Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 10:12   #811
karolla12
Rozeznanie
 
Avatar karolla12
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Witam Kochane

Nie było mnie kilka dni,a tu tyle nowych mamusiek! Witam

Aniamotylek-cudne maleństwo
Poni-trzymam kciuki.Ja mam usg genetyczne w poniedziałek,już się nie mogę doczekać.

Widzę,że większość dziewczyn korzysta z majówki,ale to dobrze.Nie ma jak posiedzieć na dworze w tak piękną pogodęChociaż dzisiaj się coś popsuła,ale mam nadzieję ze jutro i w niedzielę znów będzie pięknie

Ja dzisiaj kończę 12tydz (wg usg).Ale ten czas leci!
karolla12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:19   #812
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej!

Cytat:
Napisane przez Karla1983 Pokaż wiadomość
I przed moimi
O, w ten sam dzień mamy urodziny

Cytat:
Napisane przez mariolicka Pokaż wiadomość
Witam mamusie no to jeszcze ja zasile grono mamuś grudniowych dzisiaj jestem w 7tc a termin mam na 18 grudnia co "śmieszne" mam juz za sobą 3 wizyty u gina ale w końcu usłyszałam bicie serduszka Narazie jedno co mnie niepokoi to alergia... nasilona w 100%, kicham, katar mam już prawie dwa miechy, no i swędząca skóra :/ jedyne co mogę brać to wapno...może macie jakieś inne sposoby na złagodzenie chociaż?
Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Hej,to i ja bym się chciała tak nieśmiało przyłączyć . Termin mam na 24.12.12 Mieszkam w UK,więc usg jeszcze nie miałam. I to moje trzecie maleństwo,trochę nieplanowane Mam córeczkę 3 lata i synka 17 mc
Z góry przepraszam za to,że raczej mało będę się udzielała,ale przy tej mojej dwójce jest sporo roboty
Witajcie!
Ale dużo mamuś ostatnio dołączyło, fajnie

Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość
happy-eve bardzo dobrze, że pisanie pracy poszło do przodu. Szybko skończysz to skupisz się w 100% na sobie i maleństwie.
No już się nie mogę doczekać aż będę miała to za sobą

Cytat:
Napisane przez Poni Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane!!

Przepraszam, że mało się udzielam, ale jakoś ostatnio wolę podczytywać. Jestem na bieżąco.

UWAGA, dziś wieczorem idziemy na USG genetyczne, dlatego mocno proszę o forumowe kciuki! Zostało udowodnione, że nasze Wizażowe kciuki mają magiczną moc, więc liczę na Was.

U mnie ok. Czuję się wysmienicie. Wszystkie dolegliwości jak ręką odjął i wreszcie zaczynam żyć.


Dopinam się do pytania! Niestety też jestem alergiczką i czuję, że katar sienny zbliża się wielkimi krokami. jeszcze nie kicham, ale już czuję kręcenie w nosie i gardle...... Do tej pory działał na mnie Alertec itp, ale nie wiem czy w ciąży można
Kciuki


Tyle cytowałam i oczywiście mi ucięło
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:28   #813
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej

Witam nowe mamusie

Wczoraj zaczął się 13 tydzień, czuję się ogólnie dobrze

No i majówka była super
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:35   #814
aniamotylek
Rozeznanie
 
Avatar aniamotylek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 538
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Hej

Witam nowe mamusie

Wczoraj zaczął się 13 tydzień, czuję się ogólnie dobrze

No i majówka była super
Ale wam zazdroszcze tego sloneczka, mam nadzieje ze za tydzien tez bedzie ladnie bo przylatujemy na komunie
__________________
Slub 4.9.10 Nasze malenstwo 1.12.12
aniamotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:37   #815
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość

Gratuluję udanej wizyty i fajnie że wszstko ok .. Pozdrow córcię
Dziękuję!! *** Niby wszysto ok ale martwie się tym, ze nie mam zleconych zadnych badan nic, zero. tylko usg mialam robione. a to juz 13 tydzien i 2 dni. ..
Cytat:
Napisane przez Today_Tommorow Pokaż wiadomość
Kochaneczka gratuluje kochana coreczki klask i: moj maz przy pierwszym dziecku chcial coreczke, jak na odwrot Pani doktor dumnie mowi bedzie mial Pan syna A teraz za malegozycie by oddal, to taki tatusia synus
today_tommorow bardzo Ci dziękuję! hehe ja myślę, że z naszą córcią będzie podobnie.. niby faceci chca miec chlopcow ale jak mają dziewczynki to pozniej okazują sie być przeszczęsliwi ! takze będzie to co Bozia da bedziemy się cieszyc ogromnie czy to chlopiec czy dziewczynka
Cytat:
Napisane przez pregnantwoman Pokaż wiadomość
poważnie w tym tygodniu poznałaś płeć?? super też już bym chciała wiedzieć. Nast wizytę mam 7 maja, czyli w 12tc, fajnie byłoby już wiedzieć w pracy mi naopowiadali że jak będę miała szczęście to może koło 20 tc...
tak poznalam ale przezycie mowie Ci!! myslalam ze oszaleje z radosci!! takze jak sie uda to tez juz bedziesz mogla wiedziecniedlugo wizyta..3mam kciuki!
Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Gratulacje!
I cieszę się, że wszystko ok
Ja miałam w tamtym tygodniu usg, w 10t i jeszcze ginka nie powiedziała nic o płci.
Ale na następnym usg- 16 maja napewno zapytam czy może już coś widać- to będzie 13t4d


Ja biorę Prenatal Classic- tak mi zaleciła gin
Trochę to dziwne
Ja już na pierwszej wizycie w 6 tyg. dostałam skierowanie na badania.
Dziękuję ślicznie za gratulacje!Bardzo miłe jesteście dziewczyny!
Co do tych badan to naprawde zaczynam sie martwic, chcialam dzwonic do gina w tej sprawie ale nie odbieral, 2 razy dzwonilam. Moze ma dyzur i akurat porod odbiera?albo ma prywatne wizyty. Zadzwonie pozniej i zapytam bo bardzo mnie to meczy. a wizyta dopiero za 3 tyg. ;/
Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość
Kochaneczka cudowne wiadomości
też się bardzo cieszę!
Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Gratuluję dziewczynki Szybko się dowiedziałaś Ja mam nadzieję, że 19.05 będzie coś widać u mnie, to będzie 13t5d wg OM a 13t wg usg. Wogóle to już nie mogę się doczekać tego usg, bo jakoś ostatnio się martwię, czy wszystko ok przez te moje bóle brzucha.
Co do witamin to ja biorę Femibion Natal 1. A badania już robiłam, podobno trzeba je zrobić w 1 trymestrze, więc trochę dziwne, że Ci lekarz nie zlecił..
Dzięki! Mam nadzieję, że tez się dowiesz jaka płeć na swojej wizycie 19.05 3mam mocno kciuki! a co do badan, to tak jak pisałam wyżej martwię się i będę dzwonic do skutku dzisiaj do tego gina.
Cytat:
Napisane przez magdidam Pokaż wiadomość
super!! dosc wczesnie ale jak ma dobry sprzet
też się cieszę!

Kochane, nie wiem sama juz co robic.. myślę i myślę, przeglądam internet, czytam o tych badaniach i mam kocioł w głowie. Dlaczego nie mialam nic zlecone jeszcze? na poprzednich wizytach pytałam o badania to lekarz powiedzial ze nastepnym razem. Jak bylam nastepnym razem i zapytalam znowu to tez powiedzial ze na nastepnej wizycie. a na tej tydzien temu to z wrazenia zapomnialam zapytac bo bylam taka podekscytowana tym ze dziewczynka.. Boje się, że ten lekarz mogl zwyczajnie zapomniec bo ma bardzo duzo pacjentek, a jest bardzo dobry i wszyscy do niego. Niedawno u nas w okolicy jeden ginekolog zmarl i wszystkie pacjentki przeniosly sie do tego, gdzie ja chodze. Probowalam dzwonic do niego dzisiaj ale nie odbiera.
Czy jest wsrod Was taka cięzarna ktora bedac w 12-13 tyg. tez nie miala jeszcze zadnych badan robionych typu morfologia, mocz itp.? bo ja mialam tylko usg na kazdej wizycie i to tyle. proszę dajcie znac i napiszcie co myslicie.

Ogólnie to czuję się bardzo dobrze, wszystkie mdlosci itp. minely. Bolesnosc piersi tez i nawet ochota na sex wraca! Apetyt jest i to spory, czuję się wyśmienicie a brzuszek troszkę zaczyna wystawac. Najwiekszy jest wieczorem. Dzisiaj robimy grila z tz'em i znajomymi , posiedzimy pogadamy, ciesze sie!! najem sie kielbaski, karkóweczka, chlebek hehe.
Stosujecie już jakies kremy/balsamy/oliwki na rozstepy? Ja uzywam zwyklej oliwki Hippa tylko po kapieli. a do tych wizazanek, ktore sa juz mamami- moze macie jakies sprawdzone specyfiki na rozstepy? a wlasicwie na zapobieganie im? Dajcie znac. Pozdrawiam wszystkie mamuski przyszle i obecne!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:46   #816
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

hej w sumie nie wim komu co pisac

kurcze prawde mowiac to ja 13 tydzien ale mam na ostatniej wizycie dostalam skierowanie bo czekalam na nfz i bbede w przyszlym tyg robic bo nie mam kiedy pojechac ale jak bylam w 6 tyg to od razu dal mi rozpiske badan

co do dziewczynek mojemu marzy sie 2 corcia mowi ze gabrysia taaka slodka koffana ze chce 2

na roztespy na razoe kupilam perfecgt mama od 4 miesiaca wiec w tym tyg zaczynam stosowac przy gabrysi mialam i przy plus 23 ani jeden sie nie pojawil

co do piwa wina szampana ja tez nie zgardze 2 lyczkami, zreszta moja gin mowila ze pol lampki czerwonego wina nie zaszkodzi dziecku na pewno
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:50   #817
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Mojito
Dziękuję za gratki 3mam kciuki za Twoje usg zebys tez juz poznala plec! To cudowne przezycie! ))

Poni
dołączam się do kciuków!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 10:54   #818
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Pogoda na majówkę była pierwszorzędna

A ja na rozstępy kupiłam AA.

Mojito - trzymam kciuki
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:56   #819
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Ja to pewnie pójde na usg w czerwcu dopiero wiec to już bedzie coś koło 16-17 tygodnia wiec może zobacze, co tam siedzi za dzidziuś Ależ jestem ciekawa Bede mogła już bez ograniczeń władowac sie w ciuszki dziecięce
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:58   #820
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

HEJ

Ja na rozstępy polecam ziajkę po 4 miesiącu(od wczoraj uzywam, chociaz jeszcze 1 tyg. do 4 miesiąca), ale perfectę mamę też używałam i zero rozstepów-tylko troszkę na samym dole brzucha, a to dlatego, że ja tam nie sięgałam....źle się smarowalam, ale mialam taki ogromny brzuch, że nie dziwne.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:02   #821
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

hehe Oliweczka jaaa tez mialam mega brzuch w 7 sie pytali kiedy rodze teraz czuje ze tez taak bedzie
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 11:03   #822
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej
Od rana w pracy kocioł, dopiero teraz wygrzebałam się z papierzysk, jak ja uwielbiam tą papierologię
Ale udało nam się dziś z TŻ załatwić zaświadczenie z USC. Już nie mogę się doczekać ślubu
Dziś tak naprawdę do mnie dotarło, że za 50 dni zostaniemy małżeństwem

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Hej,to i ja bym się chciała tak nieśmiało przyłączyć . Termin mam na 24.12.12 Mieszkam w UK,więc usg jeszcze nie miałam. I to moje trzecie maleństwo,trochę nieplanowane Mam córeczkę 3 lata i synka 17 mc
Z góry przepraszam za to,że raczej mało będę się udzielała,ale przy tej mojej dwójce jest sporo roboty
Witaj
I gratuluję

Cytat:
Napisane przez Poni Pokaż wiadomość
UWAGA, dziś wieczorem idziemy na USG genetyczne, dlatego mocno proszę o forumowe kciuki! Zostało udowodnione, że nasze Wizażowe kciuki mają magiczną moc, więc liczę na Was.
Trzymam mocno!

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
Może 15 maja lub 17 tez poznam płeć w takim razie
Ja mam nadzieję, że 16 maja poznam płeć Maluszka

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Jestem po jednym poronieniu, własnie w takim czasie (7t) i już się boję...a do gina dopiero po 15 maja mam się zgłosic.
Napiszcie, jak było u Was, czy te objawy ustępują czy trwają cała ciąże?
Od wczoraj schudłam kilogram, nie mogłam nic jesc....
Bądź dobrej myśli

Mi objawy zaczęły ustępować między 10 a 11 tygodniem.
Ale każda ciąża jest inna, każda kobieta inaczej odczuwa

Cytat:
Napisane przez karolla12 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kończę 12tydz (wg usg).Ale ten czas leci!
Gratulacje
Ja jutro kończe 12 tydzień

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za gratulacje!Bardzo miłe jesteście dziewczyny!
Co do tych badan to naprawde zaczynam sie martwic, chcialam dzwonic do gina w tej sprawie ale nie odbieral, 2 razy dzwonilam. Moze ma dyzur i akurat porod odbiera?albo ma prywatne wizyty. Zadzwonie pozniej i zapytam bo bardzo mnie to meczy. a wizyta dopiero za 3 tyg. ;/
Zapytaj koniecznie gina, bo niketóre badania, np. na HIV powinno zrobić się do 10 tyg. a inne w pierwszym trymestrze i później np. w trzecim się powtarza

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Stosujecie już jakies kremy/balsamy/oliwki na rozstepy? Ja uzywam zwyklej oliwki Hippa tylko po kapieli. a do tych wizazanek, ktore sa juz mamami- moze macie jakies sprawdzone specyfiki na rozstepy? a wlasicwie na zapobieganie im? Dajcie znac. Pozdrawiam wszystkie mamuski przyszle i obecne!
Ja na rozstępy kupiłam olejek Babydrem z Rossmanna, pięknie pachnie i z tego co wyczytałam ma super opinie

Tylko czasem nawet jak się smarujesz systematycznie kremami, oliwkami to i tak rozstępy się pojawiają, znam takie przypadki
No, ale wiadomo, ze wtedy jest ich mniej, niż gdyby nic nie stosować.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:10   #823
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cześć

Ale długo mnie nie było .. pochłonęła mnie majówka i przygotowania do ślubu
Ale najważniejsze rzeczy już mamy. Została mi tylko bielizna, TŻ pasek no i wódka do kupienia i inne pierdołki. Zawieszki, kotyliony itp.
Reszta 2 tyg przed ślubem czyli ustalanie menu, zamówienie tortu itd

W środę idę do gina mam zrobić do środy wszystkie badania.Morfologia, mocz, HIV itd toxoplazmoza.. No dużo tego. Mam nadzieję, że jak pójde w poniedziałek to dośrody dostane wyniki .. Bo muszę lekarce pokazać.

aaa no i nie mam już mdłości
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:11   #824
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Pogoda na majówkę była pierwszorzędna

A ja na rozstępy kupiłam AA.

Mojito - trzymam kciuki
Nie dziękuję

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Mojito
Dziękuję za gratki 3mam kciuki za Twoje usg zebys tez juz poznala plec! To cudowne przezycie! ))
Również nie dziękuję i bardzo bym chciała

Ja póki co smaruję się oliwką J&J. Ale kończy mi się i może spróbuję czegoś innego teraz.
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:12   #825
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

najlepsza, sprawdzona na brzuchu bardzo dużym- bliźniaki- oliwka hip , smarujemy jeszcze mokry świeżo wykąpany brzuszek
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:12   #826
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Micia a suknię już masz?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:14   #827
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Micia a suknię już masz?
Mam, mam ale nie porobiłam zdjęć przy kupnie. Tata wczoraj poszedł zrobić i ma mi MMS wysłać ponoć. Jak ogarnie telefon
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:16   #828
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Mam, mam ale nie porobiłam zdjęć przy kupnie. Tata wczoraj poszedł zrobić i ma mi MMS wysłać ponoć. Jak ogarnie telefon
To pochwal się koniecznie!
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:17   #829
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Ja na rozstępy używam oliwki i lotionu Babydream fur Mama.
- Oliwka - jak oliwka, kupiłam ją ze względu na skład. Trochę drażni mnie zapach, ale ostatnio drażnią mnie wszystkie zapachy, które nie są świeże lub owocowe. Kiedyś słyszałam, że oliwki są najlepsze na rozstępy. Nie lubię w nich tego, że są tłuste, bo mi to przeszkadza zwłaszcza latem, ale chyba w tej tłustości siła

-lotion - trudno się wsmarowuje jak się to robi od razu po nałożeniu, ale chyba produkty tego typu tak mają. Ja robię tak, że najpierw nakładam na ciało, czekam chwilę i dopiero później wsmarowuję - wtedy szybko się wchłania. Plusem jest to, że nie czuję żadnego filmu na skórze, co jest fajne jak jest ciepło. Dobrze nawilża. Minus - zapach. To znaczy pewnie jakby używała go pół roku wcześniej to może by mi się podobał ( taki pudrowy), ale teraz tak nie jest.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 11:19   #830
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
To pochwal się koniecznie!
no pewnie wszystko czego zdjęcia będę miała to wkleję
Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ja na rozstępy używam oliwki i lotionu Babydream fur Mama.
- Oliwka - jak oliwka, kupiłam ją ze względu na skład. Trochę drażni mnie zapach, ale ostatnio drażnią mnie wszystkie zapachy, które nie są świeże lub owocowe. Kiedyś słyszałam, że oliwki są najlepsze na rozstępy. Nie lubię w nich tego, że są tłuste, bo mi to przeszkadza zwłaszcza latem, ale chyba w tej tłustości siła

-lotion - trudno się wsmarowuje jak się to robi od razu po nałożeniu, ale chyba produkty tego typu tak mają. Ja robię tak, że najpierw nakładam na ciało, czekam chwilę i dopiero później wsmarowuję - wtedy szybko się wchłania. Plusem jest to, że nie czuję żadnego filmu na skórze, co jest fajne jak jest ciepło. Dobrze nawilża. Minus - zapach. To znaczy pewnie jakby używała go pół roku wcześniej to może by mi się podobał ( taki pudrowy), ale teraz tak nie jest.
ja mam oliwkę tą babydream fur mama lubie ją i zapach też
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:32   #831
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

trzymam za wizyty mocno mocno i cooo znwou nie wiem co odp ja pewnie plec dopiero w czerwcu poznam teraz bedzie badanie i w 18 pojde na 4d
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:37   #832
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Kurde Weronika przypomniałaś mi, że znowu zapomniałam zapytać moją gin o to, czy robi usg 3d/4d
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:39   #833
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

madzius ja ide do innego bo na nfz na pewno mi nie zrobia nooo ale... kurde nie cierpie tego lekarza kolezance mamy kazal usunac ciaze bo martwa a okazalo sie ze dziecko zdrowe ale w miescie tylko on rbi i to nie duzo jakies 150-200 zl i nagywa plyte
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:40   #834
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
madzius ja ide do innego bo na nfz na pewno mi nie zrobia nooo ale... kurde nie cierpie tego lekarza kolezance mamy kazal usunac ciaze bo martwa a okazalo sie ze dziecko zdrowe ale w miescie tylko on rbi i to nie duzo jakies 150-200 zl i nagywa plyte

Co za lekarz

Dobrze, że idziesz do niego tylko na usg
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:43   #835
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Jak któraś mieszka we Wrocławiu to z całego serca polecam centrum Medfemina. Ja tam chodzę i przyznam, że jeszcze nigdy nie widziałam takiego gabinetu
No ale cenią się troszkę.. Ale TŻ to nie przeszkadza i ładnie płaci za wizyty
No i można przez internet się zapisać do lekarza.
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:53   #836
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Też musze sobie zakupic perfekte, bo słyszałam, że jest na prawde dobra
Któraś jeszcze jej używała?

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Kurcze, to nie o perfekcie sie naczytałam tylko o pharmacerisie
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:59   #837
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

wiecie cooo mi sie wydaje ze jak ktos ma sklonnosci to nic nie pomoze ja przyznaje sie bez bicia ze ciagle zapominalam i nie mam siostra sie smarowala dzien w dzien ma teraz tez mam nadzieje ze mnie omina

Wroclaw ehhhh 2 razy tam bylam na szkoleniu raz 2 tygodnie raz 3 dni ale zakochalam sie w tym miescie tylko cholernie daleko
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:03   #838
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

A ja sądze, że nawet jak sie ma skłonności do rozstępów to trzeba sie smarować. Może wyjdzie ich mniej?
Poza tym moja znajoma nie ma ani jednego rozstepa a cała jej rodzinka (kobiety) mają
Fakt, że ja też mam, nawet teraz mi wyszły na udach ale smaruje puki są czerwone, może szybciej znikną
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:04   #839
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Ale się u nas brzydko zachmurzyło
Chyba zaraz lunie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:10   #840
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cześć dziewczynki
Pamięta mnie ktoś jeszcze??
Piszę jeszcze znad morza, ale dziś wracamy to postaram się jakoś Was nadrobić Bo tutaj czasu nie było na zaglądanie i pisanie.
Witam nowe mamusie
A co do rozstępów używałąm perfecta mama i żaden mi w ciąży nie przybył, a w okresie dojrzewania pojawiło się mi ich sporo. Także polecam.
Z tej serii miałam jeszcze krem do zmęczonych nóg, przynosił mi ulgę jak zaczęły mi puchnąć
Dobra lecę zobaczyć co naskrobałyście.

Poni trzymam kciuki!!!
__________________


synuś
córeczka
synuś

Edytowane przez judkama
Czas edycji: 2012-05-04 o 12:25
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.