Lutówki 2017 ❤ - część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-23, 14:57   #31
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Mi też wydaje się, że jest to do zrobienia, ale nie robią z tego powodu co napisałam wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


w oogle ogladalam staniki do karmienia, z hm mi pasuja tylko te co wszystkie chyba maja a la top miekki... reszta jakos dziwnie mi sie na boku wygina
alles itp itd ogladam i zdecydowac sie nie moge i... postanowilam ze kupie zapinki i sobie swoje staniki przerobie na nadajace sie do karmienia i git
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 15:01   #32
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Ja juz Was nie poczytam przy karmieniu. Mala jak tylko widzi, ze sie czyms innym zajmuje to przestaje jesc, kreci afery i mnie bije. Musze na nia ciagle patrzec.

W ogole robilismy zamowienie w aptece i dostalismy w prezencie probki jakies i opakowanie Bepanthenu 100g + 30g. Nie uzywamy tego, ale moze sie przyda.

U nas w przychodni nie mierza. Ja mam przy przewijaku miarke to wychodzi tak 63-64cm przy wyproscie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 15:54   #33
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

My bo usg..wszystko ok, kolejna wizyta jak skończy 7 miesiąc, więc oby czas jak najwolniej płynął
Całe wyjście do i z załatwiłam w pół godziny, łącznie z zejściem i zniesieniem wózka i potem z wniesieniem do mieszkania wszystko przez nadciągającą burzę, a że do przychodni mamy jakieś 10, 15 min piechotą to biegiem wszystko trwało jak torpeda no i nie było kolejki, gabinet otwarty, badanie 3 minuty. Dawid heheszkował przy badaniu...nie wiem dlaczego śmieszyło go jeżdżenie głowicą po bioderku

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do laboratorium i tylko ze skierowaniem Jedziemy na weekend do Polski, rano w poniedziałek idziemy do laboratorium w szpitalu, mojej mamy przyjaciółka tam pracuje to poda nam wyniki przez telefon i jak będzie ok to we wtorek pójdę na 6w1, innego wyjścia nie mam

Już zmieniłam raz lekarza, pierwszy był miły dla małej, ale taśmowo jechał, wszystko przygotowała pielęgniarka on wpadł, zbadał w 2 minuty a pytania mu zadawaliśmy jak w drzwiach już był... Ta była druga... szukam trzeciego lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
współczuję lekarza i jego podejścia

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ie wiem co za problem centymetrem/miara krawiecka zmierzyc dziecko bez wyprostu nozki. moze mam slaba wyobraznie.
Ja ostatnio chciałam mojego właśnie zmierzyć jak się prostował na macie, ale jakoś nie mogłam znaleźć miary
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 16:20   #34
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
My bo usg..wszystko ok, kolejna wizyta jak skończy 7 miesiąc, więc oby czas jak najwolniej płynął
Całe wyjście do i z załatwiłam w pół godziny, łącznie z zejściem i zniesieniem wózka i potem z wniesieniem do mieszkania wszystko przez nadciągającą burzę, a że do przychodni mamy jakieś 10, 15 min piechotą to biegiem wszystko trwało jak torpeda no i nie było kolejki, gabinet otwarty, badanie 3 minuty. Dawid heheszkował przy badaniu...nie wiem dlaczego śmieszyło go jeżdżenie głowicą po bioderku
może łaskotki ma dobrze,że na badaniu ok



chyba burza nadciąga bo coś grzmi
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 16:20   #35
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Tez Alę próbowałam zmierzyć i ma cos miedzy 60-65cm

Zrobilam porządek w jej ubraniach. Nie wiem kiedy nakupowalam tyle 68 chyba tego nie wychodzi...
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 16:29   #36
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Tez Alę próbowałam zmierzyć i ma cos miedzy 60-65cm

Zrobilam porządek w jej ubraniach. Nie wiem kiedy nakupowalam tyle 68 chyba tego nie wychodzi...
Mnie wyszło jakieś 64cm

Te ubrania 68 to mi się też jakoś rozmnażają... Ciekawe jak długo w nich pochodzi
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 16:32   #37
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Ja juz Was nie poczytam przy karmieniu. Mala jak tylko widzi, ze sie czyms innym zajmuje to przestaje jesc, kreci afery i mnie bije. Musze na nia ciagle patrzec.

W ogole robilismy zamowienie w aptece i dostalismy w prezencie probki jakies i opakowanie Bepanthenu 100g + 30g. Nie uzywamy tego, ale moze sie przyda.

U nas w przychodni nie mierza. Ja mam przy przewijaku miarke to wychodzi tak 63-64cm przy wyproscie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Patrzeć w oczy z miłością hehe skąd ja to znam. Jak sie niechcący matka rozproszy i w bok spojrzy to synek szybko przywoła do porządku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość




w oogle ogladalam staniki do karmienia, z hm mi pasuja tylko te co wszystkie chyba maja a la top miekki... reszta jakos dziwnie mi sie na boku wygina

alles itp itd ogladam i zdecydowac sie nie moge i... postanowilam ze kupie zapinki i sobie swoje staniki przerobie na nadajace sie do karmienia i git


Ja z avy polecam. Bardzo fajne sa i maja duża rozmiarówkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

I tak w ogole witam sie w nowym wątku
Dzis piękny dzień, odwiedził nas starszy o 2 miesiące kuzyn Kacpra - miedzy jedna a druga drzemka nawet na siebie spojrzeli jakoś kiepsko z synchronizacja na razie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 16:47   #38
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Oooo witam sie w nowej czesci
My nosimy rozmiar 62 dzis robilam porzadki z ubrankami i az mi sie lezka w oku zakrecila jak odkladalam takie malutkie body Za szybko rosna dzieciaczki..
Jutro ide zrobic porzadek z wlosami wreszcie ! Tesciowa przypilnuje Szymona i przy okazji wezme ciasto urodzinowe ze soba bo w czwartek ur mam to wypada cos dac.
My mamy dla malego super pediatre, ma podejscie, jest taki normalny widac ze z powolania
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 17:06   #39
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Mnie wyszło jakieś 64cm

Te ubrania 68 to mi się też jakoś rozmnażają... Ciekawe jak długo w nich pochodzi
Pocieszam sie ze w caly Swiat jest ta rozmiarówka, wiec mysle ze ze 3-4 miesiace.
Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Oooo witam sie w nowej czesci
My nosimy rozmiar 62 dzis robilam porzadki z ubrankami i az mi sie lezka w oku zakrecila jak odkladalam takie malutkie body Za szybko rosna dzieciaczki..
Jutro ide zrobic porzadek z wlosami wreszcie ! Tesciowa przypilnuje Szymona i przy okazji wezme ciasto urodzinowe ze soba bo w czwartek ur mam to wypada cos dac.
My mamy dla malego super pediatre, ma podejscie, jest taki normalny widac ze z powolania
Ja tez sie dzisiaj wzruszyłam jak pakowałam pierwsze body w rozm. 50, ktore było na Alę za duze
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 17:15   #40
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Pocieszam sie ze w caly Swiat jest ta rozmiarówka, wiec mysle ze ze 3-4 miesiace.


Ja tez sie dzisiaj wzruszyłam jak pakowałam pierwsze body w rozm. 50, ktore było na Alę za duze
Pamiętam jak dziś jak po powrocie ze szpitala ze złością odłożyłam te wszystkie śpiochy i bodziaki w rozmiarze 50, które na naszą żyrafkę były za małe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 17:29   #41
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Umówiłam się na makijaż permanentny brwi sQ zapomniałam spytać o kp, zapytam jak będę na wizycie, ok?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 17:30   #42
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Umówiłam się na makijaż permanentny brwi sQ zapomniałam spytać o kp, zapytam jak będę na wizycie, ok?
spokoooo moja mama sobie usta zrobila i tez miala isc i podpytac moze ktoraś z Was cos mi podpowe )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 17:37   #43
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
spokoooo moja mama sobie usta zrobila i tez miala isc i podpytac moze ktoraś z Was cos mi podpowe )
Oooo i jak? Zadowolona z ust? Idę 08.06
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 18:14   #44
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Oooo i jak? Zadowolona z ust? Idę 08.06
widzialam ją krotko po, wiec jeszcze suche, jeszcze pudruje i jeszcze lekko sztucznie wygladają (bo sobie powiekszyła, bo gorna wargę ma naturalnie taka malutka kreseczke) ale ogolnie mowi ze tak, ze super

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

przeszedłmi tez spiworek letni/ przescieradło z cybexa
jest TAK beznadzijne ze chyba odesle... no niby firmowe, niby personalizowane na ich foteliki a co sie nameczylam zeby jakkowliek zalozyc to moje (zjezdza, spada, w ogole nie wyglada jakby mialo pasowac)
chyba wole sama jakes cos mu podkladac pod plecki, chustke bambusowa czy cos... O_o
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 18:17   #45
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
widzialam ją krotko po, wiec jeszcze suche, jeszcze pudruje i jeszcze lekko sztucznie wygladają (bo sobie powiekszyła, bo gorna wargę ma naturalnie taka malutka kreseczke) ale ogolnie mowi ze tak, ze super

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

przeszedłmi tez spiworek letni/ przescieradło z cybexa
jest TAK beznadzijne ze chyba odesle... no niby firmowe, niby personalizowane na ich foteliki a co sie nameczylam zeby jakkowliek zalozyc to moje (zjezdza, spada, w ogole nie wyglada jakby mialo pasowac)
chyba wole sama jakes cos mu podkladac pod plecki, chustke bambusowa czy cos... O_o
Czytałam, chociaż nie kupiłam, że super pokrowce na fotelik są z Maylily bambusowe właśnie i chyba też na wymiar robią chciałam kupić, ale też potem stwierdziłam, że pieluszkę użyję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 18:23   #46
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Czytałam, chociaż nie kupiłam, że super pokrowce na fotelik są z Maylily bambusowe właśnie i chyba też na wymiar robią chciałam kupić, ale też potem stwierdziłam, że pieluszkę użyję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja sie martwie ze poki go wsadzam to mu sie zroluje ta chusta i w sumie bedzie gorzej jak lepiej bo bedzie go uwierało...
to chyba odesle, 150zł za kawalek przescieradłą frote ktory nie pasuje ;/
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 19:05   #47
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Witamy się z Antosią i Jankiem w nowym wątku 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 19:18   #48
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Czytałam, chociaż nie kupiłam, że super pokrowce na fotelik są z Maylily bambusowe właśnie i chyba też na wymiar robią chciałam kupić, ale też potem stwierdziłam, że pieluszkę użyję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dobrze wiedzieć, bo szukałam dzisiaj. Oryginalny jest jakiś drogi strasznie i jest z froty. A bambus to jednak lepsze rozwiązanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 19:21   #49
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, bo szukałam dzisiaj. Oryginalny jest jakiś drogi strasznie i jest z froty. A bambus to jednak lepsze rozwiązanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Takie okropne z froty w ostrym różu widziałam w TK różne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 19:35   #50
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Oh, nam szwagierka pożyczyła swojego cabriofix'a z pokrowcem z froty. Ściągnęłam go od razu, bo nie dość że materiał okropny, to ogólnie był brzydki i rozciągnięty...
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 19:49   #51
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

ej ta frota to nie glupie. od bawelny sie dziecko nie poci. najwazniejsze zasłonic poliester z fotelikow i juz wiadomo bambus lepiej ale ja uznalam ze 100% bawelna bedzie okejka no swietnie swietnie. a to z allegro. nie zwracalam nigdy nic z allegro (od jakies firmy bo dostalam paragon), wie ktoras cos?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 19:59   #52
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ej ta frota to nie glupie. od bawelny sie dziecko nie poci. najwazniejsze zasłonic poliester z fotelikow i juz wiadomo bambus lepiej ale ja uznalam ze 100% bawelna bedzie okejka no swietnie swietnie. a to z allegro. nie zwracalam nigdy nic z allegro (od jakies firmy bo dostalam paragon), wie ktoras cos?
Musisz sprawdzić na stronie licytacji jak zwroty, bo tam różnie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:04   #53
ydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 247
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Hejka byłyśmy dziś w mojej pracy się pokazać moja kierowniczka nie wypuszczala Hani z rak pierwszy raz jechałam z nią gdzieś dalej sama. Droga do pracy rewelacja z pracy masakra przez pare

min tak płakała a ja nie miałam się gdzie zatrzymać jak już znalazłam miejsce to przestała. Poważnie jak by ktoś pilotem wyłączył i zaczęły się heheszki zajechalysmy do przedszkola gdzie pracuję tz siostra i w końcu jej dzieci z grupy mogły zobaczyć Hanie na żywo były zachwycone
A teraz leżymy i się karmimy po kąpieli


Mam pytanko czy mam się martwić że Hania dopiero teraz ma ciemieniuche?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ydzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:08   #54
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Moja dostala jakieś wysypki na policzku, podejrzewam alergie na plyn do prania ręcznego, bo dziś mialam sukienkę w tym wyprana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:13   #55
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Witam na nowym watku!

Po dzisiejszym dniu padam... wyszlam przed 9 wrocilam po 16 (bylam w pracy, na zakupach i u Mamy) potem chwila w domu i na 17 na zebranie do szkoly (moja 5latka idzie do zerowki od wrzesnia) potem karmienie i spacer ze starsza zeby pobawila sie na placu zabaw... a teraz leze i nie mam sil sie ruszyc

Z tymi pokrowcami na fotelik to wyzszosc dedykowanych powinna byc taka ze do produkcji fotelikow (a wiec zakladam ze i dedykowanych wysciolek) uzywa sie materialow ktorych spalanie nastepuje powyzej jakiegos czasu... miejmy nadzieje ze nigdy tego nie sprawdzimy

Czy klub mozna ogarnac na apce? Bo na kompie na wizazu bylam dwa razy i nie wiem czy mam usilnie blagac o zaproszenie czy odpuscic calowanie Sq po stopach w tym temacie

Sq stworzylas potwora- dziecko woze w wozku w krotkim rekawie i bez czapki ku trwodze mojej Tesciowej i kolezanek z pracy ale zauwazylam ze nie tylko ja matka wariatka zagladam innym do wozka obczaic jak ubieraja maluchy tylko dzis z 3 matki na tym zlapalam jak szlam z obiema Corami- czulam sie w ich oczach jak specalistka jakas... jakby wiedzialy ze to Sq z wizazu dyktuje jak ubiera sie polowa dzieci na osiedlu hahaha

Dobrze ze mi przypomnialyscie ze musze leki zamowic

A i kolezanki w pracy zachwycone Mala stwierdzily ze idealnie dorobiona a ja nadal nie wiem kiedy ja tak dorobilismy... haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez youan
Czas edycji: 2017-05-23 o 20:15
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:19   #56
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Witam na nowym watku!

Po dzisiejszym dniu padam... wyszlam przed 9 wrocilam po 16 (bylam w pracy, na zakupach i u Mamy) potem chwila w domu i na 17 na zebranie do szkoly (moja 5latka idzie do zerowki od wrzesnia) potem karmienie i spacer ze starsza zeby pobawila sie na placu zabaw... a teraz leze i nie mam sil sie ruszyc

Z tymi pokrowcami na fotelik to wyzszosc dedykowanych powinna byc taka ze do produkcji fotelikow (a wiec zakladam ze i dedykowanych wysciolek) uzywa sie materialow ktorych spalanie nastepuje powyzej jakiegos czasu... miejmy nadzieje ze nigdy tego nie sprawdzimy

Czy klub mozna ogarnac na apce? Bo na kompie na wizazu bylam dwa razy i nie wiem czy mam usilnie blagac o zaproszenie czy odpuscic calowanie Sq po stopach w tym temacie

Sq stworzylas potwora- dziecko woze w wozku w krotkim rekawie i bez czapki ku trwodze mojej Tesciowej i kolezanek z pracy ale zauwazylam ze nie tylko ja matka wariatka zagladam innym do wozka obczaic jak ubieraja maluchy tylko dzis z 3 matki na tym zlapalam jak szlam z obiema Corami- czulam sie w ich oczach jak specalistka jakas... jakby wiedzialy ze to Sq z wizazu dyktuje jak ubiera sie polowa dzieci na osiedlu hahaha

Dobrze ze mi przypomnialyscie ze musze leki zamowic

A i kolezanki w pracy zachwycone Mala stwierdzily ze idealnie dorobiona a ja nadal nie wiem kiedy ja tak dorobilismy... haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dziewczyny, Ala od paru dni ma przeważnie śluzowate kupki… Myślicie, że może to być po truskawkach? W internecie wyczytałam, że przeważnie od nabiału, ale ten akurat jem cały czas i nie było problemu.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:31   #57
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Youan co to z tym spalaniem? statystycznie to się rzadko zdaza, naprawdę. I dzisiejsze samochody to trochę coś innego niż kiedyś.

sQ są jeszcze takie wkladki antypotliwe do fotelików, mam dla starszego i w lato super się sprawdzala. Teraz przeszukalam cały dom i nie mogę jej zlokalizować, więc rozważam zakup drugiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:34   #58
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez ydzia Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy mam się martwić że Hania dopiero teraz ma ciemieniuche?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ie musisz nam wyszła z 2tygodnie temu (maciek ma ponad 3,5mca) i to taka duza ze sie platy na glowie porobily wielkosci 1-2groszówek i walcze z nimi do dzis... olej, szczota, tetra... schodzi, juz koncówka, ale ostro walcze...


Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość

Czy klub mozna ogarnac na apce? Bo na kompie na wizazu bylam dwa razy i nie wiem czy mam usilnie blagac o zaproszenie czy odpuscic calowanie Sq po stopach w tym temacie

Sq stworzylas potwora- dziecko woze w wozku w krotkim rekawie i bez czapki ku trwodze mojej Tesciowej i kolezanek z pracy ale zauwazylam ze nie tylko ja matka wariatka zagladam innym do wozka obczaic jak ubieraja maluchy tylko dzis z 3 matki na tym zlapalam jak szlam z obiema Corami- czulam sie w ich oczach jak specalistka jakas... jakby wiedzialy ze to Sq z wizazu dyktuje jak ubiera sie polowa dzieci na osiedlu hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1. klub przez przeglądarke mozne sprawdzać przez appke nie
2. ))
ja dzis bylam z malym w rampersie (kr rekaw i dół) po 17...uznalam ze troche mnie poniosło bo nie wiem skad chmury sie wziely... wiec jak mijałąm matki z dziecmi w bucikach, spodniach, dlugich bluzach to mu gole nozki zakrywałam pielucha muslinowa ale mial cieple nogi
pozniej jeszcze do tego jakze gorszącego widoku dolaczyl moj maz w dlugich spodniach


ide dzis spac. tak postanowilam. dzis sie wyspie!

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Youan co to z tym spalaniem? statystycznie to się rzadko zdaza, naprawdę. I dzisiejsze samochody to trochę coś innego niż kiedyś.

sQ są jeszcze takie wkladki antypotliwe do fotelików, mam dla starszego i w lato super się sprawdzala. Teraz przeszukalam cały dom i nie mogę jej zlokalizować, więc rozważam zakup drugiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieki popatrze !! bo my z malym czesto jezdzimy i sie na pewno przyda choc teraz mam w koncu roletki do samochodu na okna wiec na pewno bedzie mu przyjemniej
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:36   #59
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ie musisz nam wyszła z 2tygodnie temu (maciek ma ponad 3,5mca) i to taka duza ze sie platy na glowie porobily wielkosci 1-2groszówek i walcze z nimi do dzis... olej, szczota, tetra... schodzi, juz koncówka, ale ostro walcze...




1. klub przez przeglądarke mozne sprawdzać przez appke nie
2. ))
ja dzis bylam z malym w rampersie (kr rekaw i dół) po 17...uznalam ze troche mnie poniosło bo nie wiem skad chmury sie wziely... wiec jak mijałąm matki z dziecmi w bucikach, spodniach, dlugich bluzach to mu gole nozki zakrywałam pielucha muslinowa ale mial cieple nogi
pozniej jeszcze do tego jakze gorszącego widoku dolaczyl moj maz w dlugich spodniach


ide dzis spac. tak postanowilam. dzis sie wyspie!

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



dzieki popatrze !! bo my z malym czesto jezdzimy i sie na pewno przyda choc teraz mam w koncu roletki do samochodu na okna wiec na pewno bedzie mu przyjemniej
Ja też się właśnie wybieram Kaja śpi od 1,5h więc przede mną jakieś 10h snu. Ide, a co!
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:38   #60
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ie musisz nam wyszła z 2tygodnie temu (maciek ma ponad 3,5mca) i to taka duza ze sie platy na glowie porobily wielkosci 1-2groszówek i walcze z nimi do dzis... olej, szczota, tetra... schodzi, juz koncówka, ale ostro walcze...




1. klub przez przeglądarke mozne sprawdzać przez appke nie
2. ))
ja dzis bylam z malym w rampersie (kr rekaw i dół) po 17...uznalam ze troche mnie poniosło bo nie wiem skad chmury sie wziely... wiec jak mijałąm matki z dziecmi w bucikach, spodniach, dlugich bluzach to mu gole nozki zakrywałam pielucha muslinowa ale mial cieple nogi
pozniej jeszcze do tego jakze gorszącego widoku dolaczyl moj maz w dlugich spodniach


ide dzis spac. tak postanowilam. dzis sie wyspie!

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



dzieki popatrze !! bo my z malym czesto jezdzimy i sie na pewno przyda choc teraz mam w koncu roletki do samochodu na okna wiec na pewno bedzie mu przyjemniej
AeroMoov się nazywa.

Ja też dużo jeżdżę, u nas wkladka to podstawa w lato. Szyby mam przyciemniane i zastanawiam się czy właśnie zaslonka by jeszcze coś dała, bo czasami widzę że jednak święci im po oczach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-08 12:14:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.