Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-04, 20:44   #91
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

odechciewa mi sie wszystkiego z tymi klakami. W ogole odkad mi podniesli dawke lekow na tarczyce to na 5dni przed wykonczeniem blistra tabletek antykoncepcyjnych jestem jakas koszmarna, ciagle awantury robie, a potem placze potem znow placze i dalej robie awantury wszystkim dookola. A po 4dniach wszystko ucicha. I tak jest od czasu wlasnie zwiekszenia dawki na tarczyce w polaczeniu z tabletkami anty. Ale nie mam pojecia czy moje podejrzenia sa sluszne
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-04, 21:00   #92
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
od biedy to wole u siebie na glowie juz czerwien niz zloto...
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
My baby to jeste¶my stukniête Mnie raczej wychodzi czerwieñ ni¿ z³oto. A wola³abym z³oto
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Fakt

Jak chcesz byæ pewna to poprzyk³adaj sobie do w³osów, w mocnym ¶wietle, jaki¶ z³oty ³añcuszek/pier¶cionek (oby nie z ruskiego z³ota bo tym mo¿na zrobiæ test na "mied¼")
:rot fl:
Pad³am i sie turlam
Babie nie dogodzi jedna chce z³oto, druga czerwona, inna ch³odna, inna ciep³o
No a ruskie z³oto
A taki mia³am dzis kiepski dzieñ, ¿e w³a¶nie na rozlu¼nienie mia³am sobie ³ykn±æ drinka. A wystarczy wej¶æ na wiza¿ i mo¿na sobie humor poprawiæ

Goldika ja zanim tu zajrza³am , na pisa³am ci na tamtym w±tku, ¿e masz u¿yæ fioletu pó³ na pó³ z niebieskim,. Wyczytane na blogu Mysi

A co do twoich hormonalnych problemów, to chyba powinnas siê przej¶æ do lekarza i mu o tym powiedzieæ. Musi ci zmieniæ dawke, albo moze pigu³ki anty zamieniæ na inne. Nie powinna¶ sie tak czuæ jak teraz.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-12-04 o 21:02
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-04, 22:18   #93
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 148
GG do frankee
Wink Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
frankee tak , poziom 6. Ale z drogeryjnych to nie bardzo, raczej profeski z 1 lub 11 po przecinku. By³a kiedy¶ taka farba Palette C6 i ona by³a ch³odna ale nie wiem czy mo¿na j± jeszcze gdzie¶ dostaæ.
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Chcesz mieæ kolor jak te naturalne odrosty? B to wyglada na poziom 5 a nie 6.
Je¶li chcesz zakryæ tylko te jasne, to radzê ci wzi±æ sam± naturê, czyli z 0 po przecinku, przynajmniej na pierwsze farbowanie, co by nie by³o jakich¶ niespodzianek. Dopiero na kolejne farbowanie mo¿esz kombinowac z odcieniami.
Dziêki za podpowiedzi, co do palette C6przejde siê po osiedlowych drogeriach, mo¿e znajde. Chcia³abym po prostu zgasiæ te rudo-¿ó³te odcienie, ale na jakim poziomie to nie wiem. Nie moge sie zdecydowaæ. Co do twojej rady Weronisia, jakby to mia³o byæ? Najpierw pofarbowa³abym natur± - 6.0. Powiedzmy, ¿e w³osy zostan± pokryte równomiernie. No i styka. I teraz jak uzyskaæ popiel? Jakiej farby u¿yæ? Czy te ciemne blondy oznakowane 6.0 nie daj± przypadkiem z³otej po¶wiaty?
frankee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-04, 23:21   #94
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

6/0 to natura, ale odcieñ mo¿e wyj¶æ ró¿ny w zale¿no¶ci od koloru na jaki jest k³adziona ta farba. Mi np wychodzi rudo na moim naturalnym blondzie.

Najlepiej jak by¶ pofarbowala tylko te jasne w³osy, a tych ciemnych nie.
Dopiero jak bêd± gotowe, suche, to ocenisz odcieñ jaki ci wyszed³. Je¶li wyjdzie za ciep³o, to po³o¿ysz popiel np.6/1

Je¶li chcesz to zrobiæ za jednym zamachem, to zrób pigmentacje tego blondu sam± natur± czyli ba 20 minut i zaraz na³ó¿ 6/1 na pe³ny czas. Tak bêdzie najszybciej.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 00:05   #95
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Zabijecie mnie Przesz³o mi chyba rozja¶nianie od razu na poziom 7, bo zakocha³am siê na nowo w ciemniejszych w³osach po obejrzeniu ostatniej k-dramy
A dok³adnie tej pani (i postaci, któr± gra³a) zawdziêczam zmianê zdania:

http://www.egreennews.com/news/photo...33478_2729.jpg
http://imageshack.us/a/img811/2643/0z36.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-xjqcuK7jvN...E/s1600/a5.jpg
http://www.tenasia.com/webwp_us/wp-c...15-615x410.jpg
http://asianwiki.com/images/b/b8/Mar..._Dare-0022.jpg

Szkoda tylko, ¿e ca³a drama okaza³a siê kup± ³ajna pokryt± z³otem... Scenarzystka powinna dostaæ zakaz pisania czegokolwiek, co mo¿e zostaæ u¿yte przeciwko ludziom

W ka¿dym razie. Teraz zastanawiam siê nad powolnym schodzeniem farb± najpierw farbuj±c odrosty 6, a potem mo¿e 7 i rozja¶nienie ciemnej czê¶ci po jakim¶ czasie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-12-05 o 00:06
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 10:23   #96
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
odechciewa mi sie wszystkiego z tymi klakami. W ogole odkad mi podniesli dawke lekow na tarczyce to na 5dni przed wykonczeniem blistra tabletek antykoncepcyjnych jestem jakas koszmarna, ciagle awantury robie, a potem placze potem znow placze i dalej robie awantury wszystkim dookola. A po 4dniach wszystko ucicha. I tak jest od czasu wlasnie zwiekszenia dawki na tarczyce w polaczeniu z tabletkami anty. Ale nie mam pojecia czy moje podejrzenia sa sluszne
Ale o co chodzi konkretnie? Odcieñ ?

Id¼ do lekarza bo takie numery z hormonami to nie przelewki....
A ja mam dylemat z cyklu odstawiaæ hormony czy nie?
Cytat:
Napisane przez frankee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za podpowiedzi, co do palette C6przejde siê po osiedlowych drogeriach, mo¿e znajde. Chcia³abym po prostu zgasiæ te rudo-¿ó³te odcienie, ale na jakim poziomie to nie wiem. Nie moge sie zdecydowaæ. Co do twojej rady Weronisia, jakby to mia³o byæ? Najpierw pofarbowa³abym natur± - 6.0. Powiedzmy, ¿e w³osy zostan± pokryte równomiernie. No i styka. I teraz jak uzyskaæ popiel? Jakiej farby u¿yæ? Czy te ciemne blondy oznakowane 6.0 nie daj± przypadkiem z³otej po¶wiaty?
Tak jest zawsze najbezpieczniej, ¿eby najpierw w³osy "nasyciæ" kolorem, natur±, a dopiero pó¼niej kombinowaæ z odcieniem.
Chocia¿ ja mam taki uraz po popielu ¿e chyba ju¿ siê nie zdecydujê nigdy. Popatrz te¿ farby z 2 po przecinku i 8, ew 89.
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zabijecie mnie Przesz³o mi chyba rozja¶nianie od razu na poziom 7, bo zakocha³am siê na nowo w ciemniejszych w³osach po obejrzeniu ostatniej k-dramy
Teraz zastanawiam siê nad powolnym schodzeniem farb± najpierw farbuj±c odrosty 6, a potem mo¿e 7 i rozja¶nienie ciemnej czê¶ci po jakim¶ czasie.
Te¿ siê zachwyca³am ostatnio br±zami ale rozja¶nianie mi nie przesz³o my¶lê nad Kolestonem 12/89
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 10:38   #97
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ siê zachwyca³am ostatnio br±zami ale rozja¶nianie mi nie przesz³o my¶lê nad Kolestonem 12/89
Mi rozja¶nianie samo w sobie nie przesz³o. Tylko to gwa³towne na "hip, hip, hurra !"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 10:44   #98
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mi rozja¶nianie samo w sobie nie przesz³o. Tylko to gwa³towne na "hip, hip, hurra !"
W sumie raaacja.... nie ma co siê spieszyæ. Mi siê nadal podoba mój kolor ale chyba chcê trochê ja¶niejszy (taki ¿eby w ¶wietle sztucznym czy pomieszczeniu wygl±da³ na "prawdziw±" ósemkê ) i ch³odniejszy, refleks podobny do tego http://2.bp.blogspot.com/-SwTKklYWme.../DSC_1119h.jpg
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 11:03   #99
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie raaacja.... nie ma co siê spieszyæ. Mi siê nadal podoba mój kolor ale chyba chcê trochê ja¶niejszy (taki ¿eby w ¶wietle sztucznym czy pomieszczeniu wygl±da³ na "prawdziw±" ósemkê ) i ch³odniejszy, refleks podobny do tego http://2.bp.blogspot.com/-SwTKklYWme.../DSC_1119h.jpg
sliczny ten blond z linka. Ale pewnie mega ciezko bedzie go uzyskac. Taki to chyba na naturalnych mozna osiagnac, a nie wczesniej farbowanych i rozjasnianych :/

co do hormonow odstawiaj swoje! zanim sie rozmyslicie! i jak cos radze drugie machnac zaraz po pierwszym bo wraz z uplywem czasu czlowiek poznaje ciemne strony swojego dziecia i odechciewa mu sie kolejnych
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 11:09   #100
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie raaacja.... nie ma co siê spieszyæ. Mi siê nadal podoba mój kolor ale chyba chcê trochê ja¶niejszy (taki ¿eby w ¶wietle sztucznym czy pomieszczeniu wygl±da³ na "prawdziw±" ósemkê ) i ch³odniejszy, refleks podobny do tego http://2.bp.blogspot.com/-SwTKklYWme.../DSC_1119h.jpg
£adny kolor, ale jak dla mnie to ju¿ za jasno jest. U siebie samej bym takiego nie chcia³a
Ale na innych mi siê mo¿e podobaæ

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
co do hormonow odstawiaj swoje! zanim sie rozmyslicie! i jak cos radze drugie machnac zaraz po pierwszym bo wraz z uplywem czasu czlowiek poznaje ciemne strony swojego dziecia i odechciewa mu sie kolejnych
Nie ma to jak czytaæ takie zachêcaj±ce do macierzyñstwa s³owa
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 11:19   #101
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
sliczny ten blond z linka. Ale pewnie mega ciezko bedzie go uzyskac. Taki to chyba na naturalnych mozna osiagnac, a nie wczesniej farbowanych i rozjasnianych :/

co do hormonow odstawiaj swoje! zanim sie rozmyslicie! i jak cos radze drugie machnac zaraz po pierwszym bo wraz z uplywem czasu czlowiek poznaje ciemne strony swojego dziecia i odechciewa mu sie kolejnych
mówisz ¿e polecasz macierzyñstwo?
ja ju¿ stara jestem i z czasem coraz trudniej siê zdecydowaæ Zamówi³am u ginki receptê i pewnie j± odbiorê ale czy bêdê braæ to nie wiem

Kolorystycznie mam znów fazê kombinowania W ostatnim czasie dowiedzia³am siê ¿e mam naturalne w³osy ja¶niejsze ni¿ my¶la³am, jasna 7ka mój trzytygodniowy odrost niczym siê nie ró¿ni od reszty, tylko tym mo¿e ¿e jest mysi a reszta z³ota....
My¶lê nad Kolestonem 12/89 albo nad Palette c10
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
£adny kolor, ale jak dla mnie to ju¿ za jasno jest. U siebie samej bym takiego nie chcia³a
Ale na innych mi siê mo¿e podobaæ

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Nie ma to jak czytaæ takie zachêcaj±ce do macierzyñstwa s³owa
Za jasno, ale fajny odcieñ ? W³a¶nie ja w tym kolorze siê zakocha³am zanim zaczê³am rozja¶nianie
aaaa i jeszcze my¶lê ¿eby obci±æ w³osy ale na razie siê nie zdecydujê... hehe .... bêdê o tym pisaæ pewnie najbli¿sze trzy miesi±ce
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 11:24   #102
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Morgan lepiej od razu mam znajoma ktora urodzila dziecko w wieku ok 34lat i mowi, ze to juz nie na jej lata. Ze wolalaby chociaz te 4lata wczesniej.
Ale to wszystko zalezy od Twoje trybu zycia. Ja wiedzialam, ze nie jestem stworzona do bycia matka polka ale dziecko chcialam. Dlatego zdecydowalismy sie tak wczesnie (mialam 21lat) bo akurat skoncze studia, od wrzesnia do pracy a M³ody do przedszkola akurat wiec u nas tak to wyliczone bylo. Tak tylko opowiadam bo absolutnie nie wcinam sie w Twoje zycie prywatne
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 11:34   #103
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan lepiej od razu mam znajoma ktora urodzila dziecko w wieku ok 34lat i mowi, ze to juz nie na jej lata. Ze wolalaby chociaz te 4lata wczesniej.
Ale to wszystko zalezy od Twoje trybu zycia. Ja wiedzialam, ze nie jestem stworzona do bycia matka polka ale dziecko chcialam. Dlatego zdecydowalismy sie tak wczesnie (mialam 21lat) bo akurat skoncze studia, od wrzesnia do pracy a M³ody do przedszkola akurat wiec u nas tak to wyliczone bylo. Tak tylko opowiadam bo absolutnie nie wcinam sie w Twoje zycie prywatne
Jak najbardziej podpowiedzi mile widziane
To u mnie przy najlepszych okoliczno¶ciach by by³o gdzie¶ na 30ste urodziny Ja uwa¿am ¿e dziecko na studiach to jest bardzo dobry pomys³, tyle ¿e wtedy kandydata nie by³o A mój tryb ¿ycia jest na pewno aktywny, je¶li bym go mia³a okre¶liæ jednym s³owem...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 14:05   #104
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

witajcie dziewczyny zrobi³am Wella CT 7.0 i 8.0 i pokazuje co wysz³o. jesczez ich nie my³am wiec zobaczymy pewnie po kilku myciach jak to bedzie wygladac. widac czasem delikatna zielen, gdzies jakies z³otawe albo rudawe .. sama nie wiemale delikatnie i naprawde rozne odcienie sa
ostatnie zdj vvv na podwórku. reszta w domu w roznym ¶wietle
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (29,5 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bbbbb.jpg (42,6 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ccccc.jpg (22,0 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dddd.jpg (31,7 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg vvvv.jpg (41,5 KB, 36 za³adowañ)
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 14:44   #105
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Goldika, my¶la³am o gencjanie.

Ty jednak z ni± uwa¿aj, ¿eby sobie skóry g³owy i palców nie zabarwiæ My¶lê, ¿e gencjanowanie ma du¿y sens, jak komu¶ koñcówki siê z³oc±, ale odrosty mog± zabarwiæ siê gorzej ni¿ skóra g³owy

We¼miesz ³y¿eczkê na litr, to przy ciemniejszych w³osach nic nie z³apie. A jak we¼miesz wiêcej, to mo¿e siê okazaæ, ¿e och³odzi Ci siê skóra g³owy

Uwa¿aj, zw³aszcza jak masz z³y nastrój, bo tylko bardziej siê wkurzysz. Czyli ja jednak powracam do pomys³u mixa fioletowo-niebieskiego
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 17:03   #106
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
co do hormonow odstawiaj swoje! zanim sie rozmyslicie! i jak cos radze drugie machnac zaraz po pierwszym bo wraz z uplywem czasu czlowiek poznaje ciemne strony swojego dziecia i odechciewa mu sie kolejnych
racja potwierdzam.
Ja bardzo chcia³am dziecko, a mój m±¿ od razu chcia³ drugie, ¿eby czasem jedynaka nie mieæ. Ja nie chcia³am drugiego, ale ostatecznie zgodzi³am sie na ró¿nicê nie wiêksz± ni¿ 3 lata. No i drugie by³o po 2 latach i 5 m-cach i jeszcze uda³o nam siê machn±æ parkê

A co do wieku, to potwierdzam, ¿e kobieta lepiej gdy rodzi za m³odu.
Pierwsze urodzi³am maj±c 22 lata, mocno wyczekiwane. Drugie gdy mia³am prawie 25 lat.
Trzecie urodzi³am maj±c 34 lata. I powiem tak: teraz dopiero rozkoszujê siê macierzyñstwem. Nie panikuje z byle powodu. Du¿o wiêcej wiem. Za m³odu by³am bardziej nerwowa, panikowa³am z byle powodu, przejmowa³am siê, p³aka³am albo krzycza³am. A teraz jest inaczej.
Za to teraz nic mi sie nie chce. Wieczorem mam tylko ochotê klapn±æ przed TV, a nie jeszcze za dzieckiem lataæ, które jest pe³ne energii

Morgan skoro chodzi ci co¶ takiego po g³owie, to id¼ za tym i siê nie powstrzymuj, bo pó¼niej, gdy siê zrobisz wygodna, to trudno ci siê bêdzie zdecydowaæ.
Moja przyjació³ka urodzi³a pierwsze maj±c 37 lat drugie, maj±c 39 i mówi, ¿e ¿a³uje teraz, ¿e tak pó¼no. Gdyby wiedzia³a, ¿e macierzyñstwo jest takie fajne, to zdecydowa³aby sie wcze¶niej
Natomiast moja klientka, która maj±c 34 lata zdecydowa³a siê wreszcie na dziecko, okaza³o siê, ¿e nie mo¿e mieæ dzieci. Zdecydowa³a siê na in vitro i próbuje. Ale czas dzia³a na jej niekorzy¶æ.

Dobra, starczy tego off topu, bo nas zbanuj±

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
witajcie dziewczyny zrobi³am Wella CT 7.0 i 8.0 i pokazuje co wysz³o. jesczez ich nie my³am wiec zobaczymy pewnie po kilku myciach jak to bedzie wygladac. widac czasem delikatna zielen, gdzies jakies z³otawe albo rudawe .. sama nie wiemale delikatnie i naprawde rozne odcienie sa
ostatnie zdj vvv na podwórku. reszta w domu w roznym ¶wietle
Na pierwszych fotkach rzeczywiscie widaæ zieleñ, ale siê jeszcze powinna wymyæ.
Wysz³o do¶æ rudo. Ale nie pamiêtam czy lubisz taki odcieñ czy nie.

mcromance przeciez ten kolor, co wklei³as w linku, to ty teraz taki masz
Skoro ci siê podoba, to nie rozja¶niaj. Sama mówi³a¶, ¿e w ja¶niejszych czu³as siê nijak.
Jak dla mnie to ten kolorek troche za rudy. Ale sam poziom taki akurat

A ja siê waham czy ju¿ pofarbowac w³oski. Myjê je prawie codziennie i zdecydowanie CT sie wymywa za szybko. W domu kolorek jest OK, ale na dworze w s³oñcu mam ceglasty br±z i niby sam w sobie jest ³adny, ale ja w rudo¶ciach nie czujê siê dobrze.
Mê¿u¶ zaraz idzie na nockê, to ja siê chyba wezmê za farbowanie W sobotê mam go¶ci, wiêc chcê ³adnie wygl±daæ, a raczej nie bêdê mia³a czasu na farbowanie, bo bêdê sprz±tac i gotowaæ. A wiêc zrobiê to dzi¶, ¿eby miec z g³owy


A gdzie siê podziewa nasza Kachula ?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 17:33   #107
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance przeciez ten kolor, co wklei³as w linku, to ty teraz taki masz
Skoro ci siê podoba, to nie rozja¶niaj. Sama mówi³a¶, ¿e w ja¶niejszych czu³as siê nijak.
Jak dla mnie to ten kolorek troche za rudy. Ale sam poziom taki akurat
Weronisiu, ja pó¼niej dopisa³am o co mi chodzi dok³±dniej. Mi siê odechcia³o natychmiastowego rozja¶nienia, ale rozja¶niæ nadal chcê
Tyle, ¿e teraz bêdê najpierw schodziæ farb± na poziom 6 (potem mo¿e ewentualnie na 7), a po jakim¶ czasie rozja¶niê tylko te ciemne partie po 5.

Hahahahahahha, znowu farbowanko

A Kachula to te¿ ciekawe, gdzie zginê³a. Oby znowu nie le¿a³a chora...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-12-05 o 17:34
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 08:04   #108
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
racja potwierdzam.
Ja bardzo chcia³am dziecko, a mój m±¿ od razu chcia³ drugie, ¿eby czasem jedynaka nie mieæ. Ja nie chcia³am drugiego, ale ostatecznie zgodzi³am sie na ró¿nicê nie wiêksz± ni¿ 3 lata. No i drugie by³o po 2 latach i 5 m-cach i jeszcze uda³o nam siê machn±æ parkê

A co do wieku, to potwierdzam, ¿e kobieta lepiej gdy rodzi za m³odu.
Pierwsze urodzi³am maj±c 22 lata, mocno wyczekiwane. Drugie gdy mia³am prawie 25 lat.
Trzecie urodzi³am maj±c 34 lata. I powiem tak: teraz dopiero rozkoszujê siê macierzyñstwem. Nie panikuje z byle powodu. Du¿o wiêcej wiem. Za m³odu by³am bardziej nerwowa, panikowa³am z byle powodu, przejmowa³am siê, p³aka³am albo krzycza³am. A teraz jest inaczej.
Za to teraz nic mi sie nie chce. Wieczorem mam tylko ochotê klapn±æ przed TV, a nie jeszcze za dzieckiem lataæ, które jest pe³ne energii

Morgan skoro chodzi ci co¶ takiego po g³owie, to id¼ za tym i siê nie powstrzymuj, bo pó¼niej, gdy siê zrobisz wygodna, to trudno ci siê bêdzie zdecydowaæ.
Moja przyjació³ka urodzi³a pierwsze maj±c 37 lat drugie, maj±c 39 i mówi, ¿e ¿a³uje teraz, ¿e tak pó¼no. Gdyby wiedzia³a, ¿e macierzyñstwo jest takie fajne, to zdecydowa³aby sie wcze¶niej
Natomiast moja klientka, która maj±c 34 lata zdecydowa³a siê wreszcie na dziecko, okaza³o siê, ¿e nie mo¿e mieæ dzieci. Zdecydowa³a siê na in vitro i próbuje. Ale czas dzia³a na jej niekorzy¶æ.

Dobra, starczy tego off topu, bo nas zbanuj±
To ¿eby nas nie zbanowali to ja od razu napiszê ¿e siê bêdê farbowaæ nied³ugo CHYBA koleston 12/89

Masz racjê, te¿ uwa¿am ¿e pierwsze dziecko najlepiej urodziæ tak do powiedzmy 25 r.¿. Ale có¿ , nie zawsze s± wtedy sprzyjaj±ce okoliczno¶ci Jak by³am na studiach chodzi³o mi to po g³owie, ale niestety ew. kandydat nie chcia³ o tym s³yszeæ
Ale chyba powinnam sobie teraz pomy¶leæ ¿e jak ju¿ mam tyle lat ile mam, to lepiej w wieku 30lat ni¿ 40 prawda?
A wygodna to ja ju¿ jestem Do tego prowadzê aktywny tryb ¿ycia, wiêc wyobra¿am sobie siebie jako tak± mamê biegn±c± po górach z noside³kiem na plecach
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 08:07   #109
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Puk, puk, dzien dobry

Nie mam w ogole czasu na wizaz ani na nic

Moje wlosy sa w strasznym stanie, kolor sie okropnie splukal no mo¿e nie okropnie ale wyglada dokladnie jak na palecie= jest bardzo jasny! (majirel 7). Do br±zu to mu dalekooo, jest to typowy ciemny blond.
Tym samym przed swietami muszê zafarbowac wlosy
Oczywiscie wpadly mi do glowy rozne pomysly, miedzy innymi pasemka

Prostowania keratynowego nie zrobilam bo nie mam kiedy Mam ten srodek, ze nie mozna myc glowy przez 72h ani spinac itp. Po jednym dniu wyglada to tragicznie (tluszcz na glowie!) a co dopiero po dwoch... muszê wiec trafic na wolne

CHYBA chcê przyciemnic wlosy ale kompletnie nie wiem czym help
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 09:11   #110
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Puk, puk, dzien dobry

Nie mam w ogole czasu na wizaz ani na nic

Moje wlosy sa w strasznym stanie, kolor sie okropnie splukal no mo¿e nie okropnie ale wyglada dokladnie jak na palecie= jest bardzo jasny! (majirel 7). Do br±zu to mu dalekooo, jest to typowy ciemny blond.
Tym samym przed swietami muszê zafarbowac wlosy
Oczywiscie wpadly mi do glowy rozne pomysly, miedzy innymi pasemka

Prostowania keratynowego nie zrobilam bo nie mam kiedy Mam ten srodek, ze nie mozna myc glowy przez 72h ani spinac itp. Po jednym dniu wyglada to tragicznie (tluszcz na glowie!) a co dopiero po dwoch... muszê wiec trafic na wolne

CHYBA chcê przyciemnic wlosy ale kompletnie nie wiem czym help
Heja

Ja w tym momencie z w³asnego do¶wiadczenia polecam wy³±cznie Inebryê. Kolor jest pancerny i praktycznie nic siê nie sp³uka³

Dobra, muszê i¶æ po zakupy. D³u¿sze wywody uskuteczniê pó¼niej
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 10:40   #111
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kupi³am Alfaparf 11.21
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 10:51   #112
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Asnenaa a pigmentacje robilas? Bo to jedyny sposób na wymywanie.
No a 7 wiadomo, ¿e nie jest br±zem, wiêc normalne, ¿e jest jasno


Morgan ty szalejesz.
......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 10:54   #113
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Asnenaa a pigmentacje robilas? Bo to jedyny sposób na wymywanie.
No a 7 wiadomo, ¿e nie jest br±zem, wiêc normalne, ¿e jest jasno


Morgan ty szalejesz.
......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Nie robilam no moze zle to ujelam, kolor sie nie wymywa w sensie splukuje tylko doszedl do konca czyli wyglada jak na palecie= jasno jak sraczka
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 11:10   #114
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
To ¿eby nas nie zbanowali to ja od razu napiszê ¿e siê bêdê farbowaæ nied³ugo CHYBA koleston 12/89

Masz racjê, te¿ uwa¿am ¿e pierwsze dziecko najlepiej urodziæ tak do powiedzmy 25 r.¿. Ale có¿ , nie zawsze s± wtedy sprzyjaj±ce okoliczno¶ci Jak by³am na studiach chodzi³o mi to po g³owie, ale niestety ew. kandydat nie chcia³ o tym s³yszeæ
Ale chyba powinnam sobie teraz pomy¶leæ ¿e jak ju¿ mam tyle lat ile mam, to lepiej w wieku 30lat ni¿ 40 prawda?
A wygodna to ja ju¿ jestem Do tego prowadzê aktywny tryb ¿ycia, wiêc wyobra¿am sobie siebie jako tak± mamê biegn±c± po górach z noside³kiem na plecach
a z dzieckiem mo¿na aktywnie spêdzaæ czas
moja te¶ciówka zabiera³a swoj± córkêna aerobik jak mia³a ze 2,5roku ju¿. Ona æwiczy³a, a córa bawi³a siê na sali.
Na osiedlu mam kobietê z wózkiem do joggingu i biega z synkiem od urodzenia! no mo¿e mia³ ze 3mce.
Co rpawda jako¶ nie widzê Ciê na ska³kach z dizeckiem na plecach ale mo¿e da³oby radê?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

moja Inebrya 7 wyszla jak 8 patrzac na probnik w necie...
tesknie za ciemniejszymi wlosami
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 11:31   #115
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a z dzieckiem mo¿na aktywnie spêdzaæ czas
moja te¶ciówka zabiera³a swoj± córkêna aerobik jak mia³a ze 2,5roku ju¿. Ona æwiczy³a, a córa bawi³a siê na sali.
Na osiedlu mam kobietê z wózkiem do joggingu i biega z synkiem od urodzenia! no mo¿e mia³ ze 3mce.
Co rpawda jako¶ nie widzê Ciê na ska³kach z dizeckiem na plecach ale mo¿e da³oby radê?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

moja Inebrya 7 wyszla jak 8 patrzac na probnik w necie...
tesknie za ciemniejszymi wlosami
o to faktycznie jasno... wrzuæ jakie¶ zdjêcie mo¿e po prostu ciê¿ko Ci siê przyzwyczaiæ do jasnych w³osów? w ka¿dym razie zmierzam do tego ¿e zanim przyciemnisz to siê zastanów 100 razy

W ska³kach to wiadomo ¿e siê nie da, ale w razie czego mam do dyspozycji 4 chêtnych dziadków do opieki
Przekona³a¶ mnie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 11:36   #116
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Wysz³am na trochê a tutaj tragedie, z³e kolory, wymywanie i w ogóle sza³ cia³

Nie mogê z wami babki wytrzymaæ, ale wy tak macie ze mn±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 12:57   #117
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

czemu tak sie dzieje??!!!? umy³am w³osy i zielen jeszcze wieksza... jejciu.. umy³am wiec zaraz jeszcze raz i p³ukankê z kropla tego fioletu czy cos tam, no ten wodny roztwór io wydawalo sie ze lepiej ale w³osy schn± a zielen wy³azi... buuuu... mamciu ratuj
co mam robic????? ale masakra
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 13:03   #118
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
czemu tak sie dzieje??!!!? umy³am w³osy i zielen jeszcze wieksza... jejciu.. umy³am wiec zaraz jeszcze raz i p³ukankê z kropla tego fioletu czy cos tam, no ten wodny roztwór io wydawalo sie ze lepiej ale w³osy schn± a zielen wy³azi... buuuu... mamciu ratuj
co mam robic????? ale masakra
Na zieleñ to czerwieñ potrzebna, nie fiolet
Na³ó¿ jak±¶ czerwon± szamponetkê do kilku myæ Mariona czy inn± (ale szamponetkê bez ¿adnego oksydantu - nie farbê) i zobaczysz, czy co¶ siê naprawi. Potem ewentualnie mo¿esz pomysleæ nad tonowaniem czerwonym tonerem, czy co¶.
Szkoda, ¿e Kachuli nie ma, bo ona z zieleni± ostatnio walczy³a

A tak w ogóle, to co ty k³ad³a¶ i na co? Nie chce mi siê szukaæ za bardzo
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-12-06 o 13:05
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 13:07   #119
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
czemu tak sie dzieje??!!!? umy³am w³osy i zielen jeszcze wieksza... jejciu.. umy³am wiec zaraz jeszcze raz i p³ukankê z kropla tego fioletu czy cos tam, no ten wodny roztwór io wydawalo sie ze lepiej ale w³osy schn± a zielen wy³azi... buuuu... mamciu ratuj
co mam robic????? ale masakra
Podobno przecier pomidorowy pomaga na zieleñ
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 13:08   #120
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Na zieleñ to czerwieñ potrzebna, nie fiolet
Na³ó¿ jak±¶ czerwon± szamponetkê do kilku myæ Mariona czy inn± (ale szamponetkê bez ¿adnego oksydantu - nie farbê) i zobaczysz, czy co¶ siê naprawi. Potem ewentualnie mo¿esz pomysleæ nad tonowaniem czerwonym tonerem, czy co¶.
Szkoda, ¿e Kachuli nie ma, bo ona z zieleni± ostatnio walczy³a

A tak w ogóle, to co ty k³ad³a¶ i na co? Nie chce mi siê szukaæ za bardzo
welle ct 7 i 8
a ta szamponetka to ociepli mi kolor czy jak to wyjdzie? a to miala byc ostatnia moja farba na dluzszy czas zeby zakonczyc te moje"eksperymenty" na g³owie ale chyba to jeszcze nie koniec

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-12-06 o 13:10
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.