Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 14:26   #871
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Vanilia zaraz Ci pomogę z tym na PW, żeby nie zaśmiecać wątku z Tri
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 15:10   #872
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

palina_malina wiesz co tak się zastanowilam nad Twoim postem odnosnie diety i musze przyznac Ci rację. Moze to Tri a moze zdrowe odzywianie, a moze obydwa czynniki wpłynely na tak drastyczna poprawe mojej cery. We wrzesniu zaczełam uzywac Tri a w październiku diete proteinową, jem głownie nabial, chude mięso, zero smażonego, zero słodyczy, pije duzo wody.. Dzis juz styczen a buzia wyglada super, wyobrazcie jaka bylo moja radosc gdy wczoraj kolezanka zapytala co zrobilam tak mi się cera poprawila.. Takze wydaje mi się że napewno zdrowe odzywianie ma spory wplyw na kondycje naszej cery
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:00   #873
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
palina_malina wiesz co tak się zastanowilam nad Twoim postem odnosnie diety i musze przyznac Ci rację. Moze to Tri a moze zdrowe odzywianie, a moze obydwa czynniki wpłynely na tak drastyczna poprawe mojej cery. We wrzesniu zaczełam uzywac Tri a w październiku diete proteinową, jem głownie nabial, chude mięso, zero smażonego, zero słodyczy, pije duzo wody.. Dzis juz styczen a buzia wyglada super, wyobrazcie jaka bylo moja radosc gdy wczoraj kolezanka zapytala co zrobilam tak mi się cera poprawila.. Takze wydaje mi się że napewno zdrowe odzywianie ma spory wplyw na kondycje naszej cery
ja pije codziennie 1,5 litra wod, ale słodycze niestey jem
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 23:02   #874
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja pije codziennie 1,5 litra wod, ale słodycze niestey jem
heheheh i tu jest wlasnie ten ból, ahh te slodycze... wiadomo ze są przepyszne i ciezko z nich zrezygnowac... Ale przynajmniej dobrze ze pijesz wodę!
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 15:03   #875
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
heheheh i tu jest wlasnie ten ból, ahh te slodycze... wiadomo ze są przepyszne i ciezko z nich zrezygnowac... Ale przynajmniej dobrze ze pijesz wodę!
o własnie

ale nie jem tych słodyczy jakos duzo poprosty jakiś kawałek czekolady, baton, ale nie jest to wiele
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 10:20   #876
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

ja tez pije tylko wode (i herbate) ... nie pije wogole napojow gazowanych od dluuugiego czasu. nie sadze zeby to mialo jakis wplyw na moja cere ;p

a i jem slodycze, jestem od nich uzalezniona
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 12:45   #877
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cos watek podupada Kobietki jak tam wasze buźki? Ja to teraz robie tak ze kilka dni (2-3) smaruje Tri a potem nastepne kilka dni Aven Cicalfate i naprawde przebarwienia coraz jasniejsze, no i przede wszystkim nie wyskakują juz zadne gule, ani ropne krosty, zaskorników prawie nie ma..
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 17:29   #878
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Cos watek podupada Kobietki jak tam wasze buźki? Ja to teraz robie tak ze kilka dni (2-3) smaruje Tri a potem nastepne kilka dni Aven Cicalfate i naprawde przebarwienia coraz jasniejsze, no i przede wszystkim nie wyskakują juz zadne gule, ani ropne krosty, zaskorników prawie nie ma..
to fajnie

ja tez stosuje ten T jakies 3/4 dni i robie przerwe na cicalfate albo ziaje med. wlasnie zostanawiam sie czy dzis stosowac c. czy t.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 18:56   #879
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

zbuntowana20 ja też jestem na proteinowej tylko teraz to już pewna modyfikacja, ale proteiny są podstawą.

Co do Tri to chyba po tej tubce będę musiała się z nim pożegnać, bo od jakiegoś czasu zaobserwowałam zastój i nic tego nie zmienia, nawet jak nakładam zaraz po umyciu buzi to lekko piecze na początku, ale później jest spoko. Rano budzę się z naprawdę ładną cerą, tylko zauważyłam, że efekt słabnie po umyciu buzi. Wiem, że nie wolno używać Tri na dzień, ale w moim przypadku byłby to chyba idealny krem pod makijaż.

Szkoda mi się z nim rozstawać. Może zacznę używać z czymś na zmianę. Albo dodam coś jeszcze do pielęgnacji? Może jakiś tonik złuszczający? Ktoś wie jak to będzie współgrało z Tri? A może macie jakiś pomysł aby spotęgować działanie Triacnealu?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 20:52   #880
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

ja również smaruję się tri... wysyp wysysp i wysyp... zobaczymy co będzie dalej,bo w sumie 1,5 miesiąca go używam...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...

Edytowane przez krolowa zurawin
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:57
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 23:37   #881
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Cos watek podupada Kobietki jak tam wasze buźki? Ja to teraz robie tak ze kilka dni (2-3) smaruje Tri a potem nastepne kilka dni Aven Cicalfate i naprawde przebarwienia coraz jasniejsze, no i przede wszystkim nie wyskakują juz zadne gule, ani ropne krosty, zaskorników prawie nie ma..
u mnie powoli lepiej, wysyp z jednego policzka już zniknął, z drugiego znika [głupia ja, zrobiły mi się straszne syfy a ja zaczęłam je wyciskać i drapać i tak oto powstały malownicze strupy ]. z czoła też powoli wszystko znika, ale mam wrażenie, że wokół nosa mam powiększone pory :/
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 08:11   #882
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja juz koncze pierwsze opakowanie i u mnie caly wysyp stopniowo schodzi w dol (tzn zaczelo sie tuz pod koscia policzkowa a teraz wszystko lokalizuje sie kolo brody), kupilam kolejne opakowanie i filtr z avene - zobaczymy jak sie bedzie sprawowal.
Ogolnie jestem zadowolona dzialaniem tego kremu, lecz czuje nadal "niedosyt"
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 11:55   #883
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Mam taką uwagę...
Kupiłam w zeszłym roku w grudniu Tri w pełnowymiarowym opakowaniu w aptece. Od początku pamiętam, że konsystencję miał trochę ciężką do rozprowadzenia, troszkę gumowatą, w przypadku nałożenia za dużo rolował i w ogóle aplikacja tego produktu jakąś rewelacją nie była. W ramach wymiany wizażowej zdobyłam też dwie próbki 5ml i po skończeniu tubki wziełam się za próbki i... Konsystencja jest jak by lżejsza, na pewno mniej gumowa... Generalnie inna. Wszystkie tubki nie były przeterminowane, czy były różnice w działaniu- nie wiem, za krótko używam próbek, żeby coś powiedzieć.
Jestem ciekawa czy ktoś też zauważył różnicę konsystencji w swoich kolejnych opakowaniach Triacnealu?
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 16:38   #884
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Tri mam na wykończeniu i już w tym sezonie (jesień-zima) nie kupię drugiego, ponieważ działanie osłabło potęguję go tonikiem z kw. glikolowym lub kremem Glyco-A 12%. Kładę Tri, a po godzinie Glyco-A (omijam policzki i oczy) teraz schodzi mi skóra z nosa i okolic, ale to dobrze, również zmniejsza mi pory które po T się uwidoczniły nawet w miejscach, w których wczesniej były niewidoczne.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 16:52   #885
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Wczoraj zaczęłam kurację Triacnealem. Zastanawiam się, czy mogę stosować na podskórne ropne krosty Benzacne, stężenie 5%, nie chcę przesadzać z 10%. Oczywiście wiem, że taki zestaw może potwornie przesuszać, dlatego też nawilżam cerę Sebium Hydra z Biodermy.

Stosowałam 2 lata temu Diacneal i to co mnie zaskoczyło po otwarciu tubki: o ile Diacneal śmierdział niemiłosiernie i czułam go na twarzy, tak Triacneal pachnie delikatnie i przyjemnie
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:36   #886
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

witajcie dziewczyny
Jak tam u Was? Vanilka jak tam??
U mnie nie zapeszając powoli lepiej.. stosuje Triacneal codziennie na noc+ Akneroxid co 2 dzien po Triacnealu ale tylko na miejsca pod kosciami policzkowymi, brode i zuchwe(bo tam pojawialy sie ropne gule). Od kilku dni nie wychodza zadne gule juz, tylko jakies drobne pryszczyki malutkie. W koncu nie ma nowych gul! Od 2 dni stosuję OCM czylu metode oczyszczania skory olejem. Slyszalyscie o tym? jak nie to sobie wpiszcie w google, na youtubie sa filmiki bardzo dokladnie obrazujace ta metode. Robilam ja narazie wczoraj i przedwczoraj z tym, ze ja zmywam na koncu olej mydlem Alep(40% oleju laurowego). Jak dotad jestem bardzo zadowolona. Buzia nie jest sciagnieta tylko nawilzona po tym. Dzisiaj rano zauwazylam ze przebarwienia na lewym policzku znacznie zbladly, tak sie ciesze! Kupilam tez macerat z kocanki wloskiej i dzisiaj tylko nim sie posmarowalam, zadnych masci ani kremow tylko ten olejek na caly dzien. Wieczorem oczyszcze tez buzie metoda OCM a pozniej naloze Triacneal. W koncu, po dlugim czasie widze poprawe
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:43   #887
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny
Jak tam u Was? Vanilka jak tam??
U mnie nie zapeszając powoli lepiej.. stosuje Triacneal codziennie na noc+ Akneroxid co 2 dzien po Triacnealu ale tylko na miejsca pod kosciami policzkowymi, brode i zuchwe(bo tam pojawialy sie ropne gule). Od kilku dni nie wychodza zadne gule juz, tylko jakies drobne pryszczyki malutkie. W koncu nie ma nowych gul! Od 2 dni stosuję OCM czylu metode oczyszczania skory olejem. Slyszalyscie o tym? jak nie to sobie wpiszcie w google, na youtubie sa filmiki bardzo dokladnie obrazujace ta metode. Robilam ja narazie wczoraj i przedwczoraj z tym, ze ja zmywam na koncu olej mydlem Alep(40% oleju laurowego). Jak dotad jestem bardzo zadowolona. Buzia nie jest sciagnieta tylko nawilzona po tym. Dzisiaj rano zauwazylam ze przebarwienia na lewym policzku znacznie zbladly, tak sie ciesze! Kupilam tez macerat z kocanki wloskiej i dzisiaj tylko nim sie posmarowalam, zadnych masci ani kremow tylko ten olejek na caly dzien. Wieczorem oczyszcze tez buzie metoda OCM a pozniej naloze Triacneal. W koncu, po dlugim czasie widze poprawe

super

tylko ja bym dała jakiś filtr jednak a nie sam olejek
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:22   #888
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

dzięki karmazynka
Narazie siedzę praktycznie caly czas w domu i nie uzywam filtrow. Ale jak wychodze to mam LRP spf50+, albo Lysalpha SVR tez 50.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:36   #889
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
dzięki karmazynka
Narazie siedzę praktycznie caly czas w domu i nie uzywam filtrow. Ale jak wychodze to mam LRP spf50+, albo Lysalpha SVR tez 50.
a to sprawa jasna


a jak spisuje sie svr?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 08:52   #890
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

palina_malina to strasznie dziwne ale ja równiez rano budze sie z taka ładna buźka, ale jak umyje to wszystko znika i dalej widac blizny i przebarwienia
Jezeli uwazasz ze nie ma efektów to moze teraz zamien Tri na Glyco A, dziewczyny bardzo go chwaliły.
fajnie ze tez stosowalas ta dziete, u mnie w sumie juz 4 faza i jak narazie caly czas pozytywnie!


Kochaneczka to swietnie ze juz nie wyskakują Ci gule, bo to chyba najwieksza zmora! Zaciekawiłas mnie tym OCM, w wolnej chwili napewno o tym poczytam
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:29   #891
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny
Jak tam u Was? Vanilka jak tam??
U mnie nie zapeszając powoli lepiej.. stosuje Triacneal codziennie na noc+ Akneroxid co 2 dzien po Triacnealu ale tylko na miejsca pod kosciami policzkowymi, brode i zuchwe(bo tam pojawialy sie ropne gule). Od kilku dni nie wychodza zadne gule juz, tylko jakies drobne pryszczyki malutkie. W koncu nie ma nowych gul! Od 2 dni stosuję OCM czylu metode oczyszczania skory olejem. Slyszalyscie o tym? jak nie to sobie wpiszcie w google, na youtubie sa filmiki bardzo dokladnie obrazujace ta metode. Robilam ja narazie wczoraj i przedwczoraj z tym, ze ja zmywam na koncu olej mydlem Alep(40% oleju laurowego). Jak dotad jestem bardzo zadowolona. Buzia nie jest sciagnieta tylko nawilzona po tym. Dzisiaj rano zauwazylam ze przebarwienia na lewym policzku znacznie zbladly, tak sie ciesze! Kupilam tez macerat z kocanki wloskiej i dzisiaj tylko nim sie posmarowalam, zadnych masci ani kremow tylko ten olejek na caly dzien. Wieczorem oczyszcze tez buzie metoda OCM a pozniej naloze Triacneal. W koncu, po dlugim czasie widze poprawe

Witajcie laski
Miło, że jeszcze o mnie pamiętasz
u mnie trianceal poszedł w odstawkę, niestety.. uzbierałam już pieniążki na wszystkie badania hormonalne plus kilka dodatkowych i czekam tylko na okres (pod koniec miesiąca). Obecnie cała broda w ogromnych strupach, wyciskam wszystkie ropniaki, dziś wstałam z nowymi dwoma, w sumie to codziennie się budzę z czymś nowym, niezależnie czy czymś smaruję buzię na noc czy nie..obecnie oczyszczam buzię BD, i w ciągu dnia tylko krem nawilżający, czasem maźnę maścią cynkową, czasem benzacne, czasem olejek z drzewa herbacianego, ale to nic nie pomaga. Mimo wszystko nie dołuję się, czekam cierpliwie na badania, mam nadzieję, że wtedy mój problem się rozwiąże. A jak już się trochę podleczę, to przerzucę się na ance derm.

Pozdrawiam dziewczyny mimo, że nic nie piszę to ciągle Was czytam


---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Przepraszam za ten post, ale chcę tylko sprawdzić dlaczego nie mogę pisać na wizażowym forum, czemu moje posty w innych wątkach znikają w magiczny sposób. Może wiecie czy jest szansa na to, żeby ktoś zablokował mi możliwość wypowiedzi w jakimś wątku? Człowiek już nie może się szczerze wypowiedzieć..o widzę, że jednak tu mogę pisać, czyli zablokowali mi możliwość pisania w innym wątku, a to świnie
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:21   #892
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 --------
Przepraszam za ten post, ale chcę tylko sprawdzić dlaczego nie mogę pisać na wizażowym forum, czemu moje posty w innych wątkach znikają w magiczny sposób. Może wiecie czy jest szansa na to, żeby ktoś zablokował mi możliwość wypowiedzi w jakimś wątku? Człowiek już nie może się szczerze wypowiedzieć..o widzę, że jednak tu mogę pisać, czyli zablokowali mi możliwość pisania w innym wątku, a to świnie

szczerze watpie

napisz o tej sytuacji na forum technicznym
mozliwe, ze jakies problemy techniczne chwilowe sie pojawily
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:31   #893
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

a ja obudzilam sie dzis z 3 pryszczami na policzku jestem w wielkim szoku bo juz dawno nic mi nie wyskakiwalo i teraz czuje sie jak biedroneczka Szybko wycisnelam i posmarowalam Tri zeby troche poszczypalo.
Zaczelam ostatnio uzywac nowego podkładu i to pewnie on jest sprawca tego zapchania! ale i tak narazie jest zbyt fajny zebym mogla go odstawic.. Ukrywa wszystko i trzyma sie caly dzień na buźce.

Vanilka fajnie ze ciągle jestes z nami mimo ze zrezygnowałas z Tri, daj znac jak juz bedziesz cokolwiek wiedziala po badaniach!
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:38   #894
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Nad ceną można popracować ;] Ja kupuję na allegro za 35 zł ;]
Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Już z wysyłką
Sama możesz sprawdzić
Indios chodzi o Triacneal ???

Bo ja patrze i szukam na allgero i NIC takiego nie widze

Dziewczyny a czesto pojawia sie ta promocja 2 za 1 GLYCO A w superpharm ? Pewnie raz na rok i w dodatku jak sie pojawi to wszystkie glyco od razu znikaja z polek
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:41   #895
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czesto pojawia sie ta promocja 2 za 1 GLYCO A w superpharm ? Pewnie raz na rok i w dodatku jak sie pojawi to wszystkie glyco od razu znikaja z polek
nie wiem czy czesto, ale ja akurat w niej kupiłam


i jak kupowałam to były dwa takie zestawy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 01:16   #896
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

to i ja dołączę!
smaruję się tri od początku grudnia, czyli kończy się drugi miesiąc... tubka się kończy... wysyp zaczął się po około 3 tygodniach stosowania i trwa do teraz... jest taka masakra, że mam na twarzy kilkadziesiąt krost, gul, krosteczek...
ale łudzę się, że to minie i staram się być cierpliwa...
będę zdawać relację


dodam jeszcze, że w tamtym roku przeszłam przez antybiotyk, który pomógł na pół roku, a potem wszystko wróciło, więc już w takie cuda nie wierzę... przerobiłam też trochę smarowideł typu duac, które też pomagały na krótko... :/
mam 23 lata, więc to już przestaje być zabawne...
zrezygnowałam ze słodyczy, fast foodów, gazowanych napojów itd., niestety bez pozytywnego skutku dla mojej buzi
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:51   #897
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

mon88 fajnie ze się dołączylas tu do nas, pisz jak najczesciej!
Wielu osobom Tri naprawde pomógł, trzeba jedynie przetrwać okres wysypu, potem stopniowo będzie coraz lepiej. Cierpliwość to podstawa więc czekaj spokojnie na efekty.
Ja mam 22 lata i tez to wszystko przestalo byc dla mnie smieszne choc u mnie na szczescie, jest coraz bardziej pozytywnie.
(czasem mam tylko chwile zalamki i mam ochote wydrapac bądz wyciac sobie skore na twarzy )
A ta rezygnacja ze slodyczy fastfoodow i innych napewno da jakies pozytywne efekty...
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:24   #898
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

hej dziewczyny, ja mam juz prawie (w sobote) 25 lat i u mnie to też juz nie jest śmieszne. Zamowiłam Tri i czeka na przesyłeczkę i mam do Was takie pytanko, kładziecie na twarz najpierw filtr a potem krem czy odwrotnie czy to ma jakies znaczenie?
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:39   #899
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

jeśli pisząc krem masz na myśli Tri to odpowiem Ci,że nie wolno stosować go na dzień! Ten krem stosujemy tylko na noc. W dzień natomiast filtr (30 lub więcej wskazane)
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:55   #900
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Lilly22 tak jak mowi krolowa zurawin, Tri stosuje się wyłacznie na noc na czystą suchą buzie. A filtry stosuje się w dzien w celu uchronienia przed przebarwieniami ktore mogą powstac gdy naraża się twarz na promienie słoneczne.
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.