczy, jak rozcieñczê farbê z wod± utlenion± 9% w stosunku 1:1,5?
__________________
"If you don't love yourself, how in the hell you gonna love somebody else?"
ssijmaua jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 17:13   #469
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Nirvel ArtX

Dwunastka to raczej superrozja¶niaj±cy poziom.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 17:34   #470
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Nirvel ArtX

Rozcieñczaæ? Chyba mia³a¶ na my¶li mieszaæ. Tê farbê mieszasz z utleniaczem w stosunku 1:2 czyli przyk³adowo 60ml farby z 120ml wody utlenionej, nak³adasz i trzymasz 30 minut

http://www.fryzjerstwo-loka.pl/artx-...cja,artx-farba
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 20:12   #471
ssijmaua
Raczkowanie
 
Avatar ssijmaua
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Nirvel ArtX

có¿, dla niektórych "rozcieñczanie" i "mieszanie" farb znaczy to samo, wiêc dlaczego niektórzy maj± z tym problem? je¶li chodzi komu¶ o to samo, a inni to rozumiej±, to mo¿na siê odczepiæ, prawda?
dziêkujê za odpowied¼.
__________________
"If you don't love yourself, how in the hell you gonna love somebody else?"
ssijmaua jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 20:23   #472
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Nirvel ArtX

Cytat:
Napisane przez ssijmaua Poka¿ wiadomo¶æ
có¿, dla niektórych "rozcieñczanie" i "mieszanie" farb znaczy to samo, wiêc dlaczego niektórzy maj± z tym problem? je¶li chodzi komu¶ o to samo, a inni to rozumiej±, to mo¿na siê odczepiæ, prawda?
dziêkujê za odpowied¼.
A ja nie rozumiem dlaczego jeste¶ opryskliwa... Rozcieñczanie to zmniejszanie stê¿enia, zwykle tutaj ludzie pytaj± jak rozcieñczyæ wodê utlenion±, o rozcieñczaniu farby wod± utlenion± pierwszy raz s³yszê. Ja kilka dobrych minut siedzia³am i rozkminia³am o co chodzi z tym rozcieñczaniem
Je¿eli sama sobie tworzysz definicjê, to nie dziw siê, ¿e kto¶ mo¿e mieæ problem z ich rozszyfrowaniem. Mniej mi zajê³o znalezienie informacji, której szuka³a¶, Google naprawdê nie gryz±

Powodzenia z farbowaniem

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-10-04 o 20:29
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 22:21   #473
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej.Mam jedno pytanie.Na jaki kolor moge przefarbowac moje niebieskie wlosy? Chce dodac, ze wykluczam kolejne rozjasnianie i dekoloryzacje. Bede wdzieczna za wszelkie porady i sugestie.
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 11:23   #474
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.Mam jedno pytanie.Na jaki kolor moge przefarbowac moje niebieskie wlosy? Chce dodac, ze wykluczam kolejne rozjasnianie i dekoloryzacje. Bede wdzieczna za wszelkie porady i sugestie.
Na br±zy, od poziomu 5 wzwy¿. 4 powinna wyj¶æ Ci na spokojnie. Je¶li profilowe jest Twoje- nie baw siê w czernie, pasowaæ Ci nie bêd±.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 16:37   #475
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej. Wiec zapienilam popielem I perla I sciemnialy mi wlosy czy jest szansa ze to sie wyplucze czy wrocilam do punku wyjscia? Co z tym teraz moge zrobic? Help...
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 18:54   #476
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Wyp³ucze siê. Ponowna koloryzacja czym¶ ja¶niejszym.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 19:13   #477
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Myslisze ze 3 lub 4 mycia starcza?:/
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 21:28   #478
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

aha.to moje zdjecie.aktualnie splukuje kolor i jest teraz jasniejszy z zielonymi tonami.obawiam sie ze braz wyjdzie w dziwnym odcieniu przez ta zielen wczesniej mialam czerwone i dobrze sie w nich czulam wiec moze jakas czerwien??? a jesli chodzi o farby to rekomendujesz jakas marke farby i konkretny kolor?bardzo by mi to pomoglo.dodam tylko ze mieszkam w uk.
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 22:08   #479
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

epikoo, my¶lê, ¿e tak. Je¶li nie- co¶ zaradzimy.
rudaa66, to mo¿e napisz jakie farby masz tam u siebie dostêpne. £atwiej bêdzie co¶ dobrac.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 22:31   #480
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
epikoo, my¶lê, ¿e tak. Je¶li nie- co¶ zaradzimy.
rudaa66, to mo¿e napisz jakie farby masz tam u siebie dostêpne. £atwiej bêdzie co¶ dobrac.

Wszystkie loreale,kilka odcieni live xxl,garnier.najwiekszy wybor oferuje jednak loreal czyli feria,prefference,casting itp
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.