Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 09:56   #571
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
No to może seria III ???
zapomnialam o serii III w sumie warte przemyslenia
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:18   #572
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

zgroza szok! kurację zaczełam w sobote a dziś sobie paznokieć złamałam tak do mięska
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 17:51   #573
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez suonko
zgroza szok! kurację zaczełam w sobote a dziś sobie paznokieć złamałam tak do mięska
ojej, współczuję, musiało boleć
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 18:15   #574
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez suonko
zgroza szok! kurację zaczełam w sobote a dziś sobie paznokieć złamałam tak do mięska
auu... uwazaj, zeby nie zanfekowac tego miejsca...
najlepiej na poczatku kuracji obciac paznokcie na krotko, bo pozniej to juz tylko dlugie nosic
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:55   #575
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
auu... uwazaj, zeby nie zanfekowac tego miejsca...
najlepiej na poczatku kuracji obciac paznokcie na krotko, bo pozniej to juz tylko dlugie nosic
młodaa ma racje sama przed rozpoczeciem kuracji NT II obcielam paznokcie na krotko
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 20:05   #576
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

no to super, ja mam nadzieje ze tez odzyweczka mi pomoze
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 20:16   #577
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
młodaa ma racje sama przed rozpoczeciem kuracji NT II obcielam paznokcie na krotko
uhmmm bolało choć nie mam długich paznokci. myślę za na odżywce szybko urośnie i nie będzie się podrażniać przy każdym dotknięciu
pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 11:07   #578
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez suonko
uhmmm bolało choć nie mam długich paznokci. myślę za na odżywce szybko urośnie i nie będzie się podrażniać przy każdym dotknięciu
pozdrawiam
Suonko, życzę Ci powodzenia i wytrwalosci ale warto, bo efekty sa
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 11:52   #579
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Arwens, ja tylko krotkie pytanie (po tym jak dowiedzialam sie o jakich glupotach bylam przekonana), mozna stosowac odzywki Foundation/Intensive Therapy caly czas? Juz wczesniej pytala Magrest, obawiam sie,z eby teraz nei staly sie kruche i suche. Moge stosowac je tylko jako baze podkaldowa pod kolorowy lakier? Nie chcialabym 'przedobrzyc' nakladajac caly czas 6 warstw i zmywac przez caly czas (poza tym nie ukrywajac, taka zabawa wychodzi wtedy drogo).
Jeśli przeszłś kurację na II i twoje paznokcie są już w dobrym stanie, nie rozdwajają się to możesz przejść na formułę III i używać ją jako odżywkę podkładową , ona zatrzyma wilgoć w paznokciu i nie pozwoli aby się kruszyły po III możesz przejść na formułę I i używać jej cały czas . Codzienne nakładanie odżywki jest konieczne na początku kuracji aby zabezpieczyć odrosty, potem wystarczy już tylko nakładać co 3 dzień bo paznokcie wciąż rosną więc należy zabezpieczyć odrosty, aby do paznokcia nie przedostawały się substancje które mogą im zaszkodzić . Pozdrswiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 14:26   #580
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
młodaa ma racje sama przed rozpoczeciem kuracji NT II obcielam paznokcie na krotko
dziekuje za uznanie hihi )
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 14:32   #581
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez arwenes
Jeśli przeszłś kurację na II i twoje paznokcie są już w dobrym stanie, nie rozdwajają się to możesz przejść na formułę III i używać ją jako odżywkę podkładową , ona zatrzyma wilgoć w paznokciu i nie pozwoli aby się kruszyły po III możesz przejść na formułę I i używać jej cały czas . Codzienne nakładanie odżywki jest konieczne na początku kuracji aby zabezpieczyć odrosty, potem wystarczy już tylko nakładać co 3 dzień bo paznokcie wciąż rosną więc należy zabezpieczyć odrosty, aby do paznokcia nie przedostawały się substancje które mogą im zaszkodzić . Pozdrswiam arwenes
przegladalam allegro i ciezko tak o III, ale moze wkrotce sie pojawi paznokcie sa teraz w calkiem dobrym stanie, ale nie chcialabym pzechodzic jeszcze raz przez kuracje, bo jednak po jakims czasie wracaja do rozdwajania, lamania. A nie lepiej od razu przejsc na I? bo ta jest latwiej dostepna...

***
a moze rownie dobrym rozwiazaniem bedzie kupienie II i uzywanie jej tylko jako baza pod lakier kolorowy? bo te juz najlatwiej dostepne

Edytowane przez młodaa
Czas edycji: 2006-03-16 o 15:23
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 08:55   #582
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Arwenes, a czy moge stosowac Nail Teka II w ten sposob : najpierw na suche paznokcie warstwa Intensive Therapy II, potem 2 warstwy lakieru kolorowego i na koniec warstwa IT II? i przez kolejne 6 dni dokladac po 1 warstwie IT II? chodzi o to, ze wczesniej stosowalam z IT II rowniez Foundation II ale teraz foundation mi sie juz skonczylo i zaopatrzylam sie w kolejna buteleczke IT II.
Możesz, ale jeśli nie będzie trzymał się dobrze lakier i będą odpryski to będzie to wina niestety formuły II bo ona nie ma zbyt dobrej przyczepności.
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 08:59   #583
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

na stronie www.elarto.pl sa rozne odzywki do kupienia drogą wysyłkowa za pomoca neta
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 09:06   #584
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Arwens, ja tylko krotkie pytanie (po tym jak dowiedzialam sie o jakich glupotach bylam przekonana), mozna stosowac odzywki Foundation/Intensive Therapy caly czas? Juz wczesniej pytala Magrest, obawiam sie,z eby teraz nei staly sie kruche i suche. Moge stosowac je tylko jako baze podkaldowa pod kolorowy lakier? Nie chcialabym 'przedobrzyc' nakladajac caly czas 6 warstw i zmywac przez caly czas (poza tym nie ukrywajac, taka zabawa wychodzi wtedy drogo).
Już wcześniej pisałam, że jeśli masz już ładne pazanokcie to kup sobie Foundation III i używaj tylko jako podkład potem pomaluj 2 warstwy lakierem i dokup sobie Quicken który jest doskonałym utwardzaczem do lakieru i nie robią się odpryski i taki komplet masz na bardzo długo, tylko pamiętaj, że jak pomalujesz ciemnym lakierem to odczekaj aż dobrze wyschnie lakier bo zabarwi Ci Quicken na kolor i nie będziesz mogła go używać do jasnych lakierów. Pozdrawiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 09:13   #585
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
przegladalam allegro i ciezko tak o III, ale moze wkrotce sie pojawi paznokcie sa teraz w calkiem dobrym stanie, ale nie chcialabym pzechodzic jeszcze raz przez kuracje, bo jednak po jakims czasie wracaja do rozdwajania, lamania. A nie lepiej od razu przejsc na I? bo ta jest latwiej dostepna...

***
a moze rownie dobrym rozwiazaniem bedzie kupienie II i uzywanie jej tylko jako baza pod lakier kolorowy? bo te juz najlatwiej dostepne
Niestety nie ,Formuła II nałożona na paznokieć już twardy i gruby będzie go dalej utwardzała i zacznie pękać, a pęka niestety w najgorszym miejscu bocznej i poniżej zewnętrznej części łożyska paznokcia , ponieważ tam następują największe naprężenia płytki . Pozdrawiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 09:31   #586
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No to muszę sie zaopatrzeć w tą formułę III, bo jak narazie wykańczam resztki Foundation i IT II, a paznokcie mam już długie i twarde i nierozdwojone
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:12   #587
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Quicken juz mam i z powodzeniem stosuje zatem pozostaje kupienie III dziekuje za odpowiedz Arewnes
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:18   #588
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Arwenes czy możesz napisać coś więcej o nail tek III ??? Na polskiej stronie Nail Tek'a nie ma za dużo informacji, a chciałabym zakupić teraz formułę III. Czy III też jest w postaci podkładu i nawierzchniowej czy tylko po prostu jedna odzywka?
Jakbyś mogła to napisz coś więcej o III i jak powinno się ją stosować.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:33   #589
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Arwenes czy możesz napisać coś więcej o nail tek III ??? Na polskiej stronie Nail Tek'a nie ma za dużo informacji, a chciałabym zakupić teraz formułę III. Czy III też jest w postaci podkładu i nawierzchniowej czy tylko po prostu jedna odzywka?
Jakbyś mogła to napisz coś więcej o III i jak powinno się ją stosować.
Formuła III i foundation III przeznaczona jest dla twardych i suchych paznokci , zatrzymuje wilgoć w paznokciu i jest także najlepszym preparatem dla alergików zawiera najmniej aldehydów . Używa się jej tak samo jak F. II czyli jest odżywka podkładowa i nawierzchniowa Foundation III nakładamy na paznokieć potem dwie warstwy kolorowego lakieru i najlepiej zamiast Formuły III kipić sobie Quicken dla lepszej ochrony lakieru i to wystarczy Quicken świetnie zabezpiecza lakier przed odpryskami , jest elastyczny i nie żółknie na jasnych lakierach . Pozdrawiam
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 21:38   #590
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez arwenes
Formuła III i foundation III przeznaczona jest dla twardych i suchych paznokci , zatrzymuje wilgoć w paznokciu i jest także najlepszym preparatem dla alergików zawiera najmniej aldehydów . Używa się jej tak samo jak F. II czyli jest odżywka podkładowa i nawierzchniowa Foundation III nakładamy na paznokieć potem dwie warstwy kolorowego lakieru i najlepiej zamiast Formuły III kipić sobie Quicken dla lepszej ochrony lakieru i to wystarczy Quicken świetnie zabezpiecza lakier przed odpryskami , jest elastyczny i nie żółknie na jasnych lakierach . Pozdrawiam
Jedna spełniająca wszystkie te zadania to Hydration III ona silniej nawilża paznokcie.
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:50   #591
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Arwenes czy możesz napisać coś więcej o nail tek III ??? Na polskiej stronie Nail Tek'a nie ma za dużo informacji, a chciałabym zakupić teraz formułę III. Czy III też jest w postaci podkładu i nawierzchniowej czy tylko po prostu jedna odzywka?
Jakbyś mogła to napisz coś więcej o III i jak powinno się ją stosować.
Na alegro widziałam Foundation III wygląda na oryginał , jak będziesz kupować to zwróć uwagę żeby była biała (nie żółta czy pomarańczowa) bo te chyba nie są pewne, pytaj jak będziesz robiła zakup.Pozdrawiam
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:54   #592
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny ,jestem laik w tych sprawach ,

w co lepiej zainwestowac NT Foundation II vzy IT II?
szczerze wydac 70 zł na pazury to dla mnie stanowczo za dużo.

Gdzie w usa mozna dostac NT? jakies specjalne sklepy?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:54   #593
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzięki za szybką odpowiedź A czy myslisz, że mogłabym używać tylko Foundation III jako podkład i na to tylko lakier kolorowy? Czy to będzie miało sens?
A Hydration chciałabym zakupić, ale w Polsce ciężko jest go dostać, no i cena powalająca
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:02   #594
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez arwenes
Na alegro widziałam Foundation III wygląda na oryginał , jak będziesz kupować to zwróć uwagę żeby była biała (nie żółta czy pomarańczowa) bo te chyba nie są pewne, pytaj jak będziesz robiła zakup.Pozdrawiam
Jakas wizazanka w tym watku wczesniej pisala, ze foundation II , ktore kupila na allegro mialo kolor żółty, a nie bialy, bala sie, ze moze to podrobka, wiec zadzwonila do przedstawiciela Nail Teka na Polske, firmy a.i.polska, gdzie jej wyjasnili, ze w USA te odzywki, tzn foundation sa żółte (nie wiem, moze biale tez sprzedaja), a na Europe tylko biale.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:08   #595
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Arwenes, a co sadzisz o preparacie (tez Nail tek) 10 Speed (o ile nie pomylilam nazwy)? to jest wysuszacz do lakieru, taki,ktory wysusza w ciagu 5 min. wszystkie (!) warstwy lakieru, a nie tylko ta wierzchnia, wiec nawet jak sie robi manicure poznym wieczorem rano nie ma sladow np poscieli na paznokciach. aha 10 Speed jest w formie zakraplacza. widzialam go na stroni udanezakupy.pl, kosztowal chyba jakies 30zl

na amerykanskim forum wizazowym spotkalam sie z opinia o NT Quicken, ze tak szybko zasycha, ze trzeba bardzo sprawnie nakladac go na lakier, w przeciwnym razie robia sie smugi. czy to prawda?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:54   #596
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Jakas wizazanka w tym watku wczesniej pisala, ze foundation II , ktore kupila na allegro mialo kolor żółty, a nie bialy, bala sie, ze moze to podrobka, wiec zadzwonila do przedstawiciela Nail Teka na Polske, firmy a.i.polska, gdzie jej wyjasnili, ze w USA te odzywki, tzn foundation sa żółte (nie wiem, moze biale tez sprzedaja), a na Europe tylko biale.
Ale wtedy była mowa o Foundation II, a teraz pytałam o formułę III. Więc może III ma być mleczna, tak jak pisała arwenes...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:12   #597
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja po dwóch tygodniach Nail Tek Foundation II mogę stwierdzić że już mam o wiele mocniejsze pazurki, ta odżywka jest rewelacyjna, tak szybko podziałała i jak szybko paznokcie rosną
Robię tak: nail tek II, potem dwie warstwy llakieru kolorowego i jakiś utwardzacz.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 14:20   #598
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Arewnes a co to oznacza jak paznokcie zawijają sie po bokach? Wiem, że coś już o tym wczesniej wspominałaś, ale nie pamiętam...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 14:42   #599
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Dzięki za szybką odpowiedź A czy myslisz, że mogłabym używać tylko Foundation III jako podkład i na to tylko lakier kolorowy? Czy to będzie miało sens?
A Hydration chciałabym zakupić, ale w Polsce ciężko jest go dostać, no i cena powalająca
Dolaczam sie do tego pytania, choc juz zamowilam Foundation III
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 17:17   #600
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A może by tak założyć temat np ''nail tek- zdjęcia paznokci przed i po kuracji'' ? zeby nie szukac w tym temacie i grzebac za zdjęciami, tylko jeden wielki zbior by był :P
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.