Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 15:21   #1081
ewka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez frulla Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera, który zrobiłby mi grube, lekko rozpoadające się loki. Coś w stylu bliźniaczek olsen czy nicole richie Ostatnio byłam u .p.Tomka naxxxxxx, pokazałam dokładne zdjęcie fryzury no ale niestety, miałam loczki jak stara baba. Czy któraś z was mogłaby polecic jakiegoś fryzjera?
polecam Studio Bello xxxxx loki rabia super takie jak nosza gwiazdy grube falowane a nie jak trwala lub stara baba;-)))

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-14 o 18:24 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
ewka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:23   #1082
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ewka25 Pokaż wiadomość
polecam Studio Bello na xxxxxxx loki rabia super takie jak nosza gwiazdy grube falowane a nie jak trwala lub stara baba;-)))
Co Wy macie z tymi reklamami, naprawdę
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-14 o 15:33 Powód: edytowanie ulicy
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:32   #1083
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ewka25 Pokaż wiadomość
polecam Studio Bello xxxxx loki rabia super takie jak nosza gwiazdy grube falowane a nie jak trwala lub stara baba;-)))

Ostrzegam ostatni raz! Jesli nie dostosujesz sie do zasad na tym forum bede zmuszona dac ostrzezenie,ktore skonczy sie dla ciebie banem tymczasowym.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-16 o 14:45 Powód: litero;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 00:24   #1084
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Od kilku lat ścinam i farbuję włosy w Hair Coif. Zależnie na kogo trafię jestem zadowolona w mniejszym lub większym stopniu. Kilka razy wyszła z rewelacyjna fryzura, w jednym przypadku miałam mieszane uczucia, ale porażki żadnej nie odnotowałam i dlatego jestem im wierna. Najbardziej podobało mi się dzieło Marty i Izy, najczęściej siedziałam na fotelu u Kasia.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 12:25   #1085
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ja mam pytanie, czy któras wracała z jakiegoś ciemniejszego koloru do blondu i czy ktokolwiek zna jakiś salon gdzie by mi stopniowo rozjaśnili do mojego ukochanego blondu
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 18:38   #1086
Mmm8002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Forumowiczki pomóżcie!!!!!

Szukam fryzjera dosłownie "cudotwórcy". Mam włosy lekko kręcone, puszące się i baaardzo dużo . Trafiałam do różnych fryzjerów gdzie po wizycie płakać mi się chciało i ratunkiem była juz tylko kitka.

Aż do pewnego pięknego dnia... gdy trafiłam do salonu M. Sidorkiewicz na Piłsudskiego. Obsługa w pełni profesjonalna (m.in. Sylwia i Dagmara). Te dwie dziewczyny cudów niemalże dokonywały z moimi włosami. Prostowanie ich skróciło się do 40 min. Chodziłabym tam dalej, ale jest remont budynku, w którym urzędowały i nie wiem, co się z nimi dzieje. Wie może któraś z was kiedy biedzie otwarte lub gdzie sie przeniosły? (tel. w salonie odpowiada "abonent czasowo wyłączony)

Trafiłam ostatnio do dziewczyny która chyba ma najczęściej za klientki ma kobiety, którym wystarczy pomachać nożyczkami i na małą szczotkę wymodelować. Owszem wysłuchała, co chce i zaczęła tak jak chciałam. Gorzej było na półmetku. Okazało sie że tylko dysponuje gruba prostownicą (mam włosy półdługie) co w rezultacie dało włosy nie wyprostowane u góry. Na dodatek prostownica dała jej popalić, bo w połowie prostowania nie miała już siły prostowacz mi włosów. Nie dziwie się przy takiej prostownicy... Efekt końcowy był ok ale na krótko. Jak Tylko trochę mi odrosły po 2 tyg. prostowanie zaczęło być akrobatyką...

Lato w pełni a ja nie mogę patrzeć na swoją fryzurę.... muszę cos zrobić tzn. mieć porządnie/równo wycieniowane.

Może polecicie mi jakiegoś fryzjera, po którym nie wyjdę jak kura po wichurze i dały się mi później łatwo układać?? Może któraś wie, co sie dzieje z tym salonem, o którym wspomniałam na początku??
Mmm8002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 20:46   #1087
emi1252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
ja tam chodze do salonu bello juz od dluzszego czasu co miesiac na odrosty i mam piekne zadbane blad wlosy polecam pania ize jest najlepsza choxiaz pierwsza fryzjerka zrobila mi piekne biale i niezniszczone wlosy jak u innych fryzjerow pozdrawiam

studio bello znajduje sie na *****

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-21 o 21:03 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
emi1252 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 21:06   #1088
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez emi1252 Pokaż wiadomość
ja tam chodze do salonu bello juz od dluzszego czasu co miesiac na odrosty i mam piekne zadbane blad wlosy polecam pania ize jest najlepsza choxiaz pierwsza fryzjerka zrobila mi piekne biale i niezniszczone wlosy jak u innych fryzjerow pozdrawiam

studio bello znajduje sie na *****
proszę nie pisać postów pod sobą (do tego służy opcja edycji). Proszę także zapoznać się z zasadami forum. Nie podajemy nr. tel i nazw ulic zakładów fryzjerskich
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:30   #1089
ulla10
Przyczajenie
 
Avatar ulla10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cześć dziewczęta. Korzystając z opinii znalezionych w tym wątku wybrałam się w poniedziałek do salonu Małgorzaty Rośniak. Robiłam balejaż, a dokładnie odrost plus przyciemnienie i stonowanie całości (takie było moje życzenie), aha, jeszcze podcinanie końcówek. Trafiłam w ręce pani Madzi, ale nie właścicielki, notabene też Magdaleny Na początku trochę zaniepokoiło mnie podejście fryzjerki, nie sugerowała zbyt wiele, taka skromna i małomówna osoba, sprawiała wrażenie, że nie bardzo zna się na rzeczy...... Myślałam już nawet o ucieczce z fotela, całe szczęście nie podjęłam tego desperackiego kroku.
Kolor wyszedł super!!!!! Delikatne refleksy bez dużych przejść kolorystycznych, pasemka drobniutkie. Robię balejaż od lat, bywałam już w wielu salonach, tych mniej snobistycznych jak i tych z górnej półki, ale jeszcze nie byłam tak zadowolona z efektu. Włoski mam zdrowe, błyszczące, wszystko wygląda bardzo naturalnie. Do podcięcia też nie mam zastrzeżeń, zostały podcięte dosłownie o 3 mm, tak jak chciałam( zapuszczam)
Jeśli któraś z Was myśli o naturalnym balejażu to bardzo polecam panią Madzię z ww salonu.

Edytowane przez ulla10
Czas edycji: 2008-07-29 o 21:51
ulla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 21:32   #1090
joa_b
Raczkowanie
 
Avatar joa_b
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

No i ja niedługo zamierzam się wybrać. Korzystając z tego wątku dokonałam wstępnego wyboru - teraz waham się między Tomkiem S. a Agnieszką P. Ale z tego co pamiętam, pisałyście, że Tomek ma jakieś gorsze dni? Czy już może wrócił do formy? Macie jakieś świeże informacje?

Ja oczywiście także dam znać po wizycie.
joa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 21:38   #1091
kokkinou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Question Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Przebrnelam przez caly watek i tez mam metlik w glowie.
Potrzebuje fryzjera, a raczej stylisty. Nie wiem co chce miec na glowie, ale wiem na pewno czego nie chce. Cena nie gra roli, wazne, abym wygladala jak czlowiek. Termin odlegly, bo dopiero wrzesien lub pazdziernik
Po waszych postach zastanawiam sie nad:
- Studio Glamour
- Maciek z salonu o dziwnej nazwie (Ricci e cos tam)
- Jacek Olejniczak

Zalezy mi na zostawieniu dlugich wlosow (mam do lopatek, obciete moga byc max do ramion), aby nie obcieli i ich "w schody", bo w takich koszmarnie wygladam i nie da sie ich zwiazac (a to jest konieczne przy malym dziecku), aby mi nie zrobil rozowych wlosow i zadnych blond pasemek. Mam farbowane wlosy na kolor ciemnej oberzyny, zniszczone przez slonce (obecnie mieszkam na Cyprze). Potrzebuje takze, aby fryzjer mi doradzil jak pielegnowac wlosy w tym klimacie itp.

Pomozecie?
kokkinou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 06:51   #1092
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
A możecie mi cos więcej powiedzieć o salonie Atelier xxxx chce sie tam wybrać i za bardzo nie wiem czego moge sie spodziewac...

Cytat:
Napisane przez kokkinou Pokaż wiadomość
Przebrnelam przez caly watek i tez mam metlik w glowie.
Potrzebuje fryzjera, a raczej stylisty. Nie wiem co chce miec na glowie, ale wiem na pewno czego nie chce. Cena nie gra roli, wazne, abym wygladala jak czlowiek. Termin odlegly, bo dopiero wrzesien lub pazdziernik
Po waszych postach zastanawiam sie nad:
- Studio Glamour
- Maciek z salonu o dziwnej nazwie (Ricci e cos tam)
- Jacek Olejniczak

Zalezy mi na zostawieniu dlugich wlosow (mam do lopatek, obciete moga byc max do ramion), aby nie obcieli i ich "w schody", bo w takich koszmarnie wygladam i nie da sie ich zwiazac (a to jest konieczne przy malym dziecku), aby mi nie zrobil rozowych wlosow i zadnych blond pasemek. Mam farbowane wlosy na kolor ciemnej oberzyny, zniszczone przez slonce (obecnie mieszkam na Cyprze). Potrzebuje takze, aby fryzjer mi doradzil jak pielegnowac wlosy w tym klimacie itp.

Pomozecie?
obstawiam glamour bylam i pan maciek w moim przypadku byl cudotworca<lol2>

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-01 o 10:08 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 07:47   #1093
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

dziewczy ny a jakis dobry fryzjer męski?
Znacie jakiegos?
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 08:36   #1094
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

benia1234 cz tak naprawde trudno dostosowac siedo zasad panujacych na forum?
tym bardziej ze na tej chocby ..stronie sa one az dwa razy wyraznie opisane?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:35   #1095
Myrka
Raczkowanie
 
Avatar Myrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A moglibyście polecić jakiegoś dobrego fryzjera - stylistę? Takiego, który ma własną wizję i potrafi sam dobrać odpowiednie ścięcie? Najlepiej, żeby salon był bliżej Zgierza, bo tu mieszkam, a za bardzo nie mam jak jechać do fryzjera na drugi koniec Łodzi .
Myrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 12:28   #1096
weasel
Przyczajenie
 
Avatar weasel
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! => CZESANIE

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
no włąsnie bylma wczoraj w Ricci u Maćka i powiem ze nie jsetm zadowolona niby pytał co i jak ma być ale to sie odbyo tak szybko ze nawet nie zauważyłam-za bardzo postrzepion ei wycieniowane, miało byc wyrażnie optycznie wiecej wlosow a jest gorzej:/ wczoraj mi si podobało a dzis już nie za bardzo mnie obchlastał a nie chcialam schodzic z długosci (włosy miałam do srodka kregosłupa). a na koniec potraktował mnie prostownica-niefajnie.zapłaciłam 40 zł, a sam Maciek no coż-gej pierwsza klasa i jaki glosik ma fajny Nic nie mam do gejów bo moj poprzedni fryzjer tez jest gejem ale niestety zostawiłam go w Lublinie i dalej szukam dobrego fryzjera.ehhh ciezko bedzie.buziaki
Za namowa forumowiczek takze skusilam sie na salon Ricci, pan Maciek owszem mily,acz malo uzdolniony. Modelowanie na szczotke, toz to przezytek niemalze jest. Fryzure zrobil mi za krotka, zbyt wycieniowana ( mialam nadzieje na piorkowanie, lecz ten trick jest mu chyba obcy ). Bylo to juz jakis czas temu, wlosy odrastaly fatalnie, po trzech tygodniach nadawaly sie tylko do ponownego obciecia. Stanowisko przy ktorym pracuje jest ciemne i brudne, szczotka do modelowania byla w czyis wlosach. Na koniec strzyzenia zafundowal mi takze skorupe z lakieru do wlosow. Naprawde nie polecam nikomu, zwlaszcza tym , ktorzy lubia nowoczesne fryzury i maja geste wlosy.
Przedtem chodzilam xxxxx do studio Bello, niestety zmienila sie tam nieco atmosfera ale ciecie zawsze na wysokim poziomie ( Radek).

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-03 o 14:46 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
weasel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 19:41   #1097
Peperita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! => CZESANIE

witajcie
jestem tu nowa,a le starałam się przejrzeć cały wątek.

Szukam fryzjera, który poradzi sobie z moimi włosami. Mam proste. grube, sztywne włosy i jest ich dużo. Żyją właściwie własnym życiem i po jakimć czasie zaczynam wyglądać jak George prosto z Drzewa.
Jakiś czas temu miałam cieniowane włosy i w tej chwili najdłuższe pasma sięgają łopatek, a pasma tuż przy twarzy sięgają ramion. No i mam asymetryczną grzywkę, która jest juz zdecydowanie za długa.

Doradźcie mi proszę kogoś, kto okiełzna moje włosy.
Peperita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 23:46   #1098
anuleczkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam serdecznie,
podczytuję Wasze forum od dłuższego czasu, jednak z braku owego nie mam jak pisać (pisanie pracy magisterskiej i wychowywanie dziecka, które ma obecnie 11 miesięcy pochłania każdą wolną chwilę).
Jednakże chciałabym Wam gorąco polecić Studio Star na ulicyxxxxx przeniesione z xxxxxx jakieś 9 miesięcy temu.
Weszłam tam zupełnie z ulicy, chciałam zrobić sobie fryzurę na ślub kościelny, który miałam w swoje imieniny, czyli 26 lipca br. Pomimo faktu, że Panie były w tym dniu zaganiane (ślub miała również fryzjerka z tego salonu), zostałam umówiona na wizytę. Tydzień przed ślubem przyszłam dość sceptycznie nastawiona na farbowanie włosów i fryzurę próbną. I wyszłam z mega bananem (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) na ustach. Tak pięknie zostałam uczesana, że nigdy jeszcze siebie tak wyglądającej nie wyobrażałam.
Proszę bardzo, oto moja fryzura próbna:
http://images34.fotosik.pl/320/5a89a06d1b45e44cmed.jpg
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c28daeffb.html
http://images27.fotosik.pl/252/41e4383ae0bede1amed.jpg
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...40067ec63.html
Zdjęcia nie wszystkie ostre, bo robił je mąż, a on nie potrafi obsługiwać Naszego aparatu.
Umówiłam się, że dzień przed ślubem przyjdę i Panie założą mi wałki na głowę na noc, bo mam włosy mało podatne na układanie i zwyczajnie szybko się psują.
W dzień ślubu, pomimo całkowitego wariactwa, zostałam "zrobiona" szybko, profesjonalnie i jeszcze lepiej, niż na próbnej. Miałam w tym salonie robiony również makijaż. Oto zdjęcie (robione przez kolegę więc z pewnością niezbyt wyraźne, ale jak będę miała od fotografa, to wstawię z całą pewnością):
http://photos114.nasza-klasa.pl/dev1...0334877808.jpg
Mało tego, dziś poszłam na obcięcie włosów. Jestem tak zadowolona, że tylko raz mi się to zdarzyło, z resztą bardzo dawno temu. Nie mam jeszcze zdjęcia, ale zrobię i też tu się znajdzie.
Także serdecznie polecam ten salon, szczególnie Panią Kasię, która jest wspaniałą osobą i wręcz czyta w moich myślach. Dziś obcięła mnie tak, jak sobie myślałam, ale tego nie powiedziałam, bo nie byłam pewna, czy będzie mi dobrze w takiej fryzurce.
Napiszę jeszcze jedno: Kiedy wróciłam z czesania i makijażu z salonu Studio Star, moja mam wręcz piała z zachwytu, a teściowa powtarzała przez co najmniej godzinę "te oczy, ach te oczy". Zarówno makijaż ślubny, jak i fryzurka trzymały się rewelacyjnie, całą noc, a rano wręcz miałam problem z domyciem się
Jutro możecie liczyć na zdjęcia w mojej obecnej fryzurce, jak i na te, jak wyglądałam poprzednio, a ze ślubnego czesania troszkę później, bo fotograf na wakacjach.
Pozdrawiam serdecznie
Ania
P.S. Jeżeli chcecie się czegokolwiek więcej dowiedzieć na temat tego salonu to zapraszam na PW, gg: 6985011, lub e-mail: lavetti@wp.pl
Byłam tam tylko kilka razy, ale moje zadowolenie nie ma granic. Uwielbiam ten salon od miesiąca i skaczę pod niebiosa, że trafiłam właśnie tam, bo już wiem, kto się mną zajmie w trudnych, dla mojego wyglądu, chwilach.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-08 o 00:29 Powód: prosze sie zapoznac z zasadami forum
anuleczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 00:59   #1099
anuleczkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Myrka, a byłaś może w Caroline :?: Tam strzyże mój kolega, jest świetny, ja mam zbyt daleko, żeby do niego jeździć, ale widziałam jego prace, bo kilka koleżanek ostrzygł Także również mogę go polecić. Na imię mu Łukasz, nazwisko zaczyna się na Z. Więcej nie powiem, ale to i tak wielgachna podpowiedź
anuleczkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 13:22   #1100
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

PRZESTROGA

Zdecydowanie nie polecam salonu EURO STYL.
Obcinają kiepskawo pomimo tego, że są niby profesjonalistami.
Poza tym traktuja klientów strasznie.
Umówiłam się na strzyżenie, modelowanie, makijaż, a na miejscu pani poinformowała mnie, że jestem zapisana na brwi!
Śmieszne!!!
Wołają sobie dużo, a efektów zero.
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 15:04   #1101
anuleczkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

http://images31.fotosik.pl/346/b8c118b2edee5846.jpg
Tak wyglądam teraz (sama robiłam fotkę więc trochę hmmm, niewyraźna, ale widać. Szperam za jakimiś zdjęciami, jak poprzednio wyglądałam.
Prosz, tu trochę widać:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...088f8e843.html
anuleczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 21:19   #1102
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Mmm8002 Pokaż wiadomość
Forumowiczki pomóżcie!!!!!

Szukam fryzjera dosłownie "cudotwórcy". Mam włosy lekko kręcone, puszące się i baaardzo dużo . Trafiałam do różnych fryzjerów gdzie po wizycie płakać mi się chciało i ratunkiem była juz tylko kitka.

Aż do pewnego pięknego dnia... gdy trafiłam do salonu M. Sidorkiewicz na Piłsudskiego. Obsługa w pełni profesjonalna (m.in. Sylwia i Dagmara). Te dwie dziewczyny cudów niemalże dokonywały z moimi włosami. Prostowanie ich skróciło się do 40 min. Chodziłabym tam dalej, ale jest remont budynku, w którym urzędowały i nie wiem, co się z nimi dzieje. Wie może któraś z was kiedy biedzie otwarte lub gdzie sie przeniosły? (tel. w salonie odpowiada "abonent czasowo wyłączony)

Trafiłam ostatnio do dziewczyny która chyba ma najczęściej za klientki ma kobiety, którym wystarczy pomachać nożyczkami i na małą szczotkę wymodelować. Owszem wysłuchała, co chce i zaczęła tak jak chciałam. Gorzej było na półmetku. Okazało sie że tylko dysponuje gruba prostownicą (mam włosy półdługie) co w rezultacie dało włosy nie wyprostowane u góry. Na dodatek prostownica dała jej popalić, bo w połowie prostowania nie miała już siły prostowacz mi włosów. Nie dziwie się przy takiej prostownicy... Efekt końcowy był ok ale na krótko. Jak Tylko trochę mi odrosły po 2 tyg. prostowanie zaczęło być akrobatyką...

Lato w pełni a ja nie mogę patrzeć na swoją fryzurę.... muszę cos zrobić tzn. mieć porządnie/równo wycieniowane.

Może polecicie mi jakiegoś fryzjera, po którym nie wyjdę jak kura po wichurze i dały się mi później łatwo układać?? Może któraś wie, co sie dzieje z tym salonem, o którym wspomniałam na początku??

oj kurcze,a to byl tez moj fryzjer.... uwielbiam Sylwie..i gdzie ja jutro pojde?? a we wtorek wyjezdzam na wakacje....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 09:04   #1103
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Polecam salon Gabriel Professional. W Łodzi są dwa.
Ja byłam w śródmieściu.
Fajna atmosfera, ładny salon, przystepne ceny, dobrzy fryzjerzy.
Ja byłam u pani Oli, a mój TŻ u pana Marcina.
Ja - mycie, strzyżenie, farba w jednym kolorze, modelowanie = 140 zł
Tż - mycie, strzyżenie = 30 zł

Na pewno nie jest to ostatnia moja wizyta u pani Oli. Poza tym maja tam też solarium i kosmetyczkę, wszystko pod ręką.
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:54   #1104
joa_b
Raczkowanie
 
Avatar joa_b
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

No i stało się. Wczoraj byłam w salonie Agnes, ale zupełnie przypadkowo trafiłam w ręce drugiej pani Agnieszki (Kuzy). Chciałam ściąć włosy bardzo radykalnie, ale nie wiedziałam dokładnie jak. Pani Agnieszka doradziła mi i ścięła SUPER!

Dodam, że od lat nie wyszłam zadowolona od fryzjera i siedząc na fotelu ze strachu pociłam się jak mysz . Niepotrzebnie!

Efekty na załączonych zdjęciach. A tu, dla porównania, możecie zobaczyć jak było wcześniej:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1217019246
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00471.jpg (36,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00473.jpg (40,9 KB, 186 załadowań)
joa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:00   #1105
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ładnie wygladasz. Gratuluje
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:52   #1106
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

korzystając z wątku zwracam do Was z prośbą.

Czy macie kogoś poleconego ( w Łodzi ) kto odważył by się zrobić mi coś takiego na głowie.
zdjęcia poniżej, oczywiście chciałabym aby moje włoski aż tak baaardzo na tym nie ucierpiały.

pierwsze zdjęcie to ja ))))
a drugie to efekt który chcę osiągnąć.

z góry dziękuje za wszystkie rady.
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja3.JPG (68,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg short-hairstyles1.jpg (13,4 KB, 68 załadowań)
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 10:08   #1107
glutanolsodu
Przyczajenie
 
Avatar glutanolsodu
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam,

Czy polecicie kogoś kto jest w stanie zrobić dokładnie taką fryzurę jak w załączniku?

Dziękuję i pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (16,6 KB, 54 załadowań)
glutanolsodu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 10:47   #1108
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Poczytałam wątek pod kątem znalezienia dobrego fryzjera na wrześniowe wesele. Chciałabym eksperymentalnie pójść gdzieś indziej niż do Hair Coif, gdzie ścinam i farbuję od 8 lat. Moje zainteresowanie wzbudził komplementowany tu często salon Agnes zwłaszcza po zdjęciach fryzury joa_b. (Rewelacyjnie wygląda i sama bym ścinała w podobny sposób).Przejrzałam prawie wszystkie posty z jego nazwa w treści, ale nie mogę sie doszukać w nich informacji na jakich kosmetykach tam pracują. Ponieważ planuje farbowanie chciałabym, żeby było wykonane farbami Loreala, które aktualnie mam na głowie.

joa_b jeśli możesz napisz ile zapłaciłaś za ścięcie włosów, bo rozważam też wariant pójścia do Agnes tylko na cięcie. Na tej samej ulicy co salon jest też sklep dla fryzjerów gdzie sprzedają za ok. 40zł farby Loreal do profesjonalnej koloryzacji, więc może kupiłabym tubkę i samodzielnie nałożyła kolor. Sama już nie wiem na co sie zdecydować.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 11:06   #1109
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

zbroziu
glutanolsodu

spójrzcie odrobinę wyżej, niedawno pisałam o fryzjerze, którego bym poleciła
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 11:38   #1110
joa_b
Raczkowanie
 
Avatar joa_b
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

za ścięcie u Agnes zapłaciłam 50 zł. Dzięki za komplementy, dzisiaj włos został umyty i nawet bez suszenia / modelowania / żeli, pianek itd. wygląda nadal OK (oczywiście troszkę inaczej niż wczoraj...)
joa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.