brak gry wstepnej :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 22:05   #1
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Angry

brak gry wstepnej :(


na poczatku napisałam posta dłuuuuugaśnego ale teraz go skracam: co zrobić żeby mój TŻ wreszcie zrozumiał że mi do podniecenia nie wystarcza tylko to że on powie "może seksika?" wrrrrrrr rozleniwił sie okropnie kiedyś gra wstępna i wogóle całe to tworzenie atmosfery było dłuuuuuuugasne a teraz??? WOGóLE NIE ZWRACA UWAGI żE JA TEZ UCZESTNICZE W TYM AKCIE czuje sie za przeproszeniem jak "worek na spermę" (oj brzydkie to było )

co ja mam z nim zrobić? najpierw kupiłam mu książkę "wspaniały kochanek" (swoja droga fantastyczne książki sa z tej serii) myślałam że może zrozumie delikatna aluzję ale nie zrozumiał potem była rozmowa, powiedziałam wszystko co lezy mi na watrobie w tym temacie, nie poskutkowało niestety, teraz bojkotuje Jego potrzeby () ale to i tak nic nie daje chyba przejde niedługo do użycia siły
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 22:38   #2
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: brak gry wstepnej :(

Wiesz co, jak mu już powiedziałaś o tym , a on nadal cię ignoruje i zależy mu tylko na zaspokojeniu własnych potrzeb seksualnych a nie twoich, to niestety jest to chyba powazniejszy problem w waszym związku .
Musisz chyba dogłębnie zastanowić się nad waszym całym związkiem a nie tylko sprawą łóżka, ponieważ jak komus zależy na drugiej osobie to jej nie ignoruje i nie bagatelizuje sprawy, albo udaje,że nic się nie wydarzyło.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 06:51   #3
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: brak gry wstepnej :(

Zastanów się, czy brak gry wstępnej to problem, czy konsekwencja innych problemów w Waszym związku. Może jeśli wszystko dokładnie przeanalizujesz, a z TŻ porozmawiasz, dlaczego zmienił zachowanie w tej kwestii, uda się Wam wszystko wyjaśnić i wrócić do stanu "normalności". Jeśli to nie pomoże, to nasuwa się wniosek, że jemu po prostu nie zależy...
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 07:11   #4
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: brak gry wstepnej :(

To że aluzje nie pomogły to mnie akurat nie dziwi, bo faceci myslą troche inaczej niz my i najczesciej w ogole nie wyłapują naszych mniej lub bardziej delikatnych podpowiedzi i aluzji . Moj TZ mi sam powiedział ze jak cos od niego chce to mam mu to jasno wyartykułować, a nie czekac az sie sam domysli, bo sie nie domysli
Ale skoro piszesz ze szczera rozmowa tez nic nie dała... a co wlasciwie na Twoje uwagi powiedział Twoj facet - dostrzega problem, obiecał cos zmienic czy tak zupełnie nic?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:54   #5
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: brak gry wstepnej :(

Tak facetowi trzeba łopatologicznie wytłumaczyć .
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 20:37   #6
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: brak gry wstepnej :(

Cytat:
Napisane przez kasiulka
To że aluzje nie pomogły to mnie akurat nie dziwi, bo faceci myslą troche inaczej niz my i najczesciej w ogole nie wyłapują naszych mniej lub bardziej delikatnych podpowiedzi i aluzji . Moj TZ mi sam powiedział ze jak cos od niego chce to mam mu to jasno wyartykułować, a nie czekac az sie sam domysli, bo sie nie domysli
Ale skoro piszesz ze szczera rozmowa tez nic nie dała... a co wlasciwie na Twoje uwagi powiedział Twoj facet - dostrzega problem, obiecał cos zmienic czy tak zupełnie nic?
powiedział że ok że postara sie to zmienic i rzeczywiście przez 2,3 razy wszystko było ok ale ptem znowu to wraca do normalności (właściwie nienormalności, bo tej gry wstepnej nie ma)
żeby on jeszcze chciał zrozumieć a on to wszystko traktuje jak wielki atak na jego osobę i jego meskość i wogóle 3 lata już jestesmy razem ale jakoś ostatnio to niekumaty ten mój TŻ
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:30   #7
ciapuszka
Raczkowanie
 
Avatar ciapuszka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 199
Dot.: brak gry wstepnej :(

DELIKATNIE !! wiem z doświadczenia, jak mu wale prosto z mostu to sie oburza i nie chce rozmawiać na ten temat.
Miała podobny problem, ale ja go rozwiązałam tak: przytulałam sie, a on od razu zabierał sie do akcji, to ja mu na to: powoli, brałam jego rękę i kładłam w miejscu gdzie chciałam zeby mnie dotykał, a jak za szybko jego ręka zawedrowała tam gdzie nie trzeba, to kolejny raz brałam jego rękę i kładłam tam gdzie chciałam żeby mnie dotykał. Jak zaczął dotykać to mu mówiłam: tak, dobrze mi, dobrze to robisz, albo przytulałam sie do niego mocniej i "mruczałam" mu do ucha, wiecie jaki on był z siebie wtedy dumny I tak samo podczas seksu, jak chce żeby dotykał mnie inaczej, to poprostu mówie mu np. daj paluszka, no i z moją pomocą pokazuje mu co i jak ma robić, a potem mówie mu jak mi dobrze i jak cudownie to robi
ciapuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 16:48   #8
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: brak gry wstepnej :(

ja bym powiedziala raz delikatnie, drugi raz ostrzej a jak by nie poskutkowalo, to bym sie obrazila i miesiac bez seksu dla nauczki
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:54   #9
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: brak gry wstepnej :(

przeciez kiedys umiał i wszystko było bardzo dobrze, a teraz? to z lenistwa czy co
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:14   #10
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: brak gry wstepnej :(

.

Edytowane przez buska
Czas edycji: 2006-06-09 o 20:32
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 10:37   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: brak gry wstepnej :(

Cytat:
Napisane przez demetria
przeciez kiedys umiał i wszystko było bardzo dobrze, a teraz? to z lenistwa czy co
3 lata i lenistwo hmm nie wróże świetlanej przyszlosc
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 19:22   #12
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: brak gry wstepnej :(

Mam dokładnie ten sam problem...czytając ciebie czytałam jakby w moich myślach...za kilka miesięcy i ja będe ze swoim 3 lata...kiedys rowniez byl bardziej chetny do zabawy..teraz lubi przejsc od razu do roboty i juz...mi rowniez nie sprawia to ogromnej przyjemnosci i tez probowalam z nim rozmawiac....dokladnie jak u ciebie daje to skutek na mniej wiecej 2 lub 3 razy....chyba ze bede mu ten temat wałkowała dłuuugo i bardzo dokłądnie wtedy starcza to na dłuzej...czytalam gdzies ze faceci po prostu nie potzrebuja takiej "rozgrzewki" jak my...wiec musimy byc uparte i nie dawac si wykorzystywac...jak idzie za szybko to musimy przystopowac i narzucic swoj rytm...chyba jendynie to nam pozostaje....
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 13:19   #13
ciapuszka
Raczkowanie
 
Avatar ciapuszka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 199
Dot.: brak gry wstepnej :(

Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk
Mam dokładnie ten sam problem...czytając ciebie czytałam jakby w moich myślach...za kilka miesięcy i ja będe ze swoim 3 lata...kiedys rowniez byl bardziej chetny do zabawy..teraz lubi przejsc od razu do roboty i juz...mi rowniez nie sprawia to ogromnej przyjemnosci i tez probowalam z nim rozmawiac....dokladnie jak u ciebie daje to skutek na mniej wiecej 2 lub 3 razy....
U mnie zadziałało! Na poczatku myślałam że jest cudownie, ale z każdym razem przekonywałam sie że może być jeszcze przyjemniej. Niestety jakiś czas temu wszystko sie zatrzymało, i było tak jak opisujecie, poprostu nie chciało mu się. Zwróciłam mu kilka razy delikatnie uwage, i znowu jest super. Po roku współżycia mamy wciąż nowe pomysły i doznania Super
ciapuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 14:36   #14
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: brak gry wstepnej :(

moze to jest tak, ze seks to odbicie zwiazku? jesli nie zwraca uwagi na twoje potrzeby na codzien, to dlaczego mialby to robic w lozku?
moj facet np uwaza moje cialo za czysta poezje, a seks jest dla nas nadal przezyciem dosc metafizycznym. nie wyobrazam sobie, zeby to mialo sie zmienic.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 22:50   #15
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: brak gry wstepnej :(

qrcze, a może to nam się pozmieniało?
wiecie, w czym rzecz, czasem może być dłuuuuuuuugo i romantycznie, a czasem szybki numerek i ostrrrry sex. A facetom w to graj, potem już myślą, że tylko tak można.
przerąbane
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:26   #16
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: brak gry wstepnej :(

Wydaje mi się, że najważniejsza jest rozmowa!
__________________
Fajnie jest być kochaną...

Edytowane przez kaaalinkaaa
Czas edycji: 2010-07-25 o 20:00 Powód: błąd
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:47   #17
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: brak gry wstepnej :(

ja jeśli bym się wstydziła porozmawiac w 4 oczy, to napisałabym mejla
bo jakos to mu zakomunikowac musisz-sam nie zgadnie przeciez
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 20:09   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: brak gry wstepnej :(

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak mu już powiedziałaś o tym , a on nadal cię ignoruje i zależy mu tylko na zaspokojeniu własnych potrzeb seksualnych a nie twoich, to niestety jest to chyba powazniejszy problem w waszym związku .
Musisz chyba dogłębnie zastanowić się nad waszym całym związkiem a nie tylko sprawą łóżka, ponieważ jak komus zależy na drugiej osobie to jej nie ignoruje i nie bagatelizuje sprawy, albo udaje,że nic się nie wydarzyło.
Bardzo trafne spostrzeżenie.

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, ponieważ mam podobny problem. Wydaje mi się, że sama poniekąd do tego doprowadziłam, bo ostatnio pozwoliłam na to TŻtowi. Studiujemy w innych miastach i gdy spotykamy się sami w weekend często pierwszą rzeczą, którą robimy jest właśnie seks. Mam na niego wielką ochotę, więc w takich momentach zazwyczaj wszystko jest w porządku - od razu jestem gotowa, ale gdy kochamy się np. następnego dnia, chciałabym żeby popieścił mnie trochę dłużej niż 5 minut. Nasze stosunki tak ogólnie nie są krótkie, ale brakuje mi tej gry wstępnej, ponieważ czasami później nie odczuwam wielkiej przyjemności. Może macie jakieś rady, jak delikatnie dac TŻtowi do zrozumienia, że chciałabym, żeby dłużej się mną zajmował ?? Dodam że jesteśmy razem dwa lata i w każdej innej sprawie się dogadujemy. Problemem może byc jeszcze to, że ja jestem wstydliwa i nie za bardzo umiem tak otwarcie rozmawiac o seksie (co wywodzi się ze sposobu w jaki byłam wychowana i z tego że w domu był to temat nigdy nieporuszany). Nie chcę w żaden sposób urazic TŻta, lecz jedynie odczuwac większą przyjemnośc z naszych stosunków.
ROZMOWA. Sugerowanie etc. może przynieść odwrotny skutek. Powiedz: brakuje mi tego, co było, dłuższych zabaw, pamiętasz jak robiliśmy to i tamto - fajnie było. Możesz to powiedzieć w fajny, miły sposób, zalotny, zachęć go do wspomnień i zaplanujcie co chcielibyście robić. Powiedz mu, że szybkie numerki są super, ale przeplatane z dłuższymi. Np. OK, na początek szybkie rozładowanie emocji, ale po odpoczynku dłuższa zabawa. Rozmowa kręci i to bardzo. My samą rozmową, fantazjami, opowiadaniem sobie czegoś, potrafimy się podkręcić na maska. To Twój facet, Twoje życie i rób coś z tym.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-01-02 o 20:14
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:20   #19
AnetkaWr
Zadomowienie
 
Avatar AnetkaWr
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 036
Dot.: brak gry wstepnej :(

Mi też bardzo jest potrzebna gra wstępna. Ale mówie to tak jest
__________________

160 cm
78 77
76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65

AnetkaWr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 11:29   #20
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: brak gry wstepnej :(

hm... znajac zycie na Twoim miejscu bym sie obrazila ale to nie jest sposob godny nasladowania. problem faktczynie lezy gdzies w was i nie jest to wylacznie kwestia samego seksu

teraz tak mysle,ze moze warto zafundowac mu wieczor pelen wrazen. kolacja, ladna bielizna, i dluuuuuga gra wstepna (mozesz przejac inicjatywe, choc mysle ze i on nie pozostanie dluzny). albo pomęcz go trochę - same pieszczoty, wg Twoich zasad. i odwlekanie stosunku w nieskonczonosc. ta męka zostanie mu wynagrodzona przyjemnoscia o niebo wieksza niz szybki numerek moze to pomoze rozbudzic wasza fantazje i checi na nowo?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.