Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-03, 16:57   #271
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Cera tłusta/mieszana.

marta301215 mozesz napisac cos wiecej o tej kawitacji ? na czym polega i ile kosztuje ?
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:45   #272
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Cera tłusta/mieszana.

A ja mam pytanie odnosnie zabiegu mikrodermabrazji diamentowej... w jakim stopniu usuwa ona przebarwienia? Czy sa szanse, iz po 3-4 zabiegach znikna one calkowicie, przy czym zaznaczam iz nie jest tak tragicznie z moja cera, a nie chce jej katowac Szukalam tych informacji na stronie P. Beaty, jednakze nie znalazlam ich, co moze wynikac z mojego niedokladnego wczytania sie Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Edytowane przez miss_piggy
Czas edycji: 2009-05-17 o 14:30
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 09:28   #273
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Cera tłusta/mieszana.

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
marta301215 mozesz napisac cos wiecej o tej kawitacji ? na czym polega i ile kosztuje ?

KAWITACJA, to nowoczesna technologia wykorzystywana do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy przez peeling ultradźwiękowy, jak również do wprowadzania witamin i preparatów w głąb skóry w celu ich skuteczniejszego działania (sonoforeza).

działa liftingująco, ujędrniająco, leczy i hamuje trądzik, spłyca blizny i przebarwienia potrądzikowe, usówa martwy naskórek, zaskórniaki i wągry, zamyka rozszerzone pory, stymuluje komórki to naturalnej odnowy.

a ile kosztuje?? tego nie wiem, ponieważ ja mam kawitację wykonywaną "po znajomości", ale napewno droga nie jest. poszukaj podobnych wątków, zapewne jest ich wiele. może tam znajdziesz odpowiedź.
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 09:35   #274
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Cera tłusta/mieszana.

Cytat:
Napisane przez miss_piggy Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnosnie zabiegu mikrodermabrazji diamentowej... w jakim stopniu usuwa ona zaskorniki? Czy sa szanse, iz po 3-4 zabiegach znikna one calkowicie, przy czym zaznaczam iz nie jest tak tragicznie z moja cera, a nie chce jej katowac jakimis wyciskaniami i innymi Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

mikrodermabrazja w dużym stopniu usunie zaskórniki, zmniejszy przebarwienia, spłyci blizny, jednakże musisz pamiętać , ze tego typu zabieg trzeba wykonywać regularnie. zazwyczaj wykonuje się 6 -10 zabiegów w odstępach 1-4 tygodni, w zalezności od potrzeb.

Wskazania do mirkodermabrazji diamentowej:
  • trądzik pospolity (grudkowy, zaskórnikowy)
  • blizny potrądzikowe
  • łojotok
  • rozszerzone pory
  • zaskórniki, prosaki
  • blizny
  • przebarwienia i odbarwienia
  • uszkodzenia posłoneczne
  • szorstki, zrogowaiały naskórek
  • rozstępy
  • cellulit
  • wiotkość skóry
  • rogowacenie okołomieszkowe
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 14:54   #275
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Cera tłusta/mieszana.

ano dziękuję
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 15:06   #276
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Unhappy cera mieszana, naczynkowa, pryszczata! pomocy!:(:(:(

wiem ze takich postow bylo juz tysiace ale jednak postanowilam go napisac...

Mam 15 lat. moja cera jest mieszana.. twarz myje mydelkiem laroche ktory pomaga mi w walce z pryszczami .. po godzince jednak cera juz jest tlusta:/ mam tez problemy z naczynkami.. mam 2 ogromne naczynka na twarzy i kilka na udach.. mysle ze to z powodu wysilkow fizycznych ale czy macie na to jakis sposob? takze na barkach mam ogromna ilosc pryszczy i zaskornikow;/ jak pozbyc sie ZASKURNIKOW I WAGROW?!?! stosowalam peeling clean and clear ale tyle pomogl co nic;/ wagry mam na nosie, kilka na brodzie i na srodku czola. na brodzie pojawily mi sie tez takie dziwne pryszcze;/ miedzy policzkami a nosem mam pelno zaskurnikow pomocy!!!

mam tez takie pytanko.. czy jesli mam popekane naczynka na udach to moge uzywac depilatora? badz zdepilowac nogi woskiem? z gory dzieki za odpowiedz!
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 15:16   #277
Gemme
Przyczajenie
 
Avatar Gemme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: cera mieszana, naczynkowa, pryszczata! pomocy!:(:(:(

Wągry najlepiej usuwać pod kontrolą lekarza korzystając ze specjalnych kremów dermatologicznych, można też poddać się specjalnemu zabiegowi.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106332 - zajrzyj do tematu
Gemme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 15:19   #278
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: cera mieszana, naczynkowa, pryszczata! pomocy!:(:(:(

na Twoim miejscu zrezygnowałabym z depilatora ,Twoje naczynka są delikatne i łatwo pękają ,gdyż są tuż pod skórą ,w ten sposób możesz nabawić się dodatkowych pajączków ;
do depilacji polecam kremy ,ja używam z Bielendy,są bardzo skuteczne i niedrogie (ok. 6-7 zł ,wystarcza na 3 aplikacje)
natomiast do buzi używaj delikatnych kosmetyków ,może skonsultuj się z dermatologiem ?> on powinien Ci dobrać odpowiednie kosmetyki
ze swojej strony polecam serie kosmetyków do cery naczynkowej Ziaji (też niedroga ,a bardzo fajnie dziala ) ,seria ta jest przeznaczona do każdego rodzaju skóry ; poza tym przejrzyj KWC ,tam powinnaś znaleźć coś dla siebie ,pozdrawiam
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 16:39   #279
Juzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 50
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

czy przy cerze mieszanej pod filtr Avene przydałoby sie zebym uzywała kremu nawilzajacego np. Biodermy? czy Avene wystarczajaco nawilzy?
Juzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 13:15   #280
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

dziewczyny
możecie mi polecic jakis dobry krem?
po przegladnieciu KWC już sama nie wiem na co się zdecydować
pozytywne opinie ma Dax (krem dotleniajacy na dzien i na noc)
ale zawiera alkohol...
napiszcie jakich kremów uzywacie pod podklad, na dzien, prosze
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 15:38   #281
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Nati ja BARDZO polecam Iwostin nawilżający. Używam go pod NUNO tonujący i jestem bardzo zadowlona

A tego Daxa nie polecam
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 08:53   #282
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Nati ja BARDZO polecam Iwostin nawilżający. Używam go pod NUNO tonujący i jestem bardzo zadowlona

A tego Daxa nie polecam


ale jego sie chyba punktowo nakłada? tak cos czytałam, chyba dobrze kojarze?
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 09:31   #283
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Nie Iwostin normalnie na całą buzię nakładamy
Bardzo fajnie nawilża, jest lekki i mnie nie zapycha.
Co do błyszczenia-buzia trochę błyszczy ale ja ją przypruszam skrobią i jest super
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 16:09   #284
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
czy moja skóra jest mieszana?

czesc
zastanawiam sie czy moja skóra nie zmieniła się z suchej na mieszaną. strasznie sie ostatnio błyszczę, już po godzinie od stosowania pudru sypkiego, ostatnio często wyskakuje mi co nie co w strefie T, a jednocześnie gdy myję wodą mam sciagnietą cere, czasami na nosie skóra mi sie łuszczy, i policzki mam strasznie suche. wiec jakby nie patrzec wszystkie objawy skory mieszanej. tylko ze to mozliwe zeby mi sie zmienila podczas wakacji? moze za bardzo ją wysuszyłam i teraz nadrabia braki?
moze znacie jakies sposoby na jej ujarzmienie, bo gdy juz znalazlam sposob na suchą skore to ona musiała sie zmienic
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 17:03   #285
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: czy moja skóra jest mieszana?

Może zeczywiście nadrabia braki bo przez słoneczko-opalanie i morską wodę się troszkę twoja skóra odwodniłą. Więc.. choć wyda Ci się to absurdalne..Nawadniaj ją..Stosuj tonik nawilżający i krem polecam np. oliwkowy Ziaja-lekka formuła ...mi pomógł (albo inny byle nie Matujący ani normalizujący..!!) ...Mi skóa zaczełą tak szaleć po zażywaniu pewnego środka który ją odwodnił i na wątku "Dziwna Mieszana Cera" mi tak poradzono... Efekt jest..Ale trzeba było na niego Czekać!!!
Pozdrawiam
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:49   #286
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
cera mieszana(ale nie w typowy sposob)

mam dosc dziwna cere: teoretycznei mieszana ale nie jest tak ze swieci sie w strefie T a mam suche policzki. po prostu czasmi sie przetluszcza a czasami robi sie sucha. czesto jest tak ze w ciagu dnia sie delikatnie swiece a wieczorem po myciu mam sciagnieta skore(choc uzywam delikatnego zelu). radze sobie z tym tak ze na dzien uzywm kremu matujacego(aktualnie garnier) a na noc nawilzajacego(eris under twenty melonowy). jednak moja mama mowi ze takie laczenie 2 typow kremow nie jest dobre dla cery. jednak nie bardzo widze inne wyjscie bo wszystkie kremy matujacy nie nawilzaja moje buzi wystarczajaco a po nawilzajacych swiece sie w ciagu dnia. co o tym sadzicie??
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 14:51   #287
Gosia Kucharska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
cera mieszana

Witam, mam pytanie. Pewnie wyczerpała Pani już limit swojej wiedzy i kreatywności na ten temat, ale ja do tej pory nie znalazłam skutecznego sposobu na walk z błyszczeniem sie strefy T. Problem polega na tym, ze wszelkie pudry(sypkie i te w kamieniu) wysuszają moją skórę. Podobnie jest z kremami matującymi. Widoczne jest to zwłaszcza tuż po umyciu, kiedy skóra jest strasznie napięta i nieelastyczna. Czy polecane jest stosowanie różnych kremów na rózne części twarzy? A może orientuje się Pani, gdzie w Łodzi jest dobry gabinet kosmetyczny, którego pracownicy nie będą bezmyślnie zalecać produktów, które są im zalecane w zamian za bonusy.
Gosia Kucharska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:14   #288
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Chciałabym, aby pomogli mi Ci, co sobie z tym poradzili. Na nosie mam pełno wągrów, między nosem, a polikami w takim zagłębieniu jest ich pełno. Na czole mam pełno wągrów, często wyskakują mi pryszcze i mam takie pryszcze chyba się podskórne nazywają. Poza tym mam jeszcze bardzo dużo blizn po wyciskaniu pryszczy i wągrów na czole. Chciałabym, jak najszybciej mieć piękne czoło, bo chcę zmienić sobie fryzurę na taką, bez grzywki. Narazie staram się codziennie razo i wieczorem na początku umyć twarz żelem 3 w 1 z garniera, potem wycieram płatkami do twarzy z garniera, na to nakładam krem z tej samej firmy przeciw niedoskonałością, a na to wszystko brevoksyl. Kupiłam sobię maść cynkową, wszyscy ją tak zachwalali, a mnie nic prawie nie pomogło.
Mam jeszcze jeden problem : zawsze, nie zależnie od tego czy nie śpię wcale czy śpię 12 godzin mam strasznie podkrążone oczy. Używałam korektora antybakteryjnego, aby je zatuszować, na początku nie było widać, a po 3 minutach już są widoczne. Ostatnio kupiłam sobie krem pod oczy z ziai, ale nic nie pomogło jeszcze ( stosuję od około 2 tygodni )
Dzięki
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:16   #289
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Chciałabym, aby pomogli mi Ci, co sobie z tym poradzili. Na nosie mam pełno wągrów, między nosem, a polikami w takim zagłębieniu jest ich pełno. Na czole mam pełno wągrów, często wyskakują mi pryszcze i mam takie pryszcze chyba się podskórne nazywają. Poza tym mam jeszcze bardzo dużo blizn po wyciskaniu pryszczy i wągrów na czole. Chciałabym, jak najszybciej mieć piękne czoło, bo chcę zmienić sobie fryzurę na taką, bez grzywki. Narazie staram się codziennie razo i wieczorem na początku umyć twarz żelem 3 w 1 z garniera, potem wycieram płatkami do twarzy z garniera, na to nakładam krem z tej samej firmy przeciw niedoskonałością, a na to wszystko brevoksyl. Kupiłam sobię maść cynkową, wszyscy ją tak zachwalali, a mnie nic prawie nie pomogło.
Mam jeszcze jeden problem : zawsze, nie zależnie od tego czy nie śpię wcale czy śpię 12 godzin mam strasznie podkrążone oczy. Używałam korektora antybakteryjnego, aby je zatuszować, na początku nie było widać, a po 3 minutach już są widoczne. Ostatnio kupiłam sobie krem pod oczy z ziai, ale nic nie pomogło jeszcze ( stosuję od około 2 tygodni )
Dzięki


idź do dermatologa
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 14:14   #290
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
idź do dermatologa
Tylko, że ja mam tylko 12 lat, a taty sie wstydze poprosić żeby ze mną poszedł...
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:25   #291
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Hm.
Popieram, idź do dermatologa. Jeśli się wstydzisz rozmawiać o tym z tatą to pogadaj z inną dorosłą zaufaną osobą. Z ciotką, kuzynką, starszą koleżanką.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:27   #292
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Dziewczyno, jesteś taka młoda, że to jest normalne w tym wieku Nie wstydź się taty i poproś go o to. A i mam do Ciebie jeszcze jedną uwagę. Nie używaj tak mocnych kosmetyków z Garniera i Ziaji, one tym bardziej powodują te niedoskonałości. Zdzierasz sobie barierę ochronną i to powoduje tyle wągrów i pryszczy. I zgłoś się do dermatologa.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:30   #293
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

A czy można temu zaradzić jakoś bez chodzenia do dermatologa/kosmetyczki ??
Do girl96 : tzn że mam nie używać wszystkich kosmetyków których używam ?
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:34   #294
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Hmmm.... a ma ktoś pomysł na podkrążone oczy ??
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 15:10   #295
teufel69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 106
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

mam ten sam problem z twarza co ty, oprocz podkrazanych oczu. niewiem ile czasu sie z tym zmagasz, ale mysle ze jeszcze nie tak dlugo bo mloda jestes. u mnie juz 5 rok leci i tradzik jak mialam tak mam. niewiem co ci moge poradzic bo mi do tej pory rzaden krem nie chce pomoc. jedyne co nam pozostaje to wierzyc ze to kiedys samo znikie.
teufel69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 15:28   #296
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

skoro masz 12 lat to kosmetyki z garniera sa za mocne na Twoja cere...
jezeli chcesz miec ładną cere to idz do dermatologa, bo jak zaczniesz sama eksperymentowac to mozesz sobie zniszczyc cere.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 15:29   #297
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Wink Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Ehh... wiecie co?? ja rocznikowo mam 16 latek i miałam straaaaaaszny trądzik W końcu zaczęłam używać żel oczyszczający Garniera, następnie nakładałam krem z serii AA Young (krem antybakteryjny), (slicznie pachnie) i na tym poprzestałam. Trądzik własciwie znikł, oczywiście czasami cos tam wyskoczy ale sporadycznie ;P
Tobie, droga Olsonex radze poprostu oczyszczac twarz na wieczór i smarowac kremem A tak poza tym - co do wągrów to sa to zanieczyszczenia cery i ich raczej tak szybko sie nie pozbędziesz, nawet ludzie dorośli je posiadają Co do worów pod oczami... No niestety mam ten sam problem, tylko, że w mojej rodzinie woreczki są typowe Czekam na wasze opinie co do tych worów
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 15:57   #298
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Chciałabym, aby pomogli mi Ci, co sobie z tym poradzili. Na nosie mam pełno wągrów, między nosem, a polikami w takim zagłębieniu jest ich pełno. Na czole mam pełno wągrów, często wyskakują mi pryszcze i mam takie pryszcze chyba się podskórne nazywają. Poza tym mam jeszcze bardzo dużo blizn po wyciskaniu pryszczy i wągrów na czole. Chciałabym, jak najszybciej mieć piękne czoło, bo chcę zmienić sobie fryzurę na taką, bez grzywki. Narazie staram się codziennie razo i wieczorem na początku umyć twarz żelem 3 w 1 z garniera, potem wycieram płatkami do twarzy z garniera, na to nakładam krem z tej samej firmy przeciw niedoskonałością, a na to wszystko brevoksyl. Kupiłam sobię maść cynkową, wszyscy ją tak zachwalali, a mnie nic prawie nie pomogło.
Mam jeszcze jeden problem : zawsze, nie zależnie od tego czy nie śpię wcale czy śpię 12 godzin mam strasznie podkrążone oczy. Używałam korektora antybakteryjnego, aby je zatuszować, na początku nie było widać, a po 3 minutach już są widoczne. Ostatnio kupiłam sobie krem pod oczy z ziai, ale nic nie pomogło jeszcze ( stosuję od około 2 tygodni )
Dzięki
Tak jak dziewczyny pisały idz do dermatologa. Przepisze Ci odpowiednie masci i powie jakich kosmetykow używac. Najlepiej jakbys sie troche popytala czy ktos nie zna dobrego specjalisty w twoim miescie, bo podstawą do wyleczenia tradziku jest fachowy lekarz. Niektórzy tylko rzuca okiem (najlepiej będzie jak obejrzy twarz przez lupę ) i zaraz wypisuja recepty I zanim pojdziesz pomyśl o co chcesz go zapytac (najlepiej zapisz na kartce). To żaden wstyd sie pytac, bo w koncu lekarz jest od tego żeby pomóc A w Twoim wieku nie musisz jeszcze wszystkiego wiedziec o pielęgnacji cery. I zapytaj sie o dokładne stosowanie tych preparatów tzn czy masz stosowac tak jak na ulotce, bo może zlecic inne stosowanie

A co do tych kosmetykow któych używasz to rzeczywiscie nie sa odpowiednie. Są zabardzo agresywne i wysuszające, a im bardziej skora jest wysuszona tym wiecej produkuje sebum, ktore przyczynia sie do powstawania pryszczy.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 17:20   #299
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
A czy można temu zaradzić jakoś bez chodzenia do dermatologa/kosmetyczki ??
Do girl96 : tzn że mam nie używać wszystkich kosmetyków których używam ?
Nie, że nie masz nic używać tylko zmień firmę, bo ona jest za mocna dla Twojej cery. Zniszczysz sobie ją zaszybko
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:42   #300
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Nie, że nie masz nic używać tylko zmień firmę, bo ona jest za mocna dla Twojej cery. Zniszczysz sobie ją zaszybko
A jaka firme proponujesz ??
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.