Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 12:24   #841
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Witam nowe mamusie. Trochę się majówkowałam, więc nie zaglądałam tu. Wczoraj stuknął mi 11 tydzień cieszę się, że u was wszystkich przebiega wszystko dobrze No i gratuluję pierwszej mamusi która już zna płeć ja mam wizytę 25maja więc może też już się dowiem. Nie zależy mi czy będzie chłopiec czy dziewczynka, ale chciałabym już wiedzieć i móc kupować te śliczne ubranka
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:33   #842
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

dziewczyny a Wy wiecie juz gdzie bedziecie rodzic? bo ja na poczatku bylam pewna ze Ujastek w Krakowie a teraz chyba juz tam nie chce i juz sama nie wiem gdzie;/ tez macie takie problemy??

a chcecie miec robione USG genetyczne?
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:35   #843
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

kurcze spisalam sie ale mi nie dodalo
ja tez jestem za smarowanie tylko wedlug mnie najgorzej jak ktos sie nastawi ze pomoze i na pewno nie bedzie-kolezanka tak zrobila i mowi ze wiecej dzieci miec juz nie bedzie ,
mi by sie przydalo zeby ktos stal z batem nade mna i przypominal bo jestem leniuch

co do kremu z perfectu na nogi zgdzam sie super dziala musze go kupic

poni daj znac jak bedziesz po wizycie
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:37   #844
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Ja już wiem gdzie chcę rodzić
W sumie zbytniego wyboru nie mam, bo u mnie w mieście jest jeden szpital, w którym leżałam w 9-tym tygodniu i byłam zadowolona z personelu
Moja znajoma rodziła tutaj w ubiegłym miesiącu i też sobie chwaliła.
Jest jeszcze szpital w innej miejscowości (od mojego obecnego miejsca zamieszkania taka sama droga jak do mojego rodzinnego miasta), ale tam podobno jest kiepska opieka.
A poza tym to na miejscu byliby moi rodzice, dziadkowie, tylko TŻ i teściowie musieliby dojechać w razie czego.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:50   #845
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

ja tez nie mam wyboru szpital 10 km nasteppny 40 ale byam zadowolona i teraz mam nadzieje ze tez bede
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:54   #846
karolla12
Rozeznanie
 
Avatar karolla12
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
dziewczyny a Wy wiecie juz gdzie bedziecie rodzic? bo ja na poczatku bylam pewna ze Ujastek w Krakowie a teraz chyba juz tam nie chce i juz sama nie wiem gdzie;/ tez macie takie problemy??

a chcecie miec robione USG genetyczne?
Ja będę rodzić w Narutowiczu.Byłam b.zadowolona z poprzedniego porodu tzn.z opieki,warunki też ok.Poza tym mam lekarza który tam pracuje.

usg genetyczne mam w poniedziałek.Nie jest to badanie obowiązkowe,ale ja chcę zrobić.
karolla12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:00   #847
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

A te usg genetyczne będę miała 16 maja
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 13:08   #848
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
A te usg genetyczne będę miała 16 maja
czyli 13 tydzien?? a nie boisz sie??

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez karolla12 Pokaż wiadomość
Ja będę rodzić w Narutowiczu.Byłam b.zadowolona z poprzedniego porodu tzn.z opieki,warunki też ok.Poza tym mam lekarza który tam pracuje.

usg genetyczne mam w poniedziałek.Nie jest to badanie obowiązkowe,ale ja chcę zrobić.
ja sie wacham miedzy Ujastek, Zeromskim a Rydygierem chociaz ten 3 jakos najmniej biore pod uwage...
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:11   #849
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

A u nas słoneczko wyjrzało
Poni trzymam mocnooooo kciuki. Daj znać jak będziesz po.
Neipys każda ciąża jest inna. Mnie w 10 tyg też przestały boleć piersi- oczywiście są dni kiedy je czuje mocniej. Co do mdłości mimo, że nie miałam ich wielkich tylko czasem mnie zamuliło to teraz wogóle. Głowa do góry
kochaneczka dzwoń do oporu! Jak Ci się nie uda to idź jutro i zrób na własna rękę badania podstawowe: morfologię, mocz ogólne, glukozę na czczo. Będziesz spokojniejsza.
Neseczka idziemy łeb w łeb. Wczoraj też zaczęłam 11 tydzień
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:33   #850
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
czyli 13 tydzien?? a nie boisz sie??

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------


ja sie wacham miedzy Ujastek, Zeromskim a Rydygierem chociaz ten 3 jakos najmniej biore pod uwage...
Tak 13t4d
jak narazie się nie boję, bo staram się myśleć pozytywnie.
Ale pewnie przed wizytą będę się denerwowała bardzo. teraz jak czasem sobie o tym pomyślę, to mam wątpliwości czy wszystko jest w porządku, no ale staram się być dobrej myśli.
Na szczęście TŻ idzie ze mną, to zawsze jakoś raźniej we dwoje.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Od 10 maja w Biedronce będą body dziecięce
http://www.biedronka.pl/oferta/artyk...slowe/oferta4/
Napaliłam się już na te niebieskie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:42   #851
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
dziewczyny a Wy wiecie juz gdzie bedziecie rodzic? bo ja na poczatku bylam pewna ze Ujastek w Krakowie a teraz chyba juz tam nie chce i juz sama nie wiem gdzie;/ tez macie takie problemy??

a chcecie miec robione USG genetyczne?
Ja chyba tam gdzie będzie najbliżej. Jakoś specjalnie się nad tym nie zastanawiam, bo tyle sprzecznych opinii nasłuchałam się o różnych szpitalach. Najważniejsze to chyba trafić na lekarzy i położne, którzy choć trochę się przejmują swoją pracą i nie olewają jej. Na przykład koleżanka opowiadała, że trafiła do szpitala, gdzie były bardzo nieprzyjemne położne ( pojechała na ustalony termin). Na szczęście jak zaczęła rodzić to akurat do pracy przyszła nocna zmiana i babeczki były bardzo sympatyczne.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 13:42   #852
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Ale jestem padnieta.. Dopiero zsiadłam ze swojej pracy magisterskiej...
Fakt, że dużo nadrobiłam, ale mój mózg jest wyprasowany.
Ide coś zjeśc, ale jestem wygłodniała

I jeszcze w piżamie siedze
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:09   #853
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

ja właśnie jem śniadanie

Gdzie będę rodzić? Raczej w Namysłowie bo tam się narazie wyprowadzamy z TŻ.
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:58   #854
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Ja USG kolejne mam dopiero 19 czerwca, więc u mnie jeszcze nie wiadomo.. w sumie to nie mam preferencji co do płci ale bardzo już chciałabym wiedzieć!
ja mam co 2 tyg usg ale tym razem plec mam male znaczenie dla mnie,wazne zeby byly dzidzie zdrowe chociaz mam juz 2 synkow. Bylam w wtorek na usg w tej klinice dzieciecej i jedno z dzieci nie ma jeszcze nerek.Troszke to lekarza zaniepokoilo bo drugie juz ma a dzieci sa o tydzien wieksze ale mam nadzieje do wtorku juz się pojawią....Poki co to mam stresa i modle sie zeby bylo wszystko ok. Pozatym mam ciaże jednojajową,jednoowodniow ą co jest najgorsza z mozliwych bliźniaczych...

Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość
Mój mąż też często wyjeżdża do pracy na 2, 3, czasem i 4 dni. Narazie póki nie ma dziecka to daję radę. Tęsknię, wiadomo, ale z drugiej strony myślę, że taki tryb pracy i życia nie pozwoli nam się sobą za szybko znudzić I ciągle będziemy tacy zakochaaaaani jak w dniu ślubu



Jeśli chodzi o jedzenie to mogłabym pochłonąć wszystko i w każdej ilości Jak tak dalej pójdzie to w grudniu będę ważyć 100 kg
ja jestem tez duzo sama bo mojego nie ma zazwyczaj od 7 do 18-20 a weekendy ja w pracy wiec mimo ze widzimy sie codziennie nie ma lekko a najgorsze jest to ze dzieci chodza spac o 19 wiec wiecznie jestem sama cale dni z nimi

ja poki co to w tej bliźniaczej tyje wolniej niz w obu normalnych ale to pewnie przez wymioty a potem to nadrobie,wazne ze dzidzie sa duzo,wychodza o tydzien starsze :P

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Co do przeprowadzki, to czeka mnie w czerwcu
mnie tez moze w czewrcu albo lipcu bo chcemy kupic domek....ciesze sie ze pojdziemy na swoje ale boje sie jak ja tą przeprowadzke ogarne w ciazy i jeszcze z 2 dzieci ale chyba lepiej teraz niz po porodzie

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość

A tak wogole to humoru nie mam ..Nawet sobie dzisiaj popłakałam Jakos tu na nowym mieszkaniu pusto .. tylko ja i TŻ.. jeszcze wczoraj była siostra szwagier i mój chrześniak . A teraz mieszkają 50 km od nas .. Dziwnie mi jakos .. tak obco .. tęsknię już..
Co prawda jutro sie z nimi zobacze nad jeziorkiem ale to nie zmienia faktu że mi smutno ..ehhh ..
ja mam rodzine 900 km odemnie i wiecsznie jestem sama z 2 dzieci a do tego moj jezyk niem nie jest perfekt ale coz tu wiem ze moje dzieci maja lepsza przyszlosc wiec trzeba jakos zacisnac zeby i zyc...

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie herbaty pijecie czy w ogóle je pijecie?.
ja pije i kawe i herbaty wszystkie ale najbardziej mi mieta podchodzi ostatnio



Jej ale u nas w koncu ładna pogoda,cale popoludniu bylam na dworze z bablami i jestem wykonczona a wieczorem musze isc do pracy :P
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 15:28   #855
Today_Tommorow
Wtajemniczenie
 
Avatar Today_Tommorow
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mój Śliczny Apartment
Wiadomości: 2 598
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Czesc Dziewuszki

Co do smarowania brzuszka to ja sobe kupilam taki tummy butter o http://www.boots.com/en/Palmers-Coco...s-125g_856554/
I takie vitaminki http://www.boots.com/en/Pregnacare-t...0-tablets_509/


Muminek88 nie martw sie bedzie wszystko dobrze. Na to wychodzi ze bedziesz miala 4 dzieci brawo kochana podziwiam. a tak z ciekawosci 88 to Twoj rok urodzenia?
__________________
Świat Stał Się Piękniejszy

Today_Tommorow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 15:40   #856
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej hej
Ale mam farta .. wracałam z pracy i goniła mnie wielka burzowa chmura ale mysle sobie zdarze jeszcze na zakupy .. Wychodząc ze sklepu zaczelo delikatnie kropic ... w momencie gdy weszlam do domu lunęło tak że nic przez okno mnie było widac ..ufff..ktos nade mną czuwa ..

Pisałyscie o rozstepach .ja na poczatku smarowalam sie oliwka ale ze len ze mnie to potem jakos mi sie zpominalo .. Musze sie zebrac w sobie .. Na piersiach zauwazylam małe czerwone żyłki ..
mam nadzieje ze to nie rozstępy ..

Jestem padnieta .. praca mnie wykancza .. dzieci sa meeeega męczące ..Idę robić pomidorówkę bo łazi za mną cały dzień ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 15:54   #857
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
dziewczyny a Wy wiecie juz gdzie bedziecie rodzic? bo ja na poczatku bylam pewna ze Ujastek w Krakowie a teraz chyba juz tam nie chce i juz sama nie wiem gdzie;/ tez macie takie problemy??

a chcecie miec robione USG genetyczne?
Usg genetyczne mam 19.05, trochę się martwię, ale staram się o tym za dużo nie myśleć
A rodzić chciałabym w szpitalu, w którym leżałam w 5 tygodniu. Oddział ginekologiczno-położniczy jest tam nowy, w tamtym roku otworzony. Ma świetne opinie, położne sprawdziłam na własnej skórze-były cudowne, super się opiekowały każdą pacjentką. Tylko jest problem - oddział ten przeżywa oblężenie, a chyba się go nie spodziewali, bo zrobili tylko 3 sale porodowe I obawiam się, że akurat może nie być miejsc jak ja będę rodzić Może będę miała farta, ale pewności nie mam, więc muszę na wszelki wypadek znaleźć jakiś fajny szpital w Warszawie. Przeraża mnie to, bo Warszawę znamy mało, nie wiem jak tam trafimy jakby co
Przy okazji pytanie do mamuś z Warszawy - który szpital polecacie?

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość


Od 10 maja w Biedronce będą body dziecięce
http://www.biedronka.pl/oferta/artyk...slowe/oferta4/
Napaliłam się już na te niebieskie
Zielone będą moje chyba

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
ja mam co 2 tyg usg ale tym razem plec mam male znaczenie dla mnie,wazne zeby byly dzidzie zdrowe chociaz mam juz 2 synkow. Bylam w wtorek na usg w tej klinice dzieciecej i jedno z dzieci nie ma jeszcze nerek.Troszke to lekarza zaniepokoilo bo drugie juz ma a dzieci sa o tydzien wieksze ale mam nadzieje do wtorku juz się pojawią....Poki co to mam stresa i modle sie zeby bylo wszystko ok. Pozatym mam ciaże jednojajową,jednoowodniow ą co jest najgorsza z mozliwych bliźniaczych...

ja jestem tez duzo sama bo mojego nie ma zazwyczaj od 7 do 18-20 a weekendy ja w pracy wiec mimo ze widzimy sie codziennie nie ma lekko a najgorsze jest to ze dzieci chodza spac o 19 wiec wiecznie jestem sama cale dni z nimi

ja poki co to w tej bliźniaczej tyje wolniej niz w obu normalnych ale to pewnie przez wymioty a potem to nadrobie,wazne ze dzidzie sa duzo,wychodza o tydzien starsze :P

mnie tez moze w czewrcu albo lipcu bo chcemy kupic domek....ciesze sie ze pojdziemy na swoje ale boje sie jak ja tą przeprowadzke ogarne w ciazy i jeszcze z 2 dzieci ale chyba lepiej teraz niz po porodzie

ja mam rodzine 900 km odemnie i wiecsznie jestem sama z 2 dzieci a do tego moj jezyk niem nie jest perfekt ale coz tu wiem ze moje dzieci maja lepsza przyszlosc wiec trzeba jakos zacisnac zeby i zyc...

ja pije i kawe i herbaty wszystkie ale najbardziej mi mieta podchodzi ostatnio



Jej ale u nas w koncu ładna pogoda,cale popoludniu bylam na dworze z bablami i jestem wykonczona a wieczorem musze isc do pracy :P
Kciuki aby nerki się rozwinęły
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 16:01   #858
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

muminek88 - ułoży się
Co do przeprowadzki, to może lepiej teraz. Póki w ciąży jesteś. Ja będę mieszkała z teściami, ale to mili ludzie, więc nie czuję zagrożenia z ich strony (mam na myśli jakieś komentarze itd.)

Szpital też już wybrałam. Słyszałam wiele pozytywnych opinii.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 16:09   #859
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Matko ale dziś nudny dzień, normalnie flaki z olejem.
Głowa mnie boli od tego komputera, najchetniej to bym z domu wyszła, ale tak brzydko jest
Zły dzień mam
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 16:16   #860
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Matko, ale mnie boli pępek Miałyście tak? Jakby mi ktoś coś w niego wbijał, czuję tak od zewnątrz nie od wewnątrz. Co to może być? Oczywiście już się martwię :/
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 16:47   #861
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
ja mam co 2 tyg usg ale tym razem plec mam male znaczenie dla mnie,wazne zeby byly dzidzie zdrowe chociaz mam juz 2 synkow. Bylam w wtorek na usg w tej klinice dzieciecej i jedno z dzieci nie ma jeszcze nerek.Troszke to lekarza zaniepokoilo bo drugie juz ma a dzieci sa o tydzien wieksze ale mam nadzieje do wtorku juz się pojawią....Poki co to mam stresa i modle sie zeby bylo wszystko ok. Pozatym mam ciaże jednojajową,jednoowodniow ą co jest najgorsza z mozliwych bliźniaczych...
Będzie dobrze
Trzymam mocno żeby na kolejnej wizycie okazało się, że i drugi maluszek ma nerki

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Matko, ale mnie boli pępek Miałyście tak? Jakby mi ktoś coś w niego wbijał, czuję tak od zewnątrz nie od wewnątrz. Co to może być? Oczywiście już się martwię :/
Ja tak nie miałam
Nie mam pojęcia co to może być


Głowa mnie boli
Jutro od 8 do 18 na uczelni


Dziś po pracy poszłam do sklepu po stanik.
i nie wytrzymałam i kupiłam coś dla naszego Maluszka
Body i łapki niedrapki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2640.jpg (42,4 KB, 35 załadowań)
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 16:54   #862
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Matko, ale mnie boli pępek Miałyście tak? Jakby mi ktoś coś w niego wbijał, czuję tak od zewnątrz nie od wewnątrz. Co to może być? Oczywiście już się martwię :/
Ja tak mam z lewą piersią, jakby mi ktoś szpilki wbijał
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 16:59   #863
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Matko, ale mnie boli pępek Miałyście tak? Jakby mi ktoś coś w niego wbijał, czuję tak od zewnątrz nie od wewnątrz. Co to może być? Oczywiście już się martwię :/
ojej, też tak nie miałam.. tak myślę.. może odcisnełas w tym miejscu od zbyt ciasnych spodni? nie mam innego pomyslu. moze posmaruj czyms, jakims balsamem.. moze to skora sie naciaga akurat w tamtym miejscu? nie martw się na zapas

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

madzius90
aale sloooodkie!!! body i lapki cudne az mi sie zachcialo ubranek!! ja jeszcze nic nie kupilam.. ale stanik nowy juz mam i to 2 nawet wszystkie stare juz za male, nie dawalam rady w nich juz chodzic hehe mam juz o rozmiar wieksza miseczke TZ w siodmym niebie
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:04   #864
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
madzius90
aale sloooodkie!!! body i lapki cudne az mi sie zachcialo ubranek!! ja jeszcze nic nie kupilam.. ale stanik nowy juz mam i to 2 nawet wszystkie stare juz za male, nie dawalam rady w nich juz chodzic hehe mam juz o rozmiar wieksza miseczke TZ w siodmym niebie


Też już mam większe piersi i mam nadzieję, że jeszcze podrosną

Nie dziwota, że TZ zachwycony
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:07   #865
Today_Tommorow
Wtajemniczenie
 
Avatar Today_Tommorow
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mój Śliczny Apartment
Wiadomości: 2 598
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Kochaneczka ja juz mam o dwie miseczki wiekszy biust i tak te D to lezy jak ulal, jeszcze z m-c i bedzie znow za maly jeszcze wyjdzie ze z B przejde na jakiej G lub F, gdzie najsmieszniejsze schudlam w ciazy 7 kg fakt od 2 tyg stoje z waga wiec jakos nie moge zgonic na swoje tycie
__________________
Świat Stał Się Piękniejszy

Today_Tommorow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:11   #866
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

hej koffane
dzien tragiczny ciagle zaczyna padac i wychodzimy wchodzimy i tak w kolko

z pempiek to nie mialam taaak wiec nie poradze u mnie juz 2 rozmary wieksze ehhhh moglyby takie zostac

my przeprowadzke robimy po urodzeniu na wiosne teraz za duzo sprzatania i mycia by bylo wiadomo plytki panele malowanie mysle ze pozniej tesciowa z mama pomoga mi bawic a ja bede sprzatac
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:14   #867
Today_Tommorow
Wtajemniczenie
 
Avatar Today_Tommorow
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mój Śliczny Apartment
Wiadomości: 2 598
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Weronika heh dokladnie ja bym nie narzekala jakby takie pozostaly
__________________
Świat Stał Się Piękniejszy

Today_Tommorow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:21   #868
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
Również nie dziękuję i bardzo bym chciała

Ja póki co smaruję się oliwką J&J. Ale kończy mi się i może spróbuję czegoś innego teraz.
trzymam kciuki! a oliwke ja tez mam ale z Hippa, tez mi sie konczy i chce na cos innego zmienic. ale dziewczyny podaluy tyle przykladow ze jest w czym wybierac
Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Zapytaj koniecznie gina, bo niketóre badania, np. na HIV powinno zrobić się do 10 tyg. a inne w pierwszym trymestrze i później np. w trzecim się powtarza
nie dodzwonilam sie do niego na tel. ale trudno. w poniedzialek zrobie morfologie i mocz na wlasna reke. bo naprawde mnie to martwi. chociaz rozmawialam z kolezanka ktora tez do niego chodzila i mowila ze przez cala ciaze miala moze 2 razy takie badania robione bo mowil ze nie potrzeba. hmm.. no zobaczymy, zrobie na wlasna reke i sie dowiem

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
hej w sumie nie wim komu co pisac

kurcze prawde mowiac to ja 13 tydzien ale mam na ostatniej wizycie dostalam skierowanie bo czekalam na nfz i bbede w przyszlym tyg robic bo nie mam kiedy pojechac ale jak bylam w 6 tyg to od razu dal mi rozpiske badan
jak pisalam wyzej, zrobie na wlasna reke te badania. bedziesz robila morfologie i mocz czy cos jeszcze?

Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość
kochaneczka dzwoń do oporu! Jak Ci się nie uda to idź jutro i zrób na własna rękę badania podstawowe: morfologię, mocz ogólne, glukozę na czczo. Będziesz spokojniejsza.
Tak, ide zrobic badania ale w poniedzialek. Do lekarza sie nie dozdzwonilam. a ta glukoze na czczo to jak wyglada takie badanie?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:29   #869
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
nie dodzwonilam sie do niego na tel. ale trudno. w poniedzialek zrobie morfologie i mocz na wlasna reke. bo naprawde mnie to martwi. chociaz rozmawialam z kolezanka ktora tez do niego chodzila i mowila ze przez cala ciaze miala moze 2 razy takie badania robione bo mowil ze nie potrzeba. hmm.. no zobaczymy, zrobie na wlasna reke i sie dowiem
Szkoda, że się nie dodzwoniłaś.
Ale to dobry pomysł, żebyś zrobiła na własną rękę te badania.
Akurat mocz i morfologia nie są drogie


Dziwny trochę ten Twój gin, bo każdy zawsze wypisuje skierowanie na badania pierwszych tygodniach ciąży

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Tak, ide zrobic badania ale w poniedzialek. Do lekarza sie nie dozdzwonilam. a ta glukoze na czczo to jak wyglada takie badanie?
Glukozę na czczo, w pierwszym trymestrze robi się z krwi

Edytowane przez madzius90
Czas edycji: 2012-05-04 o 17:31
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:33   #870
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość


Też już mam większe piersi i mam nadzieję, że jeszcze podrosną

Nie dziwota, że TZ zachwycony
hehehe noo dokladnie faceci to lubia takie nabrzmiale;D hehe
Cytat:
Napisane przez Today_Tommorow Pokaż wiadomość
Kochaneczka ja juz mam o dwie miseczki wiekszy biust i tak te D to lezy jak ulal, jeszcze z m-c i bedzie znow za maly jeszcze wyjdzie ze z B przejde na jakiej G lub F, gdzie najsmieszniejsze schudlam w ciazy 7 kg fakt od 2 tyg stoje z waga wiec jakos nie moge zgonic na swoje tycie
ja tez mialam miseczke B a teraz jest C ale tak widac ze na styk, bo rosna dalej takze pewnie niedlugo bedzie D ojej schudlas 7 kg?? wow! ja stoje w miejscu z waga.. ale zobaczymy na wizycie za 3 tyg... czuje ze kilogram albo 2 mi przybedzie bo mam apetyt meeega!!

Wiecie co, mielismy robic grilla, mieli przyjechac znajomi. Ja wszystko poszykowalam, Tz karkowe przyprawil, kielbache kupil itp. Juz mialam zaczac kroic pomidorki i reszte a tu dzwoni kumpela i mowi ze jednak nie przyjada... nosz kurde!! a juz mialysmy wczesniej uzgodnione i sie zgodzili. ale niby wczoraj jej maz powiedzial ze bedzie po pracy i zmeczony i ze taka pogoda.. (chociaz u nas jest w miare- 20 stopni wiec bez przesady). No i ze w przyszlym tyg,. przyjada. Kurcze no.. tak sie cieszylam, juz wszystko obmyslone mialam itp. a tu taki zonk! Doła załapałam przez to wszystko i az sie poryczalam troche.. i poczulam taka samotna heh te hormony na szczescie zjadlam meeega pysznego arbuza kawalek i jeszcze lepszego pomarancza i tak mi sie humor poprawil ze szok hehehe wariatka nie? i pozniej jeszcze pyyyszna buleczka ze slonecznikiem salata, wedlinka, pomidorem i ogorkiem mniaaaaam!
no to do kuchni dziołchy! nie zrobiłyscie sie głodne?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.