Fryzjer Szczecin - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 18:15   #871
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Fryzjer Szczecin

daj spokoj z gruponem bylam 3x i 3x TRAGEDIA!

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Dziewczyny macie moze kogos sprawdzonego do przedluzania wlosow ultradzwiekami?
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 18:38   #872
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

tez bym nie skorzystała chyba z grupona, raz kupiłam grupona i...fryzjer może spędził przy moich włosach 10minut? artystycznie je tnąc... w sumie miał fach w ręku ale wcale nie przyłożył się, stwierdził że tak ma być i tyle...
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 09:24   #873
kredka4112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witajcie, a może któraś z was była w salonie fryzjerskim IZABELL na lubeckiego? Chcę się tam wybrać, moja koleżanka sobie chwali. Mam włosy do pasa i jakoś nie chcę ryzykować. Bo jedna opinia to za mało.
kredka4112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 06:44   #874
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nie znam, w Szczecinie zakładów fryzjerskich jest od groma...
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 17:51   #875
karka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Fryzjer Beverly Hills Auchan

Czesc. Szukalam opini na temat salonu Beverly Hills w Auchan ,ale nigdzie nie moglam znalezc.Wiecie czy fryzjer Beverly Hills mieszczacy sie w Auchan (Szczecin) jest dobry ?? Jakie sa Wasze wrazenia na temat tego salonu??
karka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 19:24   #876
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: Fryzjer Szczecin

onlyou- ciesze się bo później tak sobie pomyślałam,że kurcze tak naopowiadałam,że super a jeszcze ktoś wyjdzie niezadowolony

Co do ceny to akurat widzę,ze indywidualna, ja płacę mniej,ale mam też cienkie włosy może to dlatego, ale jeśli o mnie chodzi to przyznam szczerze,ze za każdym razem jestem bardzo zadowolona, ostatnio byłam jakieś 3 tygodnie temu i zmienialiśmy z p. Radkiem kolor wyszło rewelacyjnie
A co do czasu spędzonego akurat mnie to nie dziwi :P dla mnie właśnie to jest jednym z minusów,ze często spędza się tam w salonie po 3-4 godziny i jest czasami w między czasie pare klinetek jeszcze i że P. Radek jest specyficzny i troszeczkę wolny,ale może przez to bardzo preceyzyjny
Choć ost razem udało mi się wyjść po 2 godzinach
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."



myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:12   #877
sasziiix
Przyczajenie
 
Avatar sasziiix
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: Belle Femme Szczecin

A może jakaś poleciłaby mi dobrego fryzjera w Szczecinie najlepiej w Dąbiu? który za cięcie i położenie koloru weźmie max 120 zł?
sasziiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 06:50   #878
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

W Dąbiu może być ciężko... Niby Baranowscy czy Barańscy (nie wiem jak dokłądnie) byli chwaleni,alw widziałam co zrobili mojej mamie na głowie i za jakie pieniądze więc nie polecam. Liczą sie bardziej niż nie jeden salon w szczecinie. Jesli masz ochote,to polecam w Podjuchach p. Sylwie. Przystanek przed jednostka wojskową po lewej stronie.
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 08:38   #879
kredka4112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Szczecin

hmm, a może coś na temat Dom mody i urody Draganov? Mieści się na Willowej 8. Czytałam opinie na kafe i nie wiem czy nie zaryzykować...

http://draganov.redcart.pl/
kredka4112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 15:03   #880
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

mi nie polecano
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 19:38   #881
sasziiix
Przyczajenie
 
Avatar sasziiix
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez nb50 Pokaż wiadomość
W Dąbiu może być ciężko... Niby Baranowscy czy Barańscy (nie wiem jak dokłądnie) byli chwaleni,alw widziałam co zrobili mojej mamie na głowie i za jakie pieniądze więc nie polecam. Liczą sie bardziej niż nie jeden salon w szczecinie. Jesli masz ochote,to polecam w Podjuchach p. Sylwie. Przystanek przed jednostka wojskową po lewej stronie.
Chyba będę musiała zadzwonić i może uda mi się czegoś tam dowiedzieć niby na Rydla jest dużo fryzjerów ale na temat, którego bym nie czytała są nieciekawe opinie. Moje włosy ciężko się układają i ściąć je tak aby było mi "do twarzy" jest ciężko i chce w końcu zmienić kolor na jakiś który będzie pasował do mnie. Miałam już chyba większość kolorów i teraz chcę zrobić coś porządnie u fryzjera

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
tez bym nie skorzystała chyba z grupona, raz kupiłam grupona i...fryzjer może spędził przy moich włosach 10minut? artystycznie je tnąc... w sumie miał fach w ręku ale wcale nie przyłożył się, stwierdził że tak ma być i tyle...
Ja parę razy korzystałam z GRUPONÓW i uważam, że przed zakupem trzeba jak najwięcej dowiedzieć się o salonie. Byłam parę razy u kosmetyczek z kuponami i wszystkie byłby uprzejme i robiły to co do niech należało wszystko zależy od tego GDZIE chcemy się udać. lepiej zapłacić więcej niż najtańsza oferta i nie żałować
sasziiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 09:44   #882
kredka4112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej, hej Postanowiłam iść po nowym roku do Hair Factory i chcę się zapisać do Josefa. Zapytałam się koleżanki gdzie chodzi do fryzjera, bo ma fajną fryzurke i ładnie się jej włosy układają i powiedziała, że właśnie tam. Nie mogę się doczekać, bo już od jakiegoś czasu chcę iść do fryca i jakoś wybrać się nie mogę
kredka4112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 09:31   #883
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez myszkaaa88 Pokaż wiadomość
onlyou- ciesze się bo później tak sobie pomyślałam,że kurcze tak naopowiadałam,że super a jeszcze ktoś wyjdzie niezadowolony

Co do ceny to akurat widzę,ze indywidualna, ja płacę mniej,ale mam też cienkie włosy może to dlatego, ale jeśli o mnie chodzi to przyznam szczerze,ze za każdym razem jestem bardzo zadowolona, ostatnio byłam jakieś 3 tygodnie temu i zmienialiśmy z p. Radkiem kolor wyszło rewelacyjnie
A co do czasu spędzonego akurat mnie to nie dziwi :P dla mnie właśnie to jest jednym z minusów,ze często spędza się tam w salonie po 3-4 godziny i jest czasami w między czasie pare klinetek jeszcze i że P. Radek jest specyficzny i troszeczkę wolny,ale może przez to bardzo preceyzyjny
Choć ost razem udało mi się wyjść po 2 godzinach
myszkaaa88 nie masz się co martwić poleceniem, bo jestem zdecydowanie zadowolona. Minęło już trochę czasu od mojej wizyty, a włosy nadal układają się fantastycznie, co tylko poświadcza, że zostały dobrze ścięte. Nawet dziś koleżanka w pracy pytała czy przed Świętami jeszcze się do niego wybieram, bo chciała, żebym podpytała ile wziąłby za krótke (bardzo krótkie) pasemka ze ścięciem, bo jak mnie zobaczyła wtedy po wizycie u niego to tak jej sie podobało, że nabrała na niego ochoty i to jest chyba najlepsza reklama dla fryzjera.
Podczas mojej wizyty, nie było żadnej innej klientki, więc spędził tylko nade mną te 5 godzin (!), ale to fakt, że nie spieszy mu się przy pracy co oczywiście nie jest jak dla mnie minusem.
Liczę na to, że przy kolejnej wizycie zapłacę nieco mniej... w końcu będzie to kolejna wizyta i zmiany będą już mniej radykalne, a i odrost mniejszy będzie zapewne.

Co do zdjęć przed i po - już swoich nie wstawię, bo mineło tyle czasu od wizyty, że to będzie nieco nie fair ale obiecuję, że po kolejnej nie omieszkam tego nie zrobić (nie jestem w tym wprawiona, nie wstawiałam jeszcze zdjęć, ale pokombinuję ).
W każdym razie nie wybiram się tam przed Świętami - raczej w styczniu.
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 17:29   #884
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez onlyou Pokaż wiadomość
myszkaaa88 nie masz się co martwić poleceniem, bo jestem zdecydowanie zadowolona. Minęło już trochę czasu od mojej wizyty, a włosy nadal układają się fantastycznie, co tylko poświadcza, że zostały dobrze ścięte. Nawet dziś koleżanka w pracy pytała czy przed Świętami jeszcze się do niego wybieram, bo chciała, żebym podpytała ile wziąłby za krótke (bardzo krótkie) pasemka ze ścięciem, bo jak mnie zobaczyła wtedy po wizycie u niego to tak jej sie podobało, że nabrała na niego ochoty i to jest chyba najlepsza reklama dla fryzjera.
Podczas mojej wizyty, nie było żadnej innej klientki, więc spędził tylko nade mną te 5 godzin (!), ale to fakt, że nie spieszy mu się przy pracy co oczywiście nie jest jak dla mnie minusem.
Liczę na to, że przy kolejnej wizycie zapłacę nieco mniej... w końcu będzie to kolejna wizyta i zmiany będą już mniej radykalne, a i odrost mniejszy będzie zapewne.

Co do zdjęć przed i po - już swoich nie wstawię, bo mineło tyle czasu od wizyty, że to będzie nieco nie fair ale obiecuję, że po kolejnej nie omieszkam tego nie zrobić (nie jestem w tym wprawiona, nie wstawiałam jeszcze zdjęć, ale pokombinuję ).
W każdym razie nie wybiram się tam przed Świętami - raczej w styczniu.
Gdzie znajdę tego p. Radka ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 07:40   #885
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę tego p. Radka ?
Pracownia Frzyjerska Radosław Kowalczyk ul. Duńska 27.

http://www.pracowniafryzjerska.com/
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 15:00   #886
karolcia12k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Polecam salon Margaret blisko placu Kosciuszki nie wiem jaka to dokładnie ulica. Robiłam tam pasemka i jestem bardzo zadowolona.
karolcia12k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 22:27   #887
Saraaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

.

Edytowane przez Saraaaaaa
Czas edycji: 2012-12-28 o 16:36
Saraaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 15:12   #888
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Szczecin

Kazdy uzytkownik ma prawo napisac opinnie na temat danego salonu fryzjerskiego i fryzjera.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-12-15 o 15:44
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:20   #889
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Saraaaaaa Pokaż wiadomość
NIE polecam salonu L'OR w Baltice a szczególnie fryzjerki Anny Sz.! Pierwszy raz fryzjerka odwaliła mi taka chałturę, za którą skasowała mnie 220 zł !! Rozjaśniła mi odrost i położyła toner..... Tylko, że ten odroś był żółty!!! Byłam kurczakiem a ona mi wpierała, że to jest platyna! Teraz jak mi wlosy odrosły, to mam "cieniowanie"- ciemny (odrost), pas żółty a reszta platyna! Nie ma jak to mieś pasiaka na głowie! Pierwszy raz ktoś mi coś takiego odwalił na glowie! Nie chodzcie do tej partaczki! Jak można nie potrafić dobrze rozjaśnić odrostu.....masakra!

może byś wstawiła zdjęcia byśmy zoabcyzli co zrobiono na twojej glowie?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kredka4112 Pokaż wiadomość
Hej, hej Postanowiłam iść po nowym roku do Hair Factory i chcę się zapisać do Josefa. Zapytałam się koleżanki gdzie chodzi do fryzjera, bo ma fajną fryzurke i ładnie się jej włosy układają i powiedziała, że właśnie tam. Nie mogę się doczekać, bo już od jakiegoś czasu chcę iść do fryca i jakoś wybrać się nie mogę
czekamy na zdjecia przed i po
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 06:49   #890
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Mogę tylko współczuć... Weź tu teraz znajdź miejsce u dobrego fryzjera przed świętami...
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 17:14   #891
karka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Fryzjer- P.Henryk Laskowski czy P. Josef.

Cześć. Chce pojsc do fryzjera . Nie wiem tylko czy lepszy jest pan Henryk Laskowski czy pan Josef z Hair Factory. Mam dlugie wlosy i nie chcialabym jakies wpadki . Jesli wiec bylyscie u ktoregos z tych panow to prosze o napisanie opinii na ich temat. Wiem ,ze bylo mnostwo wątkow na temat fryzjerow ze Szczecina, ale nie znalazlam nic na temat tych panów.
Jeszcze raz bardzo prosze o pomoc i nakierowanie mnie do ktorego z nich sie udac
* Jesli nie znacie zadnego z nich mozecie polecic mi kogos innego ,kto wedlug Was jest bardzo dobry
karka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 09:52   #892
Studio LOr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nie ma czego współczuć ponieważ ww. usługa nie miała miejsca a forumowicz uważa się za anonimowego pod wpisem "Saraaaaaa". Szkoda bo w internecie nikt i nic nie jest anonimowe.
Czas pokaże.
Studio LOr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:35   #893
kredka4112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Szczecin

Oczywiście tylko proszę się uzbroić w cierpliwość

Edytowane przez kredka4112
Czas edycji: 2012-12-18 o 16:38
kredka4112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:03   #894
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Studio LOr Pokaż wiadomość
Nie ma czego współczuć ponieważ ww. usługa nie miała miejsca a forumowicz uważa się za anonimowego pod wpisem "Saraaaaaa". Szkoda bo w internecie nikt i nic nie jest anonimowe.
Czas pokaże.
A to niby dlaczego? Jeśli ww pani u Was pracuje to ktoś u niej mógł być i napisać opinię na forum.

Cytat:
Kazdy uzytkownik ma prawo napisac opinnie na temat danego salonu fryzjerskiego i fryzjera.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 23:53   #895
Saraaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Studio LOr Pokaż wiadomość
Nie ma czego współczuć ponieważ ww. usługa nie miała miejsca a forumowicz uważa się za anonimowego pod wpisem "Saraaaaaa". Szkoda bo w internecie nikt i nic nie jest anonimowe.
Czas pokaże.
Nie wiem skad u Pana wzięło się myslenie, iż czuję się anonimowa?! Bo ode mnie Pan tego na pewno nie usłyszał! Cóż to za rozgoryczenie i żal wylewany do mnie?!! Zamiast mieć pretensje do Klientek, że wyrażają swoje opinie, do czego mają prawo- żyjemy w kraju demokratycznym, gdzie ma miejsce zasada wolności słowa o czym również przypomniał Panu moderator na tym forum, powinien mieć Pan pretensje do swoich pracowników, że źle wykonują swoją pracę, za którą biorą słone wynagrodzenie! Trochę w złym kierunku wylewa Pan swój żal i rozgoryczenie- nie tędy droga! Prosze mieć do nich pretensje, a nie do Klientek, z których Pan "żyje". Pozdrawiam i liczę, że ustosunkuje się Pan do opinii o Pańskich salonach, które na Pana miejscu wzięłabym sobie do serca, a nie wylewała jakiś nieuzasadniony żal i rozgoryczenie, bo jest ich trochę na tym forum i będziecie bardziej dbać o Klientki, które słono płacą za usługę w Pana salonie!
Saraaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 00:02   #896
Saraaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
może byś wstawiła zdjęcia byśmy zoabcyzli co zrobiono na twojej glowie?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------



czekamy na zdjecia przed i po
Niestety nie wstawię zdjęć tego świetnie rozjaśnionego odrostu, gdyż takowych nie posiadam. Ciężko było pokazać sie ludziom na ulicy ( różniego rodzaju kombinacje z zaczesywaniem włosów, by jak najbardziej zakryc "kurczaka"), a co dopiero mówić o upamiętnianiu tego na zdjęciach.... Gdyby nie to, że żal mi było włosów dobijać ponownym rozjasnianiem, wtedy chyba doszczetnie byłabym juz łysa, to odrazu poszłabym do innego salonu na farbowanie :/
Saraaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 22:17   #897
Saraaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nie wiem dlaczego Pan uważa, iż sądze że jestem anonimowa?! Czyzbym coś takiego napisała?! Nie przypominam sobie..... Dziwi mnie Pana podejście. Żal i wylewać swoją frustracje powinien Pan na pracowników, którzy niedbale wykonują swoją pracę, a nie na Klientów, którzy słono płacą za usługę w Pana salonie, a wychodzą niezadowoleni. Prawda w oczy kole, czy o co chodzi? Zazwyczaj jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to właściciel z pokorą wyciąga z tego wnioski i bierze sobie do serca uwagi Klientów, żeby coś zmienic i udoskonalić, a Pan jest bardzo nieprzyjemny i jeszcze straszy sądem...niebywałe. Żyjemy w demokratycznym kraju, gdzie ma miejsce wolność słowa, o czym również przypomniał Panu moderator, że każdy ma prawo powiedzieć swoją opinie o danym salonie fryzjerskim i salonie; i ja to właśnie zrobiłam. Proszę zmienić kierunek swojej frustracji z Klienta na swojego pracownika, przez którego Klient jest niezadowolony a zapłacił za usługę. Pan z nas "żyje", więc powinien Pan dbać o Klientów a nie ich straszyć! Śmieszne to! Pozdrawiam
Saraaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 23:12   #898
Studio LOr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Saraaaaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem skad u Pana wzięło się myslenie, iż czuję się anonimowa?! Bo ode mnie Pan tego na pewno nie usłyszał! Cóż to za
rozgoryczenie i żal wylewany do mnie?!! Zamiast mieć pretensje do Klientek, że wyrażają swoje opinie,
do czego mają prawo- żyjemy w kraju demokratycznym, gdzie ma miejsce zasada wolności słowa o czym również przypomniał Panu moderator na tym forum,
powinien mieć Pan pretensje do swoich pracowników, że źle wykonują swoją pracę, za którą biorą słone wynagrodzenie! Trochę w złym kierunku wylewa Pan
swój żal i rozgoryczenie- nie tędy droga! Prosze mieć do nich pretensje, a nie do Klientek, z których Pan "żyje". Pozdrawiam i liczę, że ustosunkuje się
Pan do opinii o Pańskich salonach, które na Pana miejscu wzięłabym sobie do serca, a nie wylewała jakiś nieuzasadniony żal i rozgoryczenie, bo jest ich trochę
na tym forum i będziecie bardziej dbać o Klientki, które słono płacą za usługę w Pana salonie!

Nie atakuję
Podpisując się Saraaaaaa można mieć wrażenie, że jest pani anonimowa, aby wyrażać takie opinie należałoby ustalić pewne fakty a mianowicie:
1 nie zgłosiła pani żadnej reklamacji (dość dziwne zachowanie jak na opisany problem tak złej koloryzacji i próby ukrywania jej efektu) Zakładam, że od koloryzacji minęło jakieś 4-6 tygodni skoro ma pani nowy kolor. Po takim czasie pisze pani na forum o swoim nie zadowoleniu?
2 nie posiada pani dokumentu potwierdzającego wykonanie usługi a jeżeli go pani posiada to bardzo proszę go dostarczyć (kopia)
3 nie posiada pani także efektu "naszej pracy”, który w ramach reklamacji miałaby poprawiony.
4 Proszę mi wierzyć, że dbamy o naszych klientów, co zapewne zaraz spróbuje pani obalić.(Ale nie zamierzam z panią polemizować na ten temat)
5 Moderator - osoba, na którą się pani powołuje słusznie zauważył, że tego typu wpisy są dozwolone regulaminem forum, ale przypomnę pani, że nad ww. regulaminem jest kodeks cywilny a on mówi, że należy mieć dowody na swoje słowa.
Podsumowanie "klientka Saraaaaaa" nie była u nas w salonie (może była pani u nas z imienia i nazwiska, którego nie chciała pani podać na forum) i nie ma efektów na głowie nie zgłosiła również reklamacji, ale za to nie miała oporów, aby wyrazić swoją opinię na forum.
To na podstawie, czego mam przyjąć, że klientka Saraaaaaa wyraża swoją „prawdziwą” opinię i jak mam się do niej ustosunkować.
Jeżeli była pani u nas w salonie i jest pani w stanie to udowodnić proszę się ze mną spotkać w celu zgłoszenia reklamacji.
Do forumowiczów:
Prowadzę salony od 18 lat nie uważam się za kogoś lepszego czy też gorszego mam swoją wiedzę jak każdy z nas, ale proszę pamiętajcie idąc do fryzjera:
- upewnijcie się czy fryzjer zrozumiał wasze wyobrażenie o waszej nowej fryzurze a także czy wy zrozumieliście fryzjera i propozycję, jaką wam złożył.
- jeżeli macie możliwość pokazania przykładu pokażcie go on pomoże w uzgodnieniach zakresu pracy
- jeżeli efekt na głowie jest inny niż oczekiwany (ustalony) zapłaćcie rachunek i składajcie reklamacje na piśmie (wiem, że to wam się nie podoba), ale takie mamy prawo i reklamacje można rozpatrywać po uiszczeniu opłaty.
- pamiętajcie fryzjer też nie chce źle wykonać swojej pracy, jaki interes ma fryzjer w niezadowolonej klientce?
- zawsze bierzcie potwierdzenie zapłaty za usługę (tak naprawdę dotyczy każdej dziedziny).
Pozdrawiam
Studio LOr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:47   #899
Saraaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Proszę Pana, to że nie zgłosiłam reklamacji, nie jest podstawą do tego, aby twierdzić, iz usługa nie była wykonana w Pana salonie. Raz, że na stałe mieszkam poza granicami Polski, jestem w Szczecinie raz na jakiś czas, a po drugie, myśli Pan, że udałabym się ponownie, że ponownie swoje włosy powierzyłabym fryzjerowi z salonu, gdzie za pierwszym razem wykonał bardzo źle swoja pracę? Odpowiadam: NIE. Rozjaśnienie odrostu do pożądanego odcienia nie jest chyba żadna filozofią... Powtarzałam, że chciałabym żeby odrost był platynowy, jak reszta włosów. To chyba logiczne było dla fryzjera, jak włosy mam w odcieniu platynowego blondu. Nic nadzwyczajnego nie oczekiwałam. Nie musi sie Pan ustosunkowywać do mojej opinii, nie wymagam tego od Pana. Dowodem na moje słowa moga być opinie, powiedzmy przybliżeniowo, ok. 300 osób moich znajomych, osób z którymi miałam styczność przez ten czas, które dosadniej by Panu określiły jak wyglądały moje włosy po wizycie w Pana salonie... Konstytucja mówi o wolności słowa, więc zawsze i wszędzie będe wypowiadać swoje zdanie, gdyż mam do tego prawo. Nikomu nie ubliżam, nikogo nie obrażam, tylko wyraziłam swoja opinię na temat wykonanej usługi w Pana salonie, natrafiając na to forum i tyle. Dziewczyny pomagają sobie wyrażając swoje opinie, to dlaczego ja miałabym tego nie zrobić i im nie pomóc? Gdybym wcześniej natrafiła na to forum i skorzystała z ich pomocy, przez przeczytanie ich opinii, to byc może nie natrafiłabym na Pana salon, gdyż jest więcej niepochlebnych opinii o Pana salonach, fryzjer nie zrobiłby mi na głowie "kurczaka", nie zapłaciłabym za tego "kurczaka" 220 zł i byłoby wszystko ok. Zaprzeczy Pan, iż nie mam do tego prawa? Nie mam prawa wyrazić swojego zdania heh? Naprawdę, zamiast wdawac się w niepotrzebne dyskusje, broniąc wszelkimi siłami swoich pracowników, niech się Pan baczniej przygląda ich pracy a nie naskakuje na Klientki. Może Pan nie ma, ale ja mam ważniejsze sprawy na głowie, niż potyczki słowne na forum...Pozdrawiam i życzę Wesołych i Spokojnych Świąt Panu jak i Forumowiczom.
Saraaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 00:22   #900
Studio LOr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Saraaaaaa Pokaż wiadomość
Proszę Pana, to że nie zgłosiłam reklamacji, nie jest podstawą do tego, aby twierdzić, iz usługa nie była wykonana w Pana salonie. Raz, że na stałe mieszkam poza granicami Polski, jestem w Szczecinie raz na jakiś czas, a po drugie, myśli Pan, że udałabym się ponownie, że ponownie swoje włosy powierzyłabym fryzjerowi z salonu, gdzie za pierwszym razem wykonał bardzo źle swoja pracę? Odpowiadam: NIE. Rozjaśnienie odrostu do pożądanego odcienia nie jest chyba żadna filozofią... Powtarzałam, że chciałabym żeby odrost był platynowy, jak reszta włosów. To chyba logiczne było dla fryzjera, jak włosy mam w odcieniu platynowego blondu. Nic nadzwyczajnego nie oczekiwałam. Nie musi sie Pan ustosunkowywać do mojej opinii, nie wymagam tego od Pana. Dowodem na moje słowa moga być opinie, powiedzmy przybliżeniowo, ok. 300 osób moich znajomych, osób z którymi miałam styczność przez ten czas, które dosadniej by Panu określiły jak wyglądały moje włosy po wizycie w Pana salonie... Konstytucja mówi o wolności słowa, więc zawsze i wszędzie będe wypowiadać swoje zdanie, gdyż mam do tego prawo. Nikomu nie ubliżam, nikogo nie obrażam, tylko wyraziłam swoja opinię na temat wykonanej usługi w Pana salonie, natrafiając na to forum i tyle. Dziewczyny pomagają sobie wyrażając swoje opinie, to dlaczego ja miałabym tego nie zrobić i im nie pomóc? Gdybym wcześniej natrafiła na to forum i skorzystała z ich pomocy, przez przeczytanie ich opinii, to byc może nie natrafiłabym na Pana salon, gdyż jest więcej niepochlebnych opinii o Pana salonach, fryzjer nie zrobiłby mi na głowie "kurczaka", nie zapłaciłabym za tego "kurczaka" 220 zł i byłoby wszystko ok. Zaprzeczy Pan, iż nie mam do tego prawa? Nie mam prawa wyrazić swojego zdania heh? Naprawdę, zamiast wdawac się w niepotrzebne dyskusje, broniąc wszelkimi siłami swoich pracowników, niech się Pan baczniej przygląda ich pracy a nie naskakuje na Klientki. Może Pan nie ma, ale ja mam ważniejsze sprawy na głowie, niż potyczki słowne na forum...Pozdrawiam i życzę Wesołych i Spokojnych Świąt Panu jak i Forumowiczom.

Zmusza mnie pani do podjęcia kroków których nie chciałem robić. (Opinię naszego prawnika posiadam od kilku dni) Oczekuję na pani telefon do jutra, dzień później składam doniesienie do prokuratury.


Podstawę prawną dla przedstawionego przez Pana stanu faktycznego stanowi art. 212 Kodeksu karnego (w skrócie K.k). Zgodnie z jego treścią:

§ 1. „Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego”.

Przestępstwo określone w art. 212 K.k. określone jest w literaturze jako pomówienie bądź zniesławienie.

Pomówić – to zarzucić coś komuś, posądzić, oskarżyć o coś, niesłusznie przypisać coś komuś.

Pomówienie może być dokonane publicznie, przez skierowanie zniesławiającej wypowiedzi do szerokiego, bliżej nieokreślonego kręgu osób, np. uczestników jakiegoś publicznego zgromadzenia. Publiczny charakter mają w szczególności pomówienia dokonywane za pomocą środków masowego komunikowania (portal internetowy, radio). Przepis ten nie wymaga jednak, aby pomówienie miało charakter publiczny. Możliwe więc jest także pomówienie uczynione w formie wypowiedzi adresowanej wyłącznie do jednej ściśle oznaczonej osoby, bez zamiaru szerszego upowszechniania tych treści, nawet z wyraźnym zastrzeżeniem, żeby informacja nie była przekazywana dalej. Nie jest też istotne, czy adresat pomówienia przekaże jego treść dalej, do innych osób. Oznacza to, że z przestępstwem pomówienia mamy do czynienia nawet wówczas, gdy adresat nie przekaże treści zniesławiającej osobie pokrzywdzonej. W przedstawionej przez Pana sprawie warunki powyższe zostały spełnione.


Też życzę wesołych świąt
Studio LOr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.