Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-06, 13:15   #121
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
welle ct 7 i 8
a ta szamponetka to ociepli mi kolor czy jak to wyjdzie? a to miala byc ostatnia moja farba na dluzszy czas zeby zakonczyc te moje"eksperymenty" na g³owie ale chyba to jeszcze nie koniec
Aha, ja z Well± CT siê nie bawi³am, to nie wiem czemu tak jest.

Czerwieñ powinna zneutralizowaæ zieleñ i w efekcie daæ co¶ na podobieñstwo br±zu. W ka¿dym razie co¶ naturalniejszego ni¿ zieleñ.
A kolor niestety po czerwonej szamponetce mo¿e byæ cieplejszy, ale lepsze to ni¿ zielonka
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 13:16   #122
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
welle ct 7 i 8
a ta szamponetka to ociepli mi kolor czy jak to wyjdzie? a to miala byc ostatnia moja farba na dluzszy czas zeby zakonczyc te moje"eksperymenty" na g³owie ale chyba to jeszcze nie koniec
zerknij tu http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-co-dalej.html
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 13:22   #123
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
czytajac to zrobi³am w³asnie fioletowa p³ukanke. chyba wieczorem dopiero uda mi sie wyjsc z domu po szamponetke ( mala dzidzia obok) moze jeszcze jedno mycie cos zdzia³a...

ale dzieki dziewczyny z³a jestem na te moje w³osy juz.
czy by³y¶cie mo¿e posiadaczkami jakiej¶ czekolady na g³owie? jaki¶ fajny odcieñ konkretnej firmy? bo my¶le o tym, tylko pewnie na rudo bedzie sie sp³ukiwaæ..
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 13:27   #124
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
czytajac to zrobi³am w³asnie fioletowa p³ukanke. chyba wieczorem dopiero uda mi sie wyjsc z domu po szamponetke ( mala dzidzia obok) moze jeszcze jedno mycie cos zdzia³a...

ale dzieki dziewczyny z³a jestem na te moje w³osy juz.
czy by³y¶cie mo¿e posiadaczkami jakiej¶ czekolady na g³owie? jaki¶ fajny odcieñ konkretnej firmy? bo my¶le o tym, tylko pewnie na rudo bedzie sie sp³ukiwaæ..
A u¿ywa³a¶ dedykowanego do CT oxy?

Jak masz przecier pomidorowy, to naprawdê spróbuj. Jak nie wierzysz, to poszukaj w internecie przyk³adów, ¿e u niektórych to naprawdê dzia³a.
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 13:37   #125
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
A u¿ywa³a¶ dedykowanego do CT oxy?

Jak masz przecier pomidorowy, to naprawdê spróbuj. Jak nie wierzysz, to poszukaj w internecie przyk³adów, ¿e u niektórych to naprawdê dzia³a.
tak, oxy 1,9 tez z welli do CT w³a¶nie. musze zxajrzec do lodówki
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 18:13   #126
_dummy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dziewczyny, mam problem.
Mam 20 lat.
Blogi na temat pielêgnacji w³osów czytam od roku, a od pa¼dziernika jestem w³osomaniaczk±. Jestem brunetk±, taki delikatnie mysi br±z. W³osy w wakacje rozja¶ni³y mi siê na lekki rudy, wiêc teraz mam br±z z rudaw± po¶wiat±.

Kilka razy w swoim ¿yciu (do wrze¶nia) farbowa³am w³osy kremem koloryzuj±cym w odcieniu zbli¿onym do mojego, ale on zawsze stawa³ siê rudawy. Pó¼niej zdecydowa³am siê wróciæ do ca³kowicie naturalnego koloru, który jest ch³odny a o takim marzê.

W³osy maj± ok 60 cm, wiêc powrót do naturalnego by³by d³uuuugi... Niestety zauwa¿y³am siwe w³osy. Prosz±c mamê o szczer± odpowied¼, powiedzia³a (po przyjrzeniu siê im z bliska), ¿e mam siwe.

Mo¿e kto¶ poleciæ farbê w ch³odnym ¶rednim br±zie?
Nici z powrotu do naturalnego, by³abym ca³a siwa...

Pomó¿cie proszê, bo d³uzej nie mogê na nie patrzeæ, a zale¿y mi na odcieniu, jaki poda³am wy¿ej.
_dummy_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 18:29   #127
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez _dummy_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mam problem.
Mam 20 lat.
Blogi na temat pielêgnacji w³osów czytam od roku, a od pa¼dziernika jestem w³osomaniaczk±. Jestem brunetk±, taki delikatnie mysi br±z. W³osy w wakacje rozja¶ni³y mi siê na lekki rudy, wiêc teraz mam br±z z rudaw± po¶wiat±.

Kilka razy w swoim ¿yciu (do wrze¶nia) farbowa³am w³osy kremem koloryzuj±cym w odcieniu zbli¿onym do mojego, ale on zawsze stawa³ siê rudawy. Pó¼niej zdecydowa³am siê wróciæ do ca³kowicie naturalnego koloru, który jest ch³odny a o takim marzê.

W³osy maj± ok 60 cm, wiêc powrót do naturalnego by³by d³uuuugi... Niestety zauwa¿y³am siwe w³osy. Prosz±c mamê o szczer± odpowied¼, powiedzia³a (po przyjrzeniu siê im z bliska), ¿e mam siwe.

Mo¿e kto¶ poleciæ farbê w ch³odnym ¶rednim br±zie?
Nici z powrotu do naturalnego, by³abym ca³a siwa...

Pomó¿cie proszê, bo d³uzej nie mogê na nie patrzeæ, a zale¿y mi na odcieniu, jaki poda³am wy¿ej.
Wstaw zdjêcia swoich w³osów w ¶wietle dziennym (najlepiej kilka), ¿eby mo¿na by³o odcieñ oceniæ i koloru jaki chcesz.
Inaczej nie damy rady doradziæ farby, bo ka¿dy inaczej postrzega kolory.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 19:33   #128
_dummy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

wiza.jpg

wiza3.jpg
nr z lamp±, a¿ takie rudo-czerwone nie s±.
Licze na pomoc

chcialabym cos takiego http://www.google.pl/imgres?newwindo...w=1252&bih=609 jak ona ma do góry, przy czubku.

Lub ten: http://www.google.pl/imgres?newwindo...w=1252&bih=609

Edytowane przez _dummy_
Czas edycji: 2013-12-06 o 19:35
_dummy_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:21   #129
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

dziewczyny, przecier pomidorowy nie wiele zdzia³a³ why?
szczególnie widac szaroburozielone na wczesniejszych kiedys robionych pasemkach, ciagle mnie przesladuja grr.. nie wiem juz co robiæ. mo¿e na³o¿e co¶ na ca³o¶æ, czym bym mog³a to zakryæ? mo¿ecie poleciæ mi jaki¶ farbke, nie za ciemny brazik, który by mi pokry³ t± zielonke?
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:31   #130
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿ecie poleciæ mi jaki¶ farbke, nie za ciemny brazik, który by mi pokry³ t± zielonke?
Ja 2 tygodnie temu zrezygnowa³am z blondu i wróci³am do ciemniejszych w³osów.
Kiedy¶ te¿ tak mia³am i farba ciemny blond wysz³a mi czarna (!! )
Wiêc teraz,¿eby nie ryzykowaæ u¿y³am ¶redniego blondu ale wysz³y zielone
Poprawi³am 2 razy piank± L'oreala - naturalny br±z i zniwelowa³am zieleñ, zrobi³y siê ciemne ale codziennie siê sp³ukuj± i ju¿ widzê,¿e zaraz zieleñ siê pojawi, chyba jeszcze raz zrobiê t± sam± piank±... chyba,¿e macie inny pomys³ ? Chcia³abym ch³odny odcieñ przede wszystkim, tutaj mi nie pasuje w³a¶cie ten ciep³y odcieñ, mimo ¿e kolor ca³kiem zno¶ny.
Jednak lepiej siê czuje w ch³odnej tonacji
Nie wiem czego ju¿ spróbowaæ
__________________
Tattoomaniaczka
Pocz±tkowa W³osomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie w³osów trwa

Paati89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:41   #131
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Paati89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja 2 tygodnie temu zrezygnowa³am z blondu i wróci³am do ciemniejszych w³osów.
Kiedy¶ te¿ tak mia³am i farba ciemny blond wysz³a mi czarna (!! )
Wiêc teraz,¿eby nie ryzykowaæ u¿y³am ¶redniego blondu ale wysz³y zielone
ten ca³y opis to jak o mnie Paati mam dokladnie to samo, srednie blondy. a jaka pianke k³ad³as dokladnie? tez bym chcia³a niezbyt ciep³y ten braz, jakas czekoladke moze, byle nie zielen.....

sory , doczytalam juz jaki braz
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 21:02   #132
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
a jaka pianke k³ad³as dokladnie?
Loreal Sublime musse - 500 - naturalny br±z
Fajnie,¿e kolor nie wyszed³ czarny bo ba³am siê przeokropnie :P
Szkoda,¿e tak szybko siê sp³ukuje
Po weekendzie chce znów czym¶ zafarbowaæ ale kompletnie nie wiem czym teraz. Tak jak pisa³am wcze¶niej chcia³abym ch³odniejszy odcieñ jednak
__________________
Tattoomaniaczka
Pocz±tkowa W³osomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie w³osów trwa

Paati89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 13:29   #133
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
czy by³y¶cie mo¿e posiadaczkami jakiej¶ czekolady na g³owie? jaki¶ fajny odcieñ konkretnej firmy? bo my¶le o tym, tylko pewnie na rudo bedzie sie sp³ukiwaæ..
Czekolada zawsze bêdzie sp³ukiwaæ siê na rudo. Trzeba czêsto od¶wie¿aæ, ¿eby zachowaæ piêkny odcieñ.
Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, przecier pomidorowy nie wiele zdzia³a³ why?
szczególnie widac szaroburozielone na wczesniejszych kiedys robionych pasemkach, ciagle mnie przesladuja grr.. nie wiem juz co robiæ. mo¿e na³o¿e co¶ na ca³o¶æ, czym bym mog³a to zakryæ? mo¿ecie poleciæ mi jaki¶ farbke, nie za ciemny brazik, który by mi pokry³ t± zielonke?
Na rozja¶nianych wczesniej w³osach niestety bêdzie wychodziæ glonowata zieleñ. Najgorzej gdy siê k³adzie blond, bo w blondach jest du¿o niebieskiego barwnika. Wiec je¶li w³osy zblak³y do jakiego¶ ¿ó³tawego, ¿³otego czy pomarañczowego odcienia, to ³atwo uzyskac glona i zieleñ.
Niestety czegokolwiek by¶ nie uzy³a, to i tak bêdzie siê brzydko sp³ukiwaæ. Zaraz po na³o¿eniu farby mo¿e i zieleñ zniknie, ale po kilku myciach kolor siê sp³ucze, a zieleñ znowu zacznie byæ widoczna.
Na to nie ma innej rady jak pigmentacja.
Pisa³am ci juz wcze¶niej.
Sama to przechodzi³am, wiêc wiem co piszê. Ja ju¿ od zmys³ów odchodzi³am, bo albo mia³am glona, albo sp³ukany rudy. Dopiero jak zrobi³am pigmentacje, to farba siê trzyma w³osów i nie mam ani rudo¶ci, ani zieleni.

Na lekko zielonkawe w³osy powinien pomóc koncentrat pomidorowy. Tobie nie pomóg³, bo mo¿e za krótko trzyma³a¶? Ja mia³am okropna zieleñ, jak podgnita trawa. Trzyma³am koncentrat godzinê i tak kilka razy. Bardzo pomog³o. Ale smród nie do zniesienia
Nawet na³o¿y³am farbê czekoladow±. Piêknie przykry³a zieleñ, wyrówna³a kolor, ale po 3 myciach juz by³am ruda z przebijaj±cym glonem. Dopiero od pigmentacji mam spokój.

Je¶li koniecznie chcesz czekoladê, to szukaj farby z numerem 635 lub 645 lub 535 i 545
Pamiêtaj, ze im ciemniejsza farba, tym lepiej przykryje zieleñ, ale i tak siê bêdzie sp³ukiwac na rudo. Firma nie ma znaczenia, byle nie Garnier, bo on pog³êbia zielenie.
Bardzo dobre s± farby Loreal Preference Recital oraz Excellence. Sama czêsto siê nimi ratowa³am.

Paati i Epiko gdy kolor sie wyp³ukuje, a odcieñ jest zbyt rudy, czy zielony, to niestety najpierw trzeba kolor ustabilizowaæ, a dopiero pó¼niej mozna marzyæ o nadawaniu odcienia czy och³adzaniu.
Dlatego na pocz±tek zawsze trzeba brac naturê czyli z 0 po przecinku. Dopiero gdy farba przestanie sie wyp³ukiwaæ czy przybierac nienaturalne odcienie, mozna pomy¶lec o u¿yciu odcienia. Inaczej znowu zrobicie sobie zieleñ itp.

Nie wiem czemu siê tak bronicie przed pigmentacj±. To tak prosty zabieg jak farbowanie. A ile oszczêdza stresu, nerwów, ³ez , roboty i pieniêdzy! Robicie raz i macie spokój.
Poczytajcie na blogu Mysi o pigmentacji. Jest krok po kroku jak to zrobiæ i czego u¿yæ.
Ja u¿y³am farby drogeryjnej Schwarzkopf 500 i tez mi wysz³o.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:02   #134
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Weronisia bardzo dziêkuje za odpowied¼ Zaraz poczytam o tej pigmentacji
__________________
Tattoomaniaczka
Pocz±tkowa W³osomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie w³osów trwa

Paati89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:36   #135
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Weronisia przeczyta³am Twojego posta odno¶nie zieleni i siê trochê znowu zaczê³am baæ mojego farbowania Niby robi³am ostatnie trzy razy natur± (garnier 110 i Koleston 12/0) ale i tak siê bojê, bo teraz bêdê robiæ 11.21. W razie czego zg³oszê siê do Ciebie po poradê na glona
Ja nie wiem czy do ¶lubu co¶ mi z tych w³osów zostanie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:40   #136
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie wiem czy do ¶lubu co¶ mi z tych w³osów zostanie
Cebulki?

Sorry Morgan, musia³am
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:55   #137
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Weronisiawielkie dzieki za twoja wypowiedz kumam mam w szafce perfect mousee 800. Czy ona sie nada na pigmentacje?I Czy na to moge polozyc loreal?
Morgan, ja tez robilam natura wczesniej I teraz tez kladlam nature I jest zielono. Przyciemniam wlosy juz ktorys raz I poerwszy raz mi tak wyszlo, wiec wiem -zielen potrafi zaskoczyc..
Pati, masz juz jakas farbke na oku?

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-12-08 o 19:14
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 20:29   #138
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Cebulki?

Sorry Morgan, musia³am
Spoko teraz s± takie fajne peruki ...
Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisiawielkie dzieki za twoja wypowiedz kumam mam w szafce perfect mousee 800. Czy ona sie nada na pigmentacje?I Czy na to moge polozyc loreal?
Morgan, ja tez robilam natura wczesniej I teraz tez kladlam nature I jest zielono. Przyciemniam wlosy juz ktorys raz I poerwszy raz mi tak wyszlo, wiec wiem -zielen potrafi zaskoczyc..
Pati, masz juz jakas farbke na oku?
A tak z ciekawosci - jakimi farbami robi³a¶? Jakby¶ mog³a tak w skrócie po kolei wymieniæ? ostatnio CT ale wczesniej? je¶li u¿ywalas rozjasniacza to mnie zieleñ nie dziwi, bo rozja¶niacz to Z£O
Mi zielone tylko raz wysz³o ale to po rozjasniaczu jak zrobi³am potem 2x popiel po rz±d, chyba 7.1 i 8.1.
My¶lê ¿e t± 11.21 zrobiê najpierw próbê pasemkow± bo jednak nie chce i¶æ do ¶lubu z glonem na g³owie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 20:33   #139
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia przeczyta³am Twojego posta odno¶nie zieleni i siê trochê znowu zaczê³am baæ mojego farbowania Niby robi³am ostatnie trzy razy natur± (garnier 110 i Koleston 12/0) ale i tak siê bojê, bo teraz bêdê robiæ 11.21. W razie czego zg³oszê siê do Ciebie po poradê na glona
Ja nie wiem czy do ¶lubu co¶ mi z tych w³osów zostanie
Morgan ty sie nie bój. Ju¿ tyle razy robi³a¶ blondem, ¿e ju¿ nic nie powinno siê dziaæ. Ty przeciez chcesz rozjasniac, a nie przyciemniac.
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Cebulki?

Lepsze cebulki ni¿ nic Najwy¿ej perukê sobie kupi w kolorze wymarzonego blondu
Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisiawielkie dzieki za twoja wypowiedz kumam mam w szafce perfect mousee 800. Czy ona sie nada na pigmentacje?I Czy na to moge polozyc loreal?
Epiko trudno mi doradziæ. Ja nigdy nie uwa¿a³am, ¿eby pigmentacja poziomem 8 by³a dobrym pomys³em. Ja tak na ch³opski rozum to biorê, ¿e pigmentacja ma na celu wprowadzenie barwnika w odbarwiony w³os, a przeciez poziom 8 jest tak jasny, ¿e barwnika to tam za bardzo nie ma, a wiêc jak dla mnie pigmentacja tak jasn± farb± mija sie z celem. Ale to moje skromne zdanie.
Normalnie robi sie tak, ¿e pigmentacja powinna byæ robiona tym poziomem, który chcemy uzyskaæ. A wiêc jesli marzy ci sie ¶redni br±z, czyli poziom 5, to pigmentacja powinna byæ farb± 5/00 czy tam 500. Ewentualnie mo¿na wzi±æ o ton jasniejsz± czyli 6/00.
Je¶li chcesz poziom 6 to pigmentujesz 6/00 czy nawet samym 6 albo 6/0.
7/0 to ju¿ blond, a wiêc ja osobiscie ba³abym siê czym¶ takim pigmentowaæ, bo blondy lubi± wychodziæ zielone. No ale to ju¿ ka¿dy sam musi zdecydowaæ
Je¶li boisz siê, ¿eby nie wysz³o za ciemno, to we¼ o ton jasniejsz±, ale nie wiêcej.
Ja bra³am 500 i uzyska³am poziom 4, który pó¼niej ciuteñkê siê wyp³uka³ do poziomu 5. Ale nie mia³am juz glona ani zieleni i kolejne farbowania wychodzi³y ju¿ tak jak chcia³am.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 20:35   #140
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Cebulki?

Sorry Morgan, musia³am
oby chociaz to
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 20:53   #141
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Spoko teraz s± takie fajne peruki ...
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ

Lepsze cebulki ni¿ nic Najwy¿ej perukê sobie kupi w kolorze wymarzonego blondu
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
oby chociaz to
Cieszê siê, ze ¿arcik siê spodoba³

A tak serio, to peruki obecnie s± superowe, tylko te lepsze nadal drogie masakrycznie Za to w³osy mo¿na mieæ w ka¿dym kolorze - szybsza droga do wymarzonego odcienia i poziomu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 21:25   #142
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Spoko teraz s± takie fajne peruki ...

A tak z ciekawosci - jakimi farbami robi³a¶? Jakby¶ mog³a tak w skrócie po kolei wymieniæ? ostatnio CT ale wczesniej? je¶li u¿ywalas rozjasniacza to mnie zieleñ nie dziwi, bo rozja¶niacz to Z£O
Mi zielone tylko raz wysz³o ale to po rozjasniaczu jak zrobi³am potem 2x popiel po rz±d, chyba 7.1 i 8.1.
My¶lê ¿e t± 11.21 zrobiê najpierw próbê pasemkow± bo jednak nie chce i¶æ do ¶lubu z glonem na g³owie
Przed CT byl alfaparf x2 a wczesniej drogeryjne joanna chyba. Alfa z poziomu 9 byla bodajze I chlodne byly kladzione bo to po kapielach rozjasniajacych zeby zgasic rudosci. Dlatego kladac nature z ct zdziwilam sie efektem bo bylam pewna ze kuku nie bedzie a tu witaj gloniku!
Rozjasniacza nie kladlam a kapiele na profesjonalnych jedynie.
A kiedy slubujesz jesli moge zapytac? glon na taki dzien odpada!

Weronisia, dziekuje w takim razie za twoje skromne zdanie tez staram sie brac na chlopski rozum ale wiem ze doswiadczenie robi swoje I dzieki temu lepiej to wychodzi , takoe myslenie na vhlopski rozum az sie powtarzam. Fakt skoro chce jasny blond to pigm na tym samym poziomie. Jak to napisalas to takie oczywiste sie zrobilo dzieki bardzo!
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 07:33   #143
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan ty sie nie bój. Ju¿ tyle razy robi³a¶ blondem, ¿e ju¿ nic nie powinno siê dziaæ. Ty przeciez chcesz rozjasniac, a nie przyciemniac.


Lepsze cebulki ni¿ nic Najwy¿ej perukê sobie kupi w kolorze wymarzonego blondu
no niby tak ale panikowaæ zaczynam i rozja¶niacza nie u¿ywam tylko sobie schodzê po 0,5-1 tonu......
Weronisia Ty jeste¶ tu takim "g³osem rozs±dku" u nas

epikoo to mnie wogóle nie dziwi ¿e Ci wysz³a zieleñ jak robi³a¶ w³osy k±piel± i k³ad³a¶ na to potem popiel. Nie wiem czemu ale tu na forum du¿o osób daje "genialne" rady ¿eby po k±pieli/rozja¶nianiu k³a¶æ popiel "bo zgasi rudo¶ci". NIGDY nie robi siê czego¶ takiego, najpierw trzeba k³a¶æ natury ew pigmentowaæ, nawet je¶li od razu nie wyjdzie mega ch³odno. A ju¿ wogóle jak tu Weronisia pisa³a do przyciemniania. K±piel = rozja¶niacz przecie¿ tylko w nieco ³agodniejszej formie.
A ¶lub hehe... nie wiem kiedy , na szczê¶cie jeszcze nie mam terminu ale jak siê uda to 14.02.2014 , tak sobie wymy¶li³am bo ³atwo datê zapamiêtaæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:01   #144
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
no niby tak ale panikowaæ zaczynam i rozja¶niacza nie u¿ywam tylko sobie schodzê po 0,5-1 tonu......
Weronisia Ty jeste¶ tu takim "g³osem rozs±dku" u nas

epikoo to mnie wogóle nie dziwi ¿e Ci wysz³a zieleñ jak robi³a¶ w³osy k±piel± i k³ad³a¶ na to potem popiel. Nie wiem czemu ale tu na forum du¿o osób daje "genialne" rady ¿eby po k±pieli/rozja¶nianiu k³a¶æ popiel "bo zgasi rudo¶ci". NIGDY nie robi siê czego¶ takiego, najpierw trzeba k³a¶æ natury ew pigmentowaæ, nawet je¶li od razu nie wyjdzie mega ch³odno. A ju¿ wogóle jak tu Weronisia pisa³a do przyciemniania. K±piel = rozja¶niacz przecie¿ tylko w nieco ³agodniejszej formie.
A ¶lub hehe... nie wiem kiedy , na szczê¶cie jeszcze nie mam terminu ale jak siê uda to 14.02.2014 , tak sobie wymy¶li³am bo ³atwo datê zapamiêtaæ
Przed ct farbowalam u fryza alfa. Kobieta mieszala farby I mowola ze da odcienoe zeby schlodzic ale I tez zeby niespodzianek nie bylo. A nakladajac ct zrobilam probe na pasemku I bylo ok wiec heja dalej I wyszlo. A ct byly natury. Ale dobra, jest jak jest . Jak widac co rady to rady ale kazdy wlos inny I raz wyjdzie a raz nie oby teraz sprowadzic to na ziemie no fakt, kapiele byly czyli rozjasniacz tez.
A co do daty to trzymam kciuki zeby sie udalo bo ja po 3 latach ze swoja musze chwile pomyslec bo troche sie waxnych dat zbiera w zyciuhehe
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:07   #145
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

skoro mowa o datach to my wybralismy date slubu ta sam± co data od kiedy byli¶my par±
¿eby by³o ³atwiej zapamiêtaæ.
Daty ¿adnych naszych zarêczyn nie pamiêtam a by³y dwukrotne zarêczyny

dawno Kachuli nie by³o?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:17   #146
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Przed ct farbowalam u fryza alfa. Kobieta mieszala farby I mowola ze da odcienoe zeby schlodzic ale I tez zeby niespodzianek nie bylo. A nakladajac ct zrobilam probe na pasemku I bylo ok wiec heja dalej I wyszlo. A ct byly natury. Ale dobra, jest jak jest . Jak widac co rady to rady ale kazdy wlos inny I raz wyjdzie a raz nie oby teraz sprowadzic to na ziemie no fakt, kapiele byly czyli rozjasniacz tez.
A co do daty to trzymam kciuki zeby sie udalo bo ja po 3 latach ze swoja musze chwile pomyslec bo troche sie waxnych dat zbiera w zyciuhehe
Szkoda ¿e nie wiesz co Ci ta fryzjerka k³ad³a. Ja zakry³am zieleñ bez pigmentacji, farb± cece 5.00 czyli t± do siwych, mocno napigmentowan±, ale w³osy wysz³y mi czarne. W ka¿dym razie farby do siwych s± fajn± alternatyw± dla pigmentacji.
Czy¿by¶ te¿ slub planowa³a?
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
skoro mowa o datach to my wybralismy date slubu ta sam± co data od kiedy byli¶my par±
¿eby by³o ³atwiej zapamiêtaæ.
Daty ¿adnych naszych zarêczyn nie pamiêtam a by³y dwukrotne zarêczyny

dawno Kachuli nie by³o?
hmmm a to jest jakas konkretna data od kiedy jest siê par± ?
oj tam dwukrotne .... ja jestem zarêczona 3ci raz
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:27   #147
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Morgan zaczêli¶my chodziæ ze sob± jako dzieciaki, a wtedy jeszcze by³a regu³a, ¿e par± jest siê dopiero jak facet zapyta: bêdziesz moj± dziewczyn±?
a tak serio to datê "chodzenia" mamy t± sam± co datê w ogóle poznania siê bo po poznaniu siê jako¶ wszystko szybko posz³o i w sumie nie by³o tego pytania "czy bêdziesz moj± dziewczyn±" ale chcia³am ustaliæ datê, ¿eby musia³ mi kupowaæ prezenty na rocznice

wieem, wieeem nudna jestem z moimi k³akami ale jednak nic nie robiê z nimi. Bêdê k³ad³a t± 7/0 ¿eby ewentualnie kiedy¶ mieæ mo¿liwo¶æ zej¶cia do poziomu 9, który obecnie jest nierealny.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:43   #148
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

"Czy¿by¶ te¿ slub planowa³a? "

Hehe nie dziekuje, jeden mi starczy chociaz moze kiedys.. przezyjmy to jeszcze raz? ja jakos bardziej pamiegam date naszego poznania niz slubu, po 8 latach znajomosci slub to taka "formalnosc " po 5 bylam pewna ze to sie tak skonczy, wiec slub mnie nie zaskoczyl
Goldika, a co bedziesz kladla? ja wolalabym twoja nude, niz " co zrobic z glonkiem?"

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-12-09 o 09:44
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:53   #149
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

epikoo glonka mia³am rok temu wiêc znam Twój ból
dlatego teraz jestem taka ostro¿na.
Mam jeszcze 3/4 tubki Inebryi 7/0 i bêdê j± systematycznie zu¿ywaæ.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 10:12   #150
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan zaczêli¶my chodziæ ze sob± jako dzieciaki, a wtedy jeszcze by³a regu³a, ¿e par± jest siê dopiero jak facet zapyta: bêdziesz moj± dziewczyn±?
a tak serio to datê "chodzenia" mamy t± sam± co datê w ogóle poznania siê bo po poznaniu siê jako¶ wszystko szybko posz³o i w sumie nie by³o tego pytania "czy bêdziesz moj± dziewczyn±" ale chcia³am ustaliæ datê, ¿eby musia³ mi kupowaæ prezenty na rocznice

wieem, wieeem nudna jestem z moimi k³akami ale jednak nic nie robiê z nimi. Bêdê k³ad³a t± 7/0 ¿eby ewentualnie kiedy¶ mieæ mo¿liwo¶æ zej¶cia do poziomu 9, który obecnie jest nierealny.
9 jest nierealna ?? no co¶ Ty ja Ci udowodniê ¿e jest

To my nie mamy takiej daty poznali¶my siê 4 kwietnia ale w kwietniu siê nie bierze ¶lubów.
Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
"Czy¿by¶ te¿ slub planowa³a? "

Hehe nie dziekuje, jeden mi starczy chociaz moze kiedys.. przezyjmy to jeszcze raz? ja jakos bardziej pamiegam date naszego poznania niz slubu, po 8 latach znajomosci slub to taka "formalnosc " po 5 bylam pewna ze to sie tak skonczy, wiec slub mnie nie zaskoczyl
Goldika, a co bedziesz kladla? ja wolalabym twoja nude, niz " co zrobic z glonkiem?"
To w takim razie Ci ¿yczê ¿eby na jednym siê skoñczy³o
Ja z pierwszym by³am dok³adnie 8lat i siê rozstali¶my Ale to by³a taka m³odzieñcza mi³o¶æ , poznali¶my siê w wieku 16lat...
A obecne o¶wiadczyny by³y po pó³ roku znajomo¶ci ale w tym wieku ju¿ siê zwykle wie czego siê chce i nie ma co przeci±gaæ "chodzenie"
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.